Reklama

sobota 9. ledna 2021

Požár Reichstagu Reloaded

 

Ivan David
9. 1. 2021

Göring požár považoval za signál ke spuštění komunistického puče. Druhý den oficiální agentura Preussische Pressedienst (Pruská tisková služba) napsala, že tento „čin žhářství je nejnestvůrnějším teroristickým činem vykonaným bolševismem v Německu“.... Okamžitou reakcí bylo vydání Reichstagsbrandverordnung (Dekretu o požáru Říšského sněmu) prezidentem von Hindenburgem, který omezil mnohá lidská práva. První ze šesti článků dekretu pozastavil do odvolání platnost sedmi článků německé ústavy, týkajících se osobní svobody, svobody projevu, svobody tisku, práva shromažďovacího a telefonního a poštovního tajemství. V dalších článcích dekretu byly například převedeny některé pravomoci spolkových zemí na ústřední vládu a byly umožněny těžší tresty včetně trestu smrti za založení požáru veřejných budov."
Podobnost čistě náhodná…
 
Včera vyjádřila bývalá první dáma USA Michelle Obama názor, že Donald Trump by měl být doživotně vymazán ze všech sociálních sítí. Jako kdysi kněží vysekávali ze všech nápisů jméno faraona Achnatona, který místo mnoha božstev s mnoha chrámy a kněžími zavedl systém monoteismu. Neměly po něm zbýt v dějinách žádné stopy. Nepodařilo se jim to.

Big Tech ochotně poslechly a z úřadujícího prezidenta USA se stala oficiálně neosoba. Dokonce mu prý brání rozesílat hromadné maily. 

Ale to jeho odpůrcům stále nestačí. Pelosi a další chtějí po vládě, aby ho prohlásila za neschopného zastávat úřad, protože prý každý další den, který stráví jako prezident, je pro USA smrtelně nebezpečný. A když už i na viceprezidenta Pence je tohle moc, chtějí Trumpa impeachovat. Dosáhli by tak toho, že už by nikdy nemohl kandidovat na prezidenta.

A nejen jeho chtějí „zlikvidovat“. President-elect Biden prohlásil v rozhovoru pro novináře, že senátoři Ted Cruz a Josh Hawley, kteří byli prvními, kdo vznesli námitky proti volebním podvodům, jsou „nacisté“, a žádá jejich odstranění z Kongresu, aby už též ne mohli nikdy nikam kandidovat. Jsou to prý lháři, kteří se inspirovali nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Zpochybňují Neposkvrněné Zvolení Joea Bidena, a to už je zřejmě federální zločin.

Před domem Joshe Hawleye se včera shromáždily bojůvky Antify, řvali, vyhrožovali a nadávali jemu, jeho ženě a novorozenému dítěti. Řekl v noci pro Foxnews. 

Ostatně, CNN volá po tom, aby kabelové televize odstranily Foxnews ze svých sítí a to přesto, že tento kanál tak snaživě vyhlásil Bidena zvoleným prezidentem. Nikdy nemůžeš zradit dost.
Alternativní platforma Parler byla odstraněna z aplikací Googlu, protože není dost cenzurovaná.

Je jen otázka času, kdy se to dostane i k nám a každý, kdo nepodepíše bezpodmínečný souhlas se zmíněným Neposkvrněným zvolením, bude smazán. Je otázka času, kdy bude přijata možnost rozšířené korespondenční či elektronické volby a už nikdy nebude hrát roli, kdo jak hlasoval. Tu dobu jsme zažili – ale o takových prostředcích kontroly veřejnosti si mohli komunisté nechat jen zdát. Možná tomu můžeme ještě zabránit, ale to bychom museli přestat říkat, že nás se nějaká cenzura na sociálních sítích přece netýká….

85 komentářů :

 1. Ještě je nějaký čas těm vlhkým snům degenerátů zabránit ..
  Až shoří Rohatým bohem obsazený Kapitol v USA tak to nebude začátek jako v nacistickém Německu, ale Happy end ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumpf pochopil co se chysta za prevrat,jde totiz o nepredstavitelne penize

   a nejen to,ale i ukopani svobody a demokracie.Jen malo lidi vi o co ted pujde opravdu a dovede to popsat.
   Jak to vypada v CR to asi neni nikdo.
   Vzhledem k obrovskemu dluhu USA,ktery je nesplatitelny se totiz musi pripravit prekopani celeho nynejsiho systemu a tato prace uz zacala.
   Mozna napisi jak to chteji udelat,ale obycejne si to nikdo ze zdejsich obycejnych obcanu nebude moci prebrat i kdyz to uvidi pred sebou.
   Proto je totiz ten obrovity cirkus s presidentem.
   Neni to normalni,ze se riskuje obetovani voleb ,demokracie a vlada mensiny (banksteru)ma byt instalovana pres ideologii neomarxismu.Totiz.
   Pote co se zdemoluja stat,maji modri trockuste neomarxiste pred nosem nadeji,ze dostanou zpet Marxe.
   To se nejen nestane,ale dostanou v tom okamziku totiz diktaturu banksteru a z nosu jim bude tect krev..

   Vymazat
  2. Proč se ukájíš takovými blbostmi.? Jsi snad blízek smrti a Yellowstone ti nevyhověl? :-D

   Vymazat
  3. Unknowne, asi patříš k lidem, kteří se ukájejí bludem, že udrží současný Světový degenerovaný systém s DeepState a BigTech nad vodou ..
   Chytrý Trump a jeho kámoši, kteří si počkali až rozzuření degeneráti zaútočí, budou už jenom vyhrávat ...
   Základ bojové strategie je jakýmkoli i konspiračním jednáním být tím spravedlivým, který se brání a získává sympatie lidí i konečné vítězství ..

   Vymazat
 2. Ti nejdebilnější degeráti řízení z USA jsou u nás na Seznam zprávách, jsou už v lhaní nepříčetní a směšní ..
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trump-nakonec-nasili-v-kapitolu-odsoudil-jeho-stoupenci-a-konspiratori-zuri-136891

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou poslední autorizováné twetty Trumpa z 6.1.2021, kdo umí číst šífry (nebo jak se říká mezi řádky), tak se dozví více o plánech Trumpa a jeho "spiknutí" MAGA (to jsou ti muži a ženy v Modré)..

   Donald J. Trump
   6. ftlehnldnoa geSvep 2siouin1s:eored1Sfd4l ·

   I am asking for everyone at the U.S. Capitol to remain peaceful. No violence! Remember, WE are the Party of Law & Order – respect the Law and our great men and women in Blue. Thank you!
   Žádám všechny v americkém kapitol, aby zůstali mírumilovní. Žádné násilí! Pamatujte, že MY jsme stranou zákona a řádu - respektujte zákon a naše skvělé muže a ženy v Modré. Díky! Díky!

   Donald J. Trump
   6. ftlehnldnoa geSvep 2siouin0s:eored4Sfd0l ·

   Please support our Capitol Police and Law Enforcement. They are truly on the side of our Country. Stay peaceful!
   Podpořte prosím naši kapitolskou policii a policii. Jsou skutečně na straně naší země. Zůstaňte v klidu!

   Vymazat
  2. 22/06

   je ovce,ktera se vydala do kapitalismu pro vlnu,
   kapitaliste mu jeho vlnu oholili a zbyla mu jen ceska televize.

   Vymazat
  3. Unkrovne jen ať Trumpetu zastřelí za velezradu, vždyť je to jen Američan.Čím méně jich bude tím lépe. Já jako ty taky s nima nemám slitování. Pro tebe jen kundohorský!

   Vymazat
 3. Ale, ale .., Unknowne, jak jsi na to přišel?, nebo ti to někdo nalil do kebule ..

  OdpovědětVymazat
 4. USA se řítí do totality, o které se ani stalinistům nesnilo. Celému světu před očima. USA jen konzumují vlastní medicínu, kterou tak dlouho ordinovaly po celém světě. A banda v Kapitolu to dotahuje na úroveň Kima a blíží se Pol Potovi. Antifa se jmenuje jako antifašistické hnutí, ale používá fašistické metody. Kompletně převzaté od SA. Protože jde o čistý fašismus. Je jen otázkou času, kdy se z ní vyloupne elita jako byly SS. O lágrech pro ty, co nepochopili už se veřejně mluví. Zatím se je nikdo neodvážil nazvat pravým jménem- koncentrační tábory. Zatím! vyzkoušené už to mají. Jako jediná země na světě totiž USA provozují koncentrační tábor nacistického stylu: Guantánamo na Kubě. Bez obvinění, obžaloby, soudu, bez možnosti právní pomoci, bez možnosti komunikace s vnějším světem. Bez omezení. Plynové komory jsou už jen třešničkou na dortu. Ale i ty už v USA vyzkoušeli a leckde i praktikují. Atak jako jejich vzor Adolf, až se vypořádají s protivníky doma, vrhnou se na ostatní svět. Nijak se touhou po světovládě netají. Jtejně jako Adolf.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mas pravdu. Jeden sileny podporovatel Trumpa behal po kapitolu s trickem "Camp Auschwitz, prace osvobozuje".

   Vymazat
  2. 22:35 To bude příznivec antifi kterou tam demokratický fašouni poslali.

   Vymazat
  3. Ale mají, Danny.
   Žel, pouze jen někteří. V provozuschopném stavu je už po desítky let udržuje k okamžitému použití FEMA a mají kapacitu 20 000 000 - dvacet milionů - lidůch. Největší je na Aljašce - pro deset mega.

   Vymazat
  4. Danny tady dava skutecne zajimave a asi i pravdive analyzy

   je jednim z prvnich,ktery si dovede predstavit dalsi vyvoj tzv AMI demokracie.
   Ty FEMA tabory tu nejsou jen pro srandu kraliku,ale mohou do nich byt prevezeni i zdejsi domorodci,kteri si predstavuji,ze se jich to netyka.
   Nebo jak to je co myslite.

   Vymazat
  5. 22:26 zase jedno z vašich zbožných přání a nepokrytých lží předkládané jako fakt v dlouhé litánii. Chlape přestaňte už blbnout! V USA jsou koncentráky, režim jako za Pol Pota, vyhlazovací plynové komory a jednotky SS? Vy jste buď duševně nemocný anebo jste si něco šlehnul.

   Vymazat
  6. Pro JJ Přečtěte si co jsem napsal. V USA koncentrák není. USA ho provozují na území Kuby v Guantánamu. A to koncentrák je. Se vším všudy. Plynové komory používaly (a možná i používají) některé státy Unie k vykonání trestu smrti. Ostatně i smrtící injekci vyzkoušeli Němci v koncentrácích. Nejen státní úřady, ale i třeba manažeři firem prohledávají média a zaměstnance - účastníky demonstrace vyhazují z práce. Přesně jako v Bělorusku. Úderky Antify terorizují protivníky přesně jako SA a úřady dělají slepé a hluché přesně jako ty v Německu ve 20. - 30. letech. Naopak brání jejich obětem se bránit. A to i oficiálně - viz Seattle, kde zločinci mohou prodávat veřejně svůj lup a nakvartýrovat se ke komu si ukáží. A nikdo jim v tom nesmí bránit. Pelosiová jako předsedkyně Parlamentu hovoří o rase. Sice nadává bělochům, ale to nic nemění na faktu, že dělí lidi podle rasy. Na zlé bělochy a "lidi barvy" (ostatní). Preferovaná barva kůže nehraje roli. Jde o rasistický projev, který má zastrašit jedny a vybičovat nenávist druhých. Jako v Německu ve 20. a 30. letech. Historii je třeba znát pane JJ. Nevím, jestli ji znáte nebo ne, každopádně jste na straně rasistů a nácků.

   Vymazat
  7. J.J. Pan danny má naprostou pravdu a dějiny se opět opakují v rasistických usa. Dementní liberálové se naprosto zbláznili. Stačili kecy pyjátů kdo má větší byt tak ať ubytuje migranty a udělá jim lepší život tak nasrat a rozmazat. Jinak Antifa terorizuje odpůrce i u skopčáků novodobé SA. Skvělé jsou též kecy rádoby opozice u nás o lůze atd to berou to od dementů z usa.

   Vymazat
  8. Už mě to neba!
   Doporuči nakliknou si, namísto mlácení prázdné slámy neznalosti - "koncentrační tábory fema" a poté, byste toho měli vícero, "koncentráky fema", a, byste se dostali do obrazu, "fema a její pravomoce", poté rozkliknou odkaz :Washingtonský dekret - stránka 604..."
   Proč to, namísto toho plkání a zasírání diskuze ubožáckými příserky neználků, neuděláte?
   Kašpaři.

   Vymazat
  9. Jo, a ještě k těm koncentrákům.

   Pojem koncentrační
   Slovo: koncentrační
   Význam: soustřeďující, zhušťující, izolující, internační

   Pojem internovat
   Slovo: internovat
   Význam: (z lat.) (koho) omezit, omezovat někomu svobodu pohybu, uvěznit ho policejním (ne soudním) rozhodnutím

   Co tady, kurva, není komu jasné?!

   Vymazat
  10. Chyba lávky, oni se nechovají jako ten malý, sexuálně flustrovaný, komicky vypadající , maso nekonzumující Adolf Hitler, oni se chovají přesně tak jako ti , kteří jej k moci přivedli, zaplatili a jeden čas i dirigovali, to oni mají na rukou krev

   Vymazat
  11. Pro Milana ze Zahrady Čech: Koncentrační tábory nejsou vynálezem Němců, ale Britů. Použili je za druhé Búrské války na přelomu 19. a 20. století. Soustřeďovali do nich obyvatele farem a statků kde si búrští partyzáni vyměňovali koně, doplňovaly zásoby a nacházeli podporu. Během půl roku v nich zemřelo na 20 tisíc obyvatel, převážně žen, dětí a starců. Britský tisk byl ještě tím, za co se naprosto neodůvodněně vydává dneska, tedy hlídačem demokracie a popsal podmínky, které v těchto táborech panovaly. Obvinil vládu z neschopnosti dovést válku do konce civilizovaným způsobem. Královna Viktorie nařídila lordu Kitchenerovi (ministr války), aby válku ukončil stůj co stůj, ale navenek vítězně ("porážka nepřipadá v úvahu"). Tak byla s tehdejšími republikami (Oranžsko a Transvaal) uzavřena smlouva o kapitulaci, která se ovšem rovnala vítězství. Svědčí o tom i fakt, že jednotky Jihoafrické unie (ta následně vznikla spojením obou republik) bojovaly v řadách Británie v obou světových válkách. Němci tento vynález převzali a dovedli k hrůzné dokonalosti. Koncentrační tábor se vyznačuje tím, že se do něj zavírá na základě rozhodnutí úřadů, bez rozhodnutí soudu, bez obvinění, bez dokazování a bez určení délky pobytu. Vězni nemají žádná občanská ani lidská práva. V USA byly takové tábory zřízeny po útoku na Pearl Harbour pro Američany japonského původu. Moc se tím dneska nechlubí. A byly jich statisíce. To činí rozdíl mezi koncentračním táborem a jinými druhy lágrů. I do Gulagu jste byli posláni na základě rozhodnutí soudu, za konkrétní zločin a na základě rozhodnutí soudu na určenou dobu. I když to bylo často formální, přece jen nějaká forma práva u byla.

   Vymazat
  12. No, Danny, já tady žádný faktický rozdíl, mezi koncentračním a internačním táborem, krom názvu a zažitého zvyku užívání pojmosloví - koncentráky = Adolfova Říše -, nevidím.
   Tam i tam pelášíte mimo justiční systém a na neurčito. Takže pro mě budou tábory FEMY i nadále koncentrační, pro zbytek světa, pro mě za mě, internační.

   Co se týká Gulagů a čí vynález jsou koncentráky - hádám se snad?

   Vymazat
 5. Myslím, že řada lidí už delší dobu tušila, že se na obzoru rýsuje pořádný průšvih. Neustálé a masivní lhaní v tzv. mainstreamu fakticky o všech důležitých událostech, tvrdá selekce informací, neutuchající a stále stupidnější propagandistické kampaně, mediální podpora absurdních hnutí a požadavků atd. - to vše zkouší, kam až mohou mocní tohoto světa zajít, co vše obyvatelstvo snese, jak hluboce je pasivní a pohlceno svými každodenními starostmi na jedné straně a téměř neohraničeným požitkářstvím na straně druhé. Přátelé, máme možnost být svědky nástupu vskutku totalitní moci, proti které " husákovský a jakešovský režim" byl procházkou růžovým sadem, to říkám bez nadsázky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky souhlas, jen dodávám, že komunisti alespoň nepředstírali, že máme jakousi demokratickou volbu. Tento liberalismus je daleko pokrytečtější.
   "Váš otec je ďábel a vy chcete plnit touhy svého otce. Od počátku to byl vrah a nestál v pravdě, protože v něm pravda není. Když mluví lež, mluví, jak je mu vlastní, neboť je lhář a otec lži", tak se kdysi vyjádřil Ježíš o farizejích. A totéž platí o současných vedoucích politicích Západu. To není jen nějaká hyperbola, to je fakt!

   Vymazat
  2. Buďte v klidu. Vypadá to sice všelijak, ale Amerika si už poradila s lecčíms. A vždy z toho vyšla vítězně. Nebojte, je tam skoro 310 milionu lidí a drtivá většina jsou normální a talentovaní. Držte Jim čas.

   Vymazat
  3. Jistě, JáJo.
   A výsledky toho skvělého vítězství vidíme, že?

   Vymazat
 6. Bude třeba potrestat korporátní fašisty a jejich PŘISLUHOVAČE že ukradli normálním Američanům volby.

  OdpovědětVymazat
 7. Absolutní souhlas, unkHowne 21.57!
  Antifu je třeba bez milosti potrestat, hnědý smrádku!

  OdpovědětVymazat
 8. Voliči Trumpa zažívali desítky let diskriminace. Falešní levičáci si nakradli, je z nich na b*ití. Umělec Kohout popsal, co přivedlo miliony do Washingtonu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Volici-Trumpa-zazivali-desitky-let-diskriminace-Falesni-levicaci-si-nakradli-je-z-nich-na-b-iti-Umelec-Kohout-popsal-co-privedlo-miliony-do-Washingtonu-649748

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle "umelec" Kohout pred nekolika lety prosazoval v CR imigranta do kazde rodiny:

   https://www.youtube.com/watch?v=5CEABS457K8

   Vymazat
 9. https://www.brighteon.com/51336c06-9f65-45db-947d-ade0e06b44ba

  Bohuzel no titulky

  OdpovědětVymazat
 10. Trumpovska demokratura:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/lindsey-a-donald-kamaradi-na-jedno-funkcni-obdobi-40347361

  OdpovědětVymazat
 11. Budou Američané schopni ráno 21. 1edna 2021, zpětně k předešlé dekádě - době po 10.1.2021, rozpoznat, že v USA proběhlo:
  " 10 days that shock the World" ?

  Nebo nikoliv!

  OdpovědětVymazat
 12. Prave ted by mohla mala skupina odhodlanych lidi uchopit moc ve state, vyzbrojena mozna prskavkama..
  Nevidim nic nez chaos a zmatek. Neco pisteni potrhlych stariku, kteri dokonce hystericky o to zebraji.
  Vladne vsude destruktivni negativita, hrozby nepratelstvi na vsecky strany a cely svet, zhorsuje se paralysujici destrukce vsech slozek moci ,uradu a vlady ..
  A spousty,spousty reci.
  Neni nikdo ,kdo by byl schopen jednat.
  V celem svete. A Nikdo neveri nikomu.
  Historka jako ze Svejka. Ze si zvolili presidenta a pak si presidenta zase zakazali.
  Neni videt zadna jina cinnost.
  Lide jsou zatlacovani, protoze je stmeluje nepratelstvi a neduvera k vrchnosti a nic jineho.
  Vlada se opira o nejake riotujici skupiny.
  O udajne nejake osoby v pozadi.
  Trump aspon vyhlasil /podvodne/budovani Amerika the Great and the First.
  I to stacilo aby ziskal privrzence.
  A vyplnit vakuum v centru moci, jim zpusobene.
  Podobne jako Pinochet,Franco,Mussolini,kteri nebudovali a naopak kdyz Stalin,/treba Tito a dalsi/, rozkazal budovat stat,s tim, ze on bude budovat a ostatni budou otroci.
  Situace v Nemecku byla trochu vice jina.
  Bylo treba se zbavit aktivnich komunistu, vyznamnych osob, dale v neposledni rade velmi silnych SA,a odpurcu uvnitr nacisticke strany,jako Strasser.
  Hitler zdedil silnou armadu, ktera dodala Lenina do Ruska, aby nemela nouzi o nepritele, tez velmi schopny policejni aparat a dalsi organizace a schopne ukaznene osoby,vcetne uvnitr sve strany.
  Disciplinovanou populaci, ktera videla Enabling Act. jako opatreni proti nepratelum/skudcum, Nemecka.
  Pompeo chodi porad kolem a vykrikuje, ze Rusko je nejvetsi nepritel. Coz uz se tvrdi a omila asi pres 100 let.
  Putin odjel lodi asi 500km daleko slavit svatky v kostele a vsichni, jsou tam bez rousek..
  Vnejsi "nepritel" je mirumilovny, tedy nema umysly.
  Vnitrni se vytvari,rozmnozuje velmi fanatickou propagandou a represemi a hlavne nasili destrukce, vetsinou bezduvodnymi..
  Vietnamska valka musela skoncit,kdyz nikoliv nepritel,ale vojacci si zastrelili 300 dustojniku v jednom roku.
  Dopad udalosti nezustane ani ted bez vlivu, vojacek bude jiste mit opravnene starosti o rodiny, rodice, pribuzne sve zeny a deti..
  A zaroven vidi ,ze v Rusku buduji zbrane na dalkove ovladani..
  Udalosti musi vzit samozrejme nejaky smer.
  Nova vlada nic takoveho neumi..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paw 8:44-přemýšlím kdo bude nový "Áda". Podobnost vývoje se nabízí. Koho podpoří kapitál? Bude Biden Hindenburk? Co myslíte Vy?

   Vymazat
  2. Goebbels ani Goering tenkrat nic nevyhrali,jen hodne mluvili.
   Bez pomoci ze zahranici,tenkrat lecos by nebylo mozne.
   Ze za vsim musi neco prace,zakladu stabilniho systemu vlady,nic podobneho jako Jelcin a Gorbacev a nebo Mao,takze nejaka metamorfoza jeste prijde.
   Facebook,CNN,Wash. Post, ani Twiter,ani miliardar nic nevytvori./Muzou ale formovat/.
   Taky i nejmensi valka, spise cviceni, nebo policejni akce dnes stoji hodne trilionu .
   Akce uvnitr,tez nejsou zadarmo.
   Nejmodernejsi uz prodany do celyho sveta letadlo,se zatim nemuze vyrabet seriove.
   Duvera v nekonecny dolar/nehmotny,bitcoin/ a respekt sveta neni. Jako v EU /euro se zatim nepodezira a smisene meny jsou zatim demokraticke/,jsou zde znacne odstredive sily a udrzet vse po hromade vyzaduje konstruktivni usili, schopnosti a budujici,schopnou populaci..
   Poucenych praxi, automaticky lide hledaji neco, temer za vsim, nejake umysly za kazdym.
   Protoze je videt pouze subjektivni aktery/nic jineho/,pronasledujci bezohledne sve vlastni velmi kratkozrake cile.Stale vice jich.
   Omezeni usili dobrat se stredu problemu, pak znamena "slepotu" pri reseni a jejich vyreseni.
   Srovnava se /ale zaroven odmita/,jak si pocina,uspesnejsi "nepritel".
   Je zde velmi viditelna,odhalujici chaoticka neschopnost napr. v boji proti viru,ocekavani zlepseni zatim zadne.
   To nabizi moznosti,nove nize uvedene.
   Iluse spolecne demokracie/aspon kulisy/,je roztristena a rostouci neduvera zabranuje vytvorit neco ,jako spolecnou narodni ideu cokoliv co sjednocuje..
   Kdyz se napr. diktatura nestupnuje, klesa,to jsou ty nepsany zakony sveta.
   Dnes komplikuji veci/a jejich dopad/, biotech,datatech a tanec robotu../Cyborgu/.
   Kdo zahraje nejdriv nejvice "muziky" pro ne..A.
   Predimenzovani sloni, nehumorni klauni i nove, neviditelne selmy ceni zuby v cirkuse..
   Pocitace nejde potlacit a jejich rostouci role v strukture novych spolecnosti, nebo novych konfliktu se teprve vytvari,"krystalizuje"..
   Zatim leckde a temer vsude,vidime rust problemu a nikoliv problemy rustu..Ale.
   Neuveritelny,drive neexistujici komplikace nemusi automaticky vyustit opet do konecne, treba jen prechodne faze dalsi stabilizace sveta.
   Nejak se s tim pocita, Ale.
   Opak,/a tenhle pruser/,tez neni vyloucen.
   Cili ty zkusenosti a praxe z uvedenych a opakovanych frazi a klise se smisi s novymi prvky tech neznamych "krystalu"..Nic konkretniho zatim..
   Orwell take nevedel ,proto jeho vlady byly zalozeny na konkretnich pracujicich a vudcich, nikoliv na vysoke ,anonymni /metafyzicke/,automatizaci vseho.
   Ktera dnes do velke miry mezi nami zacina a spolurozhoduje.
   S vyjimkou nad tim,uzke elity nadlidi a jejich rodin,ktere nemusi byt stale sjednocene,coz nabizi dalsi retezove reakce..
   Vyskyt ,jiz velmi ztizeny do konkretnich, viditelnych "Adu",tak neni bezpodminecny v opakovani, jedineho reseni nasich lidske nedokonalosti.

   Vymazat
  3. Paw, celkem souhlas, jen jsem se nedozvěděl, jaká je role nás dole. Čekání ovcí, až si to berani mezi sebou vyřídí nebo "beranů" se společně bránit proti vlkům?

   Vymazat
  4. Situace zatim je neprehledna..

   Vymazat
 13. Bylo zajímavé vidět tu předsudečnou nenávist toho bláznivého Unknowna, ale zvrhnul se, je příliš vidět příliš ten hnůj, ve kterém se nachází. Navíc je na to sám, pokud si nevymyslí další přezdívku. Mám za to, že by většina čtenářů uvítala už jeho bloknutí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My někteří unkrovni co jsme postizeni jak duševně tak tělesně to máme těžké. Nemaje kontakt s okolím protože nás nechápe sedíme jen u počítače a tu se realizujeme a pozdvihujeme své sebevědomí. Tu je nám dobře. Ukrytí v anonymitě se tu můžeme mstít za to co nás postihlo. Léčime si zde své mindraky a frustrace. Nám ani tak nejde o diskusi ale jen někoho nasrat! A tady to funguje vis reakce diskutujících. Unkrovne jedna napsal jsem to hesky?

   Vymazat
  2. Že by padla kosa na kámen?

   Vymazat
  3. "Unkrovni" jako že se duševně uskrovnil ? Aby spíš ještě neskončil v senkruvni ...

   Vymazat
 14. Unknowne 8/20 ty spino, co je to stbak a proc to pry jsou snad vsichni Pirati.

  nebje to neco pozitivnih a co tedy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O Schneiderovi jako agentovi KGB mluvil Vlada Hucin.

   Vymazat
  2. Hučín, terorista, fanatik, hahaha, na jeho svědectví chcete sázet?!

   Vymazat
  3. Milý indický honiči, i pokud Jiří Wolf byl "zrádce", ta především vy nejste ten, kterého on by "zradil". Ani vzdáleně, a to je každému jasné od pohledu.

   Ještě jste mohl napsat, že Wolf byl ztroskotanec a zaprodanec, to by dokreslilo vaši tehdejší dnešní mentální výzbroj. A samozřejmě, kdo zradí nejen socialistickou vlast, ale naopak i Vaška poté, co od Havla přeci dostal celých 800 tuzexových bonů, to musí být zaprodanec. A to měl ještě slíbený i ten trakař, že.

   Wolf je cvok, klasický rebel za každého režimu, ale má aspoň gule.

   Vymazat
 15. Apple odstranil Parler z AppStore. Tak kdepak se ted budou nackove a estebaci schazet?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já sem chodím do diskusí s mnohými diskutujícími si hezky vyměníme názory a dost se dozvím. A že ty diskuse by byly rudé se mi ani nezdá. Dozvím se dost i o těch parazitech co tu diskusi narušují. To opravdu nevidí jak jsou trapní? Indický běžec, unkrovn...zřejmě jedna osoba. No to jsou duševní výblitky. A pan Dvořák je ještě k tomu poňouká. No a teď jsem zapoměl o čem jsem chtěl psát...Tak se chlapče ukaž!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 16. Trump nas vyzval k vytrznostem:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/v-usa-zatkli-dva-nejvyraznejsi-demonstranty-z-kapitolu-jejich-fotky-zna-cely-svet-40347371

  OdpovědětVymazat
 17. Jak už to v Americe chodí, další civilizace půjde de rezervací. Pokud se ovšem nedokáže probrat. A čím déle jí to bude trvat, tím to bude bolestivější !

  OdpovědětVymazat
 18. USA míří neodvratně k nějaké formě občanské války bez ohledu na to, jak dopadne Trump a to bohužel není žádná dezinformace! Je velkou neznámou, co to bude znamenat pro celý svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To urcite neni dezinformace. Podobne jsi tady porad pred peti roky blekotal, ze Rusak vychrli do sveta zlaty rubl:-)

   Vymazat
  2. 10:05 a jak to můžete s takovou jistotou tvrdit? Vy snad máte jiné informace než my ostatní? To se mi líbí, ta vaše jistota předvídat budoucnost. Možná byste měl požádat o věšteckou licenci. Vy a vám podobní.

   Vymazat
 19. kazdopadne bylo videt ze to byla akce BLM
  bylo tam tak cerno ze bileho nebylo videt😂

  OdpovědětVymazat
 20. Jsem zvědav co vyleze na světlo boží z toho počítače, který ukradli té staré čarodějnici co tak ječí pro impeachment na Trumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z toho počítače asi nevyleze nic. Zítra je na pořadu dne impíčment. Nevím, co by mu stálo v cestě. Republikáni prokázali už 6.1., že jsou ve většině jen krysy. Není třeba se ohlupovat, "demokrati" zcela ovládli situaci. Zle už bylo a bude ještě hůř.

   Vymazat
 21. sudruzi jj mate to podchycene presne bude vofcanska valka sleepy joe napadne putina zkratka bude trpet cely bozi svet vsechna nabozenstvi vsechny etnicke i rasove skupiny no bojim se ze to postihne i tucnaky
  na antarktide! no snad se to nedostane mimo tuto galaxii!😂😎😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja zapomela rychle koupit 5-6ks bitcoins bo cena stuuupa pres $40000@1kus

   Vymazat
  2. No a jak to teda vidíš ty, emeričane? Což tak přispět s něčím co dává smysl místo toho BS?

   Vymazat
  3. Určitě dostanu políček od obou stran fandů Trumpa, či Bidena, protože si myslím, že obě cesty nestojí za nic. Proto si myslím, že je škoda energie, vykládané na toto téma. Bylo by snad moudřejší řešit naše zdejší problémy a do jejich nezradit. - Co nechceš, aby ti bylo činěno, nečiň druhým.

   Vymazat
 22. Prosil bych, aby jste se napříště vyvaroval pejorativnímu nálepkování ostatních účastníků diskuse.
  Děkuji

  OdpovědětVymazat
 23. Nechte, pane Strako, indického honiče na pokoji,přejte mu jeho radostné vzrušení.

  Přeci představa, jak nastoupí Bidenovic, a pedofilové a kokainisti všech zemí budou free cool in, vždyť z toho musí chudák produkovat víc orgonů než Dukovany.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 26. A pokud ještě po všech těch vyfikundacích v diskusi někomu jde o to, co to všechno znamená (a co to možná taky mělo znamenat??) ...

  ... tak nikdo to zřejmě nevyjádřil lépe než pan Richard Haas, předseda Council on Foreign Relations, tedy velice establishmentový, velice politkorektní a vůbec elitní thinktankista:

  “Pokud post-americká doba má nějaké počáteční datum, tak skorto určitě je jím dnešní den,” (6. ledna 2021), "po tomhletom už nikdo ve světě na nás nebude hledět stejně, nebude nás stejně respektovat, bát se nás nebo na nás záviset ..."

  Sic transit gloria mundi, Mr Haas. Ale ani to ještě není žádná tragédie.

  Směšnost zdejších trollů či trolčících diskutérů mimochodem spočívá v tom, jak se snaží (ti opravdu blbější možná i zcela upřímně) držet linii, že se nic nemění a Státy budou pod svěžím vánkem Bidenem silnější než kdykoli předtím.

  Jak ale - například - kdysi i v Praze přednášel jeden bývalý US papaláš, dokonce ani Reagan si naprosto nepřál rozpad SSSR jako důsledek vítězství ve studené válce. Nikdo rozumný nebude s vyplazeným jazykem dychtivě čekat na větší a ještě větší problémy ve Státech.

  Zatím to ovšem nejlépe shrnul pan Schneider - barevná revoluce, vitaj doma.

  OdpovědětVymazat
 27. forkie je tu vice vetsich BS komentatoru nez jsem ja takze meho NN? a co tve?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, tady jde o to, že pokud máš co říct a názor na to co se děje v US, tak sem s tím. Jsme zvědaví. Ale prozatím od tebe nic kloudného a konkrétního nepřišlo, kromě třeba toho, že "Trump is public enemy #1." Tak řekni proč?

   Vymazat
  2. Prezident Miloš Zeman v neděli zkritizoval počínání odcházejícího amerického prezidenta Donalda Trumpa. Vyštváním svých příznivců k washingtonskému Kapitolu Trump podle Zemana nepřímo může za smrt lidí, kteří při incidentu zemřeli. V rozhovoru pro server Blesk jeho chování označil za zbabělé a jeho odchod z funkce za ostudný.

   Vymazat
  3. A Klaus to mozna podepsal tou ukradenou tuzko ,ze?
   Jenomze ozralec Moshe zapomnel ze i kdyz je zidem ,jak rika Natahni hnatu se jeste nevyjadril a to je v USA dulezite .Na blabol huhnavce ve svete nikdo ani nestekne

   Vymazat
 28. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-zbabely-trump-neprimo-zavinil-smrt-lidi-pri-utoku-na-kapitol-40347383

  OdpovědětVymazat
 29. Unknown je zcela nepochybně pánské přirození, v tom nejvulgárdnějším slova smyslu a proto je také mazán!! Pokud přestaneš otravovat svojí grafomanskou úchylkou , tak nemusíš být mazán!

  OdpovědětVymazat
 30. Vakcín není dostatek a Sputnik V je uznaná vakcína WHO , takže kdo jí důvěřuje se může nechat očkovat i u nás, i když není schválená! U lékaře , který vakcínu aplikuje, je možné podepsat revers a nikdo vám nemůže Sputnik V odmítnout!!

  OdpovědětVymazat
 31. 16:37
  Ty jsi fakt totálně vymaštěný yahoo. Chtěl jsem jen slušně to, abys nám řekl svůj názor na věci, které se dějí v US. Myslel jsem mylně, že na to máš. Já žádný boj nechci, ty vydlabaný Rambo, který očividně už nerozumíš psanému českému textu a místo toho se tu snažís machrovat s tvojí Bronx English pologramotných idiotů. I can assure you I don´t give a flying fuck about assholes like you. Have a nice day and leave me alone.

  OdpovědětVymazat
 32. Zeman nazval Trumpa nejvetsim idiotem a zbabelcem historie.

  OdpovědětVymazat
 33. forkie fuck is in attack!! jo this is a brooklyn slang ya fag! kiss ya pussyboy

  OdpovědětVymazat
 34. .comment-count span {
  font-size: 30px !important;
  }
  ghjkghkghjk

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.