Reklama

středa 24. února 2021

Doba je zlá jako Česká televize v neděli večer s vyNořeným pořadem

-ps-

24. 2. 2021 PrvníZprávy

Sledovali jste také v neděli 21. února 2021 pořad 168 hodin včetně divákem Václavem mobilem natočeným videem, na kterém se ten ireportér snažil vynadat Romanu Prymulovi za diváckou účast v hledišti při fotbale v Praze v Edenu. Ta štvanice mě vyděsila," uvedl student politologie.


(Televizní pořad pořádající štvanice na lidi má název ... 168 hodin)


Už tušíte, že se jedná o studenta politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota, kterého všechno rozhodí. K utajení jména má náš student vážný důvod zvláště v této zvláštní době.


Štvanice a v České televizi? Nejsou to silná slova?

„Ona ta hlavní palba při štvanici na Romana Prymulu začala totiž ve stejný den už v popoledním pořadu, který na ČT moderuje Václav Moravec a kde byl hostem právě bývalý ministr a nedávný premiérův poradce Roman Prymula. Profesor pro obor hygiena, preventivní lékařství a epidemiologie se pokud mu zrovna Moravec neskočil do řeči, snažil vysvětlit, proč ve čtvrtek 17. února 2021 přijal pozvání fotbalového klubu Slavie Praha k návštěvě stadiónu u příležitosti sledování fotbalového utkání soutěže, kterou organizuje UEFA.

Evropská fotbalová federace totiž umožňuje za dodržení přísných opatření omezenou návštěvu pořádajícím klubem vybraných diváků. Profesor Prymula mezi vybranými diváky z řad politiků a dalších populárních osobností nebyl v hledišti sám. Na tribuně seděli zástupce hlavní hygieničky Jan Marounek, generální ředitel České televize Petr Dvořák, europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra, poslanec ODS a stranický expert přes ekonomiku Jan Skopeček, Skopečkův stranický kolega Řeporyjec Novotný, kancléř prezidenta Vratislav Mynář s manželkou spolupracující s Českým rozhlasem Alex, tenistka Petra Kvitová, režisér David Ondříček a kdo ví kdo ještě, co s fotbalem mají společného jen to, že mu patrně fandí."

No a co?

„Roman Prymula celkem logicky nakonec skoro stejně jako šéf České televize Dvořák a ministerský úředník Marounek vysvětlil, že sportoviště za dodržení všech schválených pravidel navštívil služebně, neboť on sám uvažuje o tom, jak umožnit uvolnit hlediště pro diváky sportovních a kulturních podniků. Jestliže Dvořák dohlížel na snažení svých televizních pracovníků zajišťující v přímém přenosu vysílaný fotbalový zápas a Marounek zase dohlížel na pořadatelem dodržovaná hygienická opatření, měl Prymula v Edenu také se o čem s lidmi od fotbalu bez diváků domlouvat, jak by se fotbal dal hrát s pár tisíci diváky v ochozech navíc. Rozhodně Prymlulova návštěva v Edenu měla logicky zdůvodnitelnou účast než posedávání na tribuně prominentních sportovců (Kvitová), umělců (Ondříček), či evropských (Vondra), tuzemských (Skopeček) nebo oblastních (Novotný) politiků nebo vysokých úředníků (Mynář).

Jenže Roman Prymula dopoledne před návštěvou fotbalu v České televizi prohlásil, že se virus šíří nekontrolovaně a tak se klidně mohou zpřísnit opatření pro obyvatelstvo?

„To máte pravdu, to řekl, ale když se ho redaktor zeptal, co by se mělo dělat, kdyby se pandemie dál nekontrolovaně šířila Českem. V programu ČT hovořil na její pozvání. Ten rozhovor si Prymula sám nevyžádal a nakonec jako on by o těch zpřísněných opatřeních při zhoršení situace mluvil každý jiný odborník. Tady totiž asi více možností než zpřísnit režim není."


Proč tedy pak svého poradce Prymulu odvolal z funkce premiér Babiš?

„To je zajímavý dotaz. Profesor Prymula v Moravcově nedělním pořadu prohlásil, že premiérovi poslal po utkání SMS, že se vzhledem k té cílené štvanici na jeho osobu na sociálních sítích sám vzdává všech funkcí. Toho patrně premiér Babiš a jeho pozitivní zviditelňovači využili a Prymulovo rozhodnutí otočili a za iniciátora ukončení Prymulových poradenských služeb označili ministerského předsedu."


Jenže Andrej Babiš se vytasil v souvislosti s Romanem Prymulou s definicí papalášství a profesorovu návštěvu fotbalového utkání označil jako nepochopení sociálního cítění k promořeným i k nepromořeným občanům?


„Madam, neblbněte. Vážně si myslíte, že právě český premiér Andrej Babiš je tou správnou autoritou, která by měla občany Česka školit o tom, co to je papalášství? Premiér Babiš se totiž zkrátka a dobře po přečtení rozhořčených sdělení v komentářích, které na sociálních sítích ostře komentovaly fotku zvláštních diváků sedících na fotbalové tribuně v Edenu, prostě podělal z hrozící se ztráty sympatií obyčejného lidu. Osobně si myslím, že se měl Babiš Prymuly zastat, prohlásit, že věděl o tom, proč jde na fotbal, aby okouknul, jak by šlo příště pár tisícům diváků umožnit vidět rovněž fotbal na vlastní oči. Takhle jej už podruhé potopil."


Roman Prymula oznámil, že vše, co se kolem něho děje, vnímá jako kampaň namířenou na něho samotného a proto odchází mimo úřady a nechce mít s veřejnými funkcemi už nic společného. Ať v akcích proti pandemii pokračují jiní?

„To je pravda. Proto v souvislosti s tímto prohlášením byl počin redakce ČT vyrábějící pořad 168 hodin, ve kterém byl podivný a hloupý pokus o reportáž ireportéra Václava (příjmení nebylo uvedeno) odvysílaný, vrcholem neetické žurnalistické práce. Video zoufalce s mobilem v ruce pronásledujícího profesora Prymulu na ulici po fotbalovém utkání v Edenu, aby mu sdělil, že je pokrytec a že se za něho stydí, což zdůvodnil, že sám jako slávista se do ochozů na tribunu nedostal, je ubohost dramaturgie pořadu.

Jestli zveřejněný hnusný příspěvek má být návodem, jak pořádat další štvanice zoufalých ireportérů s mobilem v ruce na kohokoliv, tak si zapamatujte, kde se tato špinavost vyNořila. Redakce údajnému Václavovi měla jeho video vrátit, ať si s ním žije sám na sociálních sítích, kde se k němu mohou vyjadřovat jen jeho čtenáři. Možná bláhově věřím, že je v této zemi ještě dost televizních koncesionářů, kterým se nelíbí špinávé kampaně České televize namířené v posledních dnech nejenom proti profesorovi Prymulovi. Nabízí se otázka. Kdo bude další obětí nadutých televizních hyen, které se se svým pořadem vyNořují v neděli většinou 150 minut před půlnocí?"
82 komentářů :

 1. Souhlasím s pisatelem článku. Od premiéra země je to již několikrát, kdy takto postupoval a jednal. Já to vidím, jako jeho pokrytectví. Proč u této "štvanice" je ještě ČT ? Možná je to snaha být "vždy u toho", ale vidím to spíše jako ubohost a neprofesionalita "pracovníků" ČT.
  Nevím, nemohu dělat i pro sebe závěr, protože nemám informace. Myslím však, že účastníci nic neporušili, kdyby návštěva na utkání nebyla možná, tak by pozváni nebyli. Možná byli před tím i testováni. Opět ukázka "práce" ČT. Kritici se měli soustědit spíše na takové otázky, než vybraní návštěvníci, tak úplný zákaz na fotbale pro všechny.Možná ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná se mohli naštvat permanentkáři, kteří zaplatili, i když věděli, že žádný fotbal neuvidí, jen aby podpořili klub. A pak tam vidí ty šmejdy. Připadal bych si všelijak :)

   Vymazat
  2. Na pozadí covidu Německo a Francie připravují tvrdé sjednocení Evropské unie pod jednu jejich totalitní vládu. Naše média jako vždy nás o tom zapomněla informovat:

   https://www.tvp.info/25939371/superpanstwo-zamiast-unii-europejskiej-ultimatum-francji-i-niemiec

   Vymazat
  3. 3xJ 24. února 2021 15:40 sčítat jablka s hruškami a mínit tím švestky, nesvědčí o inteligenci. Jsem si jist, že nepochopíte. JiH

   Vymazat
  4. Já nevím, co si o Prymulovi mám myslet. Nemám žádné konkrétní informace o nějakých levárnách, ale šestý smysl mi napovídá, abych byl v jeho případě ve střehu. Nemusí být tím, za koho se vydává. Možná je to výsledek posledních dekád, kdy jsme čekali skutečnou svobodu vyjadřování a dočkali jsme se ještě většího výplachu mozků, než za socíku. Tak že dnes už nevěřím nikomu a ničemu, ale na druhou stranu neodmítám žádnou informaci. I takovou, která navenek zavání konspirační teorií.

   Vymazat
 2. A kdy bude štvanice na ředitele čt, který tam také byl? Rád bych to v nezávislé čt shlédnul.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Danny24. února 2021 9:22
   A kdy bude štvanice na ředitele čt, který tam také byl? Rád bych to v nezávislé čt shlédnul"

   K tomu se přidávám.

   Vymazat
 3. Teda z mého pohledu bych všechny přítomné na fotbale omluvil, protože přišli fandit Slavii!!! Horší je, že kovid onemocněl Klausem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to asi ten chudák Covid skončí na jipce na dejcháku.:-D

   Vymazat
 4. Prosím pana Dannyho, aby si upravil nick. Aby nedocházelo k záměně. Oni už unknowni stačí. Pan Prymula si naběhl sám. Svým vystupováním v médiích. tam předvedl to nabubřelé papalášství. Vzpomeňme na jeho nástup po panu Vojtěchovi. Parafrázuji: "Do nynějška tady byl chaos, ale já vám teď ukážu, jak to má vypadat! Zavedu opatřen a počkám na výsledy. Nebudu zpřísňovat dříve než za týden". Ráno bylo všechno jinak a odpoledne zase jinak. To za jeho působení se rozjel ten kolotoč vyhlašování opatření, která slibovala kde jaké výsledky a jejich platnost nebyla delší než dva dny. A při tom všem, při těch veletočích používal hantýrku políra nebo panského poklasného. Ani ho nenapadlo se zabývat důsledky. Tím méně se omluvit. Nevím, kde si pan Prymula vymudroval profesuru. Ale kdo a za co mu dal hodnost plukovníka? Tak jak se předvedl řádí ožralý kaprál! Vyhlásit hlasitě lockdown, vyhrožovat lidem v médiích a pak jít chlastat ukazuje jasně na to, že si byl jist, že má pozici jistou a nic ho nemůže ohrozit. Protože i jemu muselo být jasné, jaký cirkus skuje v případě prozrazení. Jak je vidět nemýlil se. Přišel sice o post ministra, ale získal ještě prestižnější post poradce premiéra. Pravomoc se mu zvýšila o to, že přes premiéra mohl úkolovat samotného ministra, ale odpovědnost měli ti dva. Ne pan Prymula. navíc dpostal od prezidenta nejvyšší vyznamenání, o kterém se může zdát i hrdinům z válečných polí. A tak radil a mudroval v médiích dál a podle toho to i vypadalo a dlužno říci, že i vypadá. Protože tento stav, který on inicioval je zde dodnes. Všude okolo nás totiž vláda, opozice a všichni o mohou situaci ovlivnit tahají za jeden provaz. Naposledy bych uvedl příklad Portugalska. Tam byla situace podobná, ne-li horší. Ale premiér se za stav veřejně omluvil a byl zpracován a přijat vládní program, byl řádně zdůvodněn a vysvětlen v médiích a pak realizován kro po kroku. A Portugalsko je z nejhoršího venku a uvolňuje opatření. Trvalo to dva, tři měsíce? To samé v Maďarsku, Polsku, Rakousku, Německu, Rusku, Británii, Izraeli... Jen u nás jedna parta doktorů ověnčených tituly tvrdí jedné, druhá neméně honosně ověnčená tvrdí opak, vláda má tu semafor, tu psa, ohání se čísly, kterým nikdo nerozumí, nikdo jim nevěří a tedy ani nikoho nezajímají. Ostatně nedokáže je vysvětlit ani ona sama. Tiskové konference nejvíce připomínají vystupování řečníků na funusu nějakého funkcionáře. Bez zápalu, monotónně, bez vize, bez plánu....Blábolení jednoho po druhém. Žádná vize, žádní strategie, žádné cíle, žádná mediální podpora. Jen pokračování prymulovského chaosu, kdy otevřeme, neotevřeme, půjdou do školy nepůjdou do školy, respirátory od pondělka, ne od úterka, tak tedy od čtvrtka,... A toto se děje denně a někdy i vícekrát denně. Žádný plán očkování, koho, čím, kdy jak. Přitom statisíce dávek se válí bůhví kde a ani ministr nemá přehled. Do toho podivné čachry s nákupy snad všeho. O tom, za koho má tato vláda své občany svědčí i skutečnost, že tendr na nákup testů pro školy vyhrála firma se sídlem Dublinu, s nejasnými vlastníky na Maledivách mající jmění 1000,-Kč (jeden tisíc korun českých) a jejíž ředitelkou je paní v předdůchodovém věku v městečku v Podkrkonoší. S takovou firmou by vůbec nejednalo ani docela malé s.r.o.! A zatím není šance na situaci nic změnit. Není divu, že se do věci vkládají soudy, včetně Ústavního. Návštěva fotbalového zápasu už jen dokresluje nijak lichotivý stav naší politické scény.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není co upravovat. Rozdíl tam je. Přezdívku mám už asi padesát let. Většinou jen čtu komentáře.

   Vymazat
  2. Takovéto arogantní a zlostné odsouzení Prof. Prymuly od Dannyho 1 mi připomíná svazáčka z padesátých let zkříženého kulturním revolucionářem. Také zpochybnit vědeckou hodnost a degradovat vojenskou. Ten kdo má dostatek vědeckých poznatků a spoustu zkušeností v oboru je prostě prosťáčkům nepohodlný. Z pohledu od jeho kotníků si připadají příliš bezvýznamní.
   Pavel

   Vymazat
  3. Danny 10:45 Prymula se možná chová neobratně, ale spíš mi dělá potíže ta výběrovost v útocích jen proti některým. Kolikrát ČT zmínila, že tam byl její ředitel? Kolik politiků nebo médií požadovalo jeho demisi? Post poradce premiéra rozhodně není prestižnější než post ministra, mimo jiné i proto, že je spousta poradců a kdybych se Dannyho zeptal, aby mi spatra řekl dejme tomu jména 5 "prestižních" poradců, nevím, jestli by znal kromě Prymuly jednoho. Prymula byl od samého začátku silně brzděn Babišem, který z důvodu vlastní popularity raději obětuje desetitisíce občanů a o tu popularitu právě proto přijde. Někdy se musí přijmout i radikální a nepopulární opatření a nehledět na to, co si o tom pomyslí veřejnost. Vyznamenání Prymuly je v pořádku, zasloužil si ho za první vlnu Covidu, kterou jsme zvládli excelentně. To ještě vláda Prymulovi naslouchala. Podzim už byl mimo a vláda si myslela, že to bude brnkačka. Výsledkem je 20 tisíc mrtvých. Pamatuji se například na pobouření veřejnosti, když Prymula řekl, že v hospodě se bude muset napsat, kdo a kdy tam byl. Obratem to dementoval Babiš. Tohle jednoduché opatření funguje v Austrálii, kde při návštěvě obchodu napíšete své jméno, adresu a přesný čas, kdy jste tam byl - pokud se v místě ve stejnou dobu objeví někdo s kovidem, je snadné trasování. U nás dáme raději sobecky přednost "svobodě" a tak nemohou být otevřeny obchody, hospody, služby a nemoc se šíří dál. Prymula mne zklamal v jediném momentu, když řekl, že Sputnik u nás nemůže být použitý bez svolení EU, když předtím tvrdil, že je to výborná vakcína. Jinak to byl člověk na svém místě... Opravdu jsem zvědav, co naši vládní "odborníci" ještě vymyslí. Doufám, že za ty desetitisíce mrtvol bude ještě někdo stíhán. Vláda totiž není orgán, který má pomáhat k bohatnutí hrstce osob. Podle ústavy je to vrcholný orgán výkonné moci a jako taková má sloužit všem občanům. Tato vláda však slouží kdekomu, jen ne občanům a výsledky se dostavují. Bohužel nevidím nikoho, kdo by byl lepší...

   Vymazat
  4. danny 24. února 2021 10:45, nebudu zkoumat historii, abych si ujasnil, jak se projevuje danny a Danny. Váš obsáhlý text ukazuje, že dáte víc na dojmy, než na soustavné a věcné srovnávání v tom, co poté komentujete. Takto vás nelze brát vážně. JiH

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. danny. 10:45.
  V podstatě výjimečně si s Vámi dovolím v lecčems nesouhlasit. To setkání papalášů na Slavii bylo v rámci daných opatření legální. V tomto směru je Prymula čistý. Ale samozřejmě z hlediska dobrých mravů tam být neměl, to už je ale jen věci pohledu.
  Též ho nemám moc v oblibě, jistě je to šíbr. Ale byl jediný, tam nahoře, kdo věci aspoň rozuměl. Dnešní stav ovšem on opravdu už neinicioval. I před vánoci varoval před tím zbytečným uvolněním a nákupním šílenstvím a pitím svařáků na trzích. Prosazoval vždy omezení migrace v rámci republuky, to by ovšem pražáci bez lyží a svařáku u okénka nepřežili...
  Na pozici s největší odpovědností a pravomocemi je od října Blatný.
  On to byl který se obklopil diletanty, jakýmisi ajťáky a matematiky, kteří vymysleli nesmyslný PES a mají pocit, že mohou vše. O nákazách nemají ani zdání, hrají si s čísly, kterým ani sami nerozumi. Vymýšlí zbytečnosti a čím dále je zjevnější, že jsou napojeni na podnikatelské a lékařské kruhy, které ze situace nebývale profitují a doslova rýžují.
  Je-li tedy někdo žábou na prameni a hledáme-li někoho s největší odpovědností, pak je to Blatný. A jeho tým samozřejmě.
  V druhé řadě samozřejmě Hamáček, který vždy prosazuje to co může poškodit Babiše. Přičemž pochopitelně vždy myslí na to, aby utrhl i něco pro sebe. Viz Vámi zmiňovaný tendr na ty zbytečné testy pro žáky...
  V podstatě postavil vládu před sofiinu volbu a vzbudil zdání, že odpovědnost nese vláda, potažmo samozřejmě Babiš. Protože kdyby mu to vláda shodila ze stolu, žáci by nemohli do škol a kdo by sklidil zlost lidí ?
  A dovolím si též nesouhlasit s těmi soudy. Jakkoliv máme výhrady ke špatné politice a chybám, věc soudů to v žádném případě není. Do politiky a odborných řešení v řízení státu soudy nemají co vstupovat. To je příšerný aktivismus a soudcokracie.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas pane Heriote. Chyba pana Prymuly není v tom, že by své práci nerozuměl. Jistě bude dobrý epidemiolog. Chyby byla v tom, že situaci neuměl řídit. Ne každý vynikající fotbalista je i dobrý trenér. Chyba byla v tom, co vyčítáte (právem!!!) panu Blatnému. Měl se k tomu postavit projektově. Vytyčit strategii, sestavit realizační tým schopných odborníků a krok za krokem je k tomu cíli vést. Zapojit ostatní ministry do činností, ministra zahraničí do vyjednávání s možnými dodavateli materiálu (nejen vakcíny) premiéra do vyjednávání s opozicí a prezidentem, zajistit řízenou a cílenou mediální podporu. Na jednání a zejména vystupování před veřejností se řádně připravit. A jít v čele a příkladem. Nic z toho tento pán neudělal ani náznakem! Dělal pravý opak. V tom je jeho pochybení. Proto neměl na tom místě co dělat. Co kde říkal, jak to myslel apod. to není relevantní. Výsledky, to je to, co se očekává. A nejhorší věc je, že tento šílený stav pokračuje. Máme o 5 tis. více nakažených než 146 miliónové Rusko a tam se počty ze dne na den snižují. U nás se naopak zvyšují. Nikdo neví čím se bude očkovat, jak se bude očkovat, kde, kdy koho... To PES neřeší. Pouze vyplivuje cifry, kterým nikdo nerozumí a tedy nikoho nezajímají. není na obzoru žádný leader, který by věc zaštítil a metodicky vedl. Ale takových lidí je dost. Určitě i na ministerstvech, ve velkých firmách, pojišťovnách... tam řídí obrovské zakázky za miliardy EURO. Proč nenasadí někoho z nich? Asi se stav leckomu hodí. I některým ministrům jak je vidět. A soudy? Ty musí hlídat zákonnost opatření. A jednají na základě podnětů, nikoliv samy o sobě. tedy nezasahují aktivisticky. Dostanou podnět, vyšetří a vydají stanovisko. Všechna opatření musí zůstat v rámci právních norem, pokud nechceme skončit u koncentráků (zvaných třeba detenční centra). I takové nápady už zazněly.

   Vymazat
  2. Trosku mimo,ale nest....osobne proti Babisovi nic nemam neznam ho ani nemam zajem ho poznat... jsko prime ministr ci predseda vlady byl dobrej, az do tohodle pruseru? s Covidem, kde se ukazuje jeho slabina -- bohatstvi-- hlavne majetek v Nemecku a EU coz ho dela vydiretelnym od Merklove, ktera je ted po odchodu GB z EU hlavnim kapem, kde Macrooon je uplne mimo, diky muslimum

   ale zpet k Babisovi, verim pevne ze i Babis by sem dovezl jako Orban rusky Sputnik V ale v tu ranu by jeho podniky zacly krachovat (financne) a jeho ucy v EU zablokovany, coz se Orbanovi stat nemuze. Jsem proto presvedcen ze tato nova suprpandemie v Cesku muze byt zamerna, aby se vytvoril duvod dovest ruskou vakcinu, zvlast ted, kdyz ze zapadu asi nedostaneme nic - viz dnesni zpravy.
   ohledne vyskytu Covidu u nas. podivejte se na mapu Evropy, a uvidite prtavou zemicku uprostred Evropy a kdyz se zamyslite tak vlastne tato zemicka vypada jak odpadova jama pro celou Evropu, a tou asi take je, s prostorem ktery mame se k nam dovazi odpad z Rakouska, Nemecka, a dokonce i Polaci k nam zavazeji jejich odpad.

   Proto se nedivte ze u nas se resi Novotny, Dvorak, misto toho aby nekdo (mozna my lidi) pozadal Babise aby odstoupil tak ci onak, a dal se tam jakykoliv cesky myslici ale hlavne pomerne nemajetny predseda vlady, ktery by treba po vzoru Orbana pozadat Rusaky o Sputnik. a pripojit se konecne k Madarum a Polakum, s rozhodnym NE afrouprchikum, kteri se tu stale vic a vic rolezaji

   Ne misto toho se resi jestli pan Prymula je hajzlik ci ne...takze hodne stesti

   Vymazat
  3. Nejsem volič ANO, ani fanda Babiše, ale v současnosti nevidím nikoho lepšího. Mám dojem, že ho nějak drží pod krkem, skáče sem tam jako zajíc a čumí, jak péro z gauče. V současnosti, by pád vlády byl špatným řešením.

   Vymazat
  4. pradědo, 15:13
   to je možné, ale odchod Babiše by byl momentálně velmi dobrým řešením a to z toho důvodu, který přesně popsal Bazos. Je vydíratelný a vydíraný.

   Vymazat
  5. Kastelan 20:20
   Vydíratelný je ovšem prakticky každý, když je eminentní zájem někoho vydírat. Buď se na něho něco vyhrabe a přifoukne, nebo se to prostě jen vykonstruuje.
   Obávám se, že dnešní vydíratelé by něco vyhrabali nebo vykonstruovali i na Matku Terezu nebo Ježíše Krista.;-)

   Vymazat
  6. Vláda by měla skončit dřív,m než bude denně umírat tisíc lidí nebo více. Pandemii nezvládá a prezident by měl jmenovat úřednickou vládu s premiérem, který bude vidět do problematiky Covidu. Tisíce mrtvých lidí už snad stačily. Zřejmě bude nutné přistoupit urychleně k velmi radikálním opatřením (včetně zákazu vycházení) a nemyslím, že je toho tato vláda schopna.

   Vymazat
  7. Že je Bureš nenahraditelný? Přijde na to, jak to myslíte. Zda někým v rámci ANO, nebo někým i mimo ANO. Protože v tom případě bych si dovolil oponovat. Celkem dobře bych si na Burešově místě dovedl představit Samuraje, ten rozhodně není kamvítrplášť. Že bychom se v tom případě střetli s EU? No a co? Vždyť se s ní tak jako tak dříve či později střetneme! V tomto případě, jak se to tak vrbí, by rozhodně bylo lepší dříve, než později.

   Vymazat
  8. To je moudré Kubrte 24. února 2021 23:11. Ovšem i na Ježíše Krista "vyhrabali". JiH

   Vymazat
  9. Milane, to by ti co všechno řídí, v žádném případě nedovolily. Před časem opozice vyskakovala a najednou klid po pěšině. Babiš před každým rozhodnutím volá Merkelové a i ty cesty do Maďarska a Srbska, byl takový zastírací manévr. Když SPD vyhraje volby, tak se všichni spojí a nedovolí to. Už to v parlamentu předvedly.

   Vymazat
  10. Kmete, nepočítám s tím, že SPD vyhraje už tyto volby. Jen jsem reagoval na jeho "nenahraditelnost".

   Vymazat
 7. ČT kterou jsme nuceni všichni platit můžeme přece kritizovat za její mizernou publicistiku,zpravodajství,
  za štvaní proti vládě - ve stále stejném obsazení za pomoci stále stejných "hostů". Důvodů proč plivat na ČT je až příliš. Tak nežvaňte běžče a vlezte ČT do zadnice svým tupým koncem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by bylo fajn seřadit vßechny ty zvláštní lidské typy do ČT a současně zrušit koncespoplatky. Panu řediteli doporučit vyjímečné osobnosti např. Markétu Pekovou, ta umí klást otázky a sama na ně odpovídat. No, oceňte to.

   Vymazat
 8. Pánové Heriote a danny, v podstatě máte oba dva pravdu. Akorát bych si dovolil nesouhlasit s tím, že byl Prymula čistý, protože je to papaláš a chová se tak od začátku. Z té party kolem Covidu není čistý nikdo. Jinak by se tady už dva měsíce naplno očkovalo. Ale někomu to holt asi vyhovuje.
  A ještě dodám pro dannyho. Ten nick byste si měl změnit spíš asi vy. Danny ho měl zaregistrovaný dřív jako vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tady byl dříve, ale to nevadí, je to detail. Já mám malé "d" a kolega velké. Navíc je to chytrý chlap.

   Vymazat
  2. danny, nebyl, on tu byl v listopadu 2015, vy až v prosinci. Ale jinak oba OK. :-)

   Vymazat
  3. Kastelane,nekdy se tem vulgarismum branim opravdu tezko!Vy si opravdu myslite,ze cistota zminenych by postavila nekolik fabrik na vakciny a zabranila konkurencnim a politickym hratkam s ockovanim?To ze nebude mozne na celem svete vcas a dost rychle ockovat prece musi byt jasne od zacatku i rekneme prumernym lidem!Byla to jen tesinska jablicka a kdyby to ta slavna EU zaridila lepe,pak jedine na ukor jinych.Nikdo to rychleji vyrobit nedokaze,musime vydrzet a doufat!

   Vymazat
  4. Co kdyby oba Dannyové kousek ustoupili a k jménu Danny si přidali jedno písmeno dle vlastního výběru.

   Vymazat
  5. Nebo číslovku. Kdo se zaregistroval dříve 1, kdo jako druhý 2. Písmeno by se snadno přehlédlo a navíc by to vypadalo dost blbě.

   Vymazat
  6. oldo 23:32
   Promě za mě, klidne si ulevte vulgarismem, pokud to stráví zdejší strážce mravnosti, je mi to fuk.
   Jinak nevím, co mi chcete sdělit.
   Jde právě o to, že když to nezařídí EU, měl by se náš připosraný ansámbl kabaretních vládních figurek poohlédnout jinde, třeba v Číne či Rusku. A to je přesně to, co jim vyčítám. PŘIPOSRANOST!!!
   A v tom si můžou podat ruku Blatný, Babiš, Hamáček, Prymula a další a další šašci, co si hrají na "vůdce národa". A my budeme jak debílci nosit za chvíli gásmasky, až se zjistí, že dvě roušky a šnorchl nefungují. A oldo jim patrně zatleská že?
   Teď mám chuť použít nějaký vulgarizmus zase já!

   Vymazat
 9. Kdyby korák chtěli řešit tak udělají pohotovostní lékařské týmy a ohniska nákazy izolují a zlikvidují. Číňané dokonce vystříkali celé města postřikem. Jenže neschopní politici co dostávají funkce podle příslušnosti ke straně a ne k odbornosti na to nemají. Jinak migranti se tu vesele promenádují armáda usa se přesunuje přes Slovensko a na ně korák neplatí. Skopčácí brečí že Češi jsou riziko ale pro pendlery to neplatí stejně jako pro jejich obchodní korporace mají otevřeno do 22.00. Když izolovat tak pro všechny skopčáci vymysleli nošení respirátorů tak slouhové v Česku honem taky. Na to jediné se zmůžou buzerovat celou populaci nefunkčními nařízeními.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové zavedli lockdown a vyčlenili některé nemocnice výhradně pro nakažené covirem (právě čtyři z nich v Moskvě přecházejí na normální režim). Tím získali specializovaná pracoviště výhradně pro boj s tímto svinstvem a také přesnější čísla o počtech a stavu nemocných. A hlavně se vrhli na vývoj vakcíny. Už mají třetí a Sputnik V právě zaregistroval Egypt, jako 35. země na světě. V Rusku jsou vytvořeny speciální "výjezdní brigády" zdravotníků, kteří jezdí očkovat do terénu. Na pracoviště, do vesnic. Podle plánu očkování. Trend nakažených neustále klesá. Ještě včera jsme na tom byli skoro stejně, dneska máme o 5000 nakažených více než 146 miliónové Rusko. země postupně uvolňuje opatření a najíždí na normální režim. U nás jsme se nedohodli ani na testování. Kde, koho a jestli vůbec. Nevíme kde se válí statisíce očkovacích látek, další jsou objednány, ale vláda nemá ani ponětí o tom, kdy, kde a koho očkovat. Prý se radí s odborníky. Protože je mimořádný stav, tak tendr na dodávku testů dostane firma se kterou by se nebavil ani starosta nejmenší vesnice, protože by se právem bál, že ho zavřou, ale Sputnik V, kterým už se ve světě běžně očkuje prý musí projít standardním schvalovacím procesem. Tady mimořádný stav asi není. Přitom jedině očkování zastaví tuto apokalypsu, kterou zjevně zavinila tato vláda. Svojí nekompetentností, neumětelstvím a chaosem. Ne coronavirus. ten ji i jinde. A dostávají se z toho. My klesáme níž a níž a není vidět konce.

   Vymazat
  2. 12:24. Ano, přesně. Máte naprostou pravdu.
   To nejzákladnější a nejdůležitějsí opatření proti nákaze je vždy izolace ohnisek a desinfekce, neustále, soustavná a všude.
   A takové opatření ty Blatného diletanty ani nenapadlo. Nařídit všem provozovnám kam přicházejí lidé noční desinfekci prostor.
   Když byly mrazy, to nešlo, nyní celou mohou jezdit vozy, mýt ulice a desinfikovat. Prostě snižovat množství viru všude kde se dá.
   Ale to by nesypalo prachy výrobcům testů a respirátorů...

   Vymazat
  3. Bylo to dávno, kdy nám jeden z učitelů říkal, že než něco začneme jako technici řešit, máme se podívat, zda to jinde nemají již vyřešené. Zbytečné prý mrhat energií, když už to někde funguje.
   Pozdrav od občana ČR z Moskvy:
   Co se děje v Moskvě? V Moskvě je otevřeno naprosto vše. Školy, restaurace, hotely, obchody, farmářské trhy s masem, rybami, zeleninou a ovocem, dále kluziště a také fitness centra, bazény a vše ostatní. V sobotu byl fotbalový zápas Dynamo Moskva VS Spartak Moskva a stadión byl plný fotbalových fanoušků. Pouze divadla, kina a muzea jsou pod omezením vstupu 50% plné kapacity. Nebýt roušek, tak zde nevíme o pandemii. O víkendu jsou narvané obchodní centra a u fastfoodů sedí hlava na hlavě. V moskevském metru je denně kolem 9 000 000 cestujících a v tomto podzemním labyrintu to vypadá jako v mraveništi. A přesto se Covid-19 šíří minimálně a Moskva si vede ve statistikách velice dobře. Přeji do ČR, aby se vše co nejdříve rozvolnilo, aby mohli všichni normální začít žít.

   Vymazat
  4. Tak vidíte pánové korák je velká lež která nás má dostat do totality z názvem NWO. Vládnou nám neschopný debílci který maximálně dokážou vyždímat prachy a na národ kašlou ale bohužel musím stát za Babišem aby nebylo hůř NIC JINÉHO NÁM NEZBÝVÁ.

   Vymazat
  5. Je mi líto, ale právě s Babišem je už nám dostatečně špatně a momentálně není na světě země, která by na tom byla hůře než my. Babiš obětoval už skoro 20 tisíc lidí a nevypadá to, že by to končilo. Pokud tato vláda rychle neskončí, bude ještě mnohem hůř.

   Vymazat
  6. Přesně tak, pánové!
   Samuraj v tomto směru už téměř rok apeluje na vládu aby změnila svůj přístup, doktor Beran rovněž už téměř rok nabízí řešení i své služby, a kamvítrplášť Bureš? Přenáší zodpovědnost na jiné a pak je vyměňuje... Ach jo.

   Vymazat
  7. cabliku 24. února 2021 22:03, ty plné nemocnice a mrtvé vysvětlíte jako úspěšné divadlo? Že by se to nevykecalo? JiH

   Vymazat
  8. Unknown cablik24. února 2021 12:24 tam jsem napsal co by se mělo dělat a korák by už nebyl.

   Vymazat
  9. 3.23
   Ale vždyť ono se to už vykecalo! Samosebou že na Novinkách a v prostituujících médiích to nenajdete.

   Vymazat
 10. Pane Kasteláne, možná máte pravdu, ale mezi papaláši existuje podskupina odborníků a druhá podskupina hlupáků. Pan Dr Prymula patří k odborníkům. Je pro mne cennější a dnes potřebnější, než star24 paní Witevská. Musím být objektivní, po překvapivém vystopení premiéra s avizovanou opětovanou žádostí o Nouzový stav a tvrdší lockdown. Ohlasy v ČT od Demobloku (+ satelitů) jsou celkem očekávané. Překvapil mne pan Cikrt, který je z jiného těsta, než já a přesto souhlasí s tvrdší coplošnou karanténou a ne s rozvolňováním. Opakem je pan Okamura. Pravděpodobně nás očekávají celodenní předváděčky "horňáků i dolňáků" v Parlamentu a nakonec budeme muset počkat co na to JUDr Rychetský. Tak nám času ubývá a dráhy nepřibývá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adonisi 13:13
   Nejde ani o to kdo má pravdu. Tihle papaláši (ani ti lepší ani ti horší) neudělali to co hlavně měli. A to zajistit vakcínu a denně OČKOVAT!!!! A Taky TRASOVAT!!! Což naprosto nikdy nedělali.
   Místo toho předstírají aktivitu a nařízují nám domácí vězení. Ale to nebude fungovat. Proč Maďarsko už očkuje i čínskou vakcínou a my nic? Protože máme připosraného vydíratelného premiéra.
   Je mi 66 let a už jsem podle slibů měl být také pomalu na řadě. Smál jsem se když to vláda slibovala a říkal jsem, že to možná bude na podzim. Teď už vím, že ani to ne. Místo toho nebudu moct ani na chalupu, protože Babiš vyhrožuje omezením cest na 20 km. OK, spočítám jim to u voleb. Aspoň to mě bude těšit. I kdybych to hodil Pirátům.

   Vymazat
  2. Pane Kastelán, ač nerad musím napsat, že s Vámi téměř plně souhlasím. Jen ten hlas pro Piráty si ještě rozmyslete. Je to banda vyčuránků a pokud se dostanou k moci, bude to ještě horší než s Babišem.

   Vymazat
  3. 13.13
   Jestli je Prymula odborník, co je potom apolitický a proto upozaděný MUDr. Jiří Beran? Jenže o tom to je. Že je apolitický, do korupčního podfuku s vakcínami nenamočený - a proto nebezpečný - a jediné co ho zajímá, je léčit.

   Vymazat
  4. A ještě něco. Ani ne před měsícem bylo o J. Beranovi na Wiki mnohem víc povídání, teď je to okleštěné o relevantní informace, zato je přidáno, že byl označen za dezinformátora. HNUS!!!

   Vymazat
  5. Kasteláne, doufám, že si s těmi Piráty děláte prdel.

   Vymazat
  6. milane 25. února 2021 2:14, je s podivem, jak málo Vám stačí k tomu, abyste rozhodnul, kdo je vhodnějším odborníkem na to či ono, a který z nich co a jak úspěšněji vyřeší. Budíte dojem, že jste v životě nic neorganizoval a na potřebné činnosti vhodné osoby nehledal. Už vůbec ne v terénu, jakým je politika. JiH

   Vymazat
  7. Mám jen poslední dotaz, proč na otázky z virologie mají odpovídat politici a jejich strany ? Podle mne má váhu jen konsenzus odborníků a politici mají za úkol respektovat toto rozhodnutí a vytvořit prostor pro řešení. Jinak tu màme samoděržaví.

   Vymazat
  8. Je zde poradi, kdo dostane nejlepsi kvalitni vakcinu , Izrael,politici, miliardari a jejich rodiny a podobne jako je to s potravinami, take obcane EU dostanou ty evropske hodnotne ale ponekud podradne, ktere posilaji casto lidi rovnou a zarucene do raje..
   Odehrava se zrejme velka pranice o ty kvalitni na preziti..Napriklad kdyz,
   Trump zlobi, nedostane takovou, jenom kdyz nekoho podplati..

   Vymazat
  9. 3.33
   A z čeho jste medle usoudil že mi stačí k utvoření názoru na cokoli málo? Z té poznámky o Wiki? No, mohu vás ujistit, že nikdy nepálím od boku a než si na něco, či někoho, na rozdíl od vás utvořím názor, zjistím si o předmětu svého zájmu vše, co se zjistit dá.
   Ač na to, jaký u vás budím dojem seru, dovolte abych poznamenal, že právě díky schopnosti organizovat a vyhledávat vhodné osoby na ten který úkol jsem svého času postavil po Hadráku své úspěšné podnikání. (Potom jsem agenturu prodal - tři roky po té, díky neschopnosti nových majitelů krachla - a chechtáky rozdělil mezi své děti).
   Rád pálíte od boku? A co vy? Vy se znáte pohybovat v terénu jakým je politika? A netáhne na vás v kavárně? To by aspoň vysvětlovalo to zastydlé myšlení. No, za sebe vás mohu ujistit, že vás bych při hledání vhodných osob do politiky shledal jako krajně nevhodnou osobu.
   Už jen proto, že nejste schopný vytvořit si objektivní názor a adorujete jako odborníka politika napojeného přes rodinu na covidblbnutí (která rodina na tom vydělává) a o MUDr. Beranovi, který je respektovaný špičkový odborník s mezinárodním přesahem, víte hovno. Jinak byste ho nesrovnával s politickým poskokem Prymulou, parazitujícím na korupční bublině covidkrize.
   Je skutečně s podivem, jak málo vám stačí k tomu, abyste ze sebe posledními dvěma větami vašeho příserku udělal přidrzlého pitomce.


   Vymazat
  10. Milane a toto, to byl jen výkřik zlosti, Piráty fakt určitě ne, ode mě to má teď už jistý SPD.:-)

   Vymazat
 11. Nora Urválková z ČT a její primitivní parta se opět ukázala jako špína špín.

  Ale POZOR, novinka - víte, kdo tam zřejmě byl taky?

  MILOŠ VYSTRČIL, předseda Senátu
  MILOŠ VYSTRČIL, předseda Senátu

  Náš známý Pepek vyskočš z Tchajwanu a amíckého zadku :)
  Média to zřejmě podivně zatloukla.

  Zjistil jsem, že Vystrčil je opravdu slávista a seděl vedle kolegy z ODS Vondry, takže obojí by sedělo. Podívejte se na tyhle fotky. Vypadá to opravdu na Vystrčila:

  https://pbs.twimg.com/media/Euh3wkKXMAM9_XF.jpg
  https://cdn.xsd.cz/resize/a2e5adada0e232c0ac844afaeef922d4_extract=26,0,1960,1103_resize=680,383_.jpg?hash=25a1f2ec159711f6e225224ae99113aa


  Takže jací jsou největší PAPALÁŠI tohoto utkání:

  1. Profesionální lhář Dvořák z Goebbelsovy ČT
  2. Miloš Vystrčil, šéf šmejdů ze senátu
  3. Tchajwan, který měl protekci, zatímco z Číny se na Slavii nikdo nedostal :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nazdar unknowne. Kde jsi se do teď flákal? A koukám zase v plné síle. Dle použitých výrazů zase sjetej nebo nalitej? Tak se nediv, že tě zase smažou.

   Vymazat
  2. Hele Rudej skorpione nech Milouse Vystrcila na pokoji, mne Milousek dela fatk sluzbu a dobrou-- mam totiz dost casto zacpu, a to si vzdy s sbebou vezmu fotku Milouska Vystrcilu a hned se poseru

   Vymazat
  3. 19:49
   Tak jestli ses díval na ty fonty v mém komentáři, tak jsi musel být za 10 sekund z WC zpátky. :-))
   Aspoň v něčem je Miloušek Vyskoč užitečný.

   Ale teď vážně, nejsem si stopro jist, ale vypadá to, že je to on. Pokud má někdo bližší info, ať se klidně ozve. Na média nelze spoléhat, že prozradí všechny, kdo tam byli.

   https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vondra-se-kaje-za-fotbal-at-priste-pozvou-lekare-a-sestry-ti-jsou-vip-40351602

   Vymazat
  4. No, já bych si k Vystrčilovi přibral ještě fotočku Hurvajse 1. Myslím Bendu. A kdybych měl jó zápcu tak ještě Hurvajse 2, Michaela Žantovkýho. Ale juknul bych na ně až na míse. Jinak bych se moh cestou pos... pošpinit.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 12. Pánové výročí Vítězného února se blíží, kdy dělnická třída pokořila kapitalisty, no a vědci všech světadílů si neumí poradit s neviditelným nepřítelem, jakým je americký vir. ,
  Dokonce i USA je už First Amerika, neboť u nich zahynulo na nezvládnutou pandemii více lidí, než USA ztratilo v obou světových válkách a ve Vietnamu. Neuvěřitelný úspěch. A my je zřejmě následujeme!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. 1leté vyroci kovida se blíží, který zabil 20 000 lidi za rok, To je neuvěřitelný úspěch na to, jak malej je, to je 3x mene nez Nemci ve válce zlikvidovali lidi za rok. Rusové pomáhat nemaji, očkovat se bude německoamerickým vynálezem. OK.
   Prymula, babis.... nemají šanci a nemají být spolu. To je rozkaz.

   Vymazat
  2. unknowne, já tě varoval ty vole, že se máš chovat slušně. Ale ty si nedáš říct.

   Vymazat
 13. 19:09 ano 25 unor (vitezny!) se blizi a pandemie by mohla postihnout vsechny stare struktury! na druhe strane ale kdo by nam tu vladl? stale mnoho byvalych bolseviku v cele vsech dulezitych mist !treba hospodarska komora Cr televize ustavni soud poslanecka snemovna senat politicke strany a jine instituce jsou stale naplneny byvalymi strukturami🤑🤑🤑🤑🤑

  OdpovědětVymazat
 14. Nová zpráva: Lidstvo musí skončit „nesmyslná a sebevražedná válka s přírodou“
  https://childrenshealthdefense.org/defender/new-report-end-war-on-nature/
  https://www.globalresearch.ca/large-scale-mass-jabbing-covid-horror-stories/5737988
  A proč ve jménu nebes prosazují média, vláda a průmysl stejný příběh o děsivých mutantech, když existuje jen velmi málo důkazů na podporu zděšení? Například Financial Times nazval příběh z 5. února: „ Británie se při šíření mutací riskuje, že se stane virem . Přesto nám BMJ říká, že úmrtí, hospitalizace a případy ve Spojeném království za poslední měsíc dramaticky klesly, podobně jako v USA . https://www.globalresearch.ca/we-have-been-hoaxed/5737977

  OdpovědětVymazat
 15. Právě jsme požádali o "zapůjčení" vakcín EU. Opozice i Středula s Babišem vyběhli. tak nevíme co a jak dále. Jo a to seš do nás dal ještě syfilis, jak píšou jinde. A to nemáme zprávy o ostatních nemocech, jako infarkty, mozkové příhody, rakoviny a tak. Prostě něco se musí stát! a ZAČÍT SE MUSÍ DEFINOVÁNÍM CÍLE: proočkovanost obyvatelstva. Plán proočkování, sehnat vakcíny ber kde ber, vyjkašlat se na celou EU jako maďaři, Britové, Srbové a další. Zajistit PR podporu, zajistiti podmínky pro přípravu: místa, týmy, informační kanály aby se o tom lidi dozvěděli a dát to do časové osy. A pak teprve mlet o nějakých lockdownech protože budeme vědět jak dlouho asi potrvají. Ale proboha hlavně už začít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. danny 4. února 2021 21:14, Vy si víte rady se vším. Jen Vám uniklo, že dost vakcíny není, že termíny dodávek se mění a že hledat dodavatele jinde a jinak, než cestou EU, nejzarputileji prosazuje "demokratická opozice". Jinak, že organizačně je všechno viditelně připraveno tak, že by to mohlo dostatečně dobře fungovat, to nevíte? A že zajistit takový proces, když kecá do toho kde kdo, plete se do toho kdejaký politik, politická strana, Parlament a jsou do toho zatahovány i soudy, jednoduché není a nebude. Dokonce, může se stát, že to bude nemožné. Stane se důležitějším, odstavit Babiše. JiH

   Vymazat
  2. Máte pravdu kromě toho, že si vím rady se vším. Já si někdy nevím rady ani s tím, s čím bych měl. Ale tady mi chybí tah na branku, jasně definovaný a prosazovaný cíl + obhajitelný a obhajovaný plán jeho dosažení. Jednání jsou jasně nekoncepční, zaměřené na důsledky a ne příčiny. Ministři buď blekotají jako pan Blatný a ohánějí se nějakými čísly jakéhosi PSA, kterým nikdo nerozumí a nikoho ani nezajímají. Nebo jako premiér, který by měl být v čele neustále straší lidi hororovými scénáři a vyzývá je "vydržet" aniž by řekl jedinou jasnou perspektivu k čemu a proč vydržet. "Dejte nám čtrnáct dnů". ale už neřekne k čemu! Na co potřebuje další prodloužení nouzového stavu? Kolikáté už. Když není schopen vysvětlit co dělal a hlavně udělal v ten minulý. Jeho blábolení a nasazení a těžkostech a bla bla bla... a výsledkem je neustálé zhoršování situace lidi už nejen nezajímá, ale irituje. Koukněte se na chaty, sociální sítě a weby. V diskusi je čím dál větší skupina lidí, kteří už otevřeně mluví o bojkotu opatření už z principu! Ministr neumí vysvětlit, kde jsou očkovací dávky, kolik jich je, proč jsou tam a ne tam kde mají být, jak se dostanou k pacientům... A dojde to až tam, že se sami praktičtí lékaři nabídli, že očkovací látky vyzvednou vlastními vozidly. Tendr na testy pro školy je jasný tunel! A Hamáček místo vysvětlení mlátí do stolu a práská dveřmi. Babiš nemá co POŽADOVAT jeho zastavení. On ho MÁ zastavit z moci svojí funkce! Navíc ani nikomu není jasné k čemu a jestli vůbec takový test potřebujeme, protože školy zůstávají zavřené. Vláda si opět na náš účet vyčachrovala s opozicí oddechový čas. A zase bez jakéhokoliv plánu, co bude výsledkem. prostě budeme ještě více omezení. Ale už to nejde schovat za tvrzení, že jinde je to stejné nebo horší. Už se to všude okolo zlepšuje. Tak se může stát, že bude opravdu nejdůležitější odstavit Babiše, ovšem nyní právem.

   Vymazat
  3. danny,11:44
   SUPER !!! Líp bych to nenapsal.

   Vymazat
 16. Danny dvakrát a Unknovn dokonce několikrát. A k tomu ještě J.J. i j.j. To už je úplně na palici. Díky Bohu, že Indickej běhoun je tady jen jednou.:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tady sice jenom jednou, stejně jako J.J. alias Jakub Janda, jenže pod jejich nicky maká na směny vícero týpků a unk Hownů z kavárny a spol.

   Vymazat
  2. Jasně Kubrte 24. února 2021 23:16. Ono je důležitější kdo to říká než to, co říká. Nestačí Vám reagovat na to, co bylo prezentováno v určitý den a hodinu, ať už tak, nebo jinak? Musíte být nutně proti někomu, nebo s někým? V diskuzi snad jde o to co, ne o to, kdo. Nejsme na vědeckém symposion, kde je usilováno o citace a priority. Nebo se tak cítíte? JiH

   Vymazat
  3. My se s kolegou lišíme malým a velkým "D". Já jsem ten s "malým":))))

   Vymazat
 17. Podle údajů izraelského ministerstva zdravotnictví po očkování vakcínou Pfizer klesl sedm dní po aplikaci druhé dávky počet symptomatických případů nákazy o 94 procent, počet hospitalizací o 87 procent a počet vážných průběhů onemocnění o 92 procent. Počet úmrtí v čase 14 až 20 dnů po podání první dávky vakcíny pak klesl o 72 procent.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Vymazat
 18. V Rakousku otevírají a odstupují od lockdownu. proč? Protože ho lidé nedodržovali. Kurz a vláda jdou jinými cestami. Testují, léčí nemocné a ostatní nechají žít. Viz článek na Novinkách. Takže nejenom Češi, ale i jinde na plošná opatření lidé raz dva tři. Akorát vlády to pochopily. U nás ne. A drží to jak hluchý dveře.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.