Reklama

neděle 7. února 2021

Lidské právo na vynucené sňatky - jak hlasovali čeští poslanci v Evropském parlamentu

Ivan David
7. 2. 2021
S Tomiem Okamurou referuji o hlasování v Evropském parlamentu o "iniciativní zprávě" Lidská práva v Evropské unii v roce 2019. Ve zprávě se objevila tato témata, o kterých s hlasovalo: Vynucené sňatky, vraždění křesťanů, zavedení většinového hlasování místo práva veta, podpora "klimatickým uprchlíkům", uplatňování práva šaría, vytvoření legálních cest pro imigranty, tedy zrušení ilegality nezvaných imigrantů.


38 komentářů :

 1. Je to součástí mozaiky v úsilí o rozval našeho státu od 89. Začalo to ihned v listopadu dehonestací všeho v čem občané ČSR žily, co vytvořily a jak žily. Ožrala a děvkař je nejlepší prezident, komouši jsou nejlepší vládci, chamtivci, vexláci a zloději jsou nejlepší hospodáři. Degradace lidské práce, vzdělávání, zdravotnictví, kultury, zemědělství a armády, z nás udělalo ze všech včetně i rozumně uvažujících lidí závysláky a euroatlantických parazitických hodnotách. Kdo neplive na vše co tady bylo před 89 nebo Rusko, si v podstatě nezaslouží ani existovat. Je to jenom klacek drába, který je tak idiotský, že není schopen pochopit, že se nedá nic v historii vrátit a změnit. Pokud bude všem lidem skutečně lépe než bylo, většina nebude to co bylo chválit ani na to vzpomínat jako na lepší časy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krásné a výstižně napsáno, jenom prosím, ty koncovky ,,i,, a ,,y,, trošičku vyladit. Pradedo, máte moudré a výstižně komentáře, myslím, že by neškodilo,, kdyby si je hlavy pomazané přečetly a zamýšlely se nad nimi. A hlavně,aby začaly jednat v zájmu našeho národa...

   Smazat
  2. mili Vykašlete se na gramatiku hlavní je myšlenka a kdo chce tak rozumí i bez toho.

   Smazat
  3. Už jsem to tady vícekrát psal. Celý život jsem pracoval s pracovitými lidmi na montážích. Tam se lenost a neznalost práce netrpěla. Zároveň, protože jsem nikdy nebyl politicky činný, jsem nemusel moc literárně tvořit. Proto ta gramatika je zoufalá, ovšem teď, kdy nevím dne a hodiny se to doučovat nebudu. Děda říkával: vzdělaný, neznamená vždy moudrý. Omlouvám se všem citově ubližovaným.

   Smazat
  4. A hlavně tady nejsme na základce.
   Pravopis nikoho nezajímá, hodně vzdělaných lidí trpí dysgrafií a prolezou i vysokou školou, bez problémů.

   Smazat
  5. 12.10
   Ale no tááák, pančelko, z jakého důvodu taháte kmeta za ouška? Byste si namasírovala ego?
   Jestli vás to tak sejří, proč neprudíte v redakcích časopisů - a že jich je - kde namísto tvarů byste, abyste, abys, abych a bys, užívají hyperkorektní patvary by jste, aby jste, aby jsi, aby jsem a by jsi. A že jich je! Těch pačeských periodik.
   Ale kdyby jen to. Opakovaně se s tím setkávám i u filmů s titulky. Tam byste měla peskovat; ne tady. Tady sedíme v osvěžovně... co to kecám, řádí koronahumbuk a osvěžovny mají zaracha... sedíme za humny v trávě, na ksichtě máme roušky, a děláme vysokou politiku jak kdo umí. Nebo také neumí.
   No a?
   Každej jsme ňákej, žejo.

   Smazat
 2. Sputnik si nechat píchnout může jen PRORUSKÝ šílenec jako Dvořák.
  Když vidím,jak vožralej mužík míchá v rezaté kádi toho Gagarina, tak NIKDYYYYY.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Momentálně jde o nejlepší, nejspolehlivější a nejdostupnější lék. Americký Phicer museli vylít do kanálu, protože mrzačil a zabíjel lidi, další není vhodný pro lidi nad 55 let, což znamená, že není vhodný pro nikoho, jiný potřebuje -75 stupňů, jinak je z něj břečka. Kupuje ho Maďarsko, Izrael, nyní i Rakousko, Argentina, a dokonce i Makrela musela přilézt ke křížku. Kdo a kde míchal ty tvoje západní sta.ky?

   Smazat
  2. Situace s pandemií je vážná. Nejde o chřipečku nebo politiku, ale o život mnoha lidí. Takže skutečně odpovědní politici a jejich odborníci mají snahu tu
   pandemii přemoci. Politika je druhořadá. Za pár měsíců se stejně pravda ukáže. Sputnik je nakupován
   v mnoha velkých státech světa. Pokud zafunguje bude to vítězství rozumu - proti štvaní klubka zmijí,kteří
   útočí na Rusko ze stejných důvodů jako mloci z ČT na Babiše.

   Smazat
  3. Umknowne ty HOVNIVÁLE, měl by jsi požádat emeričany o ochranu, při zastupování jejich zájmu, protože tě může dohnat Putinův ricin, nebo dokonce novičok. BACHA.

   Smazat
  4. Doporucuji sledovat Dr Campbell on Youtube, jenz ma 800.000 subscriberu. Vedecke lec srozumitelne informace o Coronaviru.

   Smazat
 3. Proč podporovat ekonomický nepřítele Rusko a kupovat od nich dráhou vakcínu, vždy tu z USA nebo EU 🇪🇺🇺🇸🇪🇺🇺🇸🇪🇺🇺🇸

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě je čas, však moc ho už nezbývá
  dějiny státu, hodně napoví.
  Hlupáků pár, EU a sto let stará špína
  dusí nás víc jak oblak prachový.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.35.než vás smažou, tak upřímnou soustrast, mi je líto, že vás komous 40 let dusil, zřejmě polštářem, ale přežil jste. Sputnik vám nikdo nenutí ve vašem veku, tak se o něj nestarejte, a ten náš bordel se nam z té rude nějak prebarvil, nějak tmavne, že. K té naprosté svobodě predpokladam počítáte i tenhle rok.

   Smazat
  2. Porovnáváte neporovnatelné, ano určitá omezení jsou, díky koronáči a vy jste snad proti ??
   Přežil jsem ten komoušský koncentrák, ale 34 let naprosto k ničemu. Vy jako soudruh jste si jistě pomlaskával co!!

   Smazat
  3. Indiáne, co vás jako chráněnce komoušů, kteří se znova chopily moci, tak trápí po tolika letech. Že by nedůvěra v všemocného ochránce euroatlantických hodnot. Nebojte se , rozpočet na zbrojení úspěšně roste.

   Smazat
  4. 11.54. Omezení nějaká být musí, jasně. Ale jedina svoboda, která objektivně existuje, je, že buď jste v kriminále nebo ne. Takže nevím, kde jste byl těch 40 let vy. Jestli víte o nějakém jinem místě, kde je ta svoboda, dejte tip. Má komun. kariéra propuknout nemohla, nevzali me do pionýra. Dobrou noc.

   Smazat
  5. Do pionýra nebrali jen velké zlobili. U vás to bylo jinak nebo jste také zlobil soušku úču?

   Smazat
  6. 11.54
   Nojo, v tom koncentráku jsi musel makat, žejo? Zato teď se můžeš flákat u tabletu, lhát, plácat kraviny a fráze, a ještě ti za to platěj.
   34 let naprosto k ničemu? A cos dal ty společnosti, která živila? Čímž nemyslím bolšány, ale lidskou pospolitost, lidi práce.

   Smazat
 5. Unknown je typický kolaborant,to snad ani není Čec h,spíš Němec ze sudet, z Českého pohraničí.Ktyrýkoliv jeho přísdpěvek je veskrze urážlivý.Dokonce i ta jeho přezdívka je urážlivá -neznímý - proč tajemný,neznámý?Projeho stálé urážky?Asi ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.37.běžce, a proc telefonuje bidet či merkl vladovi, tomu fasounovi. Oni jsou hloupi a nevi, s kym maji tu cest? Kdyz jste prozapadni vlastenec, tak predpokladam, ze umite aspon 2 zapadni reci. Jen si davejte na tom západě bacha na používání slova vlastenec, patriot, které tam patří k sprostym, téměř zakázaným slovům. Krom toho tady nikdo snad rusko nepodporuje, teď jde napr. o ockovani pro ceske obcany, taky šlo o česky export, nevidím tu kolaboraci.

   Smazat
 6. Proč tají ceny vakcín Merkelová a leynov ou?Proč není cena zveřejněna?Asi bychom se divili,co za Pfitzer požaduje US farmacie.

  OdpovědětSmazat
 7. Četba pro zoufalce, jen nevím jak zvládli rozhovor s Krylem:
  https://revueforum.cz/?utm_source=forum24&utm_medium=header_box

  OdpovědětSmazat
 8. jinde jste meli clanek o cenzure mazani banovani blokovani!no a ze jsou blokovany vulgarni prispevky je ok! ale ze se mazou i prispevky s jinym pro nekoho "nevhodnym" nazorem tak to je na bliti! danke sehr!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobráku, smazal jsme vaši vulgaritu. Je v archivu. Mohu ji kdykoli předvést. Chcete?

   Smazat
  2. VD rad bych ale hlavne tu mou kde popisuji NWO zidivskou hiearchii bildeberg a seznam 4 rodin ktere drzi a manipuliji svetove finance! byl ti ten prispevek kde jste me vyzyval at si jej smazu sam! mate ho v archivu take? tak muzete ho take zverejnit? diky

   Smazat
 9. jj VD na vulgarni napadeni me osoby jsem vulgarne reagoval! jak na unknovna forkie ci maxima mozna i jinych!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VD cekam na zverejneni meho CELEHO archivu dik

   Smazat
  2. Proč bychom měli zveřejňovat něco, co bylo z diskuze vyňato pro svou závadnost?!

   Smazat
  3. VD zde v case 12:32 mi nabizite "predvedeni" meho archivu a ted si odporujete ze proc by se to melo zverejnovat? nevite kudy kam? no to je presne jak pisu jinde "mazani "
   a cenzura dle potreby! a vy jste si urcil podle sveho co je zavadne aco ne! ale rozumim tomu jsou to "vase"
   stranky "vase" podminky "vase" mazani "vase" vyhybave odpovedi "vase" VSE!!!! takze po angelsku:
   "take it or leave it"! no az budete mit neco rozumneho na "sklade" tak se ozvete! zatim tu placate vyhybave anebo neodpovidate NIC😂😜😎

   Smazat
  4. VD proc? protoze mi to ve 12:32 sam nabizite kdykoliv tak jo CHCI

   Smazat
 10. KDU-ČSL nevadí vraždění křesťanů? Tak to by se snad členové a voliči této strany měli ozvat, nebo už mají totálně vymyté hlavy? Piráti, Topka, STAN vůbec nekomentuji, protože to jsou zmetci, které může volit jen člověk nesporně psychicky narušený. Europoslaci za ANO i ta panička za KSČM jsou pokrytci a zbabělci, někteří jejich kolegové za ODS občas projeví selský rozum, pouze zástupci SPD představují rozum a smysl pro národní zájem...To je moje pozice. Howgh!

  OdpovědětSmazat
 11. Adame KDU-ČSL je tady snad od Sámovy říše. Přežila díky pokrytectví všechno. Jejich značka: Trochu pomáhat, hodně škodit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK Vystihl jste to stručně a přesně.............
   Článek o kostelech a církvi: citem.webnode.cz/kostely-a-jejich-vyznam/ Jak fungují bankovní systémy: www.youtube.com/watch Havran a komunikace s ním: www.youtube.com/watch Zneužití sexuální energie: www.youtube.com/watch Církev versus Ježíš: citem.webnode.cz/cirkev-versus-jezis/ Moje stránky: www.meditace.net Paul VI Audience Hall, Vatican City, Vatikán: www.google.cz/…/data=!3m1!4b1!

   Smazat
 12. Myslím, že s odbytem Sputniku nemají nejmenší problémy.

  OdpovědětSmazat
 13. Profesionalni zhodnoceni Sputniku:
  Dr Campbell je jeden z nejuznavanejsich publikatoru mediciny na YouTube o cemz svedci 800.000 subscriberu.

  Takto hodnoti Sputnik.
  https://www.youtube.com/watch?v=9_EQbDHQN88&t=65s

  Pokud by jste chteli neco podobneho v jazyku cesko-slovenskem doporucuji Dr Bukovsky (50.000) na Youtube, oba maji na situaci podobne nazory a jsou uspesni publikatory mediciny!!

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.