Reklama

sobota 23. ledna 2021

Spontánní demonstrace za osvobození Navalného v režii ambasády USA v Moskvě

 

Ivan David
23. 1. 2021

Lze si představit, co by se mohlo stát, kdyby ruské velvyslanectví ve Washingtonu zveřejnilo mapu protestních tras vyznačující, že hlavním bodem bude Kapitol. „Taková směrnice by vedla ke globální hysterii americké politiky, včetně protiruských sloganů, hrozby sankcí a vyhoštění ruských diplomatů,“ uvedla dnes ve svém prohlášení mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. Protože přesně to udělalo velvyslanectví USA v Moskvě, které oznámilo dobu a místa demonstrací za propuštění Alexeje Navalného ještě předtím, než je oznámil jeho štáb.

„Moji američtí kolegové to budou muset vysvětlit na Smolenském náměstí, kde sídlí ruské ministerstvo zahraničí,“ uvedla Zacharová. V pátek vydalo americké velvyslanectví v Rusku nouzové „varovné prohlášení“ o opozičních demonstracích v Rusku na podporu Alexeje Navalného. Velvyslanectví oznámilo trasy a hodiny očekávaných shromáždění ve všech ruských městech a vyzvalo občany USA, aby se „těmto místům vyhýbali“. Ambasáda poznamenala, že v Moskvě „se protestující hodlají shromáždit na Puškinově náměstí kolem 14:00 a pochodovat směrem ke Kremlu“.

Co to bylo - doporučení nebo směrnice? Ani organizátoři demonstrací takové plány neoznámili. Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že tato oznámení budou považována za hrubé zahraniční zásahy do ruských vnitřních záležitostí a následovat bude „silná reakce“. Ruské ministerstvo zahraničí už dříve vyzvalo americké diplomaty v Moskvě, aby řešili své vlastní problémy a nezasahovali do vnitřních záležitostí jiných zemí.

„S nástupem Joe Bidena k moci se diplomaté, dříve poněkud „ukáznění“ během Trumpova prezidentství, ale jmenovaní většinou v systému Clintonová-Obama, „urvali ze řetězu“ a nyní podněcují skrytě i otevřeně protivládní demonstrace v Rusku. A to jsme jen na začátku“, píše řecký server pronews.gr.

Co se samotných demonstrací týče, čísla i zprávy se poněkud rozcházejí. A to včetně počtu účastníků. Protestovalo se ve více městech, nejvíce lidí se sešlo v Moskvě a Petrohradu. Německý Bild píše o statisících, ale pak uvádí, že v Moskvě se na Puškinově náměstí sešlo asi 10 000 lidí. RT píše o tisících. Pravda bude zřejmě někde uprostřed. Všechna shromáždění byla označena za nepovolená a dochází k mnoha zatčením. Podle očitých svědků je většina účastníků ve "stáří" kolem 15 let, protože Navalného „štáb“ svolával účastníky především pomocí sociální sítě tik-tok, jejímiž jsou tito mladí lidé typickými uživateli.

81 komentářů :

 1. Majdanizace skončila nejen v USA,ale po celém světě. Putin NIKDY v Rusku nedovolí rozjet krvavou "DEMONSTRACI" , stejně jako Trump. Trump má totální vojenskou podporu.
  Amerika prožívá dny TEMNOTY a BOLESTI. https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/president-trump-has-total-military.html
  Všichni tito úředníci (guvernéři, státní tajemníci a jiní panáci Deep State atd.), kteří potvrdili právoplatnost voleb založených na strojích Dominion, jsou nyní obviněni ze spoluúčastí na masivním zločineckém mezinárodním spolčení a podvodné velezrádné operaci biblických rozměrů, a mohou být od tohoto okamžiku kdykoliv obviněni ze vzpoury, velezrady a podvodu, a zatčeni, s cílovým určením v jednom z táborů FEMA, ať už pod gilotinou, nebo injekcí, nebo ve slušivé cimře na doživotí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlásat něco takového ještě po 20.lednu, kdy se Joe Biden, složením přísahy stal vrchním velitelem, je spíš na Chocholouška.

   Smazat
  2. Trump osloví národ, aby oznámil zatýkání, protože veřejné mínění je už připraveno: 75% republikánů a 30% demokratů VÍ, že volby byly ukradeny Bidenem. Technologický podnikatel Patrick Byrne se představuje jako vůdce týmu, který vyšetřuje podvody voličů a zodpovídá se Giulianimu a Powellové. Zřejmě je součástí soukromé „zpravodajské služby“ prezidenta Trumpa, ke které patří také generál Flynn. Tvrdí, že mají všechny údaje, které dokazují, že volby byly ukradeny. (Určitě jsou to oni, kdo analyzují servery CIA v Německu). Operativec CIA, který se podílí na krádeži voleb, ví, že její ředitelka, Gina Haspel, bude tento týden zatčena, protože ministerstvo spravedlnosti má své servery v Německu. Lidi, už vám to neudělají. Servery CIA v Německu byly vzaty armádou. Servery dokazují, že došlo ke změně více než 5 milionů hlasů. Informace jsou přenášeny z E. a Barra do Sydney. Jsme blízko toho všeho, co teď vybuchuje, a proto lidé ze CIA, kteří jsou uprostřed toho všeho, opouštějí Zemi, dokud mohou. Osobně jsem se podílel na přepínání tisíců hlasů ve Wisconsinu a byl jsem zodpovědný za to zkurvené vítězství v Kanadě. CIA měla tuhle tašku (=úkol), dokud se do toho nezapojili všichni amatéři a my si neuvědomili, že náš neúspěch byl sledován vojenskou rozvědkou ve všech momentech, když jsme měnili hlasování.
   Presne v 19.30 u Dr Chochlouska a Dr Davida v Bohnicich
   Prineste si naboje granaty a potravu na 14 dni boju .Prostitutky zajisteny i na LGBT se pamatuje
   VPRED ni VZAD

   Smazat
  3. Jenom bohuzel maji chazari asi vic penez, jak ten globalni reditel zemekoule a tzv. Pindar z rodu Rothschildu, ktereho nedavno zabili (pry zemrel na infarkt) u Zenevy. A tak se rump ani neuprdne, ani jeho Qanoni. Chabat Lubowic prohral bitvu. Co bude dal nevim. Ale lidi maji vetsi silu. Nesmeji jim ovsem vzit zbrane jako na Novem Zelandu.
   Je to na hrane a tak ted zkousi znicit Rusko jako to bylo Leninem a Trockim v 1917.

   Smazat
  4. Název článku je falešný. Nebyla to spontánní demonstrace, ale dobře organizovaná demonstrace po internetovém telegram kanálu.

   Smazat
  5. 11:45 myslím, že název není matoucí. To je jako oficiální beseda, kde se pokládají předem připravené spontánní dotazy.

   Smazat
 2. V USA vypnuli twitter pro ambasádu Číny za nějaké prý protiamerické cosi .Tak co krapet poladit komunikační sítě ambasádě USA v Rusku. Jen se divím ,že patroni v pospojovaných státech vybrali Navalného . Takového nicku. Bredy

  OdpovědětSmazat
 3. nedozrálí mladíci a slečny jejichž programem je jen módní protest. Podobně u nás voliči Pyjátů a v Bělorusku příznivci"Litevky" Tichanovské. Marnost nad marnost.

  OdpovědětSmazat
 4. Sledoval jsem ruské weby. Nic moc dramatického. Navalného "hrdinové" postavili do předu školáky a z poza jejich zad útočili na policisty a pak zdrhali se zase schovat za jejich záda. Na policisty většinou házeli sněhové koule. K fyzickému napadení došlo sporadicky a bylo vidět, že jde o připravené provokatéry. Téměř všichni útočníci byli zadrženi. Ostatní budou vypátrání a potrestáni. Tito půjdou do "ťjurmy". To znamení do pracovní kolonie. O tom rozhodne soud. Lehčí dostanou "administrativní arest". Něco jako obecní šatlava, kam můžete být v Rusku zavřeni až na tři neděle za menší prohřešky (opilství, veřejné pohoršení apod.). Pak zametáte ulice, pomáháte v obecních podnicích, uklízíte služebnu a tak. V pravomoci to má policejní náčelník. Dva takoví už to koupili. Už včera byli všichni varováni. Studenti, pokud se zúčastní dostudovali, rodiče nezletilých mají na krku zanedbání výchovy a organizátoři ohrožení mladistvých. Jinak v Moskvě a Petrohradu několik tisíc, na lontě stovky. Ale hodně mladých se přišlo jen podívat a nijak se nezapojovali. A jak říkám, nic dramatického. Uvidíme, jestli to nebyla pouze zkouška. Ale podle vystoupení představitelů policie a justice, dopady budou okamžité, konkrétní a tvrdé. takže si to nejspíš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle seznamu.cz probíhá v Rusku masivní a brutálně potlačovaná revoluce se statísíci účastníky.No a když jsem článek o protestech na diskuzi nazval blábolen byl jsem na 24h vyloučen . Maniplativní server. Danny dík za pohled z druhé strany . Bredy

   Smazat
  2. Tywe, vy si neumíte najít vhodné video navalného křečci vs ukrajinsští křečci je přou o to kdo je větší agent putina
   https://youtu.be/Lb6EOlgf_10

   Smazat
  3. Na ruských webech právě ukazují jak pracují "nezávislé" a "alternativní" weby "Dožď" a "Nechta" známé z Běloruska a sídlící v Polsku. Publikují loňské záznamy z běloruského Minsku a vydávají je za současné z dnešního Ruska. I když neladí počasí, muzika, vlajky...

   Smazat
  4. 20:54
   Bejt tebou, tak bych tu hlavu reklamoval.
   Evidentně vadný výrobek.

   Smazat
 5. Tohle je taky pecka, ukrajinský novinář se ptá na názory demonstrantů, k tomu by mohl klidně někdo udělat titulky, protože to je bomba :D
  https://youtu.be/rwtNN_perZY

  OdpovědětSmazat
 6. No a nakonec nějaká akce https://youtu.be/kIx3CxXBYUQ?t=108

  OdpovědětSmazat
 7. nechat zavreneho! sranda ze i cesti blbecci stavkovali za zlodeje navalneho! vsak uz 2 tresty ma takze kandidovat do politiky nemuze na presidenta uz vubec ne! jo a neni to ten co vstal zmrtvych jako skripalovi po smrtelnem novicoku!?😂😂😂😂😂jdu blit🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

  OdpovědětSmazat
 8. A to všechno co organizují v cizích zemích USA, je v rozporu s mezinárodním právem, ale zejména s Chartou OSN, jako nejdůležitějším zákonem na světě. A oni USA to porušují více jak 200 let, počas kterých terorizují a masakrují svět. Prostě místo spolupráce a mírového soutěžení mezi národy se uvádějí lži , nenávist a podněcování k protestům vůči demokraticky zvoleným zástupcům a podpora nepřátel své vlasti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení: dnes už kdo chce tak ví, že USA nikdy nebyly svobodnými státy. Prezidenti buď poslouchali nebo zemřeli. Trump je osvobozuje a osvobodí. Poté přijdou na řadu další staty SVĚTA! Odhalení vraždy J.F.Kenedyho -státní převratv 1963
   https://qactus.fr/2021/01/17/q-scoop-executive-action-le-coup-detat-contre-kennedy-lultime-revelation/

   Smazat
 9. Měli bychom tu americkou ambasádu vyhnat z ČR, dokud zde bude, tak si nemůže být nikdo jist svým životem, ven s tou americkou svoločí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:45 A také jejich zaplacené poskoky z neziskovek taková svoloč demonstruje v Rusku pár zaplacených poskoků nuly navalného.

   Smazat
 10. Odhalení vraždy J.F.Kenedyho -státní převratv 1963
  https://qactus.fr/2021/01/17/q-scoop-executive-action-le-coup-detat-contre-kennedy-lultime-revelation/

  OdpovědětSmazat
 11. No a nakonec nějaké videjko z amerického policejního kanálu o událostech v Rusku.
  https://t.me/police_frequency/37756

  Shocking Scenes from Russia: a Russian Patriot "Vatnick" (like "Proud Boy" in USA) have was beaten by rioters crowd.

  Jesus! Fuck Antifa! Fuck Navalny!

  OdpovědětSmazat
 12. Takže je to skoro jako ve Francii nebo v Berlíně? V USA do nich rovnou střílí. Unknowne, ty vle. Alespoň se koukni na záběry z místa než začneš psát hovadiny. Je jich dost. V Rusku je nemlátili. Jen jich pár sebrali a hned zase pustili. A bylo to takové lážo plážo z obou stran. To musím uznat. To když táhnou baníkovci Prahou na Spartu, tak to má větší grády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stotisicovou demonstraci v Parizi opominula media. Par tisicovou demo v Rusku za zradce a krysu N. cpou nam vsude do medii. Proste zapadni demogggracie a sfoboda!

   Smazat
 13. Či by nebolo najjednoduchšie zrušiť Navalnému občianstvo a nevpustiť ho do Ruska. (bolo by po probléme). Nech zahraničie sa stara o jeho živobytie? Rusko by nemalo takýto problém a Navalný by mohol v zahraničí organizovať svoje mítingi bez ujmy (na ktorých by nemal účasť).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalnyj nemůže být podle zákonů Ruské federace vyhoštěn, jestliže s ním probíhá trestní řízení. Porušil podmínky nepodmíněného trestu. Alespoň se domnívám, že situace je nyní právě taková.

   Smazat
 14. Unknownovi už hráblo. Tak co sem lezeš sám a pak nestíháš? Pozvi si posily. Indiána běžce, anonyma, JJ...Kde se flákají? Nebo jsou to tvoje pseudonymy?:)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je stejná osoba. Nacistický běžec alias UnkHown je potvrzeno jako jedna osoba a zřejmě i JJ. Za tu narážku na Indii se jen schovává, aby to neříkalo přímo, co zastupuje.

   Smazat
  2. 23:17. Ano máte pravdu. Je to jedna osoba zde vystupující pod třemi jmény. Patrně nejen zde.
   Z čehož se dá jasně usoudit, že je to placený člověk nasazený na tento web.
   Neuhlídal si projevy a vícekrát se prořekl.

   Smazat
  3. A už se stalo :D
   A to jsem jen napsal, že nejsem bežec. Jak škodlivá informace!

   Smazat
  4. 14:00. Ale jste bežec, jste, v jednom ze svých příspěvků jste se krásně podřekl...
   Za to pochválen nebudete.

   Smazat
 15. Ivan David není žádný proruský fanatik. Zato ty seš hlava vylízaná, vymetená, na šírém světě zbytečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, to znám.
   Stokrát si řeknu, že mě přece nemůže nějaký idiot vytočit a než chvilka uplyne...
   Asiže všeho moc je příliš.

   Smazat
 16. Milý" neznámý, nejsem zdatný diskutér, spíše jen pozoruji diskuzní scény na vebech NR a jemu podobných, které mi jsou názorově nejbližší. O veby opačných názorů ve svých skoro sedmdesáti letech nemám zájem, názorově mě neobohacují, je to pro mne jen ztráta času. Pro jiného může být zase účast na našich vebech rovněž ztráta času, proto sem nechodí. O to více se podivuji tomu, že se najde zde, na vebu NR, "diskutující" tvého formátu, opačné orientace než většina zde diskutujících.
  Při sledování tvých sprostot, urážek, adorování tvých chlebodárců, vyhrožování vypínáním, mazáním zde diskutujících, mně vždy vytane na mysli období před druhou sv.válkou - nástup fašizmu v Itálii, v Německu ale i u nás, v mém rodišti, v Sudetách. Toto období je velice dobře zdokumentováno, z mého rodiště mám o této době svědectví přímo od pamětníků. Tragikomické postavičky jako ty, v podstatě užiteční idioti té doby, se vyrojili jako houby po dešti. Konečně vycítili svou příležitost, kdy s mocí v zádech mohou konečně ukázat všem, jací jsou důležití pašáci, navíc mají z toho i finanční prospěch... Takže moc a sláva ... Vlastně jen drobečky moci (např."MY" tě vypnem), poplácávání po zádech (sláva mezi svými), jidášský groš - co ale více si nýmand tvého formátu může přát, že ?
  To je ale jen jedna strana mince, tou druhou stranou byla situace na konci války, kdy ani například Skorzeny nakonec neuchránil Duceho a jeho milenku před zlynčováním a následným přibitím na vrata ...
  Ty ale můžeš mít štěstí: třeba bude málo vrat ...
  Także ti "držím palce", teď "jedeš", užij si svých pět minut slávy - pamatuj ale, že vše jednou končí ...

  P.S.:
  omlouvám se, v psané přímé řeči je slušností oslovení začínat velkým písmenem, to platí samozřejmě a především u osob, kterých si vážíme. Ani jedno ale není tvůj případ, víš ?

  OdpovědětSmazat
 17. No v Rusku už je všude klid. Nic moc se nedělo a tedy ani nestalo. V Moskvě 4000 lidí. Jinde pár stovek. Ale ne všichni přišli protestovat. Mnoho se jich přišlo jen podívat. Kolik je těžko soudit. A tak většina stála na chodnících a nijak se nezapojovala. Ale provokatéři se snažili jen což. Napadali, snažili se jako prorazit kordón a koukali se, jestli je kamery točí (asi doklad pro vyplacení honoráře). Ale vcelku marně. Velký problém budou mít ti, co napadli auto z úřadu prezidenta, které projíždělo a jeho řidiče. Kreml už avizoval tvrdý trest. A to je asi tak všechno. Unknown je zbytečně aktivní. Protesty nejsou na prvních stranách médií ba ani v headlinech. Dokonce ani na Novinkách nebo Aktuálně (volny.cz).

  OdpovědětSmazat
 18. Budeme se držet nezávislých zdrojů: WhiteCounter: 15000 účastníků v Moskvě, OVD Info: 3134 zadržených v celém Rusku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeme se držet velké nepřítelkyně Putina a Ruska - Petry Procházková: 4000 v Moskvě - to je málo.

   Smazat
  2. Njn, v tom článku jsou vyložené hovadiny. Ale to je problém všech českých médií. Musíte číst zprávy z obou stran, případně nezávislých. Mrknout na nějaká nekomentovaná videa a pak nebudete psát hovadiny o tom, že "Podle očitých svědků je většina účastníků ve "stáří" kolem 15 let". A vůbec, škoda komentovat

   Smazat
  3. Ale já na videích vidím spíš děti a výrostky a pár Navalného aktivistů. Tak jak to podle vás je?

   Smazat
  4. Videa jsem přiložil, co takhle návštěva očního?

   Smazat
  5. V Moskvě bylo zadrženo 1224 osob z 4000 a ještě to byly většinou děti. Hmm, možná bych se na očního vykašlal a zkusil to jinde

   Smazat
  6. Podívej se hlavo co myslíš zadnicí na to co je smyslem kraválů po návratu Navalného do Ruska - pod dohledem ambasády USA,která pomáhá organizovat kravály.
   Tvrdé zásahy policie se nijak neliší od těch co měli US policisté na Kapitolu. Navalný je prostě pacholek
   který má dělat v Rusku dusno. Je věcí Rusů jak se na tohoto pytlíka budou dívat a zda ho budou milovat jak hvězdu. Proč by to dělali - co jim přinesl?
   Zatím to vypadá ,že má velká většina Rusů raději
   Vladimíra Vladimíroviče. Zaplať pámbu,že se takový
   člověk dostal v Rusku na nejvyšší funkci. Je to
   vidět na výsledcích země. Soudím,že by bylo rozumnější kdyby USA soutěžily s Ruskem v kosmu nebo v lékařské vědě. To by světu pomohlo. Tohle štvaní a pořádání kraválů za dolary nic dobrého nepřinese.
   Uvidíme co Biden s Nulandovou podniknou proti Rusku.
   Nic dobrého to ale nebude všímá si toho dost médií ve světě.

   Smazat
  7. K těm médiím asi toto:

   https://anonup.com/thread/366057

   Smazat
  8. Legrace, co lze dnes na počítačích vytvořit. Virtuální královna možná ze stejné dílny jako virtuální Putinova hacienda. Ale na hlupáky to platí.

   Smazat
  9. Hej vymytá hlavo, služba je služba, ale jestli je podle tebe dostatečný zdroj lži-Reuters, jako lži-mainstream-média udávaný zdroj, tak je to hodně smutné. Snažíš se, snažíš oč ti síly stačí, ale na novinkách by jsi zaperlil více, tady jsi za vola.

   Smazat
  10. Hej vymytá hlavo, služba je služba, ale jestli je podle tebe dostatečný zdroj lži-Reuters, jako lži-mainstream-média udávaný zdroj, tak je to hodně smutné. Snažíš se, snažíš oč ti síly stačí, ale na novinkách by jsi zaperlil více, tady jsi za vola.

   Smazat
 19. Američtí diplomaté budou předvoláni na ruské ministerstvo zahraničí po zveřejnění tras nelegálních protestních akcí

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021012313095998-americti-diplomate-budou-predvolani-na-ruske-ministerstvo-zahranici-po-zverejneni-tras-nelegalnich/

  Na Dálném východě v Rusku probíhají nezákonné protestní akce. Několik stovek lidí vyrazilo do ulic

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021012313092438-na-dalnem-vychode-probihaji-nezakonne-protestni-akce-nekolik-stovek-lidi-vyrazilo-do-ulic/

  Čeští policisté ulovili 12 nelegálních migrantů. Když uprchlíci zjistili, že nejsou v Německu, rozbrečeli se

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021012313092603-v-patek-policiste-ulovili-12-nelegalnich-migrantu-kdyz-uprchlici-zjistili-ze-nejsou-v-nemecku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyzirkove a nasilnici se rozbreceli, protoze vidina nemeckeho raje je v nedohlednu. Ve Svycarsku jsou uz z nich zoufali. Tem co odmitli dat azyl, je stale vic.
   Jejich zeme je nebere zpet kvuli COVIDU i chybejici dohode o uprchlicich. Kradou a jsou arogantni a nasilnicti i k policii a nemohou s nimi nic jineho udelat nez je dat do renitentnich lagru. Za coz je budou pravdolaskari a aktiviste zase bicovat, ze utlacuji chudaky migranty. Cesi, tuhle pakaz vracejte, nebo to bude u vas taky tak. Cikani snad uz staci ne?

   Smazat
 20. Co takhle na oplátku zveřejnit zveřejnit všechny záběry, kdy se provalila senilita Bidena na kamery a jeho nechutné chování prozrazující sklony k pedofilii, což bylo taky zachyceno. Na to by se jistě našlo dost aktivistů, kteří by v rámci boje proti sexistům a násilníkům požadovali odstoupení prasáka Bideta, který dělá svému jménu čest, jelikož je "toho" plný.

  Ať si ty amícké prasata užijou taky nějakou vlastní medicínu. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako nezávislý pozorovatel inaugurace jsem zaznamenal, že Biden se dvakrát zakymácel jako Zeman v chrámu sv. Víta...Ještě, že vedle něj nestála Němcová, třeba by cítila whisky...

   Smazat
 21. Navalný je pouhý nástroj.Nová doba, noví zrádci.

  OdpovědětSmazat
 22. I u nás jsou někteří již déle než pět let "probuzeni"!!!

  https://youtu.be/dmhp-7PZiVU

  OdpovědětSmazat
 23. Sleduj stopu peněz. Navalnij, pokud vím, nikde nepracuje. Není zvoleným zástupcem, podnikatelem ani zaměstnancem nějaké firmy. Přesto létá po celém Rusku i po světě. Nocuje v drahých hotelích a stravuje se ve vybraných restauracích. Kde na to bere?
  Pokud zjistíme, kdo mu tohle všechno platí, odhalíme i konečný cíl těchto akcí.
  Ale tahle otázka v českých médiích zatím nepadla ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli v českých médiích, ale už jsem četl, že za ten jeho panflet, který údajně vidělo 77 milionů lidí na YT za 4 dny dostal už druhý den 6 mega rublů, kolik je to dnes netuším. Z toho mi vychází, že to v Moskvě vidělo asi 10 milionů lidí a na demonstraci přišlo 15000. Kdo lže více je zjevné. Prostě ty prachy co do toho nasypal západ nebyla dobrá investice. Dělat z toho bezvýznamnou frašku jako tento článek je zase druhý extrém

   Smazat
  2. Někdo, souhlasím, že není třeba ty protesty podceňovat, i přes tu slabou účast. Včera k tomu měl rolik profesor Panarin. Má za to, že Rusko nemá dobře vypracovaná systémová opatření proti podobným útokům vedeným ze zahraničí a prostřednictvím sociálních sítí.

   Smazat
  3. Navalny dosud kradl penize a zproneveroval. Nedela, je profesionalni rozvracec Ruska. Za to mel podminky, ale porusoval jejich ujednani. Kdo ho financuje a ty demos? Prece ti, pro ktere hraje roli Lenina a Trockeho dneska. Znicit, rozlozit Rusko, aby ho mohli chazari zase vykrast jako za Jelcina. Jo, tenkrat byli Rusove ok, zadna rusofobie, nenavist, sankce, otravy jejich spionu a poskoku jako je krysa Navalny.
   Rusove byli kamosi. Putin ale rekl dost, vykradat nas nebudete! A nastalo prece pro Rusko peklo a neustale se ho snazi destabilizovat!!!! Ani se nepise, ze neustale dostavaji instituce a obchodni domy v Rusku telefonaty s varovanim o bombach a musi je vyklizet a bomby hledat. To uz takhle bezi leta. Je tezke pachatele dohledat, spoluprace s fizly na zapade nefunguje.

   Smazat
  4. Troubo 8:05, který nepřemýšlí hlavou, ale smrdí sečkou v dutině lebeční, Navalený je souzen za podvod firmě Yves Rocher, která na něj podal trestní oznámení. Tak tu nepapouškuj hovadiny vlastním jménem DUTOHLAVE.

   Smazat
 24. Konečně v Rusku začína revoluce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano soudruh Gorbačov to taky podle mne myslel dobře. Šel ve šlépějích našich soudruhů ze šedesátých let a představoval si taky takový nějaký reálný socialismus s lidskou tváří. Myslím, že soudruh Gorbačov byl v mnoha směrech nepochopen. Kdyby to šlo podle něho tak by jsme byli o mnoho dále. Asi tak jako je nyní Čína. Souduh Gorbačov nikdy až tak nezpochybňoval úlohu komunistů ve státě. Kačer, dobrý!

   Smazat
  2. Kutnohorsky - komnisti prece rikali: Mysleli jsme to dobre, ale delali spatne.

   Smazat
  3. V tvoji prazdne makovici leda!

   Smazat
  4. jestli se v Moskvě která má víc obyvatel než naše republika sešlo 15000 lidí tak to teda je revoluce

   Smazat
  5. jestli se v Moskvě která má víc obyvatel než naše republika sešlo 15000 lidí tak to teda je revoluce

   Smazat
  6. Jasně Jákobe Jando J.J., jen tvůj vlhký homo-porno-sen. Místní složky si s tím poradily.

   Smazat
 25. Vadí mě jak se zde někteří k sobě chováte jako necivilizovaná hovada. Ale budiž, zřejmě se tím nějak ukájíte. Co se týká toho nešťastníka Navalného, ten již není vůbec figurou na politické šachovnici, která by sama něco řídila či organizovala, je to loutka ve vleku událostí. Smyslem jeho transportu po zázračném uzdravení je aby EU zarazila Německu dostavbu plynovodu z Ruska, proto to bylo takto načasováno a hlavní roli v tom hraje velvyslanectví USA v Moskvě. Jelikož sankce USA neměly žádný účinek tlačí se to nyní vše přes EU a to se asi úplně nepovede. Takže chovejte se tady k sobě slušně, hovad je všude jinde dost nemusí být i zde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebud sprosty, neprovokuj a neurazej. Budes se divit, jak bude diskuse slusna!

   Smazat
 26. Jinak ,,pane běžec z Indie,, Vy byste se měl asi nějak aspoň ambulantně léčit, nejste zřejmě zcela v pořádku, někteří lidé tuto diagnozu mají vrozenou, u Vás nevím. A pan Julian Assang je jedním z mála hrdinů, kterým záleží na osudu USA, které nastoupily cestu do zapomnění, ono v té USA moc hrdinů nikdy nebylo a sochy těch posledních házejí nyní do moře a současné vedení v Kapitolu to totálně dorazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Indického pomatence netřeba reagovat. Je tu vždy jen na chvilku, a pak je smazán.

   Smazat
  2. Uz jsem vas prestal sledovat kvuli trollum, kteri rozumnou diskusi otravovali a znemoznovali. Byli dva, treti je JJ. Davate mi nadeji, ze se to zlepsi.

   Smazat
  3. Pane Dvořák, když ono to nedá(ani vám). Někdy opravdu velice dobře nahrává na smeč. Jinak mi nevadí, když je mazán.

   Smazat
 27. Ty pořád nevíš co to USA je zač.jedine USA neustále zasahují a štvou proti jiným zemím.oni jsou prý bohem pověření k vedoucí úloze ve světě.valky v Koreji,Vietnamu,Iráku,a další a to vše ještě propojeno s bývalým koloniálním dědictvím Anglie, protože anglani byli všude od blízkého východu ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to prece jednoduche. Nepratele USA jsou pouze ty zeme, ktere odmitaji vladu americkych loutek ve sve zemi a rozkradani surovin US koncerny a bankami.

   Smazat
 28. Videl jsem ty demonstrace na live (!) prenosu RT. Provokateri bili policisty pesti do obliceje a spousta jejich filmaru byla pripravena, okamzite reakci policie dat mediim na zapade. Policiste nereagovali, meli rozkaz. Velice moudre! Byli to demonstranti, spousta cumilu i blbecku vyhecovanych lzivym videem proti ruskych organum a Putinovi na Youtube.
  Americka ambasada za podporu demonstraci by mela byt redukovana. Kdyby neco takoveho delali Rusove ve Washingtonu! To by byl rev a sankce!
  Je to utok Globalistu na Rusko, Kerenskij II jak rekl dnes Panarin. Je organizovan jako i tenkrat britskymi tajnymi sluzbami. Je treba vedet, ze D. Trump uvolnil na 'zadrzovani' Ruska, t.j. na diverzi, demonstrace, uplaceni poltiku a spravy, terroristum 4 miliardy $, o jednu miliardu mene nez pro Majdan na Ukrajine. Podle V. Nulandove stal Majdan USA 5. miliard $.
  Pratele, zapad se hrouti a zkousi zoufale odvest pozornost a doufa, ze Rusko zase po jeho destabilizaci vykrade jako Cesko po sametu. Nic nam nepatri, ani voda. A vladne nam megazlodej a lhar Babis a jeho kamosi. V USA se take nic nehybe, vsechny kecy Trumpa byly lzi. Predpoved od Trumpa na bouri je na pondeli, zitrek. Uz neverim nicemu. Chazari ho utreli a ted ho budou tyrat.

  OdpovědětSmazat
 29. Divim se proc Rusove ty americke diplomaty-diverzanty nevyhazeji z okna, nebo alespon z Ruska za tu jejich pomoc demonstrantum. Rusove ovsem nejsou Cesi, kteri a to pak tvrde doplatili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:16
   IDIOTe tak jdi co tě drží ty tuplovane HOVADO.

   Smazat
 30. Rusové v pořadu Svoje pravda diskutovali manifestaci v Moskvě a jiných městech
  https://www.youtube.com/watch?v=VZnnka_lmrA
  Známá sympatická Margarita upozornila, že shromáždění bylo vyvoláno v době, kdy v Evropě platí lockdown. Organizátoři nejspíše záměrně chtěli vyvolat další výbuch pandemie a další mrtvé. Stálo to za to Navalnému a jeho loutkovodičům? Kdo v tom má prsty?

  OdpovědětSmazat
 31. Nevím, proč jidáš a floutek Navalný (v jednom), který je v Rusku politickou mrtvolou, zde vyvolává až takové emoce.
  Jeho osobní starostí vůbec není prezidentství v Kremlu (to by se muselo v Rusku zbláznit víc jak 50 % voličů, což je absurdní), ale udržení se při životě.
  Protože pro své chlebodárce už Navalný nemá jiný význam než jen význam mediální bomby.
  Ruská taj. služba bude mít proto mnoho práce, by jej ochránila před těmi, kteří jej platí a exploatují. Jako spotřební matroš ..

  OdpovědětSmazat
 32. Rusko není Česká republika, Rusko není v jakési EU, Rusko nemá ministra Petříčka, Rusko si nenechá kálet na hlavu !

  OdpovědětSmazat
 33. Pravda je taká, ze Navalnyj ako lider opozicie v Rusku je "schvaleny" ruskym vedenim...je citatelny, a v podstate neschopny zdvihnut kriticku masu a to ani za finacnej podpory anglosionistov... Nepriatel, ktory ma nema cim prekvapit, je nepriatelom bez rizík...Ak by bol skutocnou hrozbou, uz davno by zmizol zo sceny a to sofistikovanym sposobom :) + dalsi benefit, FSB moze bezpecne a bez zvlastneho usilia studovat riadiace algoritmy tzv. majdanov a pracovat s nimi + vcasne zachytenie nastupujucich a potecialne rizikovejsich "opozicnych" kadrov...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.