Reklama

pátek 15. ledna 2021

Pod německým okapem

Martin Koller

15. 1. 2021
Naše republika je již třicet let objektem brutální a urážlivé kolonizace a ideologické propagandy ze strany Německa. Nechrání nás před tím německá EU, stejně jako americké NATO ježící se zbraněmi. NATO si ostatně neumí udělat pořádek ani ve vlastních řadách. Dlouhodobě nezasahuje proti nebezpečnému agresorovi, novému Islámskému státu Turecku, které ohrožuje nejen Řecko, ale i celou Evropu. Největší oporou turecké agresi je dlouhodobě právě Německo. Nelze přehlédnout, že právě Turecko převzalo aktuálně velení nad silami rychlé reakce NATO, což je doslova výsměch řečem o míru a v rozporu se zájmy celé Evropy.

Naše zájmy nehájí ani většina demokraticky zvolených českých politiků. Mnozí doslova podlézají nejen německým zájmům, ale dokonce sudeťákům po vzoru Havla. Nelze zapomínat na Havlovu podlézavou omluvu sudeťákům za údajné vyhnání, přestože většina z nich byla odsunuta v souladu s mezinárodními dohodami a podstatně pohodlněji, než Češi, o Židech nemluvě, které vyháněli sudeťáci a Poláci po podpisu zločinné dohody mezi Německem, Itálií, Francií a Británií v Mnichově o ČSR, bez ČSR. Následovala, neméně ostudná deklarace a smlouva, o něž se přičinil další aktivní slouha německých zájmů Pithart, jenž to má ostatně v rodině, od dob třistaleté rakušácké okupace před říjnem 1918. Aktuálně si můžeme připomenout zastavení téměř hotového vývoje a testování české vakcíny proti COVIDu a zároveň komisaři z německé EU nakomandovaný nákup o co dražší, o to podezřelejší německé vakcíny Pfizer (COMIRNATY 500), která dostala z testování výjimku. Proč nedostal výjimku z testování úspěšný ruský Sputnik V. Pracuje SÚKL (Státní ústav kontroly léčiv) odborně, nebo ideologicky? Proč a v čí prospěch a kdo na to doplácí?

Nelze přehlédnout, že ve vztahu naší republiky k Německu zůstává ve skříních početná skupina kostlivců, samozřejmě dlouhodobě opomíjených Sorosovou hlásnou troubou ČT, stejně jako jeho internetovou troubou značky Seznam, k němuž se pomalu a pokrytecky, zato jistě připojují i Parlamentní listy. Můžeme si zde připomenout Bismarckova slova ke koloniální otázce, vyslovená k Eminu Pašovi roku 1885: Vaše mapa Afriky je ovšem velmi krásná, ale moje mapa Afriky je v Evropě.“ Rozdíl mezi africkými náčelníky a mnohými současnými českými politiky je v tom, že mnozí černoši svoji vlast a národ bránili.

V srpnu 1968 dorazila do tehdejší ČSSR ozbrojená, oficiálně bratrská a internacionální pomoc států Varšavské smlouvy. Většina našich občanů ji vnímala jako nepřátelský útok a následný dočasný pobyt sovětské armády jako okupaci, a to včetně mnoha členů KSČ. Nájezdu se zúčastnily v rámci SSSR (svazové republiky Arménská, Azerbejdžánská, Běloruská, Estonská, Gruzínská, Kazašská, Kyrgyzská, Litevská, Lotyšská, Moldavská, Ruská, Tádžická, Turkmenská, Ukrajinská, Uzbecká), dále PLR (Polská lidová republika), NDR (Německá demokratická republika) a MLR (Maďarská lidová republika). Třicet let se opakující, každoroční vydatný propagandistický povyk kolem výročí srpna 1968 se kupodivu týká výhradně současného Ruska, které má k SSSR dál, než současná německá EU a američtí Demokrati Sorose, Bidena a Clintonové.

Nelze přehlédnout, že současná SRN (Spolková republika Německo) je z právního hlediska nástupnickým státem NDR, stejně jako bývalé takzvané Třetí říše národa německého. Nese tudíž zodpovědnost rovněž za účast NDR na internacionální pomoci v srpnu 1968. Bylo by na čase, aby se Merkelová za nepřátelský útok v roce 1968 řádně omluvila a nevnucovala nám cestou euro-byrokratického teroru, který tvoří spolu se lží a korupcí pilíře německé EU afroislámské migranty, stejně jako nedůvěryhodnou vakcínu společnosti Pfizer.

Závěrem bych připomněl mnoha našim politikům a mediálním pracovníkům slova Jana Masaryka, syna prezidenta osvoboditele, která pronesl ve vztahu k plně zaslouženému odsunu sudeťáků v rozhovoru pro list Il Giornale del Nation: „Po staletí jsme se snažili žít s Němci pod jedním deštníkem a vždycky jsme promokli. Teď je toho dost.“

53 komentářů :

 1. Autor článku má svatou pravdu. Mnozí čeští politici i novináři jsou prostě zralí na pár facek. Naposledy mě vytočilo jejich zbabělé mlčení, když si na naši adresu otevíral tu svou nevymáchanou hubu morbidně tlustý Posselt. Ani nemukli, když tlusťoch drze zpochybňoval odsun a dokonce se vyjadřoval způsobem, který se nedal pochopit jinak, než že odsunutí Němci byli nevinnou obětí české zvůle...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tlusťoch by měl mluvit o vlastizradě svých soukmenovců - Němců s československým občanstvím. Vlastizrada se tehdy trestala pouze jedním způsobem. Měl by děkovat vládě ČSR, že tu vlastizradu vyřešila spolu s vítěznými mocnostmi nad Nemeckem,nebývale humánním způsobem - transferem neboli odsunem provinivších se do jejich původní vlasti. Tím byl vyřešen jednou provždy problém těch, kteří nejsou schopni se v hostitelské zemi přispůsobit tak, aby nevyvolávali jakékoliv problémy. Tak by mělo být postupováno i s novodobými připrchlíky. Bude ?

   Vymazat
  2. Dvakrát za všechny: https://www.youtube.com/watch?v=9wiB1fwR6Tw
   a
   https://www.youtube.com/watch?v=wo0q_ynSsLk
   Dál už není co dodat

   Vymazat
  3. Jak se říká v jednom známém filmu "hnus velebnosti". Je známé, že takoví přisluhovači, jako jsou mnozí členové debil bloku,rádi jezdí na ty štvavé slovní průjmy a myšlenkové onanie tlusťocha. Řeklo by se opět pátá kolona. Dokonce jeden z nich se zasloužil o likvidaci konkurence při chovu vepřového, když se zasadil o likvidaci vepřína v Letech.

   Vymazat
 2. Musíme si přiznat , že plíživě v podobě 30 let jsme znovu protektorátem , tentokrát s názvem demokratické Německo. Lidovci , tato podělaná náboženská skupinka se hlásí k sudeťákům .Co říci , jsou to zbabělci. Zrovna tak ČSSD. ODS strana rozvratu a rozkradení Československa je velkou ostudou našeho národa. Demokracie se nepovedla a žijeme v diktátu totality s mínusovým znaménkem.

  OdpovědětVymazat
 3. Slova jako pramenitá živá voda.

  OdpovědětVymazat
 4. Slova jako pramenitá živá voda.

  OdpovědětVymazat
 5. Komentáře a vyjádření pana Kollera jsou vždy naprosto trefná a správná. A vždy je v tom to správné vlastenectví. Tak bych si představoval naše vrcholné představitele tohoto státu. A ne, že se národ za své představitele musí stydět.... Děkuji pane Kollere.

  OdpovědětVymazat

 6. Baví se dvě bílé laboratorní myšky, už ses nechala očkovat tou vakcínou? A ta druhá ji říká, jsi normální, počkám až se to pořádně vyzkouší na lidech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zastavení vývoje české vakcíny byl jeden z největších zločinů posledních 30 let. Toto rozhodnutí šokovalo vědce, vývojáře vakcíny, odborníky, veřejnost a dokonce i Babiše, ale respektoval ho. Blatný se tím bezesporu zařadil po bok největším grázlům a škodičům z devadesátých let. Protektorátní mentalita, malost, ohnutý hřbet před germánskou EU a západními korporacemi, to je ideální kádrový profil současného politika.

   RNA (genová) vakcína (Pfitzer, Moderna)
   mRNA vakcína je úplně nový typ vakcíny, vyvinutý v teprve v roce 2010, který až dosud nebyl nikde na světě povolen k veřejnému použití. V prosinci 2020 byla v nouzovém režimu povolena v USA a teď se podržte, v EU byla schválena začátkem ledna 2021 jako regulérní vakcína, aniž by měla dokončené klinické zkoušky.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/RNA_vakcína

   To samozřejmě přináší mnohá překvapení:

   https://aeronet.cz/news/video-zena-z-louisiany-skoncila-v-nemocnici-s-desivymi-krecemi-celeho-tela-pote-co-byla-ockovana-vakcinou-proti-covid-19-zabery-z-nemocnicniho-pokoje-jsou-desivym-dukazem-toho-jak-nebezpecne-muze/

   Sputnik V je klasická vakcína, vyrobená na základě oslabeného viru, která se zdá bezpečná a nevykazuje takové šílenosti jako neotestovaná mRNA vakcína, se z politických důvodů do ČR samozřejmě nedostane.
   Vakcína podobného typu od AstraZeneca, která spolupracuje s výrobci Sputniku V, by se měla do ČR dostat v únoru.

   Vymazat
 7. Estonsko, Lotyšsko a Litvu mezi okupanty nemotejte. To byly vysloveně samy okupované státy a národy. Ti lidé mají mnohem blíže ke Skandinávcům než k mužikům. Hezký večer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martine, kam na tyhle demagogie chodíte? Pobaltské národy byly součástí Sovětského svazu a SSSR nás přepadl a okupoval. V armádě SSSR byly vojáci všech sovětských národností, tady i Litevci, Lotyši a Estonsky. Z toho se nevylžete, to je logika.

   Vymazat
  2. A ještě douška: Litevci mají jazykově daleko blíž ke slovanským jazykům než ostatní pobaltské národnosti. Nastudujte si o tom něco, než začnete psát.

   Vymazat
  3. Máte pravdu. Dějiny jsou překrucovány po každém PŘEVRATU nově nastupující "elitou" ku prospěchu svému a všech poslušně souznících.

   Vymazat
  4. 17:26... Ano, tyto státy Litva, Lityšsko atd... byly součástí tehdejší SSSR, ale dnes jsou to samostatné státy. Proto jsou jmenované.
   J. F. K.

   Vymazat
  5. Za prvni republiky k nam chodili kasari z Lotysska, a padelatele penez z Litvy - pak teprve po valce se staly tyto statecky casti SSSR

   Pokud mi neverite, najdete si noviny z prvni republiky a ctete krimi rubriky

   Vymazat
  6. Martine:
   Genetika, dominantni haploskupiny
   Svedsko I1a
   Dinarske Aply (Balkan) I2a
   Sardinie I2a
   Finsko N je puvodem z Sibir
   Od Rhina az po Pacifik je dominantni R1a
   Norsko R1b puvodem z Kavkazu

   Madary by podle dnesnih vysvetlovacu mneli vypadat jako maly hnedy sikmooky čtverec. Jenze oni nejsou zadny Ugry ani Finove. Maji dominamtni I2a a R1a haploskupiny jak Jugoslavci.

   Hranice, jazyk, politika, atd se meni, genetika zustava.
   Narod a stat se nesmi plest.

   Vymazat
  7. Upravdo, prosím popiš i náš mix (Čechů i Moravámů). Dík

   Vymazat
  8. adonisi 12:02-zadejte si "haplo skupiny".
   Velmi zkráceně: R1a šířena Slovany, R1b od západu, od jihu skupina 1. Později se projevily i skupiny z blízkého východu. Známá z nich je semitská J2. Jsme tedy mix s původním osídlením, o kterém toho moc nevíme. Kdo chce, může si nechat určit převahu větve, já to nepotřebuji. Su Moravan R1a.

   Vymazat
  9. PS. pro Germanofily, porovnejte poměry na území germánie, především bývalé NDR.

   Vymazat
  10. Pane Miroslave,
   vzpomněl jsem si, že naša stařenka řikala, že vysoci Hanáci só potomky Habánů (R1b?) a neco budó i děcka po vojsku Napoleona. Podobné budou asi i následky Světové války. Jsem taky Moravák a DNA nepotřebuji analyzovat, ale teorie je zajímavá.

   Vymazat
 8. Nezapomente, ze nas osvobodila vojska 1.ukrajinskeho frontu. Zadni Rusove. Dvorak to bude zase popirat, ale pravda obcas trochu boli:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Autor výroku z 18:49 je stejně pitomý jako jeden bývalý polský ministr, možná si tuhle "oduševnělost" od něho někde vyčetl. Zbytečné podobným nevzdělancům cokoliv vysvětlovat...

   Vymazat
  2. Idiot 18:49 jen provokuje. Pro ostatní, kdyby náhodou nevěděli:

   názvy frontů sovětské armády během 2.poloviny Velké vlastenecké války byly pojmenovány podle operačního působení a ne podle národnosti vojáků Všechny fronty a útvary Rudé armády byly mnohonárodnostní, stejně jako SSSR.

   18:49je jen provokující idiot.

   Vymazat
  3. Ja jen dodam, ze naopak v r.2015 to byly ruske jednotky, ktere bezskrupulozne napadly Ukrajinu.
   Dvorak bude opet kricet a snazit se o lzivy vyklad dejin, ale pravda je jen jedna.

   Vymazat
  4. Unknowne, podlý propagandisto banderovců, mně stačilo, když jsem viděl na začátku ukrajinské krize najíždět ukrajinské obrněné transportéry na neozborjené ruské civilisty -spoluobhčany v Mariupolu a jak se lidi holýma rukama bránili proti obrněné přesile. Připadal jsme si jako když mi bylo 220 a stáli jsme u rozhlasu proti sovětům s holýma rukama. Úplně stejná situace. Tak mi nic neříkejte o "ruské agresi na Ukrajinu". Je to lež a vy to víte. Jste ubohý provokatér.

   Vymazat
  5. ve vsi ucte blbecku, precti si nejaky vestnik jak byly skutecne slozeny a jmenovany ruzne Sovetske armadni svazky (fronty) za valky, ...jako kluk jsem s tankisty v 45 kecal bylo mi 11 let, a byli to rusaci a dalsi, takze jak rusove, tak ukrove, tak baskirci tak i zauralci.... hele bracho, nech toho delas ze sebe vola

   Vymazat
  6. 18.49
   Chuděro unk Howne.
   Tebe musí, podle té tvé poslední věty, bolet celej člověk.

   Vymazat
  7. Václave Dvořáku, na Ukrajině jsou ukrajinští civilisté, ne ruští. Ruští tam mohou být tak vojáci, ne civilisté. To je jako kdyby se o Česku psalo, že sekýruje polské civilisty a přitom by se jednalo o nějaké týpky z Frydku a Ostravy. To jen tak pro upřesnění.

   Vymazat
  8. To není pro upřesnění, ale pro zmatení pojmů. Ukrajina je Stalinem uměle udělaný stát. Chtěl mít víc hlasů v právě založené OSN a tak vedle SSSR tak delegoval Bělorusko a Ukrajinu. Na Ukrajině žijí především Rusové, to je národnost na Ukrajině převažující a dnes banderovci potlačovaná. Ukazuje na to např. průzkum společnosti Google z roku 2014, kdy převažujícím jazykem na síti byla ruština, ne "ukrajinštiny" čili nářečí ruštiny.

   Vymazat
  9. Pardále, takže podle vás žádná Ukrajina neexistuje? To potom aby se vyhodila z OSN a ostatním státům dovolilo, aby si dané území rozebrali pro vlastní potřebu, co říkáte. To by podle vás byli určitě humánní a právně obhajitelné. Uvědomujete si, co to vůbec říkáte? Že by se možná pak někteří zamysleli nad tím, jestli existuje nějaké Česko...

   Vymazat
 9. A nezapomente, jak v rijnu 1939 pochodovaly na prehlidce v Brestu Litevskem vedle sebe rusti vojaci a nemecke jednotky SS, aby spolu oslavili zabor Polska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Provokující idiot opět zde.

   Pro ostatní:

   SSSR si v polovině září po pádu Polska a v době, kdy polská vláda přestala existovat, vojensky obsadil území, o která přišel Brest-litevskou smlouvou mezi Ruskem a Německým císařstvím. Je to území s většinově ruskojazyčným obyvatelstvem, vytýčené lordem Curzonem. Jazykovou hranici tvoří Curzonova linie, která se shodovala s tehdejším sovětským záborem.

   Podobná tvrzení, jaké sem vnesl provokatér 18:57 hlásají velkopolští šovinisté, toužící ovládnout území mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem (Trojmoří). Používají k tomu, jako ideologický nástroj, překroucený výklad dějin a především protiruské štvaní.

   Vymazat
  2. Mas pravdu Dvoraku. A proto Rusaci povrazdili v Katyni cely polsky dustojnicky sbor a tvrdili az do r.1990, ze to udelali ti zli nacisti.

   Vymazat
  3. Jen hlupák motá dohromady dvě věci. Zločinné povraždění polského důstojnického sboru a zábor ú)zemí, na které má ruskojazyčné obyvatelstvo nárok.

   Vymazat
  4. Nicmene nemuzes obe dve veci poprit. Ani nemuzes poprit okupaci pobaltskych republik ruskymi vojsky.

   Vymazat
  5. dve veci..Rusove si tenkrat jen vzali zpatky to, co jim Polaci v 1919??+- sebrali, a Katyn byl Ruskou odvetou za podobna svinstva co Polaci a to zase v 1919 udelali Ruskaum... takze to chce ty pablbe jen a jen cist nezavisle dejiny Evropy

   Vymazat
  6. Proč se ztratily důkazy o KatyniVedoucí hlavní komise pro vyšetřování zločinů proti polskému národu Dariusz Gabriel oznámil letos 9. července v polském Sejmu ztrátu oficiálně ověřených kopií dokumentů,potvrzujících odpovědnost politbyra VKS(b) a sovětského ministerstva vnitra za povraždění polských zajatců v Katyni.Tyto kopie dokumentů předal v říjnu 1992 tehdejší ředitel ruských státních archivů Rudolf Pichoja tehdejšímu prezidentovi Lechu Walesovi. Co se to stalo, že se polskému státu ztratil tak významný důkaz? Byl za tím šlendrián, čirá náhoda nebo snad záměr?Katyňský případ se zdál být po mnoho desetiletí jasný. V létě 1941, několik měsíců po zahájení bleskové války proti SSSR, obsadila německá vojska (Wehrmacht) Smolensk. Do jejich zajetí se dostali všichni polští generálové, důstojníci a poddůstojníci, kteří po přepadení Polska fašistickým Německem v září 1939 ustupovali před Němci a vzdali se Rudé armádě. Celkem 14 763 polských zajatců bylo soustředěno ve třech zajateckých táborech v okolí Smolenska. Když se v létě 1941 sovětská obrana pod německým náporem hroutila a vojska často ve velkém zmatku ustupovala na východ, nebyl zřejmě čas se o polské zajatce starat a evakuovat je. Poláci tak padli do německého zajetí. Německý stroj na zabíjení podřadné neárijské rasy se spustil naplno, jak to ostatně dnes již detailně známe z konečného řešení židovské otázky Říší. Německá popravčí komanda, jsoucí ve druhém sledu za frontovou linií, jejichž hlavním úkolem byla likvidace komunistů, politických pracovníků, Židů a Poláků, tyto polské zajatce povraždila. Tisíce těl pohřbila v hromadných hrobech v katyňském lesíku u silnice Smolensk-Vitebsk na břehu Dněpru.V roce 1943, když se válka začala vyvíjet v neprospěch Německa, se vůdce Říše Adolf Hitler pokusil upevnit spojenectví se svými evropskými vazaly, aby je vyděsil, mobilizoval a poštval proti nastupující Rudé armádě. Vydal příkaz k odkrytí hromadných hrobů polských důstojníků, povražděných německými zvláštními oddíly v roce 1941 v Katyni, o kterých goebbelsovská propaganda následně rozšířila, že je v roce 1940 nechal popravit Stalin. Svědci zlikvidováni,dokumenty spálenySlábnoucí svazek fašizující Evropy s Německem měla upevnit idea antisemitismu. Hitler zdůrazňoval, že postřílení mnoha tisíců Poláků mají na svědomí sovětští Židé a zorganizoval v katyňském lese propagační show. Do Katyně byla vyslána mezinárodní komise v čele s německým patologem prof. Buhtzem. Pod jeho vedením byly otevřeny hromadné hroby, v nichž bylo údajně nalezeno velké množství osobních dokladů, neodeslaných dopisů a deníků popravených.K jejich převozu bylo prý třeba velkého nákladního auta. Měly potvrzovat, že Poláky postřílely na naléhání židobolševiků popravčí čety sovětského ministerstva vnitra. Věrohodnost akce pak zajišťovali předem instruovaní svědci - ruští kolaboranti, jejichž svědectví pak byla německou propagandou široce publikována. Později, když Spojenci dali Němcům najevo, že válečné zločiny nebudou nikomu prominuty, by se zdálo logické, že Němci budou ochraňovat profesora Buhtze, svědky i objevené dokumenty jako jediné důkazy jejich neviny. Co se však nestalo. Když začali Spojenci vyhledávat svědky i listinné důkazy, zjistili, že na příkaz z Berlína byli všichni svědci, včetně profesora Buhtze, těsně před kapitulací Říše zastřeleni a dokumenty spáleny. Podivné, že?

   Vymazat
  7. FalzifikátořiPřenesme se teď do konce 80. let. V průběhu tzv. sovětské přestavby přesvědčili mstitelé stalinských zločinů z organizace Memorial Michaila Gorbačova, že nejlépe dokáže Západu svou věrohodnost a oddanost demokracii prohlášením, že zajatí polští vojáci byli povražděni na základě rozhodnutí politbyra VKS(b) v roce 1940. Tak, jak to tvrdila goebbelsovská propaganda fašistického Německa. Gorbačov ve svém sebestředném velikášství s takovým prohlášením nakonec souhlasil. A Západ jásal. Netrvalo však dlouho a Gorbačov pochopil, že svá tvrzení musí podpořit vyšetřováním a rozsudkem soudu. Nařídil proto Hlavní vojenské prokuratuře upravit (zmanipulovat) důkazy tak, aby potvrzovaly novou verzi katyňského případu - vinu Sovětů. Prokuratura vyhledala v archivech osobní doklady všech polských zajatců a zjistila, že byli na jaře 1940 odsouzeni zvláštním soudem.Vojenská prokuratura bez ohledu na utajené vyšetřování veřejně prohlásila, že Poláky povraždili Rusové. Tehdejší generální prokurátor SSSR Ruděnko uvedl, že Poláci byli odsouzeni k trestu smrti zmíněným zvláštním soudem. Záměr byl splněn. V Polsku, kde čekalo 800 tisíc lidí, až soudy v SSSR začnou projednávat vyplacení kompenzací za jejich postřílené příbuzné, zavládlo uspokojení.Posléze se ale ukázalo, že zvláštní soudy nemohly v roce 1940 odsoudit nikoho k trestu smrti, ale pouze k osmi letům nucených prací. Potvrdilo se s definitivní platností, že Poláky povraždili Němci. Po rozpadu SSSR začala jmenováním antikomunisty Rudolfa Pichoji ředitelem Státního archivu Ruské federace další fáze boje s ruskými komunisty. Pichoja rozhodl o zhotovení falešných dokumentů potvrzujících odpovědnost Beriji a politbyra. Padělky byly předloženy ústavnímu soudu, projednávajícímu zrovna tzv. případ KSSS.Průhledné padělkyChyby, kterých se dopustili padělatelé, byly ale příliš zjevné. A tak jeden z právních zástupců KSSS, advokát Slobodkin, na místě dokázal soudcům ústavního soudu, že rozhodující tzv. Berijův dopis s datem 5. března 1940, který měl být ještě tentýž den projednán politbyrem VKS(b), je padělkem - nejen proto, že to z procedurálního hlediska nebylo možné.

   Vymazat
  8. Dopis především není napsán na předtištěném tiskopisu, a přestože je označen jako přísně tajný, chybí mu číslo jednací.Další dokument Rozhodnutí politbyra VKS(b), schvalující příkaz k likvidaci polských důstojníků, s datem 5. března 1940, má číslo jednací P13/144. Číslo 144 označuje pořadí projednávaných otázek. Pokud by politbyro věnovalo každému problému jen pouhých 10 minut, muselo by 5. března 1940 jednat nejméně 24 hodin. Později bylo zjištěno dalších 50 příznaků padělání dokumentů. Ruský tisk o skandálu u ústavního soudu mlčel. Uvedl pouze, že existují dokumenty potvrzující ruskou vinu...Situace se pro ruské antikomunisty zkomplikovala ještě tím, že ihned po předložení padělaných dokumentů ruskému ústavnímu soudu předal Pichoja jejich ověřenou kopii ve Varšavě prezidentovi Lechu Walesovi. Euforie, která následovala, byla krátce nato zchlazena zprávou o odmítnutí padělaných dokumentů ruským ústavním soudem. Polské vedení, které již zveřejnilo přijetí dokumentů, nemohlo sdělit veřejnosti pravdu. Rozhodlo se proto, že vytvoří kopie Berijova dopisu, ve kterých nebude uvedeno datum 5. března 1940, předpokládajíc, že další chyby, kterých se dopustili padělatelé, nebudou nalezeny. Miliony kopií - sice úředně ověřených, ale padělaných dokumentů - byly poskytnuty polské veřejnosti jako důkaz potvrzující vraždy jejich spoluobčanů a příbuzných, Sověty.Vše prasklo v květnuRuští antikomunisté pochopili, že se paděláním dokumentů, které neuzná žádný soud, dostali do slepé uličky a radili svým polským kolegům, aby celou situaci s dokumenty vedli doztracena. Polská antiruská i antikomunistická propaganda však již v té době jela na plné obrátky. Všechno se navenek zdálo být v pořádku do letošního května, kdy advokáti příbuzných zavražděných polských zajatců začali podávat žaloby u moskevských soudů s požadavky na finanční odškodnění.K podání žaloby stačily prosté kopie dokumentů. Avšak při projednávání případu musí být soudu předloženy originály nebo ověřené kopie týchž dokumentů, které předal Pichoja 14. října 1992 Walesovi. V padělaných dokumentech je ale příliš mnoho snadno zjistitelných chyb. Žádný soud na světě nepřijme jako důkaz padělaný dokument, a už vůbec ne v případě světovou veřejností ostře sledovaného masakru v Katyni, ze kterého norimberský tribunál obvinil Německo. Co zbylo ubohému Dariuszu Gabrielovi než oznámit, že se dokumenty ztratily a že se nyní usilovně hledají. Nešlo tedy o žádnou náhodu či šlendrián. Ověřené kopie zfalšovaných dokumentů prostě zmizet musely. Aby se lež o Katyni neprovalila v celé nahotě.26. listopadu 2008, Karel KLUZ

   Vymazat
  9. Unknow neeeeee)))))
   Nevis ani jak se jmenuje tva prababicka a budes zde vypravet o historii?
   Chapani sveta mas na urovni: rekly to na TV, musi to bejt pravda.)))))
   Kolik mas? 15let?
   Mas zensku? Kluka?
   Určite ma jmeno končici na .jpg

   Vymazat
  10. Člověče, přestaňte s tím fantazírováním, když se do Katyně sjíždí už několik desetiletí i kremelská vrchnost.

   Vymazat
  11. J.J. ty ale máš slouhovskou dušinku. Používej raději svou hlavu a ne co dělá kremelská vrchnost!!!

   Vymazat
  12. Díky za info, (stále ještě?) Hodný Člověče.
   Přenesl jsem si to, a začnu se pídit jak to je.

   Vymazat
  13. Já narozdíl od vás souhlasím s Putinem. Ale můžete mě poučit. Komu slouží Putin?

   Vymazat
 10. Doporučuji všem poslechnout.....:-)

  https://ceskoaktualne.cz/…Ow#


  Po shlédnutí tohoto videa se snad už NIKDO nebude bát chřipky přejmenované na cornavirus.........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:15...0odkaz je nedostupný. Asi už cenzurováno. Ale díky.
   J. F. K.

   Vymazat
  2. Zkuzte to na: https://l.facebook.com/…gVM
   Tady to jde otevřít..

   Vymazat
 11. Souhlasím s panem Kollerem, moje přání bylo, aby náš stát byl svobodný a přátelský. Bohužel, se tak nestalo a většina našich politiků se chová jako ratlíci, kteří poštěkávají kam páníček ukáže a ještě to prezentují jako statečnost. Není možné si nevšimnou, na útoky na svobodu slova, která je v listině práv a svobod občanů a ještě zrušena nebyla. Předsudečná nenávist, je páka dvojího metru, něco jako tady můžeme být nenávistní, ale tady už ne. Vlastenectví je dnes málem sprosté slovo, ale já v něj ještě věřím. Dík pane Kollere.

  OdpovědětVymazat
 12. Pan Keller mi už delší dobu připadá jako skutečný nacista. A co se týká Židů a Romů, tak to je čistě vaše agenda, přátelé! Nesnažte se to házet na Němce nebo kohokoliv jiného. Vy jste se zabíjeli a udávali sami mezi sebou. Není jiného národa v Evropě, který by tak spolupracoval s tajnými službami a policií, který by tak udával své sousedy, jako právě Češi. Nejhorší procesy s "čarodějnicemi", nejhorší udavači za Protektorátu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.