Reklama

čtvrtek 7. ledna 2021

Kongres potvrdil Bidenovo vítězství

7.1.2021 ColonelCassad a Outsidermedia

Kongres USA bez ohledu na pokračující srážky lidí protestujících ve Washingtonu s policií oficiálně potvrdil vítězství Bidena v presidentských volbách v USA.

(Na snímku demonstranti po dobytí Kapitolu)


Inaugurace proběhne 20. ledna současně s probíhajícím zákazem vycházení i pokusy provést impeachment Trumpa.

Po příkladu Pence začal exodus různých představitelů a funkcionářů z Trumpova okolí.

Pokud by Spojené státy viděly, co Spojené státy dělají ve Spojených státech, vtrhly by Spojené státy do Spojených států, aby osvobodily Spojené státy.


Překlad: Stan

49 komentářů :

 1. Jak vidno, Ani spojené Státy neuchrání to , že ve Spojených státech nemají své velvyslanectví a tím ve Spojených státech nemůže dojít k bordelu. Jak vidno, jde to i bez velvyslanectví USA v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by si svobodymilovné USA všimly, co tyranské USA provádějí v USA, tak už by dávno intervenovaly, aby USA osvobodily od tyranie USA.

   Smazat
  2. Unknowne 19/34,namisto urazek spolubesedniku

   by jsi mohl radsi popsat jak se ti podarilo prezit jako kokot sanitarni den ve slepicarne?

   Smazat
  3. POZOR! POZOR!

   PŘÁTELÉ


   Pokud vás zajímá dění v USA, z první ruky od Čecha, naklikněte si:

   youtube.com/watch?v=8N5zGFZ-kvg

   Nemám to ve zvyku, ale mrsknu to sem ještě dvakrát, považuji to totiž za enormě důležité.

   Manipulace, manipulace, manipulace. V médiích. Požár Říšského sněmu hadr...

   Smazat
  4. Pustit demonstranty do kapitolu byla falešná vlajka a Bidenův mistrovský tah. Tam už nejde o pravdu, a nějaká demokracie nikoho nezajímá. Teď se budou rozdělovat korýtka a státní zakázky.

   Smazat
  5. Všechno je jinak ..

   Podívejte se na Twitter, prezident Trump na videu smířlivě promlouvá .. ha,ha,ha ...
   Je to jeho jediný výstup po jeho blokování, a je to trapná montáž z jeho dřívějších projevů, pozná se to podle špatně retušované barvy vlasů a dalších znaků, po volbách si je přestal barvit na blond ..

   Sledujte tu diskuzi na Twitteru idiotů, i občas lépe informovaných, které pravděpodobně brzy mizí.. Tak se dělá blbnutí mas, jestli na to amaričané skáčí ? ..., uvidíme ..

   https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1347334804052844550

   Smazat
  6. Milane, zahradníku z Čech, já jsem zrovna z těch, kteří neotevřou ten článek na Youtube. Mohl bys nastínit co tam je? Dík.

   Smazat
 2. Ale jsou to jenom intriky a pomluvy. Zloději chtěli ukrást volby, nyní budou za to pikat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lado, máte pravdu, je to perfektní konspirace připravená Trumpem a jeho nejbližším jemu věrným okolím ..
   Díval jsem se na ta videa té tragické události v Kapitolu ...., je to jasné ..
   Armáda půjde s Trumpem ..

   Smazat
  2. there is No fckn Comment Necessary just😂😀😅😘😎

   Smazat
  3. Maxime, nevím, nevím.

   Ale je fakt, že jsou vidět třeba i obrázky, kde se někteří policajti přátelsky vyfotili s Trumpovými příznivci. Jednak to asi teda nebudou mít ve službě dál lehké.

   Druhak si člověk říká, jesli je až taký div, že se demonstranti teda tak snadno dostali dovnitř do Kapitolu a že se střílelo až tam (a chudák ta zastřelená mladá žena, veteránka od USAF, mohla být teoreticky i velmi pečlivě vytipovaná oběť - a la Ukrajina a další úspěšné destinace cirkusu Globál).

   No a třeťak - je tak neuvěřitelná představa, že to naopak mohla být provokačka naruby, aby se předvedlo, co jsou Trumpeři za zvěř ??

   I když samozřejmě - když rabuje BLM, je to spravedlnost a policie nesmí zasáhnout, protože jinak je patří defundovat a rozpustit. Když vyrazej okno Proud Boys, je to terorismus a policie jak to že nestřílí víc.

   Smazat
  4. McDonalde, v tom druhém bodě je ukryto to zásadní, ale nebudem to rozvádět ..

   Smazat
 3. vitezstvi bidena bylo jasne uz kdyz mel 306 hlasu! donald jen zkuuuusal "co kdyby"!! 😂😂😂😂😂

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dobráku,takovéhle dobráky jako jsi ty by ti zkorumpovaní kongresmani měli rádi,ti by jim potvrdili nejen všechny podvody proti lidu USA které se staly ale i tu svou fašisticko-komoušskou vládu která tam dnes vládne,to bychom se my obyčejní lidé na celém Světě pak měli dobře :-) co říkáš? asi moc na ničím nepřemýšlíš

   Smazat
  2. Nejvyšší soud USA zadělal na rozpad svým rozsudkem t 12.12.2020, kde potvrdil, že státy USA nemusí dodržovat ústavu a federální zákony a proto si mohou státy USA měnit podmínky voleb i ve volebním období i těsně před volbami, prostě kdykoliv. Tam kde byli u vlády demokraté, tak tam, měnili podmínky voleb za pochodu např. o termínu počítání hlasů a pod. Falešné volby byl vedeny zcela sofistikovaně a bez obav z trestu z porušováni Ústavy a federálních zákonů. Deep State vyhrál krátkodobě, v běhu na dlouhou míli prohraje. Globální prediktor připraví podmínky a pak to půjde jako po másle. Nu rok či dva se mohou kochat výhrou, ale pak půjde do tuhého. Cena za podraz Trumpa bude pro mnohé současné politiky příliš vysoká. GP s trest začíná vždy nenápadně - např. houpačkami na burze. Tam přijde mnoho podporovatelů Bidena o velké prachy. To bude v desítkách mld doláčů, což se u nás v tisku atd. nezaznamená.

   Smazat
  3. Já si naopak myslím, že GP, který řídí "bezstrukturně", se včera pokusil, prostřednictvím informací rozvášnit dav, který vtrhl do Kapitolu. Nakonec se ale ukázalo, že Deep State, který za Obamy obsadil všechny řídící struktury v USA, je pevnější "v kramflecích".
   Jediné co je na včerejší tryzně za demokracii v USA (tedy jejími zbytky, protože po letech vývozu této komodity, ji v USA už moc nezůstalo) potěšující je fakt, že bude teď muset GP odložit svoje plány na "great reset", aspoň do doby, dokud bude mít dostatečně silnou konkurenční vládnoucí entitu "na svém hřišti".

   Smazat
  4. 14:42 presne jak rikas Vladimirovici nad picovinama ktere uz ted nemohu ovlivnit nepremyslim! u tebe to je jine ty bys rad ale nemas cim?

   Smazat
  5. Dalším limitujícím faktorem ale je, že Deep State má neustále myšlenky na omezený jaderný konflikt s R.F. Osobně se domnívám že ani ti pěšáci Deep State, kteří přede mnou v noci defilovali na obrazovce se svýmy projevy o "demokracii" ale netuší, že skuteční architekti tohoto jaderného konfliktu nikdy nepočítali s tím, že by zůstal bez odezvy z R.F., ale ve skutečnosti jsou to služebníci pána zla a dobře vědí, že se celé lidstvo usmaží v hrozných mukách. Tato porce negativní energie pak osvobodí pána temnot a ten se stane vládcem na zemi (na tom rozpáleném kusu šutru co zbyde, proto jsem použil malé "z") a oni doufají, že budou mít v tomto absurdním panoptiku nějaké výsadní postavení. Proto nezbývá než doufat, že bude GP vždy nějak adekvátně reagovat. Včerejší ztráta "2 věží", přestože za jejich podržení obětoval GP "dámu", nedává tušit nic dobrého.

   Smazat
  6. Jura, já bych řekl, že tak to nefunguje. Samozřejmě GP bude mít zájem na vyhrocení konfliktu v USA, ale v klidu nechá instalovat Bidena, pokud nebude s to zajistit plnění Trumpovy agendy. Tak, jak o tom mluví Pjakin.

   Smazat
  7. Pjakinovci taky říkají: Pokud GP dopustí instalaci Bidena, znamená to urychlení a mimo jiné, v Rusku bude muset být zúčtování a s pátou šestou kolonou taky razanější. Stejně jako v dalších státech nepodrobených US státní elitě ("stranovikům", Deep State). Což dává logiku a nechá se to sledovat i z veřejných zdrojů.

   V Rusku na druhé straně už určitá deratizace proběhla, ovšem vyhráno pořád není. Až půjde k čertově praprababičce takový Čubajs, na rozdíl od paňáka Navalného krysa elitní kategorie, pak snad teprve.

   Mimochodem asi už jsem to tu říkal, ale ruský web se předhání v divokých hypotézách ohledně toho, zda loni byl zmařen pokus o převzat nebo co se to vůbec stalo (velice nečekané odvolání vlády, potom vyznamenání Šojgua - i když ten měl narozeniny, atd atp) a co to znamená pro rok 2021. Spíš říkám, že to pouze signalizuje, že lidé tam to pokládají za docela dobře možné a ledacos vysvětlující.

   Smazat
 4. Skuteční odbornícim - analytici se v době rozpadu SSSR a vlády ožralého Jelcina báli že může dojít v Rusku i ve světě k válce a použití jaderných zbraní. V Čečensku se například zmocnil vlády letecký maršál Dudajev velitel strategického letectva a nechtěl poslechnout vládu.
  Tehdy - po vypuknutí války v Čečensku se protistrany vzájemně vydíraly možností použití jaderné bomby. Ječeli na sebe jako ukrajinská premierka Tymošenková na Putina že by Rusko spálila jadernými zbraněmi. Dnes k podobné ostudě při pranici o koryta v USA nemní daleko.
  Doufám, že ale jejich generálové jsou vlastenci a neposlechli by rozkaz nějakého makaka k použití zbraní nebo bomb proti vlastním občanům. I tak je ale ta včerejší střelba v kongresu a 4 mrtví neuvěřitelná ostuda a známka destabilizace "špiček" vlády USA. Zdá se,že tomu reji pytlíků ještě není konec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. POZOR! POZOR!   PŘÁTELÉ


   Pokud vás zajímá co se děje, a co skutečně jde v USA, naklikněte si:

   youtube.com/watch?v=8N5zGFZ-kvg
   Smazat
 5. A proč? Sice se nepovažují za rudého dědka ale mam škodolibou radost co se v tej Americe děje. Jedno jestli biden nebo Trump.

  OdpovědětSmazat
 6. Takže zbývá dle očekávání poslední dějství 20.1. Schválně, jestli to půjde bez lapiduchů. Já myslím, že jo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad nevěříš těm obrazům stvořeným MSM (mediální sraczko-mety) o egomaniakovi, který neumí prohrávat. Nelze si nevzpomenout, s jakou gracií se nechal soudně oškubat od zlatokopky Ivanky Zelníčkové. Pokud by tento druh sportovního chování neměl hluboko zakódovaný, v relativně svobodných USA 70tých - 90tých let by skončil jako poslední looser a ne jako miliardář a to bez ohledu na výši zděděného majetku.
   Trump obětoval naopak spoustu svých peněz, aby zajistil přepočty hlasů v případech kdy bylo zjevné, že počty sčítaných hlasů převyšují počet registrovaných voličů.
   Včera jsem četl zprávu, že USAF dělala kontrolní lety nad oblastí v Turnberry a na letištní kontrole v Prestwicku ve Skotsku používali volací znak, který se používá pro US vládní lety. Spekuluje se tedy, že se uchýlí do golfového klubu v Turnberry, který mu patří. Golf čistí hlavu a pak se uvidí.

   Smazat
  2. MSM: Men who have Sex with Men ??

   Ne, to já jen tak ...

   Smazat
 7. 15:26 s posledni vetou souhlas ! plati zejmena pro 10milionu cizku😂😎😂

  OdpovědětSmazat
 8. Drahý soudruhu, vy jste Bronštajnovec! Džamala Kamala čerte ven, až se z toho po.erem!

  OdpovědětSmazat
 9. "Pokud Pence anuluje volby, Trump ho přivítá zpět s otevřenou náručí." Pokud to neudělá - dobře, Trump ho varoval, aby se nevrátil do Spojených států, zatímco on stále okupuje Oválnou pracovnu a má velení nad národní armádou, “uvedl náš zdroj.Pokud tak učiní, náš zdroj uvedl, že Trump nechá Pence zatknout a obvinit ze zrady a pošle ho na Gitmo, aby čelil vojenskému soudu. Buď stráví život ve vězení, nebo v horším případě čelí popravčí četě. V nepravděpodobném případě, že mu Biden udělí milost, má Trump v úmyslu zvracet každého MAGA muže a ženu v národě, aby se na něj Pence vždy díval přes rameno. 6.1.2021 https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2021/01/its-prison-for-pence-military-tribunal-2649547.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:01 whoa vy jste hlava pane wachmeister

   Smazat
  2. Vetsina odpurcu Trumpa jiz byla verejne popravena stetim na namesti zvanem Sekacka .Ivanka byla povysena na generalissima a ridi armadu jez pochoduje v osmistupech do mesta . Kushner ml byl poveren zjistenim zda nejaci zide nepripravuji Puc .Cina prijizdi do USA a buzeranti jiz prchli do Canady kde provadeji kabalu hloubkovou .Lizpicnice prchli pod vedenim tenistky Navratilove spolu s Cheynyho dcerou jez je take tepla Howgh ,zpravy budu zasilat okamzite po zverejneni .
   PS Hovnocuca jiz klepla pepka z te situace s Trumpem

   Smazat
 10. “Demokraticky" zfalšovanými volbami se Amerika dostala na pokraj všeobecného rozkladu, když už teď může poučovat o demokracii akorát tak na různých Mickey Mouse Amerických "universitách" v Praze. Lži v hlavních médiích, cenzura FB, Twitteru, to mluví samo za sebe. Lze jen těžko věřit, že by si normální Američané a chudnoucí střední třída většinou zvolili takovou dementní, globalistickou loutku spolu s multirasovou marxistkou jako viceprezidentkou a přitom zavrhli program “Make America Great Again.” A každý kdo v Americe žil ví, že běžní Američané dokážou za svoji svobodu bojovat a není vyloučeno, až se vzpamatují ze včerejší False Flag operation v Kapitolu s mrtvými mučedníky - a ta masáž, lži a cenzura neskončí - že se rozzuří a udělají z toho Kapitolu kůlničku na dříví. Takže ještě uvidíme další dějství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:12 jj i ja bych mel s takovym sdelenim potize! zejmena kde hlasis "... bezni americane dokazi za svou svobodu bojovat...." jo presne v afganistanu iraku a jinde!!! ale ne na uzemi usa vyjma civil war you schmack!!! hlavne nam tu davej FFN (Fucking Fake News)😎😂😎

   Smazat
  2. Chybel Vudce pri tom davovem vyjadreni lidu !! Byla to temer revoluce ale jak vsichni vedi lid bez vedeni se pozdeji prohlasi za protistatni zivel a tresta nejtvrdsimi tresty Vsichni kecalove o "democracii" byli v bunkru schovani a Trump PROVAHAL vzit to over .Jeho lidi se jiz obratili a dokonce i Barr vydava prohlaseni proti svemu patronu .Stetky s hebly i na FOX News se jiz take obratili jak jest zvykem ,citi nove skvarky . A bohuzel ani povyseni Jerusalema na hlavni mesto zidu mu nepomohlo . Ted zadaji jeho hlavu v cele zradcu ,jako vzdy .

   Smazat
  3. 18:53 - nemyslím, že by s tebou byl v intimním kontaktu...ale klidně se dál podepisuj "us, filcky"... us'll gonna go an'have a dandy time ...

   Smazat
 11. 16:51
  Please don´t take me for your equals. I don´t call you an arrogant jerk - and I surely could. Would be nice to discuss things instead, agree?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:35 well looks like one of your equals is MF Unknown!! listen ya prick l dont wanna talk to you at all ya cocksucker! u draw the first blood ya dickhead and dont push me babe! SMD and get lost ya jackass boy! if ya need explaination for SMD so be my guest! with regards fuck yourself dobrak😎😎😎

   Smazat
 12. hey forkie boy if u ´ve been a few years by usarmy and know whole concept of it, if u hear those sunnyboys soldiers saying that the mission of the army in iraq or afganistan is "fight for our freedom" or similar crap, than you can talk to me about fucking america! those local assholes who r trying to "know" everything about US can blow my pee wee! got it? thx and stay in peace😎
  just like i will try to do👍😎👍😎

  OdpovědětSmazat
 13. Po všech důkazech a svědectvích a neuvěřitelném porušení Ústavy v několika státech ohledně voleb a překročení počtu oprávněných voličů a atd atp mi dovolte menší UPŘESNĚNÍ:

  KONGRES POTVRDIL, ŽE USA JE ZLOČINECKÝ STÁT
  KONGRES POTVRDIL, ŽE USA JE ZLOČINECKÝ STÁT

  Amen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vemeno provokatere jeste te redakce necha zvanit?
   Ale Bozi mlejny melou ,jiste ,kurva ty melou

   Smazat
  2. Filcka je asi na penzi ,ze??

   Smazat
 14. pratele kamaradi lide nemam zast vuci nikomu a za normalnich okolnosti jsem ok chlapec! do doby nez me nekdo napadne ze jsem hlupak blb idiot s lQ tykve bez vzdelani ap!!! a to plati pro vsechny ja kdyz nekoho neznam nenapadam ho! bohuzel je to zde zazita forma projevu mnoho se povysuje nad ostatni ze to ci ono zna lepe nez ti druzi a proto je napada!!!
  jak nekteri pseudodemokrati rikaji: "demokracie je vec svobodneho nazoru a pak dodaji ale je to jak rikam JA"!!! takze cao happy new year 2021
  jo a je mi jedno jestli mi tu budete spilat nadavat ci oponovat! slusne to beru ale jinak vas rozslapnu jako švaby!!! a i v dalsich jazycich! dik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli jsi si nevšiml, Rambo, tak s těmi primitivními a sprostými nadávkami a slangovým machrováním jsi tady začal stědře ty.

   Smazat
  2. 7:40 neplakej mi tady chytrousi jako donald! vinu pricti sam sobe ze jsem se zacal "stedre" vyjadrovat! a neboj s bohatym zivotem mezi "brothers" mam v zaloze dalsi!
   tak vydechni a neprovokuj mladeho kluka?

   Smazat
 15. 16:41 Lomikare hyn sa ukáže....20.1.2021

  https://beforeitsnews.com/…tml
  Kariérní hadi v našem systému dvou stran jsou všichni stejní !! Není republikán nebo demokrat. Ne, jsou to hluboce znepokojení sociopatové, kteří skutečně věří, že už dávno neztratili kontakt s realitou !! Je opravdu škoda, že za ně tolik lidí hlasuje a důvěřuje jim !!
  Ale to jsou lidé, které potřebujeme k probuzení TF !! Ve straně Untited States je jen jedna pravda a to lidé jako my !! Stejně jako prezident Trump, Matt Gaetz, Josh Hawley, Lin Wood, Sidney Powell, Jenna Ellis, vy, já a polovina světa !! Jsme ti, kteří chtějí dobré věci, rodinu, přátele, mír a vše, co je pro zlepšení lidstva !!! Druhé polovině vládne tma; Nepřítel!!
  Perverzní, dozadu, špinavý !! Opravdu dovolíme, aby taková špína diktovala naše životy ??
  Snaží se lidem brát naději a oni ano !! Kontrolují média a politiku.

  "TOTO jsou časy, které zkoušejí lidské duše." Letní voják a vlastenec slunečního svitu se v této krizi zmenší ze služeb své země; ale ten, kdo při tom nyní stojí, si zaslouží lásku a poděkování muže a ženy. Tyranii, jako sakra, nelze snadno dobýt; přesto máme s sebou tuto útěchu, že čím těžší je konflikt, tím slavnější je triumf. To, co získáme příliš levně, si vážíme příliš lehce: je to jen drahocennost, která dává každé věci svou hodnotu. Nebe ví, jak za své zboží ocenit správnou cenu; a bylo by opravdu divné, kdyby tak nebeský článek jako SVOBODA neměl být vysoce hodnocen. “ Thomas Paine

  OdpovědětSmazat
 16. POZOR! POZOR!

  PŘÁTELÉ


  Pokud vás zajímá co se děje, a co skutečně jde v USA, naklikněte si:

  youtube.com/watch?v=8N5zGFZ-kvg

  A budete to mít z první ruky od Čecha, jenž je "přímo u toho". Požár Říšského sněmu hadr...

  OdpovědětSmazat
 17. 18:13
  Well Rambo, your emotional response full of the crudest slang expressions one can imagine does not leave anybody in doubt that: "It is hard to fly with the eagles when you're surrounded by turkeys." Any discussions, which I wanted to start (you might have been an interesting person to discuss many things with) is obviously meaningless.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:49 whoa Bimbo regardles what ya crying about like donaldduck! however lam missing from your fucking speech just Amen

   Smazat
 18. 12:36- zkuste si dát v nastavení "nick". Odlišíte se od obecných "unknownů" a nebudete mazán "automaticky, předsudečně".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.