Reklama

středa 27. ledna 2021

Putinův palác

Martin Koller
27. 1. 2021
Seznam, coby Sorosova hlavní internetová trouba v naší kolonii stále mocně troubí protiruskou propagandu, jako již řadu let. Samozřejmě se opírá o základní pilíř politiky německé EU, kterým je lež (zbývající dva hlavní pilíře jsou korupce a byrokratický teror). Seznam, stejně jako hlavní Sorosova televizní trouba, údajně veřejnoprávní ČT, placená z našich peněz, připomínají slona, který se přežral silně nadýmavého rostlinstva.

Hitem současnosti je nezištná propagace masového očkování některých našich, médii panicky vyděšených obyvatel drahou a nedůvěryhodnou vakcínou COMIRNATY500 (BioNTech-Pfizer). V závěsu následuje podpora Sorosova slouhy Navalného, který působí v Rusku proti zájmům ruského národa. Opakovaně omílanou propagandistickou novinkou Seznamu je údajný Putinův palác. Navalného výmysly mají popudit jak obyvatele Ruska, tak EU proti ruskému vlasteneckému prezidentovi, který je nejvýraznější osobností evropské politiky. Patrně se ho snaží vybarvit do podoby Jelcina, tedy především jeho hrabivé rodiny a likvidátora SSSR Gorbačova, kterého živí Sorosova nadace. Oba se zasloužili o rozpad SSSR a ztráty Ruska, které dosáhly úrovně následků druhé světové války. Je načase zveřejnit základní fakta.

Takzvaný Putinův palác byl postaven v 19. století pro carskou rodinu. Po dlouhé době byl rekonstruován a dostavěn roku 2010. Slouží v současnosti jako sanatorium a nemocnice vojenských veteránů. Je veden jako kulturní památka. Nelze vyloučit, že tam může mít kanceláře i ruský prezident. Vzhledem k rozlehlosti Ruska musí mít víc pracovišť a veteráni jsou mu blízcí. Stejně jako on se zasloužili o ruskou vlast a národ. Americký prezident má rovněž několik pracovišť v rámci USA. Stačí připomenout například Camp David.

Tím se liší od mnohých českých politiků, slouhů cizáků, reprezentantů takzvané pražské havlérky, kteří se moc nehýbají z Prahy, kde se opírají o kamarády z SA (Sorosova Antifa) a SS (Sorosovi Soudruzi, Sorosovi Slouhové, Sorosovi Sudeťáci a Sorosovi Svazáci). Obvykle vysedávají v takzvané pražské kavárně, případně v Allbrightové, Babišově, Bakalově, Hamáčkově a Pavlově Aspen Institutu a hýkají nadšením nad Navalného moudry produkovanými v Sorosově režii na protinárodním Seznamu. Článek vznikl na základě spolupráce s pořadem Casus Belli na Slobodnom vysielači Myjava.

28 komentářů :

 1. Utok na Putina palacem, ktery mu nepatri je vyrazem nejvetsi a primo zoufale ubohosti planovacu zapadni hybridni valky proti Rusku a zejmena jeho prezidentovi. Video na zaklade pocitacoveho virtualniho palace na Krymu s knihovnou Strahovskeho klastera (!) osocuje povalec a zlodej Navalny ruskeho prezidenta!
  Absurdnejsi divadlo to ani nemuze byt. A volove a placeni smejdi, cumilove, zneuzite deti pak demonstruji v Rusku proti Putinovi. Bijci bezduvodne mlati K.O. ruske policisty (videa) a EU se rozciluje nad brutalitou policie a chce dalsi sankce na Rusko.
  Rok 2021 zacina hrozne. Jak skonci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navaleny je znamy kokainista,v letadle si chtel snupnout,

   sel na hajzlik a kdosi z jeko kamaradu,kteri ho pry potrebuji uz jen jako neboztika,mu do koksu cosi primichal,takze z WC vylezl a rval jak pavian.
   Pan Putin okamzite pochopil,ze je to prilezitost jak se te ponravy zbavit a poslal ho na krk pani Mrkel.
   No a co se nestalo.
   Ona si ho tam nenechala,vycucla ho jako citron a vykopla ho zpet!

   Ted pry bude slouzit jako prodavac drog mladistvym a malym detem.
   No Amerika chrochta blahem,jak vite hodi se to do 6 priorit k ovladani sveta majiteli velkych penez,kteri nemaji nic na praci nez se vyhybat zdaneni!!

   Smazat
  2. zlocej krici :chytte zlodeje"

   Smazat
 2. Skvěle pan Koller jen do nich do slouhů a poskoků. Furt vymýšlejí lži proti Rusku a myslí si že jim to budeme žrát.

  OdpovědětSmazat
 3. Upřímně - mě osobně skutečně překvapuje, že na takovéto kydy - otrava Skripalců, novičok v trenclích Navalného, Russiagate etc. etc ještě vůbec někdo naletí. Že v USA to se moc nedivím, nemám valné mínění o úrovni kritického myšlení Amíků, ale že u nás...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě chvíli budou naše školy zavřeny a děcka budou chytrá jako američané.

   Smazat
  2. Re (11:38):
   ... leč přiznejme si, že uplynulá desetiletí naplněná mediálním a "pedagogickým" promýváním mozků mladší generaci těm šiřitelům "pravd a hodnot" přece jen přináší jisté plody.
   Mě např. postačovalo podívat se krátce na diskusi k tématicky stejné dezinformační akci umístěné na webu Novinky.cz.
   Překvapivě mnoho čitatelů v diskusi pod článkem "spravedlivě" odsuzovalo Putina a jeho režim. O což vlastně těm dezinformátorům i kráčelo.
   Můj příspěvek o tom, že se ve skutečnosti jedná o docela podlou lež (FakeNews), mi redakce téměř okamžitě smazala, a oznámila mi, že jsem porušil jejich pravidla. A na den mi dali utrum.
   A že (prý), jestli se to bude opakovat, zruší mě jako třídu.
   To už je nepředstíraný mediální fašismus. Zatím jen mediální ...

   Smazat
  3. Seznam je nejvetsi bahno.Tam se dozvis jaky je Navalny frajer a jake ma ktera modelka kozy a rozkrok.Omlouvam slovnik,ale je to tak.Bagoun

   Smazat
  4. Kdysi jsem jen tak z roupů taxikařil. A vozil i "mládí vpřed" samosebou. No a během čtyř měsíců jsem vezl všeho všudy 2 - slovy dvě - studentky, které nebyly pitomé.
   Měly přehled jak o naší historii, tak o světovém dění, měly vlastní názory (v té době krmil národu uši táborový řečník Bradavice z Lidu) prostě radost poslouchat jejich argumentaci. Jedna totiž Bradavici hájila, druhá hanobila. Navíc byly půvabné. Lidi, já vám měl takovou radost, že jsem je svezl gratis. A že to nebylo kousek - asi tři km. Jo, a řekl jsem jim proč. Pak jsem s nimi ještě chvíli kecal.
   Jenže - dvě nehloupé dívčiny oproti davu tupců... Tak nevím. Snad ještě není pozdě.

   Smazat
 4. 11:38 milan nemusis chodit daleko a staci chodit i na jine stranky nebo na FB a hned uvidis uroven u nas...🤮🤮

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně... Nedělej si Milane iluze o našincich. Mimo článek, stačí se jen podívat na tuhle (nebezpečně trapnou) reportáž:

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/uz-ho-mam-plne-zuby-vyhod-ho-nataceli-jsme-posledni-kalouskuv-den-139383#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Q2sBrUWhCHi-202101271133&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   Věřte! Že mu jde o prezidentské křeslo! A věřte! Že ho budou našinci, podporovaní pochybnými Sorosovskými nadacemi, volit! No a potom "potěš nás brko"!

   Smazat
  2. 11.56
   Však já tam chodím. Asiže proto
   12.37
   Iluze? Tak s těmi jsem se rozžhnal v sedmnácti. Respektive to byl prvotní impuls udělat si v hlavě pořádek. (Aspoň k něčemu byla ta intervence vojsk Waršpaktu dobrá.)

   Smazat
  3. Ach jo.
   Asiže proto ten pocit nasranosti.

   Smazat
 5. Tak kdo tuhle hovadinu zplodil? Koller nebo David? Se tady podepisujete oba a jsou to stejné hovadiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thedoriku, proč jen dehonestujete? Žádný argument, žádný nový zdroj informací, žádné poznání, jen hloupý ničím nepodložený útok. Za podobné "výkony" v diskuzi se tu maže!

   Smazat
  2. Tak mistře Theodoriku, jak to tedy opravdu je s tím palácem? Poučte nás. A hlavně důkazy, ano? To, že to bylo na ČT, na CNN a... A také tvrzení, že to "všichni vědí" a "všem je to jasné" apod. jako důkaz neberu.

   Smazat
  3. Doteď byla diskuze věcná a slušná. V okamžiku, kdy sem vleze nějaký Euroslouha, se svým slovníkem a nevěcným, neopodstatněným osočováním, bez jakýchkoli argumentů, zvrhne se to.

   Smazat
  4. 12:12 Nevíte to vy, kdo do toho filmu o Putinovi zakomponoval náš ČR- památník národního písemnictví ??
   Ta podoba se nedá přehlédnout.Že-by naše BIS a Mi6??

   Smazat
  5. nebylo by lepsi mluvit cesky a misto dehonestace by hohlo stadit pomlovate, nebo kecas?

   Smazat
 6. No náš prezident má vedlejší pracoviště Lány. Jako ti prezidenti před ním v ČR. Dokonce i Havel...Jsem přesvědčen, že ten zámek dnešní prezident nevlastní! Putin vládne velké zemi, tak o to má větší zámek. Proboha, furt nezáviďme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz zbyva jen aby si pomerili....Kdo ma vétsiho Biden nebo Putin..Navrhnéme to Seznamu.

   Smazat
 7. Všechny zdegenerovaný zvrhlý parazité se stále staraly o Zemanovo zdraví, stolici a močení. Je zajímavé, že se takto nestarají o ještě staršího Baidena. Putinův zámek nebo Navalného problémy nemá cenu komentovat. Nejdřív si udělej pořádek ve svém domě a potom vykládej o pořádku jinde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi tak jak rika pradeda nema cenu komentovat! co nam po palaci jajy ma Volodja!🤮🤮🤮

   Smazat
 8. Přitom všichni výše uvedení slouhové by mohli Putinovi děkovat za život. Kdyby se totiž v Rusku vládlo tak jako v Americe, tak je svět už dávno ve válce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK je to tady: Prezident putin dnes zrušil veškerá opatření proti CORONAVIRU:
   https://qactus.fr/2021/01/26/q-scoop-russie-coup-de-tonnerre-poutine-leve-les-restrictions-covid/

   Smazat
 9. Zlodej a povalec Navalny, ktery nikde nikdy nepracoval si hraje na investigativniho novinare a hleda kompra na Putina vsude v byvale DDR. CIA co odvezla cely archiv STASI z DDR ho zadokumentovala buhvi jakymi falzy a vyrobila s nim video, ktere je hanopisem a snuskou lzi majici V. Putina ocernit a zdiskreditovat. Palac, ktery mu prokazatelne nepatri je vydavan za jeho majetek a jeho pocitacova virtualni prohlidka ma ukazuje jeho skvostny interier, kam se nejak dostala i strahovska knihovna!
  Clovek by rval smichy, kdyby si neuvedomoval kolik pitomcu tomu uveri a nekteri z nich pujdou rozhorcene demonstrovat, provokovat a knockoutovat policisty na ulici. Zneuzivaji i deti, ktere pred sebou tlaci a za ktere se schovavaji. Opravdovi 'gerojove', pitomci, uplacena pakaz, lidsky odpad ruske 5. kolony. Cumilove, zneuzite deti a vyskoleni provokateri a nasilnici, vsechno prenasela RT live! Zadne strihy jako u chazaru na zapade.
  Je si treba uvedomit, ze V. Putin je uz dlouho hlavnim subjektem hybridni valky zapadu proti Rusku.
  Uz nekolikrat hlasili, v mainstreamu ze Putin ma rakovinu. Odpoved Rusu - ze vam huba neupadne! S. Mitrofanov, rusky zradce a rusofob v komentarich mluvil o Putinove nemoci. Vsechno jsou zbozna prani chazaru deep statu a jejich slouhu. Prejme V. Putinovi pevne zdravi, potrebuje ho. Pracuje od rana do noci, protoze musi sam hodne ridit a kontrolovat. Jeste nema sve lidi vlastence na dulezitych mistech. Tam sedi nepratele Ruska, zaprodanci USA jako Medvedev, Cubajs a j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alebrz hebelsteini vedi jak davy jsou pitome tak si mohou dovolit jim predklasdat podobne hnoje .V usa volili skutecne debilni ve velkem mnozstvi senilu Pepouse co ani jiz nekouse ,to se neda oddiskutovat . Ale volila ho luza +elita .Luza v doufani ze budou mit vetsi prebendy bez prace a elita v doufani ze bude moci rychleji a vice krast
   Trump mezitim doufal asi v zazrak a opijel se tleskanim podobnych prostacku ale cervenych. Kdyz mel holotu ve sklepe kongresu mel vyhlasit stanne pravo a konat -byla to zrada a neustale provokace silenych krav .Nakonec ho to stalo kreslo muze byt asi rad ze ne primo hlavu kdyz se podivame kdo hraje v USA housle ,a verte ze tato sqadra likvidacni existuje a kona kdyz ji daji prikazy A kdyby nahodou kadry chybely jiste by prispechali soudruzi z mossadu kteri maji metody vypracovane diky dlouhe tradici vrazdeni toho, koho veleni prohlasi za nepritele

   Smazat
 10. Pan Martin K. - jako vždy, podal trefný, stručný a přitom velmi výstižný komentář, který popisuje veskrze protinárodní činnost tzv. veřejnoprávních médií. Velmi dobře identifikuje skutečného nepřítele - nadnárodní finanční struktury, vlastizrádné zkorumpované politiky, ubohé mediální vlastizrádné přisluhovače a cvičené loutky řízené korporátně neofašistickým světovým oligarchátem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.