Reklama

pondělí 15. února 2021

"Masové" demonstrace za Navalného v Rusku. Proč o tom masmédia neuvedou ani řádku?

X.Y.
15. 2. 2021 přišlo mejlem

Pěkný večer,
sledoval jsem dnešní protestní akce za Navalného v RF, řízené Leonidem Volkovem z Pobaltí a ženou Julií z Německa a teď marně hledám nějakou informaci v českojazyčném prostředí. Copak akce podpory člověka, který je málem budoucím prezidentem, jehož dokument o "paláci Putina" nabral přes 100 milionů shlédnutí, není zajímavá pro naše pisatele a hlasatele?


Vždyť na "Patryaršich prudach" v Moskvě se s Ljubov Sobolovou sešlo nejméně 20 lidí! I jinde ve městech byly k vidění davy tří, čtyř i pěti protestujících. Na Arbatu se odpoledne chopilo bílé stužky tolik dívek, že vytvořily řetěz o délce nejméně 50 metrů!

Tak bych si jen přál, aby po dnešní akci dali organizátoři ze Západu aspoň chviličku Rusku pokoj. 

Pěkné dny,
Váš X.Y.

Drobná, snad symbolická maličkost: Volkov (záskok za Navalného) vypustil hesla pro dnešní protest a dopustil se kuriózní chyby zapomenutím písmene "s" (viz příloha). "ljubov silněě stracha" (Láska je silnější než strach) napsal "ljubovsilneetracha", přičemž trach v ruštině má tyto významy, cituji slovník: prásk, bum, šukačka, píchačka.


111 komentářů :

 1. Na té fotce je asi nějaký hlouček binárních lidí, kteří hledají svoji pohlavní identitu, nebo co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdež. Za vše můžou foťáky v mobilech. S takovýmhle focením zase Jourové a porňouskovi Jandů kdejaký rozvraceč jediné pravdy hodí vidle do stotisícové demonstrace za Navalného. Nebýt foťáků dezinformátorů zase bysme v naší roztomilé ČT zhlédli nohy desetitisíců protestujících a nějaké to teplé slovo o demokracii.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Ještě doplním, že po zběžném zhlédnutí obrázku ve mně hrklo, že ulétla fotka z předvolebního mítingu Bidena. To bylo podobné,ale nakonec se podařilo z takových hloučků vygenerovat osmdesát milionů hlasů. V tom Rusku asi také korespondenční protestující zůstali doma.

   Smazat
  4. V USA jsou to domaci teroristi ,ale v Rusku bojovnici za lidska prava..
   O tisicich teroristickych utocich rocne v EU ani zminka ovsem. Mimo treba prikazy imamu,ze se islam musi od 2016 vyucovat ve skolach.
   To ihned EU vlady zarizuji.

   Smazat
  5. mikkesh, áno, hodně jich zůstali doma na netu. Až tak malou odezvy Navalný nemá, i když je pravda, že se tím v Rusku teď nikdo nezaobírá. Přesto má FSB plno práce, protože do boje vyrazili islamisté. Divím se, že se to daří držet na uzdě, protože těch bojůvek je stále víc a víc.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Myslím, že něco bylo. V tomto případě jsem někde viděl fotku, kde stálo několik lidí vedle sebe (asi 15) a foto bylo od prvního k poslednímu, takže tzv. řetěz mohl být dlouhý (v představách diváka) třeba kilometry, i když ve skutečnosti to bylo jen 20 metrů. A tak se manipuluje s myšlením. Co by tomu asi řekla paní Jourová? Nejspíš něco o tom, že jsem se dopustil manipulace já...

   Smazat
 2. Jinak jsem si to ruské heslo v azbuce "любовьсильнеeтраха" dal do překladače a vylezlo mi, že "láska je silnější než kurva". Ale co když je ta kurva zamilovaná? Kdo je potom silnější? Zamilovaná kurva by potom logicky měla být silnější než láska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubrte, vy to zlehčujete.
   S takovouhle nezvítězí Pravda a Láska a nezavládne mír na planetě.

   Smazat
  2. Přátelé, copak nevidíte co vidíte?
   To jsou přece ruští havloidi při happeningu živého obrazu "Havlovo srdce" akorát že nechtěli prudit s červenou. A teď tam v tom mrazu chudáci čekaj až se ta pravda a láska do toho pustěj rozmetaj lež a nenávist na cimpr campr. Co to kecám... jenom na cimpr, na campr nejsou lidi.

   P.S. Dnes na mě těch pět minut nekontrolovanýho blbnutí sedlo nějak brzo. Novej den se na mě mračí teprv něco přes dvě hodiny a už záchvat...

   Smazat
  3. chyběly tam davy fotoreportérů to je nejvíce zarážející na těch spontánních demonstracích.

   Smazat
  4. milan
   Vám to fakt připadá jako Kulisákovo srdce? Hm, mně to spíš připadá jako jeho lejno posetý svatojánskýma muškama.:-D

   Smazat
  5. nemejte strach ona to CT vysvetli spravne

   Smazat
  6. eFPe...Jakáž pomoc, bouchačka Petra Procházková nestíhá, nemůže být fšude.
   A Štětináč/Plavec už opustil profesi.
   ;-)
   🤪

   Smazat
  7. 5.07
   A co jinýho bylo to co rudotepalo a ostudilo na Hradě?
   Akorát že ty mušky na něm nebyly v tý rudozáři vidět.

   Smazat
  8. Kdepak, někdo se pomočil strachem před tím davem a ono zamzlo. No zkuste utrhnout botu z močoledu.

   Smazat
 3. ČT průběžně informovala. Ve zpravodajství kolem 18:00 informovali, že v Moskvě a Petrohradu jsou demonstrace, kdy několik desítek lidí vytvořilo šňůru... V 19:00 pro jistotu vypustili těch několik desítek a přidali informace o předchozích demonstracích, kdy Navalný ještě nebyl v krimu. Myslím, že je fantastické, když se ve dvanáctimiliónové Moskvě sejde pár desítek lidí a my jsme o tom pečlivě informováni. Nebo že by jako u blbejch na dvorku???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky u nich ten smysl pro detail obdivuju.
   Ale vážně - co mě zaráží je, že si ani neuvědomují vlastní trapnost.

   Smazat
  2. qidoq
   Tohle stání do kruhu je taková ruská tradice. Jen tam uprostřed chybí někdo, kdo by tancoval kozáčka.
   Jejich hlavní předtancovávač Navalený totiž sedí v ťurmě, jeho Julča je prchlá v Germánii, jejich germánskej loutkář z ambasády byl vykopnutej Lavrovem a oni nevědí co mají dělat. Tak tam stojí jako troubové a marně čekají na nějakého rukovoditěla, protože sami nejsou schopni vymyslet nic.

   Smazat
  3. V Petrohrade jich bylo na fotce 12.na mnohomilionove mesto je to masova demonstrace.Treba chteli grilovat šašlik.Bagoun.

   Smazat
  4. No šéf jim sedí za defraudaci a pokladník nemá klíče od toho nového ukradeného konta.
   Kdo by chodil za darmo že jako.

   Smazat
 4. Skvělé, vtipné komentáře. Děkuji za veselé ráno plně humoru.

  OdpovědětSmazat
 5. To je fakt masove,který blb to psal,Navalny je malý Lenin západu vytvořeny pro převrat Ruska ,bohužel to tam nikdo nedopusti a jestli je na protestu 100000lidi u nás bylo 200000lidi,ale nás je 10 mil a Rusu 145mil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I 100 tisíc lidí na jednom místě může nadělat dobrou paseku.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 6. Když jsou v Rusku demonstrace, bulíte, že se o tom píše (vždyť přece Turecko, Katalánsko, Francie... Zimbabwe, Nauru...).
  No a když je pididemonstrace, bulíte, že se o tom nepíše. Přijde Unknown a on vám to vytmaví. :D

  OdpovědětSmazat
 7. Před nedávnem jsem viděl(na CNN) jak ve Francii rozhánějí demonstraci proti policejnímu zákonu vodním dělem a to už žádné teplo nebylo ani tam. No na tyhle by asi stačila menší konev...Ale proč, z vážné situace dělají jaký si druh folklóru, známého i u nás...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak by se voda v tý konvi ohřála. Nemyslící troubo. Snad by si tu partičku nechtěl rozhánět vodním dělem? Mysli!!! Opět nepřipraven. Máš za 5!

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Smazat
  3. Indiáne, ty jsi sice chytřejší ale navedenej, takže tvoje propaganda zapáchá parazitama.

   Smazat
  4. 9.51 A co zde děláš ty? Meleš furt jedno a to samé. Indický běžče a unkrovne jste zde úředně označeni od MUDr.Davida za debily(lékařský název) a trolly, tak neotravuj. Vy nejste obyčejní blbové, vy jste blbové úřední a hlavně velmi psychicky, duševně a fyzicky nemocní!

   Smazat
  5. kutnohorský, žádný profesionál neoznačí diagnózu člověka, kterého ani neviděl. Navíc pojem 'blb" není diagnóza. Můžu si o Davidovi myslet své, ale vy z nej děláte toho vašeho idiota.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. Kutnohorský, a proč reagujete? Pokud neumíte odpovědět, nereagujte. Jinak budete na stejné úrovni jako individuum 13:05, které si otírá svůj špinavý jazyk o děti z Jedličkova ústavu, což je vrchol primitivismu a ubohosti. Vy snad takový nejste.

   Smazat
  9. J.J. už i Josef Švejk říkal že je ouředně prohlášen za blbá, tak nelži.

   Smazat
 8. Včerejší, opět jak jinak, manipulativní pořad čt 168 hodin Nory Fridrichové, absolventky London Univerzity v oboru lidská práva, plný nenávisti vůči všemu co se týká současné vlády, prezidenta ČR, Ruska…… Objektivita ČT šla již dávno stranou, vystřídala ji nenávist , zaujatost, upravování faktů a evidentně uplatňování dvojího metru, tzv. „hon na čarodějnice“ dle včerejšího pořadu 168 jednostranná propaganda ČT, za kterou by se nestyděl ani Joseph Goebbels, přitvrzuje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K Wendy - po velmi dlouhé době jsem si řekl (plánovitě), že se podívám na ČT 168 hodin, abych si osvěžil, jak CT informuje. Na "jejich" propagandistické pořady se běžně nedívám. ČT mě opět "přesvědčila" o své objektivitě ve svém zpravodajství a publicistice. Mám stejný názor na to , jak jste to napsal a viděl i Vy. Opět stejní komentátoři na př.p.Romancov. Z části o Sputniku V, čišela hlavně naprosto obyčená "nenávist" k Rusku.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Kachno, proč by to dělalo, když nestačí vakcíny vyrábět pro své lidi. Aby zachraňovalo západ? Takto jim to vyhovuje více politicky, podporuje jen potenciální spojence, na úkor svých a při nedostatku vakcín vtipně vkládá "klín".

   Smazat
  4. Kachno, tak proč tolik povyku kolem Sputniku?

   Smazat
  5. Indiáne, podle skutečnosti vývoj i zahájení výroby v emerice netrval ani rok. Sputnik byl registrován v 8/2020. Tam kde mají vlastní provozy na výrobu vakacin, jsou schopni vyrábět vakacinu do měsíce. Náš stát pro jistotu naši fabriku na vakaciny prodal a tak by musely komouši kvrdlat vakacinu na Václaváku, jestli jim ještě patří. Jinak ve schvalovacím řízení je vakacina Vektor a třetí vakacina na začátku testování. Všechny vakaciny kterými se u nás očkuje jsou povoleny předběžně jako 3 kolo testování.

   Smazat
  6. Kachno, mně je jedno co říkají v Rusku, já se ptám, proč kvůli tomu děláte povyk Vy! Vám ji někdo nutí si píchnout?

   Smazat
  7. Proč se bavíte o vakcíně, když je článek o demonstracích za Navalného?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  9. Taky jedna co jeste unika vakcinam Pfizer a Astra- Zeneca. Ostatne jejich jeste vice.
   O tom,co jsou lidsky prava ve skutecnosti se nikdy nedovi. To je osud....tech nekterych..
   Co je noveho v Kremlu ? O lidi se tam pecuje.
   Na misto reseni blbosti z EU, Putin nakazal modleni a 3x denne. Podekovat.
   Ze prej takovou opozici poslali rovnou z nebe.
   Nic jinyho ,nez podekovat bozi spravedlnosti,nic jinyho,ze to nemuze bejt a posel s dekama beha 3x denne do vezeni Navalnyho prikrejvat, aby nenastydl.
   Dale prej poslal demonstrantum samovar, aby jeste nejakej patek do voleb vydrzel..
   Novicoku ze je dost,na prani ze take posle.
   O odmenach pro EU se jedna. Ruska vlada hromadne chodi vzdavat diky do kostela, aby jim ta blbost v EU, kdyz buh da, jeste vydrzela /to vokopiroval vod Gottwalda/co nejdyl..
   Kdo by se staral o politiku, kdyz se stara zapad..
   A CT.

   Smazat
 9. Je to to samé jako u nás milion úchylek v našem městě jim přišlo 20 lidí. Většina Rusů je spokojena a nějaký zlodějíček je jim ukradený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás bylo víc pořadatelů z Prahe, než demonstrujících. Ono stačilo aby se sešli v tu dobu na náměstí dva diskutující třeba o fotbale a město mělo čárku za demonstraci. A ČT hlásí: v desítkách měst naší republiky proběhly...

   Smazat
  2. INDICKÝ BĚŽEC (_#_)

   Smazat
  3. Á koukám, že squadra je v plném počtu, jen JJ chybí. snad to dožene. Indiáne, kdy si koupíš vola, máš vola. Když si přikoupíš dalšího, máš pár volů. A když ještě jednoho, máš stádo volů a když ještě dalšího máš větší stádo. Ale pořád jsou to volové. Arabské hřebce z nich počet neudělá. Rozhodující je výsledek! A ten je jaký? Na počtu nezáleží, když jde o voly. Na jejich stádo stačí jeden lev.

   Smazat
  4. Cabliku, většina Rusů určitě spokojená není, to nejsou nikde.
   Ale patrně chápou, že po tom zmaru za Jelcina VVP ekonomiku významně pozvedl.
   Minimálně ti starší to vědí, asi i proto demonstrují jen mládátka.

   Smazat
  5. Helanov No vidíte co já bych dal za samostatný stát kterému nemůže nikdo rozkazovat. A Rusko je na tom ještě líp protože jsou velmoc. Věřím že Rusové vědí co by s nimi západ provedl.

   Smazat
  6. 10:49...Ti starší to patrně vědí, ale u mlaďochů to bude jiné.
   Ti se obecně vždycky potřebují vymezit proti zaprděným tatíkům a mamkám.
   Tady je nebezpečí, s tím právě špatní lidé počítají.

   Smazat
  7. Helanov To máte pravdu to je jak u nás že nesvéprávný pyjáti.

   Smazat
  8. PŘESNĚ TAK.
   I bolšáni mířili na mlaďochy, ale tihle velmi promyšleně a efektivně.
   Slečna vyjeví že si dá ráda brko a junior jásá, že tahle parta to těm prdolům pěkně nandá.
   To nejsou huliči, to jsou velmi inteligentní paraziti.

   Smazat
  9. Pokud jsou mladí inteligentní, jistě zmoudří podle Gaussovy křivky a rozvrství se. Bohužel ti patologičtí s vysokým IQ do vedení, humanitní inteligence do opozice a průměru to bude "šumafuk". Nejšťastnější budou ti pod 90 IQ.

   Smazat
  10. Helanov, obecně je Ruská mentalita trošičku jinde než směrem na západ. I když připouštíme, že určité procento je také stejné.
   Ale Ruská bodrost a hlavně hrdost a vlastenectví je na mnohonásobně větší úrovni jak u nás.
   Strávil jsem tam dost dlouhou dobu.
   A dnes je Rusko asi jedinou kapitalistickou zemí na světě.
   Je to jiná země než za opilce a podržtašky Jelcina.

   Smazat
 10. Nepřijede je podpořit Petříček a sejde se jich sotva deset. To tedy máme ministra, už ani na něj není spolehnutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:49...Ani knýše se neukáže, jako na Majdanu.
   Koláčky by mohla rozdávat slečna Vopěnková.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 13. Je to trapné, cca 20 lidí dohromady, ale v ČT k tomu byl přidán snímek z jiné doby, kde je lidí více. To je vidět, jak máme ČT nestrannou a vyváženou, která má plnit kodex ČT ,ale za naše peníze, které musíme platit si dělá co chce!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.

   Smazat
 14. Včera jsme byli na Patryarších svědky velmi zajímavé historie. Jedna mladičká demonstrantka hrdě hlásila - jsme moudré a jsme odhodlané (snad si to z informačního webu ČT pamatuju dobře). Ale snad si Bulgakov i přesto své čtenáře v Rusku najde ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že i v Česku. Za kravavé totality se na Bulgakova stály ve čtvrtek před knihkupectvím fronty.

   Akorát, příslušná kapitola se myslím jmenuje Nikdy se nedávejte do řeči s neznámými lidmi. Rozšířil bych výstrahu i na drůbež hrabavou, vodní i běhavou.

   Smazat
  2. Tak tak, výstraha je to stále aktuální pro zdejší diskuse.

   Smazat
 15. Whitney: Hrůzné novinky ze světa vakcín

  Pohlédněme např. na Izrael. V posledních šesti týdnech se zde nechalo očkovat 40 procent lidí z devíti milionové populace, včetně téměř všech nejzranitenějších občanů ve věku nad 60 let. Což je skutečně výkon. A výsledek? Po očkování a po šesti týdnech lockdownu (uzávěry), se zde situace ani v nejmenším nezlepšila a index nakažlivosti Covidem-19 patří nyní k nejvyšším v celém západním světě.

  http://svobodnenoviny.eu/whitney-hruzne-novinky-ze-sveta-vakcin/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.

   Smazat
  2. Domnivam se ,ze tam maji vse zadarmo a ve vsem prednost.

   Smazat
  3. Cáblíku, evidentně netušíte, že na výsledky je nutno čekat nějaký ten čas. Až v květnu se ukáže, jak byla úspěšná vakcinace v Izraeli v porovnání s ostatnými.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. 13:16 jsem zvědav, jak dlouho vás tady redakce nechá ten váš hloupý a vulgární flusanec.

   Smazat
 16. Já bych tě vůbec nemazal, škoda nevidět takové ukázkově liberální hovado v akci...

  OdpovědětSmazat
 17. V osmé části Kabaly II odhalíme skutečnou tvář Nadace Bill a Melindy Gatesových.
  https://otevrisvoumysl.cz/…ni/
  Lidi pospíchejte Ať se na vás také dostabe!

  OdpovědětSmazat
 18. Prosím nereagovat na diagnostikovaného DEBILA Unknown alias Indický Běžec. Právo diskutovat s DEBILEM má jenom jeho psychiatr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Forkie, diskuze je nemožná v jeho stylu. Je ovšem možné jej "odpálkopvat". Úspěšnost je dána tím, že vám neodpoví.

   Smazat
  2. Už jednou jsem ti Forkie psal, abys tu přestal vyplakávat jako malej fakan.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 19. 10:26-dojímají mne Vaše starosti, že Rusko zaostává v očkovanosti i za EU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že jste tu se svou odpovědí poněkud osamocen 😏

   Smazat
  2. J.J.- myslím že ne, to jen bezejmenný zde vyvolává hysterickou reakci.

   Smazat
 20. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 21. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jak je to s kropenim pri minus 20, mysliteli?-)

   Smazat
  2. Unknowne, močil jsem v Rusku při mínus 43 stupních Celsia.
   Jde to ale při otřepání neotřepeš vše a potom studí v kalhotách.
   No a ty jsi taky takový neotřepek.

   Smazat
 23. INDICKÝ BĚŽEC jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 24. INDICKÝ BĚŽEC jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ještě větší blb a ještě k tomu uplakaná žalobaba.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 25. Unknown jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trotla, tak neotravuj!! Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 26. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 28. Jakou účinnost má Pfizer, to se ještě uvidí, vždyť jsou stále nové mutace a na zpracování je nutný dostatečný soubor dat.

  OdpovědětSmazat
 29. J.J. prectete si v Jerusalem Post vysledky nejvetsi izraelske zdravotni pojistovny, ktera ockovala statisticky dostatecne velky pocet pojistencu prave Pfizerem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já vůbec nevím, který unknown jste a na co bych měl odpovídat, protože redakce zase řádila jako Černá ruka, ale nemůžete po měsíci očkování říct, že ta a ta vakcína má 100 účinnost proti všem mutacím. Silně pochybuju, že Israel vzal okolo vánočních svátků 100 tisíc svých občanů různého věku a zdravotní kondice, polovinu zaočkoval, polovině píchl fyziologický roztok a všechny následně infikoval zmíněnými mutacemi, jakože co to udělá.

   Israel má dost dobrou bilanci, podstatně lepší než ČR, kde se ani tolik netestuje, ani neočkuje a hlavně je zde několik milionů idiotů, kteří epidemii totálně ignorují. To v Izraeli není. Čili příliš mnoho faktorů a příliš krátký čas. Nicméně už teď je možno prohlásit, že israelská strategie je bezesporu účinnější než ta česká.

   Smazat
  2. PS.- ne nepodobným těm čínským.

   Smazat
  3. Teď si představte, že by něco podobného navrhla vláda ČR. Ale do Číny Israelu ještě chybí ten čínský špehovací systém. Něco takoveho je snad už jen v Singapuru, ale to je v podstatě městský stát. Většině Číňanů to nevadí.

   Smazat
  4. J.J.-To byste se divil v Izraeli a nejsou to jen kamery.

   Smazat
  5. O sledovacím systému nepochybuju, ale že by to bylo na podobné úrovni jako v Číně, to je pro mě novina. Ale myslím, že tohle v Izraelu není. To není nikde. Ovšem vzhledem k izraelské situaci se rozsáhlejšímu šmírování ani nedivím.

   Smazat
 30. Videl jsem vysledky cca. 750 tis. ockovanych.

  OdpovědětSmazat
 31. Inde 9.48 za to to tvoje psaní je výplod inteligenta...Už tě to zase chytá...! Vem okamžitě léky!

  OdpovědětSmazat
 32. Sláva. Sešlo se tady více diskutérů než na samotné demonstraci demonstrantů.

  OdpovědětSmazat
 33. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětSmazat
 34. Jejda, tady je dnes veselo! Obdivuhodné.
  Co nedokáže taková jedna fotočka masové demonstrace...

  OdpovědětSmazat
 35. Na všech těch informacích ze zahraničních protestů a domácích pšouků je nejsmutnější role "nezávislé" ČT a celé té bandy přiblblých novinářů. Jen si všímejte jejich dotazů, podle obsahu dotazu je předem jasné, jaká je úroveň tazatele. Prostě prostitutky politiky.

  OdpovědětSmazat
 36. Bodejť by tu nebylo veselo. A v mainstreamech smutno. Protože to jakoby nokoho nic nestojí.

  Jinde je daleko veseleji a daleko smutněji.

  Například v Gorlovce (pro horlivé běháky pěkně po ukrajinsku Horlivka), tedy v DNR, ve městě velmi blízko linie příměří, zaznamenali ukrofašouni dílčí úspěch: velitel praporu lidové milice DNR Sergej Popov vezl ráno mezi paneláky dcerku do školy, a jim se podařilo odpálit nálož pod autem. Bomba asi nic moc, takže oba přežili, zatím, jemu operují nohy, holka s kontuzemi ve špitále na pozorování.

  Copak, že neslyšíme volání sláva sláva minimálně od veř-práv hlodavce nebo od kamaráda fašistů Štětiny, a vysvětlování, že tohle není náprosto ale náprosto žádný terorismus ? Proč ta stydlivost ? Nebo se ještě dozvíme, že to tam narafičil Putin ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.