Reklama

pátek 29. ledna 2021

"Putinův palác": K pochopení není třeba umět rusky. Doplňte si seznam dezinformátorů

Ivan David
29. 1. 2021
Můžeme si položit otázku, zda cílem bylo zesměšnění Navalného a "jeho týmu", nebo dezinformačních médií hlavního proudu, jejichž zdaleka neúplný seznam je pod čarou. Že jde o lži nezachraňuje ani oblíbené "údajně", "tvrdí", "podle Navalného", "Putin popírá". Je to známá metoda šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Moc se mi líbí, že tato média, která si tak zakládají na spolehlivosti a na ověřování faktů, skočila tak snadno na špek známého hochštaplera Navalného. Důvěřujte jim i nadále, na jejich zprávy se můžete spolehnout!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kyc-a-luxus-za-miliardy-podivejte-se-do-putinova-carskeho-palace-138963

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3257334-putin-ziskal-pomoci-korupce-luxusni-palac-u-cerneho-more-tvrdi-patrani-navalneho-tymu

https://www.forum24.cz/putinovo-nejvetsi-tajemstvi-navalnyj-zverejnil-zabery-prezidentova-tajneho-palace/

https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/106392/tohle-ma-byt-ta-slavna-putinova-chata-stala-25-miliard.html?fsize=2

https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/putinuv-tajny-palac

https://www.dvtv.cz/video/luxusni-putinuv-palac-hit-poslednich-dni-clubhouse-i-titulky-casopisu-time-v-dvtv-start

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/navalneho-video-palac-pro-putina-ma-pres-100-milionu-zhlednuti/1989093

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-to-vypada-v-palaci-vladimira-putina/r~a9ed463a5b0e11eb9d470cc47ab5f122/

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/279262/putinuv-tajny-palac-za-20-miliard-stavba-pry-zdrzela-i-olympiadu.html

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-vladimir-putin-palac-gelendzik-mluvci-peskov-podnikatele-rusove-vtipy-akvadiskoteka.A210126_125418_zahranicni_kha

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/putin-poprel-vlastnictvi-opulentniho-palace-40348937


29 komentářů :

 1. K závěrečné ironické poznámce autora dr. Davida (... Důvěřujte jim i nadále, na jejich zprávy se můžete spolehnout.) zbývá už jen doplnit otázku: cožpak se dá žumpě důvěřovat?
  Natožpak mediálním prostitutům? Kteří lžou, podsouvají, překrucují, aby vydělali na živobytí? ...

  OdpovědětVymazat
 2. Pane doktore, ta média (jejich majitelé a za nimi stojící objednatelé) nikomu na špek neskočila. Oni tu propagandu organizují. jakýsi Navalnyj dostal noty od nich a podle nich jede. Je pouze jedním kouskem z této skládačky. Jde o celý strategický koncept mající za cíl oslabit ruskou společnost zevnitř a postavit alespoň nějakou, nejlépe mladou část společnosti proti vládě. Tomu slouží teatrální "otrava" Navalného i jeho neméně teatrální návrat. Organizování protestů se zapojením školní mládeže. Díval jsem se v sobotu na ruské weby (i protirežimní Dožď). Provokatéři byli dospělí, školáci dělali stafáž. Drtivá většina se přišla jen podívat na to , co se bude dít. Ale byli tam a mohli být vydáváni za protestující. Tento "Palác" je ze stejné dílny. Připravuje se další. Jde o propracovaný projekt a nedělali ho a neřídí ho žádní amatéři a nadšení prosťáčci. Vše ukazuje na týmy profesionálů z různých oblastí(propaganda, psychologie davu, vliv médií,..). Samotný Navalnyj se vrátit musel. Je to jeho živobytí. V Německu ho nikdo živit nebude. Ale nutno říci, že úřady se nenechaly vyprovokovat. Nyní probíhá ztotožňování útočníků a jejich předvádění před spravedlnost. Nikdo nebyl zraněn. Padají hlavně pokuty, ale některým hrozí i vězení. To v Holandsku se úřady nijak nežinýroval. Tu samou sobotu poslaly na protestující policii s pendreky, vodními děly, plynem a štvali na protestující psy. desítky zraněných (Češka, náhodná svědkyně byla zasažena mířeným vodním dělem a má frakturu lebky). Ale v našem mainstreamu ticho po pěšině. Petříček v naprostém klidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesné. Ano, Navalnyj se musel vrátit, protože v Rusku má být pátou kolonou a jen tak má svoje jisté. Pokud ho ovšem jeho páníčkové nevyberou za sakrální oběť... Z tohoto pohledu by mohl být vděčný za vězení. Tam si ho budou chovat jako v peřince a nikdo mu nesmí zkřivit ani vlásek. Ne jako u sousedů na Slovensku, kde asi nejdřív zmrzačili a pak zavraždili bývalého policejního prezidenta. Také jsem si nevšiml nějaké výraznější reakce u nás nebo jinde. Když zavraždili Kuciaka, média zalarmovala tisíce lidí a padla vláda. Co by se asi u nás i jinde na západě dělo, kdyby Navalnyj v ruské věznici spáchal sebevraždu? Podobně je to s Assangem. I ten hloupý Petříček ví, že je to politický vězeň, ale nikdo mu nedal příkaz, aby protestoval, takže mlčí jako zařezaný.

   Vymazat
  2. Hm... Demonstrace...
   Osobně by mě zajímalo jedno - kolik je na jakékoli demonstraci skutečně demonstrujících a kolik zvědavců a čumilů?

   A jinak - nejen Navalnyj, ale jak tak na to koukám, všechny tajné služby západu jsou proti naší bývalé Stb čučkaři. Myslím to vážně.
   Tak pro srovnání - jak dlouho žralo lidstvo tajným službám západu jejich dezinformace, atomovými zbraněmi Iráku počínaje, a jak dlouho žral celý západní svět našemu Stb německý archív v Černém jezeře na Šumavě?
   Fakt je ten, že když jsem poprvé zaznamenal humbuk kolem "Putinova" paláce, rozchechtal jsem málem jako když světem letěly úžasnosti o Navalného novičokových trenclích.
   Jeden by až řekl, že to má na povel naše čacká BISka.


   Vymazat
  3. Nic nového pod sluncem. Co to byly ti K anci, CH artisti, U těky za svobodou. Nakonec spěch ke korytům.

   Vymazat
  4. milý danny, vaše komentáře jsou trefné a je vidět, že o problematice hodně víte. Jen tak dál a nebude třeba žádných kachňáků ani jiných hloupých trollů

   Vymazat
  5. Absolutní souhlas "danny"

   Vymazat
 3. Ale tady je jedno, jestli to je skutečnost nebo nebo lež. Prostě to tvrdí Navalnyj a spol, bylo to “na internetu”, takže to tak je, i když to tak není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak Kocuro Pablo, je to jedno, protože tenhle spektákl je určen jenom pro potvrzování si těch správných názorů těch, kteří už žádné jiné dávno nemají.

   Vymazat
 4. Unknowne k věci. Jinak tě zase smažou a budeš se cítit ublížený. Tady nejsi mezi svými na feťácké spářce.

  OdpovědětVymazat
 5. Nerad to píšu, ale on ho jeho fotr měl vycáknout do roští, když se vracel ožralej ze zábavy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednalo se o jednoho trolla, jehož příspěvek zde již není....

   Vymazat
 6. Přeci nebudu věřit ruskému Havlovi a jeho opatrovníkům.

  OdpovědětVymazat
 7. Naštěstí žádné takové dezinformační weby nečtu už dlouho vím že lžou a v čím zájmu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to já zase jo. Tedy, většinou jen přelétnu titulky, ale občas mě některý natolik vezmě, že si nakliknu co to bude zase za hovadinu; jakože se pobavím. Po pravdě, nejvíc jsem se v poslední době pobavil těmi trenclemi infikovanými novičokem. Palác mě taky rozesmál, ale u něj spíše představa, kolik blbců na to zase naskočí. A nezklamalal jsem se.
   Když tým Blátošlap-unk Howni vyrazil v jednom šiku do boje, to už jsem se z gustem chechtal.

   Vymazat
  2. Ano, někdy čumím co je to za hovadiny: Testovat bezplatně se bude častěji aby pendleři neměly problémy. Pokud státco potřebuje pendlery po nich něco chce a potřebuje je, ať jim to zaplatí a ne že to budem platit my všichni. Vůbec jím nedochází jak veřejně přiznávají že jim lezou do řiti.

   Vymazat
  3. Jo pánové tak máte lepší nervy než já si tady přečtu články a vím co se děje též.

   Vymazat
 8. AE News] Vladimir Putin odtajnil archivy SSSR o Mnichovské zradě ao úloze Polska při rozbití Československa! [CZ Titulky]
  https://vimeo.com/382135621

  OdpovědětVymazat
 9. Tradiční žumpy presstitutů - Bakalosračky, Sorošhnidy (seznam), česká pobočka Goebbelsovy TV z Kavčích hor.

  Mimochodem, pokud toto má být palác Putina na relax, tak to podle toho nevypadá. A kde je ten údajný super luxus?

  Koller prozradil, že to má být nějaké luxusní rehabilitační středisko nebo něco v tom smyslu (musel bych si to najít znovu) - a to teda vypadá spíše než že je to luxus palác Putina.

  Mimochodem, Navalný je dlouho zadlužen a to dokonce prý velmi u nějakých oligarchů (mafiánů), kteří chtějí své peníze zpět. Prostě liberálové v Rusku financovaní ze západu - korupce, hýření, dluhy, mafiáni, prostitutky atd. :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Poslankyně SPD: Nosit povinně respirátory v MHD? Když to chce vláda nařizovat, musí to lidem dodat!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poslankyne-SPD-Nosit-povinne-respiratory-v-MHD-Kdyz-to-chce-vlada-narizovat-musi-to-lidem-dodat-652106

  OdpovědětVymazat
 11. Již několik let organizují různé podobné průjmy s Navalným , novičokem atd. zejména hounomety redakcí ČT, Seznamu a stránky včele s Forum24. I v akcích domácích vždy udeřila třeba na Zemana nejdřív nějaká jedubaba z ČT a za hodinu to převzala celá ta fronta hounometů a opakovala je týden ve všech zprávách a v neděli u Hlodavce. Tak se dnes tvoří pravda - stálým opakováním lži. Celkem vzato ale Navalný je červíček. Takového pytlíka má každý špinavec - když si zaplatí že.

  OdpovědětVymazat
 12. Kazdej muze za to ,ze je miliardar a blbej miliardar muze taky ze je, taky..
  Zadnej nemuze prijmout neco takovyho, neda se to ani vysvetlit, oduvodnit, ale zrejme se stala chyba rustu.
  Putin musel neco vedet.
  Ale asi problem byl,jak je zadrzet.
  Do toho asi nikdo nevidi a snad mohl nekde poznamenat ,ze ma rad deti atd.a zmenit tu hovadinu na nejakej detskej raj se vsim vsudy. Taky by si vsichni polepsili reputaci.
  /Ze maji radi deti/. To by se jim vyplatilo vsem,kdyz nova generace ,co nevidet jim bude vydelavat dalsi miliardy a slouzit statu vedenemu Putinem..
  Ubylo by jiste i demonstraci.Vsude na svete problemy mladych lidi primo krici, pro nejake reseni.
  Nemyslim dalsi Disneyland, kde deti osali nejakymi prazdnymi triky ,ale kde by dite mohlo poznat co nejvice a kde by melo moznost vybrat, zvolit samostatne co asi chce delat po skole..Samozrejme formou svobodne neomezene zabavy a jen s vyloucenim moznosti fyzickeho zraneni.
  Od ukazek fyzickych ,chem. a biol. laboratori, pres vodni areal s lodmi a ponorkou treba, auta, traktory,kde by se je dite ucilo ovladat, sporty,spoustu zvirat,povidani,jak se maluje, pise,divadlo,jak se dela film,samozrejme nejake ukazky spojene s obranou naroda ,cokoliv.
  Jednoduse maximum uzitecnosti pro vsechny ,vcetne rodicu deti..
  Tech moznosti je nekonecne..A zdarma, protoze takove investice se vyplaci..Zadna veda. I komunisti meli Artek.

  OdpovědětVymazat
 13. Paw, jenže tam je i herna a kasino s jednorukými bandity. To spíš vypadá jako bordel pro zdegenerovaný zvrhlý parazity. Přece stačí se podívat do registru nemovitostí a ví se vše. Tady paraziti všech velikostí zlikvidovaly jedinečnou instituci SVAZARM.

  OdpovědětVymazat
 14. Zoufalý běžče, vždyť vy jste ani ten článek neuměl přečíst. Milé sněhuláčky nikdo nerozkopal, policie pouze odstranila nevhodné transparenty, z nichž jeden dokonce vybízel k válce. Vy jste vlastně takový malý dezinformátor, že? Ještě drobná rada, příště pište "rozkopaly" s měkkým "i", jinak vypadáte jako hlupáček.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolego, nic ve zlém, takhle to vypadá, když reagujete na dementní trolly a admin je pak zcela oprávněně smázne. Váš příspěvek je pak jako pěst na oko a zapleveluje diskusi. To platí i pro další výše. Děkuji adminovi za úklid. S trolly se nediskutuje, trolové se eliminují. Hned se diskuze lépe sleduje.

   Vymazat
  2. Re (10:34):
   I přes to mazání se dá celkem snadno odhadnout, na co pan Ďoubalík zareagoval, když už mu ruply nervy. Někdy je skutečně obtížné nereagovat na jejich podlosti a drzost ...

   Vymazat
 15. Na ruských webech (RT, R1)jsou zveřejněni ti "spontánní" organizátoři. Prý youtubeři. Mladí muž, kteří domlouvají svoje příspěvky se zadavateli přesně+ jako každou jinou reklamu. "Natočím, jak jsem byl zadržen (zmlácen, povalen,...) policií a vydám výzvu. Požaduji...." Ceny se pohybují od 180 000 do 250 000 rublů za spot. Asi podle sledovanosti. A ty spoty jsou pak ukázány. Nic moc, ale na prosťáčky stačí.

  OdpovědětVymazat
 16. Navalnyj se vrátil do Ruska z jednoho důvodu. V zahraničí by ho ruské tajné služby neohlídaly proti tomu, aby se mu něco nestalo, jako např. nová otrava Novičokem, autonehoda, apod. To by bylo jasné, že by za tím byl zase ten Putin, že? V Rusku je v bezpečí a ještě může otravovat vzduch. Tam si ho KGB ohlídá, aby se mu něco nestalo. Samozřejmě by za tim byl zase Putin.

  OdpovědětVymazat
 17. http://www.youtube.com/watch?v=Ay9CMGRElCU
  Putin v roce 2007 varuje před Novým světovým řádem...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.