Reklama

středa 6. ledna 2021

Pozvání na veřejné slyšení do Senátu ČR

Radek Novotný
6. 1. 2021  Outsidermedia

Vážená paní/vážený pane šéfredaktorko/šéfredaktore, vážená redakce,

dne 11.1.2020 bude v Senátu ČR projednáván požadavek 31.000 občanů nápravy systému správy vody v ČR. Tzn. ukončení tunelů městských vodáren, vrácení prodeje vody do vodáren v rukou měst a vyvození odpovědnosti pachatelů za vyvedení peněžních toků a zisků z vody do rukou korporací. Viz pozvánka do senátu – v příloze.


Chci vás na jednání pozvat a současně požádat, abyste o VEŘEJNÉM SLYŠENÍ dali vědět vašim čtenářům, divákům a posluchačům. Přikládám:
 • odkaz na petici, kterou budou lidé podepisovat, dokud nezjednáme nápravu [1]
 • ukázku pravomocného rozsudku v kauze tunelu vodárny
Pozvání přijali ministr životního prostředí, p. Brabec i ministr zemědělství, p. Toman.

Část osob, v kauzách zainteresovaných se snaží, aby lidé informace neměli
, protože ví, že jsem při obraně vody uspěl 4x u Ústavního soudu ČR [2], 2x u Nejvyššího soudu, mnohokrát u Vrchních [3] a krajských soudů.

Zdůrazňuji, že jde o vodu, kterou potřebuje k životu každý z nás a každé výrobní odvětví.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný
zakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

[1] www.pravdaovode.cz/petice

[2] https://pravdaovode.cz/rozsudek-us-zlin-16-5-2017/

[3] https://pravdaovode.cz/rozsudek-vsol-zlin-22-11-16/

(Akce bude přenášena živě na webových stránkách Senátu – pozn. edit.)

25 komentářů :

 1. Bóže - jedna z nejdůležitějších věcí v Česku ! Snad se to podaří !!! Vraťme vodu do Česka, kam patří ! Neprodávejme ji do zahraničí !!! Ochrana vod proti zcizení by měla být v ústavě !!!

  OdpovědětSmazat
 2. Také území Česka by mělo být ochráněno proti zcizení. Cizincům neprodávat půdu, ale pouze pronajímat - např. na 50let a pak posoudit z hlediska bezpečnosti státu její další pronájem !

  OdpovědětSmazat
 3. Je velice správná úvaha a praxe vrátit zdroje vody do rukou municipalit!! Jenom bych upozornil, že vodárenství je podnikání jako každé jiné a když města a obce umožnily krást z rozpočtů na provozování a rozvoj vodních zdrojů, tak si za to mohou!! Jediná možnost je vykoupit zdroje nazpět!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smlouvy byly vypracovány tak aby odstoupení od smluv nebo zpětný nákup byl skutečně mastný. Doporučoval bych státu aby některé typy těchto smluv zveřejnil a lidi by pak konečně viděli co jejich zastupitelé podepsali. Mizerný Pražský magistrát vyhlásil že nakoupí akcie zpět a tím zase získá kontrolu nad distribucí vody. Nakonec velmi draho nakoupili 49%
   akcií a tak neměli a nemají stále rozhodující balík.
   V praxi to vypadá jako kdyby blbci ve službách obcí
   vůbec nebyli schopni to co způsobili - vyřešit.
   Zásadním pilířem té organizované prasečiny jsou
   smlouvy kde jsou jen práva,obrovské smluvní pokuty,nemožnost vypovězení smluv uzavřených na 30 let atd. Tuhle spleť ani nelze veřejnosti vysvětlit
   je to jako smlouvy vypracovaná Belzebubem. Proboha kde je kontrolní funkce státu ? ministerstev, policie a justice ? Politici jednají na účet státu a daňových poplatníků jakoby oni prohráli válku s "prodejci
   hrnců." Podobně se prodávaly a nakupovaly zbraně na MNO se stamilionovými ztrátami. Viz. kauza Parkanová
   atd. Už to opravdu stačilo.Děkuji panu Novotnému,že
   se snaží něco s tím smetím dělat.

   Smazat
 4. Z Wikipedie (studnice současné moudrosti :-))
  výklad Novozákonního příběhu o Poslední večeři Krista s se svými učedníky ..

  Poslední večeře znamená důležitou událost ze života Ježíše Krista, který den před svým umučením slavil se svými učedníky velikonoční slavnost Pesach. Při této večeři, která je vylíčena v evangeliích, jim rozděloval chléb a víno jako „své tělo a svou krev“ a přikázal jim, aby to opakovali na jeho památku. Tak vzniklo křesťanské slavení a svátost eucharistie.

  Prvotní křesťané se řídili Kristovým přikázáním, ale lidské opice pod vlivem boha Mamona se přestali dělit o vezdejší chléb i všechno co jim je Bohem a přírodou poskytováno i o víno a vodu ..., začali žrát jako zvířata, každý co si urve a co nejvíce sežere, tak se i z ostatních lidí, kteří si chtěli také něco urvat, stali znova opice ..

  Až po mnoha letech přišel na Svět chlapec, který pochopil správně Kristovo přikázání, jmenoval se K.Marx a získal nové učedníky, kteří zařali plnit přikázání Krista a jeho křesťanského učení ..

  Konec příběhu už zná každý, z lidí se zase stali opice ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:24 skutecne tvuj nick odpovida tomu jak nam ho zde vysvetlujes! akorat pridej super maximblb a za tvym blitim🤑 uz jen staci AMEN

   Smazat
  2. Móhandás Karamčand Ghándí: Víra je určitý druh šestého smyslu, který začne působit tehdy, když selže rozum.
   Voltaire François Marie Arouet, dit Voltaire ( 1694 - 1778) spisovatel a filosof: „Náboženství nikdy není lépe pochopeno než těmi, kteří ztratili schopnost myslet.“

   Smazat
  3. Laco, a kdo podle tebe byl nic nechápajíci idiot, kecající nesmysly ..
   Voltaire nebo Ghandí ..

   Smazat
  4. Pro Laca a ostatní, kteří by se chtěli pokusit odpovědět na položenou otázku přidám jako nápovědu příběh, jak z opice vznikl člověk a jeho náboženství ..

   Stalo se, už je to dávno, že jedna opice seskočila ze stromu, vzpřímila se a zvedla hlavu k nočnímu Nebi. Když si uvědomila!!! co všechno je nad ní na Nebi, v tom okamžiku se stala prvním člověkem s vlastním náboženstvím, z jejího potomstva s předáváním náboženského poznání vzniklo lidské pokolení.
   Bez této první "rozumné opice" by jsme jako lidé neexistovali a dodne by jsme skákali po stromech s ostatními opicemi ..

   Smazat
  5. 18:26
   Marx: Náboženství je opium lidstva.

   Smazat
  6. Přátelé a přítelkyně, umíte také vyslovit a napsat svůj názor ..
   Nebo jako opice umíte jenom memorovat názory jiných ..

   Smazat
  7. Díky Laco a Maxime, mám jen obavy, že se opět chystáme do větví.

   Smazat
  8. dobraku 16:56, nemusíte toho, kdo si na rozdíl od vás povšimnul, že marxisté měli blízko k raným křesťanům, označovat za blba. Po celou dobu co si tady, tedy i vás čtu vidím, že vy nijak zvlášť pronikavou myslí nedisponujete. Kdyby, tak si toho maxiblba odpustíte.

   Smazat
 5. Tak mám tušení jak to v senátu dopadne jsou tam odložení samý sluhové korporací a cizáckého kapitálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13;40
   Čablik a jak se ti tajemní slouhové projevují,kdo to konkrétně je, zase jen tak jako vždy,ubohé kecy proti Senátu.
   Zase marná snaha,jak zlikvidovat Senát, tak jako ve věci ČT.

   Smazat
  2. Pro Unknown: Počkej si na vyjádření Drahoše, Hilšera, Fischera nebo Smoljaka a uvidíš, kdo je kdo...

   Smazat
  3. 16:12 Neboj se milánku národ ví kdo je kdo a za koho kope.

   Smazat
 6. Socializmus jsme zesměšnili a teď vypadáme jak šaškové počmáraní(tetovaní).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:52
   Socialismus nemusel nikdo zesměšňovat,ten se za 40 roků zesměšnil sám. Proto rok 89, díky Bohu.
   Voda za komoušu byla směšně levná, tak jako všechno.

   Smazat
 7. Souhlasím s požadavkem vyhodnotit"technologii přesvědčování
  zastupitelů obcí kteří pomohli s odsouhlasením otrockých smluv se zahraničním investorem - který má smluvně zajištěn prodej české vody na desítky let. Jedním z argumentů bylo,že jde o "moderní správu" s využitím "odborníků".
  Ti odborníci začali prodávat vodu mnohokrát dráž a zisk vyvážejí do ciziny. Málokdo na světě je tak pitomý aby vlastní vodu svěřil cizincům a ti mu ji pak účtovali stále dráž. Voda je strategická komodita,kterou má vlastnit
  stát a obce. Případ s vodou pronajatou cizincům vyžaduje
  přesný popis a vyhodnocení škod uzpůsobených pitomostí nebo
  úmyslně státu,obcím a občanům. Privatizace vody je ukázka
  co je v našem oslabeném státě možné lidem provést. Pochopitelně se za ty léta cca od roku 2002-3 podařilo do privatizace zatáhnout skoro všechny zastupitele politických stran obcí i odborný dozor státu. Ti všichni tu lumpárnu umožnili. Proto se dosud daří téma vody dusit v
  médiích a když - tak tu lumpárnu obhajuje většinou Vlasák
  z ODS a jeho kroužek. Ani otroci bez vzdělání ve starověku by si takovou sprosťárnu líbit nenechali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://megazpravy.cz/podivejte-se-na-video-to-by-mel-videt-kazdy-inteligentni-cech-marketa-sichtarova-na-youtube/

   Smazat
 8. Že někdo "prodá" vodu je buď zločinec, nebo zloděj, nebo oboje, po nás potopa. Ale vlastně v privatizaci šlo jen o majetkový převrat. Že se privatizoval "náš" majetek, nám bylo jedno. Privatizovalo se všechno i majetek který byl znárodněn po r.1945 (bylo znárodněno ¾ veškerého majetku). Poté nám nevadilo, že jsme prodali vodu, plyn (rozvody) jsme již prodali. Někde jsem četl v rozhovoru s Chorvatem, politikem, že kdyby někdo u nich prodal vodu, jako u nás, tak by jim obrazně "podřezali“ krk. V Chorvatsku je voda státní.
  Prodat naše zdroje, nerostné suroviny je totální selhání státu, přímo zločin, jsem zvědavý jestli v budoucnu budou alespoň odsouzeni ti, kteří za to nesou odpovědnost. Zřejmě se toho nedočkám.
  Obdobný „úspěšný“ důsledek privatizace je, že o cenách potravin nerozhodují "naši" zemědělci, ale zahraniční řetězce, kterých je u nás na počet obyvatel nejvíc v Evropě. Bohužel zdaleka nejde jen o zisk, který jde za hranice, jde o postupné ovládnutí této země. Hrozí i případné prodávání naší zemědělskou půdy. Našim vládám zřejmě nic neříká potravinová bezpečnost.

  OdpovědětSmazat
 9. George, mám jen jedno vysvětlení, naše elita si vytváří zákony jen pro sebe (nebo už předem vědí, jak je obejít) a ne pro nás občany. Někdo moudrý to už napsal - o občany se zajímají jen před volbami.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K adonis - souhlasím, ale jedno vysvětlení nestačí. Ptám se i když na to není jednoduchá odpověď, lidé (občané)jim , politikům po majekovém převatu spolkli vše i s navijákem. Svoboda a demokracie, budeme se mít jako ? Tak se ptám co lidé, jako již mnohokrát se nechali obelhat, proč ? Na to není jednoduchá odpověď. Dle výzkumů (1989) sice většina chtěla socialismus, ale demokratický, mají kapitalismus bez přívlastů. Kapitalismus se nerovná demokracie.

   Smazat
 10. Voda má patřit našim občanům a půda také. Kdo prodal vodu a půdu cizincům je podle mě vlastizrádce, protože zhoršil životní podmínky našim občanům.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.