Reklama

sobota 2. ledna 2021

Ukrajina nevyhnutelně přijde o jihovýchodní regiony

Sergej Aksyonov

3. 1. 2021 RusVesna

Šéf Krymu Sergej Aksenov uvedl, že banderovská a rusofobní ideologie povede k nevyhnutelnému odchodu alespoň jihovýchodních oblastí od Ukrajiny.

(Foto Vít Hassan: pochod ukrajinských nácků ke 112. výročí narození Stepana Bandery)
"Nový rok na Ukrajině tradičně začíná nacistickým Sabatem."-  Banderovi ideologičtí dědici oslavují narozeniny svého idolu pochodňovými pochody. Bezpečnostní opatření vztahující se k pandemii, stejně jako obecně žádné zákony, jim samozřejmě nejsou pro ně závazná.
Bandera je smrtící infekce, která ničí Ukrajinu. Krach této státnosti vedly právě pokusy Kyjeva vybudovat svou státnost na myšlenkách namrzlých nacistů.
Krym nechtěl, nemohl a nestal se součástí banderovské a rusofobní Ukrajiny. Donbas obhájil své právo být součástí ruského světa se zbraní v ruce. Ostatní regiony, přinejmenším jihovýchodní regiony, nevyhnutelně odejdou.
Zdraví lidé nemohou žít v morem sužovaném baráku, je to životu nebezpečné. A je to oficiální Kyjev, který i nadále dělá vše pro to, aby zajistil, že proces rozpadu ukrajinské státnosti bude pokračovat a bude nezvratný.

 Aby byly banderovské pochody na Ukrajině i v zahraničí jsou vnímány jako ztělesnění podstaty státní politiky.

Ukrajinský nacismus se stal nástrojem nejen pro zničení země, ale také pro úplné podřízení Ukrajiny externím hráčům. To je přirozené, protože tato ideologie nerostla na ukrajinské půdě, byla jako umělý virus vytvořena v ideologických „laboratořích“ a přivezena ze Západu.
"Historické zkušenosti však jasně ukazují, že pouze být součástí ruského světa může být Ukrajina skutečně svobodná a nezávislá. A Bandera určitě půjde tam, kam patří - do popelnice dějin,“ napsal Aksenov na své stránce sociální sítě. 

23 komentářů :

 1. Sleduji ukrajinské weby. Je tam plno politiků, kteří poukazují na to, že ukrajinské úřady svojí nečinností vůči banderovcům a naopak aktivitami, jako jsou zadržené důchody, přerušení dodávek energií atd. aktivně odstřihují tyto regiony od ukrajinského státu. Ale ty regiony fungují. Takže kdo je zásobuje vším potřebným? Rusko. Oficiální ukrajinští politici hovoří o "osvobození dočasně zabraných území". Tím myslí Donbas a Krym. Ale banderovci říkají nahlas co to v praxi znamená: zabrání území a vyvraždění ruskojazyčného místního obyvatelstva a jeho nahrazení "čistokrevnými Ukrajinci". Zkušenosti by tu byly. Plány už měl Adolf. Ale v praxi to bylo až realizováno v Kosovu. Ale režiséři zapomněli vzít v úvahu změněné podmínky. Ukrajina sousedí s Ruskem a v Kremlu nesedí notorický kořala Jelcin a ruskou politiku neřídí američtí poradci. A Putin řekl několikrát jasně a zcela nedávno to zopakoval: Jakýkoliv pokus o vojenské řešení bude mít nedozírné následky pro ukrajinskou státnost. Ukrajině reálně hrozí, že přijde o více než Donbas. Sílí separatistické tendence i v dalších ruskojazyčných oblastech. Zejména v Charkově a Oděse. A nejen v ruskojazyčných. Maďarsko spolehlivě blokuje jakékoliv snahy zapojit Ukrajinu do tzv. euroatlantických struktur. Kvůli jazykovému zákonu, který si nijak nezadá s těmi norimberskými. Naopak. Vydalo už cca 250 tis. maďarských pasů ukrajinským Maďarům a zabránilo tím jejich mobilizaci do armády. Desetitisíce pasů vylo i Rumunsko. Poláci vydávají tzv. "Průkaz Poláka", což je to samé jako pas, akorát dotyčný nemůže v Polsku volit. Jinak má veškerá práva a povinnosti jako občan Polska. A polské politické kruhy se nijak netají tím, že Halič včetně Lvova (Lemberg) má být součástí Polska a že tomu tak bude. Zelenský čím dál častěji a čím dál hlasitěji hovoří o nefunkčnosti tzv. Minských dohod. Ale jejich vypovězením vyšachuje ze hry Německo a Francii. Na koho se chce spolehnout potom? Ukrajina je umělý stát. Od r. 1918. Její hranice se neustále měnily podle situace v sousedních zemích (Halič od Polska, Podkarpatská Rus od Maďarska a následně od ČSR, Severní Bukovina od Maďarska a Rumunska, Donbas, Krym od Ruska a SSSR...). To se může velice rychle změnit a vrátit do původního stavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina, jako státní útvar, je pohrobek bolševické revoluce a jako všechno co nám bolševik odkázal, patří na smetiště dějin.
   Lvov je Československý, ale když jsme si, věrolomností Slováků (také nikdy netvořili státní útvar a stejně jako t.zv. "ukrajinci" patří k duševním bezdomovcům), rozbili Československo, tak můžeme těžko vydávat Československé pasy Rusínům a potomkům Čechoslováků, žijícím v těchto oblastech.

   Vymazat
  2. Bolševik ty truhlíku nám odkázal znovu národní hrdost , kterou nám tací jako truhlíci znovu ukradli v EU.

   Vymazat
 2. Vec se zase nezdarila,viz droleni statu Ukr.,ve prospech a znacnej pro rusa.
  NS 2 uz je prohranej ve prospech rusa a srbove jasaji a oteviraji ruskej plyn ,prave ted.
  Zima asi,urcite asistuje a vitezi..
  Teplo se snazi bojovat ale taky prohrava..
  Je treba pripomenout, alkoholicky potize ducha ,kterej na ceste do Kremlu byl urcite zastavenej ,nekde rusama a musel s nima slavit.To nejde odmitnout,pohostinost tam je nezdrava v obou pripadech. Kdyz s nima slavite a kdyz odmitnete,asi horsi. Nemuzu si pomoc a jiny vysvetleni neni !
  /Zalozeno na zkusenosti s rusama/.
  Velkyho Lenina,velkej pripad./Kdo neveri ve vyssi moc/.
  Jaky veci musely vypuknout ve svete,aby se stal vudcem v Rusku. Kde neznamej,nebyl 17 let.
  Jak se mohl,individuum, stitici se prace, nikdy nepracujici ,ve svym zivote, Prikladny Prizivnik, stat vudcem pracujicich v Rusku a na celem svete?
  Nemel ani hadr na sebe a draha cesta do Ruska samozrejme zadara.
  V Praze byl dostal flastr. Vezeni,Ruzyne, Pankrac ,Pribram..
  Dedecek moji zeny ve Svycarsku,mel kozesnickou firmu a nad Leninem se casto ustrnul..
  Kdyz se s firmou prestehoval do CSR, ihned kapitalistovi firmu znarodnili ve 48.
  Ze pistel o Leninovi je zrejme. Bez nej,by dotycny asi neprezil.
  Tez Putin byl vyber na prezidenta az druhej,nebo treti v poradi,ale ti pred nejak odpadli.
  Tohle vysvetlit zadnej nedovede.Zadnej clovek nesvede.
  Ani neverici nezna vysvetleni..
  Neverit je lehky ,daleko tezsi je uverit.
  To chce Fistron ,pacholci.
  Uz at ste na Staromaku.
  Vyse uvedene jsou pouze mirne nasledky,tezkych utoku v moji hlave. Opravdu, budme vdecni,podporujme Babise ,Leyno,Biden atd.ze se zabyvaji obohacovanim a bojem o funkcicky a vlady vskutku iluzorni. Nemaj na to aby vladli.
  Veci ale velmi dulezite, zpomaluji.
  Protesty proti nim jsou tez iluzorni.
  Muze je nahradit,nekdo schopnejsi kdo upevni vladu a vi jak a uspisit veci, ktere jsou nekde,skryte vlastne skoro nejsou a protesty proti nim tez,beze smyslu a vyznamu, iluzorni.
  Priklad. Bata vyrabel boty a zrusil sevce, kteri sli pracovat jinam. Ale.
  Lide v miliardach, zacinaji byt/"sevci"/, bez prace/automatizace vseho,dusledky !! nedozirne/, a tak bez podstaty a vyznamu ekonomicko-hospodarskych, dosavadnich.
  A co tedy s nimi.
  To se rozhoduje prave dnes a tak stekani na spatnej strom, plac nad spatnym hrobem jsou uzitecne,ale ponekud v mlze.
  Doufam,ze mne ani nenapadne,neco o tom naskrabat.


  OdpovědětVymazat
 3. Rusko a Čína svět ochrání před fašisty a dalšími zlodějskými skupinami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidávám se přesně tak americký fašisté a jejich poskoci mají stejné cíle jako jejich učitel adolf.

   Vymazat
  2. Jakov Kedmi, bývalý šéf izraelské vojenské speciální služby NATIV: „Všichni se domnívají, že Rudá armáda spolu se spojenci osvobodila evropské státy od nacizmu a fašizmu. Je to omyl. Rudá armáda se spojenci osvobodila evropské státy od německé okupace. Nacizmus a fašizmus v Evropě zůstal.“ Indický běžec toho důkazem.

   Vymazat
  3. Cabliku, omyl, Adolf není jejich učitel.
   Adolf byl jejich dítě.
   Kdo ho začal financovat a podporovat v té bezvýchodné situaci po první válce?
   No vlastně ta stejná partička jako ..........

   Vymazat
 4. To se nás týká sem zvědav jestli se domluví!!!

  „Pokud se k moci dostane demoblok a Piráti, bude to konec.“ Je tu podepsaná výzva. Známá jména

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Pokud-se-k-moci-dostane-demoblok-a-Pirati-bude-to-konec-Je-tu-podepsana-vyzva-Znama-jmena-649075

  OdpovědětVymazat
 5. Fašističtí fanatici na Ukrajině plánovali a prováděli cílenou genocidu menšin. Statisíce jejich obětí z řad občanů Polska,Ruska,Česka, židů i vlastních lidí mělo být likvidováno aby pak uk-ošípané měla životní prostor. Snímky z let 1941-43 dokumentují bestiální činy benderovců a nácků. Byli často horší než jednotky SS. A tito zvrhlíci vylezli po roce 1989 z děr a zkouší své prasečiny a násilí opakovat. Žádný soudný stát by se neměl s těmi zločinci špinit. Jejich zvrhlost již stála řadu dalších obětí.
  Zejména upálení odborářů v Oděse bylo děsivé. Devianti s vlčím hákem na tričku mlátí lidi na ulicích, útočí na voliče a prosadili zákaz Ruštiny i další dílčí svinstva.
  Jejich dílem je i občanská válka a útoky proti obyvatelstvu
  na východě Ukrajiny. Z Bohaté Ukrajiny se stěhují lidé a
  úroveň zkorumpované státní správy nemá obdoby. Ovšem že
  Petříčkovi,Trautenberkovi, senátorům a kavárníkům to
  nevadí. Berou to jako spojenectví nácků a magorů placených ze západu v zájmu demokracie. Asi se to šmejdům vyplatí. Ne však normálním lidem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teror lidskych prav se odehrava a bez diskusi.
   9 milionu rusu na Ukrajine nesmi mluvit,diskutovat rusky. Ani deti ve skole.
   Tretina rusu v Litve tez nesmi ani ceknout.
   Od 45 do 48 banderovci valcili v CSR.

   Vymazat
 6. Zajímavost z webu První zprávy. Zdá se že "kůl v plotě" přitahuje na Ukrajině stále více lidí z baderovského temna k návratu k Rusku...

  "Ukrajinský web Strana.ua zveřejnil hlavní trendy podle Google pro tento rok na Ukrajině : Chtějí mnoho ruského a ještě více ruštinu.

  A tato situace se jen zesiluje - o rok dříve bylo ve vyhledávači a jeho dceřiných společnostech, jako je YouTube, mnohem více ukrajinského obsahu .

  Stejný trend vykazovaly novoroční svátky. Ruský jazyk byl sólistou Googlu a YouTube a Putinovy novoroční pozdravy Ukrajince zaujaly více než Zelenského zdravice."

  OdpovědětVymazat
 7. Vám jako malému maminka ubližovala? Jinak si nedovedu vysvětlit vaši zášť a agresivitu vůči všem, kteří zde komentují. Přestěhujte se na stránky milionového chlívku, tam vás s vašimi komentáři jistě ocení.

  OdpovědětVymazat
 8. https://www.euserver.cz/Articles/1600-odvazny-alexandr-barabanov-rekl-v-ceske-televizi-pravdu-o-ukrajine-zoufaly-redaktor-nestacil-zirat.aspx
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8506-velke-stehovani-ukrajincu-z-ukrajiny.htm

  OdpovědětVymazat
 9. Tmas a Heriot, ono těch skutečných banderovců v poměru k počtu obyvatel není moc, ale převážně chazarské vedení státu jím dává velké pravomoci a chazarští oligarchové hodně peněz. Stalin udělal velkou chybu že se s nimi nevypořádal jak zasluhovaly. Už nástupem chazara Chruščeva, který je amnestii a odškodněním dostal zpět, založil současný problém. Prokázaná vlastizrada musí být řádně potrestána.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte Chazary Chazary. Podléháte rasizmu, a to je ohavné. O problémech Ukrajiny nic nevíte.

   Vymazat
 10. https://benjaminfulford.net/
  Pamatujte, že máme co do činění se dvěma konkurenčními vizemi pro budoucnost planety. Jeden, ovládaný chazarskou mafií, nebo Chabadský kult smrti, který vyžaduje vyhlazení 90% lidstva a zotročení zbytku. Druhý požaduje rozsáhlou kampaň za ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a prozkoumání vesmíru.
  Zdá se, že globální situace je každým dnem divnější, protože bitva mezi těmito dvěma různými verzemi reality dosahuje svého vrcholu.
  Jinými slovy, celé odstavení ekonomik, nutení lidí nosit masky atd., Je založeno na viru, o kterém nemohou ani dokázat, že existuje. Nebo možná regulační agentury nechtějí poskytovat žádná data, která by mohla být pečlivě prozkoumána, protože někteří indičtí vědci nejprve tvrdili, že ve vzorcích byla přítomna nepřirozená kombinace prvků.
  Ještě více usvědčující jsou důkazy předložené Dr. Reinerem Fuellmichem z německého vyšetřovacího výboru pro Coronu. Reiner říká, že rodina Rothschildů si před lety nechala patentovat falešný pozitivní výsledek testů Covid-19. Dr. Reiner nyní připravuje jeden z největších soudních sporů o pachatele v historii proti pachatelům tohoto podvodu. https://www.bitchute.com/video/zarFW3hwuyBc/

  OdpovědětVymazat
 11. A ZASE TY KURVO RUSKÁ DVOŘÁKOVÁ JSI SMAZAL VŠECHNY MOJE KOMENTY PRAVDU TIM NIKDY TY SVINĚ PRASEČÍ NEUMLČIŠ

  OdpovědětVymazat
 12. Tvoje pravda U. je jak uschlé lejno zvedající se v závanu pokroku , trochu zapáchá , ale pak zase bezvýznamně leží na kraji cesty.

  OdpovědětVymazat
 13. Nemůžu pochopit jak je možné, že slovanské národy, které zachránilo Rusko šíři vůči svým osvoboditelům takové nepřátelství a že naslouchají anglosaským zrádcům, kteří považuji nás, Slovany za méněcennou rasu. Vím, že Západ šíří nepřátelskou protiruskou propagandu, aby nás Slováky, Čechy, Poláky, Bulhary či Srby a Chorvaty odvrátili od Ruska a postavili nás jako zrádce proti mírumilovnému národu jakým je Rusko, proti národu, který ve 2.sv.válce byl podroben bestiálním zločinům fašistického Německa. Proč posloucháme rozvrácený a nedemokratický stát, kde se zmítá ve vnitřních rozporech nevídaných rozměrů, který je astronomicky zadlužen a řídi se heslem "Firstr Amerika"!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.