Reklama

neděle 31. ledna 2021

Uvnitř „Putinova paláce“ našli novináři jenom staveniště

-rp-
31. 1. 2021 EADaily a PrvníZprávy

Telegram-kanál Mash zveřejnil zprávu ze staveniště paláce v Gelendžiku, který podle blogera Alexeje Navaľného údajně patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi.


Ze „zámku"


Zveřejněné záběry ukazují, že palác je připraven pouze zvenčí a uvnitř díla nedošlo k dokončení stavby. Video komentoval šéfredaktor Mash Maxim Iksanov .

„Ti, kteří přicházejí do paláce, jsou vítáni předním vchodem bez brány - prostě tam není. Žádná kopie carského orla s korunou Zimního paláce. Lokalitu lze snadno popsat - je to jeden velký beton. Ve skutečnosti je vše v nulové fázi výstavby. Stručně řečeno, svým přátelům se nechlubíte, “uvádí komentář.

Je třeba poznamenat, že v budově je 16 identických prostorů připravených pro budoucí ložnice, koupelny a šatny. Iksanov poznamenal, že za hodinu se mu podařilo navštívit „každou místnost“ a vidět „každý roh“ budovy.

Stavební dělníci v "nevkusném luxusu Putinova paláce"


Video také uakzuje, že v místě jsou pouze stavební pracovníci. Šéfredaktorovi společnosti Mash a provozovateli se podařilo dostat se na území zámku pomocí nejmenovaného „zástupce technického dozoru“, který „stavbu sleduje již šest let“. Stavba bude podle něj dokončena nejdříve za 5-6 let.

Autoři zprávy se navíc obrátili na vlastníky území s žádostí o kontakt.

Podnikatel Arkadyj Rotenberg oznámill, že je majitelem komplexu budov v oblasti Gelendžik na mysu Idokopas.

„Teď už to nebude tajemství <...>. Byl tu poměrně komplikovaný objekt, bylo tam mnoho věřitelů a podařilo se mi stát majitelem. Toto je nádherné místo,“ řekl Rotenberg telegramu Mash kanál.

 

Podnikatel poznamenal, že majitelem se stal před několika lety, když se mu podařilo dosáhnout dohody s věřiteli, a rozhodl se na tomto území postavit aparthotel.
Putin: Je to nuda, děvčata, mohli jste si vymyslet něco lepšího!

Jak dříve bylo uvedeno, tak prezident Vladimir Putin uvedl , že takzvaný „palác poblíž Gelendžiku“, který mu byl přičítán při „vyšetřování“ blogera Alexeje Navalného, nepatří jemu ani jeho blízkým příbuzným.


31 komentářů :

 1. Předseda Spolku přátelství RF a SR, Ján Čarnogurský, který má vazby na kruhy blízké Kremlu, prohlásil, že objekt se začal stavět skupinou oligarchů jako dar Putinovi. Ten to odmítl. Pak hrubá stavba začala stagnovat, až to v r. 2017 od skupiny vlastníků odkoupil Rotenberg za účelem dostavby objektu jako hotelu. Kdo je Rotenberg, to si najděte na internetu.

  OdpovědětVymazat
 2. Milý neznámý, sleduj protesty na internetu tady
  https://www.youtube.com/watch?v=oa65uJs6MtE

  Dostali jste na prdel.

  OdpovědětVymazat
 3. Proč by se mělo psát o této stavbě? Významem je nedůležitá, navíc nedokončená a investoři tam utopili hromady peněz. Nepsalo se ani o výstavbě komplexu Mrija na Krymu (dostavba 2014), který patří Sberbank a byl dokončen v termínu. Objevil se až v nabídkách cestovních kanceláří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odepisoval jsem na Unknowna, který se ptal, proč se o této stavbě nepsalo už v roce 2011 v oficiálním tisku. Nevím, co bylo na té otázce chybné, ale příspěvek je pryč.

   To jen tak na okraj, abych nevypadal jako blb vytržený z kontextu.

   Vymazat
 4. To je vidět, co je Navalný za hnůj a prolhaný odpad společnosti!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Asi už jsem to tu už někde zmiňoval, ale podle věrohodně vypadajících zdrojů včetně ruské verze wikileaks, kde je mimochodem už někdy od 2011, je to stará záležitost, která se periodicky vytahuje, když se zrovna zdá, že se to hodí.

  Časově to spadá do doby příprav ZOH Soči, kde měl Putin a jeho tu více, tu méně úspěšní, upřímní či snaživí krotitelé oligarchiátu nejspíš plné ruce práce, aby žraní ani nevyhnutelné mlaskání od koryta (u nás zápaďáků z demošky und právního štátu se tomu říká např. PPP) nepřesáhly rozumné meze.

  Byv tou dobou konfrontován s nabízeným oligarším dárečkem v podobě Gelendžiku, Vladimir Vladimirovič zřejmě zamáčknul slzu dojetí a s díky zdvořile odmítl udělat ze sebe idiota zavázaného lidem, před kterými se musí mít na pozoru (z toho, co se děje i tak, je vidět, co by se dělo jinak).

  No a ti zřejmě taky zamáčkli slzu a nejspíš začali řešit, jak teda, blin, dořešit financování téhle čelinče, a který balvan to vůbec měl ten skvělý nápad a měl by to zacvakat. Logický výsledek je rámcově uveden v článku. Akorát tam určitě zůstali neuspokojení věřitelé, co ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soči vynesla do klubu miliardářů například putinovce Potanina. Žasnu, jak tomuhle můžou levičáci fandit. Před 70 lety nemohli komouši oligarchy ani cítit, a teď jsou z nich modly. I v ČR.

   Vymazat
  2. Zcela správně, například Potanin. Asi si nerozumíme - tohle jsou skutečně lidé, kteří ve finále "ve slušné společnosti" (jak říkal ten mladý salonmarxista ve Smrti na Nilu) patří postavit ke zdi. Otázka je, zda to má řešit maňásek Navalný nebo ruka, na které je navlečen. Totiž, to není ani otázka, že ...

   Vymazat
 6. Ty kuliferdo ušatá, to víš že tě smázne, ale než se tak stane, poslouchej, myslím to s tebou jen dobře. Viděl tys někdy nějako stavbu aspoň z rychlíku ? No dobře, já vím, že ne, ta představa kamufláže "navezem materiál" je opravdu skvostně pitomá, gratuluju. Tak heleď: nešlap si po štěstí, vykašli se na to tady, a koukej rychle poslat CV do redakce Novinek. Jestli tě tam ihned nepřijmou na dobu neurčitou, tak se ti tu omluvím.

  Nebo spíš přece jenom jim ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reagujete na pitomu, který byl smazán. Ale reagujete hezky.

   Vymazat
  2. 15:35 Panu Dvořákovi.
   Ano. Je to inteligentní a vtipná odpověď Unknownovi, jehož příspěvek ani číst nepotřebuji. Myslím, ze ani většina diskutujících zde. Tak to má být! KONEČNĚ se našel způsob, jak se stal Unknown a jeho příspěvky zde užitečnými. A vypadalo to tak beznadějně. Ovšem, řečeno s básníkem W. Shakespearem: "A co tak špatného by nosil tento svět, aby to nemohlo i neprospět?"

   Vymazat
 7. 14:26 Dej pozor ať neskončíš ve flašce s formalínem. Na tvejch preparátech by šlo demonstrovat, jak neuvěřitekně otřesné následky může mít třicetiletý abusus té svobody a demokracie. Kam se hrabe metamfetamin. I otrlé medičky by omdlévaly a medici skrývali své zděšení za černý humor.

  OdpovědětVymazat
 8. Navalnyj,dostal v Německu pořádné školení a prachy pro své kumpány,něco takového,jako si školili a podporovali Havla.
  Příchodem Bidena,bude sílit tlak,podrobit si Rusko.Očekávám,že to ještě více zatlačí,aby se toho chopila i Evropa,nejdřív sankce,může zase dojít na vyhazov jejich pracovníků na velvyslanectvích.

  OdpovědětVymazat
 9. Je to další sprostá urážka Ruska jakéo hackerské útoky
  na nemocnice připisované Rusku.
  https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/po-kyberutoku-na-nemocnici-v-dusseldorfu-vedou-stopy-do-ruska-40337173
  https://www.denik.cz/ze_sveta/utoky-nemocnice-hackeri-rusko-20200420.html
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-vyhlaseni-valky-ceskym-nemocnicim-figuruje-ruska-statni-firma-106833
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/utok-na-nemocnice-mohl-vzniknout-za-pomoci-ruskych-hackeru/r~28d7d01e83d811ea8b230cc47ab5f122/
  Odkazy na fakenews weby šířící tyto hoaxy.
  Dnešní titěrná zpráva byla o zadrření těchto hackerů v polorozpadlém objektu.No,ale že jsou to Ukrajinci je asi věc podružná. Jsem zvědav jak se k tomu tyto 'media, postaví. Asi taky nijak. Bredy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera v "české" televizi ukazovali zákrok u k r a j i n s k é policie na doupě hekerů, kteří útočili na české nemocnice! Dnes ty svině ve zprávách konstatovali, že byli zadrženi hekři, pro útoky na české nemocnice, ale ty svině televizní neřekli(y), o jakou národnost těch hekrů šlo. Typický českotelevizní podjeb!

   Vymazat
  2. Šlo o ukrajinské nácky a spojence nacistů z české Goebbelsovy TV (ČT), takže to neřekli.

   Vymazat
  3. Pane Vendělín , je dobře , že si všímáte, protože z ČT se stává stoka lží a manipulací!!!

   Vymazat
 10. Milionová demonstrace za svržení Putina v Krasnojarsku

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/dnesni-milionova-demonstrace-za-svrzeni-putina-v-krasnojarsku/

  http://leva-net.webnode.cz/news/dnesni-milionova-demonstrace-za-svrzeni-putina-v-krasnojarsku/

  OdpovědětVymazat
 11. Mně celá ta záležitost s palácem přijde nejspíše jako velmi úspěšná operace, jak Navalnému podstrčit kachnu a udělat z něho totálního blba...

  OdpovědětVymazat
 12. Idioti!
  Putinův palác je počítačová animace dělaná na západě! Že by Nevalnyj a spol. nevěděli jak vypadá erb Ruska? Místo Ruského státního znaku dali na bránu znak Černé hory. Ruský státní znak má tři korunky, kdežto Černé hory jednu!

  "Palác pro Putina" - kde udělali soudruzi z MI-6 chybu?

  http://leva-net.webnode.cz/news/palac-pro-putina-kde-udelali-soudruzi-z-mi-6-chybu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle video-podvod se tvořil v berlínské střižně, tak na tom jistojistě spoluúprcoval ai německá Bundesnechrichtendienst (BND) u jejíž kolébky stál jako táta-máme Hitlerův generál Gehlen.

   Vymazat
  2. OK svět je jedno velké divadlo
   https://www.pokec24.cz/politika/video-z-palace-v-gelendziku-to-nejhorsi-pro-navalneho-novinari-poprve-vstoupili-do-palace/

   Vymazat
  3. Máte pravdu, Navalného film byl natočen ve Freiburgu v Německu ve studiu Blackforest. Financováno to bylo z USA.

   https://www.pokec24.cz/politika/stuttgarter-zeitung-film-navalneho-o-palaci-putina-byl-natocen-v-nemecku-na-objednavku-z-usa/

   Blackforest Studios

   https://www.schwarzwaelder-bote.de/inhalt.nawalny-vs-putin-palast-video-in-blackforest-studios-produziert.10cb22e2-daa7-4fbe-b824-2f35d456fe32.html

   https://www.world-today-news.com/advertising-films-series-an-ambitious-film-studio-is-emerging-in-the-black-forest-culture/

   Vymazat
  4. Zajímavé. Jenže tady jde o to, zda tomu videu svět uvěří, což se stalo. Věří mu i většina mládeže v Rusku do 25 let. A především na ní to bylo cíleno. Státní ani žádnou jinou podobnou TV nebo web oni nesledují, pohybují se pouze v určitých informačních skupinách. Je o tom hezky článek na rusvesně.

   Vymazat
  5. J.J.-To je právě problém logiky, která kulhá za propagandou v obou směrech

   Vymazat
  6. Trochu víc bych se zajímal o stavby i rekonstrukce v Česku! Jsou Putinovy nebo jeho oponentů? Mohu nabídnout i tipy, mají zájem investikativci?

   Vymazat
  7. Miliardari v Rusku,kteri dostali temer vse skoro zadarmo a bez jedineho rublu, pomoci pujcek od bank. Ty pujcky nikdo jiny nesmel dostat,aby si neco "koupil"."Miliardari pak loupili dalsi bohatstvi ,kdyz si najimali gangstery mafie,se rozdelili na ty,co utekli do Izreale, aby nebyli vydani do Ruska, na ty co neprezili a na ty co na zapade maji strach,ze budou okradeni o posledni miliardu..
   To je velmi oblibena a jedina zabava miliardarskych korporaci /pres 40 let/, bank a hedge fundu ,nicit se navzajem, prevsim znicit slabsi podniky, vyrabovanim z nich vseho, ktere vyrabi aspon neco uzitecneho,to vse pomoci "chytrych penez", taktik zavedenych prave globalizaci.
   Na kazdeho kdo se nemuze ubranit.
   To experti nazyvaji a oslavuji jako
   Creative Destruction.
   /Tvoriva loupezna nicivost vseho,na co sahnou/!!
   Nikdo jim v tom nebrani,vlady to podporuji vsude.
   Kdo se brani dostane barevnou revoluci.
   Nasledky jsou videt a dobre.
   Palac nekde v zapadakove je dobre srovnat s palacem uprostred Londyna, palacem Bank of England a hned vidime kdo tam u britu vladne..
   A komu uz davno patri je take videt dobre, ta banka.
   Jmeno Rotenberk se myslim vyskytuje v souvislosti s trenerem karate a judo ,kam dochazel Putin kdysi v Leningradu. Palac ma udajne 16 pater pod zem a zcela zbytecnych, takove bomby, ktere proniknou do podzemnich bunkru uz ma kazdy hodne.

   Vymazat
 13. Mohol by niekto ukázať aký palác ma americký prezident?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6.53
   Který prezident konkrétně a který palác, rovněž konkrétně?
   Nebo že by měla každá státohlava USA jen jeden palác?

   Vymazat
 14. Palac patri A. Rotenbergovi, ruskemu podnikateli, ktery vyrabi i roury pro NS-2. Prestavuje ho ted uz nekolik let na luxus resort. Video s pocitacovou prohlidkou luxusu v palaci ukazuje mj. i strahovskou knihovnu v Praze. Video bylo vyrobeno studiem ve Freiburgu.
  Vsechno je podvod. Ucelem je nastvat lidi a vyhnat je do ulic. Totez delali, kdyz ukazovali luxus sidla Janukovyce po Majdanu. Ono je tezke neco na Putina nalezt a ocernit ho. A tak se vyrabi lziva videa, ktera pak prezentuji rusti zradci a zlodejove jako Navalny.
  Podle teto americke arogance a podlosti nema prezident nevazalskeho statu zadny narok na nejaky palac a musi bydlet v pastousce. Sami papalasi na zapade maji tech palacu ve vlastnictvi nekolik ve vsech zemich a nejen v lesich na Krymu, ale v metropolich na nejlepsi adrese. Co je normalem na zapade, ma byt opovrzenihodne u zemi, ktere potrebuji USA znicit. To ovsem idioti co pak demonstruji si nejsou schopni uvedomit.

  OdpovědětVymazat
 15. To je zřejmě palác podobný některým, které nakradlo kníže v ČR a nemá je kdo udržovat. A kníže se k ním nehlásí.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.