Reklama

neděle 10. ledna 2021

Modrá „revoluce“: Nástup diktatury pod nadvládou „Demokratů“

Ivan David
10. 1. 2021

Demokratura v USA postupuje velmi rychle. Posílila cenzura zablokováním přístupu k veřejnosti nepohodlným politikům v čele s prezidentem Trumpem, pokračuje zatýkání a výzvy k sankcím. V USA je to v celostátním měřítku nové. Kariéristů a lidí připravených si vyřídit účty je vždycky dost. Z videí, která se dosud nepodařilo zablokovat je jasné, že demonstranti se nevlámali do Kapitolu, jak je nám předkládáno, ale byli přímo pozváni dovnitř bočními vchody za asistence policie. Samozřejmě včetně provokatérů. Do ulic nastoupí skutečná agresivní lůza, ne váhaví chaotičtí demonstranti s prapory. Nastupuje tradiční americký soudce lynč. Barevná revoluce v plném proudu. Navrhuji říkat jí „modrá“ podle barvy „Demokratů“. Nikdy jsem nebyl nekritických příznivcem Trumpa, ale ve srovnání s tím, co teď nastupuje…

Ten proces půjde těžko zastavit, tak jako se těžko vrací džin do lahve. Rabující agresory, které jsme viděli na záběrech v akcích BLM hned tak někdo nezastaví. Uvidíme, čemu se v USA říká antifa. Rozbíjejí policejní auta a házejí do nich „molotovovy koktejly“. Zastaví je jen střelba. Policisté se bojí bránit, ale i vláda „Demokratů“ bude muset zastavit řádění. Každá akce vede k reakci, jdu střílet, zabili jste mi bráchu… Další spirála zatýkání. USA má už teď nejvíc občanů ve vězení na počet obyvatel. Budou se stavět další, provizorně provizorní.

A samozřejmě cenzura bude muset přitvrzovat. Média jsou v rukou miliardářů napojených na deep state. Ostatní budou zavírána. Některé knihy už nebudou moci vycházet, tak, jak se to děje už dnes. Omezující opatření se těžko uvolňují, protože příliš mnoho lidí by mohlo mluvit, trvat na odvetě, na odškodnění. Bude obava z vypuštění politických vězňů. Odehraje se všechno, co nastává při převracení demokracie do diktatury. Dosáhnout perverzních cílů nejde po dobrém.

Co na to Evropská unie? Bude se moci hlásit k „pozitivnímu příkladu“ z USA? Určitě to udělá a už začala. „Státníci“ se předhánějí v projevech loajality. Co nám to připomíná? Kam to směřuje? Jaká bude reakce? Na cenzuře se pracuje. Podívám se znovu, kteří europoslanci za ČR pro ní hlasovali. Na Jourovou je spolehnutí.

Kolik „politiků“ se bude třást o křesla? Statečnost je občanská povinnost. Kolik občanů jí dostojí?

27 komentářů :

 1. Na aronetu se už totàlně pomátli, píšou,že bordel v Bílém domě má na svědomí antifa, tohle už opravdu není normální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Kapitol ma bilou barvu :))) jinak je pravda, ze ztotoznili 2 antifaky. Bartos mezi nimi nebyl

   Smazat
  2. Ale ano viděl jsem video kde Čech co tam žije říkal že tam pustili antifu. Dělají vše aby nás dostali do liberální diktatury a o eu není pochyb ti by to rádi uvítali politruk ďourová a spol.

   Smazat
  3. pro unknown 20:47
   Ale fuj studente. Co to čtete. Koukejte zařezávat na Reflex, nebo Aktualně. To je panečku jiné počteníčko. Ale jinak pište. Jste velice užitečný a moudrý mládenec.

   Smazat
  4. Unknowne 10. ledna 2021 20:47, opět jste potvrdil svou intelektuální úroveň. Kapitol není totéž co Bílý dům.

   Smazat
  5. 19:32
   Primitiv jako Nacistický běžec alias Unkhown to nerozezná, to byste po jeho nevyvinutém mozečku chtěl moc. Pamatuje si možná tak Bílý dům z TV a jiné budovy nezná, protože mu o nich nepověděl ten moula, co ho školí, jako je Janda, Cemper nebo Kartous. :) To by asi tak odpovídalo.

   Smazat
 2. 20:47 Děkujeme za přesné informace. Nicméně nečtěte Aronet. Tam se dočtete blbostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úplně největší blbosti, ale manipulativní a před volbami vždy silně zaměřené na diskreditaci SPD, na aeronetu představuje vysílání pana VK, které je nejspíše řízeno naší BIS, případně financováno Sudetoněmeckým landsmanšaftem.

   Smazat
 3. Pozor. Tady nejde o prostou výměnu stráží v Bílém domě, jak jsme byli zvyklí. Jde o novou kvalitu diktatury. Ta nejprve musí zajistit svoji moc. Do inaugurace budou držet lůzu v ulicích. A pak si to s ní vyřídí. Nastoupí masové čistky na všech úrovních pod různými, bohulibými slogany a zdůvodněními. Zejména ochranou demokracie, občanů atd. A následovat budou slouhové a poskoci. Všichni do jednoho budou muset přísahat věrnost novému pánu. A pak dojde na to ostatní. Na ty hlavní cíle. Rusko a Čína vědí dobře, proč upevnili svoji obranyschopnost. Nastává čas válek. Ekonomických i těch horkých.

  OdpovědětSmazat
 4. 21:00
  Proč zase nějaké neověřené blàboly. Že vás tyhle nesmysly baví psát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se Američané smířili s podvodnými volbami,mohou skutečně nastat velké čistky a k mnoha válkám ve světě vyvolaných USA a NATO.Vím co byl protektorát a o válku nestojím!

   Smazat
  2. Vždyř se nikdo s ničím nesmířil. Trumpovi se jeho podvod nepovedl.

   Smazat
 5. Slova Dannyho 21:00 není třeba tesat do kamene, za pár týdnů začneme jen zírat, jak se naplňují, a ještě dlouhá léta zírat budeme.

  K té modré barvě zvolené Dr. Davidem, není to šťastný nápad. Je to totiž oranžová revoluce.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak si je chcete ověřit? Jedině poslouchat Koudelku. Kdyby na všem bylo jen 1% pravdy, tak je to hrůza. Země která byla příkladem pro parazity a měla být vzorem pro ostatní státy.

  OdpovědětSmazat
 7. Soudím, že danny 21:00 se asi moc nesplete. I značná část republikánů se událostmi v Kongresu evidentně vyděsila, což, dost možná, byl i zamýšlený účel (kým asi?). V první reakci odkývali výsledky voleb, a teď budou "konstruktivně - opozičně" spolupracovat na potlačení "neamerické činnosti". V zájmu vlastní sebezáchovy, politické i fyzické. Nemají na vybranou. Demokraté budou, prozatím, "hlásat morálku", a budou u koryta do té doby, než je napadne zkusit zase něco "vymyslet vlastni hlavou". Pak je, s blahosklonným souhlasem těch, co opravudu řídí ameriku, zase vystřídají republikáni. Jsem skeptik, i když jsou američané mnohem bojovnější než my, ještě dlouho nemají šanci něco změnit.
  Já jen chci doufat, že ten podvodný volební systém neprojde k nám. Jen doufat. Ale věřit? To už taky zaručit nelze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz je to davno , kdy se zacaly vydavat zakony prikazy atd. V tsunami milionech kusu.
   Nikdo tak nemuze znat vse.
   Potom se vyhlasi ,ze neznalost zakonu neomlouva u soudce.
   Zakonodarci a vrchnosti porad a nejvice porusuji sve zakony.Vzdy bez viny.
   Obzalovani pak maji vinu,ze necetli vsecky zakony a nejdrive,predtim.
   Jenom pravnici,soudci atd.studuji a znaji zakony.
   A jejich porusovani.
   Ale az potom.

   Smazat
 8. https://www.youtube.com/watch?v=r6QEQa09E5A&feature=emb_logo

  Muzici si jedou pro bramboru
  Videoklub
  Video: Start přezbrojeni

  4. ledna ruské ministerstvo obrany poprvé zveřejnilo záběry instalace mezikontinentální balistické střely Jars do šachtového odpalovače na raketové základně v Kozelsku v Kalužské oblasti, uvádí tisková služba ministerstva.

  Kozelská raketová formace je první, kde probíhá přezbrojení na raketový systém Jars stacionární základny.

  Upřesňuje se, že realizace opatření k přezbrojení zvýší podíl moderních raketových komplexů strategického určení na 81 % a zvýší schopnosti skupiny plnit úkoly jaderného zastrašování.

  Zmiňme, že Jars je schopný převážet až 85 tun nákladu. Vůz disponuje unikátní manévrovatelností, obrovský tahač se dokáže otáčet prakticky na místě. Při nakládce mezikontinentální balistické rakety se platforma tahače dostala do vertikální polohy, po čemž 50tunová raketa „zajela“ do odpalovacího zařízení.

  Tato hrozivá technika je vyráběna ve dvou verzích, mobilní a stacionární. V závislosti na rozmístění jednotek a oblasti jejich odpovědnosti, rakety s dělenou hlavicí jsou buď v šachtových, nebo na mobilních odpalovacích zařízení. V druhém případě jsou řízeny z mobilních velitelských stanovišť. Je třeba poznamenat, že dolet Jarsu je přes 10 tisíc

  OdpovědětSmazat
 9. Smrkolo 22:16
  Radši jukni sem (od první minuty). Pan David tam prezentuje svůj názor na tebe:
  youtube.com/watch?v=dLCkuuUD6HI

  OdpovědětSmazat
 10. Já bych si Smrkolu z 22:16 rád přečetl, jenže mi ho pan Dvořák zřejmě smazal. A po cenzurním zásahu ani stopy. Admin napsal, že to nemá význam. To jako proč by to koho zajímalo? JiH

  OdpovědětSmazat
 11. http://v4novaevropa.cz/federalni-ustavni-soud-ve-sve-podstate-oficialne-potvrzuje-ze-nemecko-jiz-neni-ustavnim-statem/
  Má víra v právní stát a demokracii v Německu byla až do roku 2011 neotřesitelná. Po mém návratu do Německa v roce 2012 utrpěl první trhliny. Od roku 2015 masivní trhliny. Letos se úplně zhroutila. Na každém kroku zažívám Ruské dežaví. A stejně jako tyhle, Děsí mě, že si mnozí z mých spoluobčanů nevšimli zcela zřejmého kolapsu demokracie a právního státu. Nebo si toho nechtějí všimnout.

  OdpovědětSmazat
 12. A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč neuvedete zdroj, z kterého tu informaci čerpáte?

   Smazat
  2. Tak už jsem ten zdroj vyšťoural. Je to včerejší iDnes. Přenesl jsem to, krom jednoho npeodstatného odstavce, celé:

   11. ledna 2021  22:12
   Skupina italských vědců přišla se zjištěním, že jedna milánská žena se nakazila koronavirem již v listopadu 2019. Mělo by podle nich jít o nejstarší zdokumentovaný případ koronaviru u člověka. Italským „nultým“ pacientem měl být až doposud muž, u kterého se nákaza prokázala 20. února.

   Vědci studii publikovali v odborném časopise British Journal of Dermatology. Zkoumali vzorky kůže odebrané pacientům, kteří trpěli různými druhy kožních nemocí. Podle vedoucího výzkumu Raffaela Gianottiho z Milánské univerzity si výzkumníci všimli, že u části pacientů s covidem-19 se nemoc projevuje právě kožními onemocněními. Píše o tom agentura ANSA.

   Při zkoumání vědci narazili na vzorek kůže odebraný v listopadu předloňského roku. Testován byl dvěma způsoby a výsledky u něj pokaždé prokázaly stopy po přítomnosti koronaviru. Žena, které byl vzorek odebrán, byla vědci kontaktována a uvedla, že v té době trpěla také bolestmi v krku.

   „Podle údajů přítomných ve světové literatuře se jedná o nejstarší záznam přítomnosti koronaviru v člověku,“ uvedla Milánská univerzita. Dlouho se mělo za to, že italským „nultým“ pacientem byl muž z lombardského města Codogno, u kterého byla nákaza koronavirem prokázána 20. února 2020

   Milánští vědci v minulém roce vydali jinou studii, podle které byl koronavirus přítomen v Itálii již na podzim roku 2019. V této studii vědci zkoumali přítomnost protilátek v odebrané krvi. Tato studie měla výrazný ohlas v Číně, kde část médií podporuje tezi, dle které koronavirus není původem z Číny.
   Itálie patří mezi evropské země, které epidemie koronaviru postihla nejvíce. Italské ministerstvo zdravotnictví v pondělí ohlásilo 12 532 nových případů koronaviru za posledních 24 hodin. 
   To je méně než v neděli, pokles je ale částečně vysvětlitelný rozdílem v počtu uskutečněných testu. Počet úmrtí v souvislosti s covidem-19 se zvýšil z nedělních 361 na dnešních 448 mrtvých. Od začátku epidemie byla nákaza koronavirem potvrzena u 2,29 milionu osob, z nichž 79 203 osob zemřelo.

   Autoři: iDNES.cz, ČTK

   Smazat
  3. Jejda! On měl ten unk Hown pravdu, že rychleji píšu než myslím. Tady to je z itáli, a bez konzerv. Ale taky dobrý. Je toho zkrátka víc. V USA, v Itáliii... co ještě vyplave?

   Smazat
 13. Paní Lenko Procházková CENZURA PŘITVRZUJE I TADY V ČESKU!!!
  Od listopadu kdy jednali Merkel Macron-že se musí mazat DEZINORMACE na netu a vše,trvale mi mažou příspěvky např.na seznamu..Trvale vyvolávají a podněcují nespokojenost,chaos.Gloriikují pomatené demonstranty!!!Když napíši že všude ve světě jsou lidi na tom kvůli pandemii stejně,že vedou kampan volební a proti vládě,hned mne smažou.Žiji i ve Vídni,když napíši,že tam media nevyvolávají protesty proti vládě,kancléř vyzve aby např.se lidi nestýkali ani ve společném domě,..Lidi neprotestují.Je tam disciplína ,zodpovědnost..Tady v Česku hnus..Opravdu jsou tu potomci Gottwalda-lid snadno manipulovatelný.....Děsím se průběhu voleb....Propaganda,.Můžete dehonestovat vládu,premiéra,ač má víc než 30%voličů,ale nesmíte napsat nic proti propagandistickým médiím.proti opozici...Zažila jsem diskriminaci STB,v rodině politický věten...A ted.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.14
   To s tou glorifikací pomatených demonstrantů je fakt. Taky mně bylo blivno, když jsem viděl v médiích tu svatozář vznášející se na Letné nad Minářovou lbí.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.