Reklama

pátek 12. února 2021

Cenzura se ohání bojem proti dezinformacím

Ivan David

12. 2. 2021
Ale ve skutečnosti jde hlavně o likvidaci oponentních názorů a umlčení jejich nositelů. Vůbec nemusí jít o chybnou nebo lživou informaci, může jít o osobní názor nebo pouhé vyslovení pochybnosti. V diskuzi s Jourovou v Evropském parlamentu mnozí europoslanci tvrdili, že nesmí jít o cenzuru, JENOM nesmí zaznít to, co je nesprávné. Nemá to dělat poskytovatel sociálních sítí, ale nějaký ORGÁN, občanská společnost = neziskovky. Maďarský opoziční poslanec řekl, že nesmíme dovolit, aby to dělal Orbán, chtějí to dělat sami.
Strašně rychlý nástup tvrdé diktatury. Ubráníme demokracii?

64 komentářů :

 1. Na Seznam Zprávy je velice dobrý a pravdivý článek paní Jourové, jak je dnes Rusko hrozba pro EU.
  Takto si představuji našeho zástupce v EU a ne ze strany SPD Davida, který dělá vše pro rozbití EU a naše vystoupení z ní.
  Předem děkuji za kladné komentáře, jen nevím, jak dlouho zde při místní cenzuře a té tvrdé diktatuře zde, přís. vydrží pod článkem o demokracii a svobodě !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hloupě provokuješ. Víc si nechci namáhat prstíky...

   Vymazat
  2. Soudruhu z Indie, tak se vrať na tvé Seznam Fake News a onanuj nad cinty cenzuristky bruselské soudružky Jourové.

   Vymazat
  3. 9:07
   Proč provokace ?? Jn názor z druhé strany, kde tobě podobní dehonestují pani Jourovou !!

   Chrchle, já na rozdíl od tebe onanovat nemusím, mám schopnou manželku !! Jinak nikde jinde nenajdeš ten fake news horší jak zde, možná tak ruský sputnik !!

   Vymazat
  4. Pro 9:07: Neprezentuješ názor, ale zadání nadřízeného ubertrolla.

   Vymazat
  5. Mě se moc líbí, jak ten pádící šmejd rajtuje na údajné cenzuře v NR, přičemž zároveň jedním dechem obhajuje "boj proti dezinformacím" českou slepicí, jíž její prounijní přikvokávání vyneslo na post eurokomisařky.
   Fascinující, jak by řekla Terezka.

   Vymazat
  6. Inde nedehonestuji nijak Jourovou. Ona se dehonestuje sama! A že je hloupoučká, to vidí rozumní, ty určitě ne.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  8. P.Běžče,moc toho nevíte,jen opakujete slova ČT24,dělá vám to dobře,co? Neměl byste se vrátit do reálu anebo ještě lépe do ČT?
   Tady ste tak osamocený ..!!!

   Vymazat
  9. Co tak třeba rychle běžet do. Indie?

   Vymazat
  10. vse pro rozbiti EU dela pani von Lejno.Je dobre znamo,ze uz

   dala kapky drive tak skwelemu a oblibenemu Bundeswehru a tak se vedelo,ze ma na rozvrat typu neomarxismus,tj pochod trockistu institucemi bunky.
   Angazovalo se proto i pani Jourvou nyni hlavni cenzorku,kterou poslal do EU nami zvoleny Babis a ted se neciti za ni odpovedny,no a vsichni vidime,ze svemu "sefovi"nyni tancuje na nose,je to jeho ostuda ,nebo snad ne?.
   Mam tu zase napsat dalsi info bombu, vynatky z clanku casopisu NATURE ze dne 9.11.2015,ktery se nam pani Lejnova snazi zatajit(nikdo si toho tada nesmi vsimnout) a dokonce pry popira spolu se zdejsimi "unknovny",ze pan Putin pry nepozadal vubec o registraci sve pry skwele vakciny SPUTNIK FAU,v EU pic ten virus po kebuli!
   Pozadavek registrace ma cislo 1379253 ze dne 29.1.2021 v case 8.26 a tak nas tu chce zas nekdo fulat?

   Vymazat
  11. krtek 17:18 mam tu napsat dalsi info bombu ze na ampulkach vaccine je psano : "for clinical trial use only?" ked vies co to znamena?😂😂😂😂😂

   Vymazat
  12. Indický běžec, je druh kachny. Velice hloupý pták ale vyhledávaná pochoutka.
   Ročník 1956 a člen SSM.

   Vymazat
  13. Na Seznam Zprávy není ani nemůže být žádná zpráva dobrá, potažmo pravdivá.

   Vymazat
 2. Kdo bude rozhodovat o tom co bude pro někoho nesprávné? Co když to nesprávné budu já považovat za správné. No uklidnilo mě, že se nebude podle EU jednat o cenzuru. Jen dodám, že co je správné nebo není, by si měl určit občan, a ne že mu budeme opět informace předžvýkávat jako volovi seno. To budeme zase stádem nesvéprávných volů v ohradě? Já ten tupý dobytek u koryt vidím úplně jinde. P.S. No tohle si asi v budoucnu nebudu moci dovolit.I když je to psáno dvojsmyslně a oni to v Brusele nemusí pochopit...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty trubko co jsi přiběhl z Indie tady nejsi mazán, abychom se bavili, zato já už na tvých fejknovinkách už 5krát, taky na půl roku. A to jsem měl pouze jiný názor
   ve vší slušnosti.

   Vymazat
 3. No to je hnus zaplacený fanatici z neziskovek budou práskat občany? žádné kecy o nějaké demokracii tu diktaturu nezachrání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:10
   Čablík, práskač jako ty, který udává místní příspěvky k mazání, mluví o nějakých zaplacených fanaticích, kdo platí tebe špíno.

   Vymazat
  2. Nech j.j.kablika na pokoji a napis proc nam tajis info,

   kdo na nas vypustil C19 a kdy a co za to dostal za obolus.
   Dyt se to stejne neutaji,nebo chces podojit mir a spustit valku jako tvoji banderovci z Ukrajiny?
   Priznej se jakube jando,ze ani manzelku nemas! Co?

   Vymazat
 4. Pane David, velice si Vás vážím za to co pro náš stát a občany děláte, ale o demokracii už od 89 roku vůbec nejde. Nejlépe je to patrné z toho jak to popsal ve videu historik Šustek. Můj děda říkával: Řídit koně na dlouhé opratě se musíš učit hodně dlouho. V současnosti, je většina lidí neskutečně sobeckých, přes to že tím škodí i vlastní rodině.

  OdpovědětVymazat
 5. Každá vyšší forma společnosti zákonitě omezuje svobodu jednotlivce. Čím vyšší, tím brutálnější. Nejde tedy o demokracii, referenda většiny, jen o techniku moci. Pokud se omezuje svoboda současné základní jednotky, národa/státu, vždy časem dojde k fragmentaci, tedy i EU.

  Každá cenzura tento proces jen urychluje.

  OdpovědětVymazat
 6. 9/37
  SOUHLAS, jen jak píšete,tak CENZURU namiřte na zdejšího CENZORa Dvořáka, ten VŠECHNY slušně příspěveky, ale s jiným nàzorem než proruskym, proevropským, příspěveky které podporují dnešní svobodnou dobu, vždy MAŽE.
  Tady je to vždy o jedné pravdě.

  OdpovědětVymazat
 7. Jde o zdraví lidí, nebo o jejich ovládnutí?

  http://svobodnenoviny.eu/jde-o-zdravi-lidi-nebo-o-jejich-ovladnuti/

  Nela Lisková a Ilona Csáková vzkazují vládě: Naše děti Vám nedovolíme zneužívat pro své experimenty!

  http://svobodnenoviny.eu/nela-liskova-a-ilona-csakova-vzkazuji-vlade-nase-deti-vam-nedovolime-zneuzivat-pro-sve-experimenty/

  Co všecko může docílit očkování – otázky a odpovědi

  Stručně řečeno, vakcína Covid-19

  Nevytváří imunitu
  Neodstraní virus
  Nezabrání smrti
  Nezaručuje, že nemoc nedostanete
  Neochrání vás před onemocněním
  Nebrání vám nakazit druhé
  Nevylučuje potřebu cestovních zákazů
  Nevylučuje potřebu uzavírání firem
  Nevylučuje potřebu karantény
  Nevylučuje potřebu nosit roušky

  http://svobodnenoviny.eu/co-vsecko-muze-docilit-ockovani-otazky-a-odpovedi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vždyť Češi, kteří mají nejhorší indexy minimálně v EU múzou klidně vychcípat. A klidně zalití v krvi někde po cestě k zavřeným dveřím přeplněné nemocnice. Lidí je na světě dosť, budeme mít z čeho doplnit. Jen se do toho dejte, já se budu chránit a pak s radostí uvítám nové spoluobčany.

   Vymazat
  2. J.J. 10:10 blbec neví že je blbec a vy nevíte že jste otrok. Těšíte se jak budete na ty makáče z Afriky nakat. To je sen idiota.

   Vymazat
  3. J.J. Aspoň jste se odhalil jaká jste svině která nenávidí vlastní národ jako všichni z neziskovek.

   Vymazat
  4. Pane praděda To bude hezké až mu nějaký nový spoluobčan tu dutou makovici uřeže.

   Vymazat
  5. Cáblík a pradědek... vůbec mě nepřekvapuje vaše odpověď. Vzhledem na odhad vašeho potenciálu jsem to očekával. Vy ženete svým debilním nezodpovědným postojem zemi ke katastrofě a když na to, co může přijít po vašem nezodpovědném chování, poukážu, sprostě mi nadáváte. Jak typické!

   Vymazat
  6. Přátelé, že se s tím dutolebým idiotem vůbec bavíte.

   Vymazat
  7. milane To co napsal o Češích mě opravdu naštvalo ten „velký" podporovatel NWO.

   Vymazat
  8. No tak jen do toho, Češi!

   Nebojte se. Odmitejte všechno opatření, odmítejte očkování, a nejen nějaký Sputnik proti covidu, ale úplně všechno očkování. Klidně umírejte na tetanus. Pijte vodu z řek, choďte na covid párty... Klidně. Co se stane, to jsem vám naznačil, lidí na planetě je dostatek a rodí se noví a noví. Přesně takoví, jaké chce EU, tak jí to usnadněte a chcípněte, ať to už sem může nastěhovat. Mimochodem, členově Landmaschaft se chrání a jsou očkovaní.
   Váš výběr.

   Vymazat
  9. Přeji Vám J.J., abyste se toho dožil, děkuji, ten Váš svět raději nechci ani vidět.

   Vymazat
  10. J.J. Tady píšeš jak jste neschopní bastardi celá eu a kapitalistické vlády. Asiaté se s virem nemazlili být socialistická vláda tak už žádný korák není. A za chvilku si pro vás lidi dojdou už jsou naštvaní i na tom vašem západě. Přeješ nám smrt nápodobně nějakou pěknou po západní vakcíně. Ještě se přizná že nás chtěj vyměnit za negramoty z Afriky.

   Vymazat
  11. 14.35
   No, on by si s nimi rozuměl, když si tak notuje s tupci. Než by mu tedy natrhli kachle.

   Vymazat
  12. No, pradědo, cabliku, romusi, Milane taky. I když s vašim převládajícím cítěním jsem v souladu, zarmucujete. Čtěte onoho J.J. pořádně a myslete. Nevnímáte ironii a nechápete, jaký význam může mít to, co není řečeno. Hloupost je nepříjemná, ať uř hrozí z kterékoli strany. Nejhorší, když s té vlastní. Platí, že nebýt hlupáků, zlí nic nepořídí. Nešťastníci!

   Vymazat
  13. Normálně mám ironii rád, ale když jde o životy, tak není na místě ani kanadskÿ humor. To už není nevkus, ani hloupost, to je zrůdnost.
   Právě v TV vidím důsledky hujerství, zorganizovaný protestní Masopustní průvod. Jak je vidět, dav samozřejmě bez roušek. Nepřeju si žádnou represí, jen účastníky legitimovat a v případě jejich nutné léčby na covid, je nechat léčbu zaplatit. Doufám, že můj návrh respektuje demokracii, protože respektuje jejich volbu. Nevidím důvod, proč má zbytek společnosti na jejich gesta doplácet. I tak zbytečně zatěžují zdravotnictví a navíc šíří nákazu mezi slušné lidi. Tak by se snad dalo zamezit dalším nebezpečnÿm trucefektům. Nápad poskytují panu Hamáčkovi zdarma.

   Vymazat
  14. adonisi 13. února 2021 13:11 i takhle záleží na tom, vůči komu nebo čemu ona ta ironie směřuje. Sám jsem ostře proti všem těm hujerům, jak je zmiňujete. Stanovená pravidla karantény přijímám s pochopením, aniž by je bral jako příkoří. Kdo to jako příkoří bere, je sobecký omezenec. JiH

   Vymazat
  15. Pane JiH, děkuji za pochopení, možnà je nás víc.

   Vymazat
  16. 4.09
   Jo, aha.
   Tak ona to od tebe byla ironie, když jsi hodil do placu (pod článkem Krajina ve stínu; 9.2, čas 19.59), pro změnu co pornáč J.J., že v tzv. Sudetech žádní Češi fakticky nežili a ti co žili, že byli "samí konfident a kápo v lágrech";
   ona to byla ironie, když jsi pod tímtéž článkem 10.2, 8.16 a násl. tvrdil... ale vždyť to dobře víš.

   Pro diskutující: článek Krajin ve stínu atd. s diskuzí je doposud k dispozici, takže se sami přesvědčte o údajné ironii parnáče J.J.

   unk Howne 4.09, alias pornáči J.J., mě vskutku nemusíš nabádat bych si tvé příserky pod nicky J.J., Blátošlap a unk Hovni přečetl pořádně. Dobře vnímám i tvé občasné, a vždy dočasné, mimikry slušňáka "vždyť jsem přece jeden z vás" bys diskutující ušolíchal - a pak se do nich opět napřel.
   Neser!

   JiHu a Adonisi
   takže ono jde "o příkoří"? O to si myslíte že tady kráčí? A to vážně myslíte vážně? Že se bouříme kvůli jakémusi "příkoří"? Pak skutečně nechápete o co tady jde a jakákoli výměna názorů na toto téma s vámi je ztrátou času.
   Dóbro došli.


   Vymazat
 8. Pane cablik 9:54 jen dodatek: Určitě vás dostane do otroctví.

  OdpovědětVymazat
 9. zde priklad udavani mazani a blokovani nepohodlnych lidi na objednavku:

  Facebook
  Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 30 dní
  Tohle je reakce na to, že tento komentář porušuje naše zásady týkající se násilí a podněcování k nenavisti:
  "jed na krysy? ten muzeme nyni nabidnout Navalenemu kdyz ten "smrtelny" novicok podobne jako u Skripalovic neucinkoval!😂"
  je to ma reakce na prispevek v diskuzi "ze na misto vakciny je treba dat Babisovi a vlade jed na krysy"!tento komentar zasady neporusuje?😁😎
  a zde dalsi udani:
  Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 7 dní
  Tento komentář porušuje naše zásady týkající se obtěžování a šikany
  "takova mala zeme a tolik posahanych Prechtlu a dalsich antiano verbezniku"
  takze kdyz me Prechtl napadl ze jsem hlupak toto jsem mu odpovedel a sami posudte cim porusuji zasady Fuckbuku

  OdpovědětVymazat
 10. Dívejte se na ty nepoučitelný skopčáky:

  Uvnitř německého detenčního tábora pro odmítače lockdownů

  V tomto videu není vůbec uznána skutečnost, že zadržení může být zcela neopodstatněné, z lékařského i právního hlediska tak naprosto nepřiměřené údajnému ohrožení veřejného zdraví, a tedy nezákonné.

  A neexistuje žádné uznání toho, co se děje v zemi historicky nechvalně proslulé svými koncentračními tábory.

  http://svobodnenoviny.eu/uvnitr-nemeckeho-detencniho-tabora-pro-odmitace-lockdownu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by někteří z 350ti bezdomovců v Praze ubytování ve vytopenÿch pokojících brali.

   Vymazat
 11. Jourová prohlásila, že je v Maďarsku "nemocná" demokracie a Maďarsko na ní podalo žalobu a žádá o její odstoupení , což se ještě bude řešit u soudu, takže Jourová nemusí být brzo komisařkou!!! Orbán má v maďarském parlamentu několik let ústavní většinu a nikým nevolená , drzá a sprostá štětka Jourová nemá žádné právo Maďarsko napadat!!! Také pojede pěkně do hajzlu i s Lejnovou, to je dnes jasné!!! Tyhle kravky jsou již politicky neudržitelné, Jourová za napadání a Lejnová za vakcíny!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte těch blbých pomluv. Mažu sprosťák, kteří většinou žádný názor nemají. Vy mezi ně také patříte, i když občas vystpujeze jako svatoušek.

   Vymazat
 12. Masívní cenzura u nás započala cca po roce 2015 především v ČT, kdy naprosto lživě infomovala o vojenském konfliktu na Ukrajině!!! Potom už to v ČT jenom pokračovalo a trvá dodnes!! Prolhaná, drzá , sprostá a nikým nevolená Jourová si dovolí prohlásit o Maďarsku, že je tam "nemocná" demokracie, kdy má Orbán více jak dvě volební období v parlamentu ústavní většinu!! Jourová je obrazem EK !! Jak si může dovolit svině prolhaná Jourová urážet Maďarsko? Také na to dojede , soud EU trvá dlouho , ale odsoudit jí pod tlakem veřejného mínění bude muset a svině prolhaná Jourová skončí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jourová je prokazatelně a doložitelně prolhaná svině a také jí to bude stát místo komisařky, blbečku!!!

   Vymazat
 13. A helemese, liberecké hovado Libor se u tabletu zase prohodilo s pornáčem J.J. by nás zmátli a lépe se jim kalila voda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste zrovna tak blbý jako sprostý. Vůbec netuším, kdo to je Libor z Liberce, ale to je jedno. Vy jste charakterističtí tím, že neumíte vyhodnocovat ani nejelementárnější věci. Proto to nikam nedotáhnete a jako vždy se budete divit, když se situace vyhrotí úplně jinak a vy jako vždy s udiveným pohledem budete říkat: "Jak to je možné, jak se to mohlo stát?!"

   Vymazat
  2. 12.33
   Libor z Liberce je to tupé hovado co se s ním a Blátošlapem střídáš. Nebo možná jiné hovado z řad unk Hownů. Jo, a ten svůj příserek, kromě druhé věty, si dej zarámovat.
   Lépe bych ti to sám neřekl.

   Vymazat
  3. J.J. je v překladu:
   Jourová Joura, teda pardon - ďoura a ve svých extázích, nás zaplavuje ze své ďoury svým jedovatým sekretem.

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. A za ten "správný" názor vás budeme hladit, až vás úplně vyhladíme.

  OdpovědětVymazat
 16. https://ceskoaktualne.cz/2021/02/kontroverzni-zpravy/sokujici-video-velke-skupiny-migrantu-napadly-madarske-pohranicni-mesto-starosta-zada-vojenskou-pomoc/
  https://aeronet.cz/news/v-evrope-zacala-druha-faze-covidoveho-teroru-v-rakousku-a-nemecku-doslo-ke-spusteni-pokusu-s-povinnym-nosenim-respiratoru-ffp2-v-obchodech-a-mhd-rousky-uz-nestaci-andrej-babis-a-igor-matovic/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mezi lidmi nosím FFP3 a roušku přez ten respirátor. Dlouho mě to chránilo. Až na jeden okamžik, proto přesně vím, kde jsem se nakazil.

   Vymazat
 17. Pokud nebudeme mít ,,dezinformace", budeme bez informace !

  OdpovědětVymazat
 18. Naprostá většina diskutérů je příznivci cenzury, ale pouze té jejich. Cenzuru těch druhých vnímá jako těžké příkoří. Tomu se říká dvojí metr, ale to mezi lidmi funguje odjakživa, jinak by nevzniklo pořekadlo:
  "druhému vidí v oku smítko a sobě ani dřevno!"

  Takže nejdříve definice pojmu:

  Cenzura je kontrola veřejných projevů lidí (psaných i slovních), za účelem zabránění šíření nežádoucích informací ve veřejném prostoru. Za nežádoucí informace jsou považovány ty, které exaktně popisují nemorální, nelidské a protiprávní činy mocných či vlivných lidí (vlády, soudů, policie, vojska, politiků a vůbec). Tyto informace mají schopnost vyvolat nespokojenost, nepokoje, revolty a převraty, což se snaží mocní pomocí cenzury zamezit (hloupě a naivně).
  Příklady cenzury:
  1) zákaz křesťanství ve starém Římě (až do doby papeženců)
  2) zákaz kázání v jazyku národů (pouze latina)
  3) zákaz vzdělávání dětí nevolníků (ani čtení a počty)
  4) pražská kladba (zákaz církevních obřadů kališníkům)
  5) povinná rekatolizace Čechů (po roce 1627)
  6) zákaz jiných církví než papeženské (pálení knih)
  7) cenzura Bachova absolutismu (Havlíček Borovský v Brixenu)
  8) cenzura za Franc-Josefa (Švejk)
  9) cenzura I. republiky (zabílené Rudé právo)
  10) cenzura protentokrátu (rovnou koncetráky)
  11) cenzura za Gotwalda (uranové doly)
  12) současná cenzura (soud za tykadla, atd...)

  Účel cenzury: zabránění šíření mocensky nežádoucích informaci mezi lidmi a jejich nahrazování manipulačními výmysly, podvody a lhaním. Důvodem je naivní představa, že cenzurované informace se k lidem nedostanou a ti budou přístupnější k manipulaci, prefabrikaci a indoktrinaci. Tyto předpoklady se částečně naplňují u tupých hovad, které lze nazvat lidmi pouze dle vzhledu, ale i ta časem zpozorní a některá i prohlédnou (ta hovada jsem si vypůjčil od Jana Ámose, admine).
  Jakákoliv cenzura pouze ztíží poznání a osvojení pravdy lidem, kteří nemají obranu před mocenským tlakem (náboženství, společenský (ne)řád, mafiánské praktiky, mocenské zločiny), ale nikdy ji nezabrání, takže je pouze otázkou času kdy tito lidé prohlédnou, pochopí co je pravda, co lež a co mystifikace a pochopí důvody proč se to děje. Pak dojde u této mlčící většiny k těžké kognitivní disonanci, která odstartuje krvavou revoltu a ta smete tu hrstku mocných z povrchu světa )a oni to vědí a příšerně se bojí, proto ten šílený tlak v koupených mediích (ČT již nevěřím ani předpověď počasí, i když vím, že situaci harpů a chemotrajzlů mají z první ruky).

  OdpovědětVymazat
 19. Z výše uvedeného vyplývá, že cenzura je nemorální, neúčinná a pouze vymezující lidi na MY a ONI. No a to je hlavní důvod jejího uplatňování v lidské společnosti. MY a ONI se nikdy nedomluví, vždy se budou nenávidět, zabíjet a vládcové budou dále bezproblémově vládnout a jenom ukazovat prstem, kdo za to může.
  V systému založeném na lži je cenzura základním nástrojem ovládání, spolu s oficiální lží, zvanou propaganda. V tomto systému žijeme již 4500 let od doby pádu babylonské věže, což byl čin umožňující nenápadně zavést zmatení jazyků, nová nenávistná náboženství a řídit společnost lidí podle babylonského a později biblického projektu (všechno samé lži!). No a po roce 2012 planeta země se vynořila nad galaktický rovník do světla (záření je základem hmoty, energie i časoprostoru) a vše se rázem změnilo. František o tom ví všechno z knih civilizace gigantů a civilizace atlantů a proto se satansky snaží udržet lidstvo ve tmě. Asi se mu to nepodaří, ale kladu si otázku jak to bude se slepými a těch je většina.

  OdpovědětVymazat
 20. Jedina spravna demokracie je, kdyz Dvorak maze vsechny prispevky, ktere se mu nelibi. Je to delnicka demokracie s podporou Kremlu:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, tohle je Peking. Ale dotahuje Jourová, pokud se jí to podaří.

   Vymazat
 21. Tak jako žádná pravda není absolutní, tak také tzv. dezinformace pocházející od podřízených Jourové, i v dezinformacích existují zrníčka pravdy, které je nutné z dezinformací vypreparovat a zviditelnit.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.