Reklama

pondělí 4. ledna 2021

Senátoři chtějí zastavit instalování Bidena

Ivan David 

4. 1. 2021

Už i rakouská ORF, která se horlivě držela hesla – pro volební podvody nejsou důkazy – se cítila včera nucena napsat, že skupina 12 senátorů vznese námitky proti volbě Joea Bidena prezidentem USA. Zároveň chlácholí, že to bude jen symbolické narušitelské gesto bez šance na úspěch.

„Bezprostředně před zasedáním nově zvoleného amerického Kongresu se část republikánů znovu vzbouřila proti průběhu prezidentských voleb. Dalších jedenáct senátorů v sobotu oznámilo, že se odvolá proti volebnímu vítězství Joea Bidena. Ještě před přelomem roku hrozil odporem jeden republikánský senátor (Josh Hawley). „To prý by mohlo „protáhnout“ konečné uznání výsledku, píše na svém webu ORF a pokračuje: „Skupinu vede senátor Ted Cruz z Texasu, který je loajální současnému republikánskému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Několik dalších republikánů ze skupiny se dostalo do Senátu až v listopadových volbách. Senátoři požadují, aby Kongres okamžitě zřídil komisi, která vyšetří obvinění v naléhavém řízení do deseti dnů, aby bylo jasno ještě před inaugurací nového prezidenta, tedy 20. ledna. Jinak prý nemusí výsledky schválit. Skupina své plány znovu odůvodnila obviněním z volebních podvodů a prokázanými nesrovnalostmi při hlasování v několika státech USA.“ Jedním dechem „státotvorná“ ORF dodává: „Stále o tom však neexistují žádné důkazy.“

Asi se její redaktoři nedívali na desítky slyšení v různých senátech jednotlivých států. Nedělo se tam podle nich zřejmě nic zajímavého…

Už na konci roku oznámila skupina republikánských poslanců ze Sněmovny reprezentantů a republikánský senátor Josh Hawley, že se v den finálního sčítání hlasů odevzdaných voliteli odvolá proti výsledkům v jednotlivých státech. To umožní poslancům přinutit obě kongresové komory, aby odešly do samostatných zasedání, diskutovaly o námitkách a nakonec hlasovaly o tom, zda stížnost uznají jako oprávněnou nebo nikoli. Článek na ORF se zmiňuje i o postoji Trumpova viceprezidenta Mika Pence: „Odcházející viceprezident Mike Pence byl krokem senátorů potěšen. Šéf Penceova štábu, Marc Short, uvedl, že Pence sdílí „obavy milionů Američanů ohledně volebních podvodů a nesrovnalostí“. Pence tleskal „snahám sněmovny a Senátu využít své pravomoci k vznesení námitek a předložení důkazů Kongresu a americkému lidu,“ řekl Short. "O těchto důkazech neposkytl žádné další podrobnosti.“ Jak jinak, že?

Trump prý prohrál volby s velkým rozdílem, píše ORF. Ale, potvora, nechce svou prohru uznat a chce se soudit! Přestože zatím 50 sporů bylo Trumpovým právníkům odmítnuto, včetně Nejvyššího soudu USA. Nejvyšší soud však jeden spor přijal a nařídil líčení na 21. 1. 2021. Volitelé jednotlivých států prý už potvrdili Bidenovo vítězství. V dalším kroku formálního postupu po volbách se ve středu sejdou Sněmovna reprezentantů a Senát, aby sečetli hlasy odevzdané voliteli na volebních shromážděních v jednotlivých státech. Pak by podle Ústavy USA mělo být oficiálně jasné, kdo vyhrál volby.

V neděli se obě komory sešly na svém ustavujícím zasedání. Ve Sněmovně reprezentantů se rovněž konají volby předsedy této komory Kongresu. Předchozí demokratická předsedkyně Nancy Pelosiová, zuřivá Trumpova odpůrkyně, kandiduje na znovuzvolení.

Ve Sněmovně reprezentantů obhájili demokraté většinu ve volbách, i když jen těsně. V Senátu se o většině bude rozhodovat až v úterním druhém kole voleb. Ve hře jsou dvě křesla senátorů za stát Georgia. Pokud by Republikáni získali aspoň jedno senátorské křeslo, udrželi by si většinu v Senátu. Pokud by Biden byl instalován do prezidentské funkce, mohli by mu zablokovat jmenování kteréhokoli člena vlády kromě viceprezidenta. A dosazením do funkce by si nemohl být jist žádný Bidenův nominant na některou ze 4 tisíc nejvyšších úřednických funkcí.

Před ustáním nového Kongresu vzešlého z voleb dochází i k vandalským útokům na domy předsedů obou komor. Vandalové poškodili domy dvou předchozích předsedů komor. Falešná krev a useknutá vepřová hlava byly údajně nalezeny před domem demokratky Pelosiové v Kalifornii, který byl také znečištěn graffiti. Na dům mluvčího republikánské většiny v Senátu Mitche McConnella v Kentucky byla nastříkána slova „Where's my money“ a nějaké nadávky. Což se zřejmě vztahuje k neschválení vyšších plateb v rámci koronavirové pomoci, kdy republikánský Senát minulý týden neschválil větší platby občanům navzdory žádosti amerického prezidenta Trumpa.

V úterý tedy doje k jakémusi „zaseknutí“ volební mašinérie a budou se nahlas přednášet pochybnosti o férovém průběhu voleb. Evropský mainstream samozřejmě nepřipustí, že by „Demokraté“ někdy podváděli, a když už, tak z dobroty srdce. Uvidíme, jak zcenzurují senátory a poslance, v souladu s big-tech, tedy sociálními sítěmi, kterým bije srdce výhradně pro „Demokraty“. A to až tak, že Zuckerbergův Facebook zastavil republikánským senátorům za Georgii fundraisingovou kampaň několik dní před volbami pro „porušení zásad komunity“. Dít se něco takového v kterékoli zemi, jež není členem NATO, Evropský parlament již má svolané mimořádní zasedání za účelem uvalení sankcí. Demonstranti proti volebním podvodům by prakticky „neslezli z obrazovky“ zpravodajských kanálů. V tomto případě se ale nic zajímavého neděje, protože tak rozhodla média. Amen.

39 komentářů :

 1. Správné jste to udělali,podle registrace..na googlu..

  OdpovědětVymazat
 2. Buď jak buď, Bidet bude dobrým objektem srandy a legrace. Osmdesátiletý stařec pletoucí si zesnulého syna s žijící vnučkou, tak to tu fakt ještě nebylo. Navíc "zvolený" způsobem, ze kterého smrdí podvod až někam k Saturnu. Dost dobrý, fakt dost dobrý...!

  OdpovědětVymazat
 3. Pence se připravuje na útěk ze země. Pokud se Pence postaví na stranu volební akademie, Trump má v úmyslu pouta pencí na místě a předat jej armádě, aby čelil vojenskému soudu. Wood uvedl, že Pence byl „trojským koněm“ v Bílém domě, který téměř čtyři roky pomáhal „navazovat na„ agenty zla “. Kontroverzní právník, kterého mainstreamová média označila za spikleneckého retarda, obvinil Pencea z tajného setkání s Bidenem a Adamem Schiffem několikrát během posledních dvou zářijových týdnů. Večer poté, co dal Trumpovi důkaz o Penceově zradě, se Wood vydal na tweetstorm vyzývající prezidenta, aby označil Penceho za povstalce a nechal ho popravit prostřednictvím popravčí čety.
  https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2021/01/pence-prepares-to-flee-country-military-tribunal-2649521.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clinton s manzelkou byli popraveni , Epstein si otevrel divci jedenactiletku na ostrove kam je vozi erem Lolita. Dershowitz zjistil ze je vlastne zena a nechal si ho uriznout .Transssexualove jsou prohlaseni za vladnouci tridu a LGBTQ+ si pestuje na farmach zviratka pro poteseni a lasku . Cikani vzdy byli pracoviti a zvlaste dnes kdy jejich mluvcim se stal s Kocabstein Cest, v sest

   Vymazat
 4. Ani jsem to nedočetl do konece. Samá zbožná přání... Ale jaké je opravdu stávající rozložení sil? Evidentně pro Bidena. Vždyť to i senát prokázal, když přehlasoval Trumpovo veto. To asi zrovna nebyl signál k jeho podpoře, že? A pak, Trump obviňuje republikány z některých států, že se nechali uplatit čínskými komanči. Takoví se budou stůj co stůj protivit Trumpovi, jináč by je on v případě svého vítězství natáhl na skřipec!
  A tak nezbývá (Trumpovi), než situaci vyhrotit na maximum, aby si to vítězství Biden užil, a s ním i celé hroutící se USA!

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud bude "nový" prezident, doložitelnými volebními podvody instalováný do čela USA, tak nás čekají "veselé" časy!! To bude celosvětový politický cirkus nebývalé síly!! To si celá mediální obec na světě přijde na své!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americké prezidentské volby to je demokracie v plné nahotě - lži, podvody, krádeže a zabíjení i vraždění to teprve přijde.

   Vymazat
  2. Ta největší prdel nastane, až nám to Indickej Blátošlap s různými unkHowny a dalšími Prdy začnou vysvětlovat.

   Vymazat
  3. Nejde ani tak o Trumpa , jako o system. Senatori dostali 46 tisic pridano.
   Nesouhlasili se zvysenim pro obcana ze 600 set na 2 tisice, ktere pozadoval Trump, kterej ale ma ted s obcanama nekaly umysle.
   Biden uz je zvolenej,tak nema zajem.
   Export voleb z USA a do USA,neni vec nova.Reditel Facebooku Z.kseftoval s daty 2 miliard ucastniku.
   V mnoha statech sveta se upravovaly tak volby pro vyhody kupcu. Dle toho co maji lide radi,kandidati v holportu s kupci, slibovali a treba obliba piva u populace vedla k snizeni cen prave piva, kdyz kandidat nebyl spokojen a zminil se. Pred volbami.
   Ceny potom po zvoleni zase ceny stouply /a stoupaji furt pryc/,aby se skoda nahradila.
   Cina zpusobuje zavislost nekterych statu. Jako rodic, muze potomka trestat,tak i Cina.
   Napr. nova min. zahranici Pareza v Tramtarii ,zacala spilat Cine,kdyz uz to koncilo,vycerpanim vsech obvineni.. A odjela do USA.
   Ty co zustali a nespilali,ponesou ted nasledky.
   Cina nejen krici tresty ale bohuzel zavadi.
   Problemy s Cinou tak nekonci.
   Obrovsky export z Nemecka, pak znamena velky penize pro Merkel, ktera pak snadno otrasa s EU.
   Domino efekt se to nazyva a EU pak otrasa predevsim Evropou. Zbyde i na salon krasy,pro /otresne/,krasavice inteligentni,tam umistene.

   Vymazat
  4. Pozn. Velky penize znamenaji taky velky vliv,napr. z Ciny na Merkel.

   Vymazat
  5. Máte snad nějaké "doložitelné podvody"? Ale nefalšované. Těch kydů z Aeronetu a jiného hnoje už bylo dost.

   Vymazat
  6. Je to k posrání, co pitomců píše bez interpunkce. Pane Dvořáku, měl byste to zakázat Nedá se to číst. I ten blb neznámý ji používá.

   Vymazat
  7. bubak jina doba nauc se cist bez diakritiky je 21 stoleti 2021

   Vymazat
 6. Jak to tam funguje ztvárnil geniální film Limonádový Joe. Když k tomu přidáte počet zavražděných prezidentů, všechny války od Vietnamu a zvěrstva s tím spojená, vyjde vám správný obraz. Pokud jednoho z nich co nejdříve neodprásknou, bude VKR.

  OdpovědětVymazat
 7. A co ta "komise" zjistí? Mám informace, že z některých volebních okrsků odvážejí nákladní auta volební lístky ke skartaci. I když zákon nařizuje jejich archivaci po určitou dobu. Tak že komise se sejde a zjistí, že někdo sice porušil zákon tím, že nechal skartovat volební lístky a silně pravděpodobně i cinknuté počítače. Tudíž se nedá určit, zda volby falšované byly, nebo ne.
  Obávám se, že systém je již natolik zkorumpovaný, že už to "po dobrém" nepůjde.
  Ale i kdyby. Cílem globalistů bylo zničit Ameriku. A k tomu již de fakto došlo. Polovina jde za Trumpem a druhá za Bidenem. Pokud se do Bílého domu dostane Trump, bude druhá polovina tvrdit, že šlo o násilný převrat. Pokud Biden, bude ta Trumpova polovina dál tvrdit, že se tam dostal podvodem.
  Rozděl a panuj. Otřepané, ale stále platné.

  OdpovědětVymazat
 8. Za patnáct, dvacet let budeme všichni vařit čínským soudruhům nudle.
  Ti co nejvíc řvou o čínských slouzích nejvíc berou čínské peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. stale nekomu jsme "varili" svedum osmanum uhrum nemcum rusum a ted vyvolenym😎😂😉

   Vymazat
 9. A nedají si pokoj a nedají.Už konečně pochopte, že pan Biden byl zvolen naprostou většinou občanů USA.Bez nejmenším podvodů. Zase jen trapné pózy několika zoufalců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, mě je úplně pumpička, kdo to nakonec dostane. Ale po internetu kolují desítky věcí, které přinejmenším zpochybňují regulérnost voleb. A pokud se tyto móresy rozšíří i k nám, bude zbytečné chodit k volbám.
   Abych trochu zkrotil tvé nadšení, každá revoluce žere své děti. I soudruzi pověsili Slánského, který byl jedním z nejkovanějších komunistů vůbec. Tak že by si se mohl dočkat toho, že i na tebe by nakonec mohla zbýt nějaká oprátka.

   Vymazat
  2. 17:56
   Hnusaku, tu oprátku s radostí přenechàm tobě, rudému přisluhovači.Slanského pověsili na rozkaz tví oblíbení soudruzi z ruska. Na převrat rudých zmetků nevěřím, takže já jakožto pravičák su klidný,ale na vás rudoruských parchantu jistě dojde.A já s radosti tobě tu židličku podrazim.

   Vymazat
  3. Chyběl si mi tu. Jsi jediný, kdo v tom má "jasno".

   Vymazat
  4. 18:47
   Dík za uznání."" Rozumný "" mazal se hned pozná.

   Vymazat
  5. 18,47
   Hochu, měl by jsi vědět, že sebejistota je vlastní blbcům. Každý, kdo má alespoň špetku rozumu, má pochybnosti. O sobě i o druhých.
   Sebejistota, nebo jistota, vychází z jednoduchosti. A jednoduché není v tomto světě vůbec nic. Tím více obsah tvé hlavy.

   Vymazat
  6. Unkrovn, ježíšmarjá...

   Vymazat
 10. Zhnusený, asi jste ještě málo zhnusený, když odpovídáte na primitivní poznámky unknovvna. A strašit ho nemusíte, je to zbytečné. On si svou cestu už vybral a z té nesejde. To je jisté.

  OdpovědětVymazat
 11. 18;22
  Kokote, máš pravdu.Rusaka a komouše, včetně tebe, budu nenávidět do konce života a udělám vše za jejích chcipnuti.

  OdpovědětVymazat
 12. O ano ,fasista18:51 zase se snazi sve zvracene choutky ventilovat vne ustavu pro choromyslne.... Zda se, ze to bude dedicne zatizeni....fasisticka nenavist mu caka ve velkych mracnech okolo bedny , ktera se u ostatnich lidi nazyva hlava....

  OdpovědětVymazat
 13. Myslím si, pane Dvořáku, že jste toho chudáka neměl mazat. Měli by jsme ctít svobodu vyjadřování, i když tím o sobě často lidi řeknou víc, než by obvykle chtěli.
  Ale je to jenom můj názor.

  OdpovědětVymazat
 14. 19:00
  Hlupàk jako ty, nezná význam slova fašista,není se co divit,že slava.
  Nyní slyším z ČT,jak sám Trump nabádá k podvodům, tlačí na ostatní říkat lež.kašpar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No sláva. Svůj k svému. Jeden lže, druhý lže. Možná by se mohli domluvit a vládnout spolu. Občas by si mohli pozvat ještě evropskou sebranku a pak by tam mohl Putin hodit atomovku. To by byl konečně dobrý skutek ...

   Vymazat
 15. jj donald moze tak akorat zastavit dopravu na lnterstate 95 mozna 10!😂😍😜😎😀

  OdpovědětVymazat
 16. A komedie pokračuje ti co si říkají demokraté jsou největší fašisti. A bidet tam bude jen oficiální president a vládnout bude gejc a spol.

  OdpovědětVymazat
 17. na zaver sve cinnosti diky donald za dalsi 💲 prispevek na me konto

  OdpovědětVymazat
 18. Policie v Německu má toho už dost!
  https://rumble.com/…tml

  V Německu vláda odsouhlasila a následně přikázala policii, hasičům, zdravotníkům a dalšímu personálu ve státních službách povinné očkování. Vláda naštěstí nemyslí. Začala ze správného konce. Podívejte se na výsledek celého nařízení.

  Policie doprovází mnoho aut. Vytvořila konvoj. Projíždí ulicemi ve Frankfurtu nad Mohanem. S tlampačem na střeše následujících vozů vyzývají lidi, aby se nenechali očkovat. Volně přeloženo:

  Naléhavé varování pro obyvatele. Nenechte se očkovat. Corona vakcíny nejsou bezpečné.

  Schválení těchto genetických očkovacích látek je kriminálním činem. Nechceme být pokusnými králíky pro genové EXPERIMENTY. Způsobují smrt, rakovinu, sterilitu a jiné známé možné následky.
  Pridávam video na ďalšie protesty z Nemecka. Konkrétne Norimberg. https://gofile.io/d/OePB0s

  OdpovědětVymazat
 19. Moc se mi libilo, jak Rudy Giuliani udelal tiskovku ve Four Seasons. To fakt nemelo chybu. Jen se potvrdilo to, ze je to regulerni magor, i kdyz uznavam, ze kvalit Donalda nedosahuje:-)

  OdpovědětVymazat
 20. https://www.yahoo.com/news/protesters-backing-trump-roll-capital-055328960.html

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.