Reklama

úterý 26. ledna 2021

Russiagate Redux

Paul Craig Roberts

26.1.2021 blog autora, překlad Zvědavec

Hillary a Nancy prohlásily, že americkou demokracii nezdiskreditovaly ukradené volby, ale Putinův rozkaz Trumpovi, aby 6. ledna vyvolal vzpouru.

Poslechněte si ty idioty, do jejichž rukou byla naše země vložena:


Hillary Clintonová se ptala předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiové, zda je nutné nové vyšetřování Russiagate, aby tak bylo možné prošetřit Putinovy ​​rozkazy, které dával Trumpovi. Pelosiová se domnívala, že ano, a dodala: „Všechny cesty vedou k Putinovi“. Pelosiová řekla, že „neví, co na něj Putin má [na Trumpa] politicky, finančně nebo osobně, ale to, co se stalo minulý týden, byl dar Putinovi, protože Putin chce podkopat demokracii v naší zemi a na celém světě.“ Pelosiová je přesvědčená, že příznivci Trumpa „jsou Putinovy ​​loutky“, které „jednaly v zájmu Putina“ tím, že 6.ledna demonstrovaly na podporu Trumpa. Pelosiová řekla, že je nutné toto páchání zločinu vyšetřit „a Kongres to silně podporuje“.

Je to skutečně pravda, nebo si z nás dělá RT legraci?

Hrozné na tom je, že hodně Američanů je natolik hloupých, že na to mohou skočit.

Možná je však na tom i něco pozitivního. Demokraté mohou mít z nového kola své propagandistické show Russiagate takový požitek, že zapomenou schválit veškerou tu hroznou legislativu, kterou slíbili.

Zveřejněné dokumenty dokazují, že aféra Russiagate byla organizovaným spiknutím ze strany Ministerstva spravedlnosti Spojených států a FBI s cílem zdiskreditovat prezidenta Trumpa a zbavit ho prezidentského úřadu.

CNN, New York Times, NPR (americké rozhlasové stanice), ani žádní další presstituti a továrny na výrobu lží vám nepředloží žádné důkazy.

Zde je zpráva z RT.

Trumpovo Ministerstvo spravedlnosti (sic) neudělalo nic ohledně těžkých zločinů, které spáchali představitelé FBI a Ministerstva spravedlnosti Spojených států, když zorganizovali spiknutí Russiagate. Jak jsem předpovídal, nikde se neobjevila žádná zpráva o vyšetřování amerického právníka Johna Durhama. Nebyly vzneseny žádné obžaloby, nedošlo k žádnému stíhání. Trestní útok FBI na prezidenta Trumpa byl krytý Trumpovou administrativou. Je s podivem, že Trump vzal na palubu establishment, obklopil se zástupci establishmentu, kteří zničili jeho prezidentství.

Nepodnikli se ani žádné kroky ve věci notebooku Huntera Bidena, na němž byla odhalena trestná činnost. S důkazy, které jsou v bezpečí v rukou ochranitelské FBI, jsou otec a syn doma na svobodě s jejich podvodně získanými miliony.

Američtí muži jsou neustále démonizováni a kriminalizováni.

Feministky si vzaly za cíl zničit heterosexuální pohlaví a heterosexuální manželství.

Nejnovější feministickou propagandou a nenávistí vůči mužům je film z Hollywoodu.


49 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ať si Američani roztrhaj občanky u nich doma a neserou se nám do světa ! Blbce v Americe asi vyrábějí na běžícím pásu !

   Vymazat
  2. Tady vidite,kdyz neomarxismus modrych trockistu pry zvitezil

   rika se,ze s pomoci pry Ciny.A sotva uplynulo par dni dozvidame se,ze pry Biden chce ukrast valkou cinske ostrovy,ktere chrani obchodni trasu Ciny a zahrava si s temi,kteri mu pry pomohli do uradu!

   Pokud je to pravda,tak vidite co se stane s popindostnikem,ktery pry pomaha znicujici ideologii neomarxismu majitelu velkych penez do sedla!

   Vymazat
  3. 16:54
   Tipuji,že zrovna vás vyrobili.

   Vymazat
  4. Nejhorší že jsme vtom namočeni s nimi přes tu blbou eu. Takový šílenosti opravdu můžou prodat jen v americe.

   Vymazat
 2. Neštěstím Američanů je, že si z nějakého důvodu myslí, že v ostatních zemích žijí stejní idioti jako v USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel americké hlupáctví je neléčitelné. Podle tohoto videa za všechno může Čína a čínská komunistická strana, která infiltrovala v USA všechno!
   Bohužel ani slovo o Sorošovi, ani slovo o neomarxismu, což je skutečný virus, který infiltroval a ovládl USA.
   Bohužel nulová sebereflexe, nulový smysl pro realitu.

   https://vimeo.com/504508357

   Vymazat
  2. Multikulturní impéria jsou už ze své podstaty nestabilní. Mechanismus, který je drží pohromadě je založen především na tyranizování zahraničních zemí a vytváření umělého vnějšího nepřítele. Protože neexistuje žádný vnitřní sjednocující prvek, multikulturní a multirasové impérium je odsouzeno k neustálému vedení válek.
   Druhý prvek je absolutní dominance. Pokud multirasové impérium přestane dominovat, přestane existovat. Ideologický prvek výjimečnosti je naprosto zásadní pro vnitřní soudržnost.
   Dnešní svět se tak trochu podobá vězení, kde jsou všichni zavření na jedné cele s magorem. A veškeré snažení je upřeno na to, aby je magor neseřezal, nezabil, neuškrtil, neznásilnil, nevyhladověl atd. Různé země na to jdou různými strategiemi.

   Vymazat
  3. Petře, Vaše dobrá úvaha je tak trochu dvousečná. Vztahuje se jak na USA, tak Rusko/SSSR/. V našich reáliích jde o dominanci jedné z nich. Ruská je ovšem po rozpadu v defenzivě a druhá se toho snaží využít. V tom je to pro nás nebezpečné, ač odmítáme být sjednoceni s kteroukoliv. Zdá se mi, že pro naše dobro je být se slabším, byť je to nevýhodné, jen morální.

   Vymazat
  4. Rusko není multikulturní ve stejném smyslu jako USA. Dominuje tam jediný národ Rusové a další národy mají svoje autonomní republiky. Národy jsou tam stále +- regionálně ohraničeny a uchovávají si svoji kulturu i náboženství. Tam jsou věci ještě v pořádku.
   Multikulturalismus, který je skutečně nebezpečný, je ten neomarxistický, jaký vidíme v USA a západní Evropě. Vytrhává lidi z jejich kořenů, odlidšťuje je a dělá z nich pouliční směsku bez identity. Chce přepsat jejich DNA a vymazat jejich paměť. Zvířeckost vítězí nad lidstvím, nad kulturou.

   Vymazat
  5. Petře, nemám do čeho bych se opřel, souhlasím, tak to zkusím v ideologické oblasti. Obě mocnosti vyváží/y své představy do zahraničí i silou. Ta současná z USA je pro nás skutečně smrtící, jako národům i při dočasném členění státních/národních hranic.

   Bez renezance národních aspektů a dočasného "zhnědnutí" cestu k přírodě nevidím. Nebo dát šanci "bohům" a jejich soumraku, až stvoří nového vrcholového predátora.

   Vymazat
  6. Také nemám řešení. Nezbývá nám než bojovat. A do toho boje bychom měli dát všechno, abychom se nemuseli před sebou a svými předky stydět!

   Vymazat
  7. Trochu mám obavu, zda jsme na to připravili potomky ale věřím jim.

   Vymazat
  8. K tomu dočasného "zhnědnutí". Nikdy bych nevěřil, že budu někdy sympatizovat s Danielem Landou, ale je to tak. Jsem založením levičák, samotného mne to překvapuje. Nemyslím teď jeho šaškování kolem kovidu, ale jeho vlastenecký postoj. Na hrubý pytel, hrubá záplata. To co se děje v Anglii, ve Francii, Švédsku atd, to je šílenost, katastrofa, genocida, to žádnýma kecama nikdo nezastaví.
   Já si myslím, že by Trikolóra měla angažovat Landu do vedení, třeba jako místopředsedu. Přeci jenom ten švejkující Klaus to je nuda. S Landou by se docela dobře vyvažovali. Trochu by to chtělo opepřit, jinak ty lidi nenaberou.

   Vymazat
  9. Také se zapojím pánové. To co píše pan Petr je pravda. Ruská říše, tak jak se rozšiřovala (cca od Petra I.) o Pobaltí a Finsko a za Kateřiny II. o jih a zejména o Kavkaz tak zachovávala národní identitu těchto národů. Nenutila jim jako jediný jazyk ruštinu i s její azbukou ani jediné náboženství křesťanství a z něho pravoslaví. Tak si národy zachovaly svoji identitu a nedocházelo k protiruským povstáním. Proticarským ano. Ale ne proti ruskému státu. Tak se na severu pořád psalo latinkou a mluvilo se tam místním jazykem. To samé i na jihu, kde převládal islám. Ten byl a znovu je brán, jako jeden z pilířů ruského státu. O tom svědčí i skutečnost, že je největší mešita v Moskvě. Rusko dokonce vytvořilo i zvláštní skupiny obyvatel se speciálním úkolem - chránit hranice ruské říše - kozáky. Tito si vytvořili svoji kulturu a chápou se jako zvláštní skupina ruského národa. Kozáctvo vznikalo postupně tak, jak rostla ruská říše. Jako první byli Donští kozáci (ustavení carem Ivanem IV. Hrozným r. 1575), pak černomořští (Kubáňští, Těrečtí ...) ustaveni Kateřinou II. na konci 18. století. Následovali Sibiřští, Semirečí, Orenburští, Zaamurští, atd). Celkem 11 kozáckých vojsk. Tento přístup (až na kozáctvo) vydržel i bolševikům. Jeden ze tří hlavních programových dokumentů revoluce (vedle Dekretu o míru a dekretu o půdě) byla i Deklarace práv národů Ruska, která zaručovala ochranu národů Ruska a to až do odtržení. A byla i dodržována - odtrhlo se Pobaltí i Finsko. Až po II. světové válce začalo i v tehdejším SSSR sociální inženýrství. My starší si pamatujeme vystoupení L. I. Brežněva na jednom ze sjezdů KSSS, kdy prohlásil, že vzniklo nové společenství - "sovětský lid". A ty obvyklé tirády okolo toho. A toto bylo i jednou z příčin rozpadu SSSR. Netroufnu si tvrdit, že hlavním, ale jistě významným. Nyní se vztahy dávají zase do pořádku. Dokonce i kozáctvo bylo obnoveno. I když ne v zcela původním smyslu. Dokonce i Židé mají v Rusku svoji autonomní republiku.

   Vymazat
  10. ... a Landa se do té sněmovny přímo hrne! Někdo by měl Klause poučit, jak chytat vítr.

   Vymazat
  11. Petře, lidé typu Landy nejsou politici. Mohou být vůdci "vojenské" skupiny v širším spektru národa /státu. Co mi chybí je "Hus", tedy jeho nástupce v ideologii a Žižka jako tmelící element různých směrů. Nicméně se jím může stát. Ale ten Hus nám zatím chybí.

   Vymazat
  12. danny
   Jednou z nejbohatších autonomních republik Ruské federace je Tatarstán. Mají tam čtyřikrát vyšší životní úroveň, než je ruský průměr. Kdo by to byl řekl? Tataři?
   Je to tím, že Rusové nastěhovali po II. světové válce do Kazaně velkou část strategického průmyslu.

   Tatarstán je i kulturně na výši!
   Populární tatarská zpěvačka Elmira Kalimullina:
   (zpívá krásnou tatarštinou)
   https://www.youtube.com/watch?v=cy6SfDtaqLI
   https://www.youtube.com/watch?v=bTENkZv4NYY

   nebo operní hvězda první velikosti z Kazaně Aida Garifullina:
   https://www.youtube.com/watch?v=dIBFtNKCceU
   https://www.youtube.com/watch?v=N_Dw0OjpDfw
   https://www.youtube.com/watch?v=_7rVt6cT8qg
   https://www.youtube.com/watch?v=Z0hILluEByU

   pro srovnání "kulturní" obohacení z USA:
   https://www.youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI
   https://www.youtube.com/watch?v=-PZsSWwc9xA
   https://www.youtube.com/watch?v=pbMwTqkKSps

   Vymazat
  13. Petře s tím Tatarstánem máte pravdu. Ještě zcela nedávno byl spíše symbolem carské (a sovětské) zaostalosti a dneska je v čele. Ufa je futuristické město. Konají se tam ekonomická fóra s účastí stovek firem z Ruska i ze světa. Srovnejte to s Ukrajinou. Ukrajina byla jednou sovětskou republikou, která jako výsledek II. světové války rozšířipa svoje území. A ne o malý kousek. O 28 %!. To je údaj z ukrajinských webů. Kromě toho, že Poláci museli vrátit, to co v r. 1918 Pilsudsky ukradl (Halič včetně Lvova), dostala ještě "naši" Podkarpatskou Rus, od Maďarů a Rumunů pak i Severní Bukovinu. Měla na světské poměry rozvinuté zemědělství a byla jednou z obilnic SSSR (vedle Kubáně). Měla Donbas a na něm rozvinutý těžký průmysl (hutě, doly) a sním spojený chemický a vlastní energetickou základnu (kromě uhelných elektráren i vodní dílo - Dněproges). Měla rozvinutý i lehký průmysl a vysokou úroveň vědy. Protože na Ukrajině byl rozmístěn důležitý vojenský průmysl - výroba letadel (Antonov) a raket. Krom toho dostala i strategický Krym! Toto všechno obdržela od SSSR v r. 1992. Navíc nikomu nebyla nic dlužna a nebyla nikomu ničím zavázána, protože nebyla členem žádných bloků. Ani ekonomických, ani politických ani vojenských. Troufnu si tvrdit, že žádná země SSSR a ani jiná z bývalého Východního bloku neměla tak vynikající podmínky pro vstup do samostatné existence. Ani my, ani NDR. O ostatních ani nemluvě. |Kam to dotáhli její vládci? Až za beznadějně chudičkou Moldávii! A s občanskou válkou na krku.

   Vymazat
  14. Petře Též jsem levičák ale v ČR je jen sorosova levice tak volím přijatelnou pravici SPD. Pana Landu poslouchám a že je vlastenec jsem jen rád.

   Vymazat
  15. Pro vás je prvičák, kdo chce rozhodovat o věcech lidovým hlasováním?

   Vymazat
  16. Pane Dvořáku kdo podporuje podnikatele tak je pravičák nebo se snad pletu? Tak mě definujte hnutí SPD když nejsou pravice.

   Vymazat
  17. Čínští komunisté jsou pravičáci, když podporují čínské podnikatele?

   Vymazat
  18. To už nemá s komunismem nic společného vy jste mě neodpověděl co teda SPD je. No nebudeme se přít v téhle hnusné době je směrodatné že je vlastenecká a to je pro přežití zásadní.

   Vymazat
  19. Čínští komunisté pochopili, že kapitalizmus je výkonný a upravili jej na formu státního řízení, které jim dává možnost jej usměrňovat mocí. Považuji tuto formu za zajímavou, schopnou konkurenčního boje s tz. tržním bez "přívlastků", s akcentem národní orientace. Rusové se snaží (Putin) o podobné, jen má protivníky v oligarchii a západní podpoře této opozici. Trump se pokusil o totéž, omezit Deep State, neuspěl. Uvidíme, jak dopadne jeho návrat, jako "Áda"?

   Vymazat
 3. Stanislav Ševeček26. ledna 2021 14:37

  Doufejme, že pouze v USA a to občanská. Zatím se tam střílí mezi sebou jen v malém množství. Ale až se to rozjede...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Robert 14:57
   Já to vidím podobně. USA je obr na hliněných nohou, který se postupně rozpadá. Každá velká uměle vytvořená a národnostně i kulturně nesourodá říše se dříve nebo později rozpadne. Tolik praví historie.

   Vymazat
 4. Pelosiová chce konečně zahájit výstavbu průplavu mezi USA a Kanadou. Umožní to nastolit mír na celém světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mezi Mexikem a Kanadou...

   Vymazat
  2. 15:42-Nevím, zda jste pochopil narážku, DOL by byl jen vedlejším efektem.

   Vymazat
  3. ČTK
   zprávy:

   Přesně za tři měsíce a osm dní, 9 května 2078, bude zahájeno, jak ve svém novoročním projevu oznámil maršálek Ruské Federace, v Bidenově moři*) plánované námořní cvičení.
   Zúčastní se ho námořní síly Ruska, Mexika, Kuby, Venezuely a Číny v počtu cca 380 000 mužů (na počet lodí a další zbrojní techniku bylo uvaleno informační embargo), přičemž čínské námořní síly budou představovat nepřítele.
   (Malá Británie, Německo a Francie vznesly u OSN ostrý protest, což maršálka Ruské Federace upřímně pobavilo. Neoficiálně se vyjádřil, že by lépe udělali kdyby moudře mlčeli - že jen velkorysosti Ruské Federace mohou děkovat za to, že ještě vůbec existují.)

   *) Bidenovo moře - moře mezi Mexikem a Kanadou, pojmenované po prezidentovi Bidenovi, který 9. května 2022 zahájil, pod záminkou možného útoku Ruské Federace na baltské státy, preventivní obraný útok na Federaci.
   Šest hodin po útoku přestalo USA jako stát existovat, týden po útoku přestala, až na nepatrné zbytky, existovat i pevnina mezi Mexikem a Kanadou. (Následky jedenáctileté nukleární zimy která následovala ostatně pociťujeme po dnešní dny.)

   Vymazat
 5. Pobavila mne zmínka o tom, že chce Putin podkopat demokracii v USA. Demokracii v USA není možné podkopat, protože už tam dávno žádná není. V USA už nejméně 150 let panuje plutokracie zahalená do hávu zdánlivé demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostá pravda. Jenom dodám : Kdo chce pochopit co a proč se dějí- současné právnické a informační BITVY zamlžované neexistující pandemií , otevřte si tento článek. NEVÍME prostě NIC ....
   DC je oplocen a prezident se nikdy nevrátí do Bílého domu. Ale ne z důvodů, které si možná myslíte.
   https://themarshallreport.wordpress.com/…on/

   Vymazat
  2. A prece podkopava..
   Chodi na zastupitelske urady v USA spousta lidi a prej cim dal tim vic, po udalostech za posledniho roku a ptaji se na moznosti emigrovat do Ruska.
   Dale farmari z Afriky uz davno vyjednvaji o presidleni do Ruska..Podobne je to v EU od invaze 2014..

   Vymazat
 6. Jde jen o to,udělat z Ruska velkého nepřítele USA a tvrdit,že je Rusko na vině USA problémů,nasměrovat jejich občany na boj proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
 7. Neco na to tema jsem napsal pod clankem Izrealsky..
  Byl dokonce kdysi natocenej film s nazvem tusim,
  Carodejky ze Salemu,/Crucible/,celkem dost popularni a divaci sympatizovali s obzalovanymi zenami ve filmu presentovanymi jako nevinne obeti v soukoli kruteho systemu drticiho vse..
  Film byl myslen jako alegorie udalosti McCartyho ery,1947, pronasledovani a potlaceni komunismu ve svobodne USA.
  Moznosti,ze cely soudni proces/zalozeny na skutecne udalosti v minulosti USA/, se odehral trochu jinak, ze obeti nebyly 100% uplne obeti ,tyto moznosti byly asi zamlceny..
  V podstate,ty nesmysly nahore, ale dokazuji skutecnost, ze dlouhodoba existence a vyvoj Ruska /a Ciny, kterou pomahali amici vybudovat/,ma zrejme velky a jiste stale rostouci vliv na udalosti ve svete i v USA.
  A ze neni ani znamka snahy ze strany USA ,nejak coexistovat, spolupracovat se svetem, jako jeden z rovnych narodu v novem svete ,adaptovat se na zmeny a hlavne vyuzit ty zmeny jako velkou, obrovskou prilezitost k vlastnimu vyvoji,vlastne rozvoji, ted pusobi vice nez negativne na celkovy stav statu.

  OdpovědětVymazat
 8. Už jsem to říkal před měsícem, že za zpackanými volbami v USA stojí Putin. To jinak nemůže dopadnout. No i když Trump jako agent Putina je přeci jen trochu silná káva. Takových tajných služeb v tej Americe mají a Putin si tam dělá co chce. No ještě že je dokázáno, že Číňani podporovali Bidena a přáli mu ke zvolení snad ještě dříve než byl stoprocent potvrzen. Určitě mu přáli dříve než naše vlez.dopr.elská elita. A to je teda jejich ostuda..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:51 samozřejmě, že za zpackanýma volbama v USA stojí Putin. Byl to on, kdo ládoval hlasy do systému Dominion - ovšem pro Bidena!
   Viděl jsem rozhovor, který Putin poskytl západnímu novináři po ohlášení výsledků voleb. Neskrýval svou radost a vyjádřil přesvědčení, že si s levičáckým prezidentem bude skvěle rozumět. Sám zmínil své dlouhodobé členství v KS SSSR.
   V takovém vnitřním a vnějším rudém obklíčení neměl Trump nejmenší šanci uspět!

   Vymazat
  2. Putin, jo? Tak on za tím nebyl Petříček a BISka?

   Vymazat
 9. Já to věděl, že na to dojde, kdy za ten ekonomický a politický bordel v USA může zase jenom Putin!!! Tomu už se nejde ani smát!! To je tak blbé a právě to krásně ilustruje současnou "moc" v USA, která je už jenom trapná a krajně směšná!!A to je náš "přítel" nejvěrnější po boku v NATO!! S USA na věčné časy a nikdy jinak!!! Jak se ty hesla ve své dokonalé blbosti opakují!! Tak jsme před cca 30 lety v čele s Havlem šlápli do pěkně velikého lejna a teď se v něm rochníme!!

  OdpovědětVymazat
 10. Co jsem komu udělal, kdy jsem musel poslouchat ideologické a tupé tlachy totalitních vemen a teď musím po cca 30 letech opět poslouchat výplody nějakých duševních potratů z USA a vůbec se divím, že jim ty kecy může ještě někdo baštit!! Putin ten má honičku, ten nestačí na západě všechny ty volby ovlivňovat , to je výkon a především té západní , ale už úplně tupé propagandy!!! Vždyť těm žvástům už nemůže věřit ani malé dítě!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.54
   Ty tlachy bych ještě zkousnul, ale že na ně tolik blbců naskakuje je skutečně na pováženou. Za bolševika těm kydům aspoň nikdo nevěřil, ale teď?

   Jak to stálo na té hliněné tabulce staré přes 4 000 let:
   Ať se na světě vrtneš kam chceš, všude narazíš na pitomce.
   A nic se nezměnilo...

   Vymazat
  2. 18:54
   Tady nejde o malé děti. Jde o to, že to politici řekli, že se to odvysílalo v televizi, proběhlo tiskem. A je tedy nutno jednat a včas Putina zastavit!

   Vymazat
 11. Je neuvěřitelné kolik místních hlupáků, by si přálo v USA občanskou válku se spoustou mrtvých.
  Co vy jste tady za lidský odpad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si nikdo z diskutujících nemusí přát na to bohatě stačí sám Joe Biden s jeho skvadrou

   Vymazat
  2. Unknown26. ledna 2021 19:53

   U B O Ž Á K U C O J E T I, Ž E N E M Ů Ž E Š M Y S L E T I...

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. 15:19 vystihl jste to OK. USA NIKDY nebyly svobodnou zemí..
  Kdo chce pochopit co a proč se dějí- současné právnické a informační BITVY zamlžované neexistující pandemií , otevřte si tento článek. NEVÍME prostě NIC ....
  DC je oplocen a prezident se nikdy nevrátí do Bílého domu. Ale ne z důvodů, které si možná myslíte.
  https://themarshallreport.wordpress.com/…on/
  Poté, co Donald J. Trump opustí Bílý dům, bude DC uzamčeno, protože nebude možné, aby zahraniční vládce vládl nad suverénní zemí, proto musí být zahraniční vládce uzamčen. V tomto případě by to byla tato nová správa.
  Vláda Spojených států, Kanady a Británie jsou všechny dceřiné společnosti koruny, stejně jako Federální rezervní systém v USA. Vládnoucí monarcha v Anglii je také podřízen Koruně. Globální finanční a právní systém je řízen z londýnské City korunou.

  OdpovědětVymazat
 14. https://gab.com/truthandlife/posts/105623891683974956

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.