Reklama

pondělí 1. února 2021

KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti hlasovali v Evropském parlamentu za potrestání České republiky.

 

Ivan David
1. 2. 2021

Uprostřed ledna tohoto roku byl v Evropském parlamentu projednáván návrh zprávy O aplikaci práva EU 2017, 2018 a 2019 (A9-0270/2020). Jedná se o soubor návrhů směřujících k dalšímu potlačení suverenity jednotlivých států. Občany ČR by mělo zajímat, jak hlasovali poslanci zvolení v České republice.

Pro tzv. Lex Šimečka, podle kterého se má v každém členském státě každý rok kontrolovat, zda dodržuje lidská práva, a tím má zasahovat do suverenity členských států, hlasovali poslanci KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO. SPD byla proti a Konečná a ODS.

Pro návrh, aby Evropská komise vydávala raději nařízení než směrnice, protože nařízení musejí státy plnit ihned, zatímco o směrnicích jednají v parlamentech což prý zdržuje, hlasovali poslanci KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO. SPD byla proti.

Naše frakce Identita a demokracie (v níž působí SPD) navrhla pozměňovací návrh směřující k zabránění praní peněz nadnárodními korporacemi a neziskovými organizacemi. KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO hlasovali proti.

Naše frakce ID vyslovila „politování nad rozsudkem Soudního dvora ze dne 18. června 2020 ve věci C-78/18, Evropská komise v. Maďarsko, podle něhož je zahrnutí nevládních organizací do oblasti působnosti rámce pro boj proti praní peněz porušením práva EU; vyjadřuje svůj údiv nad zdůvodněním Soudního dvora ohledně výkladu čl. 65 odst. 1 písm. b) SFEU, že praní peněz a financování terorismu jako takové nepředstavují dostatečně závažné ohrožení některého ze základních zájmů společnosti; vyjadřuje politování nad tím, že podle tohoto rozhodnutí se nevládní organizace zdají být nad zákonem;“ Proti tomuto stanovisku hlasovali KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, ODS a ANO.

Naše frakce ID navrhla jako pozměňovací návrh prohlášení o svrchovanosti států EU v otázce daní. KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a poslankyně Maxová z ANO hlasovali proti, ostatní poslanci za ANO se zdrželi. 

Naše frakce ID navrhla formulaci s kritickým postojem k přijímání migrantů včetně nelegálních, a navrhla přijímání migrantů pouze přísně podle Ženevských konvencí. Proti hlasovali KDÚ-ČSL (kromě Šojdrové, která se zdržela!), TOP09, Starostové a Piráti. 

Naše frakce ID navrhla vypuštění boje proti dezinformacím „které se snaží podkopat důvěru občanů v demokratické instituce EU“. Jde o snahu ještě více zavádět cenzuru nepohodlných názorů. Proti hlasovali KDÚ-ČSL (s výjimkou Šojdrové, která hlasovala pro!), TOP09 (mimo Niedermayera, který se zdržel), Starostové a Piráti. ODS se zdržela, ale současně podpořila původní návrh podporující cenzuru.

Naše frakce ID v níž působí SPD se vyslovila proti reformě evropského azylového systému a „účinnějšímu rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy“ a proti tomu, že Evropská komise "zahájila řízení o nesplnění povinnosti proti České republice, Polsku a Maďarsku, které odmítly rozhodnutí o relokaci splnit". 

Tuto reformu a trestání České republiky, Maďarska a Polska podpořili KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti.

Rezoluci jako celek podpořili KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti. SPD byla proti. Ano jako jediní z Renew se zdrželi, proti byli i Konečná z KSČM a ODS.

91 komentářů :

 1. a proto jsou pirati nebezpecna strana NEVOLITELNA !!!!
  perla - co by měla být tesána do kamene - je, že president této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ULTRABOLŠEVICKÁ aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baader a Meinhoff i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"! Podobní vůdcům tzv."Rudých Khmérů" (původně také studentů a "studentů" i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži nakažených morem bolševismu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:47 jako vzdy tve vyblitky a vypadky vuci vsemu "du schwanz" !
   o piratech mas plny web tak neplacej a precti si o nich vic a pak me kritizuj ok? koukam tobe se toho nepovedlo vic😘☺️😀

   Smazat
  2. 15:47 jo a o vas piratech je treba stale zverejnovat ze jste muslimaci drogari nefakcenkove udavaci a treba ultralevicova banda😍😜❤️

   Smazat
  3. Nechápu tu jejich obrovskou voličskou základnu, to jsme vážně národ plný mladých dementů?

   Smazat
  4. Ne, Pavle, jsou mezi námi i staří dementi. I v docela vysokých státních funkcích. 😀

   Smazat
  5. Smrt fasisticko,neomarxistickych modrym trockistum,

   je jasne,ze jsou to oni,kteri pbiji vsechny svoje volice jen to fikna,no tak je vsechny zvolte misto OK SPD a zahubi vas jejich virem C19,,kdy se pochlubili v clanku ze dne 9.11.2015 v casopisu NATURE jak to jejich zli vedci udelali za podpory politickych kreatur a jeste z nasich mrtvol budou vyrabet cervy,aby se usetrilo "zivotni prostredi" je k tomu budou cpat do EU vurtu.
   Fuj to mame v CR hnuj!

   Smazat
  6. 16:49 unhnone nestuj pred spieglem kdyz vypoustis zeleny nektar🤮🤮🤮🤮🤮zvratku

   Smazat
  7. Nebezpeční nejsou jen Piráti, ale také jejich spojenci Starostové, KDU-ČSL a TOP09, jejich hlasování proti naší zemi to jasně dokládá.

   Smazat
  8. na zvlastni prani unhownivaka
   16:49 zkracena verze Piraty Nevolit je to zhoubny nador svetove politiky 🤮🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  9. 16:26
   A to se ještě nestačila projevit inkluze a další "lahůdky" ze školství. Ano, lépe už bylo.

   Smazat
  10. Prosím, aby se zde neuváděly příspěvky fanatiků typu Krteček, které vyzývají k smrti kohokoliv. První, koho případný trest za takové magory postihne, bude jednou tento web a SPD. Už vidím, jak budou některá média uvádět podobné výkřiky fanatiků jako důkaz pravicového (nebo levicového?) extrémismu. Děkuji.

   Smazat
  11. Lidovcům,TOPičům,starostům podle jména a mořským lupičům se bude říkat - "koaliční udavači". Příliš
   udavačů v jedné koaliční bandě nebude dělat dobrotu. Mohou se pak prášit i mezi sebou - a budou vepři kdo je lepší udavač. Fuj jim - nevychovaným práskačům.

   Smazat
  12. Pane TOTO,davam vam za pravdu,ze nekteri tady jsou desni "fanatici" a nejednaji diplomaticky,ale bum pesti do oka a je tu moncl.
   Oni ti Pirati nam tu na nas poslou C19 vir a ten zabije ve svete miliony a jeste to pred nami taji odkud a jak se objevil,kdo ho zkonstruval,proc nesedi v base a proc,jak ty darebaky zaplatili,aby sve spoluobcany zabijeli kazdou chvili novym druhem viru.
   No dobra tak to zkusim diplomaticky brouku.Tak tady to je pro naivni devcatko!

   "Jsem uz delsi dobu obdivovatelka strany Piratu nebot je to jedina strana pro mlade a je tedy nasi budoucnost,budoucnost i Nove republiky,ktera je pry snad pres pana Krtecka nema rada.

   O to vice bych uvitala,kdyby vy Pirati,(vyznajici se dobre v internetu) ten clanek z casopisu NATURE ze dne 9.11.2015 nasli a otriskali tomu zvireti o cumak!
   To je moje jedine zbozne prani,nez usnu."

   Krtecek se omlouva v tom podzemi neni dobre videt na obrazovku a tak se nesmi nikdo divit ze vztekle hodi trochu peprnejsi lidovavy koment,on se pry obdivuje Orbanovi a tak poji trochu vice papriky a neni z neho lekla nacisto mrtva ryba a to je tak cele.

   Smazat
  13. Pirati, zeleni a dalsi humanitne - prizivnicke strany nemaji zadnou statotvornou agendu, jsou to jen podbizive pijavice na pracujici tride v Cesku. Proto je nutne aby segregace (Kovidu) pokracovala jeste tvrdeji, tim se zvysi nezamestnanost delnictva (bolestive) ale take se snizi financni prostredky na financovani prizivnickych post 89 roku humanitnich universit a koleji, a konence humanitni flakaci z Prahy a nabobtnalych vladnich organizaci prijdou o koryta a pak konecne snad mozna, asi, bude lip, ale nejdriv to musi poradne bolet

   Smazat
  14. lide "drogopirat" se spojil se stan zlodeji z ods top kdu udelali koalici jen aby potlacili ANO zatim trochu srazeji % ! tak jsem zvedav co na ne vymysli Andrej! Ano+Spd+Cssd+ bolsevici to by byla "bardzo mocna koalicia"!!!😎😂😘😀a vytrela ostatnim zrak

   Smazat
  15. Mam tu neuveritelnou zpravu.Kdosi se ptal na ministerstvu,zda vakcinace zaruci,ze se zbavi viru.
   Odpoved:vakcina nezbavi cloveka viru,jenom ho ucini resistentnim proti vaznemu prubehu nemoci.

   Vakciny tedy pry nepskytuji imunitu,ale pouze resistenci.

   Podivne,vi o tom nekdo ze zdejsich lidovych komentatoru vice?

   Smazat
  16. PREKLAD SDELENI KRTECEK 5/44

   "ockovana"osoba nedostane zadnou "vakcinu",je dale nosicem viru pro vsechy neockovane,ti pak MUSI do konce zivota nosit ne normalni,ale specialni a silnou rousku,jinak budou C19 nakazeni
   Je to pravda nebo ne?.

   To sdeluje bezmocna vlada prostrednictvim ministerstva a vsehoschopny GR TV za plat pry pul milionu mesidne z penez koncesionaru vam to s pozehnanim parlamentu ZATAJI!!

   Smazat
 2. Konečně není Konečná pod palbou kritiky. Zdálo se, že co udělá, to je špatně. Pane doktore, přemozte se a pošlete ji poděkování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má to těžké, její frakce nově přejmenovaná na "Levice" hlasuje se Zelenými a Piráty a Socialisty a většinou s Lidovci a Liberály, a ona ví, že se dívám na všechny, jak hlasují. To je celé. Když ostatní útočí na nás, tak se přidá. I ona věří v geniální projekt Evropské unie, ale bojí se s ostatními svými hlasovat pro podporu migrace. v minulém volebním období se nebála, než si toho někdo všiml. Tak to je.

   Smazat
  2. Dokud clenove strany KSCM nedokazi vymenit celou "verchusku"

   bude stara propagovat mlcky ten zkurveny neomarxismus ,protoze oni nevi co to je.
   Naleteli na spek ideologii,kterou pro jejich porazku vytvorili specialne banksteri s jejich kapitalismem bez privlastku vychazejicim z gangsterismu,ktery jak vidite ovladl i tak oblibenou stranu,ktera kdysi bojovala za delniky a rolniky nyni pry podporuji jen mensiny,ktere chteji ovladnout vetsinu a poroucet ji,aby znicila demokracii a zalezla do bunkru zubozene OS tj Obcanske spolecnosti ignorantu znicene panem GR TV a jeho PRDLAMENTEM na sracku!
   Konecna prijdte tady k nam,my tu za vedeni SPD a pani ANNY husity já už 0
   KSH uz vytvari ANTINEOMARXISTICKOU ideologii,ktera by se vam hodila do voleb a ne,ze ne ANO!!

   Smazat
  3. Jsou i jiné představy o EU, například směr reprezentovaný Ransdorfem. I současná unie má také světlé stránky a nešíří jenom zlo, například výměnu vysokoškolských studentů a pedagogů. Pojmům levice a neomarxismus málokdo rozumí. Pro mne je nejjednodušší a nejpřesnější označení komunisté. Kdo si ušpinil ruce, tomu se to líbit nebude. Mně se například nelíbí prohnilí demokraté a socialisté.

   Smazat
  4. Výměny studentů je opravdu světlá stránka. Ty nejlepší přeplatí, nepoužitelné vrátí. To je práce "lovců lebek". Samozřejmě je dobré, když vidí, jak to vypadá jinde. Někdy je překvapí nízká úroveň a vysoké sebevědomí. Jako naše lékaře v Británii. Nejde jen o studenty, i mně zaplatili stáž podle vlastního výběru. Navštívil jsem všechny psychiatrické nemocnice v Lotyšsku, nabízené západní země už jsem znal. Výměny mohou probíhat dál, tak jako mezi VB a EU, jen je třeba brát ohled na legislativu obou subjektů. Hodně naučit by se dalo v Číně.

   Smazat
  5. "paní Konečná - nemůžete hlasovat s protistátními Lidovci, bezcharakterními a protistátními zelenými,zkaženými pacholky z ČSSD co se vydávají za levici ale lísají se k ODS, piráty kterým nevadí že Češi berou třetinové platy a Liberály,kteří na konci své vlády vyhlašují amnestii pro své zloděje. To paní Konečná nejde. Pozor na to.

   Smazat
  6. Pane Inkognito,neni mozne rici,ze nerozumite co znamena pojem ideologie VSEM nepratelskeho NEOMARXISMU

   to i KSCM a vymlouvat se ze vam bude stacit vse ignorovat.
   Z diskuzi tady vyplyva,ze varovani z DAVOSU a projev pana Putina mnoho zdejsich lidovych diskutujicich NEROZUMI a jakoby nepochopilo!
   Nic se pry nedeje,vse jde dale v klidu a budeme to bez odporu konzumovat.
   Pri nejblizsim clanku vam zkusit rozebrat na jake straslive veci je v projevu upozorneni a jake jsou tam navrhovany reseni.
   Bude se to tykat kazdeho z vas i vystraseneho pana TOTO,ktery se boji,ze bude web vymazan,kdyz se tady objevi ostrejsi komentare.

   ON SI NEUVEDOMUJE,ZE JE OMYL SE SHRBIT A CEKAT NA
   CENZURU

   a ta pak bude jen "mala".
   To se nestane pokrokove weby budou neomarxisty typu al hamajda,vnitrak CSSD vygumovany bez milosti a vyplati se jeste dnes zkusit,treba i ostreji informovat co se ma dit.


   davam tu co pet minut video,kde je prednaska co za ohlupovani obcanu vcetne KSCM je a na co i dojeli.
   Zkuste si ho inkognito a ostatni pustit nejmene 2x jinak budete obeti ideologie ohlupovani a sve vlastni ignorance!

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Smazat
 3. Je pravda, ze Daviduv dedecek udaval gestapu a jeho otec StB?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown je debil, máme ho tu pro výstrahu, aby nás neovládl nepřiměřený optimismus, že debilové neexistují. Prosím, neragujte na něj on provokuje, aby ostatní odradil od diskuze.

   Smazat
  2. Spinava strana Piratu se nestiti niceho jen,aby zvitezily ty obstarozni dredy

   podivejte se co zase vymyslili ti zvrhlici na doktora,to jsou totiz oni zvrhle propagujici drogy a travu,kterou chteji prodavat pry po zvoleni nasim detem,aby je totalne ohlupili a oni pak maji rajtovat na svych mrtvych oslech stejne jako to delaji dnes oni.

   Zapiste si poradne jejich polit.subjekty zla a zmaru a kdyz je budete volit,pak si nestezujte,ze vam ukradou ti zlodeji a lapkove vsechny aktiva vcetne VSECH vasich penez,nebot hodlaji zrusit hotovost,veskere vlastnictvi a oni se budou krmit bifteky a nam naridi cpat do salamu rozemlete cervy,no lidi chcete se stat nevedomky "lidojedy",tak je zvolte a uvidite to!!

   Smazat
  3. pirati vase dreck strana je NEVOLITELNA !!!! zde oduvodneni:
   perla - co by měla být tesána do kamene - je, že president této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ULTRABOLŠEVICKÁ aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baader a Meinhoff i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"! Podobní vůdcům tzv."Rudých Khmérů" (původně také studentů a "studentů" i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži nakažených morem bolševismu!

   Smazat
  4. Pane David, přesně tak to vnímám i já. Pokud by jsme tady diskutovaly bez jiného názoru, tak se z nás stane UV a to by nebylo dobré.

   Smazat
  5. Demokraturní kádry se neštítí ničeho, ani lživých nařčení. Kopat budou, dokud se nevrátí do klecových lůžek, odkud vylezli.

   Smazat
 4. S odkazem na zde publikovanou, jednoznačnou diagnózu Unknowna renomovaným psychiatrem Dr. Davidem, který ještě jeho dřívější diagnózu IDIOT zkorigoval na DEBILA, je nezbytně nutné to hovádko boží ignorovat a vydržet do doby, než NR poběží na nové platformě a bude možno toho vlezlého DEBILA natrvalo zablokovat. Jsem zvědav, kam ho jeho řídící orgán potom nasměruje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, přesto za sebe doporučuji a souhlasím s tím, aby editoři jeho, zejména osobní urážky a napadání mazali. Jakkoliv je to odstrašující dobytek, není třeba si nechávat zasvinit věcnou diskusi slušných lidí.

   Smazat
  2. Pane Kalensky,je to velice obtizne,ale musime se naucit

   bojovavat za nase prava, demokracii, svobodu a obcanskou primou demokracii ihned, jako tady na NR takovymi komenty ktere budou smerovat k neutralizaci techto nastupujicich dalsich zlodeju a lapku a jejich zniceni do mrte anebo taky ne.
   Jinak zazijete vsichni "pochod institucemi",vybijeni lidi na cele planete ,podobne svetove valce a oni uz nechteji jako za Hitlera "Krev a pudu"v,ale oni chteji stejne jako on ten diktator Hitler

   MOC

   a to za kazdou cenu,vzdyt to vidite.
   Toto je spolecnost i "spinaveho" vykonu a to znamena,ze se nikdo nebude ptat jakym zpusobem a kolik jste zavrazdili spoluobcanu,ale bude vas obdivovat,ze jste se dostali k moci a na vse ostatni budouci otroci koncernu,kterym zavrou na zips i pusy, stejne maji a budou muset zapomenout,coz nas uz naucila historie.
   Mudsime se jako volici muset naucit pouzivat taktiky vyuziti sily protivniku ,tech spinavych zlodeju a lapku v nas prospech!
   To se naucit i kdyz tezce jde,dokud se ti smradi jeste hybou !
   Jen se podivejte jak se meni narod mistru sveta ve skoku na spek CR se zvoneckem pod krkem,na aktivni volice a obcany.
   To je ono pravo!

   Smazat
  3. Pojmy idiot, imbecil, debil byly nahrazeny korektními nízký, střední a lehký stupeň mentální retardace. Na podstatě věci to nic nemění, jenom to mate, protože "lehká mentální retardace" je těžká porucha, jako znalec, jsem to musel u soudu vysvětlovat. Shora zmíněné pojmy tedy už zase nejsou diagnózami, ale nadávkami. Proto jich mohu užívat.

   Smazat
 5. Děkuji panu Davidovi za informaci, která mě ovšem příliš nepotěšila. Promiňte, ale výraz "prodejné svině" na adresu europoslanců, kteří hlasují proti vlastnímu státu nemůže být snad považován za hrubost...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad jednou přijde Den zúčtování a potom se budou divit.

   Smazat
  2. Pitati chteji pouzit hitlerovske heslo v originale znejici Ukrademe vam vasi moc volicu at chcete nebo ne a stejne zase zacneme vrazdit zidy a vas ostatni ovcany strcime opet do koncentraku a tam budete mit mezi sebou plnou svobodu dokonce i slova..

   ES KOMMT DER TAG!,PRY!!

   Tak je vsichni za to zvolte!!

   No ni?

   Smazat
  3. 17:56 spravne jen dodame lomikare lomikare do roka a do dne.....ze?

   Smazat
  4. Samozrejme asi vsichni doufaji,ze se vse vyresi mirne

   a jaksi samo a bez raznych slov,to se jaksi nenosi a "neslusi".
   Dovolim si upozornit,ze pravy opak muze byt pravda.

   Pani ANNA husita z KSH pise.

   "Mirne a hezky poslusne "neco" na zpusob ovecky ci "duse holoubka"tj tzv Slovana je povazovano KRIZAKY za slabost a proto nemaji pry Slovane narok na zivot a musi byt znovu jakymkoli zpusobem zabijeni.
   Nekteri Cesi se dokonce prevlikaji za podpindostniky a donaseji Krizakum,ze je nutne neposlesny lid trestat,no a vypada to tak,ze se v historii jen HUSITE dokazali tomu postavit.
   N½yni se drzi koryt na pr KDU-CSL,ktera zradi vzdy a vsude,kde se objevi!"

   Ma byt tato pravda pani ANNY povazovana za fanatismus?
   Pak ovsem uz brzy nezbude nikdo v česke kotline a zadny SOLIDARNI STAT se taky konat nebude!

   Chce nekdo zase 100 nebo vice let dobu TEMNA,tak ten muze mit brzy prilezitost a vzpomente si,ze to zacalo u sousedu koncentracnimi tabory,ktere se uz pripravuji v Nemecku pro neposlusne odmitace ockovanim nedodelkem pry vakciny mRNA,ktera ma jen 5 mesicu imunitu a nikdo poradne nevi kolik lidi po ockovani natahlo backory!?
   to,ze mame "precedu"jen do pohodicky a ten se bude vzdy vymlouvat,ze vinno je EU,to na veci nic nemeni,otazka je kdo mu porucil,ze nesmi zajisti ani v licenci vyrabet SPUTNIK V?

   Smazat
  5. Jsou i silnější a taktéž pravdivé výrazy než prodejná svině.
   Nejhorší na tom je, že až bude po všem, tak tyhle svině, nám budou podsouvat naší zbabělost a neschopnost se bránit.
   Opět budou zalezlý ve svých potkaních dírách a kázat o naší národní slabosti.
   Ať se nikdo nedivím při zvolení expresivních výrazů na jejich adresu.
   Vymrdaní vykurvenci bez svědomí.

   Smazat
 6. Z jednoho úhlu pohledu se zdá, že čím více budou dotyčné kolaborantské politické subjekty dělat tyhle sviňárny, tím dříve se občané doopravdy naštvou, a budou chtít změnu. Jenže z druhé strany je zase ticho, absolutní mlčení většiny medií, které nevěstí nic dobrého. Zatloukat, o čem se nemluví, to neexistuje,není pravda, nebo je to jinak...
  Obávám se, že až se občané opravdu probudí, a dojde jim, co se děje, bude už možná pozdě. Velmi pozdě.
  Letos budou volby do Parlamentu. Je to dost možná jedna z posledních šancí něco s tím udělat. Chce promyslet, jak využít možnosti inernetu, dokud ještě není úplně kontrolovatelný. Piráti to umí, mají na tom postavenou strategii.
  Umím si představit, jak to využít i pro normální soudné občany, i ty dříve narozené (taky už něco umí). Ale musí se toho někdo ujmout, SPD, podle mého soudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SPD je treba vytvorit podporu vsech volicu z transformujici se pömalu ,ale jiste z naprosto zdemolovane OS na ČSV tj ceskou spolecnost volicu a svym uz vznikajicim programem podporit vsechny polit.subjekty,ktere si body Programu volicu dokazou vlozit do svych 31 let nefungujicich bokovych listu.

   Jinak jsou nam obcanum jak je videt z 31 lete znicujici historie, naprosto nepotrebni!

   Smazat
 7. Čtyři videa z Bruselu

  https://www.tscheldt.be/wp-content/uploads/2020/06/Marketing-campagne-voor-het-Vlaamse-Belang-succesvol-tScheldt.mp4?id=0

  https://www.tscheldt.be/wp-content/uploads/2020/06/De-Brusselse-politie-was....-weg-zeker-tScheldt.mp4?id=1

  https://www.tscheldt.be/wp-content/uploads/2020/06/Brussel-nogmaals-waar-is-de-politie-tScheldt.mp4?id=2

  https://www.tscheldt.be/wp-content/uploads/2020/06/Brussel-7-juni-2020.mp4?id=3

  A to ti protinárodní, prodejní paraziti, pardon europoslanci, nevědí a nevidí?

  OdpovědětSmazat
 8. Nedostatek argumentu spinavych piratskych zlodeju a lapku vede

  k pouzivani invektiv a niceho jineho.
  To vidime i u naseho skveleho cara,ktery pry ma "majetek"a brzy se pusti ten navaleny i do revize milenek a manzelek a co maji za "muziky"jeho dcery.

  Jen tak dal a hustsi kapky na tento spek skoci uz jenom opravdovi hlupaci a vznikne jeste vetsi podpora volani po Nove republice!

  OdpovědětSmazat
 9. Perfektní a díky pane David. Musíme se snažit přesvědčit co nejvíce lidí do nastávajících parlamentních volem. Já s tím nemám žádné zkušenosti ale je potřeba nějaká aktivita na Twitru a Fetbuku, nebo co užívá mladí lidé.

  OdpovědětSmazat
 10. 18:16🤮🤮🤮🤮🤮🤮NfC

  OdpovědětSmazat
 11. Ano, musime si to pamatovat do voleb!

  OdpovědětSmazat
 12. Ivane, vždyť víš dobře, že se "dočkají"! A ne jen spravedlivé odplaty... Jako "správní" revanšisté...

  OdpovědětSmazat
 13. Unknown spoléhá na to, že ho nelze donutit, aby svá tvrzení dokázal. Doporučuji povídku Karla Čapka "Anonym". http://ld.johanesville.net/capek-04-bajky-a-podpovidky/42

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu jsem cetl a tak si ho taky predstavuji jako zbabeleho prizdisrace, ktery se rozbreci strachem a hruzou az bude odhalen.

   Smazat
  2. Jeden z přizdisráčů, co je v anonymitě silný jak silnice. A pak kvílí jako .... https://vk.com/video-186093932_456241266

   Smazat
 14. Lecba COVIDu tabletami je uspesnejsi jak vakcinace.
  http://www.nwoo.org/2021/02/01/p-c-roberts-zeme-ve-kterych-byla-lecba-covidu-19-hydroxychlorochinem-povolena-maji-o-77-procent-nizsi-umrtnost/

  OdpovědětSmazat
 15. je někde definovaná vlastizrada?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. § 309Vlastizrada

   (1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.

   (2) Příprava je trestná.
   http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-9-dil-1-paragraf-309

   Smazat
  2. To je sice pěkné ale prachatí to chtějí a proto tak proti České strany hlasují. Podle nich je žádoucí integrace do eu pro nás noční můra. Bohužel paragrafu nelze využít.

   Smazat
  3. Paragrafu bude mozno vyuzit,az se nam obcanum vrati

   MOC ukradena spinavymi triky a ideologiemi zla na pr. slimaku vydavajici je za stredoveke vitezne nabozenstvi ci dokonce neomarxismus vymysleny bankstery a totalni ignoranci toho co provedli lidstvu zkonstruovanem "vedci" tj.viru smrti,ktery v prirode neexistoval C19,pro ktery nevahali ti zmrdi zaplatit i obrovsky milionavy GRANT jeste se tim chvastaji v odpornem clanku vedeckeho casopisu NATURE ze dne 9.11.2015,ktery nam Pirati znali internetu odmitaji ukazat a maji radost z obrovskeho mnozstvi mrtvych na pr. u Amiku 440 000 neboztiku z jejich obyvatel!

   Smazat
  4. @Lenka Procházková: hezký, takových občanů je u nás přehršel, pro ilustraci zrovna teď vyčnívá občan Petříček. Bohužel není dobrá vůle v orgánech činných v trestním řízení, protože vrána vráně oči nevyklove.

   Smazat
 16. Praskaci Ceska u EU komise tvori koalice pred volbami. Svym jednanim v opozici a vladou v Praze ukazuji, co nas bude cekat, kdyz je pustime k lizu.
  Presto je bude volit hodne lidi. V Cesku nezmoudrime.

  OdpovědětSmazat
 17. Václave, zmoudříme! Už ve vlastním zájmu! Bude lépe, pokud tito idioti začnou věřit na "očkování"... To bude naše záchrana!

  OdpovědětSmazat
 18. Odpovědi
  1. Máš to napsaný špatně. Správně to má být FREEZE NAVALNY!:-D

   Smazat
  2. Navaleny htel byt v base,vsude na svete mu hrozi,ze ho jeho "pratele"zabiji

   on uz muze byt uzitecny jedine kdyz bude neboztikem,nema zadny program krome prihloupleho PUTINE PADNI!

   Smazat
 19. Unknowne 21/36 co chce osvobodit navaleneho,vzdyt on je rad v base

  sotva vyleze zas ho jeho kamosi budou zkouset zabit,ted uz jim neni na nic zivy,ale slouzil by mrtvy jako mucednik ,dyt ten hlupak sermuje jen srot palacem strejdy Putina a pry brzy i jeho zenskymi a milenkami.
  Radsi pirate zadej,aby odvobodili plno dalsich veznu a hled se pridat na spravnou stranu uz dnes, to by ti sluselo nez,aby jsi shorel jak slama s temi tvymi capovinami.

  OdpovědětSmazat
 20. 22.41
  Chudáčku smrkolko, takhle tě přehlížet. Dokonce ani za výmaz už panu Dvořákovi nestojíš.
  Já bych to hnal vejš!

  OdpovědětSmazat
 21. Já bych rád upozornil na jednu věc a zároveň se ohradil proti všeobecné manipulaci, která se tu děje, i když je to trochu mimo téma, ale podle diskuse zde pod tím článkem je podání vysvětlení akruální. Nám levici se dnes dávají za vinu veškeré hříchy tohoto světa a jsme nazýváni neomarxisté a častováni podobnými přídomky a jsme házeni do jednoho pytle s Piráty apod. Zde se jedná o vědomou manipulaci. Jen bych připomněl, co snad každý z nás ví, že základním kritériem, zdali je někdo marxista, a nebo chcete-li, neomarxista, je to, zdali prosazuje zespolečenštění výrobních prostředků a já jsem u Pirátů ani u druhých, které dnes přiřazujete k levici ani v náznaku nezaznamenal, že by chtěli něco znárodňovat a nebo zespolečenšťovat, snad jen ty společné jointy, ale ani ty z nich žádné marxisty nedělají. Nedopouštějte se prosím těchto manipulací, není to fér. Umět si dnes kopnout do levice, to přece dnes není žádné hrdinství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že toto rozlišovací kriterium pro levici a pravici je sice, i podle mého soudu, správné (nikoliv však jediné), ale nefunkční. Přesdtavitelé současné ČSSD například , by se otřásali hnusem, hrůzou a odporem, kdy někdo chtěl toto kriterium nejen zakomponovat do programu, ale i trvat na jeho realizaci. Záměrně jsem se vyhnul pojmu marxista a neomarxista. Není to totéž, jak se zřejmě domníváte.
   Neomarxisté jsou většinou poučení pravičáci, kterým došlo, že pod "správným vedením a pod správnou ideologií" (LGBT, gender, klimateror) snáze dosáhnou ovládnutí celé společnosti. Pochopili mechanismus a metody. Ale cíle jsou opravdu jiné. A "svatí nadšenci" se do těch "okovů" s jiskrem v oku zamknou dobrovolně a svýma rukama.
   Pokud si někdo zaslouží nakopat pozadí za své skutky, nelze ho hájit tím, že o sobě tvrdí, že je levicově orientovaný nebo dokonce marxista.

   Smazat
  2. Levice byla poražena v celém světě,kromě pecifické Číny. Ta se po 4000 letech své existence poučila z chyb a vývoje historie a během krátké doby vybudovala
   ekonomicky nejsilněší stát světa s výkonou a minimálně zkorumpovanou státní správou. Všimněme si,
   že nejvíce nasr.al vzdělaný prezident Zeman demékratickou opozici v ČR tím - když prohlásil,že se
   pojede do Číny učit jak spravovat stát. Co víme o Číně dnes ? Jen to že v Honkongu se demostruje.
   Když si prohlédneme obrázky z Číny na netu - přírodu,stavby,přehrady,města,dopravu,ekonomiku - je to jak z jiné planety. Čím to je že ti "komouši" mají takové výsledky ? Asi tím,že nekradou a poučují se z chyb. Závěr : Když nám bude ČT kterou jsme si nuceni
   platit zatajovat svět, život v Číně a nezaujaté
   zprávy o tom jakým způsobem je možné úspěšně vést
   obrovský stát - je to jako budování zdi kolem toho
   nepořádku v EU i u nás. Proč máme tak mizerné,nečestné a neschopné politiky ? Proč na nás denně ČT vystrkuje bábu Pekarovou která jen útočí
   na vládu v době války s virem - ale sama maká jen pro 5% oligarchie a na lidi v práci kašle. Levice v EU ztratila důvěru. Žádná ze straniček v Parlamentu
   ani zbytečný senát nemá vizi do budoucna. Jen se
   vzájemně špiní a intrikují aby zůstali u koryt a
   příjemných výplat z eráru. Fuj té bandě.

   Smazat
  3. Pane Nasralahu 06/00

   Marxismus a neomarxismus NENI jedno a totez.
   Skocil jste na spek nove ideologii neomarxismu a zda se,nejste schopen to rozpoznat.
   Neomarxiste totiz tvrdi,ze je treba "POCHODU INSTITUCEMI",s cilem jit do marxismu pres rozval,anarchi,zniceni statu,jakychkoli hodnot mezi jinym i rodiny,nabozenstvi stavi deti proti rodicum,potrebuji nevzdelanost a rozval skolstvi a v neposledni rade i corona virus C!9,ktery dali vyrobit umele zlocinnym "vedcum".
   Ti za to dostali penize ve forme GRANTU a dne 9.11.2015 o vysledcich sepsali v casopise NATURE clanek,ktery se pred svetem taji.
   Virus vyvolava chaos podobny svetove valce.
   Do toho spinaveho ranku se chcete zaradit?
   Tak jsou podvadeni obcane neni divu,ze ani nevite co se chysta.
   Vzdyt o tom je plna konference v DAVOSU a pan Putin dokonce navrhuje jako jediny pri absenci jakehokoli jineho lidra jasna reseni.
   A ted davejte pozor co se pod neomarxisty nyni deje.

   Az tento probikajici rozval banksteru dosahne vrcholu pak teprve pry bude povolan zpet pan MARX.
   To je ta vejicka na kterou jste skocil.K tomu totiz nejen,ze nedojde,ale bude tu pokus instalovat totalni diktatura banksteru,ktera se uz pripravuje.
   Zda se,ze si neumite ani vyslechnout pana Putina,ktery jasne identifikoval co vas,nyni nacisto poplantane obcany ceka a co uz neni mozne ani zastavit.
   Pokud vim je tu mnoho obcanu,kteri si mysli,"no nic se nedeje".
   Ono se deje a moc,jen vam to ohlupovadla typu GR TV a dalsi "zastupci" za obrovsky plat taji a sedi na pramenu informaci jak zaby.
   Dal jsem tu mnohokrat prosbu,aby web umistil odkaz co je to neomarxismus vlevo do pevne rubriky,kde by si to mohl kazdy prcist,ale nestalo se tak.
   Proto to tady davam co pet minut zvlast pro kazdeho,pokud to jeste neznicili neomarxiste a funguje to nestydte se napsat jak to chapete a doufam,ze na to i upozornite obcany kolem vas.
   jinak budou uvedeni v omyl stejne jako vy!

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Smazat
  4. Proboja Krtečku, ten odkaz je zavádějící, nemá s podstatou zmatení pojmů okolo termínu "neomarxizkus" moc nic společného.
   A ještě jedna připomínka: nešlo by psát kratší úvahy? Takhle vypadáte jako grafoman, kterému nezáleží na tom, co píše, ale že píše (a hodně přes míru a únavně).

   Smazat
  5. Pane Dvorak,jsem jen lidovy komentator a zda je odkaz spravny nebo ne to si musi rozhodnout ten kdo si ho precte sam.

   Budeme li se snazit porucnikovat obcany pak oni sami BRZY poznaji stejne co se deje a nema zadny smysl rikat jim,ze veci jsou pro ne zavadejici..
   Delku mohu redukovat,ale stalo se mnohokrat,ze pak textu nejde rozumet.
   Ohlupovadla rezimu vali na zubozenou OS kupy lzi,namisto,aby se tady pustili do boje a vysvetlily samy pojmy,ktere pry jsou zavadejici.
   tam je treba dat prislusna vysvetleni a clanky,no a cekat na cenzuru,ktera je stale horsi a vzteklejsi!

   Smazat
  6. Pane Dvoraku nemohu vynachvalit dost, ze jste tu pilir webu a jeho skvely admin.

   Zkracovat text to je samozrejme idealni prani,samozrejme staci napsat

   Propagujeme za SPD zejmena zmenu rerimu na pravicovy SOLIDARNI STAT.

   Budou tomu lidi rozumet? Nebude k tomu treba dodat,ze se jedna o variantu pravicoveho SOCIALNIHO STATU,ktery u sousedu plati 10 eur na hodinu a z toho tam vsichni bohatnou a nejsou okradani o dve tretiny platu?
   Tady je treba mit aspon nejake znalosti,ty se vsak ziskaji jen mnohdy vysokoskolskym studiem.
   Jinak by studium zapotrebi nebylo a stacil by internet.
   Dale se podivejte jak lehce lze skocit na spek.
   Lide tu pisi,SPOJTE SE S TRIKKOLONOU.

   Co vim vedeni SPD se o to pry snad v Praze pokusilo,ale bylo odkopnuto.
   Je znamo,ze tamni fujer neni politik,ale jen mgr ucitel a dovede jen opakovat co mu podstrci jeho fotr a to je on, ktery tady v CR instaloval kapitalismus bez privlastku vychazejici z gangsterismu.
   Kdyby ten "preceda"mel hlavu pochopil by jaka zmena rezimu je potrebna,no ale pak by mu fotr nalozil rakoskou na holou!
   Ten clovek se totiz mel drzet kopyta a uz ted by si mel hledat,kde nastoupi zpet na misto ucitele!

   Nevim jak to ve zkratce chcete obcanum volicum vysvetlit,kdyz 31 let se je dari balamutit!

   Smazat
  7. Neomarxismus je klišé. Jedná se o ryzí trockismus. Ten se také marxismem oháněl. JanDrda, konservativní levičák.

   Smazat
 22. Tohle je země, z níž jsme pošli, země, do níž se vrátíme a euraich ať jde do brusele.

  OdpovědětSmazat
 23. Muž ozbrojený nožem zaútočil na lidi v bruselském metru

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021020113136427-muz-ozbrojeny-nozem-zautocil-na-lidi-v-bruselskem-metru/

  Maříková: Příznivci bezhotovostní platby si neuvědomují, že se může stát, že banka prostě svým klientům peníze nedá

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021020113137597-marikova-priznivci-bezhotovostni-platby-si-neuvedomuji-ze-se-muze-stat-ze-banka-proste-svym/

  OdpovědětSmazat
 24. Dnešní doba jen odhalila kam kdo patří. Díky pane doktore, jen jste mi potvrdil představu o našich reprezentantech v EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S. Pane doktore Davide, zajímalo by mne, zda na pořadu jednání v EU byly Benešovy dekrety.

   Smazat
  2. Byly, zítra o tom natočíme s T. Okamurou video.

   Smazat
 25. No a co jste od nich cekali????????

  OdpovědětSmazat
 26. Vlády v 178 zemích světa byly ustaveny na základě cinknutých voleb jako biden v USA. Znamená to, že po inauguraci prezidenta TRUMPA budou prohlášeny za neústavní a pokud se toho dočkají ROZPUŠTĚNY ! DO 120 dnů musejí proběhnou nové volby a nastane vyúčtování pro celou "jelitu"dle stanného=válečného PRÁVA. Zaváděním karantén a denodenním strašením nás obyvatel ZEMĚ, byla zahájena biologicko-informační VÁLKA!

  OdpovědětSmazat
 27. Nas tu unknowne 14755 nezajima jak pestujes rajcata na snehu

  a cizi manzelky tim tuplem.
  Mame svoje devcata.Radsi napis jak podle najnovejsich zprav z ministerstva zdravi CR si po pá budou muset pirati pichat do tela ty viry,aby nakazili svou stranu a sve volice a take chybi se pochvalit jak po neomarxisticku dali vyrobit ten coronac a neumi se s tim pochlubit jako jejich vedci z caspisu NATURE 9.11.2015,kdy clanek o tom,kdo zpusobil hromadne vymirani vsude ve svete TAJI!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak unknofne vis jaka by to byla pro piratskou stranu bomba,kdyby jste o to napsali,

   hezky podrobne,to by se musel pan OK SPD k vam pridat a vytvorit tak DRED KOALICI!

   Co ty na to, neni to dobry navrh,namisto vylizovani kastanu jako by jste byli bluselsky podpindostnici a slimakokamosi,kteri vas jako thermoboys shodi po ziskani moci se strechy,aby prubli jak umite hezky litat?

   Ruku na tu koalici no ni?

   Smazat
  2. Unknote pirate tady u me v podzemi vznikaji OK navrhy

   a ne idiotiny jak pičes no predstav si,kdyby pany piraty napadla idea vyrazit za Putinem vykrast mu Kremelbudku o posledni zbytek opravdu fungujicich vakcin spravnych vakcin co ty viry honi,az z toho natahnou ty viry brka,coz SPUTNIK V umi,no "jako"by se o tom jednalo pod DRED KOALICI,zadna kreč,tak by to bylo legalni!

   To je dobry navrh co?.

   Smazat
 28. Pirat tu pise,ze spolu s ODS vyhraji volby no nic proti tomu

  jen musi prebrat program OK SPD,kde stoji ta rasantni zmena systemu.
  Na co budou chtit pirati,kteri maji radi travu a rajtovani na svych mrtvych oslech spolecne s ODS prosim pekne chtit zmenit tu republiku,nemohli by jste to vy znalci zeleneho udelu,kdy se budou bastit misto krav susene hlisty,brouci,kobylky a cervi pomlete do vurtu?

  OdpovědětSmazat
 29. Tak tomu dal korunku pan Rychetský.
  To je zásadní krok k destabilizaci naší země.
  Co bude následovat? Domluva je nemožná, jelikož náš Senát je protinárodní.
  Halda odložených a nepoužitelných.
  Hádanka: kdo nás včil v nejbližší době asi schlamstne?
  Rozpad státnosti je na pořadu dne.

  OdpovědětSmazat
 30. Budeme muset podat zadost,aby nas ne schlmstlo,ale kolonizovalo Svycarsko.

  Okamzite by vznikly nove kantony Cechy,Morava a Slezsko.
  Praha s jejich kavarenskymi povaleci
  ,zlodeji a piraty by se mohla stat samostatna a zivit svoje afroaraby a obchodovat si s prostitutkami a drogami na Wencelplatzu.
  Aspon by neviseli na kapse cele republice se svymi platy,ktere neodpovidaji postaveni jejich povalecu.
  A taky bychom mohli prevzi SCHWEIZ ustavu a bylo by po vtakach!

  OdpovědětSmazat
 31. Já vám nevím... neměly by se na politiky, kteří organizují přijímání migrantů, vztahovat nějaké paragrafy? Zneužití pravomoci, porušení povinností při správě cizí věci, nebo tak? Vždyť oni ukrádají svěřenou zemi stávajícím majitelům a rozdávají ji cizím - a nemají pro to žádné lepší odůvodnění než to, že "migranti jsou lidi jako my".

  Představte si, že si najmete člověka, aby se vám staral o barák, a on vám bez dovolení nastěhuje do podkroví bezdomovce a ve sklepě zřídí drop-in. To přece nemůže být legální, ne?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.