Reklama

pátek 8. ledna 2021

Zahraniční speciální služby a pátá kolona Srbska připravují svržení Vučiče

Janinna

8. 1. 2021  ČeskéNárodníListy

Srbsko zahájilo rozsáhlé vyšetřování zaměstnanců Zvláštní vyšetřovací služby ředitelství kriminální policie, kteří nelegálně odposlouchávali rozhovory srbského prezidenta.

(Na snímku srbský prezident Alexandr Vučić na návštěvě u jednotky srbské armády. Vzhledem k hrozbám vyjádřenými kosovsko albánskými lídry slíbil zvýšení početního stavu srbské armády a modernizaci bojové techniky.)


Jak publikaci řekl důstojník státní bezpečnosti Božidar Spasič, v Srbsku došlo k „pokusu o tichý státní převrat“ s cílem podkopat bezpečnostní systém kolem prezidenta, způsobit zmatek a podkopat jeho reputaci, zejména na globální úrovni.

Podle novinářských informací vyšetřování, které je přísně utajeno, nezačalo včera a je prováděno sekcí vnitřní kontroly srbského ministerstva vnitra. V případu jsou zároveň podezřelí zaměstnanci služby zvláštních vyšetřovacích metod Ředitelství kriminální policie, do jejichž působnosti patří mimo jiné provádění operativního odposlechu.

„Za odposlechem prezidentových telefonních hovorů stojí několik vlivných zahraničních speciálních služeb, které se opírají o určité struktury našich služeb, stejně jako o opozici, určité oligarchy a část zločinců,“ komentoval situaci plukovník kontrarozvědky ve výslužbě Luban Karan.

„Všichni se zajímají o to, aby Vučič opustil úřad, aby mohli realizovat své vlastní zájmy.“

Informace, že se vyšetřuje rozsáhlý případ odposlechu srbského prezidenta, potvrdil šéf ministerstva vnitra Alexandr Vulin.

24 komentářů :

 1. Jasná zpráva.
  Sichr je to náhoda a pouze časová shoda. Něco jako dominový efekt v roce 1989, kdy to začalo praskat v celém východobloku.
  Ty pokusy o převraty (v RF - tam jim to nevyšlo - v Srbsku - tam zdá se také ne - a v USA - tam jsou stále všechny dveře, všechny moožnosti, včetně rozprsknutí se USA do více států, včetně občanské války, včetně odstartování tuhé totality pomocí FEMY, stále ještě otevřené) jsou, v tomto krátkém časovém horizontu, zajisté jen náhodné. A jen tupý konspirátor by mohl uvažovat jinak.

  P. S.
  No, když nic jiného, už aspoň vím, proč udržuje FEMA koncentrační tábory s kapacitou 20 000 000 osob - dvacet milionů - už desítky let ve stavu pohotovosti a buduje další, spolu s ohromnými podzemními bungry pro "elitu".
  Takže tak.

  OdpovědětVymazat
 2. Největší chybou Srbska, Ruska, Běloruska a také naší je skutečnost, že jsme připustili činnost nepřátelských sil na svém území jako páté kolony, pracující v zájmu cizích mocností a zejména vybraných elit. To jest činnost politických, humanitárních, lidskoprávních a migračních nevládních organizací-neziskovek, které rozhodují na ministerstvech (působí tam konzultačně a mají tam obrovský vliv, působí u soudů prostřednictvím právníků-obhájců, kteří hají nelegální migranty, atd.), a to aniž by byly někým voleni. Dále působení štvavých vysílacích stanic jako je Svobodná Evropa a dále působení lidí jako je Navalnyj a tisíce dalších na sociálních sítích, youtube apod., vlastnictví médií (televizí, tisku) v rukou oligarchů, zasahování cizích sil do programu a koncepce vysílání veřejnoprávních médií. Jestli k tomu přidáme různé štvavé dobře dotované semináře a konference spolufinancované z embasád západních zemí, tak to je síla, která může snadno dle potřeby organizovat prozápadní opozici, pořádat demonstrace a barevné revoluce. To budeme muset u nás změnit, zatím čas ještě nenazrál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7.58
   Nepolitická politika, tomu říkal Všašek Pravdoláska. Hm... nenazrál. Ale nazrál. Čas. A to právě tento VOLEBNÍ ROK!
   Stačí zachovat si kritický rozum a volit takovou stranu, která přesně toto chce, spolu s dalšími nádory naší "demokracie", jako jsou poltické "neziskovky", zvůle exekutorů a justice, včetně nedovolatelnosti práva, vstřícnost k muslimské migraci a k landsmanšaftu, překrucování historie (a další podlosti), abych jmenoval ty nejnisavější, z naší společnosti vymýtit.
   Takže čas nazrál.
   A TO PRÁVĚ TENTO ROK!!!

   Vymazat
  2. Milane, musis na to jit po druzstevnicku. Jedine druzstevni vlastnictvi ti zajisti blahobyt:-) I ti exekutori, kteri te ted nahaneji po republice, by meli byt druzstevnici:-)

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 9.39
   Družstevní princip podnikání, unkHovne, ne družstevní vlastnictví. O tom jsem mluvil. Ale nic si z toho nedělej, že nechápeš. To se tak jednoduchým ústrojenstvím, neschopným argumentace, prostě stává.
   Nyní dovol, abych se omluvil z diskuze (s tebou), neboť hrozí, že bych, dle úsloví: "když se dáš do řeči s blbcem, během chvilky spolu mluví dva blbci", sklouzl na tvou úroveň.
   Jo. A kydyž chceš bejt vtipnej a fláknout k těm cancúm smajlíka, mrskni tam mezeru, jo? Takhle :-) Pochopil?

   Vymazat
  6. Mě se líbí jak se vyložení sluhové západu ohání Ruskem my tu žádné Rusko nechceme ale také nechceme západ. Je dobře že vám to zase nevyšlo.

   Vymazat
  7. A helejmese koukejmese jak se nám tu rozjel Blátošlap se svými klony! To jsou pááánečku myslitelé! A ta síla argumentace! Ó! A Blátošlap dokonce vlastní zbraň!

   Tak dávej bacha, Rambíčku, ať si neustřelíš kuličky. Jestli potřebuješ, naučím tě s ní zacházet.

   Jo, hrdě hlásím že Člověk v tísni je darebácká organizace a že jsem stejný darebák jak celé Rusko.
   Takže tak, smrade.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Přetlačovanou je možné sledovat na evropském kolbišti. Východ se znovu přesouvá do pozic podobných Velké Británii .Nový rok 1948 proběhne samozřejmě jinak a neználkové se budou divit jaký je to fičák.

  OdpovědětVymazat
 6. Ondráček o ruské vakcíně Sputnik V: Co všechno nám chce EU ještě určovat? Czechxit!

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021010813028452-ondracek-o-ruske-vakcine-sputnik-v-co-vsechno-nam-chce-eu-jeste-urcovat-czechxit/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:51
   Ondráček,ta proruska svině,ten ať drží hubu.
   Chce to vojenské soudy a takový svině POSTAVIT ke zdi.
   Dvořák nastuuuuup

   Vymazat
  2. Ahoj nácku 23:06, proč bych tě měl smazat, když ukazuješ svou podstatu. Nebydlíš v Řeporyjích?

   Vymazat
 7. Vážení BOUŘE začala s plným nasazením- VŠE se ZMĚNÍ!
  Tady jsi! Svět se dívá na Washington. Svět už nikdy nebude stejný. Tento den 6. ledna 2021 vstoupí do historie jako
  Den D.
  http://clearlook.unblog.fr/2021/01/06/devil-debacle-day/
  Trumpův plán ukončit tento teroristický puč demokratů proti americké demokracii může nastartovat kdykoli, nejdříve dnes večer nebo v následujících dnech. Pokud, jak předpokládáme, měl tento plán začít 7. ledna 2021, jeho vývoj by s největší pravděpodobností sledoval následující pořadí bitvy:
  Od 4:00 EST (východní standardní čas, tj. 10:00 ve Francii), 60% souhrn amerických vojenských sil převezme kontrolu nad všemi velkými městskými centry Spojených států pod záminkou zabránění nepokojům ve Washingtonu.


  Civilní lety jsou zrušeny.
  Země je uzavřena.
  Ve skutečnosti je hlavní funkcí tohoto nasazení umožnit největší zatýkací operaci v historii Spojených států, která začne v 6:00 východního času nebo ve 12:00 francouzského času. Tato operace s kódovým označením Červená bouře zatkne 474 000 lidí a potrvá od 7. ledna 6:00 EST do 14. ledna 2021 (podle mého odhadu). Všimněte si, že všichni tito lidé budou zatčeni podle zákona PATRIOT, který se vztahuje na teroristy a členy mafiánských organizací. Při aplikaci tohoto zákona budou všichni tito lidé bez jakékoli výjimky drženi v izolaci na základně Guantánamo (pro 74 000 z nich) a na nové přísně tajné vězeňské základně Castle Rock 7 (pro zbývající 400 000) v Nevadě. pro veřejnost známější jako Zóna 51. Všech těchto 474 000 lidí bude v následujících měsících souzeno vojenskými soudy, nikoli civilními soudy. Aby nahradila tyto lidi (včetně inženýrů a ředitelů jaderných elektráren, středisek Big Tech atd., Všech úrovní Nového světového řádu), aniž by způsobila kolaps Spojených států, armáda mimo jiné vyzve sbor. Inženýři americké armády zvyklí na civilní aktivity.

  OdpovědětVymazat
 8. Výstřel už zazněl. Teď se do sebe pustí paraziti všech kalibrů, zvítězí skupina nejsilnějších parazitů a začne fičák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. FIČÁK už začal- jenom velevelká většina o tom neví, nebo nechce uvěřit-vědět. O TO BUDE PRO NĚ probuzení
   nepřijemnější, ne-li nepřijatelné. Každý sám strůjcem svého osudu.

   Vymazat
 9. Tak Dvořáku ty PARCHANTE MAŽEŠ co

  OdpovědětVymazat
 10. Tak co Dvořáku mažeš nestíháš ty svině

  OdpovědětVymazat
 11. Ale ale, že by amok? Proč bych tě měl mazat? V hysterickém záchvatu je psychopat vždycky zajímavější. Tak pokračuj.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.