Reklama

středa 13. ledna 2021

Kdo napsal 4 miliony udání?

Apolitikus 
 13. 1. 2021   Politrus a Outsidermedia

Osmnáctiletá Helena Duke zahlédla na videu z protestů stoupenců Trumpa svoji mámu, tetu a strýce… A udala jejich jména bezpečnostním orgánům.

!Ahoj, mami, vzpomínáš si, jak jsi mi zakázala chodit na protesty BLM, protože mohou skončit potyčkami: …Kdo by to byl řekl."Dívka ukázala na Twitteru členy své rodiny, kteří se zúčastnili dobývání Kapitolu.Vzpomínáte si na video, na němž jakási policistka bije do tváře Trumpovu stoupenkyni? Tak tato žena s rozbitým nosem – je Therese Duke, matka osmnáctileté Heleny Duke.Helena dodala, že se nepokojů zúčastnili také její strýc a teta. Později dívka svoji stránku zavřela.
Je vidět, že věc Pavlíka Morozova i po desítkách let vzkvétá. Nebo je to naprostá blbka? Nemám slov…

Donald Trump mladší k událostem napsal: „Žijeme v Orwellově roce 1984. V Americe už není svoboda slova. Ta zemřela společně s velkými technologiemi, a to, co zůstalo, je jen pro vyvolené. To je absolutní šílenství!“

Zdroj: Politikus.ru
Překlad: st.hroch 20210111

115 komentářů :

 1. Jsem zvědav co nám to rok 2021 přinese.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Intelektualove uz to vi co prinese 2021,ale pisi jen popisy udalosti z mimula.

   A marxismus je nesmel naucit navrhovat reseni a dokonce kdysi mocna a oblibena KSCM ma "verchusku",ktera ji vede do propasti zapomneni a nestydi se za to.
   Proc zakazuji,aby se zubozeni zbyvajici clenove KSCM tu mezi nami objevili,abychom tem stale snad uz starym a porad betonovym hlavam vysvetlili jak a kde hraje muzika a co se s nimi stane,kdyz budou sedet dale na vejcich!?

   Mlady skokan Krtecek vr,vr,vr..

   Vymazat
  2. Odhaduji, že i u nás se podařilo vychovat hodně "Helenek a Helenů". Škoda, co se jim nepovedlo za totáče, se povedlo dnes. Mám na mysli vychovat hloupé a poslušné občany. Přesto nesouhlasím s politický organizovanou "občanskou neposlušností" ala rodina Klausů. To je totéž, jen pod jinou firmou.

   Vymazat
 2. Ta děvucha je stejně blbá, jako většina filmů z USA a taky našich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:53
   Prozraď, jaké tedy sleduješ filmy ty, zřejmě - MRAZÍK nebo, A JITRA JSOU ZDE TICHÁ, MAJOR ZEMAN,taky "" výborný "" že.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Uvědomělá neomarxistka.

   Vymazat
  4. A Jitra jsou zde tichá je velice dobrý film, Zemana po revoluci reprízovali ikskrat, kdyby to nebyl oblíbený seriál už i po porevoluční generaci tak by ho nevysílali a moje vnučka byla z Mrazíka nadšená. Seš mimo. Dívej se na americké seriály, kde ti smíchem napovídají kdy se ty máš zasmát. Někdo má rád vdolky, jiný...

   Vymazat
  5. Emil Souhlas mladá a hloupá nána zblblá jejich řečmi o pravdě a lásce jak u nás.

   15:24 Zrovna se na ZEMANA dívám a stále mě baví.

   Vymazat
  6. Unkraute 15/24

   ja se divam stale na jedno a zpivam si

   "Sovetsti muzici,vypustili druzici..,znas to dal?

   Vymazat
  7. lajku do ní nacpali
   a chcípnout jí nechali...,.

   Vymazat
  8. Jo, je blbá jako autor výroku o humanitárním bombardování ..

   Vymazat
 3. Není nějak příbuzná s tou švédskou Gretou?

  OdpovědětVymazat
 4. Myslíte si, že u nás takové zblblé děti nejsou? Možná by jsme se divili, kolik jich je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou a říkají si Piráti.

   Vymazat
  2. A unk Howni a tým Blátošlapa - kterýžto je tak blbý, že spáchá příserek coby Blátošlap, já se do něj navezu, načež mi odpoví coby unk Hown. Většinou je to ten Blátošlap, co je z toho jejich týmu nejsprostější a nevypatlanější.

   Vymazat
 5. 15:20
  Děda vyprávěl,jak v Rusku a u nás děti udávaly své rodiče.
  Nic nového.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děda to viděl v Rusku? Odkud jseš? Nejseš náhodou Železnej z ČT1? Ti taky pocházej ze Samary - rodina Eisenkrantzú-

   Vymazat
  2. 16/16
   To chceš popřít,že u nás v padesátých letech a v Rusku děti neudavaly rodiče?? Buď mladý nebo ....

   Vymazat
  3. Pánové, co bylo to bylo, ať se Američani mezi sebou mastěj, osobně je mi to fuck.

   Vymazat
  4. Unknowne 13. ledna 2021 15:27 i vy objeviteli. Jinde samozřejmě ne a v USA jde o naprostou a zveličovaou výjimku. No a nakonec, přijde mi to prosté. Ta husička se rodičům pomstila za to, že jí cosi zakázali. Nejen BLM, mohl stačit i nějaký ten mejdánek.

   Vymazat
  5. Ty uz si par lidi udal, vid?

   Vymazat
 6. Co s tím tady, hodně hloupý článek.!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pointu toho článku pochopíš, až někdo z tvých příbuzných udá jiné z tvých příbuzných, že byli na demontraci proti očkování proti koronaviru...

   Vymazat
  2. A co ta rozmlácená pusa paní Duke?! Srovnání s Pavlíkem Morozovem je přiléhavější.

   Vymazat
  3. Že rozmlátili ústa té ženské, to snad ani mrzet nezmůže, možná se zas vzpamatuje. Co se mi na ní příčilo nejvíce, bylo to, že nesouhlasila s BLM a dokonce vytýkala svojí dceři, že ona je členkou tohoto humanistického hnutí. Už jen za to si tu ránu zaslouží, i když já násilí neuznávam.

   Když matku Helen Duke na hodinu vyrazili z práce a její zodpovědná dcerka tak přišla o finanční zázemí na universitní studia, opět využila sociální síť a jen během dvou dnů jí donátoři podpořili 76 tisíci dolary.

   Mezi námi je láska, pravda a solidarita, vy jste nenávistná banda. Promiňte ta slova, ale při podobných projevech nemůžu jinak. Doufám, že i vaši potomci budou zodpovědní.

   Vymazat
  4. J.J. jako bych ve vašich slovech cítil pach nesmiřitelných bolševiků, kteří oslavovali čin Pavlíka Morozova a dalších udavačů.

   Vymazat
  5. J.J. Tak si jděte na vaše servery a tady neopuzujte. Život se s nikým nemazlí a pohádky o pravdě a lásce si strčte za klobouk. Jo dali ji dary protože je to mediálně sledované. Být to moje dcera a kdyby podporovala rasisty z BLM tak chytí facku a druhou o zem. U nás je tolik chudáků co potřebuje pomoc a všichni na ně kašlou vy jedna pomatená neziskovko. O nenávisti být vámi bych tady moc nekecal kdo nenávidí Babiše,Zemana a další lidi a také jiné státy vy co se oháníte rádoby humanismem. Jinak mě jste to naučili taky popíráním základních lidských hodnot národ, stát a rodina.

   Vymazat
  6. 19.58
   Není pane Dvořáku, není. Pavku zneživotnil po úradku rodiny jeho děda, to tomuhle odpadu nehrozí. Navíc byl Pavka idiot - v medicínském významu - což lze brát jako svým způsobem polehčující okolnost. Tohle je však morální zrůda - bez polehčujících okolností.

   Vymazat
  7. 20.24
   Já také doufám, že naši potomci budou zodpovědní. Poznáte to podle toho, že vám rozkopnou kakáč až si před nimi v podobném stylu pustíte hubu na vandr, "humanisto".
   Promiňte mi ta slova, ale při podobných výlevech nemohu jinak.


   Vymazat
  8. J.J.13. ledna 2021 20:24, silná slova, měl jsem vás za inteligentnějšího. Co to plácáte o nenávisti? JiH

   Vymazat
  9. Cabliku, vaše odpověď poukazuje na tu vaši nenávist a nevyrovnanost.

   Vymazat
  10. J.J. Též jsem vám neporozuměl (20:24 x 11:20). Pro trochu lásky by jste asi nešel světa kraj...

   Vymazat
  11. Pane Dvořák, cítil pach nesmiřitelný bolševiků je nehodné vašich znalostí. Pologramotný prapra děda.

   Vymazat
 7. Stala se podobně jako mnoho jiných mladých lidí v USA i u nás obětí vymývání mozků. Bohužel takových je opravdu mnoho, vidíme to u nás, kolik mladých lidí volí piráty. Naštěstí nejsou takoví všichni, díky za ně. A co je úplně strašné, že to vymývání pokročilo do tak šíleného stádia, že ta mladá žena dokázala ublížit i svým nejbližším.

  OdpovědětVymazat
 8. Ona není blbá, ona jen demonstruje, jak se povedlo oddělit další generaci od svých rodičú myšlením a existencí vúbec. Ona ani nechápe, proč tam ti příbuzní byli, že se to týká jí a jejího otrockého života v budoucnu. Ona chce řešit problémy zástupné, nějaké BLM a homo atd, ale nechápe problémy svoje.

  OdpovědětVymazat
 9. "Němci si najdou vždy nějakou nelegální cestu jak nám sem strčit imigranty - uprchlíky !!!!
  V ČR vlastní hodně firem a mají možnost si tam uprchlíky nastrkat i s ubytováním !!!!
  BORDEL celosvětový !!!!"
  PROSÍM všechny, nevěřte naší vládě, žes sem "uprchlíci" nedostanou. V Nejdku U karlových Varů německý majitel firmy Vlnap, dostal dotaci od něm. vlády na zařízení ubytovny v Husovce pro "uprchlíky" a zároveň dohodl práci ve firmě. Za kolik budou dělat a kolik Čechů propustí ? Nevím zda migranti co dostanou status uprchlíka v Německu budou moci bydlet a pracovat v ČR. Pravděpodobně ano. TAK zde máme důkaz kam půjdou, neboť většinu firem vlastní Němci....Je mi z toho zle, ale neuděláme nic - je mi z toho ZLE! Jedinou záchranou může být, že se Bruselský BABYLON sám rozsype. Volby jsou ještě daleko a HODNĚ se ZMĚNÍ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bohužel tu nebude vlastenecká vláda, tak se to svinstvo a parazitováni bude dít potichu. Taky se prosazuje, aby nám sem chodili migranti, kteří dostanou azyl v Německu a mohou se volně pohybovat, ale ještě jim v Německu nepřidělí byt. Že tomu svinstvu a parazitování fandí parazit Nacistický běžec alias Unkhown je jasné. Ještě má štěstí, že za lživé poplašné zprávy nikdo nestíhá jeho a hlavně za jeho propagaci nacismu. :-)

   Vymazat
  2. A četl jste tohle:

   Bývalý italský ministr hospodářství navrhuje otevřít pracovní agentury v afrických zemích, aby řídily invazní toky a poskytly stabilitu evropskému důchodovému systému.

   https://pravyprostor.cz/dalsi-sileny-navrh-jak-nasunout-africke-vetrelce-do-evropy-prichazi-z-eu-i-osn/

   Vymazat
  3. Listopadová invaze pod rouškou koronaviru:

   1. prosince zkamionu ve Slovenské obci Horná Štubňa vyskákalo 42 migrantů ze Sýrie. Džihádisté byli přepravováni v přívěsu tureckého kamionu.

   Tři dny před tím 28. listopadu zadržela cizinecká policie na Vysočině dva údajné Maročany. Potulovali se v okolí D1 a upozornili na ně projíždějící řidiči. Tak jako v ostatních případech neměli cizinci žádné doklady. Při výslechu pouze uvedli, že jsou z Maroka, že přicestovali v návěsu kamionu z Rakouska a měli namířeno do Německa. Proč a za jakým účelem uskutečnili svůj výsadek na Vysočině, či co dalšího u nás měli v plánu, se policisté nedozvěděli, neboť mohamedáni odmítli dále vypovídat.

   Jen pět dní předtím 21. listopadu zadrželi policisté u vyškovského letiště pětici migrantů bez jakýchkoli dokladů. Muslimové tvrdili, že pocházejí z Afghánistánu.

   Čtyři dny před tím 19. listopadu objevili policisté na dálnici D1 na 111 kilometru na Vysočině 21 migrantů v rakouském autobusu. Muslimy nebylo možné identifikovat, neboť se prokazovali tureckými služebními pasy vydanými pouze jednorázově na konkrétní cestu do Německa. Tato skutečnost by mohla nasvědčovat, že šlo o operaci džihádistů, za podpory tureckých tajných sužeb.

   Další tři migranty zajistila policie ve stejný den tedy 19. listopadu o několik hodin později taktéž na Vysočině v obci Měřín. Policii na cizince potulující se po obci upozornili místní občané. Mohamedáni policii rovněž tvrdili, že jsou z Maroka, rovněž u sebe neměli žádné doklady a rovněž nedokázali vysvětlit, jak se do obce dostali, proč došlo k jejich výsadku na Vysočině, ani kam měli namířeno.

   Týden před tím 11. listopadu zajistila německá policie u hranic s ČR 21 migrantů ve věku 20 až 30 let, kteří se od nás dostali do Německa. V obci Waidhaus, která leží necelé tři kilometry od hraničního přechodu Rozvadov upozornili na skupinu migrantů místní občané. Všechny přes hranici dovezl opět turecký kamion.

   Jen tři dny předtím 8. listopadu objevili čeští policisté dodávku plnou migrantů u Jihlavy na 104. kilometru na D1 ve směru na Prahu. V dodávce se tísnilo 24 musulmanů. Jako tradičně nikdo z nich neměl doklady, policie pouze odhaduje, že by mohli pocházet ze Sýrie nebo z Turecka.

   Tři dny před tím 5. listopadu zastavili policisté u Podivína na Břeclavsku na dálnici D2 kamion se 48 migranty. Skupina působila velice kompaktně, skoro jako příslušníci vojenské jednotky. Policie odhaduje, že jde jako v předchozích případech většinou o Syřany a Turky. Důmyslný úkryt muslimů odhalil velkokapacitní mobilní rentgen. Řidič jako ve většině předešlých případů byl Turek.

   Pouhý den před tím 4. listopadu policie na Karvinsku dopadla další migranty, kteří nelegálně vstoupili na území České republiky. Čtyři muži bez dokladů podle policie zřejmě ze Sýrie a Turecka vyskočili z návěsu nákladního auta ,a snažili se dostat do vnitrozemí.

   Tři dny před tím 1. listopadu zadržela policie díky oznámení místních občanů čtyři migranty v Otrokovicích. Schovávali se v návěsu zaparkovaného kamionu v průmyslovém areálu. Jak se tam dostali není jasné. Všichni muži byli pochopitelně opět bez jakýchkoli dokladů a tvrdili, že pocházejí z Afghánistánu.

   https://megazpravy.cz/invaze-pres-ceskou-migracni-dalnici-mohamedani-k-nam-padili-v-listopadu-ostosest-osidleni-nasich-mest-a-dedin-zacne-jiz-brzy/

   Vymazat
  4. Pokud budeme v EU, nic se nezmění. Hranice jsou volné.

   Vymazat
  5. Kdyby byly hranice pro migranti volné, kdyby ti nešťastníci byli dopravováni oficiálně, nemuselo by dochazet k tolika tragickým událostem. ČR zvládne poskytnout slušný život několika milionům běženců z Afriky a Asie.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. J.J. Kdyby koloniální mocnosti, kdyby parazitický kapitalizmus, kdyby byly v prdely ryby, nemusely by být rybníky. Buďte příkladem a jednoho takového jako v Šílená drsná pravda o chování islámských migrantu v Evropě, si vezměte s HONIVÁLEM a Indiánem do vlastní péče. Pak nás můžete obšťastňovat svými zážitky.

   Vymazat
 10. 16:09
  Za lživé, poplašné zprávy pamatujete zákon. Podobným kriklounum nerozumím,jen vše rozrštvat.
  Jen naše německé přátelé pošpinit, očernit.
  Je mně z vás ZLE.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nabluj si do vlastní hrdele, hňupe.

   Vymazat
  2. Kdo jsou ti "naši němečtí přátelé"? Sudetendeutschelandsmanschaft? Průmysloví kolonizátoři, co tu provozují montovny a lidem platí méně než ve své vlasti? Němci, kteří rozryly Balkán a dodnes ho trápí? Němci, kteří ryjí do Ukrajiny a Běloruska. Němci, kteří chtějí zničit evropské zemědělství?

   Ostatně, pro hlupáky je oprávněná kritika pomluvou. To vyhovuje dušičce kolaboranta.

   Vymazat
  3. Toto vse je normalni Boening vyrabi jen v Cine 30 % dilu na letadla .V podstate je to otrokarstvi -to je cely New word order vyhlaseny Bushem st.Vse je v zajmu penez i ti buzeranti a instalovani uchylu do funkci v zajmu zisku..Belosi blaboli ze se stydi zato ze jsou bili a ne cerni jista Dolezalova to tvrdila na televizi jeji tata s mamou byli sokovani co to maji doma za idiota .Libaji negrmm boty dle vzoru Franty nejvetsiho blba ktery kdy velel te zumpe prolhane ve Vatikanu .Svet je absolutne v rozkladu a opet ti stejni i kteri to vzdy vedli a vedou jsou v cele .

   Vymazat
  4. Zlo bude odplaceno zlem, Václave Dvořáku, pamatujte na to. To, čeho se dopustili Češi v průběhu 20.století, nesmí být zapomenuto! Pravda a spravedlnost musí zvítězit.

   Vymazat
  5. Místo mozku ze sudeťáka kostku.
   Jinek si to pane J.J. neumím vysvětlit.

   Vymazat
  6. Tribunál soudu spojenců v Norimberku 1946 - 1947, bylo co? O tom nevíš nic. Měl bys !

   Vymazat
  7. J.J. ...a láska, tady moje žena Jaroušek taky souhlasí!

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. ZASE jsi Dvořák ukázal co jseš za tupé blbé,hovado,zase jsi smazal k tomu svému blábolu můj příspěvek. Opravdu nedostižný kretén.
   Ty jseš magore zralej do slušného blázince, společně s několika místními IDIOTY stejně paostizenych
   Jan díky investicím z Německa máme Dnes vynikající průmysl a ty dvořák blbeček s tím nic neudělá
   Vzdy Němec se svou dokonalosti, než ruský vožralý mužík.

   Vymazat
  10. 21.31
   Tebe tak smrkáči, dostat někde o samotě pod ruku.

   Vymazat
  11. "Vzdy Němec se svou dokonalosti .." tu německou "dokonalost" bylo hlavně vidět v minulém století, které tito parchanti naprosto, ale naprosto zkurvili! A pokračují v tom i v tomto století pod hlavičkou EU, která není nic jiného, než čtvrtá říše, svou vstřícnou proimigrantskou resp, promuslimskou politikou. S velkou pravděpodobností tak definitivně zničí Evropu. Rozbitou infrastrukturu po válkách minulého století se dalo obnovit, ale miliony muslimů s jejich přiboudlým softwarem v hlavách, kterému říkají korán, už z Evropy nejspíš už nikdo nedostane ..

   Vymazat
  12. Buvole, co máte proti imigrantům a muslimům? Nejste tak trochu rasista?

   Vymazat
  13. J.J. Kam se serou naši ROMOVÉ alias Cikáni. Tihle se množí 100x rychleji a při dodržování modlitebních povinností jim nezbývá čas na práci. Dáfky jednou dojdou ale to oni nevědí. Co potom?

   Vymazat
 11. Výsledek výchovy resp. nevýchovy honba za penězi u mnoha rodičů převládla nad potřebou vychovat slušného férového člověka

  OdpovědětVymazat
 12. Neomarxisti ze Seznamu už zase manipulují s dětmi!

  „To by Havel neudělal.“ Malým dětem pustili záběry Zemana. Udělalo se jim zle:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-To-by-Havel-neudelal-Malym-detem-pustili-zabery-Zemana-Udelalo-se-jim-zle-650230

  Havel spadl opilý do potoka a uhnal si zápal plic:

  https://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Emigrant-promluvil-Opily-Havel-spadl-do-potoka-220873

  "Nemíním tu rozvádět všechno, v čem si protiřečil, snad jenom ještě připomenu jednu lež, kterou o sobě mohl vyvrátit: Neonemocněl totiž v kriminálu. Svůj těžký zápal plic si uhnal počátkem září 1989, když silně opilý, kdesi u Havlíčkova Brodu spadl do hlubokého potoka, v němž málem utonul,“ nebere si servítky Havlův známý."

  Co je ale ještě zajímavé v článku:

  „Pohoštění na ambasádě bylo už v plném proudu, když se znenadání v hale objevila nejméně dvacetičlenná skupina sudeťáků, poskládaná z postarších mužů a žen. Obklopili okamžitě prezidenta a jeden přes druhého mu vyjadřovali vděk za to, co pro ně udělal a jistě ještě udělá. Gruša se postavil za Havla a do ucha mu to všechno překládal. Pak nastala ta nejtrapnější fáze, na kterou nezapomenu do konce života: Někteří z těch lidí poklekali na zem a líbali mu ruce! Právě vzniklá samostatná Česká republika v nich asi vzbuzovala naději, že bude něčím jako protektorát Böhmen und Mähren. Otočil jsem se překvapeně k Olze Havlové a vyčetl z jejího pohledu, že jí to nebylo vhod. Mnou to ale otřáslo natolik, že jsem s Havlem a jeho politickými čachry nechtěl mít definitivně už nic společného,“ zdůraznil básník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo chce vědět tak ví, že levoboček a opilec havel celý život škodil lidem bez přestávky. HOV....

   Vymazat
  2. Pouze hlupàci opisují lež,nesmysly a tak rádi je šíří dál, proč to dělají. Pan Havel jim svou revoluci nakopal zadek a připravil je o teplá rudá mistecka,proto tahle chátrá, bývalí STBáci,. milicionáři,psvb, politruci, dnes ti co nic nedokázali, pomlovaji, lžou a vymejšli ty největší magorárny, chudáci,on jim pomalu nikdo dnes nevěří,ale budou škodit.

   Vymazat
  3. Já Němce ze Sudet a jejich potomky považuji za právoplatné vlastníky této části Evropy. Nikdo jste se nezamyslel na tou strašlivou loupeží už za Masaryka a následnou genocidu za Beneše. Vůbec se mi nelíbí, že to není dosud potrestáno.

   Vymazat
  4. Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid,
   jen nevidět, jak žebrá poctivec,
   jak dme se pýchou pouhý parazit,
   jak pokřiví se každá dobrá věc,
   jak trapně září pozlátko všech poct,
   jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč,
   jak lidskou slušnost korumpuje moc,
   jak zchromlá vláda na nás bere bič,
   jak umění je pořád služkou mocných,
   jak blbost schopným poroučí,
   jak prostá pravda je všem jenom pro smích,
   jak zlo se dobru chechtá do očí.
   William Shakespeare

   Vymazat
  5. 22:52 Díky. Dobrý příspěvek. Takže je pořád stejně.

   Vymazat
  6. Unknown13. ledna 2021 19:31 v tom obligátním výčtu oněch usurpátorů moci a likvidátorů vykořisťování člověka člověkem vám ještě chybí domovní důvěrnice a uliční výbory. Když už mluvíte o časech, o kterých pranic nevíte.

   Vymazat
  7. Hádám J.J.13. ledna 2021 20:06, že jste takový nedospělý, nedozrálý a neznalý snaživka, který se usiluje být trendy. Podívejte se na mapu a pochopte, že pokud český národ na tomto místě přežil dodnes, je to zázrak i výsledek toho, že dokázal využít historicky dané příležitosti.
   Když už si nevážíte díla a obětí svých předků, pochopte alespoň to, že právě nevelký stát má lepší předpoklad přežívat, pokud je národnostně homogenní. Pak si uvědomte, že Němci ztratili svoje nároky a práva na území českého státu, přesněji Českého království okamžikem, kdy prohráli válku, kterou rozpoutali.
   Jsem utečencem a navrátilcem do „Sudet“. Mí předci, vždy dvoujazyční, mezi nimi nějaká ta Němka, v pohledu až sedm generací zpět, jsou z české příhraniční národnostní menšiny. Mezi Němci máme jako rodina desítky přátel. Vážím si i celé té společné kultury, ale vážím si díla svých předků i vlastního národního státu.
   Vy J.J. buďte zdrženlivý, abyste se, pokud rozumově dospějete, nebo v ještě horších časech, sám za sebe nemusel stydět.

   Vymazat
  8. J.J. asi přebírá provokativní funkci trolla po Indickém běžci a jednom z Unknownů.

   Vymazat
  9. Havel byl největší dobytek v naší novodobé historii. Kromě jiného zničil dílo TGM a Beneše .. Na Havlovi je vidět nesmírná moc médií, která ho neustále lakují na růžovo. Kdyby zlomek jeho prasáren udělal někdo jiný, jim nemilý, roztrhala by ho na kusy ..

   Vymazat
  10. 10:07
   Ve vězení určitě nebyl! Pustili ho v květnu 89´ a pak už zavřenej nebyl. U Havlíčkova Brodu měl nějaké příbuzné a jak tam chlastali, Havel šel dělat potřebu k potoku a spadl tam. Našli ho až po nějaké době, takže si tam v tom potoce oddělal plíce.

   Vymazat
  11. Vy tedy schvalujete genocidu vůči národnostní menšině, která se významným a rozhodujícím způsobem podílela na rozvoji této země? To je nebezpečné, i když tomu zjevně věříte. To, že tyto vaše nebezpečné tendence neberu, označíte za trolling. Přečtěte si konečně něco o této době, treba od prof. Krystlíka a sami poznáte jaká byla skutečnost.

   Vymazat
  12. J.J. - Píšete sudeťácké bludy. Uvědomte si, že tyhle kecy a lži přímo útočí na podstatu českého státu a jeho územní celistvost. O genocidě nemůže být ani řeč! Tak toho nechte, nebo budete považován za provokatéra a fandu nácků!

   Vymazat
  13. Václave Dvořáku, jestli má mít stát postaveny své základy na potlačování základních lidských práv, lži a nemravnosti, ba dokonce genocidě, pak takový stát raději ať není. Nemůžeme zakládat svůj život na kostech a obětech někoho jiného. Já jsem humanista, označení mojí osoby za nacistu se mě dotklo.

   V tomto státě je naštěstí velké množství lidí se stejnymi názory jako mám já. Kromě prof. Krystlíka to je i dr.Halík, dr.Bělobrádek, dr. Berwid-Buquoy... a další. Co je potěšitelné, stejné názory sdílí drtivá většina mládeže. Mladým bychom lhát neměli, co myslíte?

   Vymazat
  14. "prof. Krys(tl)íka .. ha ha ha..
   Nechápete, vy hlupáku, že kdyby v roce 1993 zde stále ještě byly 2,5 mil. sudetáků, s největší pravděpodobností by se opakoval Mnichov !! Havel i tak byl Hácha na druhou ..

   Vymazat
  15. Podle logiky J.J. by ani Německo potažmo EU nemělo existovat .. po genocidách .. a na kostech obětí válek minulého století a prúmyslového vraždění v německých vyhlazovacích táborech !! J.J, co vy jste to za ultra blba ?!

   Vymazat
  16. J,J,- jako humanista to pak máte těžké. Nerozumíte starým křivdám. Zabývejte se současnými. Možná se přidáte ke mnohým z nás zde. Jako test Vaší humanity poskytnete ty současné? Ona totiž i humanita je ve službách geopolitiky!

   Zkuste někdy formulovat humanitu univerzální a aplikovat ji "padni komu padni" do svých názorů zde.

   Vymazat
  17. J.J.- jen ještě dodatek a reakci k sudeťákům. Zlaté Bully nebyly nikdy zpochybněny, v říši, té německé, ani současné post německé.
   Pokud je neznáte, přeložím ji do dnešní řeči.
   Českému státu nelze diktovat vládu ani její rozhodování. Má právo volební v říši. Vy J.J. mluvíte za kterou jednotku říše?

   Vymazat
  18. Vy si, J.J.14. ledna 2021 11:46, ujasněte, co je genocidou (ostatně o té se dalo vůči Slovanům mluvit za hitlerovské Velkoněmecké říše) a pak laskavě vysvětlete, jak První československá republika svým německým občanům pošlapávala lidská práva. O jejich postavení v té době toho dost vím a mám k tomu z rodné obce doklady. Ostatně, pokud byste byl tak laskav a věc skutečně studoval, najdete dostatek materiálů v Národní knihovně.
   Vyvraťte mi následující: V obci s 24% českou menšinou nebyl po celých dvacet let První ČSR ve vedení města, tedy zastupitelem jediný Čech. Zatímco v místě existovaly dvě německé školy až do úrovně "měšťanské", vegetovala česká škola do úrovně obecné v objektu spolku Národní jednota severočeská, který počtem místností nevystačil, takže další prostor byl náhodně pronajímán po soukromnících, dokonce i v německých školách. To ne bez konfliktů.-
   A nakonec, němečtí zaměstnavatelé požadovali na zaměstnancích české národnosti, aby děti posílali do německé školy, a oni, aby nebyli aktivní v českých spolcích. Často, naopak, aby se stali členy spolků německých, např. „Turnbundu“. V německých obchodech, a to byly téměř všechny, nebyli, až na "nežádoucí" výjimky česky mluvící obslouženi. I když personál, bez výjimek, česky rozuměl.
   A to ještě ani Hitler nenastoupil. Poněmčování, germanizace, běžela plnou silou. A Vy tu mluvíte o lidských právech? Jste bez znalosti toho, o čem mluvíte, v zajetí současné propagandy Landsmanschaftu, stále častěji i současného německého státu a našich nových, moci vděčných, kolaborantů. Možná i vy jste vděčným zaměstnancem u nás zavedené německé firmy. Pak by nebylo divu, že takhle posluhujete.

   Vymazat
  19. 16:03 ano jsem vděčným zaměstnancem německé firmy, proto vím, o čem píšu.

   Vymazat
  20. J.J. No konečně je to venku, JSEM VĚČNÝM ZAMĚSTNANCEM NĚMECKÉ FIRMY. Dostáváte za tuto po pracovní činnost nějakou slušnou odměnu. Pokud ne tak jste IDIOT.

   Vymazat
  21. A není, čirou náhodou, tou německou firmou, které jste tak vděčný, stálé zastoupení landsmanšaftu?

   Vymazat
  22. Ne, měl jsem jinou výchovu než vy.

   Vymazat
  23. Aha, tak jste jako jinoch nosil lédrhózny a bílé štrupničky? Nebo sna dmáte na tváři pěknou jizvu z nějakého buršbundu?

   Vymazat
  24. Profesera Krystlíka?! To jako vážně?
   Jo, Já Jo, a sekne vám aspoň ta hnědá košulenka?

   Vymazat
  25. J.J. 20:20 - a pak že rodiče za nic nemohou!

   Vymazat
  26. J.J.14. ledna 2021 20:20 teď vážně a neosobně. Jako znalý situace české menšiny v pohraničí První čs. republiky jsem Vás informoval. Ptám se, jak to tedy bylo s těmi lidskými právy? Hitlerovská propaganda to celé dokázala převrátit, Dokonce, ve vesničce na okraji Českého ráje, kam se rodina uchýlila po útěku z anektovaného pohraničí, nám noví sousedé vmetli: „Kdybyste těm Němcům nic nedělali, mohli jste tam zůstat!“ Názor radikálně změnili, až když do Čech vpochodoval Wehrmacht.
   Můžete mít pravdu, když řeknete, že pokud by naši předci neobnovili češtinu, měli bysme za mateřský jazyk němčinu a mohli jsme být příslušníky velkého národa. Až na nějaké ty v SA a SS s jejich činností a nějaké ty padlé na východní frontě Druhé světové války, výhoda. Já ale, i když je to nepraktické, ctím dílo svých předků, hájím ho a chtěl bych ho rozvíjet. I když, možná, je moje němčina lepší než ta Vaše. Protože děděná od nejrannějšího dětství. Co jste si vybral Vy, tak dobře vychován? JiH

   Vymazat
  27. 3:16 možná byste tu nemčinu zvládl lépe než češtinu... měli BYCHOM ... ne bysme.
   V každém případě by nemčina byla jednoznačně přínosem. A vaši noví sousede měli pravdu. Kdybyste Nemcům nic nedělali, nemuseli jste z jejich země utíkat. Oni vám ještě dali šanci, vy jim po válce ne, vy jste je zabíjeli a okradli, protože se za vás postavil bolševik. To vám přijde správné?

   V.Dvorak. Chápu, že máte potřebu oponenty zesměšnit, ale já na kožených pumpkách a bílých ponožkách nevidím nic špatného, právě naopak. Přehled o situaci v pohraničí jsem získal už jako školák od pamětníků a následně sbíráním informací od světově proslulých historiků.

   Vymazat
  28. J.J. Doporučuji vám prostudovat nová pravidla ČJ.

   Vymazat
  29. J.J. je mi jasné, že sem chodíte provokovat. Tvrzení, že Češi něco nepěkného Němcům v českém pohraničí dělali je opakováním Hitlerovi a Goebbelsovy lži. Polovina mé rodiny je z pohraničí (Děčín) a velmi dobře znám z vyprávění poměry i jak se změnily nástupem Hitlera. Češi od poloviny 19. století byli ve pohraničí své země lidmi druhé kategorie, násilně poněmčováni, bez českých škol, pronásledováni za členství v Sokolu, českých spolcích atd. Vy se učíte od lhářů, jako je Kristlík, Posselt, Bělobrádek nebo Fiala. Jste v pěkné partě odpudivých stvoření.

   Vymazat
 13. Ten kolaborantsky dobytek zde jeste bleje?
  Jinak v Capitolu se vali na zemi a vubecokolo ruzne vice ozbrojenych vojaku nezli je na "mirovych" misich .Odhad je 25 tisic nejmene 15 tisic .Tohle nepamatuji ani za bolsewika (vyjimku ma 1968 ,kdy kolaboranti se uchopili za pomoci okupantu moci .Dnes je to v USA stejne lidi jsou zatykani, vyhrozovani podobne proverkam 1968-9 prohlasuji vsechny kdo nesouhlasi se silenymi "democraty" za teroristy zakaz pouzivani letadel a vseho kam dosahne jejich pazoura a to je v dnesni dobe prekticky vse.
  Tohle muze skoncit dost zle neb lide jsou ozbrojeni az po zuby a staci jiskra ktera to spusti .Proto ty silenosti co delaji s vyjmutim Trumpa z uradu presidenta a censurou .Do vcerejsiho dne zavreli na fuckbuku 35 tisic accountu .Zacina teror ktery Amerika nepamatuje

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1821
   Porovnávat sovětskou okupaci z 68r.s dnešní USA,no to může jen pomatenec Jožin.

   Vymazat
  2. Jozine, ho*no teror, Donald to vyřeší v klidu jako Kléma u nás v r. 1948 ...
   Tak debilní většina poslanů a senátorů jako jsou v usa, nebyli ani v té době u nás ..

   Vymazat
  3. Jožine Unknown13. ledna 2021 21:23, vy jste ten československý 21. srpen 1968 a dobu potom prožil, že ji s čímkoli srovnáváte? Vy osobně prožíváte události v USA? V každém z jejich jednotlivých států? Najmě ve Washingtonu a Texasu? Že se tak autorativně vyjadřujete?

   Vymazat
  4. V 68 ještě nežili, v |USA ještě nebyli. Mudrlanti bez zkušeností a vzdělání.

   Vymazat
  5. Strucne, 68 jseem prozil v Praze proverky nomenklatur jsem neprosel v 1969, zamestnaval Dubcekovy lidi propustene z Boru, v USA 42 let .staci ? Mozna i pro Dvoraka neb nerozumim ruznym nazorum zde nahore
   Nikdy ani pionyr svazak ci komunista

   Vymazat
  6. doporucuji se prejmenovat a neuzivat stejne nicky ,kdo se v tom ma vyznat kdo je kdo

   Vymazat
  7. jozine z bazin15. ledna 2021 2:43, proč se potřebujete vyznat, kdo je kdo? Já se zajímám o názory a informace. Jménem či nickem se nedozvídám nic. Nanejvýš tím mohu být, sympatií nebo antipatií, nepříznivě ovlivněn. JiH

   Vymazat
  8. 3.31 ja jen ze zde je jeden provokater stejneho jmena a nekdy se tezko urci kdo je kdo

   Vymazat
 14. Donald bude brzo financne v riti, anebo akce ohol si sveho Donalda:
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trump-ma-problem-odvraci-se-od-nej-deutsche-bank-dluzi-ji-stamiliony-137425

  OdpovědětVymazat
 15. Muž, který zkoumal notebook Pelosiové během útoku na Kapitol, byl nalezen mrtvý

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021011313049588-muz-ktery-zkoumal-notebook-pelosiove-behem-utoku-na-kapitol-byl-nalezen-mrtvy/

  OdpovědětVymazat
 16. J.J. jak čtu ty tvoje cinty, tak je mi jasné, že v blbosti jsi předstihl i Unknowna alis Indického běžce .. Jenže vy jste jedna rodina alias J.J. ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zřejmě jeden a ten samý nemyslící psychopat, Nacistický běžec. Baví se sám se sebou.

   Vymazat
 17. V USA za týden stihli, co Gottwald za rok. Bude z toho katastrofa pro celý svět!! Báječný a výstižný titulek na Parlamentních listech!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověče, Klémovi stačilo několik dní a byl z toho Vítězný Únor ..
   Donald má také správně nakročeno (tomu bude stačit jedna "bartolomějská" noc a několik dní) a v usa budou slavit Vítězný Leden ..

   Vymazat
 18. teď prý děvče naříká, že jí rodiče přestali dávat peníze a ona nemůže dál studovat ty svoje gendery.

  OdpovědětVymazat
 19. Takoví týpci jako je to děvče nás jednou budou posílat do kafilerie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to smutné ale je to fakt bída.
   Naše školství, také produkuje podobná individua.
   Má to titul Ing a neumí si spočítat ani výplatu.
   No hrůza.
   Na můj dotaz, kdo napsal Babičku, jsem dostal otázku, co je to za pohádkou že je už dávno nečte.

   Vymazat
 20. Vláda za minulého režimu to byly sráči, tohle jsou jiní machři, chčijou nám na hlavy a chtějí aby jsme tvrdily že prší.

  OdpovědětVymazat
 21. Citát ze Sonetů (Hodny clovek) nás upozorňuje, že se hraje o Novou Republiku a že ne všichni účastníci diskuse jsou provokatéři. Panu Václavu Dvořákovi přeji, aby vytrval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji vyslechnout velmi moudré a hlavně obsažné povídání!!!
   https://www.kupredudominulosti.cz/turanek-jaroslav-2d-vakcinace-musi-byt-dobrovolna-omezovani-prav-neockovanych-by-byla-nejhorsi-moznost/
   Jaroslav Turánek 2. díl: Vakcinace musí být dobrovolná. Omezování práv neočkovaných by byla nejhorší možnost.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.