Reklama

neděle 28. února 2021

Flash-Nejvyšší správní soud vypráskal Městký soud Praha i „experta“ na zdravotní právo Dostála


vlkp
28. 2. 2021 Kosta Zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Vzpomínáte na to jak loni soudce Výborný, mimochodem bratr tehdejšího lidoveckého předsedy Výborného vyhověl žalobě, kterou k němu podal na tehdejší vyhlášení omezujících opatření ministerstvem zdravotnictví podle zákona o Ochraně veřejného zdraví jakýsi advokát a údajný expert na zdravotní právo a dnes hlavní poradce Pirátů v této oblasti – jakýsi Dostál? 

 To bylo obrovské opoziční gaudium. Jak opozice politické tak mediální.

Gaudium skončilo, rozsudek NEPLATÍ!

Kvalifikoval jsem před rokem tento rozsudek jak naprostý právní úlet! A svůj názor nejen vyjádřil, ale také pečlivě zdůvodnil hned ve dvou článcích:

Právní purismus a především prachy nad zdravý rozum a životy občanů

Soudce Výborný, jeho rozsudek, Babiš,opozice a lidská hloupost !!!!


Vláda se tehdy, pochopitelně, odvolala . K Nejvyššímu správnímu soudu.

A agentury právě přinesly jeho nález! Dovolím si citovat:

Podle NSS městský soud chybně zastával právní názor, že v době vyhlášení nouzového stavu je působnost ministerstva podle zákona o ochraně veřejného zdraví oproti běžné situaci omezena a opatření představující rozsáhlejší omezení práv může vydávat pouze vláda prostřednictvím krizových opatření.

„Nic takového neplyne z textu zákona a nelze to dovodit ani jeho rozumným výkladem. Právě v době krizových stavů, kdy je důležité, aby všechny orgány efektivně plnily své úkoly, je nežádoucí, aby docházelo k pochybnostem. Pravomoci svěřené vládě pro zvládnutí příčiny nouzového stavu představují ve vztahu k běžným pravomocem ostatních orgánů jakousi ,nadstavbu‘ pro úkoly, na něž tyto běžné pravomoci nepostačují,“ uvedl předseda senátu Filip Dienstbier.

NSS podle rozhodnutí nemohl posoudit otázku zákonnosti napadených opatření, vymezil však hlediska, podle nichž mají soudy opatření vydaná s odkazem na zákon o ochraně veřejného zdraví napříště posuzovat.

Podle NSS bez ohledu na skutečnost, zda je zrovna vyhlášený nouzový stav, či nikoliv, je nutné podle konkrétního obsahu přijatých opatření posoudit, zda taková opatření spadají do zákonného zmocnění ministerstva zdravotnictví, nebo ne. Podle NSS je třeba jednotlivě posuzovat zákonnost a také přiměřenost konkrétně stanovených zákazů, příkazů a omezení.

Jak, ehm, expert na zdravotní právo Dostál, tak soudce Výborný dostali řádně na kokos! Konstatuji to s neobyčejným zadostiučiněním!

Neboť v tom prvně uvedeném jsem napsal, krom jiného toto:

Vláda prý omezení nemá vyhlašovat podle zákona o ochraně veřejného zdraví, kdy tak může činit sám ministr zdravotnictví, nýbrž jen podle zákona o nouzovém stavu! Kdy rozhoduje kolektivně.

Pak se musím zeptat – platí vůbec ten zákon o ochraně zdraví a je platnou součástí Sbírky zákonů? Když ano, nechápu ten rozsudek už vůbec. Když ne, kdy a kým byl zrušen? Snad včerejším výrokem soudce Výborného?!!

Alespoň tak se to jeví. Netušil jsem, že soudce obecného soudu má právo zrušit, minimálně částečně, platnost nějakého zákona. Do teď mi mé právní bezvědomí říkalo, že něco takového má v kompetenci jen Ústavní soud. a nyní vidím, že i obyčejný sudí u Městského soudu… To jsou věci!

a v tom druhém pak třeba hned na začátku toto:

Ještě pořád jsem nedokázal strávit ten šílený rozsudek , který na Městském soudu v Praze vynesl soudce Výborný a jeho dva kolegové ve věci podání advokáta Dostála proti koronavirovým opatřením české vlády. Kdy podstatnou část z nich zrušil k 27. dubnu s odůvodněním, že jejich zavedení na základě zákona o ochraně veřejného zdraví je protiprávní, protože jeden ministr přece nemůže mít takovou moc. A že o takových opatřeních může rozhodnout jen kolektivně vláda na základě zákona o nouzovém stavu.

Můj naprostý nesouhlas a v podstatě i argumentaci POTVRDIL právě Nejvyšší správní soud. Nejde o to, že nějaký vlk může cítit, jako naprostý právní laik, obrovské osobní zadostiučinění. Ale o to, že zde máme , zcela zjevně minimálně JEDEN jasně aktivisticky, nikoliv právně rozhodující soud – ten Městský v Praze. Který se stal právnickým beranidlem všech potížistů proti jakýmkoliv anticovidovým opatřením. Viz další skandální rozsudek této stolice v týdnu, kdy další ze soudců Městského soudu – jakýsi Tauber vyhověl žalobě studenta proti jednomu z pražských gymnázií.

To se promptně odvolalo k NSS a ten už stačil do problému ingerovat – předběžně VYHOVĚL gymnásiu a odložil vykonatelnost verdiktu! Což značí minimálně to, že zjevně nepovažuje Tauberův nález za nesporný. Respektive, spíše je na místě konstatování, že na Taubera udělal excelentní dlouhý nos. -viz část jeho předběžného opatření:

NSS přiznal, že pro důkladné zhodnocení rizika nákazy původcem nemoci covid-19 v případě otevření školy nemá dostatek informací, proto dočasné rozhodnutí vydal s využitím takzvaného principu předběžné opatrnosti.

„Tento právní princip je využíván zejména v ochraně životního prostředí. Zjednodušeně řečeno znamená, že nedostatek důkazů o ohrožení nesmí být důvodem pro neposkytnutí ochrany důležitému veřejnému zájmu, je-li tu reálná hrozba závažných následků,“


Takže jako důvod pro pozastavení účinků rozsudku městského soudu shledal NSS veřejný zájem na ochraně zdraví studentů i zaměstnanců školy a jejich rodinných příslušníků.

Dodávám, zcela v souladu s obyčejným selským rozumem, dal přednost velkému obecnému zájmu před sobectvím jednoho exhibujícího potížisty.

Ale zpět k onomu Dostálovi – expertovi na zdravotní právo. Ten dokonale v svou reakcí už stačil připomenout klasickou bajku o lišce a hroznech:Ano Dostále , hrozny jsou stejně kyselé, řekla liška , když na ně liška nemohla dosáhnout. Ty jsi na tom úplně stejné – viz poznámka o zajímavém zdůvodnění a konstatování o tom že to MS bude rozhodovat znovu. Hrozny nejsou pro tebe vysoko, vůbec ne, jsou jen kyselé, viď? Hodně kyselé…..

73 komentářů :

 1. §. Tento znak je jakási zkroucenina, bohužel naznačuje, jak si lze právo vykládat. Někteří soudci si tzv. soudcovskou nezávislost vykládají tak, že jsou nezávislí všeobecně, a to jak na právu, tak i na rozumu.Pijátský právní poradce měl asi někde nahuleno, zahulená kancelář není dobrý prostor pro nezakalenou mysl.Občas je dobré vyvětrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Co si budem povídat, pane předsedo soudu, oba dobře víme, proč má paragraf ty kličky."

   Tato věta skutečně v soudní síni zazněla. Ještě za totáč, tuším že v Jindřichově Hradci.

   Smazat
  2. Piratsky pravni poradce da brzy k soudu,ze vlada Babise a jeji GR TV

   nejen,ze taji jak po ockovani mRNA se staneta POUZE RESISTENTNI proti viru C19 a naopak nositeli superviru o cemz pise svobodny tisk!

   To v prekladu znamena,ze si virus ve vas bude zit a bude hledat, kde ve vasich organech preskocit a takto vzniknou dalsi "VARIANTY"viru!
   Na to prisli americti lekari a pirati chteji pry vyvrazdit svoje dedecky a babicky,aby mohli po nich dedit a nakoupit si za to HAFO TRAVY!

   Tak co kdy konecne ten pravni poradce udela tu senzaci a pirati prorazi strop politickeho nebe.
   Taky by mohl ten pravni poradce doporucit za piraty,v prdlamentu,aby se zmenil zakon a pirati mohli pred skolami prodavat tu travu malym skolackum,ovsem jestli se toho pri "praci"vlady,ktera zurive odmita VYBIT VIRY SPUTNIKEM V,ktery to dovede vubec "DOZIJOU!"

   Uz bylo povoleno frau LEYNO zavolat strejdovi Putinovi ,zda tam nema nejake vyskrabky toho Šputniku fau 1 aspon pro ni?

   Smazat
  3. Nevim, nevim, jsem sice starej 87 letej dedek ktery zde tedy jak na vebu tak i na svete nema co delat, ale furt se mi tady neco nezda... a je to vznik Kovidu, pred rokem jeste TV mely napis Kovid z Wuhanu, a porad se mlelo, ze to zavinili Netopejri, pak ze nejakej pitomej Kitajec to privez v kufriku z Ameriky a to se omilalo az tak nejak do minulych Vanoc, a najednou koukam Wuhan zmizel, dokonce par TV stanic cacalo neco ze to spiskala Ameroarmada, pri tech bratrskejch cvicenich s Kitajcema,, chvilku se o tom kecalo a pak nejakej zrejme nepritel Amerocivilizace prokvaknul ze ten "Wuhan:" se uz vyskytoval v nejake Amerolaboratori v 1919 a pak se "objevil" ve skale u netopyru- no fakt je ze netopejri litaj.

   Za nejakou dobu napisy Wuhan z hlasatelen TV (Prima) zmizely, a ted se odkud to prislo asi moc nemluvi, takze pravda je na svete, ale co se divim ze to nesvalili na Rusaky, aby mohli smelit se Sputnikem. Taky se ponekud divim odvaze pres Zemana, osobne ho sice nemusim ale je to chytrej clovek, jen trosku teatrickej, ale kazdej sme nejakej ze?

   Nedivim se ani ted vybicovane hysterii proti Babisovi prevazne politickymi nymandy a prizivniky, kteri by normalne nekde zametali nebo stosovali regaly. Od zacatku jsem si myslel sve o Piratech kteri byli mazane zalozeni jejch velmistrem sice velmi inteligentnim clovekem, ale kdyz si vzpominam na Hitlera ci Musoliniho tak oba taky nebyli blbi, a dokonce nas Piratsky velmistr si zvolil nove a dobre spolupracovniky skuzene ve vyhybani se poctive praci- prace je prece pro blbe ne? a takovy pan Michalek se svym "umem" opatrenym velkou davkou arogance a naproste necitlivosti k lidem je dobra volba, zvlaste kdyz jedna dama jejiz velikost se nerovna jeji jedovate pusince je treti v holportu, a dalsich se nestoji za to zminovat, nezbylo by mi misto na Stanisty, ale rozepisovat se o nich nebudu podivejte se na na sami a uvidite pokud jste normalni a slepi, (to ovsem neplati pro Prazaky kteri se zivi cimkoliv jen ne praci) ti co v Praze delaji od Poplelaru ke kopani vykopu at mi prominou jsem vlastne jeden (bejvalej) z nich

   ted K Babisovi, Prymolovi, a dalsim, je mi tech lidi lito, jsou v situaci ve ktee nevyhrajou a take nezavinili.. proste je to stara hra kterou si malo z vas lepsolidi pamatuje> vyskoc jak jsi blbej.

   Nevim co to ten kovid je chripka, nebo to nekdo zase zkusil nekde v zapadni laboratori, tak jak to delali s LSD? ale to nam asi Biden nerekne, sice se dozvime pravdu ale kdy?

   Smazat
  4. Basosi, chtěl bych mít ve Vašich letech tak dobře fungující mozek! Je radost Vás číst.

   Smazat
  5. Pane Basosi, virus C19 byl vyroben 6mezinarodnich laboratorich 9 "vedci"

   Ti se pchlubili svymi vysledky v clankuz casopisu NATURE ze dne 9.11.2015 z kteho jsem tu na NR dokonce dal vynatky JAK to provedli a dostali za to a od koho GRANT!
   Nikdo si toho nevsiml.Je to totiz jeste vetsi udalost nez pouziti valky.
   No mohla by to byt senzacka NR pry odhalil kdo nas obcany volice vrazdi a my drzime jak osli.

   NO TAKOVA DEMONSTRACE TYPU, KDE JE SPUTNIK to by bylo!!
   No dnes zacofany web AE NEWS(zabyva se take minulsti) rovnez patra kdo to zrobil!
   Prozatim na to tam neprisli,ale jestli na to prijdou bude mela,nebo taky ne!

   No v Cesku se dala cela OS tj obcanska spolecnost zpracovat GR TV a ohlupovadly na sracku.
   Odbory rizene pry Aspen institutem naridily vyplacet jen tretinu mezd a co je uplne v prdeli cela republika dostala od byvaleho presidenta ODS kapitalismus bez privlastkumvychazejici z gangsterismu a podebrany tisk zlocincu pise,ze se mame nejlip v historii.
   Ted se pry ma ockovat mRNA,ktera podle americkych vedcu VYTVARI POUZE RESISTENCI proti viru C 19,ten zustava zivy a hleda v tele organy kde skutecne mutuje a vyrabi se tak v gatanci pry pana GATESE SUPERVIRUS.
   Jen Sputnik V ty viry pry vrazdi coz se nelibi "zdravemu"ministru a prikazal svemi sefovi Babisovi,aby se neponizoval a nejezdil za Putinem do jeho Kremelbudky!

   Smazat
 2. Úřední blbe na toho inteligencí nemáš a nebudeš ani do konce svého zbytečného života.

  OdpovědětSmazat
 3. Prezident Zeman to má v hlavě srovnaný, na rozdíl od takových unknownů.

  OdpovědětSmazat
 4. uknoune a von ti ji nekdo dava?

  OdpovědětSmazat
 5. 21.45
  Tak to zkus nabídnout normálním lidem Imbošku, a ne jen spolupacošům v blbečkárně.

  OdpovědětSmazat
 6. Je zatím demokracie ,můžeš si vybrat. Hlavně nenut ty svoje nesmysly jiným.

  OdpovědětSmazat
 7. Starej se o USA a ne o Ruskou Federaci .

  OdpovědětSmazat
 8. Unknowne, vysvětlete nám, proč se serete na stránky NR? Zdejším čtenářům je úplně jedno, kolik lidí kolem sebe pozabíjíte, když je necháte čekat na vakcínu, kterou vám spojenci nedají. Jak tady pozorujeme vaše názory, lidé kolem vás si nezasluhují nic jiného, než abyste je pozabíjel.

  Čtenáři nejsou závislí na vašich báchorkách z Ruska. Kdo chce vědět, pustí si zprávy z Ruska, kterým vy, pro svojí zaostalost, nemůžete rozumět. Najděte si přátelé, kteří neukončili základní vzdělání a dělá jim potíže rozumět psanému textu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ten ubožák má všude jinde zaracha (ban). Na takových Novinkách, když použijete sprosté slovo, tak si neškrtnete i měsíc. A když si nedáte říci, tak máte prostě šlus definitivně. Při jeho slovníku je jasné, jak dopadl.

   Smazat
 9. Ale počty nakažených klesají, Jak je to možné unknowne? Stále více opatření se uvolňuje, i ve velkých městech je vše otevřené, kina, divadla, kavárny... děti jdou v Rusku zítra do škol. A my, tak geniální národ jdeme do.... Jak to přijde? Protože máš čísla asi jako náš ušatý ministr zdravotnictví. V Rusku jsou města, která mají o polovinu víc obyvatel než celá naše republika, ale také skoro liduprázdné pláně Sibiře nebo Kavkazu. Takže abys dostal relevantní výsledek, musíš brát oblasti jako Moskva, Petrohrad nebo podobná teritoria, kde je rozložení a hustot obyvatel podobná našemu. 68 zemí světa, tedy 1/3 (OSN má 192 členů) poptává Sputnik a jistě ho budeme mít i my. Jistě, každý si může vybrat vakcínu, co mu ladí. nebo se neočkovat. Ale třeba v Británii, kdo není očkovaný je automaticky bez práce a bez sociálních dávek. I v soukromém sektoru. Protože jestli se zjistí, že je fabrika zdrojem nákazy, tak ji zavřou a majitelé nedostanou nic. Každý si může demokraticky vybrat. Asi tak, ty troubo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Ale počty nakažených klesají". Odkud víte, že počty nakažených klesají, respektive jsou takové jak se uvádí?
   "Věřím jen těm statistikám, které jsem si sfalšoval sám." Churchil.

   Smazat
 10. Víte už mne unavují kecy o soudech. Proč asi. Tato celkem prkotina je proti dřívějším soudním (sporům nebo snad rozporům) mizivá. I malý úředníček dokázal za pomoci mižších soudů rozparcelovat Českou republiku a naprosto zesměšnit dávno platné tvz. Benešovy dekrety,dokonce i výnosy France Josefa o církvích. Dnes se rozdávají majetky našich občanů u slouhů Bruselu a "zítra se budou rozdávat osudy a majetky několika poválečných generací na udání idiota posrance EU.
  Zdravím Václav z Plzeně

  OdpovědětSmazat
 11. Nemusí. Stejně tak jako Číňani. Nemusí se nechat šikanovat. Když prošly takové pomyje jako Pfizer, tak by prošel bez problémů. Ostatně 68 zemí už Sputnikem očkuje a další se hlásí. A to včetně nás. Takže se může na nějaký - mimo chodem úplně zbytečný úřad kdesi v Bruselu vykašlat. A arabští šejkové nekupují šmejd. Vždy pouze to nejlepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hledej, šmudlo. Jen blízko nás Maďarsko, Srbsko, Chorvatsko, Monako, Kypr a pak Izrael, Sjednocené arabské emíráty, Indie, Pákistán, Argentina, Uruguay, celá Střední Amerika, Jižní Afrika ....

   Smazat
 12. Putin se nechal očkovat americkou vakcínou? A to jsi zjistil kde, všeználku? A nikdo tobě ani nikomu jinému nebude nic nutit. Když chceš risknout americké pomyje, nikdo ti bránit nebude. Ale my chceme na výběr.

  OdpovědětSmazat
 13. Rusko už rozvolňuje měsíc, ty troubo! Postupně, ale pořád. Právě si z nás dělají prču a ukazují nás jako odstrašující příklad. Jo a právě rozvolňuje Krym. Ruský Krym:)))

  OdpovědětSmazat
 14. E15? Bal bla bla. Most, energie (dvě elektrárny s turbínami od Siemense), úplně nová síť silnic, dálnice Tavrida.... A těší se na novou sezónu. A ta bude bohatá. Rusové na rozdíl od nás mohou cestovat po své zemi i do zahraničí. Ode dneška i do Gruzie a na Kypr. Jak jsme na tom my?

  OdpovědětSmazat
 15. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. 9:11 Že by jste to vzal za něj vy? To by bylo jistě přínosné. Vyjadřujete se podobně, jen nevím, zda jste tak sečtělý jako on. No dost o tom pochybuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česky prosím "že byste". Výraz "Že by jste" je výrazem absolventa zvláštní školy, který chce nevypadat jako absolvent zvláštní školy.

   Smazat
 17. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 18. 68 zemi udajne uz pouziva Sputnicok:-) Nemuzu si pomoci, ale Rusove se zamilovali do cislovky 68:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 19. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa a to lze snadno doložit!!!

   Smazat
 20. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa a to lze snadno doložit!!!

  OdpovědětSmazat
 23. bravo od 9 hodiny az po soucasny cas 10:10 same poutave prispevky obraz NR

  OdpovědětSmazat
 24. USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa a to lze snadno doložit!!!

  OdpovědětSmazat
 25. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Vážený pane Dvořák, zase se nám tady ten plevel namnožil, děkuji za úklid! Já vám to nezávidím, to je sisyfoský úděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom "uklidím" i po sobě!!

   Smazat
  2. Indický běžec, je druh kachny. Velmi hloupý pták ale vyhledávaná pochoutka.
   Ročník 1956 a člen SSM.

   Smazat
  3. Hm, kačkač byl smazán a já tu vypadám jak blbec.
   Ale lepší tak než číst ty jeho krystýry.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 29. Patologický, prolhaný grafomane, Unknowne alias Indický běžec ,ještě si užij pár minut slávy, než tě Dvořák smázne!!!

  OdpovědětSmazat
 30. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno, sem az moc starej vockovanej amerovakcinou pred 14 dny a furt sem na spravny strane travy... nevytahuju se, nema se to, ale podivej se na ty dedky kteri maji pupky ze si nevidi na pindoura, vazi pres metrak kouri jak darebny kamna a cpou se buckem a misto aby sli kolem bloku tak chlastaj Smichov v knajpe

   Smazat
 31. USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa a to lze snadno doložit!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Indický běžec, je druh kachny.
  Velice hloupý pták ale vyhledávaná pochoutka.
  Ročník 1956 a člen SSM.

  OdpovědětSmazat
 33. Je jasné mnoha lidem, že ten politik, který v Česku zajistí použití skutečné vakcíny proti Covidu, tak ten vyhraje podzimní volby. A takovou se rýsuje pouze Sputnik V. Ty ostatní pouze zajišťují rezistenci, ale nebrání, aby očkovaná osoba nebyla i nadále vironosič a šiřitel na ostatní lidi. Proto má Ministerstvo zdravotnictví vydané pokyny, že osoby očkované dosud povolenými vakcínami musí i nadále používat respirátor!!! Proč asi? Je tomu tak proto, že ministerstvo ví o tom, že vakcíny jím dosud povolené nemají takový účinek, aby chránili nejen očkované před novou nákazou jinou variantou viru, ale i osoby s nimiž se po ukončení očkovacího intervalu setkají (očkované osoby mohou i nadále šířit covid přestože jsou očkované).

  OdpovědětSmazat
 34. Šéf OSN Guterres varuje: „Nadvláda bílých je nadnárodní hrozbou“.

  http://svobodnenoviny.eu/sef-osn-guterres-varuje-nadvlada-bilych-je-nadnarodni-hrozbou/

  OdpovědětSmazat
 35. Kdo má čas a chuť ,ať se podívá jak Hamáček nakupuje v nouzovém stavu a myslím, že tohle spěje k tomu , aby Hamáček putoval do tepláků!!! Pokud je ještě nějaká spravedlnost v našem státě , tak jiná možnost není!!

  Účetní kličky pro mírně pokročilé 01 - Tardigrad International Consulting s.r.o.

  https://www.youtube.com/watch?v=3c8blejU_hI

  OdpovědětSmazat
 36. no a od 10:30 az po 12:+teď stale stejna uroven NR!!!😂😀😎

  OdpovědětSmazat
 37. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 39. Kritika justice ČR obecně je na místě. Stačí si vzpomenout
  na chování soudkyně Králové,která třikrát po sobě osvobodila Jaňulku Nečasovou přes to, že byla vázána jiným stanoviskem vyššího soudu. Kolik takových svévolných (jaký asi důvod k tomu soudci mají )rozsudků a z jakých důvodů v ČR v posledních letech padlo ? Štve mne proto když "korektní" politici z ČT mluví o svém souhlasu s rozhodnutím soudu který nelze v"právním státě"zpochybňovat - i když je evidentně cinknuté. Vadí mi i "totalitní" postavení soudců s neůměrně vysokými platy - které si sami zákonem stanovili. Velkým problémem je zkaženost médií,která často komentují cinklé rozsudky stejně jako politici s tím -že v "právním státě" nejdou zpochybňovat.
  Z toho těží oligarchové a jejich advokáti z Prahy,kteří
  dokážou - jak se zdá - zvrátit jakýkoliv rozsudek. Dopady
  mizerného stavu justice potvrzuje i zpolitizovaný Ústavní soud. A ještě něco k statisícům exekucí se kterými si politici ani justice údajně nevědí rady ale stále žvaní a slibují řešení.
  Zásadní procento exekucí jsou případy pokut za jízdy na černo. Z těch žije mnoho advokátů, exekutorů a soudců.
  Často jde o případy kdy je rozhodnuto bez vědomí dotyčné osoby (rozsudek není řádně doručen) a po letech - když s úroky a poplatky činí z původní malé pokuty - částka desetitisíce Kč -začne pracovat exekutor. Kdyby soudce,
  řádně prostudoval případ a zjistil že z původních 300,-Kč vymáhá nakonec exekutor 30.000,- mohl by vyslovit nepřiměřenost té částky a stanovit přiměřenou. V tom je podstata. Soudce má nacházet spravedlnost. A když zjistí, že si Dopravní podnik a advokátská loby s exekutory vytvořila technologickou linku kde si přeprodávají pohledávky které se pár let nechají u ledu aby narostly úroky - a pak je vymáhají exekutoři s obrovským ziskem . Soud si toho má všimnout a v rozsudku to zohlednit. To soudci nedělají.Proč to nedělají ?
  Ano za chybu se má platit ale ne tak, jakobychom žili ve středověku kde díky cinknutým soudům vládne absolutně cinknutý advokát a exekutor. Jsou to povahově zkažení lidé s mizernými charaktery.

  OdpovědětSmazat
 40. Zaregistroval někdo v posledních dnech nějakého novináře "hlavního proudu", který by se zeptal hlavních protagonistů zrušeného rozsudku na jejich pocity? Proč mlčí 168 hodinová Nora F. nebo "reportér" Marek W.? Kdepak jsou "oduševnělá" vyjádření některých sportovních redaktorů z ČT, kteří jindy cintají své blbosti celkem bez zábran? Ticho po pěšině! No, měli bychom připustit, že nejen všichni ti jmenovaní rozumbradové, ale i nespočetní další, zejména představitelé nevládních, ale parlamentních stran, kteří od samotného začátku pandemie systematicky zpochybňují všechna vládní opatření, tak nečiní jen z pouhé hlouposti, ale že vědomě poškozují stát a jeho občany. Podle toho bychom k nim měli přistupovat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Nore se mi libila jedna vec,....jeji prsa

   Smazat
  2. Ano, jak to, že amatérští poskoci Nory Urválkové nenahánějí na ulici soudce Výborného, aby mu vynadali, že se má stydět? Prymula nic neporušil a šel na utkání, kde byl pozván, pouze se lidem nelíbilo, že tam byl jako VIP papaláš. Na rozdíl od Výborného, který vydal jako rozsudek blábol, který nebyl schopen doložit, a ukázal, že je jako soudce nekompetentní a tedy potenciálně nebezpečný pro občany !! A navíc tento šmejd hrubě porušil zásadu nestrannosti, když pomáhal žalobci přepracovat žalobu tak, aby ji mohl přijmout a vydat zamýšlený rozsudek, což je na svléknutí z taláru a vyhazov - a to mi potvrdil právník.

   Ještě jednou pro všechny - soudce VÝBORNÝ DOPŘEDU POMOHL ŽALOBCI ve svém případu, ABY PAK MOHL VYDAT ROZSUDEK, jaký SOUDCI VYHOVOVAL - toto je jednoznačně na VYHAZOV z justice !!

   A najednou Nora Urválková strká hlavu do písku, motá se v kruhu a dělá, že je hluchá slepá blbá? Vlastně pardon.. ona to povětšinou hrát nemusí. :-)

   Smazat
 41. No nevim, treba ho Putin necim nasral. a kdyz ne Putka, tak Zeman..zda se mi ze jden druhyho nema tak docela rad

  OdpovědětSmazat
 42. https://advokatnidenik.cz/2021/02/10/ockovani-nekteri-zamestnavatele-pouzivaji-protizakonne-praktiky/
  Nutno zdůraznit, že toto očkování není povinné, a to ani pro některé vybrané profese, a není tedy podmínkou pro výkon zaměstnání. Je také důležité zmínit, že důvodem nezájmu o očkování není a priori nevyhovět přání zaměstnavatele, ale ve většině případů je to nedůvěra zaměstnanců k narychlo vyrobeným vakcínám.

  OdpovědětSmazat
 43. 16:17
  Pokud byste se nenechal naočkovat,tak vás propustím náhodinu
  Jak k tomu přijdou lidé, kteří se nechtějí nakazit a třeba tím, že se nakazí od vás nakazí své rodiče a ti zemřou, tak jako v mém okolí.
  Jste nezodpovědny, egoistický jedinec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Británii je ta jasné - kdo se nenaočkuje je bez práce a bez sociálních dávek. A je to na něm.

   Smazat
 44. SÚKL jedná o Sputniku a Slovensko už ho nakoupilo a první várka už je na cestě. Unknowna a indiána je.ne!.)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě prý přijali Jakuba Jandu, Kartouse, Petříčka a bandu nějakých vulgárních zmatených děcek na jednotky intenzivní péče. Ale možná je to celé hoax a ve skutečnosti je vezli do Bohnic, člověk dneska nemůže věřit ničemu. :-)

   Smazat
  2. Podle duševní úrovně trolení, které tu pravidelně vykálí Indiánský běžec či Unknown-Koprolál, půjde spíš o ten pavilon v Bohnicích. Návštěvy zakázány.

   Smazat
  3. „Dva miliony vakcín pomohou očkovat milión lidí na Slovensku,“ zdůraznil předseda slovenské vlády. Pokud Ruská federace dodrží tempo dodávek, očkování se tak na Slovensku zrychlí o 40 procent. Sputnik je navíc levnější než Pfizer a Moderna. Očkování je dobrovolné. To je slovo do pranice!

   Smazat
  4. Unknowne ty vole, tak už je to minimálně 70 zemí, které očkují Sputnikem. A teď to vezme ještě větší fofr, protože Rusové vyvíjejí další tři. Kolik je v Rakousku komoušů a spďáků, podle tvého ptačího mozečku? A vidíš, jednají o výrobě. Rusko prostě nestíhá!!! Udav se tou nenávistí! Na tom nic nezměníš a nic nezmůžeš.

   Smazat
  5. Unknowne, 68 to bylo dopoledne. Bez nás a bez Slovenska. A Rusko opravdu nestíhá. Tak zadává výrobu licenčním partnerům. Minulý týden to spočítali a jen za Sputnik vydělali 11 miliard USD.

   Smazat
 45. Koněvy nebudeme kácet, ale naopak stavět. I v Praze. To je skutečnost. Bude na Olšanech. mezi svými vojáky.

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.