Reklama

neděle 3. ledna 2021

Kdo byl ze „svaté trojice“ větší humanista?

-red-

3. 1. 2021 ČNL

Výrok V. Havla v rozhovoru pro agenturu Reuters zněl takto: Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby, nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární.


Solana při rozhovoru s generálem Clarkem prohlásil, že jsme měli Srbsko srovnat se zemí. A generál Clark konkuruje jmenovaným tím, že pod jeho velením bombardování Srbska proběhlo.

Z této trojice lze asi jen těžko vybrat toho, kdo z nich byl větším humanistou. Co myslíte, vážení přátelé?

Obětí humanitárního bombardování bylo před 2000, škody se čítaly na více než 60 miliard dolarů. Jelikož NATO letadla používaly munici s ochuzeným uranem, dosud lidé v Srbsku umírají ve zvýšené míře na rakovinu. Srbsku dosud nikdo vzniklé škody nenahradil. Nikdo dosud nebyl souzen za nezákonnou agresi proti Srbsku. Útok na Srbsko probíhal bez mandátu Rady bezpečnosti OSN

20 komentářů :

 1. Všichni tří jsou to váleční zločinci! Naprostá příšera je ovšem ten havel! Nedovzdělanej a nikdy nedospělej zrzavej skrček se tímto stal vlastní karikaturou! Smutné je, že si nás bral všechny tak nějak za rukojmí .. Neznám hnusnější postavu v našich novodobých dějinách .. Hácha byl proti němu svatej ..

  OdpovědětVymazat
 2. Vychlastanej, prokouřenej a promrdanej psychopat neuvěřítelně prapodivně zasáhl do života milionů .. a zničil
  dílo TGM a Beneše .. aby zaplatil letitým omlouváním se sudetákům za podporu chátry 77 .. Prostě blb! Co by tak s námi asi bylo, v roce 1993, kdy se odpojilo Slovensko, kdyby zde stále byly cca tři miliony sudetáků ?§


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc-Havel-nepublikovana-scena-360p.mp4

   Vymazat
  2. Kašpárek hradním strážcem ... dosud nepublikované video !!!

   Vymazat
 3. Následoval by Mnichov II, nejspíš bychom se stáli přívěskem německa, resp. čtvrté říše, která by k nám odkládala přebraný imigrantský odpad .. kromě jiného odpadu ..

  OdpovědětVymazat
 4. Prostě smrad .. a to doslova, při těch šedesáti cigaretách denně ..

  OdpovědětVymazat
 5. Srbové a Rusové = Slované, kteří si dovolili chtít vlastní cestu.
  Jen proto na Srby, jako na jediné, naházeli všechnu špínu jugoslávské války, a především tu cizí anebo i vymyšlenou, a stále v tom pokračují.
  A jen proto na Rusy den co den vymýšlejí novou další a další špínu.
  A u nás tupá hovada to po nich nahlas opakují s podporou mediálních a politických hlásných trub.

  OdpovědětVymazat
 6. Promiňte, ale vidím jednoduchý vzorec toho všeho. V roce 1871 se sjednotilo německo .. výsledkem byly dvě světové války plus studená válka .. v Americe v důsledku toho vyrostl vojensko-průmyslový komplex .. a ten potřebuje nějakého nepřítele .. aby mohl prodávat zbraně .. přiznávám, že je to velmi zjednodušené, ale mě vychází jako největší zhobce v novodobých dějinách německo ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíše nejviditelnější. Já tam vidím ještě Spojené království a USA.

   Vymazat
 7. Správný vzorec je jednoduchý, ale jiný.

  Neměcko není příčinou problémů, o kterých píšete. Německo je aktivním účastníkem. Ale proces monopolizace světového trhu by proběhl i kdyby žádné Německo (a Němci) nikdy neexistovalo. Nástup imperialismu a boj o ovládnutí světa, tedy o ovládnutí světového trhu, by i bez Německa vedl ke světové válce zcela nevyhnutelně. Kapitalisté bez neustálého válčení fungovat nedokážou.

  OdpovědětVymazat
 8. Srbové za 2.sv. války stáli na naší straně. My jako národ jsme pro ně připravili humanitární pomoc v podobě bomb. Kdo se ozval ze společnosti a poukázal na Havla? Jediný kdo se opovážil mu oponovat byl Cibulka, když ho nazval prasetem. A svým způsobem i Sládek (volba prezidenta). Byla chyba v Havlovi, nebo ve společnosti? Totéž se děje s humanitou Merklové. Naštěstí již existují lidé, kteří ví co znamená pravý výraz slova humanita a něco začínají dělat proto, aby slova měla své pravé významy a aby za ně nebyl skrýván zločin.
  Co se týká ochuzeného uranu. Tato munice není zakázána žádnými mezinárodními dohodami. Byla a je to jen ukázka toho, kam až je schopno NATO s USA zajít. (Hirošima + Nagasaki)
  A proč mlčela OSN? Stačí se podívat, kdo a jak ji finančně podporuje. To je také důvod, proč si USA a NATO z OSN hlavu nedělá. Putin má na téma OSN pravdu.
  Z daného vyplývá, že vše co se na světě děje je otázkou stavu společnosti. Je to právě ona, kdo může držet na uzdě různé "humanisty a rozsévače demokracie" Není-li společnost většinově jednotná, děje se to, co se děje a různá individua mají příležitost upevňovat svou moc a upravovat významy slov dle své libosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, tak Klaus byl proti.

   Vymazat
  2. Ale no tak!

   Potěšil jste mne. Lépe (přesněji a výstižněji) se to říci nedá. Snad jenom třeba dovysvětlit ty různé pseudovýznamy původních českých slov. Existuje societa (etnikum, sekta, fanatikum, náboženství), která je přesvědčena, že je předurčena vládnout světu a řídí se dle toho a zrůdných dokumentů (talmud, protokoly SM). Tato skupina cca 10-30 milionů lidiček se považuje za správce světa a dle jakési úmluvy očekává, že se stane majitelem světa. Proto zavádí do všech jazyků a slovanských zvláště, nové vylhané obsahy starých pojmů a omladina (IN) jim to ve své stupiditě žere. No a okno overtona se zavírá, takže dochází na lámání nejenom chleba, nýbrž i charakterů a výsledkem je krutý, satanský boj o vládu nad světem, který denně sledujeme, vylhaný v mediích. Obě strany se snaží ukázat prstem na viníka na druhé straně, aby vybudily hněv lidu (boží) a opět začaly fungovat gilotiny, když ten kokotvid je tak neúčinný.

   Vymazat
 9. Jo oni plné huby humanity a válčí a vraždí v cizích zemích v kapitalismu žádná humanita neexistuje.

  OdpovědětVymazat
 10. ano a od te doby se vžil název "humanitární bombardování " pane Bože jak jsme mohli takového fašistu a zaprodance zvolit prezidentem? Vašek "flaška" Havel měl na vše humanitární náhled ale po pěti pivech....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK: http://v4novaevropa.cz/opilec-vaclav-havel/
   Tož když už je toho 17. listopadu a máme „Svobodu slova a Demokracii“, díky praseti. Jak ho výstižně nazval Petr Cibulka.

   Vymazat
  2. Re (09:28):
   Jak my a zvolit??
   Copak jste to snad byl vy, kdo tu kreaturu volil? Ne my, ale oni!
   Všichni ti zdejší početní darebáci, kteří se i díky hejvlovi dostali ke korytům a k majetkům.
   Ti, kteří pro svůj osobní prospěch dokázali s lehkostí svého bytí pokrytecky zavírat oči a vypínat soudnost. A kterým bylo u prdele, jestli v Srbsku či jinde umírají nevinní lidi.

   Vymazat
 11. Srbove jsou 100% pratele. Uznali nas pred 28.rijnem 1918.Dalsich dukazu spousta.Nikdy nezkamali.
  Jako narod nemame nikoho lepsiho.

  OdpovědětVymazat
 12. Nenechte si kazit radost, přesto je třeba pro upřesnění uvést jednoduše doložitelný fakt: výrok, uvedený v článku, v rozhovoru Václava Havla pro Reuters není, doslovný přepis rozhovoru je dohledatelný.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.