Reklama

pátek 29. ledna 2021

Tak jak to s tím palácem cara Putina vlastně je? (VIDEO - v ruštině)

X.Y. (redakci NR je identita autora známa)
29.1.2021

Zde je ve zkratce dnešní informace, která se objevila nejprve v diskusních pořadech ruských televizí a pak i ve zprávách. Měla být dost pádnou odpovědí na lživý dokument Navalného, který se díky lžimédiím celého světa (a hlavně uvnitř Ruské federace) podařilo šířit tak, že nabral jen v Youtube téměř 100 milionů shlédnutí (průměrná doba sledování je však jen 8 minut). Také českoamerický Seznam-Zprávy a S-hovinky si pochutnaly na tučném soustu a horlivě opisovaly nechutný, nevkusný luxus cara. Poslední, doufám, výpotky toho druhu jsou ještě z dnešního rána.8 komentářů :

 1. Ruský prezident Vladimir Putin obvinil západní vlády z geomanipulace se zemským prostředím pomocí chemických postřiků, jejichž cílem je změnit světové klima a otrávit obyvatelstvo. 16.1.2021
  https://amg-news.com/putin-warns-western-governments-are-destroying-the-planet-with-chemtrails-for-control-and-profit/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V ruských zdrojích nic takového není!

   Vymazat
  2. Jestli Rusové vědí pravdu jak to bylo 11 září nebo s korákem tak by to měli zveřejnit. Aby se nestalo něco ještě horšího. Co se jim může stát nic stejně je nenávidí a pomlouvají. A přeci si nenechají vraždit vlastní obyvatelstvo k tomu jsou ochotni jen západní poskoci.

   Vymazat
  3. cabliku, vědí toho dost, ale taktika je důležitější. Všechny ty ubohosti jen vypovídají o degeneraci státu který je prohlašuje za pravdu. Proč nám neukážou paláce krejčího ze Slezska/ na saka nepouštět/ Bakaly, a to je jen takový šmudla.

   Vymazat
  4. praděda To máte pravdu já jen aby potom nebylo pozdě ale uznávám že Putin je stratég.

   Vymazat
 2. Tady je reportáž ještě s rozhovorem s jejími tvůrci
  https://www.youtube.com/watch?v=Rh8EyVteDQM

  Poslechněte si celé video, zasmějete se!

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Dvořák važte výroky. Nikdo neví fšecko.
  AE News] Vladimir Putin odtajnil archivy SSSR o Mnichovské zradě ao úloze Polska při rozbití Československa! [CZ Titulky]
  https://vimeo.com/382135621

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pište laskavě do vlákna pod text, na který chcete reagovat. Díky.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.