Reklama

úterý 23. února 2021

Je to jasné, za problémy mohou vakcíny, protože se zpozdily

 

Ivan David
23. 2. 2021

Činitelé Evropské komise v čele s von der Leynovou nemohou najít žádnou pro veřejnost přijatelnou „objektivní příčinu“ svého selhání. O kvalitě vedení a řízení svědčí už samotná neschopnost realisticky odhadnout možnosti. Uzavřeli smlouvu, podle níž platí cizími penězi, penězi poplatníků a utajují obsah smlouvy. To není drobné darebáctví úředníčka městského zastupitelstva, které má naději, že unikne pozornosti. To je zločin, za který v méně „demokratických“ zemích hrozí poprava, v EU nic. To je příliš málo. Jde o desítky miliard a desetitisíce mrtvých. Kde je demokratická kontrola, když si na jiné lze došlápnout pro drobnou korupci příjemců dotací v členských zemích, v nichž hrozí trest už i jen za jiný názor. Nepřipomíná Evropská komise spíš administrativní aparát konstituční monarchie, kde je parlament, aby se neřeklo?

Jaké bylo výběrové řízení při výběru dodavatelů vakcín? Žádné, šlo o dohodu za zavřenými dveřmi. Jaká jsou ujednání o cenách a termínech dodávky? To nesmíme vědět. Je toto ujednání plněno? Nekontrolovatelné… Jestliže by nebylo plněno, jaké budou sankce? Sankční ujednání v takové přátelské smlouvě o dodání peněz asi chybí.

Vzpomínám si na to nadšení eurohujerů, jak to Evropská komise vyřešila. Ještě, že ji máme. Jen tak namátkou, Charanzová (ANO), Polčák (STAN), Pospíšil (Top09), Zdechovský (KDÚ-ČSL), Konečná (KSČM). V říjnu 2020 hlásí TN Nova, že „v dostupnosti vakcíny sehraje Evropská unie klíčovou roli, předpokládá se, že během 2-3 měsíců bude jedna z vakcín už k dispozici a právě Unie má zajistit její nákup pro všechny členské státy“.

Velmi se těším na slyšení ve Výboru pro životní prostředí "Jak zvýšit kapacitu výroby vakcín COVID 19 a zlepšit dodávku." Jakoby existoval problém.

Jiné, než Evropskou komisí vybrané firmy, mají smůlu. Příslušná autorita EU pochopitelně není příliš vstřícná a jejich schválení se „kupodivu“ vleče. Za kritické situace je ovšem těžké trestat země, které si nakupují vakcíny bez schválení EU. Česká republika se ovšem vyznačuje zvláštní loajalitou, sice umře pár tisíc lidí navíc, ale nebudeme přece provokovat, to se pro představitele protektorátu nehodí.

Má to jednu drobnou vadu, představitelé se poněkud ztrapňují, jejich autorita v očích veřejnosti klesá. Ta tajná smlouva musí být pěkně vypečená, když se nepřipouští alternativa. Čas plyne, lidé umírají, hospodářství se pomalu hroutí, mnoho lidí má sociální problémy. A „někdo si na spáleništi přihřívá polévku“ (Karel Čapek).

Vzpomněl jsem si na aforismus Milana Růžičky: „Chtěl být událostí a stal se případem.“ Paní předsedkyně EK se ujala iniciativy, aby posílila prestiž EU, ale nebyla schopna odhadnout možnosti a dosáhla nepřehlédnutelného selhání. V takovém případě v demokracii politici končí. Ale v demokracii.

Výsledek? Korupce, neschopnost, nedostatek vakcíny a velké zaostávání za Spojeným královstvím, které již dobrodiní členství v EU nesdílí. A zcela nepochybně mnoho zbytečně mrtvých, kteří se nákaze mohli vyhnout.

126 komentářů :

 1. Problém nejsou vakcíny, ale idiocie lidí kteří věří vakcínám rychlokvašky zatím známe je u okurek. A ani tam ssi nejsem jist , že všichni je milují
  Václav z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problémem vakcíny jsou. A taky jejich schvalování jen přes EU, která je nedokázala ani zajistit.

   Smazat
  2. ted jsem dostal zpravu ze nejakou vakcinu vymysleli v australii???

   Smazat
  3. Doprejme si neco pravdy zde.
   Smlouva je zase ilegalni zalezitost uzavrena ilegalni "vladou" ve skutecnosti gangem samozvancu EU a prinese jen a pouze smrt nevinnym.
   Dosazenych co nejvice poskodit evropany a Rusko.
   Ktere nedela nic jineho nez pomaha vsemozne evropanum. Kdyz nic jineho tak udrzovanim miru navzdory silenym provokaterum..
   Uz dostali Evropu do situace pred 1914 a opevnili se v roli valecnych zlocincu F.Josefa a Wilhema.
   Tajna smlouva tak jen veci dokresluje.
   Co je vam do toho,jak my vas budeme "zachranovat"?
   Vykrikuji denne. Zachranovat.
   Treba vyprovokovanim valky proti Rusku a Cine.
   Jde o zakaz pomoci evropanum v tezke epidemii,velmi podezreleho puvodu..Nevi se jestli vakciny nejsou horsi covidu.
   V USA usili o zmirneni aspon epidemie ustalo.
   Obeti se pocitaji do statisicu. EU nasleduje..
   JIz davno jde o nevyhlasenou valku proti te nejschopnejsi populaci,populaci ktera je v ceste zajmum moci.Utoky ze vsech stran + okupace se mnozi a zhorsuji kazdym dnem..
   Proc a na co se autor velmi tesi,tomu nerozumim..
   Ani nechci.
   Na odvekou a nepretrzitou cinnost zapadni vlady smrti.

   Smazat
  4. Pane doktore,po cele alternative jde zlomyslna myslenka

   ze se pry unknovni a kachny svymi dredy napodobujii virus C19 aby ho propagovali,pry ho i vypousteny z jejich jeskyne.

   Vzhledem k tomu,ze maji plnou podporu dokonce GR TV se stale vice na alternave objevuji navrhy,jak tutto podporu ZNEUTRALIZOVAT a najit zpusoby,aby namisto zvysovani koncesionarskych poplatku,ktere stejne maji byt pry temi lapky ukradeny bylo stanoveno zakonem,aby polovina koncesinarskych poplatku prisla na instalaci nove infrmacni site samych obcanu volicu v podobe podobne skveleho zpravodajstvi,ktere vidime dnem i noci fungovat zde na webu brzy pry fungl Nove republiky.
   Ono obcane z rozbijene a neziskovkami zubozovane OS tedy obcanske spolecnosti nemaji co ztratit a protoze i platy maji stejne tretinove tak nyni se chysta vlna jejich okradeni pra Piraty a zniceni stavajici republiky viry,ktere vedou ty obstarozni dredy.

   No to pry se uz deje,a prvni na rane budou krteccii,pirati fasuju na to snad i trhavinu na celou republiku,kdy v ramci "zeleneho udelu" nemaji radi ba nenavidi i mala zvirata!

   Jestli to neni hruza hruzouci.radsi si dejte do hledacku KRTRECEK a TELEVIZE,prizvete kTV deti a hned vedle je pro dospelejsi i americky TOM a JERRY!

   Smazat
  5. Vakcíny jsou problém, protože pokud vím, tak se vakcínace na chřipku provádí před příchodem chřipky a ne během chřipkového období. A dále, shlížet k vakcíně, která má vedlejší účinky, že všechny občany ochrání je rovněž scestné. Pomůže dúkladná léčba, která začíná u praktického lékaře, ale dnes lékaři jsou "zabarikádovaní" v ordinacících a léčí po telefonu. NA PŘÍKAZ MINISTRA ZDRAVOTNICTVÍ. TO JE TEN PROBLÉM. Užívejte vitamin D 2000IU, C a Zinek. Mějte doma Aspirin či podobný lék na ředění krve. Určitě se očkovat nenechám ... Mám rád život.

   Smazat
  6. Očkování vakcínami AstraZeneca, PhizerBiontech? Oni snad zešíleli, To si do injekční stříkačky mohu natáhnout močůvku ze septiku a výsledek je stejný. Určitě mi t ke zdraví nepomůže , jen mě to dřív zabije. U výše uvedených vakcín to nějakou chvíli může trvat, než mě to zabije, nebo to ze mě udělá snadno ovladatelného podčlověka.

   Smazat
  7. K čemu máme SÚKL, když se bojí schvalovat dostupné vakcíny na trhu a čeká na EUsojuz schválení? Doufám, že jim to lidé spočítají ve volbách, jak se o nás starají?!

   Smazat
 2. Tak v pripade pana Davida se nezpozdily, kdyz mohl na konci roku 2020 letet do Bruselu, aby se nechal ockovat vakcinou Pfizer v europarlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech se vyšetřit ! Chocholoušek ti stanoví dignozu.

   Smazat
  2. Unknowne 23. února 2021 16:21, jako by to, že MUDr. David se nechal očkovat v Bruselu, cokoli měnilo na pravdivosti článku. Jste blb. JiH

   Smazat
 3. Rusove moc dobre vedi, proc prodavaji licenci. Oni totiz za nevyzkousenou vakcinu, ktera neni poradne otestovana, nechteji rucit. Je pro ne tak jednodusi prodat licenci a kdyz vakcina nebude fungovat, tak to svedou na dotycny stat, ze ji neumel vyrobit. Rusakovi jde jen o to, aby vydelal par dolaru a pro verchusku dovezl par ampuli Pfizeru a Moderny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Richard Irovský

   Smutný pohled na Českou republiku z Moskvy a jak Vás vláda ČR dusí restrikcemi, které jsou protiústavní. Nyní je to už potvrzeno ÚS, že docházelo k diskriminaci některých obchodníků. Stejně tak je prodloužení NS protiústavní. Zde v Moskvě je otevřeno naprosto vše. Školy, restaurace, hotely, obchody, farmářské trhy s masem, rybami, zeleninou a ovocem, dále kluziště a také fitness centra, bazény a vše ostatní. V sobotu byl fotbalový zápas Dynamo Moskva VS Spartak Moskva a stadión byl plný fotbalových fanoušků. Pouze divadla, kina a muzea jsou pod omezením vstupu 50% plné kapacity. Nebýt roušek, tak zde nevíme o pandemii. O víkendu jsou narvané obchodní centra a u fastfoodů sedí hlava na hlavě. V moskevském metru je denně kolem 9 000 000 cestujících a v tomto podzemním labyrintu to vypadá jako v mraveništi. A přesto se Covid-19 šíří minimálně a Moskva si vede ve statistikách velice dobře. Přeji do ČR, aby se vše co nejdříve rozvolnilo, aby mohli všichni normální začít žít. Členové Covid sekty můžou zalézt do sklepů s 15 rouškami na obličejích a čekat ve strachu ještě další rok.

   Smazat
  2. blá-blá-blá unkhowne

   Smazat
  3. Ano, tak nějak to je. Tak už nestačí rouška látková ani rouška chirurgická, dáme dvě nebo respirátor, ale zase ne obyčejný, ale ten lepší za 50 korun. No a když to nepomůže (jako že je jasné že nepomůže)Tak bude co? Plynové masky?
   Přátelé máme ministra zdravotnictví vážně úplného blba. Teda ono ani těch dvacet nebo kolik před ním nebylo nic moc, díky jednomu nám hrozí nějakých pár miliard arbitráže, ale tohl je unikum chodícího hovada.
   A já přestávám poslouchat a seru na všechno, nenechám ze sebe vážně dělat ovci.
   TZV. MÁM TOHO DOST !!!!!!!

   Smazat
  4. 16:22 - Ťulpáčku, v Rusku se již neleze do karantény, vše jde rychle k normálu, zatím 70 států požádalo o dodávky nebo technologii SputnikuV, teď mají Sputnik Light a ještě jednu. Očkuje se. Ve světě se také očkuje SputnikemV. Máš vskutku ostříží mozek - vidíš, ale nechápeš a nevíš nic, to víš ostříží mozek je maličký, nezvládá !!!

   Smazat
  5. Unknown23. února 2021 16:22

   Demente

   Smazat
  6. 20.01
   Kasteláne, hlavu vzhůru! Když to nepomůže, vyfásneme skafandry. A aby byl konečně klid, tak rizikové skupiny s nefunkčním filtrem. Ubude tak remcalů a klesnou mandatorní výdaje.

   Smazat
  7. Kastelane 23. února 2021 20:01, jsem zvědav, co s tím po Vašem konstatování udělá virus Sars Cov 2 (ve všech mutacích). Nejspíš přestane nasedat na kapénky a Vám přestanou vylétat od h, ale ne, od ústní dutiny. Ten blb ministr. Stačilo, aby se na Vás obrátil a měli jsme vyhráno (jo, a přidejte se k ODS Fialovy, ten má namachrováno taky). JiH

   Smazat
 4. Ohromující výsledky očkování proti koronaviru v čechii, jsou mezinárodně uznávané. Staří umřou, protože jsou staří a mladí to nějak přežijí. Je to součásti plánu nové důchodové reformy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:23
   Pokud ti VŠE a vždy v "" čechii "" vadí, co tady ještě hledáš To jseš opravdu tak hloupej,pokud do toho taháš umřele důchodce.

   Smazat
  2. Tak se odstehuj do Ruska. Tam budes mit tak prima lekarskou peci, ze te v lepsim pripade nechaji umrit na v nemocnici na chodbe.

   Smazat
  3. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  4. Unknowne ty HOVNIVÁLE, vadí mi tady ta tvoje úchylná debilita a kam půjdu rozhodnu já sám, bez tvých rad.

   Smazat
  5. praděda Ano viděl jsem článek kde se píše že staré 50-60 kteří to dostanou nechají ty svině kapitalistický chcípnout. Ne komunisti ale verbež co si říká demokraté. A s vakcínou dělají politiku aby se zalíbily páníčkům z usa.

   Smazat
  6. Proč ještě pořád Babiš poskakuje podle EU. To je s podivem.

   Smazat
  7. 9.38
   A kdo by pak dotoval Agrofert, kdyby Bureš nasral EU?

   Smazat
  8. Unknown 23. února 2021 16:39 svůj intelektuální potenciál potvrdil novotvarem "umřelé". Nebýt ho, nepobavím se. JiH

   Smazat
  9. 4.29
   Jistěže potvrdil. Potvrdil ho tím, že jasně vyjádřil názor. Zatímco vy jste svůj intelektuální potenciál ve své nafoukané existenci potvrdil tím, že jste napadl formu, ne obsah jeho názoru. Čímž jste se definitivně zařadil. Byť byste měl i dvě vejšky, pro mě už provždy zůstanete hlupcem.

   Smazat
 5. Tak Davidovi se zachtelo popravovat lidi? Tak to je na trestni oznameni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. Unknown23. února 2021 16:23

   Nestraš strašidlo.
   Tak ho podej, mamánku. Jestli to ovšem zvládneš.

   Smazat
 6. Velká většina odborníků po vyhodnocení války s virem souhlasí s řešením prostřednictvím očkování populace. K tomu EU i vlády uvolnily stamiliardy. Problém je ,že vakcíny nejsou. Proto začíná chaos i řež o vakcíny. Tohle je čí vina ? Je to vina politiků a zastupitelů EU kteří to nedokázali zorganizovat a kontrolovat. Proto se o stavu s Vakcínami mlčí.Nevíme kdo a jak ten zmatek řeší. Proč ČT neútočí na vedení EU jako na Babiše ? Proč se nikdo v médiích neptá europoslanců kde jsou naše vakcíny. Za co vlastně nesou ti pytlíci v EU odpovědnost ? A proč média šetří vedení EU ? Vždyť jde o životy lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V CR je momentalne proockovanost:
   CR 5.1 vakciny / 100 obyvatel
   USA 19 vakcin / 100 obyvatel
   Izrael 70 vakcin / 100 obyvatel
   Rusko 1.5 vakciny / 100 obyvatel

   Smazat
  2. 16:33
   Rusko 1,5 na 100 ?? Hm, vakcína Rusku slouží pouze jako propagandu režimu, jak řekl sám Lavrov.
   Ty údaje co dnes Rus vysílá do světa, ohledně nemocných na kovid, je jedna velká lež. Jen hlupàci věří těm jejích lžím.

   Smazat
  3. https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/

   Smazat
  4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  5. tomas se správně diví, proč veřejné sdělovací prostředky drží huby, když jde o zdraví lidí. Kdo drží hubu, souhlasí. Sdělovací prostředky počínaje ČT a konče profláknutými novináři nemjí žádnou čest. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. O tom to je. /ne/ziskovky a různí šmejdi typu Bakala sypou nakradený prachy pisálkům a kecálkům. Ti mají klidný život, zavřou huby a mají uklizený stůl. Když jde o žold, tak hrdost pláče.

   Smazat
  6. Celá ta komedie okolo vakacín, jasně říká, že vyvolené farmaceutické firmy chtěly sežrat celý trh a teď nám jasně dávají na jevo co pro ně zanmenáme a jak funguje neviditelná ruka trhu. Jestli i tohle není záměr.

   Smazat
  7. Srovnání účinnosti vakcíny z Ruska a Číny se západními vakcínami včetně ceny je dostupné na Netu. Nelze ale očekávat,že vám to srovnání přiblíží média kavárny nebo
   ČT. Pravda se ale ukáže protože Ruskou vakcínu s mimořádnými účinky nasazuje mnoho i velkých států světa. Západní svět,založený na zisku má z toho důvodu velký hendikep. Rusko má ve vakcínách velké úspěchy. Například už porazilo i Ebolu. Komu čest - tomu čest.

   Smazat
  8. Podle zprávy z dnešního rána Maďarsko už očkuje i čínskou vakcínou.
   Škoda že nemáme včele státu Orbána, ale podělanou eurohujerskou loutku.

   Smazat
  9. Unknown 16:33
   Unknown23. února 2021 16:33

   Taky trochu statistiky ty nýmande:
   úmrtí na covid - Rusko - 82 666
   - USA - 502 000

   https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%C3%BAmrt%C3%AD+na+covid+rusko

   Smazat
 7. Všichni ostatní jsou neschopný nýmandi, všichni selhali a JÁ DÁVID
  pokud bych tohle vedl, tak jsou všichni vopichani ruským SPUTNIKEM
  a vděční Putinovi. Nevadí,že není vakcína z Ruska v EU schválena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne , ty ukecaný a prolhaný debile, musíš počkat, až tě zase Dvořák smázne, tak si užij pár minut slávy!!!

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. To,ze neni SPUTNIK V schvalen,presto,ze o to pozadalo Rusko 29.1.2015

   je unknowne genialnini tah cara Putina,kteremu se podaril husarsky kousek.
   Nasadil svoji agentku von Leyno primo do vedeni Evropske komise,aby to brzdila!Cim vice neboztiku bude tim vice se lidi nasere a z nebohe EU nezbude brzy ani bzuuk!
   TO je ocividne jejim cilem,ale nereknete to radsi nikomu!!
   A ona to dela fakt bezvadne!!!

   To je odhaleni co?

   Smazat
 8. Naprosto bych pochopil, kdyby se současná vláda rozhodla podat demisi a odmítla nadále nést zodpovědnost za vývoj v zemi. Kdo má stále snášet tu neuvěřitelně drzou a sprostou kritiku, permanentní házení klacků pod nohy, kdy si nějaký pražský soudce uzurpuje právo nařizovat, jak se má učit v období pandemie, co je a co není přípustné, když učitelé neměli zatím šanci se očkovat a jsou tedy ohroženy jejich životy, ústavní soudci se neskrývaně míchají do politického rozhodování, které jim tedy absolutně nepřísluší, každý trotl, co vychodil s bídou základní školu, ale umí trochu zpívat, dostává publicitu k vykřikování naprostých nesmyslů atd.atd. Zešílela politická reprezentace, zešílely soudy, média jsou šílená už hezky dlouho, stát se řítí do naprosté katastrofy. Nikdy jsem si nedokázal ani ve snu představit, že je něco takového možné...

  OdpovědětSmazat
 9. Já jsem starý "doktorský" hypochondr a jak se někde něco šustne, tak studuji ve dne v noci , abych o té chorobě a problému všechno věděl a abych byl "chytřejší" u doktora , než je on sám a mohl se na něj "vytahovat", ale jak je vidět, tak Calábek mě tentokrát dostal!! Milan Calábek 1. díl: Virus může zmutovat do takové podoby, že na něj nebudou účinkovat vakcíny https://www.youtube.com/watch?v=W5uShsDrAac&t=1520s

  OdpovědětSmazat
 10. Paní Procházková, je mi opravavdu líto smrti Vašeho otce. i toho nedůstojného chování tehdejší vlády (i když si myslím, že to bylo jen naprosto hloupé jednání státních úředníků a s tím se potýkáme doddnes) takže ještě jednou soustrast. Nejste ale jedinná.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlaclave, nebudte slusnej. Reknete pekne nahlas, ze komunisti jsou svine a Prochazkova se zblaznila, kdyz se ted kamaradi s estebakama.

   Smazat
  2. 17:03
   Tak nejdříve ho komunisti poníží, zničí a dnes ti samí komunisti budou litovat toho,jak zničili člověka.
   Pokrytecka verbež.

   Smazat
  3. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 11. PANE DVOŘÁK , JE POTŘEBA UKLIDIT, ZASE SE TADY TEN DEBIL UNKNOWN "POBLIL" !! DĚKUJI !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jsi se nam predstavil a ted se vrat do klecoveho luzka.

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 12. 17:04
  Že se ty ZMRDE chlubiš tím,že jsi byl STBÁK.
  s takovým parchantem jako ty, by bylo potřeba udělat VELKÝ ÚKLID, natrvalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. Za zdejsi maras unknownu a kachen je pry odpovedny sef piratu,

   ktery se vybavil dredy,aby vypadal jako virus C19!
   Jeho cil stat se precedou Česka, misto Babise,mu muzeme splnit brzkou volbou tohoto odporneho nanucovaciho a opravdu stale vice se siriciho se virusu pod znackou PIRATI a lapkove!.

   Napis Drede zda nam obstaras SPUTNIK fau 1,aby jsme te mohli vystrelit stastni az na orbit a tam muzes sebou vzit i hafo nepotrebnych polit. subjektu,aby jsi splnil prani U-soudu!!

   Smazat
 13. Izrael dokoncuje ockovani obyvatelstva a jako vyraz podpory a oceneni presnuti ambasady do Jeruzalema daroval Ceske republice 5tis. davek vakciny Moderna.

  Uz se tesim na komentare, ze si Izrael sputnicoka setri pro sebe:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 14. Drazi moji volici,draha Obcanska spolecnosti (zkratka OS,)

  abych celil pomluvam odpornych Piratu a dalsich vsude se vynorujicich ponrav zejmena na NR vystupujicich pod znackou Unknowni davam vam OS do placu doposud nevidany Program typu ANO,BUDE MI LIP.
  Je jednoduchy a ucinny a hlavne pod kuratelou Evropske komise velmi citelny!
  Nazev: muj program circusu BABIS

  1.mesic BREZEN prikazu nosit jednu rousku.

  2.nesic DUBEN budete ty rousky nosit na sobe DVE

  3.mesic KVETEN se potesite celkam na sobe nacpanymi ctyrmi rouskami

  a tak dam fleka MADARSKU,SERBSKU a dalsim statum,kde horem padem vsichni pichaji SPUTNIKEM V a dookazi,ze nase OS CR GR TV ohlupovaci spolecnosti umi zajistit vse a vydrzet-vsecko.

  Malym a strednim zivnostnikum a podnikatelum preji mnoho stesti do mych voleb a dejte si majzla na pani Jouru ta vam ty rousky prilepi brzy natrvalo!

  No to jsou tedy ty vystrely z pusky pravdy odkazu pana Hawla a ne,ze ne ANO!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidis a ty si nezapichas ani s tvoji starou a tlustou starou:-)

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 15. 17:22
  Kde mají v hospodě otevřeno, tohle nenapíše střízlivý člověk.
  Tak jako vždy, krtek je blb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. 17/27

   udelej Q,Q,Q ulevi se ti unknowne,dostal jsi sip pravdy do tve prdele,takmtam vyves trikloru na znameni, kde ti spadlo prede mnou strachem 💓❤️

   Smazat
 16. Co když je ta pronikavá Uršula právě tou "správnou" osobou na svém postu a vědomě či spíše nevědomě naplňuje obludný scénář,ve kterém se počítá s mnoha a mnoha oběťmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mi drazi volici,asi bude pravda co tady tvrdi unknovni,ze

   Pani von Leyno se velmi osvedcila jako organizatorka katastrofy Bundeswehru (nastupce Wehrmachtu).
   Nic lepsiho nemohl pan genialni Putin vymyslet nez ji posadit do čela te EK jako osvedcenou likvidatorku a nyni dostatecne fundovanou i v roli rozbijecky nami velmi oblibeneho EU,na sracku!

   Ti,kteri chteji z EU vystoupit mohou zacit plakat smutkem ci radosti, nebot se EU asi spise rozpadne sama nez by z ni stacili vystoupit!

   No ni?

   Smazat
  2. 18:10
   Ubohý, blbý,jen přání hloupého frgala, po vystoupení, bys do několika týdnů koukal jak bulík, co by se dělo, ty první by hulakal jak je vše špatně, lidi bez práce, duchody na půlce,
   ekonomika totálně na dně, Tohle hlupàk jako ty nedomýšlí co.

   Smazat
  3. Unknowne ty HOVNIVÁLE, to jsi si nevšimnul že je EKONOMIKA TOTÁLNĚ NA DNĚ. Spočítej si až vychcípáme, jaký budeš splácet dluh. Nebo si myslíš že ti ho pro tvojí genialitu chazaři odpustí.

   Smazat
  4. Snad je lepsi pro ekonomiku ,nez zavirat do vezeni,kdy jeden vezen stoji az 100 tisic dolaru rocne, rovnou takove "zachranit" daleko levneji, ockovanim,pred Coronavirem..

   Smazat
 17. Pozor! Hodny clovek ma vychazky:-)

  OdpovědětSmazat
 18. Rusove moc dobre vedi, proc prodavaji licenci. Oni totiz za nevyzkousenou vakcinu, ktera neni poradne otestovana, nechteji rucit. Je pro ne tak jednodusi prodat licenci a kdyz vakcina nebude fungovat, tak to svedou na dotycny stat, ze ji neumel vyrobit. Rusakovi jde jen o to, aby vydelal par dolaru a pro verchusku dovezl par ampuli Pfizeru a Moderny.

  OdpovědětSmazat
 19. Prosím nereagujte na obskurní individuum, které se skrývá pod značkou Unknown nebo Indický běžec. Jedná se o oficiálně Mudr. Davidem diagnostikovaného DEBILA, který je sem nasazený jako provokatér-práskač. Každá diskuze s ním je naprosto zbytečné a ke škodě. Je to také díky neschopnému administrátorovi, který tohoto politováníhodného, nešťastného starého přemřelu není schopen zablokovat na trvalo. NEREAGOVAT!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je potřeba jenom v případě věcných argumentů a ne na debiloviny debilovinou.

   Smazat
 20. Prosim nereagujte na profil Hodny clovek. Opet zde zacina videt nekoho, kdo tady vubec neni. Ten clovek trpi paranoidnimi predstavami a je dusevne nemocny. Obcas ho pohladte, ale pozor! Obcas se ozene a kouse. Proste zvire:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsimete si, ze Hodny clovek vas vyzyva, abyste na nektere profily nereagovali. Ale pritom sam okolo nich skace a postekava. On totiz chce mit ty profily tzv. sam pro sebe. Je to dusevne nemocny ratlik:-)
   I kdyz v realu to bude spis stary a scvrkly pekne nafouknuty burt:-)

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. 18:00
   Máte pravdu, končím s tím psychopatem věškeré dopisování, škoda času a klávesnice.

   Smazat
 21. https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3273702-vakcina-pfizerbiontech-brani-i-prenosu-covidu-naznacuji-prvni-data-z-izraele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. 18:18, bylo by dobré, kdybyste přestal tapetovat ty vaše blbosti. Unknown sem dal jen link z portálu ČT24, dokonce se trefil i s aktuálním datem.

   Unknown, ČT, jak to má ve zvyku, hraje na jednu branku. Jeví se mi to z předchozích článků o jiných vakcínách, které až tak rozjásané nebyly, z té ruské dokonce vyrobili hrozbu.

   Je potěšitelné, že vakcína zabrala, protože přesně na tohle byla syntetizována. Nevím jaký je očkovací program v Izraeli a nechce se mi to hledat, takže předpokládejme, že většinově očkují Pfizer, ačkoliv mám dojem, že aplikovali i AZ a nějaký ten Sputničok. Ale to je jedno, zkrátka vakcinace zabírá.

   Další takovou zemí je Británie, která používá většinově AZ. Tam je vidět ještě markantnější pokles nových případů. To samé Rusko a USA i další země, čo rozeběhli vakcinaci, a hlavně země, kde se dodržují pravidla.

   Navzdory tomu je otazné, jestli to je přímý účinek vakcinace anebo ještě další neznámý projev epidemie, protože se tak děje poměrně dost brzo po začátku plošného očkování.

   Smazat
  3. J.J.-jinde jsem Vám podsunul otázku biologické války a její testování. Dnes jsem poslouchal Duku, ač ateista, zajímá mne pro českou orientací. V podtextu to nepřímo uvedl, ač neurčil kdo to zkouší. Věřím, že po Mosadu má Řím nejlepší tajné služby.

   Smazat
 22. Unknowni poplantani GR TV tvrdi,ze pfizer brani prenosu viru

  americti lekari vsak prisli na to,ze jen kratkou dobu a v te nabere to mRNA na sebe ten virus C19 v tzv "slabe vazbe" a CEKA!
  Jakmile prijde druhe ockovani ci to preskoci na zdraveho cloveka okamzite se vazba uvolni a preda se virus jako trojsky kun do zdravych bunek a hlavne starsi osoby natahnou backory.
  Tak pirati vrazdi propagaci toho tzv ADE syndromu svoje babicky a dedecky,aby po nich zdedili a koupili si travu nebot neni nic skvelejsiho nez rajtovat na svych oslech s dredy na ceste porazky nestastneho Babuse!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, virus ma dredy:-) A ty hulis marjanu s Bobem Marleyem:-)

   Smazat
  2. Samozrejme ma ten virus dredy,jen se podivej na obrazek

   a od virusu to pry prevzali pirati no a ted je mame za to volit?
   To je objev co tu pises jen pro tebe,my to tu vime davno!

   Smazat
 23. Milan Calábek 1. díl: Virus může zmutovat do takové podoby, že na něj nebudou účinkovat vakcíny


  https://www.youtube.com/watch?v=W5uShsDrAac

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:44
   No na tebe žádná vakcina, pouze kyselina H2SO4.
   A BUDE KONEČNĚ POKOJ OD BUZIIIIBUZII.

   Smazat
 24. Unknowne, je Škoda že se nosí roušky. Já tě pod nima napoznám. Počkám až se nosit přestanou a jakmile tě potkám, tak tě sežežu že už si v životě nesedneš na zadek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:44
   LUBEZ, co to to je SEŽEŽU, něco jako DEJ FEM TEN FEK
   Jako sranda dobrý, jinak nemám problém.....

   Smazat
 25. Z
  Tak starý Klaus chytil KOVID, přechytralý chytrák dostal to, co sám odsuzoval a podceňoval
  Jinak mu přejí brzké uzdravení.

  OdpovědětSmazat
 26. Nevím, kdo to tady má na povel, ale doporučil bych mu, aby to předal někomu, kdo si s tím hovadem Unknownem bude vědět rady. Rozbíjením diskuse koná jen svou práci a dovede naprosto brilantním způsovem otrávit diskutující.Je v tom dobrý, velmi dobrý a v nedbalkách nechává toho, kdo by si toho zmetka měl ohlídat. To, že někteří diskutující na něho reagují je jen balzám na jeho křivou povahu a nic víc ho potěšit nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rosto,nekecej,ze je nekdo dobry,kdyz chce v ramci zeleneho udelu

   vyrabet z mrtvol cervy,aby se usetrily prasata a GRETA bude ta cervy pry mlit a cpat do potravy,auta budou zabaveny a dany do srotu a budeme muset sedet uvezneni doma,aby bohaci nam ukradli vsechny penize a Gates nas da vyvrazdit nemocemi tak,aby zbylo jen 500 milionu lidi.

   ,Dnes povrazdil uz 500 000 Americanu,kdy jejich president prave vyhlasil za ne smutek,spustil vlajky na pul zerdi nebot mrtvych je uz vice nez v prvni a druhe valce a Vietnamu,tak tyto zrudicky obdivujete a chcete volit?
   Vzpamatujte se Rosto!

   Smazat
  2. Co mně to vnucujete? Já reaguji na toho frajera, co tu permanentně rozesírá diskuse urážením diskutujících. Vůbec nerozumím řeči vašeho kmene!

   Smazat
 27. Čím dál více se ze mne stává nebezpečný konspirátor. Pomalu si připadám jako Gavrilo Princip, pouze ten bubinčák mi chybí. Polovina příspěvků jsou unkhovnovic sračky (nazval bych to výstižněji, ale Dvořák čeká na jakoukoliv sprostotu), druhá polovina jalové reakce na tu první. Konspirací na NR je snaha o rozvrat konspirace zevnitř, lhostejno zda se ta první jmenovaná konala.
  Marně přemýšlím, jak bych tuto skutečnost popsal svým bývalým žákům, aby to pochopili.
  Asi jako, když nemůžeš procesům bránit, pokus se je nenápadně řídit (já nic neprozradil pane Dvořáku).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konstruktivni reseni uz maji davno jinde.
   Nevim kolik to da usili.
   Pod prispevek a na reakce na nej dalsich ctenaru, treba mene dulezitych,nepodstatnych se proste napise mala informace :
   10 dalsich prispevku .
   A jen kdo ma o ne zajem si na ne klikne na precteni.

   Smazat
 28. Ďalší zostrih zo sveta. Ako tvrdo sa naokolo žije (veľký úsmev) : https://gofile.io/d/PkqEgO

  Anglický televizní moderátor Mark Dolan rostříhal masku naživo: „Pokud se chcete vrátit k normálnímu a plnohodnotnému životu, první věcí, kterou musíte udělat, je získat zbavte se těchto směšných masek! “Vyhoďte náhubky! https://gofile.io/d/luSgNM

  A když se necháte testovat a budete mít problémy, budou s vámi jednat následujícím způsobem. Vysmějí se vám do obličeje a pošlou na psychiatrii: https://www.facebook.com/bojzapravdu/videos/707587509839032#_=_ poškozená sliznice při testování na covid

  OdpovědětSmazat
 29. Milý pane Dvořáku, pokud nejste schopen udržovat svůj web na slušné úrovni, bude nejlepší,když jej zrušíte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude to naopak,zda se mi,ze vedeni NR brzy Nove republiky

   uz pochopilo,ze je treba vyrobit tak schopny web,ktery by se hodil kopirovat a rozsirit do vsech casti republiky ve forme virtualnich kancelari, kde se budou skolit svezi penziste v jejich obsluze zezadu webu,kteri maji hafo casu a daji to piratum z mama hotelu,kteri chteji pozabijet svoje fotry C19,prtoze jim uz nechteji dat kapesni
   penize na travu.
   Tak tady rajtuji na nasem svobodnem webu na svych mrtvych oslech tzv unknwnech a jen slintaji ukrast si pro sebe zbytky moci,ale to by museli davat pozor ve skole a nepozadovat delat maturity,po ukonceni ctvrte tridy, kdyz budou propadat ve skole tak dlouho az vyjdou skutecne z te ctvrte tridy a tedy jen se znalostmi z knizky Mao ocet tunga,toho jejich fujera,ktery uz ty backory natah vlivem neomarxismu a je proto jejich obdivovanym neboztikem!
   Hledte se polepsit piratiska a prejit hezky pod nasi jednotnou organizaci volicu jak to naridil vsem nas skwely kadi US Rychetsky!

   Tak co neni to slovo d pranice nebo mam pokracovat jak budete nechavat na vzduchu mrtvoly z C19 a v ramci "udrztelneho rozvoje" z nich v rozkladu vysbiravat cervy a cpat je ostatni piratiskum do salamu,nove vami navrhovane lahudky , jak to chce delat vase zelena GRETA a tak usetrit kravy, nebot pry prdi a znecistuji vzduch?

   Smazat
  2. Objevilo se mi tu varovani,ze za tento koment budu chycen i kdyz ty piratiska

   zvu k mirove splupraci budu pry za to upalen jak kdysi mistr Jan HUS nebot pry to muze byt povazovano za pravdu a dedictvi strelby z pusky pravdy skoro nejlepsiho presidenta republiky,bohuzel neboztika!

   A copak dosly argumentiky? Uz jste nasli kdo na vas vypustil ten virus C19,vzdyt se pry dobre vyznate v internetu a howno,howno1

   Smazat
  3. Nebo přijde nový, schopný administrátor.

   Smazat
  4. Cenzor je divnej. Musíte být známý volič spd, pak vám nesmaze nic. Mne smazal odpověď na uknouna, kdy uknoun prozradil, že prý sýrie ockuje sputnikem. Izrael ho pry syrii koupil a vyměnil za vězněné izraelce v sýrii. Smazan uknoun i můj jednoduchy dík uknounovi za info. Uknounova odpoved bez nadavek(!) na to, že prý v krkonoších cizaci nabízí odkup majetku, lanovek,...., od čechů byla, že to odkupuje ruska mafie. Sice asi nesouhlasím, ale nebyla to nadavka, jen jeho jiný názor. Smazáno. Proč. Zbytečná cenzura. Tak si to preberte.

   Smazat
  5. Račice, to se mi vážně nezdá. Spíš mi to připadá že právě tohoto Unknowna vymáznul omylem. Že jak unk Hown řádí a věší ty svoje sračky kde se dá, tak admin prostě vidí nick Unknown a automaticky ho bez čtení vymázne aby stíhal. To s těmi lanovkami mimochodem visí pod jiným článkem doteď snad už od předvčerejška. I o tom Sputniku výměnou za zajatce v Sýrii jsem četl, jen si nejsem jistý zda v diskusi nebo na nějakém "dezinformačním" webu.

   Smazat
  6. Rosťo 23. února 2021 19:12, menhiro 23. února 2021 20:07, Forkie 24. února 2021 8:34 a další. Reálný svět není procházkou rajskou zahradou, je blbů plný. Nechápu, proč kohokoli buzerujete, aby vám posluhoval a blbců vás chránil. Chodíte sem dobrovolně, mnozí zadarmo. Co číst nechcete, číst nemusíte. Leda, že s potížemi slabikujete a co jste přeslabikovali, pochopíte teprv, až to přežvýkáte.
   Dovolil jsem si navrhovat, aby admin, když už nevydrží a musí úřadovat, dával to, co se mu ekluje "na hanbu". Řešitelné to programově i graficky jde, odchod z Bloggeru redakce, nikoli bez nákladů, zajišťuje. Já osobně ty hlupáky a nenávistné odpůrce čtu pozorně. Je dobře vědět co jsou zač, co lze čekat a co ne. Taky proto, a nejen proto tvrdím, že každá cenzura je cestou do pekel. JiH

   Smazat
  7. Sprosťáky mažeme, někdy s odstupem času, protože máme i jinou práci. Na Unknowna prosím nereaguje. Bude smazán vždy a váaše reakce pak v diskuzi nesmyslně trčí. Některá cenzura není cestou do pekel, jak se mylně domnívá JiH.

   Smazat
  8. Pane Václave Dvořáku 25. února 2021 7:29, JiH se nedomnívá, JiH je pevně přesvědčen. Přesvědčen životní zkušeností, nakonec i pokusem o systémový pohled. JiH připouští korekce nesmyslných vulgarit, ale bere v úvahu i to, že těžko lze takovým kritériím podřídit např. Haškova Švejka. JiH má prostě jiný názor a nijak mu nevadí, že v nějak konstituované komunitě zůstává v rozporu s vedoucí autoritou. Nebo má názor menšinový. JiH nechce být bolševik.

   Smazat
  9. Není nic staršího, než včerejší noviny. Z tohoto pohledu mi nevadí, budu-li smazán s bezejmenným nebo budu-li osamocen jako kůl v plotě. proto je důležité včlenit aspoň čas na koho reagujete. ostatní si domyslí. Pokud budete reagovat v jeho stylu, je to voda na jeho mlýn. Jiná varianta je nejít po vlákně ale v samostatném reagovat na jeho kecy logicky. Určitě vám neodpoví!

   Smazat
 30. V pípadě debiloviny, nereagujte debilovinou. On vychladne.

  OdpovědětSmazat
 31. „Sluníčkářští fanatici se nezastaví před ničím.“ Fialu rozhněvaly zprávy o prudkém zdražení elektřiny kvůli emisím

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021022313233903-slunickarsti-fanatici-se-nezastavi-pred-nicim-fialu-rozhnevaly-zpravy-o-prudkem-zdrazeni-elektriny/

  OdpovědětSmazat
 32. S ohledem na katastrofální čísla o kovidu - by bylo dobré
  zahájit živou diskusi v ČT za účasti vlády a odborníků o tom jak jsou zajištěny vakcíny. Chtěl bych vědět proč vláda neposlala Petříčka Pochvíčka na okružní cestu s cílem zajistit vakcíny kdekoli na světě. Dělá to jen kancelář prezidenta. Co všichni ostatní ? Je čas zvednout zadky a
  udělat něco pro daňové poplatníky v ČR. Jak je možné že
  ČT neinformuje o stavu s dodávkami vakcín,jejich kvalitě
  a stavu nákupu. Kdy vakcíny dorazí ? Kdy je občané dostanou? A co demostraničky opozice ? Kolik vakcín pro
  lidi sehnaly proč to neukážou naživo v ČT ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochetříček řeší sankce proti Putinovi, nemá čas na blbiny.

   Smazat
  2. I Tchajwanec a zatím zbytečný Senát by konečně mohli
   něco pro lidi v ČR udělat a nepovalovat se jen a
   pomlouvat Babišovu vládu. Vědí vůbec ti pacholci jak
   příšerná je nyní situace ve zdravotnictví a jak
   všichni co nasazují životy riskují ? Proč Senátoři
   neobjíždějí nemocnice a nepomáhají ? Cokoliv je lepší než to jejich povalování ve zbytečném Sednátu.

   Smazat
 33. Skutečnost je taková,že pan Dr.David je nejkompetentnější zástupce ČR v Parlamentu EU. Zastupitelé za Lidovce,ODS,STAN,ČSSD - to je jen křovíčko k ničemu. Kdo sleduje např."výstupy" poslanců Zdechovského,Niedermayera,
  Polčáka,Šejdrové,Pospíšila,Peksa,Kolaji,Vondry z KDU,TOP,Pirátů,ODS - ví,že tito povaleči v EU zájmy občanů ČR rozhodně nezastupují. Jen se tam za tučné výplaty povalují a žalují na Babiše a ČR. Fuj jim.

  OdpovědětSmazat
 34. Úplný sestup a ostudu cítím, když poníženě prosíme o dávky vakcín. Není to tak dávno, kdy jsme byli premianti ve vakcinaci několika generací a řada infekčních chorob u nás vymizela. U Roztok stála nová Peniciinka l zahraniční studenti se zde učili. Byli jsme vzorem. Pro vaše uklidnění, nechci dělat reklamu Novotnému, či Husákovi, ale všem poctivým vědcům, lékařům, kteří naopak dokázali své myšlenky prosadit, často přes nepřízeň kádrováků. Teď jsme šmudla Evropy. Dnes, kdy lidí celé planety jsou v neustálém kontaktu a pravděpodobnost viróz se mnohokrát zvýšila, což státy naprosto podcenily. Škoda, že jsme opustili podporu výzkumu a výroby farmatik, dnes je to grál. Postavit u nás sklady pro celou Evropu nepřinesl větší zisk, vyšší platy a stát zůstal stále chudý. Potom musíme zákonitě čekat na drobky od stolu EU a pro zábavu si hrát na boj levice s pravící.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je pane opravdu smutna pravda. To jsme si vycinkali katastrofu, že. A budem jen čekat....

   Smazat
 35. Těžko budeme očkovat ruskou vakcínou, když nepřítel platí sankcínou !

  OdpovědětSmazat
 36. Dnes je 25.02.2021 a výrazně roste počet nakažených ale média na čele s ČT nezajímá proč nemáme v republice vakcíny a proč se jich část válí ve skladu. Jen se stále stříká jed na vládu a její opatření a pytlíci vedou řeči o zákonech,které nám jsou bez vakcíny k ničemu.
  Je jedno odkud budou vakcíny. Hlavně ať už začneme očkovat jako je to třeba v Rakousku nebo v Maďarsku. Kde jsou ty vakcíny ? Ptejte se vlády i opozice. Bez léku jsme tu jako v pasti. Opakované "předvolební" kritiky opozičních poslanců vysílané několikrát denně nám nejsou k ničemu. Potřebujeme vakcíny a to odkudkoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi se nehneme z místa, pokud nebude internován senát, ústavní soud, vedení opozičních stran a redaktoři české televize. Uvnitř hlídaného území by tito zabijáci měli předvést, jak porazí koronavir.

   Ráno mne rozesmál prof. Fiala, který striktně žádal zdůvodnění všech rozhodnutí vlády. Ten korunovaný otitulovaný blbec se mi jevil jako světová špička v epidemiologii. Lživě předstírá, že všemu rozumí a může Babiše známkovat. Tak mne napadá, že by měl být zatčen a vyslechnut. On tají, jak virus porazit. Svým zapíráním zabíjí stovky nebo tisíce spoluobčanů. Odvážný Šlachta by měl jít s Hamáčkem Fialu zatknout.

   Smazat
  2. Kromě Fialy mne rozesmál generální ředitel jedné pražské večerky Tomio. Ten v televizi vládě vyhrožoval, že ji nepodpoří, protože má svůj vlastní alternativní plán, jak porazit coronavirus. Také bych navrhoval pochytat členy SPD a internovat je. Dalekohledem bych sledoval jejich vítězný boj s koronavirem. Jak nám ten Tomio hluboko klesl? Ví, ale nepoví. Vydírá. Pane krtečku připravte se. Manželka vám připraví zavazadlo. Promiňte, že jsem si vás všiml. Pan doktor David uteče do Bruselu.

   Chlapci, tuto těžkou dobu nelze přežít jinak než s humorem.

   Smazat
  3. 13.51
   Proč lžeš manipulante? Samuraj už téměř rok marně apeluje na vládu jak řešit covid.

   Smazat
  4. Milane, přehraj si ranní zprávy ČT24. Budeš moudřejší.

   Smazat
  5. Incognita
   Ty to budeš mít taky v palici trochu rozhozený...že by prodělanej covid???

   Smazat
  6. No ano, mudřeci ze senátu, opozice ,Fijala,Válek, námořní lupiči a bába Richtrová by měli národu už konečně vykecat jak na bacila a jak psát zákony. Když jsou vpuštěni do ČT na obrazovku dychtí jen převzít moc. Zavřít je na rok ať to sepíšou - to by se Čechii ulevilo.
   "Co si myslíte o panu Klausovi,který protestuje proti
   rouškám a nouzovému stavu a popírá virus" - ptala se paní redaktorka z ČT pana primáře z nemocnice v Náchodě. "Myslím si ,že to je blbec - nic jiného mne nenapadá". ...Ať se k nám na JIPku přijde podívat...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.