Reklama

středa 17. února 2021

Bělochy je třeba „zrušit“. Někdo by mohl říct – „konečně vyřešit“

Ivan David
17. 2. 2021
Ředitel East Side Community School v New Yorku poslal bělošským rodičům tento „nástroj činu“, který jim říká, že by se měli stát „bílými zrádci“ a poté se zasazovat o úplné „zrušení bílých“.
Newyorská veřejná škola zaslala rodičům grafiku, ve které je povzbuzuje, aby se stali „bílými zrádci“ nebo „abolicionisty“, a podrobně popisuje osm předpokládaných fází „bělošství“.

Grafiku zaslal ředitel East Side Community School v New Yorku podle zprávy Christophera Rufa z City Journal, ale jejím autorem je docent na Northwestern University Barnor Hesse.

Podle Hesseovy teorie existuje osm „bílých identit“. V grafice jsou barevně odlišeny od zelené po červenou podle toho, zda jsou dobré nebo špatné. Nejzelenější nebo nejlepší verzí bílé osoby je „bílý abolicionista“, následovaný „bílým zrádcem“.

Nejhorší „identitou“ pro bílou osobu je bílý rasista a pak bílý voyeurista, charakterizovaný autorem jako fascinace nebělošstvím, ale bez odvahy zasáhnout, následuje bílá privilegovanost. Bílý voyeurista je zde definován jako někdo, kdo „by nenapadl bělošského rasistu“ a „touží po ne-bělosti, protože je to zajímavé, příjemné“. Zjevně ho také fascinuje přivlastňování si černé kultury.

Bílý abolicionista je na druhé straně někdo, kdo pracuje na „demontáži bělošství“ a „změně institucí“.

Pokud jde o to, co má cokoli z toho znamenat, má grafika povzbudit bělochy k převzetí „bělošských aktivit, zaměřených na akci k odstranění bělošství jako takového“.

"Je na čase vybudovat etnografii bělošství," uvádí se v grafice, "protože bílí lidé jsou ti, kdo píší o ostatních a řídí je."

Grafika, stejně jako další novinky, které se používají ve veřejné škole, vyvolaly ostrou kritiku na sociálních médiích.

"Toto je nový jazyk veřejného vzdělávání," napsal Rufo v reakci na tuto akční výzvu v City Journal.

Toto je, milí čtenáři, čirý rasismus, ovšem „laskavě“ pojmenovaný jako „akce proti bělošství.“ Prostě newspeak.

54 komentářů :

 1. Kristova noho, já jsem myslela , že v “ tavícím kotlíku” se stanou občané barvoslepými, že se barva pleti přestane řešit.
  A ono je to, po desetiletích úsilí, přesně naopak.
  Hlavní je barva pleti, důležitý je i obsah kalhotek/trenclí, to co je v hlavě je marginální nedůležitost.
  Dalo by se i říci, že tavící kotlík vystřídal bublající papiňák.
  Kde udělali američtí soudruzi chybu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANNA husita z KSH rikala,ze toto je demonstrace POCHODU INSTITUCEMI

   s predsudecnou nenavisti,kterou propaguji pry i nasi vnitraci z nami zvolene CSSD pod nazvem NEOMARXISMUS a modry trockismus.
   No a to jeste nenapsali,ze v ka ka ramu je sura 4-89 kde je ideologicky prikaz,ze kazdy slimak musi nevericiho zabit,kdykoli se obrati zady a KDEKOLI ho nalezne.
   To pry ma byt to nabozenstvi,tak ANO volme piraty,ktere vede nejem prestarly komik pan dred,ale ma za obrkomandyra pry AFROARABA z EU a tomu se mame jako jeho volici klanet!

   Toz tak,to je ten Parlamentem planovany rozval.
   Neni divu,ze kadi US zene vsechny pod SPD,kde staci prevzit NPV a bude OK a OSnatahne backory jak to chce nami placeny GR TV a ANO bude lip neni protitomu a chce any C19 povrazdil jejich volice nebot nesmi pouzivat SPUTNIK fau 1!

   Hanba chrabremu parlamentu,ktery se GR TV boji a proto hrozi jeho vyhubeni!

   Vymazat
  2. Primo a demokraticky se vnucuje otazka na co nam volicum budou

   polit.subjekty Piratu,ODS,TOP 09,Starostove,KDU-CSL,CSSD a dokonce i KSCM,kterou donutila jejich verchuska k rozvalu a nyni se pred obcany schovavaji a dodnes maji zakazano se objevit tady mezi nami jejich pry sympatizanty a vyznavaci prime reci a demokracie IHNED!
   2 000 000 000 volicu se jim scvrklo na par tisic,ktere daji nicnedelanim pry dobit C19 a nyni se pry nove objevujicim syndromem ADE,

   Co jsou to za politici,kteri nam tu predvadeji v parlamentu cirkus Humberto?.

   To mame byt prinuceni nove vytvorit pouze strany a hnuti,ktere do svych programu prijmou

   NARODNI PROGRAM VOLICU?

   To nevi,ze Vule lidu je vule bozi?.
   Dejme panu nesmelemu OK SPD do packy navod jak dosahnout vetsiny ve snemovne a bude po vtakach!

   NO NI?

   Vymazat
  3. Krtečku , to s tím cirkusem Humberto je špatně. Už od dětství jsem tam vyděl jen špičkové výkony. Nechápu jak někdo kdo se považuje za inteligentního, může od systému vrcholného parazitizmu očekávat, dodržování lidských práv, vítězství pravdy a lásky, natož míru na světě. To je s tímto systémem v naprostém protikladu. Parazité jsou nedílnou součástí přírody, ale člověk byl nadán rozumem a měl by vší silou parazitizmus omezovat na co nejnižší míru. To je pro mě také nepochopitelné, jak všechny náboženské, ekologické, charitativní a další zachránci lidstva nemohou pochopit, že parazitizmus je základem bídy.

   Vymazat
  4. Pane Pradedo,vzdycky to trochu prezenu,ale vidite, ze se jinak

   malokdo ozve do protivky a tak aspon si domorodci mohou zvykat na trochu agresivniho stylu,nebot po dobrem se ty drevene kedlubny ve vedeni republiky ponravami prozraneho statu ani nehnou.
   Naopak chteji nam zavrit pusy propagovat predsudkovou nenavist,obrat nas o uspory a penize platit jen tretinu platu a pry z teto prace mame zbohatnout a navic rozvalit stat,nechteji nasim vyzbrojenim po zuby zachranit rozpadavajici se NATO a uplne jimi zblbla EU se pod kladivy blbosti vedeneho politickami z politbyra tzv EK brzy nebude kdo ji zachrani a tak "pracuji"to vidime vsichni.
   Na misto redukce viru fungujicimi vakcinami naseho milostiveho cara pana Putina ho hledi napalit,ackoli vi,ze ma nejen vakcinu ale kouka do kazdeho potrubi z druhe strany.
   Aby toho nebylo dost pry prodala EK nestastnym izraelcum nedodelane zmetky,kdy je oni v zoufalstvi,ze budou vyhubeni dokonce preplatili a ted pry na nich leze syndrom ADE,ktery pry zorganizoval pan Gates v programu "zlate miliarda" vyhubeni lidstva az na 500 000 osob urcenych k posluze,coz pan Putin v Davosu odmitl!

   Je to pravda nebo ne?
   No hruza co si dame vsechno libit a ani nekniknem1

   Vymazat
  5. Krtečku, fakt někdy trošičku přibrzděte.

   Vymazat
  6. Lubezi brzdime se jako volici uz 31 let a proto napiste

   do diskuse jen vety,ktere vas dopaluji a vysvetlete proc chcete hajit ty,kteri vam opavdu,ale opravdu ublizuji.
   Je nacase,aby tady vznikla diskuse pokroku,shbite li se dostanete brzy pendrekem po zadech a budte mit jelita,verte mi a zkuste jet KONKRETNE do protivky,jak si veci predstavujete vy a nebojte se me jsem male zvire a tak me tady poteste svymi navrhy jak dosahnout vetsiny ve Snemovne,kdyz vsichni budou jen drzet pusu.
   Tady fakt uz nepomuze pumpovat si do zil brzdovou kapalinu.
   CO vy na to lidovy komentatore?

   Vymazat
  7. Lubezi ZNOVU,31 let se v republice nenasel nikdo,kdo

   by chtel a mel vuli zacit to co se mu a ostatnim obcanum nelibi nejen kritizovat,ale i navrhnout reseni.
   Instalace kapitalismu bez privlastku vychazejici z gangsterismu nejen probehla,ale i visi na krku VSECH domorodcu republiky a nejhorsi je,ze je to povazovano za "normalni"!
   Jsem toho nazoru,ze je treba se naucit o vecech opravdu,ale opravdu diskutovat s cilem navrhnout i pripadne reseni.
   Jen si postezovat a odlozit TADY nejasna sdeleni typu

   KRTECKU proboha "trosicku"pribrzdete( at nas nikdo neslysi),tak to je spatne!

   Spravne je:"Navrhuji,aby pan SPD si dal do programu dosahnout VETSINY v Parlamentu,tam je je pan OK taborovy recnik,ale vetsina ho prekrici a on je pak cely rozpacity.
   To mi jako skalniho volice SPD prestava stacit,nebot v jeho programu je i bod c.10 kde se deklaruje pozadavek rasantni zmeny rezimu, jinak se v tech srackach budeme stale vice a vice topit,uz ted jsou nam po krk!"

   Ano vse by melo jit potichu a samospadem,ale nejde to dlouhych 31 let.
   Jen si vezmete Piraty,ti neumai v Parlamentu ani kniknout ale rozlezaji se vsude po republice a pochopili,ze musi ziskvat volice,bez volicu budou NULY a recicky v Parlamentu nikdo ze zbytku republiky neslaysi.
   Slizt se nekde v opustenem kine, udelat tam projev to taky panu OK stacit na vetsinu v Parlamentu nebude,lidi odejdou,pokyvujic hlavami a mezi sebou si budou vykladat:

   "Ma pravdu preceda!",dojdou domu a zapomenou o cem tam byla rec!

   Toz tak!

   Vymazat
 2. Kladu si otázku: když mě černoch nazve bílým xichtem a hodí po mě např. papriku nebo jabko, zanechá mě to naprosto klidným. Když nazvu černocha černou hubou a hodím po něm banán, tak je oheň na střeše. V čem se lišíme? Co nás tak rozděluje? Hrdost? To asi ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lisime se tim,ze oni prevzali od kapitalistu ideologii neomarxismu

   A nas CSSD obrvnitrak to bude lecit tim,ze to neuzna jako ideologii "predsudecne nenavisti" a my volici mu za tento postoj budeme TLESKAT podle not nenazranych kapitalistu z ASPEN iNSTITUTU,kteri maji kupy penez a ted chteji MOC vsi silou vyvolane nenavisti!

   To same nam kredencuji nase polit subjekty v nasem parlamentu,kteri vztekle odmitaji prevzit pokrok v tvaru

   NARODNIHO PROGRAMU VOLICU a ne ze ne ANO!

   Vymazat
  2. Už se mi stalo, ze mne na ulici slušně oslovil párek Indočechů a chtěli připalit cigaretu.
   Tak jsem jim půjčila zapalovač.
   Ten jeden slušně poděkoval a ten druhy řekl: “ Proč jí děkuješ, tý bílý sviní “.
   Bylo to nepříjemné, od té doby nekouřím na ulici.
   V těch nezyskofkách je k tomu vedou, vysvětlujou jim, že se jim ze strany majority strrašné ubližovalo.
   Je pro ně příjemné tomu uvěřit a nenávidět gádžy.

   Vymazat
  3. NEZYSKOFKAM ???? CO TO JEJ

   Vymazat
  4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
  5. 19:30...To sou yntelygentny orkanyzace, gde se sosředěj yntelygentny mladý lydé.

   Vymazat
 3. mila 13:42 kristovo noho! barva pleti se resi od nepameti! me osobni zkusenosti z USA rad sdelim! kratce se zminim protoze by to bylo na dlouho!
  a. 80 leta college Texas cerni na jedne strane budovy bili na druhe!
  b. moje manzelka cernoska ac lekarka stale rasove problemy-i z jeji strany!!!
  c. konec 80 let v usarmy - 60%+ cernych vojacku-problemy rasove stale
  resume pramenici z mych zkusenosti = cerni jsou vetsi rasisti nez bili!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:17... Barva pleti má rozhodující význam, to je lež, že nemá.
   Kdyby byli Indočeši bílí, tak by se už dávno začlenili. Vytvořili si kdysi blbou firmu a majorita je hází do jednoho pytle.
   Když přistoupí do tramvaje partička kikánů, tak si přidrží peněženku i to největší slunče.
   Byť i to třeba je oktet konzervatoristů hrajících na ukulele.
   Odstín jejich pleti signalizuje BACHA, je to automatická záležitost.
   Neumím si představit, co by se dalo udělat, aby to zmizelo. Realita je, že ze všech nejhůř jsou na tom slušní kikáni.
   Nic nezavinili a jsou podezŕelí už v peřince.

   Vymazat
  2. 16:13 zajimalo by mne kolik osobnich zazitku at uz positivnich nebo negativnich mate s tema "kikanama" nebo jinou rasou etnikou nabozenskou sektou ap? rikal jsem ze to je na dlouhe vypraveni! nemam rad teoreticke "zazitky" a tak opet kratce dalsi pripady z vlastni zkusenosti:
   a. v NYorku ti zdechne auto na dalnici a nepomuze ti nikdo jiny nez
   "blondak"(prezdivka pro cerneho)
   b. 10.5.1984 prepadli v metru NYC 2 "blondaci" bileho obcana jmenem Bernard Goetz a ten vytahl pistoli a oba zmrzacil
   c. mne osobne prepadli 2 cerni teens s pistoli v ruce
   d. zidi me oyebali o zalohy
   myslite ze z techto duvodu musim nenavidet lidi?

   Vymazat
  3. 16:59...Mám zkušenosti , i špatné.
   Realita je, že ti slušní nejsou vidět, chovají se normálně a tak je ani nevnímáme jako jiné.
   Vnímáme jenom ty, kteří vybočují.

   Vymazat
  4. MUDr. Petr Kubáč psával úterní blogy, než celou akci zřizovatel - TV NOVA- loňského léta zrušila. Zmiňoval se tam o ,,cigánech" několikrát a jednou se pozastavil nad fenoménem zdravotních sester - cikánek, kterých ostravská FN několik zaměstnává.
   Chcete-li se dostat z té spodní společenské vrstvy mezi kvalifikované pracovníky , chování vašich biologicky nejbližších si vynutí, abyste si zajistili odstup a novou společnost. Pravidla cikánů se totiž liší v jednom: rodiče, rodina a příbuzenstvo jsou nejvyšší autorita. Přesuny peněz mezi členy rodiny se nehodnotí jako krádež, okolní společnost (stát) se vnímá nepřátelsky. Takže zdravotní sestry fungují, ale s původní komunitou cikánů nemají kontakt. I manžel je běžně gádžo.

   Vymazat
  5. Tak maji stesti oproti jinym etnikum, že je jejich bratri, bratranci a tatici nezabiji, kdyz si vezmou gadzu. Ať to tak zůstane.

   Vymazat
  6. Račice, mají i jiné přednosti.
   Nestavěj mešity, žerou vepřový, co by jinde za takovou nepřizpůsobivou menšinu dali.
   Všude mají nějakou problémovou minoritu, já jsem ráda za Indočechy.
   ;-)
   🙂

   Vymazat
  7. No...přemýšlím o těch jiných minoritach a problémových majoritach a je fakt, že si nevyberem. Mešity nestavej, nestavej nic, spíš rozebiraj, ji všechno, co běží přes cestu, takže ekologicky likvidují přebytečna zvířata. Eu k tomu mlčí, i když snižují diverzitu pejsků.....teda už zas kecam. Hezký vecer🙂

   Vymazat
  8. Ze svého autocourání mám osobní zkušenosti s Alžířany, Maročany, rumunskými Cikány a machometány.
   Zlatí čeští Cikáni!

   Vymazat
  9. 20:02... Ale musíte uznat, že je od nich pěkné, že nepožadují v Chanově zavést šaríju.
   Chce to dívat se na věc z lepší stránky.
   ;-)
   🤪

   Vymazat
  10. Vážení, mé zkušenosti jsou takové, že když jsem ležel jako voják v ÚVN Praha s pořezanou pazourou, měsíc se o mně staral jeden cikán jako o bráchu, škoda že jsem si tenkrát nenapsal jeho adresu, fakt na něj vzpomínám a ani jsem mu tenkrát pořádně nepoděkoval, najednou ho propustili... Zase na druhé straně všechny členy mé rodiny včetně mě aspoň jednou cikáni někde okradli. Takže je to těžký. Já to beru tak, že je to splátka za toho jednoho co mi pomáhal.:-)
   Ono se říká ne všichni cikání jsou zloději, ale skoro každý zloděj je cikán.

   Vymazat
 4. PŘÍRODA VYVOŘILA RASY A S TÍM NIC NIKDO NEUDĚLÁ, VŠE OSTATNÍ JE DÍLEM JEDINCE A SPOLEČNOSTI KTEROU VYTVOŘIL.

  OdpovědětVymazat
 5. Nekonformní, příroda vytvořila rasy, ale také obdařila lidi rozumem. Je rok 2021 a u lidí stále vítězí parazitizmus. V přírodě nemůže na trvalo zvítězit parazitizmus. Pokud parazitizmu mezi lidmi bude dále narůstat, musí zákonitě dojít ke zkáze. Proto ta snaha nejvyšších parazitů na opuštění planety. Možná se to už i kdysi stalo.

  OdpovědětVymazat
 6. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 7. Jsem běloch a nemíním se zařazovat do některé z oněch osmi fází!

  OdpovědětVymazat
 8. k tomu bych jen dodal ze my bili jsme si sami vini za to ze nas jine rasy nemaji v lasce!
  koukneme kolem sebe a zjistime ze donedavna byli otrokari okupanti a utlacovatele nasi kamaradi zacnu nekterymi od pismene A: amerika belgie britanie dansko francie holandsko nemecko portugalsko spanelsko italie svedsko rusko turecko japonsko!
  a ted se divime ze kdyz se kolonie osamostatnily tak chteji satisfakci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš tak docela pravdu.
   Historie otrokářství je poměrně více rozmanitá a jiná.
   Možná že by bylo překvapující, kdyby někdo provedl analýzu těchto temných stránek lidstva.
   Mám dojem, že většinou byl otrok jako válečná trofej.
   I v Africe byl největší kšeft s otroky s vítězným kmenem.
   Takže čorný s čorným i když bílému.
   Je to odpradávna ohýbání faktu.

   Vymazat
  2. 18:08 jezis dostals me na "technikalitu" zapomen na otrokarstvi!
   hovorim o tom ze lide z byvalych kolonii si delaji narok a asi pravem migrovat treba z belgickeho konga do belgie ze somalska do francie ap😂😀😎 thx

   Vymazat
  3. Máš v tom trochu hokej.

   Vymazat
  4. 19:07 nestuj pred spieglem kdyz hovoris😂😎😂

   Vymazat
  5. Dobráku, budeme se chovat racionálně nebo si budeme spílat.
   Já jen že mám jiný názor a zrcadlo vidím většinou ráno (děs) nebo večer (hrůza).
   Já nebyl v usárně a ani dnes po tom nijak na sklonku svého žití, nijak netoužím, i když je mě to líto že tuto zemi neuvidím a nepoznám. Mám sice v této zemi, také své příbuzné ale to je jiná kapitola.
   Zato jsem poznal a procestoval celou Evropu a kus Asie.
   Je dobře že se lidé dokáží stýkat a poznávat.
   Ale bacha na zneužívání ideologiemi.
   Já jako běloch, nemám proč se někomu i když v momentálních ideologiích podvolovat.
   Zrcadlo si můžete postavit a zhlížet v něm s dnešním novým fanatickým a novorastickým a většinou fašistickým náhledem na život.
   Zdravím a doufám že si budeme zdravě spílat i nadále.

   Vymazat
  6. lubez jj no nebudem si spolat nesmis vsak atakovat blizniho sveho rcenim ze ma v necem hokej! procestovals celou evropu a asii???
   ve ktere z tech zemi si kdy zil bydlel platil dane pracoval mel byt platil pujcky mel dum business vulgo byl "v systemu"?! dik

   Vymazat

 9. Rasismus je přirozený pro všechny rasy, pouze jedna ho ale využívá pro sebe podle hesla " rozděl a panuj" a ani se tím netají.

  OdpovědětVymazat
 10. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 11. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 12. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 13. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 14. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 15. Pripomina mi to Jizni Afriku JAR co jsem videlvideo na YouTube: mistni belosi a belosky byli prinuceny do slova a pismena skutecne TANCOVAT S CERNOCHY A ZPIVAT: KILL THE WHITE!!! kdybych to nevidel tak tomu neverim. Proc to delali Bily? Aby prezili s ZIVOTY a nebyli vyhnani ze svych farem jako zebraci do vzduchoprazdna.

  Cerni jim vysvetli: Tanec ocistuje lidskeho DUCHA!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Historie: Mandela a hlavně jeho žena.

   Vymazat
  2. lubez 20:31 chtel jsem udelat "statement" o nositeli ceny miru Nelsonovi a jeho babě Winnie Madikiziel ale zase bys mi napsal ze mam v nazorech "krasobrusleni", tak to yebu nebot jsem z Chebu!

   Vymazat
  3. dobraku 21:09
   Nositel Nobelovy ceny míru je i Jásir Arafat a Barack Obama. Máte dojem že zrovna oni dva jsou tipraví nositelé míru? Jeden zakuklený terorista, druhý rozpoutal několik velmi diskutabilních válek, jejichž důsledky dodnes nese Evropa. Ostatně ještě k těm vašim kecům o bílých otrokářích.Největší dodavatelé otroků za Afriky byli Arabové...mát dojem že ti jsou bělouši??? No a co se Mandely týče, raději to nebudu rozvádět.

   Vymazat
 16. Hodny clovece, vidis, ty jsi tady to jedno jedine spravne hovado:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
 17. Blb je oficiálně uznávaný termín, vždyť i Josef Švejk byl jeho slovy uznán ouředně za blba.
  Takže Josef Švejk má kolegu.
  Unknowne ale Pepa měl rozum ale ty jsi pijavičný vysírač a parazit.

  OdpovědětVymazat
 18. 19.19.Jo o tom priteli jste zde už psal, a na idnes bylo pred tydnem, že čs. Vláda rousky z těch linek neodebira, všechno jde na export, tak jaký pak přítel, normální evropska montovna asijských rousek. Jo, pry pouzivaji kvalitnejsi dratky kolem nosu nez v tech puvodnich thajvanskych rouskach, sdelil cesky manager té výroby. To mě obzvláště uklidnilo. A co ted, uz budou ty rousky s kvalitnim dratkem i pro cechy, priteli uknoune?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybys byla opravdu racice a ne hloupa krava, tak by jsi si ty rousky mohla koupit baleni 3ks za 29,90Kc v Lidlu, kde je prodavaji.

   Vymazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
  3. 22.06. Nevazeny uknoune, kdyz uz na mě reagujete, tak mi vykejte jako ja vám, protože husy jsme spolu nepasli. Ja se v průběhu dne promenim v několik různých zvířat dle nálady, ale je mi jasné, které zvíře jste vy po celou dobu vašeho bytí. Děkuji za info o nabídce na rousky v lidlu. Nemusím kupovat, jako racice umím nastrihat a usit. Vy se hrnte do lidlu na nabidky. A nereagujte na mě, nelíbí se mi vás prasečí styl.

   Vymazat
 19. A to by tady mohli vládnout liberální rasisté to je opravdu neskutečné co se v Čechách děje. Pokud to nechají zajít Češi dál tak nakonec dostanou bílé kolečko a pojedou na převýchovu komínem.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.