Reklama

středa 13. ledna 2021

Volební podvody v USA „nebyly" a každý to ví

Rudolf  Mládek a -rp-
13. 1. 2021 PrvníZprávy

Ví to hlavní média, ví to i Nejvyšší soud v USA. A basta fidli. Navíc je všem jasné, že Donald Trump, který vyzval své příznivce k ozbrojené vzpouře (že takový záznam slov neexistuje je nepodstatné), je škůdcem demokracie a je nutné jej odstavit od všech sociálních sítí.


(Na snímku: "doplňování" volebních lístků po uzavření volební místnosti)

A kdo to neví, je jeliman. A tu jednu sociální síť, Parler, co snad by mu dala ještě prostor, jednoduše vypneme. Dříve se pálily knihy, dnes stačí vypnout. Áhá, tomu se říká pokrok. (Pozn. Zapomněli na sociální síť GAB, která má nárůst o téměř jeden milion uživatelů denně, uprchlíků z Twitteru. Lze na ní najít i pár českých uživatelů. Ale to asi brzy „vládci světa“ napraví.), píše Rudof Mládek v glose pro Prvnizpravy.cz.

Pobuřování je ovšemže nepřípustné a příznivci odcházejícího prezidenta Trumpa budou proto řádně, nejlépe demonstrativně potrestáni. A to i ti, co se drancujícího, vražedného a zločineckého útoku na Kapitol nezúčastnili. Vždy tomu tak bylo, když se někdo protivil té správné vzorné moci, (I my mnozí tady v Česku to ještě pamatujeme, proto jsou Lidice památníkem.)

Však také mluvčí Sněmovny, hvězda nebeské velikosti Pelosiová žádá, aby byl potrestán i texaský guvernér Ted Cruz, který si dovolil podat spolu se sedmnácti americkými státy žalobu k Nejvyššímu soudu na volební podvody, které stejně, jako Trump, neprokázal. Demokrat Bennie Thompson jistěže objektivně a správně označil Cruze za teroristu (Žalobu si nepodal Cruz, ale texaský ministr spravedlnosti Ken Paxton, ale kdo by se zaobíral detaily, že?)

Nepochybně to s Cruzem bude ještě horší, protože Texas, jako stát rasistů, homofobů, fašistů a jiných, uvažuje o vystoupení z unie USA (jeho ústava to mimochodem umožňuje). Vzhledem k tomu, že demokraté už demokraticky stanovili, že bude nutné potrestat voliče Trumpa, a v Texasu jich bylo více než dost včetně Cruze, snaží se tam asi tito štváči a ztroskotanci vyhnout se spravedlivému trestu útěkem z USA. (Asi.)

Nejvyšší soud USA proto žalobu Texasu a dalších států odmítl projednávat do doby inaugurace nového prezidenta. Pobuřovat a vyzývat ke vzpouře, či podávat žaloby k soudu je v dnešní americké demokracii nepřípustné, a to ví každý. Naopak žaloba na Trumpa je vždy přípustná a také to ví už každý. A podle všech hlavních médií je samozřejmě správná. A žádný autobus Antify při útoku na Kapitol nebyl, to ví přeci také každý. (Snad aby ta videa tedy někdo smazal).

Hlavní média pokládají za podstatné to, že Trump a s ním 18 amerických států podávajících žalobu, nic neprokázali. (Sice žádné řádné soudní dokazování vůbec neproběhlo, ale co naplat). Podle hlavních médií stejně ti buřiči nemají co dokázat. Nějaké malé drobné chyby v součtech nic na výsledku nezmění, a kdo tvrdí, že nejde o drobné, je zločinný buřič a lhář. To ví opět každý.

Štěpánek: V USA již sepisují nové Poučení z krizového vývoje

Hlavní média a konečně už i my všichni víme, že Trumpem a dalšími 18 státy, na čele s Texasem vykládané řečičky o podvodech byly smyšlené, videa zmanipulována, křiví svědci z volebních místností najmutí, čísla záměrně zkreslená, protestující jsou opilci, feťáci, xenofobové a nově zavedená volební pravidla ve swinger státech, kde Trump prohrál, byla správná, nikoliv v rozporu s Ústavou USA, která je stejně navíc jen kus cáru papíru, tak kdo by se s ní zdržoval. (Však se také demokraté se svévolnou změnou volebních pravidel nepárají).

Je důležité, že demokracii si rozvracet nedáme. Americké republice více biden-ovice.

PS: Milý čtenáři, pokud jsi ironický článek vydržel číst až sem, dovol mi uvést závěr: Čtyřicet let nám „vládci“ vysvětlovali, že Poláky v Katyni nezavraždila sovětská vojka. To přece také věděl každý. Takže když něco napíše tzv. bulvár, to ještě neznamená, že to není pravda. A za bulvár dnes hlavní média označují kohokoliv, kdo nepíše stejně, v horším případě takový zdroj označí za dezinformační web podle názoru jakéhosi samozvaného odborníka, obvykle vykazujícího rysy psychopata.


U uvedené tabulky „ z bulváru“ nechť si každý udělá názor sám, ostatně zdroje jsou v ní uvedeny.45 komentářů :

 1. Ta Pelosiová jakoby z oka vypadla naší Mirce Němcové, nejsou to náhodou sestřenice?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (14:26):
   ... a že sestřenice?, kdepak to!, podle způsobu uvažování dvojčata! Jednovaječná.
   Zbývá už jen vypátrat, odkud se tyto stále rojí.

   Vymazat
  2. 14:42
   To je přece jasné. Na to vám odpoví každý chovatel slepic.

   Vymazat
  3. Unkhown alias Nacistický běžec je nadšený z nedoučené politručky Němcové, která se v životě proslavila tím, že kradla rohlíky. :-) Unkhown se k Němcové opravdu hodí, i v tom kurníku by jim to spolu slušelo, přejme jim to. :-)

   Vymazat
  4. A co že je to za pomatence tenhle unknown....?

   Vymazat
  5. Němcová prezident, a Bartoš premiér a budu snad vzpomínat na Babiše :-). Chraň bože tuto zemi před těmito...

   Vymazat
  6. Jakápak dvojčata nebo sestřenice! Jasnej klon! Akorát že se něco posralo a ten ksicht vyšel jinak. Ale zato duševno se vydařilo.

   Hele lidí, to se mně moc líbí, že to má Texas v Ústavě. No a?
   To měl - haló, Blátošlapové! dávejte pozor! - přece Krym také. Aj Ukrajina. A jak panečku ukrajovala - a ukrajuje - z Ústavy!
   No jasnačka! Proto Ukrajina!

   Škorpione, s tím kurníkem bych to neriskoval. Co kdyby měli kuřata?! Umíte si představit ten děs?

   Vymazat
  7. 17:53 Člověče nestrašte tím nejhorším co by se mohlo stát. Ti co si říkají demokraté odhalili že to je jen zástěrka pro hloupé co jim naletí na jejich lži.

   Vymazat
 2. Co z toho vyplývá? Jediná správná forma voleb je osobně, ve volební místnosti, volebním lístkem do volební urny. Všechno ostatní je šaškárna.
  Kdo není ochoten jednou za čtyři roky zvednout zadek a dojít do volební místnosti, ten si žádné volební právo nezaslouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte i nemáte pravdu, v roce 2017 TOPka přelezla pětiprocentní hranici na poslední chvíli po záhadném výpadku......přitom po sečtení více než poloviny hlasů u kolonky „topky“ svítil údaj kolem čtyř procent.....

   Vymazat
  2. K něčemu ten bordel kolem voleb v USA je taky dobrej. Myslím, že tím u nás odzvonilo různejm fíglům s hlasováním, o kterých se už uvažovalo.

   Vymazat
  3. milan 18:45. No asi se těšíte předčasně. Dnes Fiala a vykulená ťopka Pekarová dávali návrh, aby se ve sněmovně odhlasovaly korespondenční volby. Prý pro zlehčení.

   Vymazat
  4. 19.41
   A to jsem chtěl bejt korektní a tu vytřeštěnou slípku jsem nejmenoval.

   I Fiala jo? Tak ten kravaťák s charismatem rexovky se přidal? Ne že by mě to překvapovalo.

   Jednou jsem měl s babičkou pokec o stáří; to jí bylo nějak kolem devadesátky. (Velice inteligentní dáma, ale těžkej samorost, něco jako Hlinomaz zkříženej se Sovákem v sukních)
   A bábrle vece: "Jak bych ti to řekla... asi takhle. V sedmdesáti jdeš večer spát a děkuješ Bohu že tě nic moc ještě nebolí. A osmdesáti jdeš spát a jsi zvědavej jestli to není naposled. No a v devadesáti se probouzíš celej udivenej že tu ještě jsi a raduješ se z toho, že ti pán Bůh daroval další den."
   No a mě bude letos sedmdesát. Jdu spát, a jsem nasranej z toho, co všechno se posralo. Probouzím se, a jsem už dopředu nasranej z toho, co se zase posere.
   A nebýt mých dětí a vnoučat, tak bych se ani neměl na co těšit. Jenže tím zároveň trpím.

   Koupil jsem holčičkám na Ježíška boby - a aby se aspoň jeden den mohly radovat ze života, vzal jsem je do Klínků, kde se bohatě vyblbly.
   Přijedu dom, nakopnu laptop, a zjišťuji že jsem škůdce lidstva co zhrdá rouškami, neb jsme roušky, jak dá rozum, neměli. (Neměl je tam, zaplaťpánbů, nikdo.) A víte co? Stálo to za to. Po dlouhé době jsme se radovali ze života!

   Vymazat
 3. zsá se, že bez otření se o SSSR nebo socialistického Československa a KSČ se neobejde žádná kritika současného zla...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, Goebelsovy lži a manipulace stále žijí, a stále mnoho lidí je baští ..

   Vymazat
  2. A všimli jste si, přátelé? Na Východ "tahat" zakázáno, na Západ se cpát vítáno.
   Přičemž největší sračky co jsou Čechy Čechami - což je bratru jedenáct století, od doby Boleslava Velikého (já vám dám Ukrutného, šmejdi) - k nám dovalily za Západu.
   A jestli tady začnou Blátošlapové a jejich klony unkHowni kvákat o západní vzdělanosti, ať si prostudují historii. Třeba do těch jejich dutých řep pronikne, že největší školu v Evropě devátého století založili bratři Cyril a Metoděj (dvě stě vyučujících, mimochodem), kteří k nám přitáhli z východu, a že používání nuly (opět vandrák z východu; konkrétně z Indie) bylo sankcionováno hrdelními tresty.
   (A bez nuly, Blátošlapové, neznásobíte ani náš letopočet letopočtem minulým, natož abyste rozpoutali průmyslovou revoluci.) A tak by se dalo pokračovat.

   Ale co je to nějakých 360 000 obětí nacismu oproti necelým třech stovkám popravených, že?
   Jak na nás valila Válková - však ono se toho u nás za Protektorátu zase tolik nedělo...

   Co na tom, že v RF je v současnosti tvrdý kapitalismus že se SRN pomalu ale jistě sune k fantasmagorickému "zelenému" socialismu?
   Blil bych, velebnosti.

   Vymazat
 4. Především o tom, že USA žádné volební podvody nebyly ví americký soudní systém.
  Protože, kdyby byly, tak by se jich nutně musel všimnout
  a stíhat je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byly jen jste si nevšiml, že to co je ochránilo je že USA nejsou už demokracii. Soudy jasně pochybili. Nejsou už nezávislé a proto demokracie a právo v USA nejsou.

   Vymazat
 5. Pan Mládek byl přímo u voleb v USA, pokud ví,že všichni ví o podvodu. ???
  Nepište prosím všichni, já a další lidé o žádných podvodech neví.
  To jen Trump se nedokáže smířit s prohrou, tak škodí kde se dá.
  Jenom doufám,že si s ním popovida soud a za ty jeho zločiny bude následovat trest.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jseš placený PROVOKATÉR a brzo na to dojedeš.
   20.-21.1.2021L LOMIKARE HYN SA HUKÁŽE !

   Vymazat
  2. O jakých zločinech mluvíte?

   Vymazat
  3. Troll- zjevně nedostudované individuum tu jen provokuje. Podle frekvence čistě namátkově, tedy za své podlosti a šíření blbin a lží není nikým placen. Normální zaměstnavatel by takového hloupého lenocha vyhodil hned na konci zkušební doby.

   Promiňte, že je někdy mazán pozdě.

   Vymazat
  4. Neni prvni ani asi posledni ,ono idiotu je jak znamo prehrsle . Jedina spravna cesta je ta ze se jim zavre ta sprosta huba ,ktera jako reproductor blaboli vyplody malickeho mozecku v jeho sisate hlave na tele hrbatce Sahira ,vrhace nozu z kanalovych poklopu

   Vymazat
  5. 15.36
   No, to musí bejt sestava, ti tví "další lidé". To vás v tom vašem ústavu ani nepustí k internetu?

   Vymazat
  6. Víte Unknowne 13. ledna 2021 15:36, že pokud byste chápal čtené, rozpoznáte, že pan Mládek ve svém článku netvrdí, že "všichni ví", ale pouze konstatuje, jak mainstream situaci popisuje. Alespoň víme, s jakými schopnostmi disponujete. Vážně vás brát nejde.

   Vymazat
  7. Máte to hoši marné, píšu srozumitelně, ten váš pomatenec Trump končí, rozumíte slovu KONČÍ,to platí pro totálního magora Dvořáka , který jen omílá nesmysly z různých proruských webů.,ze sebe tak max.vytlači smradlavou stolicí
   A vy ostatní se zde taky postolicujte,že mně hlupàci uráží na těchto stránkách,je pro mně pocta a zároveň povzbuzení psát DÁL.

   Vymazat
  8. Ukhovne20:09 vám evidentně nedochází že nejde o Trumpa a jeho konec. Jde o konec svobody a demokracie, to že se podvadělo je evidentní, nevidíte, protože nechcete. Jednou dojde i na Vás až se budete dožadovat práv a svobod a bude Vám to hovno platné. Pak se zabedněnec jako Vy vzbudí. A alespoň se pak sám vhodně pojmenujete. No a nebo jste nastrčený placený trol ale závěr bude stejný. Moc Vám to přeji

   Vymazat
 6. Unknowne ty HOVNIVÁLE, smířily jste se s volbou Zemana? Za ty činy proti České státnosti by jste měly být souzeni.

  OdpovědětVymazat
 7. Jde o to, že v Katyni to nebyla sovětská vojska, ale nacisté! To jen Gorbačov se jako přiznal, aby ta jeho zrada byla dokonalá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18 40
   I takoví lidé tady jsou,100* jasná pravda o které se zmínil a přiznal i Putin, budou jistí proruští šílenci neustále zpochybňovat.
   Sovět tam střílel Poláky jak zajíce,ty neuvěřitelný agore.

   Vymazat
 8. https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/ve-svete-se-odehrava-revoluce-a-media-mlci.html
  Kabala a její gojímové stále ještě vládnou světu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kabala, gojímové...
   Jdi s tím do piči.

   Vymazat
  2. Jděte s tím antisemitizmem do háje. Varuji vás naposledy! Budete-li pokračovat, bude následovat BAN !

   Vymazat
  3. Dvořák,komu to prosím patří, 19/02 potom ano.

   Vymazat
 9. 19:22
  Souhlas, tyhle pochybný weby aronet,fripres,par.list.a další neumí nic jiného nacmarat jen stále dokola,dep state,kabala, ilumináti a podobné bláboly,nesmysly.a nejhorší je, že různí magoři zde,tomu věři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč mícháte naprosto rozdílné zdroje na jednu kupu? Provokujete nebo exhibujete svou hloupost?

   Vymazat
 10. Unknowne 13. ledna 2021 19:53, vy jste ten pravý , na kterého úsudek bych se spoléhal. Vždyť ani ty WEBy nejste schopen správně pojmenovat. S tím vaším aronetem se jen a jen opakujete. Ty zdejší magory z omylu vyvádějte, místo nadávek a urážení, logikou a fakty. Jinak, jak račte, dál se znemožňujte.

  OdpovědětVymazat
 11. V kontextu příspěvků 19:02 až 19:55 aby se člověk už pomalu bál i nevhodně zažertovat, ale tady snad i to ještě prostý židobolševik a sociolingvista amatér v jedné osobě, jako třeba já, může.

  Also, titulek seznam-novostí hlásí: "Americké firmy zasáhnou popírače voleb na citlivém místě. V peněžence". Odkaz nedávám, snadno to najdete.

  Povšimněte si prosím zejména oné nesnesitelné lehkosti užití slova "popírač" redaktůrkem mejnstrýmového servru (jakož samozřejmě i nesnesitelné lehkosti bití oponentů po hlavě ausgerechnet tímto obratem). Jsem jediný, komu se z toho zvedá kufr a přes dobré vychování mu tane na mysli pár facek??

  Popírač, copak není jasné, čím to smrdí? Má sprostý popírač právo existovat ve společnosti slušných lidí?

  Když se o něco podobně nesnesitelně lehkého pokusil výrazný jedinec, jehož nejhorší cejch dotud měl podobu "nejmladší z rodu Narcisů", tak vylít z ódeesky pomalu hůř jak pověstný čert z elektriky. A ve ctihodné společnosti (to není žádná narážka) zůstali korektní abuseři z Peřopyj.

  Pravda, za posledních několik let se kohorta údajných popíračů rozrostla zejména o popírače globálního oteplování. Ale už vůči těm to je argumentační sprosťárna non plus ultra, jakkoli s nimi nemusím souhlasit. Stejně jako nemusím souhlasit s každou kritikou Státu Izrael, a že taky často nesouhlasím, ale nikdo mě nepřesvědčí, abych dobrovolně souhlasil, že každá kritika Státu Izrael je to echt popíračství an sich však-vy-víte-které.

  Asi už je jasné, k čemu že to vlastně redaktorskej na seznamu bezděky a implicitně přirovnal ty nešťastné volby ve Státech, a já to nemusím říkat explicite. To je legrace ... a on by se pravděpodobně šíleně podivil a pak by velmi hbitě přešel do moralistní agresivity.

  Tak jsme se vypovídali a ani jsme tu snad nikoho neuvedli do rozpaků, gollum, gollum.

  OdpovědětVymazat
 12. Vávra o cenzuře v USA: Splnilo se vše, před čím jsme varovali

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021011313051042-vavra-o-cenzure-v-usa-splnilo-se-vse-pred-cim-jsme-varovali/

  OdpovědětVymazat
 13. V USA za týden stihli, co Gottwald za rok. Bude z toho katastrofa pro celý svět!! Báječný a výstižný titulek na Parlamentních listech!

  OdpovědětVymazat
 14. Nevím, proč se zfalšované us prezidentské volbě někdo diví. Spiknutí korporací a politických elit proti demokracii v zemi, která se demokracií pyšní, už probíhá odedávna. To jen mediální korporace tomu dávaly falešnou představu demokratické volby.

  OdpovědětVymazat
 15. 10:24
  Jaké máte hmatatelné důkazy pokud tvrdite že volby v USA jsou zfalšované. Jo to píše sputnik,aronet a podobné sračky, trochu vám závidím vaší naivitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A my tvoji gramatiku a znalost, idiote.

   Vymazat
  2. A vy pravděpodobně věříte takovým, jak jsou ČT, CNN a BBC, AP. A právě to je nám k smíchu, supernaivko!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.