Reklama

neděle 3. ledna 2021

Německý Spolkový úřad pro ochranu ústavy varuje před islamisty v rouše beránčím

 

Ivan David
3. 1. 2021
 
Éra spolkové kancléřky Angely Merkelové bude jednou hodnocena jako katastrofa nejen německá, ale celoevropská. Pět let poté, kdy především do Německa přišly statisíce muslimů v rámci nekontrolované uprchlické vlny, se objevují články, které píší o tom, co soudným lidem muselo být známo od počátku, ale nesměli o tom ani pípnout. Kdo se odvážil, byl okamžitě mainstreamem a hysterickými aktivisty, nekriticky podporujícími politiku "integrace", označen jako islamofob. Pro nás poučení, abychom to nenechali zajít tak daleko. Cituji deník WELT z minulého týdne:

„Jednají nenápadně, dodržují zákon a mají své poslání: „Legalističtí Islamisté“ tajně chtějí nastolit Boží stát podle pravidel šaría. Aby mohl odhalit jejich triky, musí se Úřad na ochranu ústavy dívat velmi pečlivě.“

Teroristické útoky ve Vídni, Drážďanech, Nice a na pařížském předměstí nedávno stanovily mediální obraz fanatických islamistů. Obrazy mrtvých, zraněných a také ozbrojených pachatelů šíří v demokraciích strach a hrůzu. Obavy z násilného islámu rostou. Federální úřad pro ochranu ústavy v Kolíně nad Rýnem varuje před dalším nebezpečím. Zpravodajská služba klasifikuje takzvané legalistické islamisty jako neméně ohrožující. Jsou to lidé, kteří nechtějí prosadit islámský řád ne hrubou silou, ale tichým vlivem. "Plní své příslušné cíle - obvykle dlouhodobou změnu v německém sociálním a politickém systému - na základě místních zákonů," uvedl Spolkový úřad v reakci na žádost WELT.
„Toto je rezignace, ne politika integrace“, zní mezititulek WELTu.

Fenomén plíživé infiltrace západního světa znepokojuje viceprezidenta parlamentní skupiny Svobodné demokratické strany (FDP) Stephana Thomae (na obr). Člen Spolkového sněmu říká: „Jelikož legalističtí islamisté obvykle nepřitahují pozornost trestnými činy, je obtížnější je pozorovat než u násilných extremistů.“ Tuto skupinu islamistů ale musí Úřad pro ochranu ústavy mít na paměti jako velkou hrozbu. Thomae je přesvědčen, že sleduje „stejný cíl různými způsoby, vytvoření islámského státu na německé půdě“.

Podle bezpečnostních orgánů islamistická scéna roste. V loňském roce se počet islamistů v Německu zvýšil oproti předchozímu roku přibližně o 5,5 procenta na 28 020 lidí. Téměř polovina je nyní zahrnuta do legalistického spektra. Na konci října letošního roku spolková vláda oznámila ve své odpovědi na interpelaci poslance Thomae, že „islámský potenciál“ v roce 2015 zahrnoval „pouze“ 13 920 lidí. To znamená, že došlo za pouhých několik let více než ke zdvojnásobení jejich počtu.

"Tento vývoj představuje pro ochranu ústavy velké výzvy." Musíme sledovat nejen krev, ale také peníze v islámském prostředí, “říká Thomae. Na dotaz spolkový úřad vysvětlil, že sledování islamistických snah v oblasti legality je již dlouho jedním ze základních úkolů jeho práce. Političtí činitelé a veřejnost budou odpovídajícím způsobem informováni a upozorněni na nebezpečí. Je jen těžko možné, aby nezasvěcení lidé viděli skutečné záměry legalistických islamistických skupin. „Veřejně činné osoby těchto organizací mají často charisma a dobré rétorické dovednosti, a proto představují vhodné kontaktní osoby pro politiku a správu i pro sociální partnery, jako jsou církve“, uvedla domácí zpravodajská služba.

Nejznámější a největší skupinou legálního islamismu je Muslimské bratrstvo. Tato komunita byla založena v Egyptě v roce 1928, je považována za mateřskou organizaci politického islámu a vyznačuje se silným nutkáním na misi. V Německu je Muslimské bratrstvo a jeho sdružení monitorováno zpravodajskými službami od 70. let. Islámská komunita Milli Görus je na radaru zpravodajské služby od 80. let. Komunita Furkanů, která se věnuje vzdělávání a misionářské činnosti, byla přidána jako pozorovaný objekt v roce 2018. Komunita byla založena jedním vědcem v Turecku v roce 1994 a usiluje o „islámskou civilizaci“ podle celosvětových pravidel šaría.

Odborník na vnitřní záležitosti FDP Thomae, který je také členem parlamentního kontrolního výboru pro tajné služby, se vyslovuje pro bližší sledování mezinárodních kontaktů těchto skupin. "Financování může být legální. Pro odvrácení nebezpečí je přesto nesmírně důležité porozumět toku peněz. “ Tolik WELT.

Nemysleme si, že nás se to netýká, protože nemáme početnou muslimskou komunitu. Naše úřady spí ještě hlubším spánkem než ty německé a nejrůznější imámové u nás léta konají prakticky bez problémů. Vzpomeňme si na případ pražského imáma Sámera Shadeha, který zde vybíral peníze na džihád… Odhalen byl ve spolupráci s rakouskou policií. Plat tento první muž pražských muslimů dostával ze Saúdské Arábie. Vzpomeňme na šátkovou kauzu bývalé ombudsmanky Anny Šabatové a další kauzy požadavků radikálních muslimů, které především s pomocí nevládních organizací uhlazují cestu, ze které nemusí být návratu. I u nás platí – sleduj stopu peněz.

13 komentářů :

 1. Nechápu Merkelovou , proč dala volnost migrantům z jihu , když hodně Ukrajinců by rádo znovu sloužilo pod německou vlajkou ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápej, Merklbaba to má v popisu funkce jako loutka globalistů. Až koncem roku zmizí jistě bude zvoleno nové koště, možná ještě horší...

   Smazat
 2. Nas lzivy tisk rozsiruje,ze existuje pry umirneny Islam

  Meli by ti tzv.redaktori cist Koran a zadat,aby na priklad sura 4-89 byla z koranu odstranena.
  To vsak je pod trestem smrti zakazano,takze by se svou lzi dlouho nepozili.

  Velkokapitalistum,kteri chteji dovoz nabozenstvi maskujici dovoz teroru ktery je jim potrebny k udrzeni mas obcanu ve strachu ,jsou otreseni temi obcany,kteri pozaduji

  zvlastni dan z bohatstvi,ktere nahrabali a to nejmene 80% !se domnivaji,ze budou dovozem
  individuii,ktere vas kousnou,kdyz jim nabizite ruku pomoci,podrezani dodrzenim sury 4-89 jako posledni ukazuji,ze nemaji zadnych skrupuli povrazdit sve volice,kteri jeste nepochopili co je to nova ideologie neomarxismu tj pry diktatury humanistu,mensiny,ktera usurpuje vetsinu a cilene znicit demokracii,svobodu a obcanskou primou demokracii a republiku!

  Sura 4-89 je jasnym varovanim pro obcany,kteri jsou tzv "neverici kafiri"to jsme prakticky vsichni,tak slyste

  A JESTLIZE SE ONI obrati zady,pak je chytte a zabte,kdekoli je naleznete!
  a neberte si mezi nimi ani pratele ani pomocniky!

  Tak toto prosim prosazuji pry nase padajici polit.subjekty,ktere mame znovu volit?

  OdpovědětSmazat
 3. Při této příležitosti mi nedá napsat svojí zkušenost s prvním našim rodinným výjezdem v 74 na ZÁPAD. Devizový příslib jsem získaly celkem v pohodě, Horší to bylo s podáním žádosti o povolení vstupu na území jednotlivých států. Fronta před ambasádami se začínala formovat v 1 hodinu po půl noci a k podání jsem se dostal po 11 hodině. Totéž se opakovalo při převzetí povolení. Do dnešního dne jsem nepochopil, proč se tak dělo, jen mi to připadalo jako pohrdání našimi občany. V tom co se děje nemůže být nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to vypadá když tam vládnou šílení liberálové a zelení neví o problematice nic a chtěj spasit svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo che kam, pomožme mu tam....
   Podle Nicolai Sennels, dánského psychologa, který provedl rozsáhlý výzkum muslimského inbreedingu (=oncest=sex s rodinnými přísušníky=smilstvo), je příbuzná téměř polovina všech muslimů na světě:
   70% Pákistánců je incestních.
   67% Saúdských Arabů je incestních.
   64% lidí žijících v Jordánsku a Kuvajtu je incestních.
   63% Súdánců je incestních.
   60% Iráčanů je incestních.
   54% muslimů ve Spojených arabských emirátech a Kataru je incestních.
   25–30% osob v Turecku je incestních.
   V Anglii je minimálně 55% pákistánských přistěhovalců vdaných za své první bratrance.
   V Dánsku se počet incestních pákistánských přistěhovalců pohybuje kolem 40%.

   Smazat
  2. cablik3. ledna 2021 13:26
   Obávám se, že o problematice vědí víc, než se zdá. Jsou to právě oni kdo problém vytvořil. Byl vytvořen jen proto, aby mohly být sledovány a prosazovány jejich cíle. Proto se zdá, že o problematice neví nic. Ví. kdyby nevěděli, nemohou ničit "strategická" odvětví, nepohodlné názory. Plácali by se v problému jako ryba na suchu. Vědí přesně kam mířit a jak prosadit sama sebe. Žádné šílenství, žádná neznalost, ale cílená strategie.

   Smazat
 5. Strašíte tu občany. Teda těch pár zoufalců co vám věří. Islámský terorismus je problém celosvětový a ne pouze německý. A p. Merkel vy nemůžete ani olíznout podrážku i jejích bot. Kdyby nechala tejdy své hranice zavřené zak kde by se asi migranti kupili? No přece tady. A je zajímavé že kr stále na špičce v průzkumech důvěryhodnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unkovn dlho som rozmyšľal čo ťa vedie k tym nenavistnym komentarom na adresu Ruska, až dnes ma napadlo že ty si vyplod incesneho vzťahu, u nas je 95% v osade na tvojej rozumovej urovni a nezačni tu vybľakovať že som rusky agent, lebo tym len potvrdiš to čo pišem vyššie, vy švedi ste boli vždycky kde vietor tam plašť, aj socializmus bol na Slovensku len vdˇaka Vam a my sme komunistov nežrali ako vy.

   Smazat
 6. https://pravdive.eu/news/254425/soros-eu-si-ma-pujcit-a-na-vecne-casy-platit-uroky
  https://megazpravy.cz/retro-veronika-zilkova-u-uprchliku-je-to-pud-prirody-casem-k-tem-novym-samcum-pujdeme-dobrovolne/
  https://megazpravy.cz/vezmete-si-k-sobe-domu-migranta-a-pak-se-zacaly-dit-veci/

  OdpovědětSmazat
 7. a kolikpak je asi incestních Cigánů? Vzdělanostní úroveň jejich potomků svědčí o tom, že to nebude malé procento

  OdpovědětSmazat
 8. Migranti jsou migranti a jejich důvody k nám proniknout mohou být různé a nelze to pochopitelně globalizovat. Jedno je však nad slunce jasné: jestliže někam přicházím (si zachránit život?), tak musím počítat s tím že tam platí nějaké zákony a společensko/kulturní zvyklosti, které MUSÍM(!!!) respektovat a kterým se musím podřídit. A zde je kámen úrazu a problémů. Často se argumentuje svobodou náboženského vyznání. Což je evidentně ošidné. Problémový islám totiž není žádné náboženství (rozmlouvání s neexistujícím bohem), je to fašisticko-morbidní státní ideologie, která je neslučitelná s našimi zákony. Šmytec! Takže přijďte, ale na islám ZAPOMEŇTE! Nebo hledejte záchranu tam, kde islám není v rozporu s místními zákony. Toto se jim mělo HLASITĚ říct už dávno, a ne vytvářet nějaké pitomé směrnice o "právu kamkoliv se suverénně nastěhovat". Jak u blbejch! Islám měl být v Evropě dávno, dávno zakázán !!!

  OdpovědětSmazat
 9. V kongresu je vyznamna osoba,ta co si vzala vlastniho bratra.
  Povaha existence na Str. Vychode ,uz pres tisic let je vylozenej hazard pri nejmensim se zdravim vlastnim, vyzaduje odpocinek v pohodli a bezpeci a predevsim a to se nachazi v EU, kde jsou srdecne vitani..
  Nic jim nechyby,jako v sanatoriu.
  Muzou tez vse a bez rizika.
  Valka na teror se ale pres velke usili nedari, vitez nad ISIL, Daesh,Al Nusra ,general Suleyman /Solomon/a deset dalsich bylo zmasakrovano, prave temi, kteri nemilosrdnou valku na teror vyhlasili..
  Cela zalezitost /neni vubec ojedinela/,se tak stala komplikovanou a nesrozumitelnou.
  Na povazenou,kdyz vysvetleni schazi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.