Reklama

sobota 20. února 2021

Je snad vyvěšování tibetské vlajky adorací sadistického otrokářského mučení?

Marek Adam

21. 2. 2021
Stalo se u nás už takovou nepsanou tradicí vyvěšovat na budovy (i na budovy státní, úřední) tibetskou vlajku. Iniciátoři těchto snah se zřejmě domnívají, že tímto krokem demonstrují jakési volání po rovnoprávnosti, svobodě a demokracii. „Chudák utlačovaný hodný Tibet pod nadvládou zlé Číny,“ myslí si zřejmě. Bohužel ani netuší (anebo to snad vědí?), že tím skutečné „demokracii“ prokazují tak trochu „medvědí službu“…

Otrok, kterému majitel za provinění vypíchl oči - předměty na trestání otroků
novarepublika

Nebudu si nalhávat, že život v Číně je zcela svobodný a „lidský“. Nebudu ani obhajovat pragmatické zájmy některých mocností (např. USA), které dlouhodobě udržují „politicky korektní vztahy“ s Čínskou lidovou republikou.

Pouze se veřejně zeptám, zda si reprezentanti úřadů, jež patří všem občanům, vyžádali souhlas všech občanů s tímto rádoby „gestem“ – např. alespoň získáním prosté většiny v nějakém referendu.

Nebo se jedná o jakýsi „nadřazený pocit“, projev jejich arogance, kdy si samozvané elity dovolují mluvit „jménem všech“? Mým jménem však nehovoří. Nejedná se tedy z jejich strany o „prezentaci názoru všech občanů, jež mají zastupovat“. Můj souhlas nemají! Že ho ani nepostrádají, je mi jasné. Ale proč se ani v rámci ostatních politických subjektů v zastupitelstvu nenajde alespoň 1 znějící hlas skutečné opozice?

Nechť si každý obyvatel města položí sám pro sebe otázku: „Je Tibet skutečně územím, které má být mým vzorem svobody a demokracie?“ Na tento dotaz si každý občan města musí odpovědět zcela sám dle svého vlastního svědomí.

Za sebe říkám jasné NE!

Území, které před rokem 1959 mučilo své vlastní zotročené obyvatelstvo (= 95 procent Tibeťanů) – např. sadistickým vypalováním očí zaživa, pro mě osobně není symbolem demokracie ani humanity. Tibet byl otrokářskou despotickou feudální tyranií.

Je tedy na místě prostudovat o Tibetu více poznatků a odhalit tak „více pravd“ – ne jen tu jednu „populární a propagandistickou“.

Za adoraci tibetských (sadistických a nelidských) otrokářských praktik, realizovanou vyvěšováním tibetské vlajky, se tak osobně velmi stydím!!!

Městská reprezentace by si měla uvědomit, že svým „politickým aktivismem“ – často velmi kontroverzním – NEUPLATŇUJE „morální mandát všech občanů města“, neboť žádný takový mandát nevlastní.

Mgr. Marek Adam, Táborští vlastenci, Aliance národních sil

59 komentářů :

 1. Pro mnohé je Tibet "rájem s ušlechtilými mnichy", "světlým náboženstvím", "moudrými vládci" a "nekonečně pracovitými a loajálními lidmi". Ale ... Třetinu obyvatel Tibetu v roce 1959 tvořili otroci, třetinu nevolníci. Přitom i otroci i nevolníci nebyli takoví "jen jako" - ale ti nejopravdovější z opravdových. Otrok byl majetkem. Dobytkem. Otroka bylo možné a i nutné týrat, ponižovat, mořit hladem i mučením. Bylo povoleno ho zmrzačit - v Tibetu si lámové velmi oblíbili talismany z useknutých lidských paží, rukou i nohou. Nosili je na opasku. Někteří se ověšovali "člověčinou" i v několika vrstvách. Nevolník se v právním postavení prakticky nelišil v ničem. Měl jednu povinnost - platit. Pokud nebylo čím, stal se otrokem. Dluhy nevolníka klášteru se indexovaly - někdy o 50 - 80 % ročně a přenášely se na děti, vnuky i pravnuky. Dluh na procentech se hradil "člověčinou" - členové rodiny se stávali klášterními otroky. To nebyl středověk. To byla 50. léta 20. století. Tibetští lámové byli teokratickými vládci horské země. V milionovém Tibetu bylo 200 tisíc mnichů. Ostatní byli otroci a nevolníci. Mniši mimochodem také nebyli nejvyšší kastou. Většina z nich neměla žádná práva a byli téměř na stejné pozici jako otroci. Nu a prozápadní propaganda, ta vytvořila z Šambaly rajský kout s ušlechtilými mnichy, moudrými vládci a nekonečně věrnými a tvrdě pracujícími lidmi. Které zotročili krvaví dobyvatelé. Nikdo se přece nezajímá, jako to bylo ve skutečnosti, když všechny znalosti už máme z filmů Jackie Chana a časopiseckých článků o "budhistovi" Stevenu Segalovi. To je ten překrásný a záhadný Tibet ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý příspěvek, snad někomu otevře oči. A myslím, že takovýto druh nevolnictví a otrokářství v dobách feudalismu snad nebyl ani "u nás" v Evropě...

   Vymazat
  2. Problem s Tibetem je problemem nasi post 89 generace ci post 79 generace, jsou totiz mladi a blbi,
   totiz to co se delo v Tibetu pred rokem 59? nebo kdyz Cina zase prevzala Tibet, je dobre popsano v hlavnim clanku, jen dodam ze kazdy "Budhisticky mnich" byl ziven jeho vlastnimi otroky

   o tomhle se muze zdat jen Zlate miliarde, ale jak rikam jen zdat

   Vymazat
  3. Člověče 0:02, vy jste si nějak popletl filmy. U Jackieho Chana vidím vzrůstající laskavost, a to čím starší film tím laskavější pohled i v pověstných kung-fu bitkách a Steven také vždycky prezentoval východní filosofii s úctou.
   Na vašem místě bych spíše zmínil filmy Kundun, Poslední císař (kde vystupoval přece tak moudrý britský preceptor)nebo Sedm let v Tibetu.
   TO jsou ty správné hollywoodské pohledy.
   Nu a aby bylo trochu kontrapunktu, tak doporučuji Velkou zkoušku z produkce Vojenského historického ústavu, kde dalajláma přebírá slavnou Jawu 250.
   Ale to zřejmě Kundun ještě býval marxistou
   https://www.youtube.com/watch?v=iVCB4rHSlAQ

   Vymazat
 2. Ještě bych k tomu dodal, že v 50.letech za vlády "osvícených" teokratů byl průměrný věk dožití v Tibetu 35 let. Dnes za vlády "krutých" Číňanů je to 67 let. Tehdy tam neexistovaly žádné školy, negramotnost mládeže a lidí středního věku byla 95%, dnes 1%. Neexistovalo žádné zdravotnictví ani žádný sociální systém, otroci a nevolníci žili v chýších uplácaných ze slámy, hlíny a jačího trusu. Nebyla tam elekřina ani žádné modernější technologie. Vrcholem techniky byla motyka.
  Dnes je Tibet moderní zemí spojenou se světem a dnešní Tibeťané v průměrné životní úrovni předčí podstatnou část obyvatel v jiných zemích jihovýchodní Asie a západního Tichomoří.
  Bývalý agent CIA "jeho svatost" Dalajtlama si za americké prachy dřepí v Dharamsale v Indii a už by do Tibetu ani nechtěl. Kromě toho, že sám sebe poněkud úchylně označuje za marxistu, tak rozhodně není žádnou hlavou všech budhistů, jak si to myslí mnozí vypatlanci, včetně naší "hérečky" Pazderkové (příhodné příjmení, protože pazdeří je odpad). Dalajtlama je pouze hlavou jedné ze čtyř škol tibetského budhismu zvanou Gelaqpa, neboli školy Žlutých čepic.
  Číňané budhistické náboženství v Tibetu nijak nepotlačují a v 1700
  vesměs za státní peníze opravených klášterech tam žije 46000 mnichů.
  Téměř nikdo z Tibeťanů už by nechtěl to, co tam bylo za vlády "ctnostných a osvícených" mnichů.
  Ale vyprávějte něco takového pirátovi Hřibovi a dalším magorům, kteří na radnicích vyvěšují tibetské vlajky?

  OdpovědětVymazat
 3. Když jsem před lety v diskusi s Unknovnem popsal, jakýmže způsobem tibetští lámové dosahují při transcedentální meditaci vyšších sfér, aby se např. naučili levitovat, nebo se obešli bez potravy a pod. - zakopají zaživa otroka pod flek kde při tom dřepí - bylo mi spíláno a Unknown se v tu ránu proměnil ve sprosťačícího unk Howna. A to přesto že je to pravda. Tedy ne to, že by se proměnili v lidská minivznášedla, nebo že by nemuseli nikdy jíst, ale že za tím účelem pohřbívali živého otroka. Nějak se měli napojit na jeho trpící odcházející duši nebo co, to jsem jako nepodstatné zapomněl. Protože podstatné je lidská bytost pohřbená zaživa. A pak se takové hovado bezectné jako Falousek zviditelňuje tibetskou vlajkou při státní návštěvě a davy hovad mu k tomu provolávají slávu a hurá a to jsme to té Číně natřeli a cítí se jako pašáci.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo vím to též jsem o tom četl ale kdo může chválit hitlera tak ten chválí i sadisty z Tibetu. Také pane autore takový slouhové slouhů za mě ne.

  OdpovědětVymazat
 5. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětVymazat
 6. To jsou celkem neznámé informace. Tibet znam jen z 7 let v tibetu, tam se o těch hrůzách nepíše. Pak je těžký zjistit, co je pravda a udělat si názor na soucasnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsou neznámé, jen se o nich prostě lže, nebo spíše jen nepíše. Co oko nevidí, to není. Jsou stále dostupné články na netu...https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/navsteva-milose-zemana-v-kralovehradeckem-kraji.A160401_105819_hradec-zpravy_the

   Vymazat
  2. https://www.expres.cz/viral/7-veci-o-tibetu.A160329_142420_dx-viral_bpet#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc

   Vymazat
  3. Račice, ono to jsou všeobecně známé informace, stačí jen trochu číst a zajímat se.

   Vymazat
 7. Na břehu zůstali jenom dva mloci mrtví a jeden s přeraženou páteří, který vydával zvláštní zvuk, jako “lavrof, lavrof, lavrof”. Později skonal, když W.
  Kleinschmidt otevřel nožem jeho dutinu plicní.

  OdpovědětVymazat
 8. https://native.seznamzpravy.cz/cistite-si-sve-zuby-spravne/?utm_source=Seznam&utm_medium=boxikSZ1

  OdpovědětVymazat
 9. ono Tibet je klacek na čínu.a cokoliv se jako klacek dá použít, to taky bude použito,nejen na čínu ale na všechny nepohodlné státy, firmy, osoby veřejné i soukromé.Mainstreemová média se z veřejné služby proměnila ve zbraň hromadného ničení

  OdpovědětVymazat
 10. Z Tibetu se dnes stalo "Švýcarsko" v Ásii!! Vysoká životní úroveň prostých občanů v Tibetu je příkladná a nevídaná v regionu, včetně zdravotnictví, školství a sociálního zabezpečení!! Kláštery jsou obnoveny a je zde cca 40 000 mnichů a budhismus má velikou podporu, protože je také hlavním magnetem turismu, ze kterého dnes Tibet velice dobře žije a prosperuje! Do Lhasy jezdí z Pekingu vlak a také po celém světě je péče Číny o Tibet uznávaná i od "lidskoprávních" organizací!! Lidé se dnes vymezují proti "komunistické" Číně, ale jestli se něco "komunistům" v Číně pronikavě podařilo, tak je to právě Tibet, který dnes svítí a září!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:14 jj vcera byl moc pekny cestopis o tibetu a i ten vlak se spoustou navstevniku taky!😀

   Vymazat
 11. Asi bychom měli začít vyvěšovat vlajky, s poněkud jinými obrázky !

  OdpovědětVymazat
 12. Unknown zase perlí. Tibet je čínský od konce 13. století. Čínu dobyli Mongolové a pak i Tibet a tím ho připojili k Číně. Stejně tak i Krym připojila k Rusku Kateřina II. v r. 1784. Ukrajina vznikla až r. 1918 Krym jí "daroval" stalinista Chruščov r. 1954. Ruská vakcína je registrována ve třiceti zemích svět a další na tom pracují. To jsou fakta, nad kterými se unknown po ránu pos.al.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:28 spravne jak rikas dalsi comment NN

   Vymazat
  2. Ono je to ještě trochu jinak. Původně Rusko sahalo až k levému břehu Donu. Dokonce na jihu až k levému břehu Dněstru. Oděsa byla ruský přístav, stejně jako přístavy Azovského moře Cherson a další. Až po vzniku Ukrajinské SSR byla část území, dnes zvaná Novorossia, Donbas (donskij basejn) byla administrativně připojení k USSR. Při vzniku OSN se Stalinovi povedlo prosadit Ukrajinu a Bělorusko společně s SSSR jako zakládací členy OSN s tím, že byly zároveň definované a schválené hranice.

   Vymazat
 13. Indiáne, zapomněl jsi uvést kterých lidí. Českých. Ne Tibeťanů. Ti nechtějí návrat Dalajlámy právě tak jako obyvatelé Krymu návrat do Ukrajiny.

  OdpovědětVymazat
 14. On není v Číne jenom Tibet , ale i mnoho "horských" oblastí v Číně které jenom kvetou zásluhou turistického průmyslu!! Stačí si vyhledat některá videa na youtube od Cocíka , což je Čech žijící v Číně a je to velice úspěšný programátor počítačových her a ten o Číně velice krásně a nestranně referuje a natáčí reportáže a ty jsou nad všechny texty!! Tam je to vidět a to se nedá nijak falšovat!!

  OdpovědětVymazat
 15. dajsalama svetova vyzirka podporovana a placena CIA obdivovana Kalouskem Hribem Pizderkovou a jinymi pomatenci! staci de podivat na zverstva lamu na tibetanech! ty vypichane oci usekane ruce nohy zmrzacena tela mluvi za vse!
  jdu blit 🤮🤮🤮🤮🤮

  OdpovědětVymazat
 16. Tibet je na střeše světa. Je to sakramentsky důležitá poloha. Kdyby ji Čína opustila, tak v rámci pomoci by se tam nacpali USA. Pochopitelně jen se svými raketami. To by se to ovládal celý svět, co? A hlavně Rusko. A těm křiklounům tady jde asi o co? Mám dojem, že jsou to právě ty rakety. Lidi určitě ne.

  OdpovědětVymazat
 17. Rusové mají tři vakcíny a my dvě roušky. Rusové masivně očkují a my mudrujeme, Rusové přecházejí na normální stav a my nařizujeme lockdown. Propad ruské ekonomiky je 3,7% a začíná se vyrovnávat, my máme 6,7% a dále klesáme. Za méněcenný národ by někdo mohl brát nás, kdyby za etalon bral tebe, ty tupý primitive.

  OdpovědětVymazat
 18. Ve Vimperku také už několik let visí tibetská vlajka na radnici a nikdo se občanů nezeptal, zda s tím souhlasí. nejde o nic jiného než o rozhodnutí, ignorující jakékoli zásady té tolik propagované demokracie. Za mne také rozhodné NE. Ovšem čeští úředníci si myslí, že jsou zřejmě nad vším a nad všemi a když se rozhodne rada nebo zastupitelstvo, tak je to svaté. NENÍ. Ale toí nikoho na radnici nezajímá.

  OdpovědětVymazat
 19. Ještě dnes vidím to obrovské nadšení Pražanů ze setkání s Václavem Klausem v devadesátých letech minulého století. Byl to projev jejich vysoké inteligence.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Křehulko:11:12
   A má to nějakou souvislost s Tibetem???

   Vymazat
 20. Můj přítel byl v Tibetu. Zeptali se ti co Tibetu přejí tu svou jedině správnou svobodu a demokracii, jestli to tibeťané vůbec chtějí? Tibet se za dvacet let, neuvěřitelně změnil nepoznání. Stoupla životní úroveň, západní zboží čínské výroby, perfektní spojení s centrální Čínou, žádné gheto, nová výstavba, nádraží, které nemá žádné hlavní město na světě. Je řada Tibeťanů, kteří žijí svým zavedeným způsobem života, ale i o ty je postaráno. Jsou tam samozřejmě tací, kteří by chtěli ještě více, ale rozhodně tam nejsou takoví, kteří by chtěli méně. Dalajláma je pro ně nechvalná minulost a můj přítel říká, že kdyby přijel do Tibetu bylo by na něho pohlíženo spíše jako na zašlou minulost, nikoli jako autoritu. Ani tamním mladým mnichům by asi příliš moc neimponoval(i když). Každopádně si dělají co chtějí a nikdo jim v tom nebrání a od státu jsou podporováni. Sami by si na sebe nevydělali. Demokratický Tibet v čele s protlačovaným Dalajlámou, toť naprostá hloupost...Dalajláma na Hrad, to tam opravdu už málo kdo vykřikuje...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzpomínám hlavně na druhou návštěvu agenta CIA, Jeho svatosti Dalajlámy, u Jeho zlotřilosti Všaška Pravdolásky na Hradě. A to kvůli zprávě, která zazněla na Evropě 1. o půl páté ráno.
   Hlasatel celkem bez servítků zmínil, že Všašek s Dalajlámou během meditace, aby dosáhli vyšších sfér bytí, hulili drogy. Zda se jednalo o marihuanu, hašiš, nebo opium, a zda formou jontů, nebo ve vodní či jiné dýmce, jsem už zapomněl. Přece jenom je to už téměř čtvrt století.
   Pak jsem čekal napjatě na další zprávy v 5 hoď., ale v nich už ticho po pěšině. Inu, svoboda slova, jak jinak.

   Vymazat
 21. 9:09.
  Tak to je dobrá zpráva. Rusko už má tři účinné a použitelné vakcíny. Že je nemá zatím registrované u EU ?
  Tak jednak EU registraci Sputniku úmyslně zdržuje, aby bylo nutno používat nefunkční a nebezpečnou Comirnaty.
  A jednak Rusku to může být jedno, Sputnik už má registrován ve 33 státech a může vesele vyvážet, pokud ovšem bude chtít.
  A proočkovanost - tu jste hodně mimo a dost zoufale se snažíte o jakési závody v "proočkovanosti"... Ta totiž záleží především na tom, jakou strategii valcinace v souvislosti s dalšími opatřeními ten který stát zvolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sleduji to a ta druhá ruská vakcína je velice nadějná, má mít cca 100% účinnost a funguje i na jiné varianty kovidu!! To je moje favoritka a když tak si jí obstarám z ruské ambasády / mám tam přátele a s nimi svorně nadáváme na všelijaké "úřednické" poloměry v Rusku,které tam jsou, ale Puťka je pro ně svatý muž, protože zachránil Rusko!!!! / a nechám se "zobnout"!!

   Vymazat
  2. Včera bylo na ruských zprávách, že vyrobili 8 milionů dávek vakcíny, které použili k očkování. Je to trochu více než u nás, ale méně než bylo naočkováno v USA a UK, kde byli ušetřeni od perestrojky a glasnosti. Kdyby se u nás neprodrali k moci demokrati včetně tzv. sociálních, tak si také vyrábíme vakcíny sami. Naše svobodná vláda vzešlá z demokratických voleb může rozhodovat o uzavírací hodině hospod a barů, nic více.

   Vymazat
  3. unknowne, ty debile. Ty ani nevíš, co to číslo znamená. V Rusku přibylo za včerejší den 12742 případů. V Česku 6755. Rusko má 146 miliónů občanů. My 10. Rusko očkuje a rozvolňuje a nám Blatný hrozí drakonickými opatřeními. USA nepošlou nikomu ani ampulku, protože je potřebují pro sebe. Sputnikem začala očkovat Černá Hora. To jsou věci, co?

   Vymazat
  4. Jeden ze záškodnických unknownů rozšířil odkaz na stránky, kde se informuje o rychlosti očkování. U nás nás krmili báchorkami o potížích ve výrobě a odložení dodávek vakcín, zatímco v USA a UK letěly počty očkovaných prudce nahoru. Babiš neměl odvahu říci, že nás hodili dočasně přes palubu a nechali umírat postižené. Dostal jsem od známých důchodců emaily doporučující volit ANO. Babiše si důchodci dost vážili, ale teď jeho podpora nejspíše opadne. Borci z SPD, dávejte pozor (řekněme za půl roku), ujíždí vám vlak. Tomio by udělal o očkování referendům, zodpovědný politik udělá, jako kanadský dřevorubec, co je třeba a neptá se šéfa.

   Vymazat
  5. Sputnikem očkuje Srbsko, Maďarsko, San Marino, Indie, Pákistán, Írán, Izrael, skoro celá Jižní Amerika, Jižní Afrika, Monako... Já bych se nechal Sputnikem klidně očkovat. Kdybych mohl. Ale nemohu. Tato vláda čeká na povolení od báby z Berlína a ještě větší blbky z Bruselu. A y si jejich kumpáni mohli řádně namazat kapsu. Tak budeme chodit s náhubky bůhví jak dlouho a ekonomika půjde do kopru. Ta naše. Naše ob hody, naše živnosti. Ty nadnárodní mají totiž otevřeno a právě luxují naše kapsy. A nic s tím nenaděláme, protože jinam jít nemůžeme. Tato vláda nám lže a vodí nás za nos.

   Vymazat
  6. Američani a Britové mají svoje vakcíny. Ale nedají. Sami mají málo. Právě to oznámila americká vláda. Pak dostanou "staré" země EU a na poskoky až co zbyde. Tvoje hláška o rozvojových zemích ukazuje, že jsi blb a máš pohled ze šedesátých let. Svět je někde jinde. San Marino, Monako, Izrael, JAR nejsou rozvojové země. Ani Indie má přes miliardu obyvatel nebo Írán. Dokonce ani ten Pákistán ne. Jsi hlupák. A Sputnik ti nikdo nenutí. Ostatně nikomu ho nikdo nenutí. Zástupy stojí ve frontě sami.

   Vymazat
  7. Na Primě přiznal pirát Bartoš, že mu president Zeman prozradil, že vyjednává s Rusy o dodávkách vakcíny. Až se to rozkřikne, tak Zemana nenávistí sežerou. Blatný se alibisticky vymluvil, že proti Sputníku nic nemá, ale že čeká, až bude tato vakcína schválena. Schválení se v EU nedočkáme. Proti Rusku je vedena ekonomická válka. Nevynechá se jediná příležitost Rusku škodit. Naši politici u vlády nechají raději zabíjet vlastní lidi, místo toho, aby s Rusy vyjednávali o dodávkách nebo kooperaci ve výrobě. Pro hodně lidí na diskuzních fórech jde politika stranou, když jde o lidské životy. Především politici by se měli zasadit, aby se nezabíjelo. Bývalému velvyslanci v Rusku tady David uveřejňuje články, přičemž nikoho z nich netrkne, že lidé umírají a že by měli využít svoji autority. Asi si myslí, já nic, já jsem jenom muzikant a plnil jsem jen příkazy. To tvrdili také Hitlerovi generálové a nechali miliony mladých Němců umírat v zákopech.

   Vymazat
  8. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Vymazat
 22. Kapitalismus se bojí komunismu. Ještě víc se však bojí skutečné demekracie (Švýcarsko). Tam kapitalisty sice mají, ale kapitalismus ne. Jak prosté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě více té na Islandu. Protože si ji prosadili za tzv. bankovní krize a způsob,jakým to udělali by se mohl stát manuálem "Jak na to". Proto také o tzv. Islandské revoluci ví, s odpuštěním, většina Evropy lautr hovno.

   Vymazat
  2. Vedet je jeste vetsi lautr hovno.
   A jak se rozsirily ty vedomosti az do bezvedomi.
   Zachazet /treba i s malo vedomostmi,znalostmi/, je ten kumst, kterej dnes skoro nikdo nezvladne.
   Naopak mnoho vedomosti paralysuje a slouzi predevsim inteligentum k jejich zvysene usluznosti a poslusnosti.

   Vymazat
  3. Tsss... tsss... To jsou věci...

   Vymazat
 23. A tohle jako malý příspěvek:

  https://pin.it/hjQeQ8S

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych raději neukazoval Hřibovi, nebo to objedná pro všechny zaměstnance radnice.;-)

   Vymazat
 24. V poslední době na NR, ať jde o jakékoliv téma se nakonec vše stočí k vakcinám.
  Je evidentní, že s vakcínami je spojen ohromný celosvětový byznys, ve kterém se točí miliardy. Proto taková nervozita, kdykoliv se objeví jakákoliv zmínka o ruských či čínských vakcinách. Zejména tedy ruských.
  Ty jsou totiž o řád kvalitnější než západní a jejich široké používání by hodilo vidle do zisků Big farma, a proto ta zuřivost havloidů při jakékoliv zmínce o nich.
  Přitom by stačilo je dovést, zařadit do portfolia vakcin u nás a každý by si v registraci mohl vybrat i vakcinu.
  A bylo by.
  Zvláštní, že se havloidi a unknowni, kterým nikdo nebrání aby brali vakcinu americkou, toho tak bojí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. podobne jako na babisovych strankach vse se stoci na Capak Monice to dnes slusi Krym Demisi
   Trestne stihany Koblihy Vcele Motyle a nejvetsim hitem mame BECVU😂😜😍😎

   Vymazat
  2. 13:57
   Většinou s tím vystaruje unk Hown, pak je sice vymáznut, ale diskuse je už odkloňena. Ne vždy je to však unk Hown. Je jasné že to lidi trápí a zaradují se z každého náznaku možného řešení. Hm... Před chvílí jsem četl článek že na covida, je-li včas podchycen, zabírá lék Ivermektin původně určený na odčervění domácího zvířectva. Zkušenosti (kladné) s ním mají v Izraeli i na slovensku a doporučili ho i v USA. Pokud se podá včas, zbavuje organismus viru do šesti dní. Takže bratři Čobolové ho už zkouší, ale naše média a vláda o ničem nevědí a namísto informací a otestování slibují drakonická opatření?
   Jejda. Už v tom také lítám.

   Vymazat
  3. A vůbec. Když už je tu řeč o vakcinaci. Najeďte přátelé ve svých tabletech na iVysílání ČT a vyhledejte si tam na pořad ze dne 20.2. ve 12:30 s názvem: "České zázraky: Frajer, který vymýtil pravé nešťovice". Tleskám ČT2 že ho právě v této době koranablbnutí uvedla.
   To je totiž cesta po které bychom se měli vydat! Jediná cesta, podotýkám. A ne toto chaotické blbnutí. Pak se mi nedivte že mám na všechna ta jalová "opatření" názor jaký mám. Že jsou zkrátka k hovnu.
   A to jsem, pěkně prosím, během března a dubna minulého roku, v době, kdy jsem uvěřil v "pandemii", s jednou kamarádkou ušil 278 kusů roušek.

   Vymazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 26. Cenzor: Čina = nedemokracie. Neni co řešit.

  Realita: Dokud Usa nebude mit na střeše Sveta sve atomovky namiřeme na zbytek Planety, řikat se tomu bude okupace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agresorem je ten kdo napadne nějakou zemi dříve než USA...

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 27. S autorem souhlasím.
  Pokrytecké vyvěšování vlajky Tibetu není pro vyvěšovatele gestem obhajoby lidských hodnot v zemi, o jejíž historii patrně ani mnoho nevědí (nebo nechtějí vědět), ale málo zakrývaným propagandistickým okopáváním kotníků lidové Číny.
  Tak typickým pro zdejší přičinlivé lokaje Západu. Kteří sice nedokážou smysluplně pomoci ani vlastní zemi, ale navenek zasmrdět dovedou. Přímo mistrně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíše bych řekl,že je to typické pro gubernii USA.Před časem filosof Karel Kosík napsal,že servilita je dědičná vlastnost české politiky!

   Vymazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 29. Za demokratický Tibet včele s Dalajlámou!!!

  OdpovědětVymazat
 30. Asi by bylo nejlepší, aby ti, kteří mají v úmyslu vyvěsit tibetskou vlajku na radnicích udělali, resp. ušili z tibetské vlajky dvojité roušky proti americkému covidu.Jinou užitečnou věc se z tibetské vlajky nedá udělat. A ten, kdo ji vyvěsí podporuje bývalý otrokářský pořádek v Tibetu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.