Reklama

pondělí 18. ledna 2021

Může Andrew Torba z Gab knokautovat Marka Zuckerberga?

BAZYLI1969

18. 1. 2021 SALON24.PL, překlad ReformyCz

Lidé by měli kráčet ve stopách zakladatele sociálního média GAB a ne se podvolovat tlaku od Technologických mamutů, píše na svém blogu na salon24.pl autor Bazyli1969

(Na snímku Andrew Torba, zakladatel GAB)


Ta neokomunistická (nebo spíš neonacistická - pozn. red. NR) ofenziva namířená proti svobodě slova přeřadila na rychloběh. Všechny ty řečičky tzv. liberálů o svobodě slova, demokracii a respektování odlišností je už možno odhodit. Naštěstí ale jsou i takoví, kteří si nenechají přeformovat mysl a bojují za záchranu hodnot, na nichž je naše civilizace postavená.

Je to „naše“ civilizace, protože v žádné jiné se na svobodu slova nepohlíží jako na kriticky důležitý element života. A je to naše civilizace i přes ty, kteří dělají vše, co je v jejich moci, aby ji ochočili nebo ji rovnou vyhodili na smetiště historie.

Má takový odpor šanci na úspěch? Samozřejmě, že síla těch, kdo se identifikují s Latinskou a se Západní civilizací, s každým uplynulým dnem ubývá.

Není to pro nás ale beznadějné. Ač je situace velice chmurná, na horizontu se objevují nové iniciativy odporu proti totalitním ambicím fanoušků sociální kontroly.

Jedním z obhájců základních svobod je Andrew Torba, tvůrce platformy sociálních médií svobody slova Gab. Je to Američan, který se údajně nepoddává mainstreamu a odporuje konformitě se současnou sociální povídačkou. Pan Torba je navíc údajně potomek polských emigrantů (polsky „torba“ znamená „pytel“) a katolický příznivec Trumpa. V co ten člověk věří a jaký má ve skutečnosti charakter, nemám ponětí. Informace o něm k obecné veřejnosti prosáknou jen zřídka.

Přes to všechno se k nám nějaké informace dostaly.

Pan Torba si před pár lety vydělal nějaké peníze. Nasměroval veškerou svou energii na vytvoření alternativy k platformám ke změně názorů, které dominovaly virtuálnímu světu. Ač byl počátek stránky Gab obtížný, tak se rozhodl vmést mocným korporacím, které kontrolují v našem světě komunikaci, rukavici do tváře.

Počátky Gabu byly skromné s chudými funkčními možnostmi, chabým marketingem a s omezeným dosahem. Ale i tak svůj produkt prosazoval. To začalo přinášet ovoce v roce 2017, kdy o něm mediální kanály začaly prohlašovat, že je konkurentem Twitteru – což bylo přehnané, jelikož počet uživatelů Gabu tehdy ještě nepřekročil desítky tisíc.

Po útoku na synagogu v Pittsburghu roku 2018 se anglicko-jazyčná média rozhodla pustit se do mediálního lynče této mladé společnosti i Torby samotného, kdy tvrdili, že protože jeden z uživatelů této stránky onomu útoku udělal reklamu, tak by se toho mělo využít jako záminky k zavření celé sítě. Torba a i jeho rodina byli odříznuti od všech bankovních služeb a byl na černé listině zpracovatelů kreditních karet jako Visa, což ho dohnalo k tomu, aby začal přijímat peníze a šeky v Bitcoinech, aby tak svou síť udržel v chodu. Torba se přesto všechno nezhroutil.

Události z poslední doby v USA potvrzují, že Torbův přístup byl správný. Při střetu s monopoly na informace jako Twitter, Facebook a Instagram je Gab jednou z mála zbývajících bašt svobody slova.

V uplynulém týdny zaznamenal Gab ohromný příliv uživatelů a za minulý týden dokonce zažil 750 procentní nárůst provozu, což se promítlo jako desítky milionů návštěv. Jaký osud pana Torbu čeká? To nikdo neví. Možná ho miliarda dolarů nebo dvě přesvědčí, aby změnil svůj názor a vzdal se. Doufám, že k tomu nedojde a že pro všechny ty, kteří to myslí s hodnotami naší společnosti vážně, zůstane Gab místem, kde nebude svoboda slova omezena neokomunistickou cenzurou.
58 komentářů :

 1. Svoboda pravdě, nesvoboda lžim!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pěkná blbost.
   Tohle heslo by klidně mohli nosit na štítě liberofašisti se svými cenzurními metodami.

   Smazat
 2. Držím palce, aby Garb jsme mohli provozovat i tady, v Česku! IT násilí IT gigantů přichází a může být rychlé. Zde vidíme, že placení hotovostí by mělo být zaručeno ústavou Česka. Vidíme, že člověka mohou soukromé společnosti ničit i zničit ! Neplaťme všechno kartami, zanechme si svobodu v používání hotovosti ! Twitter, Facebook, Amazon či Google - IT giganti, kteří nás zbaví svobody !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad indický běžec:
   tohle je typické, nejprv oponentovi vložíte do úst něco, co neřekl, a pak ho na základě toho setřít.
   Vy máte na tyhle metody školení, anebo jste jen tak blbí, že např. nerozeznáte pojmy hotovost a peníze? Někdy těžko odhadovat, jestli jste tupí, nebo vychcaní.

   Smazat
  2. Vlado a kde mně čteš??

   Smazat
  3. U nás už je založen nový projekt, něco jako FB. Čistě česká síť. Autor říkal, že už má dost toho ponižování na FB, twiteru a pod. Vyzkoušejte. https://www.czechbook.net/hlavni-strana

   Smazat
  4. tady pradeda rika ze torba je taska, a v tom se maloucko mejli, torba se nosivala pres rameno na jedne "ksande" a bejvala z latky, takze pradedo oprav si to, ja je pamatuju, jsem pra pradedek a to mi ver

   Smazat
 3. Také držím palce. Torba do češtiny přeloženo je taška. Měly by jsme se naučit užívat v Čechách, ústavou České Republiky. Používané Česku, Česka mi zní pejorativně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle obdobného označení sousedních zemí: Polsko, Slovensko, Německo, Rakousko je Česko správně.
   Označením v Čechách podle mnohých vylučujete Moravu a Slezsko.

   Smazat
  2. Mně Česko nezní nijak zvlášť dobře, ale možná je jen zapotřebí si zvyknout.
   Gramaticky to ale je asi správně. Čechy znamenají jen jednu zemi ze dvou/tří bez Moravy a Slezska,to je 100% fakt.

   Pojem Česko zatím příliš nepoužívám, ale beru tento termín jako hotovou věc.

   Trochu problém může někdy dělat přídavné jméno český, to patří k oběma podstatným jménům.

   Smazat
  3. Ad J.J. v 10:42 (níže):
   Poznámka k ruským volbám: ve všech volebních místnostech při posledních ruských volbách byly videokamery a byl pořizován záznam. V několika případech byli odhaleni podvodníci, kteří se snažili volby manipulovat. Jejich činy byly veřejně v ruských televizích divákům ukázány. Navíc v ruských volbách figurovali i zahraniční pozorovatelé. Žádné doložitelné podvody nebyly zaznamenány. To ale nic nemění na tom, že propaganda v zemích NATO soustavně manipuluje fakty aby Rusko, svého vojenského a geopolitického rivala pomlouvala. Z těchto "zdrojů" čerpá si vzorný propagandista a manipulátor J.J.

   Smazat
  4. Vláďo, když člověk mluví více cizími jazyky, než česky, a je zvyklý používat Czechia nebo Tschechien, pak už Česko zní normálně. Jde jen o zvyk. Mnohem víc mi trhalo uši, když američtí kolegové říkali “Are you from Czech”? To je šílenost.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.53 + 9.02

   youtube.com/watch?v=dLCkuuUD6HI

   Smazat
  2. Hele Běžče - nějak Ti moc utíkají myšlenky, a bokem. Pan Navalný je považován mnoha analytiky za politickou ruinu, která bude žít ve strachu až do konce života. Vzal na sebe úkol modernizovat Rusko pro Západ a uboze selhal, Pro něho je lepší nechat se zavřít někde na gulagu, než v anglickém scénáři opět odehrát roli Skripala. Navalný dobře ví, že by to byla konečná, jako pro Litviněnka.

   Smazat
  3. Kachno, spustit jde, jak ale můžete vědět, že je to blábol?

   Smazat
  4. Ruský bloger Alexej Navalnyj byl zadržen policií hned poté, co jeho letadlo přistálo na letišti v Moskvě

   Vyšetřování je přesvědčeno, že Navalnyj jako vedoucí těchto neziskovek „utratil více než 356 milionů rublů (4 miliony eur) z této částky na osobní účely“, včetně „pořízení osobního majetku, materiálních hodnot a úhrad výdajů, včetně dovolené v zahraničí“.

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021011713069676-alexej-navalnyj-byl-zadrzen-policii-hned-pote-co-jeho-letadlo-pristalo-na-letisti-v-moskve/

   Smazat
  5. Vvenc, nesouhlasím s vaším míněním na pana Navalného. On je hlavní osobou opozice s velkou podporou podobně jako Javlinskij, Kasjanov, Kara-Murza, Jašin, Limonov a další. Mimo Rusko jsou významnými politiky Chodorkovskij, Kasparov... To jsou ti, které nestihl Putin zabít jako třeba Magnitského, Gajdara, Berezovského, Němcova, Politkovskou a další významné opozičníky. Takhle skutečně demokracie nevypadá, nemluvě o volebních podvodech a špatném volebním systému.

   Smazat
  6. Cabliku, i kdyby to byla pravda, nechápu, co s tím má policie, protože se stále jednalo o peníze pana Navalného. Jenže pravda to není, proto RU a USA připravují sankce.

   Smazat
  7. J.J.-Doporučujete RU převzít volební systém USA?

   Smazat
  8. J.J. To se RF určitě rozbrečí z usa a eu zloděj zůstane zlodějem a že to je vaše loutka na tom nic nemění.

   Smazat
  9. Miroslave Povolný, stačilo by, aby ruské voľby byly demokratické a bez podvodů. Alexej Navalný je bezpochyb nejdůležitější osobností Ruska, ktereho každý uznává jako presidenta. Má desítky milionů přívrženců a voličů. Putin je podvodník, což ukázaly předchozí volby a fakt, že nechal vnést do ústavy stať, podle níž chce zůstat v čele statu nadoživotí. To je naprosto nepřípustné! Putin, Lukašenko, Asad, Máduro, Orbán ... jsou diktátoři a ne prezidenti. Stejné ambice má v Evropě i Babiš, Zeman, Len Pen, Salvini a další populisté. Samozřejmě i Trump, který se po prohraných volbách nechce vzdát moci a snaží se vyvolat občanskou válku. Jestli vám tohle nevadí, tak to je s vámi špatné.

   Smazat
  10. Ad J.J.
   Přestaňte tady házet těma heslama z příručky vzorného svazáckého mainstreamového čtenáře, tady to nikoho nezajímá. Jestli vám někdo nakukal, že čím víc lží vychrlíte na jeden nádech, tím víc se jich chytne, tak jste mu naletěl.

   Smazat
  11. Jo jsou to z kurvy syni, ale naši. Kdo nebude poslouchat, tomu zkroutíme ruce. Kuvajt je vysoce demokratický stát a že tam platí šaria, to se nás přece netýká. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Proč toho Trampa ještě neodpráskly. Vždyť je to tam zavedené.

   Smazat
  12. Pro pana JiH: Indický běžec byl smazán pro sprostotu:

   "ty těmto ruským fašounum tady lížeš anál, co ty jseš za lidský odpad spolešně s D..... je neuvěřitelné."

   Smazat
  13. A ještě jedna poznámka: všimněte si laskavě, jaký je ten J.J. protiruský propagandista. Ani v jednom případě "zabití" opozičních jedinců, které J.J. podsouvá Putinovi, neneslo stopu vedoucí k vůdčím osobnostem dnešního Ruska. U většiny z nich byli vrazi odhaleni, řádně souzeni a potrestáni.

   Smazat
  14. J.J.- máte pravdu, nevadí mi, koho si kdo zvolí v cizí zemi, vyjma té mé. Vadí mi, když jim do toho kecají zvenčí, často za pomoci silových složek. Asi je to se mnou špatné.

   Vám při "Vašem vzdělání" nedochází absurdnost Vašich argumentů na jedné straně použít jako kladné a na druhé záporně?

   Tak nevím s kým je to špatné, měříte-li dvěma metry ideologicky.

   Smazat
  15. Musím konstatovat, že nevalný Navalený zpronevěřil peníze nadace a ne "své vlastní" jak píše lhář J.J.

   Smazat
  16. OK, Václave Dvořáku, jak myslíte, ja vám váš názor brát nebudu.

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Co se týče peněz nadace Navalného, odkud asi pochází?, připomělo mi to Chartu 77 a využívání finančních zdrojů V.H. Chartisté z venkova by měli co vyprávět.

   I tak to byly dobře investované peníze tajných služeb, že?

   Zajímavá je politika Číny, která pomáhá chudým státům i bezplatně svojí vakcínou proti kovidu. Budou ji následovat ze Západu? To je dnešní zpráva Čro+.

   Smazat
  19. Unknown 14:35 smazán za sprosťárnu: "...lizači prdeli." Doufám, že pan JiK je spokojen.

   Smazat
  20. M. Povolny, to je fakt s cinskym očkováním pro chudé země zadarmo? A je povolena ta vakcína v eu? Jakože by hamacek už mohl ruslanem vzlétnout a přivézt ji do chudého státu, aby byla cr zase nejlepší v kovidu. Odpoved:nebudou. I když je současne očkování v podstatě klinicky výzkum (podle rozhovoru na PL), tak si ho nechaji zaplatit. No, to čínské asi nebude nic jineho.

   Smazat
  21. 18:40- informaci mám z Čro+. Seznam zemí nebyl uveden, jednalo se o země jihovýchodní Asie, což chápu, nechtějí, aby se jim kovid přes tyto země vrátil zpět. Některé si to platí. Patrně Čína jich má dostatek, na rozdíl od EU.

   Smazat
  22. Trochu jsem brouzdal státoprávním systémem Izraele, Zeman má pravdu, máme se co učit. Stát početně podobný našemu, jeden volební obvod, bez senátu, prostupnost stran včetně nacionálních atd.

   Doufám, že i u nás je nutná debata o novém volebním zákonu!

   Smazat
  23. Mirku Povolný!

   Celý svět se musí učit a změnit, i ten Izrael.

   Nejde pouze o volební systém, ale hlavně o ten povolební systém, který vylučuje občany z politického života a zbavuje je všech práv a subjektivit vůči institucím (škole, obci, regionu, soudům, státu).
   Neboli, jak říká Bolek Polívka "dej mi svůj hlas a mlč!"
   Práva plnoletého občana musí být pro všechny stejná a musí vycházet zdola nahoru a být obojsměrná.
   Právo občana navrhovat, volit, odvolávat, být navržen a být zvolen či odvolán, a to do institucí na úrovni obce jako zastupitel voličů, občanů.
   Na vyšší úrovni detto, neboli právo zastupitele navrhovat ............!
   Tato práva musí být zakotvena v ústavě jako nezrušitelná a neomezitelná!!

   Kromě práv je třeba definovat pravomoce, zodpovědnost a sankce za jejich porušení pro každou funkci (jedno zda volenou nebo jmenovanou) a tyto mantinely vymezit zákony (volebním, služebním, kompetenčním).
   Vše musí být řešeno i termínově na časové ose tak, aby nedocházelo ke kolizím, protože ty umožňují umělé vyvolání krize, končící katastrofou (revoltou).

   Smazat
  24. Ďuro, napřed si musíme zvolit/přinutit nějaké strany, které prosadí referendum, závazné pro vládu. Potom může úkolovat politiky dle našich přání. Podzim bude příležitostí. Která strana je nebude mít jako prioritu, musí se stát nevolitelnou. Již teď je musíme na to důrazně upozorňovat a tuto podmínku všemožně šířit!

   Smazat
  25. Mirku Povolný!

   Referendum je zásadní program do říjnových voleb a všechny partaje ho budou deklarovat, aby po volbách v parlamentu na ně .....(házely bobek).
   Všude v západním světě v politice a u lizu neplatí žádná pravidla, natož zákony (prodat presidenta je hrdinstvím) a všechny mocenské struktury (parlamenty, vlády, soudy, armády i hlavy státu) jsou obsazeny satanskými zrůdami (dokonce i u čekatelů a náhradníků to tak funguje (viz piráti).
   Jedinou nadějí jsou státy východní euroasie, ale i tam je západní pátá evenjů (kolona) a snaží se o vnitřní rozvrat. Držím Rusku všechny palce i ty imaginární, aby to ustálo než se depka na západě zhroutí.

   Smazat
 5. Indický idiote, havloidní trolle, chceš Kuvajt, táhni k Bakalovým presstitutům. Komu chceš upírat volební práva, ty hovado.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pro anonyma JiK: Unknown 15:15 smazán za sprosťárnu: "...D. TENHLE SPROSTÝ DOBYTEK..."

   Smazat
 6. Indický běžec tady šíří propagandu ČT. Nejlépe nereagovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:58
   Vy znáte lepší, pravdivější stanicí než je ČT, já ne .

   Smazat
  2. Pan Petránek byl velice seriozní novinář a jednou v Událostech říkal v ČT, co se nelíbilo a už na dlouhé roky do ČT nesměl!! Také to přesně popsal a jak je v ČT zavedena "černá" kniha, kdo do ČT smí a nesmí, takže čistá cenzura roky provozovaná zpravodajstvím ČT!!! Až teď s příchodem nových členů do Rady ČT se začínají poměry měnit!!

   Smazat
  3. "Objektivita" a dodržování kodexu v ČT Události dne 19.10.2020

   Ochrana škol po útoku ve Francii
   Desítky tisíc lidí uctily ve Francii památku středoškolského učitele dějepisu, kterého zavraždil Rus čečenského původu.
   Události ČT 19. 10. 2020 44:38

   Dekapitace v Paříži:
   Ruské velvyslanectví v Paříži se ohradilo proti tomu, aby bylo Rusko spojováno se zavražděním francouzského učitele čečenským teroristou. Abdulah Anzorov se sice narodil v Moskvě, ale z Ruska se odstěhoval již před 12 roky, v roce 2008 ve věku 6 let, za jeho morální a duchovní vývoj je tedy plně odpovědná samotná Francie.
   Jeho rodina v roce 2008 emigrovala z Ruska před podezřením z radikalismu, aby se vyhnula vyšetřování a požádala o politický azyl ve Francii. Azyl dostali, protože Francouzi soudili, že jsou neprávem pronásledováni, bo v Rusku je jak známo diktatura. Malý Abdulah odjel z Ruska společně s rodiči a od té doby Rusko nenavštívil.
   Nyní v rámci vyšetřování bylo ve Francii zadrženo 11 osob z nejbližšího okolí teroristy, zejména z jeho rodiny.
   Ramzan Kadyrov nechal provést vyšetřování v Čečensku, a zdůraznil, že malý Abdulah navštívil Čečensko jenom jednou ve věku 2 roků na několik dnů, když jeho rodina přijela na návštěvu k příbuzným.

   Smazat
  4. Jen zaslepenec mdlého rozumu, jako je Unknown 15:17 nevidí, že ČT lže, manipuluje, cenzuruje a vyvíjí aktivistickou činnost. Spoluorganizuje demonstrace proti vládě a prezidentovi, nedává možnost napadeným se bránit, z politických stran si vybírá jen takové hosty, kteří jejím redaktorům vyhovují, v době jednání o tzv. "církevních restitucích" nepřipustila žádný jiný než Kalouskův pohled na svět, ostatní cenzurovala. Tím je spolupachatelkou krádeže státního majetku a jeho předání do rukou cizí korporace.

   Smazat
  5. Jen k pobavení. ČT jsem písemně požádal o vysvětlení, co že to je "Rus čečenského původu". Zda každý občan Ruské federace, nebo každý narozený, nebo žijící v Moskvě je Rus, zda pojem Rus je pro ČTv stale ještě označením národnosti ... Že bych rád od nesporně inteligentního, vzdělaného a světaznalého redaktora, jakým je pan Řezníček, rád měl vysvětlení. Dostalo se mi odkazu, že tak napsala ČTK. Chápu to tak, že pan Řezníček, soutěže s Kubou Železných nemohl jinak, než tu podsouvající pitomost zopakovat. A máme tu blbostroj. Pozor, nenapodobovat, nenapodobovat! JiH

   Smazat
  6. 12:22
   Pokud to není rovnou lež, tak to je jen účelový kec. ČT využívá krytí různých účelových prolhaných neziskovek nebo podvodných fiktivních institucí typu Ústav nezávislé žurnalistiky, který, jak víme, demaskoval Xaver a proto ho fanatičtí omezenci napojení na ČT nenávidí. Kdyby u nás byla povolena nějaká nezisková neonacistická instituce, tak v ČT budou zaznívat zprávy typu, že válku rozpoutal Sovětský svaz napadením Německa, a budou se obhajovat tím, že to mají třeba z Hitlerova institutu, takže je to v pořádku, protože oni jen informují.
   Samozřejmě si ti idioti ani neuvědomí, jaký mají dvojí metr, když pro jiné názory naopak masivně propagují cenzuru a schovávají to za smyšlenou snahu omezovat lži a propagovat pravdu - přičemž lež je to, co se jim nelíbí a nehodí.

   To je podobné, jako když teď ti šmejdi obhajují Facebook a podobně, že si může dělat, co chce, protože to je soukromá firma. Fajn, takže každý člověk může svobodně lhát ostošest a Babišův Agrofert si může taky dělat, co chce, třeba otrávit půl Bečvy, protože to je soukromá firma, že, hovada z demožumpy a ČT? Propláchnout podobné lumpy ve Vltavě by to chtělo a to by bylo ještě mírné.

   Smazat
 7. Posilování mocenského bruselského centra je špatné, referendum o setrvání v EU je správná cesta, míní ústavní právník

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Posilovani-mocenskeho-bruselskeho-centra-je-spatne-referendum-o-setrvani-v-EU-je-spravna-cesta-mini-ustavni-pravnik-650712

  OdpovědětSmazat
 8. Netýká se to možná tématu. Včera jsem viděl Klause staršího na youtube v komentáři k Trumpovi posledních dnů - https://www.youtube.com/watch?v=WNZyppiKM58
  Klaus řekl pro mně něco velmi pozoruhodného. V kongresu, kde vnikli příznivci Trumpa jsou bezpečnostní opatření toho rázu, že tam nemůže nikdo vniknout.
  Takže pardon, ale snad to bude též téma k zamyšlení pro pána J.J., který tak horuje za to, co říká česká televize. Ta myslím, že nic takového neřekla a podle mně to je takový možná detail. Ale detaily jsou někdy velmi významné.

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko po rozpadu Sovětského svazu znovu získalo ztracenou tvář a Navalnyj je přesvědčen ,že je to špatně , pak musí počítat s tím ,že bude otloukánek , nebo tuhý substrát.

  OdpovědětSmazat
 10. jan.galanonim. Je jasné, že demonstrace byla záměrně zneužita. Stačí se vždy zeptat: V čí prospěch se to děje. Klaus je euroskeptik a proto je nejvhodnějším kandidátem na prezidenta. Jako prezident už nemůže udělat větší ekonomické škody než za svojí kariéru nadělal. Nejsnáze by prošel. Jsou i další skutečně dobří kandidáti, jenže by jsme musely riskovat že by nemusely zvítězit. Parazitů a podrazáků je moc.

  OdpovědětSmazat
 11. Masmédia, internet do režimu offline, EBS aktivováno, zatímco v pondělí byla obnovena americká republika
  https://beforeitsnews.com/politics/2021/01/mass-media-internet-to-go-offline-ebs-activated-while-us-republic-restored-on-monday-3223516.html
  V pondělí 18. ledna bude USA obnovena původní ústava a vrátí se moc lidu. Aby k tomu došlo, přeplo by se hromadné sdělovací prostředky a internet do režimu offline, zatímco byl aktivován systém nouzového vysílání zprávami prezidenta Trumpa. "Prostřednictvím EBS a na autorizovaných zařízeních se bude osm hodin přehrávat video třikrát denně po dobu deseti dnů." Obsahují video přiznání vysoce postavených elitních jedinců, kteří byli na svých vojenských tribunálech vystaveni svým zločinům proti lidskosti. "Během přehrávání filmu by bylo po celém světě zničeno 500 000 lidí." Tento opakující se film bude pro většinu z nás nesmírně bolestivý, protože zahrnoval lidi, o kterých jsme si mysleli, že jim můžeme důvěřovat při páchání nemyslitelných zločinů.

  OdpovědětSmazat
 12. To je skandální ministr Petříček, americký Puchýř, slovenský Korčok a také EU kritizují Rusko za zatčení alkoholika Nevalného, ale že v sídle prezidenta USA umírají lidé, a pandemie v USA zahubila už téměř milion Američanů, to nevadí, ale vadí to co úřady Ruska konají tak jak jim to dovoluje zákon. Celý svět mimo Číny a Indie se zajímají o darebáka, ale životy lidí zahynuvších vinou státu v USA to nevadí! Svobodu pravdě a nesvobodu lžím z USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimavé v souvislosti s kovidem: každá pandemie pominula za 3 měsíce, každá s vyjimkou kovidu. b/ Hongkongska chřipka - žádná opatření, mrtvých bylo na světě 30 milionů lidí. Nikdy bych si nepomyslel, že infekce a počítače ovladnou svět. Zamyslete se nad tím, že Bill Gates drží i ty počítače i ty viry. Toto co se děje teď předpokládám se začalo chystat již dávno - asi v době, kdy Gates začal investovat do vakcin. Bill Gates je součásti té tajemné elity /on bude vyjimka v tom smyslu, že je vidět/, o které mluvil Kennedy ve svém projevu, pro nějž ho zabili. Je to bohužel polsky, srovnání projevu Trumpa a Kennedyho: https://www.youtube.com/watch?v=G9hw_Xv5ui8&t=306s. Projev Kennedyho - od 5 minuty, 15 sec.

   Smazat
 13. Svoboda nemůže stát na jednotlivci. Ten v současném světě nemá šanci. Svobodu musí chránit sakra silné hnutí, navíc podpořené značným kapitálem. Je obava, že ti opravdu velcí mezi sebe někoho tak odlišného těžko pustí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.