Reklama

pondělí 4. ledna 2021

Usvědčeni ze lži. Kritizovali Zemana, ale sami si naběhli. Petr Žantovský přehlušil výkřiky Pospíšila, Šafra a dalších

Petr Žantovský

4. 1. 2021 ParlementníListy

Tolik lži a nenávisti, kolik se objevilo v reakcích na svatoštěpánský projev prezidenta Miloše Zemana, by se asi těžko dalo najít někde jinde. Petr Žantovský vybral několik z nich a třeba europoslance Jiřího Pospíšila usvědčuje z toho, že se naopak on dopustil lži. Za pořádný přešlap považuje tvrzení, že média, především ČT a ČRo, odvádějí vynikající servis. Přitom Česká televize pravidelně odvádí velice šupáckou a velice lajdáckou práci a navíc propagandisticky namířenou ve prospěch jedné a v neprospěch jiné strany. Například také v neprospěch hlavy státu.


Ohlasy na vánoční projev prezidenta Miloše Zemana začíná pravidelný přehled mediálních zajímavostí. „Zaměřím se na reakce a komentáře, které se na něj snesly. Obsah projevu byl v podstatě monotematický. Zabýval se covidovou pandemií a prezidentovým vyzýváním k tomu, aby se občané nechali očkovat a zabránili tak širším dopadům nákazy. Více podstatných informací projev neměl, a přesto vyvolal neuvěřitelnou sprchu zloby a zášti z úst různých novinářů nebo opozičních politiků. Zejména se tihle jedinci shodli na konstatování, pro které jsem nenašel žádnou věcnou oporu, že prezident lhal a vyjadřoval se nenávistně. Hledal jsem velmi poctivě, jestli prezident řekl v projevu něco, co koliduje se skutečností nebo s pravdou, ale nic takového jsem nenašel. Navzdory tomu Forum24 hned dvakrát v jeden den přišlo s články, které komentují tento projev jako lhavý a nenávistný,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Autorkou prvního pod titulkem „Tolik lží a nenávisti by měl problém zvládnout kdejaký diktátor“ je Alena Spálenská. Týž den vydal s titulkem „Vánoční urážení Miloše Zemana bylo letos hutné“ komentář na stejné téma šéfredaktor Pavel Šafr. „Ten od paní Spálenské obsahoval především reakce různých osob na prezidentův projev. Musím říct, že tolik lži a nenávisti, kolik jsem našel v těch reakcích, bych asi opravdu těžko v takové hutnosti, abych použil výraz pana Šafra, hledal někde jinde. Například Jiří Pospíšil, poslanec Evropského parlamentu, prohlásil, že mu stačila jedna minuta toho projevu. A napsal k němu: ‚Vláda je skvělá! Opozice selhala! Novináři jsou nepřátelé lidstva! Já jsem nejlepší! Bonmot po stopadesáté první!‘ No nevím, jestli tohle všechno stihl prezident do minuty sdělit. Pokud na to Pospíšil koukal jen jednu minutu, tak si to vymyslel. Pokud to vše slyšel, tak na něj koukal déle než minutu a lže. Jiné vysvětlení pro to není,“ upozorňuje mediální analytik.


Jeden píše o tom, co nezná, druhý okopává přemožitele

Dalším, kdo se cítil povolán ke komentování prezidentova projevu, byl pirátský poslanec Tomáš Martínek. „Ten je autorem toho, co se objevilo v titulku, že ‚tolik lží a nenávisti v prvních několika minutách by měl problém zvládnout kdejaký diktátor‘. Také prý projev nedokázal dokoukat. Nevím, kdy pan Martínek skončil, když hovoří o prvních několika minutách, protože ten projev byl relativně krátký. Nicméně opět bych zpochybnil minimálně slovo ‚lež‘. Slovo ‚nenávist‘ je jiné vyjádření toho, co bych hodnotil jako Zemanův tradiční smysl pro okopávání určitého typu novinářů. Přímo tam jmenuje ty z médií patřících Zdeňku Bakalovi. K prezidentovu tvrzení, že různí Honzejkové a Taberyové jsou hodni nejhlubšího opovržení, se vyjádřil také Pavel Šafr. Nepatří sice do médií pana Bakaly, ale do média názorově spřízněného se jmenovanými. Podle něj se ‚jmenovaní novináři přitom nevyznačují žádnou veřejně projevovanou nenávistí vůči prezidentovi či vůči vládě‘,“ cituje Petr Žantovský.

Míní, že Pavel Šafr asi nečte Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Respekt a nezná jejich obsahy, neboť by to jinak nemohl napsat. „Vždyť obsahy těchto médií se úplně vrší nenávistí a opovržením vůči hlavě státu. A teď se vůbec nechci bavit o tom, zda to, či ono je oprávněné. V komentáři se konstatuje pouze to, že tito novináři se žádnou takovou aktivitou nevyznačují. Ale vyznačují. Když píší o Zemanovi, tak výhradně kriticky a denunciačně. Pan Šafr se zřejmě do těch médií, o nichž píše, zapomněl podívat. Ale zpátky k textu Spálenské. Uvádí v něm i reakci pana Gazdíka, že ‚zlobu a rozeštvávání zrovna letošní Vánoce od hlavy státu fakt potřebujeme‘, míněno ironicky. Nevím, kde pan Gazdík viděl rozeštvávání. A pan senátor Fischer zkrátil prezidentovo poselství na ‚oselství‘. To není hodno senátora, aby takto mluvil o hlavě státu, zejména když to ničím nedoložil,“ komentuje mediální odborník výrok muže, jemuž v prvním kole prezidentské volby v roce 2018 dalo hlas o milion a půl voličů méně než Miloši Zemanovi.


Česká televize: vynikající servis, nebo lajdácká práce


Opět ho velmi „potěšil“ pražský cukrář Lukáš Otys, takto činovník TOP 09 a vlastník cukrárny, který napsal: „Vánoční poselství plné zloby, křivdy a nenávisti.“ A doplnil ho jeho stranický kolega Tomáš Czernin: „Snad se brzo dočkáme prezidenta, který nebude plný nenávisti.“ „Mám takový pocit, že plné nenávisti jsou všechny tyhle reakce na prezidentův v podstatě monotematický a velice komorní projev. Můžeme si samozřejmě klást otázku, jestli do svátečního projevu jako žánru patří kritika novinářů, ať už oprávněná, či neoprávněná. Koneckonců prezident Zeman tuhle kritiku přednesl i v obou svých inauguračních projevech. Je to dlouhá léta jeho obsedantní téma, jeho poslední projev coby premiéra v roce 2002 v Poslanecké sněmovně obsahoval úplně stejnou kritiku jako první inaugurační z roku 2013. Ale bavme se věcně o tom, jestli do žánru svatoštěpánského projevu patří kritika novinářů. Do značné míry ji vztahoval k chování novinářů vůči té covidové mánii,“ podotýká Petr Žantovský.

(Celý text najdete ZDE)

54 komentářů :

 1. Karel Capek se zabyval tim problemem.
  Nekdo zacne verejne rvat na nekoho : Zlodej".
  Zlodej se chyti policii a s prispenim obcanu.
  Kteri spolehaji a veri na spravny demokraticky stav spravedlnosti.
  Vec se vysetri dukazy jsou,potresta se dotycny, nejsou s omluvou se propusti.
  Zrejme zustal jen ten pokrik bez spravedlnosti..
  Ani odhaleny,casto,vetsinou falesny krikloun,na cti utrhac,sproste zneuzivajici systemu, neni potrestan..
  Dale se nikdo nestara v duvere v system.
  Ale vetsinou narceni uvizne.
  Treba nekdo pozdeji dotycneho pozna,neobtezuje se neco vedet a rekne , jo to je ten zlodej, bez zjisteni skutecnosti.
  Zneuzivani,prave toho, je zrejme..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel Čapek se tímto problémem zabýval též v několika svých povídkách z obou kapes. Nejpůsobivěji v povídce Zločin na poště. Tam byla poštovní úřednice Helenka zkušeným policajtem pomstěna a pachatelé nekrvavě ale velmi citelně potrestáni - mimosoudně, jen také s přispěním velmi rozumného nadřízeného, policistou usvědčeného pachatele. A slečna z pošty, zlovolně pomlouvaná Helenka, byla - žel posmrtně před vesnickou veřejností, rehabilitována. Bude někdy naše současná hlava státu, přes své zjevné přehmaty, někdy maistreamem rehabilitována? Právem pochybuji, nenávist placených nenávistníků už nezvratně zakořenila. A budoucnost? Kdo seje vítr, sklízí bouři !

   Vymazat
  2. K. Capek, J.A. Komensky, TGM, J. Hus. Velikani, o ktere je mozne se oprit, kdyz clovek zoufa na ceskymi zradci a vidi, ceho jsou schopni.

   Vymazat
  3. Rehabilitace prijde, nebo neprijde.
   Odhaleni neviny tez. Mezitim je nevinny zlocinec.

   Vymazat
  4. Je velka skoda,ze nas skwely "preceda"se da ridit GR TV

   ktery rozsiril nenavist proti pry mimoradne ucinne vakcine SPUTNIK V,kterou nabizi dokonce k rychle licencni vyrobe v nasi republice, nas car skwely pan Putin.
   Nyni je nedostak techto vakcin a G R T V zajisti,aby bylo nyni nanejvys dostatek dalsich neboztiku a k tomu zdemolovani Stredni tridy,kterou vyradil z provozu a nyni ji brzy dobije do rakvi.

   Tak zase musime volit toho GR TV zabu i s celym jeho pramenem destruktivniho neomarxismu piratu a pry i dalsich zlodejskych vsehoschopnych polit.subjektu

   No, no, no, bo jsme z neho celi poplantani,no totiz ten dobre podplaceny panacek ma "precedu"pry ANO pod palcem,jak vidite vsichni,kteri od neho nenafasovali slepecke hulky!

   Vymazat
 2. Program anti Zeman a Babiš jede neustále kdo nejde s námi jde proti nám. A ti co tomu věří tak na ně svádí i následky koráku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cablik4. ledna 2021 9:01
   O Babišovi se dá velmi úspěšně polemizovat. Dle mého je to taková korouhvička. Pro nás jedna politika, ale v Bruselu druhá. Nemyslím si, že Babiš je to pravé ořechové co tahle země potřebuje. Bohužel žádná lepší dostatečná síla se zatím u nás nevyskytuje.

   Vymazat
  2. Nemame k Babisovi alternativu. Ano, casto nam lze. SPD ocernili tak, ze ji vyloucili s nasi demoggggracie, ktera zadna neni. Neni to vlada lidu, ale poslancu, zastupujicich zajmove skupiny velkokapitalu a pak hlavne sebe.
   Media drzi lidi ve tme a klamu. Vse je jinak, pravy opak toho co roztrubuji. Bohuzel to vi jen mala hrstka lidi a tim je ta uspesnost lhani a klamu dana. I to se vycerpa. Vidime to v USA, ktere se na lzi a klamu pomalu rozpadavaji. Teprve pak az se rozpadnou a vypadne jim bic z ruky muzete u nas neco zmenit a jejich slouhy potrestat. K prosazeni spravedlnosti bude treba povstani.

   Vymazat
  3. Panové realita je daná Babiš ukradl Okamurovi heslo ani migranta do republiky a vyhrál volby. Tak se bohužel na něj musíme spoléhat že nebude hůře. Mrzí mě že nejsou lidé jednotní jako v Polsku a Maďarsku ale nic s tím nenaděláme.

   Vymazat
  4. Kabliku,vy s tim sam nenadelate nic,ale volici a jejich

   Navrh Programu Volicu,ktery si maji dat do svych programu polit.subjekty,ktere se uchazeji o zvoleni,tak ten uz stoji v prvnich startovnich jamkach.
   Zkuste zaujmout stanovisko v diskusi k prvnim trem bodum a ulevi se vam!

   Ano ,ano, ano,no ni?

   Vymazat
  5. 9.22
   9.42
   Ale máme! Alternativu. Celkem si umím představit na postu premiéra jednu ze tří dam (neb mají pod sukněmi větší koule než většina pánů v trenclích) - Šichtaříková, Švihlíková, Vitásková - Okamuru coby ministra obrany, Davida co ministra zdravotnictví, Klause jun. co ministra školství, Foldynu co ministra spravedlnosti, a mohl bych pokračovat.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nech si ty svy urazky! Nemas co nabidnout, trolle?,

   Vymazat
  2. Kde Zantovsky lze? Cekam na tve argumenty a fakta namisto urazek a nadavek. Vyzyvam te k tomu! Pak si te rozeberu.

   Vymazat
  3. Tak si to nechte pro sebe a neobtěžujte nás s tím 9:06.

   Vymazat
  4. Protože Unknown 9:06 nebyl s to doložit svá tvrzení i když byl vyzván, a protože urážel hlavu státu zvolenou většinou v lidovém hlasování, BYL Z DIKUZE VYLOUČEN.

   Vymazat
  5. Re (10:04):
   To se ale, Václave, dost načekáte!
   Ta kreatura sem tapetuje své nenávistné výkřiky jak o závod s tím, že nemá sebemenší zájem o věcnou a fakty podloženou diskusi.
   Je to jen vanitas vanitatum vanitas ...
   Rozbor nebude, nebude totiž co rozebírat.

   Vymazat
 4. Pod slova Žantovského se dá podepsat. Tenhle stav tu ale již panuje od první volby Zemana prezidentem. Čím je náš senát co by pojistka demokracie o tom si žádné iluze nedělám. Zejména pokud si vede svou samostatnou zahraniční politiku což mu ze zákona nepřísluší. Zeman není svatý, ale má jednu vlastnost. Po dlouhé době ticha se jako jediný (mimo SPD) projevil jako vlastenec (podpora Maďarska a Polska). Nezapomenu na jeho podraz na voliče (opoziční smlouva), ale nemíním mu ani upřít zásluhu na podpoře suverenity země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spolecnou slabinou politickych analystu jako je Zantovsky je neschopnost ukazat cestu jak ven. Dovedou nekdy vystizne problemy posat, ale nenabizeji jejich reseni, ani cestu co a jak proti tomu delat.

   Vymazat
  2. To také od analytika nemůžete chtít. To je úplně jiná "profese".

   Vymazat
 5. Tady je vidět ta katastrofální deformace, levičáka soudruha Žantovského. Obhajovat proruského kolaboranta, soudem uznaného lháře, dnes další ostuda v kritice BIS,kdy Zeman napadá bez duvodu bezp. organizaci,nazývá je uboze čučkaři, lidé bez prověrky v jeho bezprostředním okolí nevadí, soukromé kšefty jeho hradní kohorty nevadí a spousty dalších rozhodnutí a činu, které se dají považovat jako vlastizrada !!
  .Tohoto člověka muže obhajovat pouze ten, který od něj dostal rezatý plech, mohu vám poradit, vraťte metál a prozřete, tak jako mnoho jiných.
  Soudruhu Žantovský, tohle jste opravdu nezvládl !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale zvladnul to. Jenom ty jsi natvrdlej a nepochopil jsi to!

   Vymazat
  2. Za rezatej plech nabizeli lidi jako ty vyznamenanym milion, kdyz nepujdou na hrad. Vid ty paznechte!

   Vymazat
  3. 9:57
   Jen hlupec jako ty, věří tomu Vyskočilovi, lež jak prase, kdo by zrovna jemu, bezvýznamné figurce nabízel milion, tam byli jiní kádři, které by případně někdo chtěl uplatil !!
   Zase jsi potvrdil co jseš za skokana na špek, gratulace .

   Vymazat
  4. Marjá panno, hoďte už toho kačera na pekáč.

   Vymazat
  5. 10:56
   Tato kachna se nežere, ta je pro okrasu. Ti jsou daleko chytřejší než ty, menhiro !! Aspoň ti moji.

   Vymazat
  6. Nemám Zemana rád a lecos mu vyčítám, považuji ho za jednookého mezi slepými králem ale přesto ho uznávám jako nejdemokratičtěji zvoleného prezidenta. Je zvolen z vůle lidu a to by mělo být respektováno. Běžče neoháněj se tu deformací jiných a buď trochu sebekritický. To u některých lidí nejde, já vím! Připojuji se k těm, kterým stačí po přečtení Kaščera, Unkrovna...konstatovat ježišmarjá! Více už reagovat jinak nebudu. To slibuju. A jeho mazání tu akorát zkvalitní diskusi.

   Vymazat
  7. Pane Unknowne, jak jste na tak slabomyslný nick jako je "INDICKÝ BĚŽEC" vy nešťastníku přišel? A vždycky ho čas od času oprášíte, abyste vyvolal iluzi, že je vás tu víc. Nevyvoláte nic. Vaše žvásty jsou TAK charakterové, že by jen blbec nepoznal, z jakého pera plynou.

   Vymazat
  8. 17.44
   No, on ten vocazdejší Indickej Blátošlap má o sobě představu že potírá slimáky (čímž zároveň vyjádřeno jak vnímá své bližní), neb ten skutečnej indickej kačer se jimi živí.
   Akorát tak nějak zapomněl kde ten kur nakonec skončí. No, hádám, že už se na něj taky vaří voda.

   Vymazat
 6. Ono nekdy dlouho trva, nez vul prozre. Da to fusku. Diky za Zemana, i za Babise i kdyz delaji obcas kraviny. Ve srovnani s nimi vyrabeji senat i opozice jenom zmetky a destruktivni kritiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:54
   Zatím se jako ten největší zmetek zmetku ukázal zEMAN, Babiš ten je jen takový větší zlodějíček. Je štěstí, že se ti dva poslední dobou moc neschodnou !!
   Máš pravdu, jen vul muže dnes fandit tomu dementnímu lháři z hradu !!

   Vymazat
  2. Je jen škoda, že u nás není urážka presidenta trestná. Konečně by vám někdo zavřel ta vaše nevymáchaná ústa.

   Vymazat
  3. 10:58
   Potom musíte u nás zavřít 90% lidí hubu.Podporavat gaunera může jen osoba stejná jako je ten z hradu.

   Vymazat
  4. Doporučuji indickém běžci opakování češtiny ZŠ a pak ať se znovu pokusí psát své kecy (shoda !!!)

   Vymazat
  5. Indicky bezec je natvrdly a rusofobni smejd. Vyznam meho prispevku prevratil. Jeste k Vyskocilovi ty ostudo Indie:
   Prisli i za J. Suchym. Ze pry si ho budou vic vazit, kdyz si pro vyznamenani na hrad nepujde. On jim rekl, ze nevedel, ze si ho vazi a tak je mu jedno, kdyz si ho vazit nebudou a sel na hrad.

   Vymazat
 7. Staré struktury budou odejity-vstanou noví bojovníci.
  https://www.arfa.cz/zlocinne-maval-ceskou-vlajkou-proti-korona-podvodu-video-drsny-zasah-policie-proti-muzi-s-praporem-na-sose-sv-vaclava-dva-tisice-lidi-na-silvestra-proti-vladni-tyranii-a-diktature-masmedii/#.X_HKmFVKi70
  https://www.arfa.cz/jejda-jirina-bohdalova-dostala-za-kampan-na-kontroverzni-ockovani-covid-19-castku-500-tisic-korun-a-kseft-ji-dohodil-prymula-napsal-blesk-pak-prispevek-stahli-volala-rozzurena-bohdalova-do-redak/

  OdpovědětVymazat
 8. Ron Ruinz, Andrew Court: Život na 5. Avenue města New York

  Korupční a protibělošští starostové Portlandu, Seattlu, Detroidu, Philadelfie, New Yorku, Chicaga a Atlanty tak dlouho vtloukali svým obyvatelům do hlav, že se za své násilnické činy a rabování nebudou nikomu zodpovídat, až se stalo to, co se muselo stát. Běloši se i na nejpřepychovější ulici města New York, proslavené 5. Avenue, začali ve svých autech třást strachy.

  http://svobodnenoviny.eu/ron-ruinz-andrew-court-zivot-na-5-avenue-mesta-new-york/

  OdpovědětVymazat
 9. 10:01
  To co zveřejňuje arfa, je ten nejsmradlavější hnuj.
  Mávat vlajkou a řvát, že koronáč neexistuje, muže opravdu jen dement !! Slabá policie toho zoufalce propustila, proč ?? Každý takový tr. čin se má řádně potrestat. A kde sebrali těch dva tis. demonstrantu, tak max dvěstě !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Arfa uverejnuje to, co CT a Cro zumpa lidem zatajuje. Vime, kde ty smejdy hledat, az to u nas zase praskne! Tentokrat to uz plysak nebude a ty prachy co nakradli jim vezmeme.

   Vymazat
  2. Vir COVID-19 alias SARS-Cov2 nebyl stale jeste izolovan a prokazan jako treba HIV. Ten objevil az po dlouhych letech Prof Montaigner. Vakcina je vyvijena proti viru, ktery neustale mutuje a tak nemuze lidi chranit. Americane si ho hned vyzadali a zacali s jeho pomoci tvorit COVID-19. Je to biologicka zbran. Dosavadni infekce MARS, SARS, Ebola vyvinute a patentovane tamtez mely zivotnost jen nekolik mesicu. COVID splnil naramne jejich zadani spolu s politiky a medii. Smrtnost neni vyssi jak u chripky a tak to nafukuji, az to jednou praskne a dostanou poradne pres drzku. Od lidi planety zeme, az jim to dojde co se deje.

   Vymazat
  3. 14:02
   Co ti brání udělat revoluci,ale obávám se,že kvalit pana Havla nedosahneš. Co ty žebraku chceš komu co brát, vlastním legálně zbraň,tak sáhni na můj majetek a živý neodejdeš.
   Dvořák, tohle vyhrožování trouby vaclava tady necháš????

   Vymazat
 10. Dovede si někdo představit co by se v ČR dělo kdyby byl zvolen do funkce (podvodně jako v USA) kníše, nebo "vědec" Drahoš? Byl by zde ráj špionů CIA a svoboda slova či demokracie by plakaly. Jsem rád, že máme Zemana a dějiny to potvrdí. Že je prezident omezen fyzicky, neznamená, že je nesvéprávný mentálně, ba naopak. Je to státnickou praxi tak ošlehaná osobnost, že lepší nemáme. Z dějin je známé, že Rooswelt, americký prezident, který vládl v průběhu 2 .sv. války byl na vozíčku 3 funkční období a konečně, byl to demokrat, který se dokázal domluvit i s "diktátorem" Stalinem, na rozdíl od jeho následovníků, kteří na svět přivedli "studenou vojnu". Ať žije prezident Miloš Zeman.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni s Rusy se museli dohodnout. Bez Rusu by prohrali valku. Po porazce c Ardennach skemrali o Stalinovu pomoc. Ten jim vyhovel. Vycerpana Ruda armada hnala nadlidi dal domu.

   Vymazat
  2. 11:59
   Tatranko,kdo je KNÍŠE,ty inteligente.
   Co by tady CIA špionovala, chudáku. Oslavovat dementa Zemana, může zase jenom stejný dement jako je on sám.
   Ty budeš jak píšeš - nesvépravně mentálně - tupý,co je tohle za obrat???
   Tatranko, ty budeš opravdu velký dement,cement.
   14:15
   Václav, další blb.
   Kdo škemral o Stalinovu pomoc,ty už raději nic nepíš, tohle jsou tedy perly.Tatranka a ty, opravdu super dementi.
   Dvořák, tohle jsou ti praví,co, o ty se zde takové chytráky tady opiráš, No potěš koště. Tohle je teďy super žumpa a nezapomeň zase mazat PRAVDU.
   Tohle je komedie, tihle kreténi.

   Vymazat
  3. 19.22
   Každej jsme ňákej. Někdo se překlepne a napíše místo "ž" "š" a kretén co má trvalý problém s interpunkcí na tom rajtuje a hází pro překlep dementama semo tamo, aniž si uvědomuje, jak na něj samého tento pojem sedí.
   Potěšil jsem tě, koště?

   Vymazat
 11. Zapomnel jste na rakteovou zakladnu USA u nas s atomovymi hlavicemi pod velenim US Army jako v Nemecku. US vojaci nespadajici pod ceskou jurisdikci. Nasi armadu precpanou americkym drahym srotem a jeji vrazdeni pod NATO po celem svete v zajmu USA za nase penize. Tohle za CCCP nebylo, abychom uctivali nase padle zoldnere a vrahouny pri obrane zajmu CCCP ve svete. USA si kupuji raketovy destnik v Izraeli, to je vysledek jejich 'technicke prevahy'. Turecko bylo donuceno zalozit s USA pracovni studio na opajcovani S400.
  Bohuzel Zemanovi to konci a rovnocennou nahradu nevidim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:11
   Václav, napiš co tady máme za AMERICKÝ šrot,ty budeš jistě na šrot. Opravdu, IDIOT k pohledání.

   Vymazat
 12. Pro 10:54 mnoho vědců, zkoumajících Covid, v loňském roce zahynulo, bylo zavražděno, spáchalo sebevraždu (já dělat to co oni, asi to udělám taky)
  https://rielpolitik.com/2020/12/30/dead-men-dont-talk-who-is-murdering-all-the-covid-19-scientists/
  Všechno měli připravené, patent, vyvolání falešné pandemie i očkování. Zde je patent: https://qnation.us/coronovirus-patent/
  https://www.sukl.cz/sukl/comirnaty-prehledne-dulezita-fakta-o-prvni-podminecne

  OdpovědětVymazat
 13. 14:53
  Máš pravdu, hlavně v Číně a Rusku. Tam doktorů " nahodně " vypadalo z oken celkem dost.
  Falešná pandemie,????‽ Nikdy nic zlého nikomu nepřeji, ale podobným idiotum, kteří zpochybňují kovid,moc přeji aby tím onemocněli.

  OdpovědětVymazat
 14. Toto dávali v televizi v roce 2010!!! Kde vzali tvůrci némět???

  Simpsonovi 2010.mp4

  OdpovědětVymazat
 15. Werich , o válce.

  Bude válka ? Nebude ! Tak proč zbrojíme ? No aby byla !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A podle jednoduchého návodu pana Wericha je možné kvalifikovat i ostatní dění na naší politické scéně!!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.