Reklama

úterý 26. ledna 2021

Nová kniha Zdeňka Jemelíka - Škůdci v taláru - vyšla v tištěné podobě


26. 1. 2021


Autorovo vyjádření k vydání knížky: „Ve sbírce zpracovávám téměř výlučně poznatky z trestních řízení, jež jsem přímo sledoval. Dívám se na svět svýma vlastníma očima a mnohdy se rozcházím s pohledy oficiálních novinářů a také oficiálních představitelů justice. Často se mi stávalo, že po celodenním vysedávání v soudní síni jsem při sledování večerního televizního zpravodajství měl dojem, že jsem snad byl u jiného soudu než reportér. Je proto možné, že čtenáři, sycení informacemi z oficiálních zdrojů, budou některými mými názory pohoršeni.

Pohoršeni asi budou i justiční činitelé, o nichž píši, a nemohu vyloučit, že se mi někteří budou mstít. Patří to k ‚riziku povolání‘ laického kritika nepřístojností otalárovaných škůdců..

Knihu jsem zasvětil památce dobrého člověka JUDr. Pavla Kučery. Předmluvu napsala Alena Vitásková. Její obsah je trestí zkušeností a poznatků , postupně získávaných téměř 20 let v půtkách s orgány činnými v trestním řízení, které nekorektním vedením řízení poškozují obviněné. Zvlášť zajímavé „škůdce“ uvádím s plnými jmény, jejich oběti až na výjimky pouze s iniciálami."Kniha Škůdci v taláru je dostupná v knihkupectvích nebo přímo u vydavatele OLYMPIA na adrese sklad@iolympia.cz nebo info@iolympia.cz

 

8 komentářů :

 1. To že je celý výkon státní správy v rozkladu, je patrné už od převzetí v 89 parazity na všech úrovních. Proto jsem bláhově navrhoval převzetí, když ne Švýcarskou, tak Rakouskou ústavu a zákony. Jenže to nevyhovovalo nikomu z tzv disentu. Bylo potřeba vyplodit všechno k obrazu parazitů všech velikostí. Teď už to změní jen katastrofa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (pra)Dědo, nač pořád přejímat něčí vzory? Nová ústava je hotová, připravená k celonárodní diskuzi. Jen chybí podlední krok - vypráskat (silou) celou tu zkorumpovanou bandu, vládou počínaje, přes parlament, justici, vyčištění police, armády, státních a regionálních úřadů, zrušení neziskovek, soukromých exekutorů, atd. Kdy se k tomu LIDÉ odhodlají? V únoru 48 to šlo, prč to nejde dnes?

   Vymazat
  2. Konečně někdo má řešení. Vlasta ze starých pověstí českých ?

   Vymazat
  3. Jirka27. ledna 2021 10:28

   A proč hned někoho zesměšňovat. Dejte vlasní návrh.
   Nebo ho snad nemáte?

   A k vlasta27. ledna 2021 9:04

   nač pořád přejímat něčí vzory? Ale vždyť i vy je máte. V roce 48. Víte neodsuzuji Vás zaten názor. V roce 48´to bylo jakési poválečné řešení, jak se vypořádat s těmi, co uvádíte a kdy lidé jich měli plné zuby (což mnozí dnes nejsou schopni pochopit, ani po třiceti letech)... Dnes se ale píše rok 2021. Chce to jít cestou, která dosáhla svých úspěchů. Ať už s vypořádáním se se zločinnou politickou garniturou a sjednocením národa. Možný příklad by ve vašem případě se našel na Islandu kde provedli revoluci a nechali pozavírat škůdce jejich národa. Jinak naštudujte systém Švýcarska. Třeba Vám svitne, proč zrovna jejich ústavu. V tomhle svrabu, co tu dnes máme, musíme bohužel volit to nejmenší zlo...

   Vymazat
  4. Vlasto, nevšimla jste si že jsem to navrhoval v 89. Protože jsem tušil kdo se dostane k moci a co vyplodí. Tvrdím, že ty nejaktivnější cinkači se měly starat o to co se bude dít dál a ne rozbourat fungující a čekat až jím parazité ze západu postaví motrokárny. Teď když máte co jste chtěly do otroctví zvesela, ať ty na které dřete, nemají újmy docela.

   Vymazat
  5. Souhlasím s Vlastou. A aby to šlo hladce - před začátkem akce doporučuji vyhodnotit průběh a ukončení
   deseti velkých a starých kauz,kdy se nedaří justici
   uzavřít případy velkých škod způsobených státu politiky a zločinci. Těch deset kauz je třeba ve
   veřejnoprávní televizi postupně podrobně vyhodnotit za účasti Šlachty a Komárka. O výsledku mohou hlasovat občané ČR pomocí bankovního systému své identifikace.

   Vymazat
 2. https://www.youtube.com/channel/UCpxrHtWk4Lim_IjTNa2bOTg

  OdpovědětVymazat
 3. Satanismus existuje VĚŘTE .NEVĚŘTE
  Článek Vás nemá vystrašit, nýbrž INFORMOVAT!
  https://aluska.org/satanismus-skutecna-tvar-temneho-nabozenstvi/

  Satanisté se většinou mylně domnívají, že vládnou démonům, které vyvolávají, ale je tomu právě naopak. Démoni vládnou jim.
  Známe dvanáct nejhlavnějších satanských pokrevních linií, které jsou součástí, nebo úzce spolupracují, s Ilumináty a jsou to: rodina Rothschildů (stojí v čele iluminátské hierarchie), rodina Rockefellerů, rodina Warburgů, rodina Russellů, rodina DuPontů, rodina Onassisů, rodina Freemanů, rodina Bundyů, rodina Kennedyů, rodina Astorů, rodina Collinsů, rodina Liovů. Jsou to všechno hybridní pokrevní linie řízené archonty. Na ostrově Isle Of Wight probíhají ceremonie na potlačení frekvence, čímž se lidstvo drží ve vibračním vězení.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.