Reklama

sobota 9. ledna 2021

Mediální hovínka XLI.

Lu Lina
9. 1. 2021  NonServiam
Tak Putin prý podepsal nové restriktivní zákony. Hajzl jeden diktátorskej. Uvědomujete si, jaké máme tady u nás na Západě všichni velké štěstí, že žijeme v zemích, kde nikdo nikdy žádné restriktivní zákony nepodepisuje? 


Ano, já jsem Vás otrávil

Ruští tajní agenti dali Navalnému novičok do trenek a když jim zavolal a zeptal se na to, tak mu to potvrdili. Zhruba takto se dá shrnout série blábolů už skutečně neuvěřitelných parametrů, kterou nám ale naprosto vážně odprezentovala před pár dny média jako seriózní a ověřenou informaci. Vyšetřili to prý novináři, investigativní server a Navalnyj. Takže to je prý tutově pravda. No, když to vyšetřili novináři a jakýsi obskurní amatérský spolek velice podezřelých existencí, tak to asi bude fakt pravda pravdoucí a specializované instituce jako třeba policie, soudy a tak, se tím už nemusí zabývat. Hotové, vyřízené, jak to bylo si zjistil Navalnyj sám. Prostě zavolal do FSB… Jistě. A teď ještě tu O Karkulce, prosím. S propagandou musí každý rozumný člověk vždycky počítat, ale ať není, proboha, alespoň tak zoufale blbá.

Spievanie mám zo všetkého najradšej

Zpěvák Ruppert v souvislosti se současným děním říká, že lékařům věří, neboť jsou nejlepší z nás. Očkování je super a hygienické restrikce mohli být přísnější. A také je přesvědčen, že Miroslav Kalousek je státník. Obvykle se snažím názory nekomentovat, neboť na ně má každý svaté právo, ale tady jsem se už neudržel. Takzvaní angažovaní umělci mne vždycky mimořádně popouzeli už za komančů. Zpravidla oč méně umu a inteligence, o to více angažovanosti. V této souvislosti bych chtěl pana Rupperta jen informovat, že i Josef Mengele byl lékař, větší restrikce si může kvůli čemukoliv přát jenom úplný debil a Miroslav Kalousek není státník, ale mátoha lambrechtská, pod stolem vyválená a varmuží politá.

Neklesá to

„Kriminalita v Minneapolis stále neklesá,“ píšou Hovinky. Za listopad byla vyšší o 537 %. To je ale divný. Vždyť skoro zrušili policii, jedinou skutečnou překážku na cestě tamních černochů za štěstím a její peníze přidělili spolkům pečujícím o jejich duševní zdraví. Fakt to nechápu.


Úřad základ státu

Nová americká administrativa se chce zaměřit na nejpalčivější problémy země a bere to pěkně od podlahy. Kromě převahy žen, zaručující vysokou kvalitu řízení státu zřídí například také úřad pro boj s globálním oteplováním. Správně Joe, dosazování do funkcí podle všeho možného, jen ne podle odbornosti a poroučení větru, dešti jsou vedle senility předsedy politbyra již vyzkoušenými zárukami blahobytu každé moderní země.


Když si spálíš dům, bydlíš holt ve stanu

„Migranti na Lesbu žijí v podmáčených stanech, bez topení a teplé vody,“ pohoršuje se státní rádio. A není prý vůle to řešit. Redaktorka Kubátová má obavy o jejich zdraví a přináší nám o tom krásně tklivý příběh. Jak je nyní v médiích zvykem místo informování. Ano, je to opravdu hrozné, krásně jsem si poplakal. Otázkou ovšem je zda k tomu, v jakých podmínkách tam chudáci migranti žijí, nepřispívají značnou měrou oni sami. Svými kulturními návyky. Svým přístupem. A taky mně napadlo jestli by to nemohlo být třeba i tím, že si ten původní tábor sami několikrát do základů vypálili?

Jistě, pane generále, my se uskrovníme

Armáda letos plánuje utratit 70 našich miliard za novou techniku. Jistě, teď je vůbec asi ta nejlepší doba na velkorysé rozhazování. Otázka, kterou si kladu už od loňského jara zní: Fakt máme už všechno ostatní, myslím tím věci, které jaksi pálí lidi daleko víc, než že vojáci jezdí na cvičení NATO furt v ruských bévépéčkách, vyřešený? Už by se nenašlo nic jinýho, za co peníze vytahané z našich kapes nebo půjčené utratit lépe než za nové fedrpuše, kyrysy a šavličky, se kterýma se zase hlavně bude jezdit zavádět demokracie někam, kde jí dost nadšeně nechtějí? Nebo se snad to slavné armádní pomáhání pří epidemii či povodních nedá provádět bez nových francouzských houfnic?

Není nad koordinaci

„Odpůrci očkování vycítili šanci a plánují koordinovaně nalomit důvěru společnosti,“ píšou Lidůvky. Bože. Víra v konspirační teorie a v to, že to všechno někdo řídí a koordinuje zcela zjevně není vlastní jen „popíračům“ kovidu, ale i jeho věrozvěstům. Já mám ovšem jinou teorii. Jestli ona ta nedůvěra značné části společnosti, a to nejen v souvislosti s kovidem, neplyne daleko spíš než z nějaké koordinace a plánovaného podlamování z toho, jak neuvěřitelně kreténsky je to tady pokaždé všechno řízeno.

Top elektřinou, zachráníš lachtana!

„Pálení dřeva je škodlivé,“ tvrdí vědci. A už je to tady. Bavím se. Po uhlí je na řadě dřevo. Ale já to chápu. Ten toxicky maskulinní archetyp individuální svobody a nezávislosti spočívající v tom, že si sami porazíte strom, rozřežete si ho, naštípete, usušíte a pak si s ním zatopíte v kamnech a to všechno sami, nezávisle a bez kontroly, je třeba zlikvidovat. Jednak ta strašlivá představa, že se někdo o sebe dokáže postarat sám způsobuje městským lemrám s plynovými kotly psychický diskomfort a za druhé, teplo, stejně jako úplně všechno ostatní, je třeba k občanovi distribuovat centrálně, plánovaně a kontrolovaně. To by bylo, aby si nám tady někdo topil sám a nebyl závislý.

Jezte brouky, jsou zdraví!

Ale nejenom topit si dřevem nebo uhlím je špatně. Taky jíst maso už začíná být ee. Zatěžuje to životní prostředí. Veganství je trendy, zodpovědné a šik. Podívejte, kolik celebrit nejí maso. Buďte jako ony. Nejez maso, zachráníš tím planetu! Takhle to vždycky začíná. Vytvoří se poptávka. Články o tom, jak je něco ee a jak to celebrity zodpovědně nedělají. Pak se z toho udělá veřejné mínění. Vytvoří se instituce toto „mínění“ zastupující. Ty přesunou téma do politiky. A z politiků dříve či později spolehlivě vypadne další zákon, zákaz, směrnice nebo nařízení. Ve jménu „společenské poptávky“ po ochraně životního prostředí. Ve jménu ochrany zdraví. Klimatu. Demokracie. Čehokoliv. A když se udiveně ptáte lidí kolem sebe, jestli se jim tahle cypovina fakt líbí, tak nemůžete objevit nikoho, kdo by to takhle chtěl. Jo, a to nás za chvíli už zase čeká „suchej únor.“ Chlast je asi taky ee.
15 komentářů :

 1. Dík za perfekt sarkazmus. A nyní vážně. uvědomujete si, že ti zlotřilci co napadli kapitol zcela zdemolovali bystu našeho drahého opilce? jenom nevím jestli to nebyl ten pravý důvod napadení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dobře za socialismu praskla lidi a po zaprodal zem, rodí a tradice. Škoda že se toho hajz nedožil. Občan...

   Smazat
  2. To je dobře, za socialismu práskal lidi a po socialismu zaprodal zem. Rodinná tradice. Škoda, že se toho nedožil. Občan...

   Smazat
 2. Přesně jsou popsané praktiky našich manipulátorů, podobné to bylo cca před 20 roky, plynofikace všech obcí !!! Jen provedli rozvod plynu, tak po krátké době cena vyskočila o 100% !!! To je to "demokratické" ožebračování lidí !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. T ě š m e se na cenu záoceánského zkapalněného zemního plynu!

   Smazat
 3. Heja hou, unkHowni všech zemí spojte se!
  Dělaj si z vás prdel!!!

  OdpovědětSmazat
 4. SSA náš vzor a cíl...
  Hillary Rodham Clinton je možno najhoršie diabolské stvorenie ktoré doteraz žilo.
  1.Je to skúsená satanicka čarodejnica.
  2.Použila Billa Clinton ako vydierajuceho otroka aby vyhrala Biely dom na základe splnomocnenia aby mohla predať prístup našim nepriateľom a upevniť jej kriminálne kráľovstvo.
  3.Predala naše jadrové materiály na výrobu bomb našim zahraničným nepriateľom.
  4.Nechala našim najhorším protivníkom mať dostupnosť k jej súkromnému serveru obsahujúci naše citlivé vojenské štátne tajomstvá.
  5.Nechala našich agentov zabiť, tým, že prezradila nepriateľom ich pridelené miesto prieskumu.
  6.Vykupila si svoju pozíciu na dlh v Štátnej sfére dodávať zbrane pre ISIS.
  7.Riadila jednu z najväčších sexuálnych otroctiev deti a čierneho obchodovania s deťmi na svete cez Clintonovun nadáciu.
  Čo sa jej podarilo uchovať tajomstvom doteraz, šokne to svedomie ľudstva navždy.

  OdpovědětSmazat
 5. Jasně to je vaše doména transatlantický soudruhu rasisté z BLM co kradou, rozbíjejí, pálí a nastrčená antifa v kapitolu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nastrčená Antifa v Kapitolu? Bacha! Tady ji může klidně nahradit Člověk v tísni.

   Smazat
 6. Jsem viděl pěkné video z usa zastřelí vás za bílého dne na ulici plné lidí takovéhle „vymoženosti" ať si tam nechají. Nejhorší je že článek není sarkasmus ale jistí političtí liberální nýmandi to myslí vážně.

  OdpovědětSmazat
 7. no ja v tom sarkasmus nevidim spis mnoho s cim souhlasim

  OdpovědětSmazat
 8. Jdi už, unk Howne 22.02, do piči. Už mě tou svou ubohostí nudíš.

  OdpovědětSmazat
 9. Trumpovska demokratura:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/lindsey-a-donald-kamaradi-na-jedno-funkcni-obdobi-40347361

  OdpovědětSmazat
 10. No, je to vtipné, mechanismus onoho blbnutí je popsán výborně. Všechno ovšem negovat nelze.
  Pokud kdo máte pod okny nějaký ten komín, kde šikulka co ani neumí topit, pálí v kamnech nejlevnější a k tomu ještě namoklé uhlí, dáte za pravdu i teroristům.
  Se dřevem to, co do smradu a dusivosti je sice o něco lepší, ale těžko lze popřít, že částečky spalin řádí v plicích v jistém ohledu víc, než produkty spalovaného uhlí.
  Rozdíl proti dávným letům je v tom, že tepelný a prostorový komfort, který si většinou dopřáváme snad už od šedesátých let, se možná řádově liší od oněch časů, kdy bylo možné, jestli ne nutné, porazit si strom ...
  Lu Lina ty doby těžko pamatuje. Já ano. Řezal a štípal jsem to dříví ručně. Topilo se jenom k uvaření. Ke spaní? To venku už několik dnů muselo být tak patnáct pod nulou. Dnes by nám zamrzaly klosety.

  OdpovědětSmazat
 11. Pohled na naše vojsko je skutečně žalostný . Chybí branná povinnost , alespoň na pár měsíců. Věřím , že by potom vojsko získalo trochu sounáležitosti s republikou.Plyn jsem zrušil již dávno a jedu na elektriku - mám stejné náklady.Samozřejmě, kdo má baráček ,tak tepelné čerpadlo,nebo vodní akumulátor s ohřevem kolektory.V současnosti je možnost akumulovat ele. energii ze svět. panelů do akumulátorů. Sice je to drahé ,ale je to budocnost. Škoda jádra a roku 1989 , kdy se naplánované budování dalších jad. elektráren zastavilo.Je mi líto těch odborníků , kteří za socializmu dovedli plánovat na desítky let dopředu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.