Reklama

sobota 9. ledna 2021

Prezident Spojených států má na Twitteru trvalý zákaz činnosti

Paul Craig Roberts

9. 1. 2021   paulcraigroberts
Stalo se, co jsem předpověděl, že se stane. Prezident Trump, jehož znovuzvolení bylo ukradeno, nemá nyní žádnou možnost spojit se se svými příznivci, jelikož establishment připravuje jeho trestní stíhání. A to na základě stejných falešných obvinění, jakých proti němu použil už v aféře Russiagate. ZDE
Je Amerika ještě naší vlastí?

Překlad: Lubomír Man

20 komentářů :

 1. P. C. Roberts byl ekonomickým poradcem R. Reagana, byl podle svých slov členem skryté vládné komise, která zkoumala, zda CIA nepřehání sovětskou hrozbu pro svůj vlastní finanční profit.

  Sovětský svaz se rozpadl sám, což té komisi dalo vcelku za pravdu. A P. C. Robrts je politickým komentátorem "starého střihu", vidí i chyby druhé strany, tedy Spojených států, co se týče politiky po konci studené války vůči Rusku i jiným zemím.

  Má docela vysoký kredit, samozřejmě vyřešit problémy v USA není a nebude snadné, právě role kritiků je ale hodně důležitá. On je dobrý kritik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Absolutni pravda, SSSR se rozpadlo pod tlakem ekonomickeho tlaku investic z Ciny a ne prilis zbrojnimi naklady. Cimz USA si podrizlo pod sebou vetev na ktere sedeli a stali se obetmi svetovych oligarchu po vzoru SSSR. A jejich osud bude diktovan a uz nni je diktovan svetvymi korporacemi ktere nahradi svetove statni utvary.

   Smazat
 2. Leda kulove. Ruskeho hloupeho bolsevika uzbrojil Ronald Reagan a Margaret Thatcher. A to je jedine dobre.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:42 ano souhlas reagan zatlacil gorbyho do kouta! nemyslim vsak ze by byl hlouoy

   Smazat
  2. Unknowne ty HOVNIVÁLE, kdy uzbrojí současné Rusko. Už je to třicet let a skutek utek. Možná se uzbrojí sami.

   Smazat
  3. Uzbrojit Rusko, to je mantra duševních mrzáků. Nikdy se to nepovedlo a nepovede. Rusové mají bohaté zkušenosti s loupežníky, kteří se jej snažili zničit, zotročit, rozebrat, okrást. USA a NATO ani dneska nemají šanci. A to říkám jako čechofil a ne rusofil 8-o)

   Smazat
  4. A aby se tohle (18.42) vyvinulo, potřebovala matička příroda šest milionů let...

   Smazat
  5. Pokud bude Rusko pokračovat v dnešní politice,tak je jeho krach do několika málo roků. V Rusku se hospodařska situace rapidně zhoršuje. Těžba ropy klesla nejméně za deset let, cena 53 Dol je pro Rusko nízká. Putin do zbrojení cpe obrovské peníze, důchodu š stagnují už několik let na 5000 Kč v přepočtu. Sankce za anexi Krymu fungují taky dobře,suma sumárum, Rusko jde ke dnu.
   Pokud jde o NATO,tak sám Putin přiznal,že je proti NATO v Evropě bez šance.Kdo by dnes živil 140 mil.hladovych ruský ch krků.

   Smazat
  6. 21.38
   Zahoď ty Kravský Rozhledy z kterých máš info a popídi se jinde, bys tu nebyl pro srandu.
   Těžba ropy klesla - jo, ale plánovaně.
   Kdy a kde Putin přiznal, že je v Evropě proti NATO bez šance?
   V případě konvenční války by neměla RF šanci, řekl - ne přiznal - Putin, manipulátore. Proto vyvíjí takové zbraně, aby byl KAŽDÝ KDO ZAÚTOČÍ NA RF bez šance!
   To znamená, že kdokoli napadne RF, jedno jakým způsobem, bude těmito zbraněmi vzápětí zlikvidován. Když nato jakýsi prestitut namítl, že by to také mohlo znamenat konec světa, opáčil na to Putin:
   A k čemu nám bude svět, když na něm nebude Rusko?
   Jo, a sance fungují jedna báseň, Blátošlape I. v huberťáku unkHovna. I Putin má z toho radost.
   Vždt en díky nim se RF stala, mimo jiné, největším producentem obilí.
   Hele, víš co? Běž vtloukat klíny do hlavy Kavárně. Tady jsi s takovými jeduflusy leda pro srandu.

   Smazat
  7. Jo, a co to má společného s tím, že Trumpovi zatrhli komunikaci, klaune 21.38?
   Absolutně nic.

   Smazat
  8. Rusům stačí za ropu 16 dolarů co je navíc mají na zbrojení

   Smazat
 3. Co probiha a co na nas chystaji:
  http://www.nwoo.org/2021/01/09/great-reset-a-co-s-tim-ma-co-spolecneho-covid-roboti-americke-volby-a-antifa-prvni-cast/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech se ockovat a pak pomoci 5G anten ve vakcine muzes sledovat zdarma az 100 TV kanalu. A to se vyplati!

   Smazat
  2. 19:01
   Václave, tvé neustále odkazy na stupidní, prolhané,weby, může dávat jen člověk bez špetky rozumu,,ve tvém případě, matičce přírodně nestačilo ani těch 6 milionů roku,aby jsi ty dostal rozum.Podle tvých příspěvků se pod tohle podepíší všemi deseti.

   Smazat
  3. Václave Nenechte se odradit kecy zaplaceného západního poskoka článek jsem četl do NWO ať jsi jdou sami. Presidenta Trumpa se snaží politicky zlikvidovat „DEMOKRATÉ".

   Smazat
 4. Když to bylo v Kyjevě, Bělehradě, Hongkongu, byl to projev demokratické vůle lidu. Kdyby to bylo v Minsku, havlérka by jásala a žumpa ČT by o ničem jiném nemluvila. A kdopak je tam pustil a kdo jim otevřel zábrany?
  Úplná perla je ovšem vyjádření té nepříčetné 80-tileté fosílie - a fakt není nic směšnějšího, než když zrovna tahle čarodějnice vyzývá k Trumpovu odvolání z důvodu jeho údajné nepříčetnosti. To fakt nevymyslíš. Otázka je kde je Trump, druhá otázka je, jestli ten nový lži-prezident sám vůbec ví kde je. Demokracie jako vyšitá.

  OdpovědětSmazat
 5. Autora otázky "Je Amerika ještě naší vlastí?", P. C. Robertse, snad jen ubezpečit, že vlast mu nikdo sebrat nemůže, tedy pokud z USA nebude sám emigrovat, aby se své vlasti zřekl.
  Jinou věcí je ovšem to, komu tam náleží vláda nad věcmi veřejnými? Objektivní odpověď by jej asi příliš nerozveselila, a jak se zdá, tak na dobu dalších 4 let ani nerozveselí.
  Příchod či odchod D. Trumpa do/z prezidentské funkce na fungování tamního státu ovšem mnoho ani udělat nemohl. Ten stát je totiž mocnou "hydrou" živenou celým světem, nejen samotnými Američany, a to pod (vele)jemným nátlakem US dolaru a letadlových lodí apod. přesvědčivých argumentů dominujícího hegemona ...
  Problém je daleko hlubší. Možná ještě hlubší než je ten jejich DeepState.
  Ukradené volby jen dávají tušit, co se ještě ukrývá pod špičkou ledovce, kam Trumpova síla nedokázala ani nahlédnout ani cos ovlivnit.

  OdpovědětSmazat
 6. kazdopadne tam bylo tak cerno ze bileho cloveka nebylo videt!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.