Reklama

pondělí 8. února 2021

Evropská unie chce být světovým četníkem

Ivan David
8. 2. 2021
Evropská komise chce zřídit stálý vojenský sbor, který by zasahoval vojensky po celém světě a zejména v sousedství EU, počítá se zvýšením výdajů EU na vojenské účely. EU obdržela Nobelovu cenu míru, nyní chce „urovnávat“ konflikty všude na světě. Pro návrh hlasovali europoslanci KDÚ-ČSL, TOP09, STAN, Piráti (jediní z frakce Zelených), KSČM a ANO. Návrh počítá s podporou Turecka proti Rusku (ODS). Frakce Identita a demokracie (členem je SPD) jako jediná hlasovala pro stanovisko, že EU nemá na rozdíl od OSN mandát pro provádění vojenských akcí v zahraničí. Naše frakce ID byla jediná na rozdíl od ostatních frakcí pro ukončení přístupových rozhovorů s Tureckem.


48 komentářů :

 1. EU se změnila a my také, když přestane fungovat manželství a slušně řečeno nastane nesoulad, tak je řešením rozvod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nás nikdy nepustěj, jsme na rozhraní dvou mocností.
   Považují nás za svůj zadní dvorek.

   Vymazat
  2. Domnivam se,ze by OK SPD mela posilit svuj Program na uroven

   kdy by bylo cilem programu jeste vice zajisteni vetsiny ve Snemovne plne zradcu republiky.
   Proto je stale treba mobilizovat VSECHNY volice!
   KSCM se dokonce ¹nestydi podporovat pripravy k valce a vznik krizackeho EU vojska,ktere nakonec pobije i Cechy..

   No podivejme se na to!
   At si to clenove ostatnich polit.subjektu rozmysli a rychle a zbesile prejdou pod OK SPD drive nez jejich clenstvo potopi uplne dezoorientovana kompletne padajici jejich "VERCHUSKY",ktera jsou uz napolo porazeny neomarxisty a dokonce hlasuji spolu s tzv "novyni" profasisty!

   Vymazat
  3. 12:31.
   Ale když na to přijde pustí. Ovšem je třeba opustit romantické představy, že po volbách a referendu práskneme dveřmi. To je jenom A.
   B. je, že nejdříve je třeba mít také nějaké spojence a partnery. Obrazně řečeno, po rozvodu musme vědět, kde budeme bydlet a jestli budeme mít práci. Jestli o nás bude někdo stát.
   I proto jistě tak úsilovně sinofobové a rusofobové pracují...

   Vymazat
  4. Heriote 14:47
   Taky to tak vidím. Co nám tak hroznýho mohou udělat? Prvně bychom se ale museli pustit německého cecku a závislosti na jeho automobilovém průmyslu. Ostatně stejně se i tady tak jako tak schyluje k horším časům. Oni nás potřebují stejně jak my je. A až jim dodýchají jejich zbylé elektrárny, budou ještě víc. Proč my se pořád něčeho bojíme?

   Vymazat
  5. Heriote, myslím, že by to bylo stejné.
   Každý stát kope výhradně za sebe.
   Tady bych si nedělala iluze.
   Afghánci mají kulové, ale souseděj se šesti státy a proto se u nich chtěli usalašit Britové, Sověti a dneska Amíci.
   Všichni toužej funět na záda současně Číně, Íránu, Tádžikistánu, Pákistánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu , prokletím Afghánců je strategická pozice.

   Vymazat
  6. 18:41. Ale nebylo by to stejně.
   Každý stát jistě prvotně kope za sebe. Ale jsou státy, která dodržují smlouvy, a se kterými se dá spolupracovat a státy, které nedodrží nikdy nic, protože potřebují jen otroky, které se po použití zahodí...Netřeba jmenovat.

   Vymazat
  7. Kastelane.
   To není o strachu ale o věcném a rozumném přístupu.
   Máte pravdu, že samozřejmě i my máme něco máme rukách, ale myslím, že ekonomicky by nás zařízli hodně rychle, pokud bychom neměli krytá záda.

   Vymazat
  8. A znate tu o Karkulce?

   Vymazat
  9. Česká kolonie tu není proto, aby si dělala co chce. Česko nikdo nikam nebude pouštět, protože potřebuje drancovat z Česka prachy - to je celé - EUrosoujuz pochopil, že si nesmí zaříznout slepici snášející zlatá vejce. CZEXIT se nepovede neb na to nejsou koule na skladě ! Musíme posilovat SPD jak to půjde !

   Vymazat
  10. Heriote 20:17
   Tak jasně, já si nedělám nějaké iluze že by to nebolelo. Jde mi jen o to, že se nesmíme nechat odradit vyhrožováním a strašením demožumpy. Byli jsme a budeme zase, pokud se nepokakáme. Náš problém jsou hlavně zbabělí politici. Beneš je toho zářným učebnicovým příkladem. Dubček taktéž. Havel ten se nepřiposral, ten je jen vlastizrádce. Babiš ten neví která bije a jak vypadat hezký a nerozházet si to s bábou fírer. A tak pořád dokola. Jak říkával pan Hlinka (hokejsta) Hlavně se nepo...:-)

   Vymazat
  11. Titulek neni spravny, nejde o cetnika ale hlavniho teroristu sveta vcetne a hlavne cele EU populace.
   Hitlerova rise je zde vzorem, kdyz nedavno odkryli sve karty. Vcetne zase utoku na Rusko.
   USA chce zautocit na Cinu, to je zalostne nedorozumeni, kdyz staci si vzpomenout na Vietnam.
   Kdy hrstka vietnamcu jim porazila 600 tisic US armadu + vcetne jihovietnamskych jednotek.
   A doslo tehdy v samotne USA k velkemu odporu cetnych a pocetnych protivalecnych demonstraci populace.+ Kennedyho privrzencu lidskych prav, od 1960 az pres 1970. Take prej na obsazeni Kapitolu doslo ozbrojenymi Panthery.
   Pozor ,situace je neprehledna, muze dojit k okupaci USA ,Cinou.
   Tez Mexiko a laviny dalsich ,zacinaji s pomoci Bidena navrat do USA a prvni emigranti,ktere ale zavreli do vezeni/navzdory pokriku o vitani/, prinesli sebou pres 500 covidem nakazenych..
   Covid tak utoci a zrejme to neuveznis..
   Nova vlada v USA si denne bere a horecne vyhlasuje dalsi a dalsi povinnosti, opatreni a ponekud velke cile, co vsechnu chce vyplnit.
   Nikde vsak neni zminka,jak to vsechno chteji a kdo ,vlastne, kdo vlastne /to je vzdy problem/, to vsechno bude realizovat a splni, aniz by se zatim nasel nekdo kdo by prilozil ruce k dilu.
   Huby jim jedou to je pravda, ale zatim ve skutecnosti skutek,utek..Mimo nekolika uveznenych..
   Tudy ale cesta nikdy nevede..

   Vymazat
 2. Mimo téma
  Dneska byl moc pěkný rozhovor na ČRo, Alexandr Černý diskutoval s militantní Černochovou.
  Černochová očekává asi první světovou a naříká, že se neubráníme.
  Trápí jí kyberzločin, na kyberzločin jsou asi nejlepší vrtulníky a obrněné kostitřasy.
  Komanče nemusím, ale pan Černý 1* podtržka!
  :-)
  Bidenova administrativa potřebuje naplnit erární kasu, toť vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mysleno "podrztaska"?? No to neni sam ,take se jim rika prizdisraci ,s prominutim Vaclave tu jadrnou cechoslovenstinu

   Vymazat
  2. Myšleno PODTRŽKA
   Podtržená jednička.
   :-‘

   Vymazat
 3. Co chtít eu je americká kolonie a chtějí dělat to co provádí usa po celém světě. Je smutné že jsme zatím členy takového spolku.

  OdpovědětVymazat
 4. Vážený pane doktore, snažně Vás prosím o bedlivé zvážení mé dále stručně vyložené iniciativy před tím, než se rozhodnete, jak s ní případně naložíte dále. Jsem předem plně srozuměn s jakýmkoli jejím využitím v zájmu naší evropské vlasti a současně plně připraven tuto dále rozpracovati.

  Nuže, sama představa stálého vojenského sboru Evropské unie, který by zasahoval vojensky po celém světě, je dech beroucí. Těžko chápati, že takové těleso už dávno nebylo ustanoveno. Vůbec pak nelze pochybovat o tom, že Evropská komise v pevné součinnosti s Německem a dalšími demokratickými zeměmi učiní i tentokrát maximum pro zdar náročného projektu, ano, že budou překonány nedávné úspěchy v oboru ochrany vnějších hranic, harmonizace zemedělských dotací i vakcinologie. Náležitě vyzbrojený a vystrojený soudržný sbor statečných evropských mužů, žen i všech dalších pohlaví bude již od prvých dnů svého působení budit náležitý respekt našich přátel i nepřátel a požívat úcty i vděčnosti evropských občanů.

  Jsem však přesvědčen, že už vzhledem k tomu, že jde o útvar zřizovaný Evropskou komisí, nemůže a nesmí být opomenut aspekt humanitární a misi sboru humanizující. Zde tudíž předkládám k Vaší úvaze co nejširší využití své myšlenky specializovaných či resortních klaunů, ustanovovaných po vzoru dávno osvědčených a úspěšných klaunů zdravotních.

  (Bohužel jsem nucen konstatovat, že kupříkladu min.spravedlnosti dodnes neuznalo za vhodné hlouběji se zabývat mým návrhem na zřízení klaunů justičních, ač přínosy by byly nepopiratelné. Justiční klaun, vhodně oděný a diskrétně se pohybující po chodbách soudní budovy, by byl osobou nejpovolanější k tomu, aby veselou grimasou, skřekem, pádem na zem či jiným vhodným výstupem zmírnil pochopitelnou frustraci či skrytou agresivitu účastníků soudního řízení, zejména těch právě odcházejících, případně odváděných z jednací síně po konečném neúspěchu ve věci, a umožnil jim vnímat své problémy, jakož samozřejmě i další soudní osoby, z určitého žádoucího nadhledu. Inu, co naplat. Když nic jiného, poslední nález ÚS a doprovodné okolnosti vzbuzují jistou naději, že alespoň někomu z insiderů není myšlenka sama až tak cizí.)

  Nuže, nyní již jistě chápete, co je podstatou mého návrhu směrem k novému sboru a proč pokládám do budoucna za zcela nevyhnutelné vybavit jej vedle dalších obdobných náležitostí rovněž potřebným počtem evropských klaunů vojenských, samozřejmě po dořešení otázek přidělování k jednotkám, národnostní a genderové systemizace, korektního a nediskriminačního řešení úboru a výstroje atd. Námětů je mnoho. Jedno je jisté: vojenští klauni u nových eurosborů musí plnit úkoly ve třech hlavních oblastech. Předně při mírnění frustrace příslušníků sboru, včetně asistence při interepretaci složitějších rozkazů či vyhodnocování proběhlých akcí, najmě oněch méně úspěšných. Dále obdobná činnost ve vztahu k civilnímu obyvatelstvu dotčenému akcemi sboru. Cílovou skupinou jsou např. sirotci po kolaterálních/humanitárních obětech úspěšných akcí proti nepříteli (jakkoli malá může někomu připadat pravděpodobnost takových akcí). A konečně, neopominutelným polem působnosti bude asistence a podpora válečným zpravodajům, tiskovým mluvčím a pracovníkům v obdobných pozicích odpovědným za vytváření (jediného) pravdivého obrazu akcí nového sboru.

  Věřím tedy, vážený pane doktore, že snad i trochu díky mému podnětu ještě přehodnotíte svůj, zdá se, zatím poněkud skeptický postoj vůči návrhu Komise a že zde vyjádřené myšlenky neopomenete náležitě uplatnit v průběhu legislativním procesu. Domnívám se, že je to koncekonců i v zájmu naší země, když v dané oblasti bychom se jistě dokázali osvědčit a prosadit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podnětné!
   Ještě bych doplnil, že sbory vojenských klaunů by bylo žádoucí vybavit rolničkami, by ukruťák Ivan byl včas upozorněn a omylem je nevyzmizíkoval.

   Vymazat
  2. Vážený p. Mc Donalde, jednoznačně podporují Vás navrh a doplňují, že bude třeba vyřešit genderove neutrální záchodky pro expedicni sbor a genderove poradenství během expedici. P.Davide, již předem Vám mohu zaslat svou žádost o tuto pozici a životopis, abyste během rozhodovaciho procesu v eu mohl prokázat připravenost čs. občanů podílet se na tomto telese. Alternativně byste mohl dat podnet na expedicni sbor digitální, tedy 1 obrneny nebo neobrneny transportér z recyklováne umělé hmoty a na střeše, tam, kde býval samopal, by byla obří obrazovka s videem expanzniho sboru. To by na uklidnění horkých hlav v blízkosti eu zcela jistě také stačilo.

   Vymazat
  3. Vrchni velitel by mohl byti Biden a zastupcem pro veci economicke syn Hunter Vsichni teplousi by timto byli spojeni a nemuseli by behati po nocnich barech kde se pro obcovani na zachodech casti mohou nakazit HIV coz je nemoc jez tyto pratele a podpurce nynejsiho politickeho trendu primo kosi jako zubata nehlede na hemeroidy, poskozeni sverace coz vede k nepravidelne stolici ,na priklad v elektricke souprave kde ostatni homofouni musi trpeti smradem ohromnym.Tot jem muj skromny nazor ,zde dokladam spravny nazor Prvniho:

   http://www.lifenews.sk/content/viceprezident-usa-%E2%80%9E%C5%BEidia-v-amerike-pomohli-man%C5%BEelstv%C3%A1m-homosexu%C3%A1lov%E2%80%9C

   Vymazat
  4. Pane Mc Donalde, výborný příspěvek.
   Uniformy pro těhotné vojačky už nechala Fonlejnová našít, zbývá jen vyřešit pancéřové vesty pro kojící matky.
   A kaťata se dvěma poklopci pro příslušníky LGBT v zákopech.

   Vymazat
  5. No to jsem se dneska pobavil Dík.

   Vymazat
 5. Nezastávám se komunistů , ale chtějí aby ČR vystoupila z NATO , to SPD nevadí ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelzi Spartaku,kdyby chtela komuna vystoupit z NATO uz by tady byli

   mezi nami a my zdejsi domorodci,lid,delnici a rolnici,valecnici alternativy ČSV s puskami pravdy v naruci,by se mohli nasi KLUBAJICIHO SE KURATKA tj OBCANSKOU PRIMOU DEMOKRACII IHNED jedine na Nove republice , zeptat,zda zase neklickuji jako v pripade hlasovani o novem prirustku AFRIKKAkORPSU,kdy propaguji spolu s neomarxisty a fasistickymi zlodejskymi piraty jejich novou humanitarni diktatutu ideologie ka ka ramu.

   PRAVDA ZVITEZI,ANEBO TAKY NE PAK TEPRVE SE NASEREM!

   Vymazat
 6. Každá ozbrojená akce, proti suverennímu státu bez mandátu OSN je agresí. OSN by měla mít modré přílby, které by mohli nějaké bratrovražedné řádění v jakékoliv zemi urovnat. V těchto jejích sborech mohou být teoreticky společně třeba Rusové, Američani, Číňané...Proč zakládat něco, co je založeno? Ovšem toto jde mimo mezinárodní úmluvy. Nikdy jsem ani netušil, že náš mírumilovný stát bude stát na straně agresorů ať si tuto iniciativu vykládá kdo chce jak chce...Každopádně tato evropská armáda a naši žoldnéři nebudou nikde ve světě hájit zájmy naší republiky.Na to jsme malí.

  OdpovědětVymazat
 7. Švédům zakázali vysávání o víkendu kvůli deficitu energie. „Díky gretenistům vítejte 150 let nazpět,“ reaguje Klaus ml.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021020813164088-svedum-zakazali-vysavani-o-vikendu-kvuli-deficitu-energie-diky-gretenistum-vitejte-150-let-nazpet/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co az se zapnou nabijecky pro el.auta To bud eteprve hukot ,cetl avidel jsem nekolik fundovanych debat o tomto problemu.A nejedna se jen o nabijeni -vyroba a zivotnost baterii vyhravani v zime (garaz) a dalsi problemy ktere Greta nemuze pochopit neb jiz zjevem je mongoloidni idiot ,dnes autista

   Vymazat
 8. A právě takové věci budou v těch západních vakcínách:

  Vědci zlověstně varují, že COVID snižuje plodnost

  http://svobodnenoviny.eu/vedci-zlovestne-varuji-ze-covid-snizuje-plodnost/

  Připravte se na trvalý lockdown

  Great Reset – 10 cílů

  Trvalé pandemické lockdowny a ekonomickou kontrolu, dokud se populace nepodrobí lékařské tyranii.
  Lékařské pasy a trasování kontaktů jako součást každodenního života.
  Cenzura a odstranění platforem pro všechny názory, které jsou proti agendě.
  Výrazně snížená ekonomická aktivita ve jménu zastavení „změny klimatu“.
  Značný nárůst chudoby a ztráta soukromého majetku.
  Zavedení „univerzálního základního příjmu“, kdy se vláda stane všemocným poskytovatelem sociálních dávek a chůvou generace závislých a zoufalých lidí.
  Společnost nebude používat hotovost, ale systém digitální měny; soukromí v obchodování bude zcela vymazáno.
  Vytvoření „sdílené ekonomiky“, ve které nikdo nebude nic vlastnit, a nezávislá výroba bude postavena mimo zákon.
  Odstranění státních hranic a konec suverenity a sebeurčení.
  Centralizace globální politické moci bude v rukou několika vybraných elitářů.

  http://svobodnenoviny.eu/pripravte-se-na-trvaly-lockdown/

  OdpovědětVymazat
 9. Jsme členy OSN a NATO a tady budeme jasně v právním sporu! Ještě bych upozornil na naše zákony, které jasně popisují jako zločin podporu válečných operací bez mandátu RB OSN, takže těch právních problémů a střetů je zde hodně a u některých nevím, jaké by bylo průchozí řešení, protože případné změny zasahují přímo do podstaty těchto již stávajících mezinárodních organizací! Dovedu si představit nějakou další organizaci zastřešující celý svět, ještě nad OSN, EU a NATO, jenomže celý svět je relativně stabilní, ale jediný těžce rizikový a nestabilní stát jsou USA, kde nevíte, co se bude dít za týden,měsíc a rok, kdy se tam zase pohádají nějací prezidenti a krachnou nějaké banky!! USA jsou dneska pytel blech s dynamitem!!Smlouvu o taktických jaderných zbraních podepsaly USA s RF na poslední chvíli! To je chování řeznického psa, což nám USA předvádějí takřka každý den a to je náš přítel "nejvěrnější" , který si vynucuje nákup zbytečných zbraní v době krize, kdy rozpočet krvácí a my si musíme zakoupit staré ,předražené vrtulníky z USA a francouzská dalekonosná děla!! Chtěl bych vidět od GŠ jasné zadání, kdo je náš nepřítel a proti komu a jak se zbrojí!!! To se nedozvíte, jenom z nich lezou nějaké kecy o bezpečnosti, ale ta má mít jasné kontury!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, musíme bezpodmínečně náš vzor poslouchat a zbrojit. To Obamovo kroucení rukama platí pro všechny i pro přítele nejvěrnějšího, tedy nás, i když jsou to pouze spíše jen naši politici a pár nejvěrnějších. Osobně ve svém okolí neznám nikoho, kdo Ameriku miluje. P.S. Jen dodám, že naše armáda je spíše k politování. Se čtrnácti letadly a dvaceti vrtulníky půjdeme na Rusa? Jo a to jsem zapoměl na osmm pandurů, snad už jsou po hromadné srážce v pořádku...

   Vymazat
  2. Co když nám Rus zapůjčená letadla sestřelí, kdo to zaplatí?

   Vymazat
  3. 17:37... Pamatujete jak ondyno přesun armády NATO zbrzdil zrádný Ťokův průsmyk u Humpolce a loďstvo uvázlo ve nebezpečných litevských mělčinách ?
   🤪 :-Do

   Vymazat
 10. Dnes si, zcela výjimečně, pustím na internetu ČT, bych byl v obraze. Tedy až z archívu, žejo, abych nemusel ty lžizprávy poslouchat celé i s covidstrašením.
  Jo, dnes je to týden co jsem se pokoušel rozmnožit řady pozitivních koroňáků. Zatím nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že já vůl si je vůbec pouštěl! Samosebou opět jen eurohujerské bla bla bla...
   Kéž by to řachlo a TV zpravodajství bylo zase tím, čím má být. A kéž by současné eourohujerské moderátory (rky) a reportéry (rky) vzali na sandál a do budoucna jim zakázali na, dejme tomu deset let, působení v médiích.
   A teď tu o Sněhurce...

   Vymazat
 11. V době zahájení Brexitu obsahovaly londýnské trezory zásoby zlata následujících zemích EU: https://www.pokec24.cz/nezarazene/cena-brexitu-ve-zlatem-ekvivalentu/
  Německo (439 tun), Nizozemsko (232 tun), Rakousko (224 tun), Itálie (220 tun), Francie (219 tun, celkový objem zlata převedeného do FEDu a Bank of England), Polsko (217 tun), Belgie (200 tun), Španělsko (187 tun, celkový objem zlata převedeného do FEDu a Bank of England), Finsko (25 tun), Švédsko (62 tun), Rumunsko (62 tun), Slovensko (32 tun), Řecko (27 tun), Lotyšsko (6,5 tuny, celkový objem zlata převedeného do FEDu a Bank of England), Irsko (6 tun). Navíc 74 tun Evropské centrální banky. Toto je neúplný seznam. Nejzajímavější epizody seriálu „Zlatá čistka Evropy“ tedy teprve přijde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chybi tam zlato Venezuely a Ceske zlato.
   Oboji ukradene? V Londyne je banka a v ni kancelar, kde jisty predseda R. urcuje denne svetovou cenu zlata.
   To zlato musi vlastnit prave z toho duvodu.
   V USA zlato asi neni v bezpeci, zrejme bezhlave rozhazuji veskere bohatstvi..
   Kdo zaplati miliardy na novou armadu a kdo budou ti vojaci. Napr.budou vybrani z milionu islamistu?
   Slouzi Nobelova Cena miru k dalsimu prezbrojovani bez konce a k dalsi masakrujicim valkam.
   A k ospravedlnovani toho vseho?
   Svet je temer v svetove valce, prezbrojeny vsude a s obrovskymi armadami vsude.
   Na morich, oceanech i pod nimi.
   Napr. vyroba jednoho letadla jiz prisla na 1.5 trilionu a stale nevyhovuje.
   Jak bude ta nova armada urovnavat konflikty.
   A jake konflikty a kde ?
   To uz se dopredu s agresivnimi konflikty pocita ?
   S jejich "urovnavanim"?
   A ty konflikty a jake vlastne budou ty konflikty ,jiz dopredu videne a kde se budou odehravat?
   A s nasledujici agresi,bombardovani civilni populace navrch covidu, krvavych valek a masakru.
   Jako reseni?
   Napr. uvnitr samostatnych statu? Jako v Lybii.V Jugoslavii? V Syrii? V Libanonu atd.
   Kdy suverenita statu nebude a nesmi existovat zadna?
   Kdo odpovi na tyto otazky ? EU?
   Kdyz svet a 99% lidi touzi jen po miru a nic jineho.

   Vymazat
  2. Paw 4:53
   O Venezuele nevím, ale české zlato nemáme, to rozprodal pokud vím pan Tošovský, za hubičku v době, kdy bylo cenově na historickém minimu.
   Jen by mě zajímalo, kolik tomuto darebákovi za ten kauf šlo do jeho soukromé kasičky.

   Vymazat
 12. Evropská komise chce zřídit stálý vojenský sbor...

  No to je jako vtip. Ta neobolševická diktatura se rozpadne dříve než k něčemu takovému dojde. No a že ten návrh počítá s podporou Turecka proti Rusku dosti jasně říká oč jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja bych to bral docela vazne....takova skvadrona Polskych husaru s kridlama a sablema.......

   Vymazat
 13. Svět by z nich měl akorát srandu. To my, domácí, bychom dopadli hůř.

  OdpovědětVymazat
 14. Pane Hodný člověče a vy myslíte, že k napadení Sýrie americkou armádou potřebovali souhlas RB OSN????
  No jistěže žádný takový souhlas neměli a přesto v Sýrii rozpoutali válku...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maloucko to poopravim, Syrii vojensky ci primo nenapadli, zacli tam jen "proxy" valku

   Vymazat
  2. Maji na to "zastgupce z lidu " volene vzdy na obdobi 30 let + jako byl slavny ozralec a devkar Charley z Texasu na to aby vyzbrojil Taliban pozdeji hrdinu McCaina o kterem prohlasil Putin "nedivte se mu hodili ho do diry na pet let"ktery zase instaloval rezace hlav v primem prenosu Baghdadiho a dalsi hochy (chteli znicit Syrii a Assada) kteri slouzi tak jak vitr vane .Ted jdou i proti Trumpovi kdyz mu pred tim pomalu tancili sroubovici po prdeli cardas.Proste jak si rikaji "politici" Neresi nic jen delaji ostudu hadkami a sypanim sracek jeden na druheho na TV a vsude okolo.Lepsi to byt nemuze neb pokud korupce a skvarky a moc ridi zakony tak lid muze i jit volit a stejne je to finalne podvod .Nic noveho vzdyt i Stalin Jozka s kamosem Berijou se smali vesele kdyz to vzdy POCITALI .Jako ted ta parta kolem vyseptaleho a dosazeneho dedka s Cernou vzadu
   Treba zase zacnou Venezuelu a pozirace deti a nebo Tsi z Ciny a nebo proste nekoho na pobaveni davu .Ted maji tridniho nepritele "vnitrni teroristy" to jim vystaci mozna do pohrbu zubate Pelosi (tahne ji na 82 ) nebo dalsi soudruzka 88 Feinstein (ti steini)a nebo starik zbohatlik pres Kecup Kerry a dalsi elita ,

   Vymazat
 15. Velmi nesouhlasím! Hanba všem, kteří to odsouhlasili! A kdo budou ti vojáci EU? Myslím, že migranti, neváhající zasáhnout proti obyvatelům EU. Odměnou bude EU občanství a možnost vraždit nevěřící legálně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6.22.bohužel máte moc pravdu, v srn přemýšlí, jak je legálně dostat do armady. V tzv. Eu armádě budou schovani lépe, aby nebyl problém se zákony, protože ty myslím zatim zakazuji verbovat cizaky do nár. armád. Ti mladici problém s nepohodlím, genderem nebo soucitem k bílému mít nebudou.

   Vymazat
 16. EÚ by mohla byť svetovým policajtom. Len musí niekde nájsť bojaschopných mužov, technicky ich vybaviť a niekto jej na to musí požičať.
  Potom to vidím reálne.
  Zatiaľ ale svet čoraz intenzívnejšie EÚ-u vníma ako šaška.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.