Reklama

sobota 13. února 2021

Jourová: Proti Trumpovi bylo třeba zakročit!

Ivan David
13. 2. 2021
Tentokrát nabízím ze záznamu úvodní vystoupení eurokomisařky Jourové v rozpravě o potřebě potírat dezinformace a projevy nenávisti (10. 2. 2021). Tažení proti svobodě slova postupuje rychle, protože naráží na slabý odpor. Z vyjádření nejen Jourové, ale i z praxe sociálních sítí a českých "ověřovatelů pravdy" jako je Cemper vyplývá, že dezinformacemi nemíní zdaleka jen prokazatelně nepravdivou informaci, ale i jen jiný názor, který odporuje vládnoucí propagandě. Názor lze zablokovat a nepohodlného nositele "nesprávných názorů" lze odblokovat od možnosti ovlivňovat veřejnost. Čím se to liší od praxe v "nedemokratických zemích"? Že nositelé "nesprávných názorů" zatím nejsou vražděni? Zákaz šíření oponentních názorů je konec demokracie a začátek diktatury či "totality".
Nechtějí se spolehnout na vítězství v demokratické soutěži. Protože vyvolávají nenávist, musí nenávist potírat, tím nenávist znásobí, ale částečně umlčí její projevy.
Jourová měla pravdu, když řekla, že "mnoho lidí ztratilo důvěru v naše demokratické instituce". Ztráta důvěry ale vyplývá z poznání, že si důvěru nezaslouží, protože jsou čím dál méně demokratické. 

131 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Uplne GR TV informcne zdemolovana OS (bcanska spolecnost)

   musi dale trpet podrazy z hroutici se EU,kde jsou nami volici zvoleni tzv zastupitele zvykli posilat podobne kreatury a pak se za ne necitit odpovedni!
   Tak to presentuji ubohe OS,ktera jeste stale neni na podrazy zvykla,neumi se branit a stale i po 31 letech duverive skoci na spek a tato "duvera"se bude po ni vydupavat brzy krivackymi zakony EU,kdy pani Lejnova byla se svou komisi poverena EU rozbit na sracku!.
   Neni divu,ze prvni obcane republiky zacinaji chapat,ze bez transformace na ČSV se nam stale vice nicena EU rozpada pred ocima.
   Moda prichazejici z AMERU dosahnout demolice OS jakymikoli zpusoby,hlavne prevracenim pojmu,muze brzy prestat fungovat.
   To,ze mame obdivovat manipulatory,kteri dosahuji svych "uspechu" LZI nemusi mit brzy dlouhe nohy nejake dourove zdanlive nami zvolene, ale pak jakoby NIKYM nerizeneho torpeda zla riticiho se proti

   SVOBODE A PRIME DEMOKRACII A ONA OS DODUPANA ZLEM NA VSE SERE!

   To je totiz cilem majitelu nam obcanum ukradene moci!

   Vymazat
  2. Krteček 10:09
   Lejnové už se podařilo v Německu rozbít kdecos. Tak můžeme doufat, že se této schopné ženě podaří rozbít i to bruselské hnojiště. Navíc k tomu má zdatného pomocníka pejzatého bolševika Michela. To by sakra bylo, aby se jim to nepovedlo.;-)

   Vymazat
  3. Ano,mate pravdu pane Kubrt.Pan Babis by se mel ridit heslem pana Lenina

   UCIT SE,UCIT SE,A dale se UCIT.

   Mezitim muzeme volit nasi SVOBODU a obcanskou PRIMOU demokracii a pomahat panu OK SPD a panu doktorovi budovat Novou republiku.
   To je tedy ten vystrel z pusky pravdy na neomarxisticke modre trockisty,kteri pry nevi co delat s roupami!

   NO NI?

   Vymazat
  4. 9.41
   Řekl bych, že všechny. Nejlíp hodit europarlament bombu.
   Tak třeba já, jak jsem se už zmiňoval, sbírám info kde se dá, od leva doprava, deníkem N(aserte si) počínaje. Mezi jinými i na RC24.
   No a včera mě tam zaujal článek o počtu mrtvých na covid. Že si ho přečtu a pak si ověřím z jiných zdrojů důvěryhodnost; jestli to jako není konspirační bublina. A co se nestalo! Ať jsem si naklikl kterýkoli titulek na RC24, šup, a objevilo se ERRORY. Ale, ale, řekl jsem si, že by nová finta eurocenzorů? Tak jsem to před chvílí zkusil znova. A šup, a je tam: AC24 provádíme údržbu.
   Fascinující.
   Tak jsem zvědav co na mě jukne zítra.

   Vymazat
  5. ...na vakcínu proti covidu
   Sakra!

   Vymazat
  6. no drive nez ztloustla mela peknou figuru, zejmena prsa..... a ted sedi v teple, a a a keca pitomosti

   Vymazat
  7. Jestli to nebude tím, že jak jde do všeho prsama, aby si těch třicet stříbrnejch zasloužila, tak si je otřískala a proto je teď má jak jezevčík uši.

   Vymazat
  8. Tahle "Ďourová" je skutečně super perla. Té je škoda v tom "Pruseli". Chystá se výprava na Mars ! Jsem si naprosto jistý, že by tam jako superkomisařka byla co platná. Zde je jí skutečně "škoda"... !! :(

   Vymazat
 2. Cenzura v ČT!!

  Pan Petránek byl velice seriozní novinář a jednou v Událostech říkal v ČT, co se nelíbilo a už na dlouhé roky do ČT nesměl!! Také to přesně popsal a jak je v ČT zavedena "černá" kniha, kdo do ČT smí a nesmí, takže čistá cenzura roky provozovaná zpravodajstvím ČT!!! Až teď s příchodem nových členů do Rady ČT se začínají poměry měnit!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezejmenná nicka 10:56, tedy nikdo, vlastně nula => zbytečný člověk nám opět předvedl svou představu dialogu zástupce světlých zítřků s osobou mající svůj, tedy jiný názor. Otázka zní. To vás takhle v centru boje proti hybridním hrozbám školí všechny, nebo jste takovej blbec jen vy sám?

   Vymazat
  2. Pane Strako, nereagujte. Pokud máte něco k věci, pište o tom. Určitě to bude k diskusi.

   Vymazat
 3. Bla, bla, bla... Na první pohled se může zdát, že tohle žvatlání nemůže být nebezpečné, ale ona se z něho může vyklubat pěkně tuhá cenzura. A pan David má pravdu, když upozorňuje, že podobné snahy nenaráží na dostatečný odpor. Jenže lidé mají opravdu jiné starosti. Hrozí jim totiž nakažení virem, onemocnění, zdravotní komplikace nebo často i smrt. V lepším případě se jim komplikují možnosti obživy, zhoršuje se jejich sociální situace... A právě na tuto atmosféru čekala ta sebranka, která se snaží nepohodlným lidem zavřít ústa a omezit jejich svobody. Asi to není žádná náhoda...

  OdpovědětVymazat
 4. Jakou prodejnou sfiňu dovede z člověka udělat oslovování paní/pane eurokomisařko/ři,europoslanče/kyně a prachy za ten titulto je k neuvěření.A když jdou proti svému národu,tak to je k zblití.Viz Telička.Polčák,Jourová a další.Čest výjimkám David aj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je omyl, funkce "sviňu" nevytvoří, jen jí dá možnost se plně projevit.

   Vymazat
  2. Dvořákovi by slušelo dělat Jourové asistenta. Oni by se shodli.

   Vymazat
  3. Jak píše MUDr. David 10:08 - funkce dá občanovi prostor, plně rozvinout své schopnosti.
   Čož nepřímo vypovídá o kvalitě volebního procesu.
   A řízení společnosti.
   Ze zpětného pohledu se mi odstavení Karla Kryla z veřejného prostoru jeví jako od počátku řízené.

   Vymazat
  4. J.J.13. února 2021 10:40, příliš tvrdé, navíc je tu rozdíl jak v motivaci, tak v orientaci. Ale způsob jak kdo chce svět napravovat, má dost shodné rysy. JiH

   Vymazat
  5. 10.18
   Jak říkala bábrle: Dej hajzLbábě štempl a nevysereš se.

   Vymazat
 5. Carevna jediné pravdy (a inkvizotorka zbývajících "nepravd") nezakryje způsob svého uvažovaní.
  Její aparátčický "třebismus či bylo- a je-třebismus" to prozrazuje za ni.
  Pro (neo)liberály to muselo být hotové boží dopuštění, když jim Trump šlapal na jejich neoliberálně ideologickou bábovičku. A tak bylo-třeba zašlápnout Trumpa. Tedy nikoliv diskutovat s ním či soutěžit ve střetu idejí, ale zasáhnout proti němu!
  Ač Jourová deklaruje svou oddanost demokratickým hodnotám, kudy jen chodí, ve skutečnosti se hlásí jen k jedné. K osobnímu prospěchu, pro nějž je ochotna udělat cokoliv. Aby uspokojila tužby těch, kteří si ji za to dobře platí. Zatímco na ty ostatní jen trapně hafáá. Přičinliví lokaji to už jinak neumějí ...

  OdpovědětVymazat
 6. Vždy je třeba mít na paměti, které politické síly či politické osobnosti daného člověka do funkce prosadili. Pokud se nemýlím, tak Jourová byla nominována hnutím ANO. Prosazuje tudíž ve své funkci politiku hnutí ANO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Laco, na paměti to nesporně třeba mít je, ale váš závěr z toho je elementárně nesprávný. Prosazuje dnes například Foldyna politiku Hamáčkova vedení ČSSD (případně bisonroseovkého opozičního křídla)?

   Ostatně otázka by byla, jakou "politiku" má hnutí ANO a jestli vůbec nějakou.

   Vymazat
  2. Taky si nemyslím, že by v Bruseli nechali nominovat eurokomisaře na základě požadavku premiéra nějaké kolonie. Tak to přece nechodí...

   Vymazat
  3. Vy jste, Laco 13. února 2021 10:06, prosťáček. Jak chcete zjišťovat, jak se kdo v budoucnosti, za různých okolností, zachová? Jediné co můžete, bez křišťálové koule dost jistě vědět je, že "politika" morálku nemá a nezná. V té platí jen úspěch. Za jakoukoli cenu. Ale, nebýt blbců, zlí nic nepořídí.

   Vymazat
 7. Hnutí ANO Jourovou sice prosadilo a potvrdilo i napodruhé, ale ANO není hybatelem, ale přizpůsobovatelem. To je dost rozdíl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nic ve zlem pane doktore nemohla by se jit pani Jourova fotit s temi hybateli za jejich penize

   nekrast to co posilame do uz ocividne pres svou oblibenost se otresy rozpadavajici se EU,komise EU zla a lzi?

   Vymazat
  2. Krtku, úplně to samé říkají v diskusích na jiných webech o Davidovi, Blaškovi a dalších.

   Jak se říká Vox populi, vox Dei. To je něco, co vy zásadně neuznáváte.

   Jsem zvědav, kdy začne Dvořák řádit s gumou a mumlat něco o svobodě slova. A samozřejmě o idiotech, které smazal.

   Vymazat
  3. J.J.muj mily thermoboy,napiste odkaz kde jste videl jak tam pouzivaji MOJE HESLO:

   VULE LIDU VULE BOZI!

   coz prijde do erbu ČSV.

   Kdy se konecne postavite pod nas skwele prave pravaky dobre fifaky,nebojte se nikdy vas nevydupeme!
   Jste pod ODS,kde preceda vyhral tituly v tombole a chce,aby mel za zastupce toho trhace repy reporyjce,at vsichni vasi cranenci prijdou tady na NR ceka je tu prekvapeni!
   Uz jste nasel z ktere jeskyne na nas pousteji to C19 a nahlasil to pani doktotce Pekove,aby jste ji udelal opravdovou,ale opravdovou radost?

   Vymazat
  4. Nápodobně kasteláne, myslím si o vás totéž. Běžte do grupy s tzv. hodným clověkem, forkiem a milanem. Budete si unisono cvrlikat.

   Vymazat
  5. J.J. 12:50
   Ještě naposledy...cvrlikat možná ne, ale oni jsou pořád normální lidi, vy opravdu ale opravdu ne. Jestli to hrajete, platí to, co jsem vám sdělil před chvílí, jestli je to jinak, jděte se léčit.

   Vymazat
  6. Mně vůbec netankujete. A pro zklidnění vám můžu doporučit. Jestli máte malé děti, běžte s nimi ven, pomůže vám to. Já si užívám s vnukem sníh a sluníčko. A fajn partu.

   Vymazat
  7. J.J.- To stačíte ještě četovat, to je tedy "život na plno"!

   Vymazat
  8. 14.19
   Aby ne, když je mnohojediný.
   Ta fajn parta... to musí bejt hnědo na tom sněhu...

   Vymazat
 8. Já jako v podstatě dobrák a bonhomme té paní samozřejmě pořád upřímně přeju satisfakci za to, že se dostala z lochu.

  Jinak na ni ovšem nejspíše platí ono: Čo bolo, bolo. Terazky som eurokomisárkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bureši,10:11 já teda liruju, že ji z toho kriminálu pustili. Měla tam sedět. A měli zahodit klíče. Aspoň by ta blběna neškodila.

   Vymazat
  2. Kastelan 12:43
   Ďourová měla kliku, že umřel starosta Péťa a tím bylo všechno spláchnuto. I sám státní zástupce Špaček tehdy prohlásil, že kdyby neumřel Péťa, tak by sproštění obžaloby ostatních obviněných nenavrhoval.
   Otázkou je, jestli náhodou tehdy Péťovi na onen svět někdo nepomohl.
   On měl sice údajně rakovinu, ale za tu se dá schovat cokoliv. Dá se silnější dávka chemoterapie a je to.
   Heparinovej vrah lil do lidí heparin po kýblech několik měsíců a přišlo se na to jen náhodou. A to ještě pouze díky odhodlání pozůstalých.
   Mimo jiné je zajímavé, že ta Jourové "kauza Budišov" jaksi potichu "zmizela" z Wikipedie.

   Vymazat
  3. Kubrte 13:57
   A to jsem byl ještě tenkrát tak hloupej, že mě jí bylo líto a to odškodnění jí přál. Kdyby tak vždycky člověk věděl, co se pod hezkým obličjem skrývá za mrchu.

   Vymazat
  4. Kastelán 15:48
   Teda pardón, ale zase tak moc hezkej obličej to není. Spíš tak něco jako rozšlápnutej pomeranč.:-D

   Vymazat
 9. Jo Věrka, to je frajerka, ta by za svou funkci i život dala! Jednou bude doufám litovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. No a asi i dala vícekrát. Prý se jí říká Ďourová....

   Vymazat
  3. Forkie, fuj ty bys na to vlezl?
   Ještě před by mě upadnul hrůzou.

   Vymazat
 10. Přiznejme si to, za takový balík peněz co tak komisařka bere by 99 procent lidí taky zpívalo "his masters voice", ne že ne. A vo tom to je. Ti pak budou zpívat i proti svému národu cokoliv. To je příklad soudružky eurokomisařky (připomíná mi to název "lidový komisař" za vlády bolševiků). Jediná naděje je, že se ten eurobolševický, diktátorský spolek už brzy rozpadne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 100% forki, ta logika přece bije do očí . Vlčí kapitalismus, všude bída a zima. Tak vytvoříme zástupce chudých a trošku jim prdnem, nó to se žije, přichází syndrom " smradlavý ryby vypuštěný že špinavý flašky" a najednou máme královnu.

   Vymazat
 11. Jourová může být na stejné věkové úrovni jak Hřib,Kolář nebo prase řeporyjské , pak je jasné ,že tato generace je vychovávaná v rodinách mdlého chápání ,ale dobře placených.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:42.
   No jo, to máte pravdu. Generace lidí bez morálky a schopných za peníze čehokoliv.
   Řeporyjský úchyl, to je sice trochu extrém, ale jinak dobře ty lidi reprezentuje.

   Vymazat
  2. Heriote, řeporyjský má u spousty lidí úspěch. Já znám podobných asi šest, sedm. Když pujde k volbám, budou ho kroužkovat. Nejsou z Řeporyj. Jsou přesvědčeni, že kromě premiéra by mu slušela pozice ministerstva zahraničí.

   Vymazat
  3. Řeporyjské prase , Němcová a někteří další členové ODS bude pro mnoho voličů důvod, aby ODS nevolili a to je dobře!!

   Vymazat
  4. To "prase" má velmi vysoký IQ, informaci mám z pořadu L.X.Veselého, tak nevím, zda je to porucha v mozku nebo si dělá z okolí legraci.Jinde než v ODS by si asi neškrtnul.

   Vymazat
 12. Paní Jourová má jako vždy pravdu. Jen zde, zarytí fandové budou Trumpa obdivovat, co konkrétně udělal pro nás,ani lisajiciho zlodedka z hradu nepozval do USA na návštěvu.
  Pokud srovnám kvalitní práci paní Jourové, třeba jedním z SPD Davidem, tak opravdu tady není co srovnávat. David dnes pracuje jen aby poškodit EU a tím zájmy našeho státu. Jeho práce je srovnatelná s kolaborací našich lidí za druhé sv s Němci
  Jenom doufám, že tato pravda tak jako vždy nebude smazána.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nejsem zarytý fanda Trumpa, ale vidím, že byl mírně mimo Matrix. Měl úspěch v ekonomice, to se v této situaci nepromíjí. Ztratil jsem iluze, pokud jsem ještě nějaké měl.

   Vymazat
  2. Ne nevyzval, já jsem si to stihnul přečíst. A byly tam hódně divné, vysloveně organizované provokace. Že se zkušení Američani nechají takhle napálit, to by mě nenapadlo.

   Vymazat
  3. Kdo uvěří, že "demonstranti" pronikli do Kapitolu bez podpory "zevnitř" , tak je jenom bloud, který věří "vrtění psem"!!!! Pokud by moc chtěla , tak do Kapitolu neproklouzne ani myš!! Byl jsem dost dlouho v USA a ve W. DC, takže vím přesně o čem mluvím!! Dokonce, kdyby moc opravdu chtěla , tak nebude před Kapitolem ani noha!! Není problém , aby byl během hodiny vyhlášen zákaz shromažďování před Kapitolem a to si můžete být jisti , že zde nebude do hodiny ani veverka na trávníku, to lze snadno doložit!! Takže "cirkus" v USA pokračuje pěkně podle notiček nadále!! Trump měl zablokovány sociální sítě , prostě "demokracie" a lá USA v plné kráse a nahotě!!! A USA náš přítel nejvěrnější a s USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak! To se netýká obyvatel USA, Američané jsou lidé stejní jako jinde na světě , pouze jsou daleko sofistikovaněji, politicky zneužíváni již několik desetiletí!!

   Vymazat
 13. Ta paní určitě nutně potřebuje nápravu v muslimské rodině. Včera jsem na YT vyděl starší viedeo Štrunce Kutilová: Do kamery nám brečely trýznitelky..... Také úžasně zajímavý pohled do života najatých žoldáků a činnosti našich neziskových organizací na středním východě.

  OdpovědětVymazat
 14. Administrátore, máš práci! Zase se utrhl z uzdy ten diagnostikovaný (Dr. Davidem) DEBIL Unknown a smrdí tady svými výplachy žluče starého přemřely.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čo má být Forkie? Mám ti utřít nudličku u nosu? Nevšímej si ho.

   Vymazat
 15. Pre zdravý vývoj spoločnosti je nutné, aby Big brother mohol zakročiť. Podľa svojho uváženia. Vždy, všade a vo všetkom.

  OdpovědětVymazat
 16. Jourová je jen součástí nového systému, ke kterému patří seznamy nepohodlných médií produktu samozvaných tribunálů. Je to jak za komunismu v nejhorší době, jen s opačným znaménkem. Tehdy také řádily úderky které určovaly, co si kdo může myslet, co je správné a co ne. Teď už zbývá jen to zakazování a cenzura, vylučování ze společnosti a zákaz vstupu do TV, kterou si ovšem musí povinně platit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MR, vždyť oni jsou progresivní levice. Teď už kromě Marxe a Engelse přibalili i Lenina a dávno už i Trockého. Takže vše jak má být. On ten Lenin vlastně sloužil stejným pánům, jen poněkud brzo umřel. Jeho následovníkem měl být Trockij. To si představte: bolševická světová revoluce. Válečný komunismus. Válka. Dlouhá, zničující, všudyprítomná.

   Vymazat
  2. Takhle agitovali svazáčtí aktivisté, ti určovali co se má zakázat. Unknown je jejich neobolševický pokračovatel, takové osobní sprosťárny proti rodině zde diskutujícího hodného člověka dokáže jen neobolševická Antifa.

   Vymazat
  3. J.J. 11:39 Trefa, komouši zase vládnou. Tenkrát jim boudičky rozkopal Gruzinec, což nu nikdy neodpustí. Až se dostanou na Rudé náměstí, bude exhumace a oblečou ho do parádní uniformy se všemi metály a bude soud. Popel použijí jako činidlo do hutí a bude STALIN na výrobu okovů pro MODERNÍ OTROKY.

   Vymazat
  4. MR, ne unknown není něčí pokračovatel. Přeceňujete ho.

   Progresivní levice, její ancestor, je tady už od druhé poloviny 19.století. M&E ovlivnil intelektuály na prestižních universitách, salonní komunisty. S dělnictvem toho moc nemají, pokud vůbec něco. Pracující člověk nikdy díla zmíněných pánů nečetl, ani by tomu nerozuměl. Ale pro intelektuály a hlavně ty, kteří dělali vrcholový byznys a velice dobře chápali potenciál mas, to byla velice podnětná teorie. Není třeba zapomínat, že i královské rodiny měly svoje bankéře, ale stále bylo hodně aktiv mezi dědičnou šlechtou. To se mělo brzo posunout směrem ke kapitálové neurozené vrstvě. A nejen k rodině barona Rotschilda.

   To trvá dodnes, jen se to dočasně na 70.let poněkud přehouplo mimo zamýšlené hranice. A stále není zcela ukotveno.

   Vymazat
  5. J,J. 12:09
   K těmi neobolševikům: Byl jsem těsně po Listopadu 89 na vystoupení Karla Kryla v Praze Edenu. Řekl tam, že z Mnichova jezdil do Francie koncertovat francouzským komunistům, kde byla až do r. 89 silná KSF. Na naše dotazy odpověděl, že rozlišuje mezi bolševiky a komunisty. Už to asi málokdo tak chápe.

   Vymazat
  6. Jo Karel, to byl jeden z lidí, co zráli jako kvalitní víno. Jeden i druhý Karel. Tak možná tam nahoře nějaký ten dobrý ročník spolu popíjí...

   Vymazat
 17. Ještě bych možná dodal pro úplnou informovanost , že je Nová republika otevřený web a má sem přístup kdokoliv a Dvořák je zde editor, takže má právo smáznout, co chce a nemusí se nikomu odpovídat!! Pokud se ti to Unkown nelíbí, tak sem nemusíš lézt a stále zde "smrdět" a otravovat!! Tvoje příspěvky nejsou diskuzní, ale pouze "nasírací" a popichovací, takže se nedivím Dvořákovi, že tě maže!!Založ si svůj web a tam si můžeš cintat od rána do večera co chceš,ale to ti asi nikdo nezaplatí ,viď blbínku!!

  OdpovědětVymazat
 18. Ty jsi vážně Unkown debil , to se David nemýlil!!
  Když píšeš ty kraviny, to si u toho honíš ocas , odpade lidské společnosti!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nereagujte na idiota, je odsouzen k věčnému smazání. Je to jen otázka času. Někdy dřív, jindy později, ale určitě bude smazán.

   Vymazat
 19. Pane Dvořák, je potřeba uklidit, Unknown se zase poblil!!!! Děkuji, ty jeho cinty se nedají číst!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dvořák se jenom vymlouvá, proč ho nemůže zablokovat. On ale ví, že to asi nejde z jiných důvodů. On se totiž Unknown přeřekl a odhalil, že je to sem BISem nasazený provokatérský práskač, dokonce někdo tady před nedávnem prozradil jméno té jeho řídící důstojnice. Takže Dvořák ví, že kdyby toho práskače zabanoval na trvalo, tak by to mohl být průser. Nejlepší je na něj nereagovat, protože na DEBILA (a Dr. David jej tady už jako takového diagnostikoval) může reagovat jenom jeho psychiatr.

   Vymazat
  2. Forkie, a ještě k tomu jsi paranoik. Prestaň s těmi kravinami, jsi jako malej fakan.

   Vymazat
  3. Unknown je takový užvaněný debil, že ho těžko mohla BIS angažovat, to už by musela být BIS také v silném rozkladu!! Spíše to vidím na psychickou patologii!!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 20. No jo Trumpa museli odstranit bral jim sen o světovládě stejně se jim to nikdy nepovede. Odporný politruk opět totalitně kecá.

  OdpovědětVymazat
 21. Dvořáku, rychle SMAZAT J.J., už tady má několik hnusných příspěvků. A rychle, protože za chvíli jde s vnukem sáňkovat!

  OdpovědětVymazat
 22. Ďourová vyrostla v udavačské estébácké a bolševické rodině. Tak co jiného lze od ní očekávat, než totalitní myšlení, že?

  OdpovědětVymazat
 23. 😂
  Unknowne, tvoje fantazie je docela úchylná, tohle by mě teda nenapadlo. :D

  Základ je nepřehánět.

  OdpovědětVymazat
 24. Unhowne, už mi konečně prozradíš něco o tom jak Banderovci osvobodili Prahu?:-D

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Kubrt, začátek dobrý ale komouši nebyly bolševici. Je jimi prolezlá celá státní moc a přidaly se k nim nový bojovníci po celém světě. Co by potřebovala ta paní jsem napsal výše. Dodám jen UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. praděda 12:13
   To by mne teda zajímalo, jaký je podle vás rozdíl mezi komunistou a bolševikem? Z historického hlediska žádný, protože bolševici byli jen nositelé radikálních komunistických myšlenek, na rozdíl od umírněných menševiků. A jelikož je Ďourová nositelka radikálních levicově totalitních myšlenek, tak zcela zjevně vykazuje bolševické rysy.

   Vymazat
  2. Kubert 12:34
   Už jsem to tady před pár dny psal. Rozdíl je obrovský. Třeba jako například mezi kurvou a prostitutkou. Prostitutka je řemeslo, dokonce i vcelku prospěšné, kurva je charakter. Komunista je příslušník strany prosazující děnickou třídu jako tu jedinou která tcoří hodnoty a sociální spravedlnost, třídní rovnost a jiné vcelku srozumizelné byť možná trochu naivní aspekty lidského soužití, bolševik je celou svojí podstatou hajzl, prodejná hyena nejhoršího typu, schopná za funkci, moc a kus žvance nechat popravit i vlastní matku. Bolševik je svojí podstatou nesmrtelný a přežívá dnes i v rádoby "pravicových stranách" (Bartošek, Hamáček, Zaorálek, Sobotka, Kalousek,Rakušan, Bartoš,Topolánek,Němcová...to jen namátkou).

   Vymazat
  3. Kastelan 13:04
   Tak jistě máte pravdu v tom, že naši současní parlamentní komunisti jsou mnohem umírněnější a demokratičtější, než bolševici v jiných, tzv."demokratických" stranách, kteří se schovávají za falešnou nálepku "liberálové". Ale nic liberálního na jejich jednání rozhodně není.
   Takže s tímto bych určitě souhlasil, že současní liberální "bolševici" rozhodně nemají nic společného se současnými komunisty.

   Vymazat
  4. Kubrt a Kastelan, je to jinak. Doporučuji shlédnout video Pjakina z 1.2.2021. Je to tam docela pěkně rozebráno a zároveň úvaha kam by svět měl směřovat.

   Vymazat
  5. Pradědo, 18:49
   Já samozřejmě vím, kdo historicky bolševici byli. Ten můj komentář byl myšlený jako nadsázka. Na video kouknu. :-)

   Vymazat
 26. Kdo uvěří, že "demonstranti" pronikli do Kapitolu bez podpory "zevnitř" , tak je jenom bloud, který nevěří "vrtění psem"!!!! Pokud by moc chtěla , tak do Kapitolu neproklouzne ani myš!! Byl jsem dost dlouho v USA a ve W. DC, takže vím přesně o čem mluvím!! Dokonce, kdyby moc opravdu chtěla , tak nebude před Kapitolem ani noha!! Není problém , aby byl během hodiny vyhlášen zákaz shromažďování před Kapitolem a to si můžete být jisti , že zde nebude do hodiny ani veverka na trávníku, to lze snadno doložit!! Takže "cirkus" v USA pokračuje pěkně podle notiček nadále!! Trump měl zablokovány sociální sítě , prostě "demokracie" a lá USA v plné kráse a nahotě!!! A USA náš přítel nejvěrnější a s USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak! To se netýká obyvatel USA, Američané jsou lidé stejní jako jinde na světě , pouze jsou daleko sofistikovaněji, politicky zneužíváni již několik desetiletí!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:18 Pochopitelně! Ale Jourová tomu evidentně věří. A to vypovídá o tom, že je psychicky snadno ovlivnitelná, možná až labilní. Pravděpodobně též podprůměrně inteligentní a možná dokonce nenávidí Trumpa.
   Bojím se, aby se vše, co navrhuje, neobrátilo proti ní samé při jejím neblahém duševním rozpoložení. Jak jen jí pomoci !?

   Vymazat
  2. kolokol 13:16
   Vaše slova by ovšem vysvětlovala, proč jsou do vedení EU dosazováni téměř bez výjimky lidé jejího typu. Marxisti, maoisti, trockisti, zelení a genderoví fanatici, či jen obyčejní blázni, kteří se dnes schovávají za jednotnou nálepku "liberálové".
   Ostatně, jednání vedení EU už nějakou dobu vykazuje znaky jednání chovanců psychiatrické léčebny.;-)

   Vymazat
  3. kolokole 13:16
   Já se bojm, že tomu sama nevěří. Ona spíš věří těm několika stům eurům co jí každý den její funkce cinknou do kapsy. A že nějkou ČR, její občany a celou demkracii má ná háku.

   Vymazat
  4. Kolokol: ona to má jako nástroj pomsty všem.
   Kdo ji nechal zavřít?
   Kde se mohla vyhoupnout do vrcholných funkcích?
   Potom se beztrestně zříct dosazovatelú?
   Vlastně je to mstivá fúrie a její rodiče jsou ti kdo ji dostali do krymu.

   Vymazat
 27. Včera ještě hejtman KUBA horoval pro nouzový stav!! Dnes již tvrdí opak. Samozřejmě se podřídil demokratickému centralismu vedení. Pan hlavní pirát dvakrát opakuje demokraticky na internetu hlasování dokud není zvolen předsedou. Hlavní zásada členů politických stran-DRŽET HUBU A KROK, jinak nedostanete prebendy!!!Závěr: Stačilo by pár předsedů politických stran, žádní členové a tak by mohli demokraticky??? volit, nikdo by je nemohl volit ani odvolat, no to by byla paráda!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlasatec 12:22
   Kuba je vykutálenej jako mičuda a všechno má dobře vymyšlené. Ten hraje především o křeslo ve vedení ODS. Tak teď lavíruje mezi tím, jak nejvíc uškodit vládě, aby získal body u členů ODS a přitom nechat padnou největší část viny na Fialovo vedení.

   Vymazat
  2. Nejhorší je, že čas běží a 10 milionů sleduje nekonečnÿ pingpong politiků a zatím každý 10.tÿ už prodělal infekci virem nižší kategorie a máme cca 17 000 zemřelých. Co bude dál ?

   Vymazat
  3. Adonisi zachovejte klid. Poslechněte si doporučení virologické kapacity p. Igora Gudnareva. Doporučuje vitamín D3, čaj s citronem a nepouštět k rozhodování o zdraví lidí politiky a farmaceutické firmy.

   Vymazat
  4. Pradědo, snad ještě jako ve středověku nasypat vápno na práh domu.

   Vymazat
  5. Nejdříve si zjistím co tam všechno říká a potom odpovídám. Je to dvacetiminutový rozhovor. Jinak vápno se k dezinfekci stájí používá i dnes. Víte o tom?

   Vymazat
 28. Asi nejúčinnějším opatřením by bylo toho trola úplně ignorovat,ale chápu,že je někdy těžké jeho výblitky nechat bez povšimnutí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, trola ignorovat, nereagovat. Při nejbližší příležitosti bude redakci stejně smazán.

   Vymazat
 29. Pro uklidnění a pochopení co se to vlasně v bývalých USA = SSA /spojené státy americké/ DĚJE...
  ...https://qactus.fr/2021/01/20/q-infos-resume-rapide-de-la-journee/


  Pred par tydny prezident Trump podepsal zakon o povstani coz znamena ze zadny jiny president nemuze slozit prisahu. Svoji moc tim predal armade proto byla armada najata ne proto aby chranila deep state jak si oni mysli. Biden byl inaugurovan 17 min predr polednem takze je to neplatne navic Trump byl v tu dobu porad prezident. Akt z roku 1871 ktery delal Ameriku korporaci byl zrusen tudiz Amerika je zase republikou a podle ustavy je prezident inaugurovan 4. Brezna. Trump ani jednou nepripustil Bidena a nikdy se ani nezminil o Bidenovi a Harris v jeho projevech misto toho stale opakoval ze nejlepsi teprve prijde. Vrati se zpet v nove forme coz znamena s novou administrativou jako 19. Prezident nikoliv 45. Kazdy okolo nej neustale opakuje ze Trump bude dalsim prezidentem takze neni duvod to vzdavat!

  OdpovědětVymazat
 30. 15 z 88 t.j. 17,1% příspěvků k ďourovic holce od unkhovna, všechny vulgární, bezobsažné a napadající.

  To chce cenzuru admine. Asi na stará kolena změním postoj ke svobodě slova. Lidským satanským zrůdám, by mělo být měřeno třikrát a dost a pak 99x zaracha a tak opakovaně, jinak je nikdo nevychová k lidskosti (ale asi na NR se vychovávají ti ostatní a nemám odvahu pojmenovat k čemu). Jo bývali Čechové, bývali....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ďuro 14:51
   No adminovi to asi evidentně nevadí, raději smazal mé ohrazení se vůči trollovi J.J. které byl v podstatě slušné. Tak jsem z toho ještě trochu rozčarován. Už na tyhle blby nebuduu raději reagovat vůbec.

   Vymazat
  2. 16:10- J.J. může být Troll ale v tom případě mu děláte "medvědí" službu svojí výškou IQ.

   Vymazat
  3. Vážení, byl jsme 24 mimo počítač v krajinách zasněžených a krásných. Mezitím to tu zaneřádil idiot Unknown a vy jste mu, milí přátelé, opět skočili na špek a diskutujete s ním. Pak přijdu, idiota vymažu a vaše "reakce" na blba zůstanou. Navíc to vypadá, že odpovídáte někomu úplně jinému a ostatní čtenáři to nepochopí. Proč na idiota Unknowna reagujete? Vždyť bude stejně po čase stejně smazán.

   Vymazat
 31. Americký miliardář věští konec kapitalismu. Do dvou let čeká revoluci


  Pokud politici neprosadí radikální změny, které zastaví narůstající nerovnost mezi lidmi, dojde už v příštím desetiletí ke vzpouře a rozpadu společnosti. S tímto varováním nepřichází žádný komunista ani socialista, ale jeden z nejznámějších žraloků západního finančního světa, americký miliardář Ray Dalio.

  I když se v poslední době snaží takzvaně „zachránit svět“ před sociální katastrofou i mnozí další bohatí lidé, v případě devětašedesátiletého Dalia je varování před „koncem současné formy kapitalismu“ obzvlášť pikantní. Jedná se totiž o finančníka, který své jmění odhadované na 18,4 miliardy dolarů, získal především spekulativními obchody a správou rizikových „hedgeových“ fondů. Nyní se snaží dokázat, že systém, jehož prostřednictvím pohádkově zbohatl, je špatný a musí se změnit.

  „Zbývají nám už jen dva roky na to, abychom zachránili naši společnost,“ napsal Dalio v rozsáhlé eseji. Na jednatřiceti stranách se snaží vysvětlit, proč právě jemu, v pravém slova smyslu finančnímu žralokovi, připadá současný „kapitalismus“ neudržitelný. Ve zkratce řečeno proto, že už dávno přestal být údajně systémem rovných příležitostí.

  „Mnoho let jsem pozoroval, jak se kapitalismus vyvíjí způsobem, který dnes pro většinu Američanů není dobrý,“ tvrdí Dalio. Současný kapitalistický systém v nejvyspělejších zemích světa podle něj vytváří stále se obnovující spirály, které na jednu stranu vynášejí vzhůru majetné a srážení dolů ty nemajetné.  To zvyšuje míru sociální nerovnosti jak v oblasti příjmů, tak majetku. Na jednom z použitých grafů ve své eseji Dalio tvrdí, že 60 % Američanů se za posledních 50 let vůbec nezvedly reálné příjmy, zatímco zbytku těch bohatších stouply o 40 %. Desetině těch nejbohatších dokonce dvojnásobně. V další grafice pak Dalio dokládá, že pouze polovina všech obyvatel USA má dnes vyšší reálný plat, než jaký měli jejich rodiče. V sedmdesátých letech minulého století přitom bralo více peněz, než jaká byla reálná mzda jejich rodičů, kolem 90 % pracujících. Jedno procento nejbohatších Američanů dnes vlastní přes polovinu veškerého privátního majetku v zemi a s každým dnem majetkový přesun zdola na absolutní špičku pokračuje.

  Pokračující koncentrace bohatství do rukou stále menší skupiny těch nejbohatších podle Dalia vede k údajně tomu, že už se nedá mluvit o rovnosti příležitostí, a to ani v oblasti školství. Chudí nemají na to, aby zaplatili dětem dobré školy, zatímco bohatí si vytvářejí svůj vlastní svět, v němž umožňují prestižní vzdělání a kariérní růst i dětem, které by často bez peněz rodičů nevystudovali.

  Dalio přičítá svou úspěšnou kariéru také tomu, že jako dítě ze střední třídy vyrůstal v úplně jiné době než dnes. „Byl jsem vychováván ve víře, že všichni Američané mají rovné příležitosti k základní lékařské péči, dobrému vzdělání a práci. A že je to spravedlivé a nejlepší pro blaho společnosti jako celku,“ tvrdí ve své eseji miliardář. Jenže současné forma kapitalismu už podle něj rovné příležitosti nenabízí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdělání jen pro někoho

   Děti z chudých a chudších rodin mají údajně jen minimální šanci, že si podobně jako on splní svůj americký sen a postoupí do vyšších společenských pater. To vede k tomu, že společnost jako celek přichází o talenty z chudších vrstev, jejichž potenciál nevyužívá, zatímco řada těch méně schopných a talentovaných žije v přepychu. Dalio ve své prezentaci například tvrdí, že celkem 40 % dětí z nejchudší pětiny amerických rodin zůstane v této příjmové skupině i v dospělosti zůstane, nikam se neposune.

   Podle amerického miliardáře se pak může početně stále větší část společnosti cítit kvůli neexistenci rovných příležitostí frustrována. To vytváří podhoubí pro růst různých populistických a radikálních hnutí a v konečném důsledku i prostředí pro vznik katastrofálních sociálních otřesů. A to už právě v horizontu zmíněných dvou let. „Nyní se nacházíme ve zlomovém bodě, kdy se i lidé s různými ideologickými názory musejí dát dohromady a přepracovat systém tak, aby byl koláč rozdělen spravedlivěji. V opačném případě zažijeme obrovský konflikt a revoluci, která ublíží úplně všem a přispěje i ke zmenšení koláče,“ varuje Dalio.   Jeho návrh řešení obsahuje celkem pět bodů, z nich nejdůležitější je ale podle něj právě nutnost celospolečenské a politické shody na tom, že pokračující sociální nerovnost ohrožuje stabilitu společnosti a musí se s ní tedy něco dělat. Dalio dále zmiňuje třeba vyšší zdanění bohatých, uvalení speciální daně na zisk z „neproduktivní činnosti“, státní podporu programů, které přispějí k odstranění chudoby a rovným příležitostem. Jako jeden z důvodů narůstající sociální nerovnosti vidí miliardář i politiku centrálních bank v USA i Evropě razící politiku nízkých úrokových sazeb. To podle Dalia vede k zatraktivnění kapitálových investic, jako jsou akcie, které však opět nahrávají bohatým, jež si takové investice mohou dovolit.

   Pokud je, jak tvrdí miliardář, ještě šance na odvrácení hrozící sociální revoluce, pak zásadní budou výsledky nadcházejících voleb a názorové preference politiků, kteří z nich vzejdou. „V příštích dvou letech proběhnou rozhodující volby v USA, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Francii, Německu a Evropském parlamentu,“ píše Dalio s tím, že výsledek bude mít zásadní dopad na řešení otázek popsaných v jeho eseji.

   Vymazat
  2. Ze spekulanta prognostikem

   Otázkou ale samozřejmě také zůstává, proč se právě „spekulant“ a finančník Dalio cítí povolán k tomu, aby předpovídal budoucnost kapitalismu. I na to má miliardář, zařazený agenturou Bloomberg mezi stovku nejbohatších lidí světa, svou odpověď. Zbohatl totiž údajně právě kvůli tomu, že byl celých padesát let dobrým prognostikem. „Základní součástí mé práce bylo předvídání vývoje ekonomik. A to je přesně to, co dělám ve své eseji,“ tvrdí Dalio.

   Svým varováním se zařadil mezi desítky dalších miliardářů a filantropů, kteří varují před rozpadem dnešní společnosti kvůli narůstající sociální nerovnosti. V USA i Evropské unii dokonce vznikají spolky „superbohatých“, které se snaží přesvědčit politiky, aby na ně a další boháče uvalili vyšší daně nebo speciální daň z majetku. Filantropie a sponzorství totiž problém údajně neřeší. V USA prosazuje požadavek na přerozdělení peněz od bohatých organizace Patriotic Millionaires (Vlastenečtí milionáři) složená ze zhruba 200 „superboháčů“. Požadavky spolku nedávno podpořil i druhý nejbohatší člověk světa, zakladatel firmy Microsoft Bill Gates.

   Podobné spolky „suberbohatých“, kteří chtějí více zdanit sami sebe, fungují už dlouho i ve Francii, Německu a dalších zemích. Jejich snaha změnit současnou podobu kapitalismu směrem k údajně spravedlivějšímu rozdělení zdrojů a zisků z nich má přitom jedno společné. A sice pragmatickou obavu z toho, že případné sociální nepokoje by tvrdě zasáhly i ty nejbohatší.

   Německý spolek „Appel für eine Vermögensabgabe (Výzva k dávce z majetku)“, k němuž se hlásí 70 bohatých německých podnikatelů, rentiérů a investorů, proto kromě vyšších daní pro bohaté žádá i jednorázové odvody ve výši 10 % z jejich čistých aktiv. Němečtí milionáři, sdružení v této organizaci, podporují i požadavek na zmrazení manažerských platů tak, aby stonásobně a více nepřekračovaly průměrný plat. Tvrdí přitom, že jejich požadavky nemají nic společného se socialismem, ale odkazují na „zlaté časy kapitalismu“ ve druhé polovině minulého století.

   „Považuji za skandální, když dnes manažer velkého koncernu bere třeba stokrát víc než průměrný zaměstnanec. Před třiceti lety byl takový rozdíl maximálně dvacetinásobný. A společnost přitom vykazovala vysoký hospodářský růst, málo nezaměstnaných a relativně spravedlivé rozdělení vytvořeného národního bohatství,“ řekl v dřívějším rozhovoru s autorem toho článku jeden ze zakladatelů německého milionářského spolku Dieter Lehmkuhl. Zatím žádná z podobných iniciativ „superbohatých“ ale nepřesvědčila politiky, že popisovaná hrozba sociální revoluce je skutečně reálná.

   Vymazat
  3. Jo jo, bojí se o kapitalizmus. I když dojde v nějaké míře ke snížení parazitizmu, bude to zase jen dočasně. Následující parazité, právě vychované a vzdělávané v uváděných rodinách a školství, začnou opět svůj boj o zvrhlost a degeneraci. Kapitalizmus byl proti feudalizmu pokrok, ale základ zůstal stejný, jenom se rozšířil počet otroků. Zatím vnímám jen v Rusku a Číně nějakou snahu o kapitalizmus se sociálními aspekty. Z toho by mohla časem vzniknout jiná forma soužití lidstva na planetě Zemi.

   Vymazat
 32. Unhowne, ty jsi jednoznačný vědecký důkaz toho, proč by blízcí příbuzní spolu neměli mít děti.;-)
  A pořád jsi mi ještě neodpověděl, jakým zázračným způsobem ti tvoji milovaní Banderovci osvobodili Prahu?

  OdpovědětVymazat
 33. Jenom bych zde ještě k článku poznamenal, že "kapitalismus" a hlavně katolická církev povraždila daleko více lidí, než za období stalinské diktatury v SSSR a to je možné snadno doložit! Katolická a jiné církve měly více času na vraždění, jenom v té době nebyla ta morální hlediska tak přísná! Nepokřtěný jihoamerický idián a jeho život , byl pro "správné" a zbožné katolíky z Evropy asi tak cenný jako život kozy!!Oni vraždili a potom se šli "vyzpovídat" a dostali v kostele "rozhřešení" a tak to fungovalo ještě v 19. století!! Kolik zemřelo otroků během přepravy a když byli otrokáři překvapeni na moři a už tehdy bylo otrokářství zakázáno , tak šel "náklad" do moře a nebyli žádní svědci!! Tady jsou veliké úspěchy amerického kapitalismu a otrokářství!! Pořád vykřikují cosi o Stalinovi, ale časový rozdíl mezi těmito zločiny je cca 50 let!! Takže Stalin byl vrah , ale "kapitalisté a katolická církev", to byli andělé!! To je právě ta stále sílící deformace dějin, kdy jeden je špatný a ten druhý je překvapivě dobrý!! Koncentrační tábor "vymysleli" Britové ještě před první světovou válkou v Jižní Africe!! Hitler a Stalin je pouze přivedl k dokonalosti!! A tak bychom si mohli vyprávět pořád!! Špatní komunisté a ostatní byli svatí! Jenom zda nebyl ten "komunismus" pouze určitou reflexí všeho toho vraždění před tím! Na to nejsem tolik historicky vzdělán, abych vyslovil nějaké jasné soudy, pouze mně štve současná jednostrannost pohledu na dějiny!!

  OdpovědětVymazat
 34. Hodný člověk 15:35
  Tomu by tak pomohla jedině lobotomie krumpáčem. Prokopnout a vylít všechny ty sr@čky co má uvnitř. Už teď dopředu lituju patology, kteří by ho měli jednou pitvat.:-D

  OdpovědětVymazat
 35. Ukázalo se, v jak nesmyslné době žijeme. Zatímco na covid umírají lidé ve všech zemích, vojenské bloky zbrojí usilovněji než v minulosti. Pokud by platilo aspoň něco málo z těch ušlechtilých hesel, kterých mají politici od rána do večera plnou hubu, vrhly by se prostředky místo na rakety, letadla, ponorky a tanky na vývoj bezpečných vakcín a na přípravu kapacit pro případ, že přijde ještě horší pandemie. Spíše to ale vypadá, že vojáci všech stran budou cvičeni na boj v rouškách, aby se proboha někdo nenakazil, než ho ten druhý zabije. Takhle dnes funguje naše civilizace.

  OdpovědětVymazat
 36. Unknown je zcela nepochybně pánské přirození, v tom nejvulgárdnějším slova smyslu!!

  OdpovědětVymazat
 37. Werich , o válce.
  Bude válka ? Nebude ! Tak proč zbrojíme ? No aby byla !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovím si doplnit ... Jménem civilizace...
   P.S.
   J.W. a jeho ... nehádejte se, prosím vás...
   Tady chybí.

   Vymazat
 38. Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid,
  jen nevidět, jak žebrá poctivec,
  jak dme se pýchou pouhý parazit,
  jak pokřiví se každá dobrá věc,
  jak trapně září pozlátko všech poct,
  jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč,
  jak lidskou slušnost korumpuje moc,
  jak zchromlá vláda na nás bere bič,
  jak umění je pořád služkou mocných,
  jak blbost schopným poroučí,
  jak prostá pravda je všem jenom pro smích,
  jak zlo se dobru chechtá do očí.
  William Shakespeare

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od doby pana Shakespeara už nějaký staletí uteklo a ta pravda a láska ne a ne zvítězit, pořád ty chudinky někde chcípají za plotem.....

   Vymazat
 39. Hodný člověk
  Jo, Unhown je dneska v ráži. Asi svévolně vysadil antipsychotika a potom to má takovéto dopady.:-D

  OdpovědětVymazat
 40. Varovani obyvatelstva pred ockovanim mRNA vakcinami (napr. ASTRA ZENECA, Pfizer Biontech).
  Vedci v USA poukazuji na tzv. ADE Syndrom, ktery muze po ockovani novou nakazou vzniknout a ma smrtelny ucinek.
  Tato informace je lidem zatajovana, nebo ji politici, ani lekari neznaji a vystavuji obyvatelstvo smrtelnemu riziku!
  https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5

  OdpovědětVymazat
 41. Debile kdybys psal bez hacku rekl bych zes debilo ze Smichova .Ten psal v podobnem duchu idiota ale byl zase uplne zblbly do Trumpa zato ty jsi idiot zblbly do cehokoliv kde muzes skodit a otravovat ze zadu ,typicky zidobolshewik

  OdpovědětVymazat
 42. Ve věci odsuzování Trumpa paní Jourová asi zapomněla co si prožila když si někdo řekl, že ona půjde do basy - hodně krátká paměť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak si to pamatuje velmi dobře a již to nechce nikdy zažít, a proto funguje jako hodinky (švýcarské).

   Vymazat
 43. 19.13
  Nazdárek, Imbošku!
  A co jinak, hrabe, hrabe?

  OdpovědětVymazat
 44. Chudák puta. Ale kdo by se neztrapnil za půl mega měsíčně, že?

  OdpovědětVymazat
 45. prave ted 4:10 zprava z AP: Donald Duck nevinen 57:43 hlasy

  OdpovědětVymazat
 46. Takhle to dopadá, když se stane koza zahradnicí. Meeeee. Je to ostuda slušných lidí naší země.
  A jelikož: Koza patří do chlíva
  tak si to tam užívá.
  Myslí na nás, v ruce hůl
  osel radí, tleská vůl.

  To však je jen pravdy půl, je to také zlatý důl !

  OdpovědětVymazat
 47. Jsem zvědav jak se tomuto stvoření dnes bude spát. Americký Senát dnes rozhodl že Trampa nemohou trestně stíhat jelikož se ničeho nedopustil. Já budu spát dobře.

  OdpovědětVymazat
 48. Na besedě u Solovjova (prvních asi 36 minut)
  https://www.youtube.com/watch?v=RCzesqrBdaA
  zformuloval sympatický profesor tři podmínky barevné revoluce:

  1. Neomezená informační válka, šíření fejků (u nás sračkomet Svobodná Evropa).
  2. Vnesení rozkolu do společnosti. Přesvědčení společnosti, že za jejich menšinou je většina cestou svojí legalizace začátkem jednání s legální moci (u nás se bezvýznamní lidé dostali k Adamcovi)
  3. Vizuální obrazy, maximálně zjednodušený symbol (u nás heslo „jdeme do Evropy, oni nám pomohou“, i když nás nakonec vykradli). Slibují, že na troskách minulého systému, vybudují něco nového a dokonalého. Jako byste slyšeli našeho Dlouhého.

  Jestliže existuje barevná revoluce, proč by neměla být barevná kontrarevoluce. Barevné kontrarevoluce se Jourová bojí jako čert kříže. Začala neomezenou informační válku s opozicí.

  OdpovědětVymazat
 49. Okecávat, že lidem i akreditovaným novinářům a znalcům zavřou ústa, ergo "huby" se dá všelijak - Nechci být vulgární vůči ženám, ale pokud se to bude dít, nenecháme to přece tak ...!!! SARROS1234.BLOGSPOT.COM

  Ječmen
  OdpovědětVymazat
 50. Řekněte mi lidi zlatý jak to příjde,že tetka kterou málem zavřeli, radí z centra Evropské slepičárny světu, že by měl zatočit s řádně zvoleným prezidentem USA. To síla že ?

  OdpovědětVymazat
 51. Je to neuvěřitelný skandál, Brusel místo aby zadržoval vakcínu proti covidu-19 v EU pro vlastní občany tak nechá její výrobce v EU tu vakcínu v masivním měřítku vyvážet mimo EU. Oni kašlou absolutně na své občany, udělali to minulý rok zrovna tak když před nástupem té pandemie vyprodali všechny sklady s rouškami mimo EU.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.