Reklama

neděle 28. února 2021

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludek


Lubomír Man

28. 2. 2021 EUserver

Už kdysi jsem psal o tom, že jen to nejprimitivnější a současně i nejpodlejší je pro propagandisty ČT k použití to pravé ořechové. Tak třeba přenos vlajky. Provádí se tak, že co bylo dílem bývalého Sovětského Svazu a co nebylo zrovna vzorné a příkladné, se už nebude označovat jako sovětské, ale vždy a zásadně jen jako ruské. Anebo řečeno jinak. To nevoňavé a zlé, nad čím kdysi visela rudá vlajka se srpem a kladivem, se teď jednoduše pověsí tříbarevná vlajka ruská. A je po ftákách.


Účel takového posunu je jasný. Co nejvíce špatného a politováníhodného sovětského z minulosti, jako třeba pracovní tábory gulagu, se už nebudou dále připisovat SSSR, protože to by už bylo beze smyslu vzhledem k tomu, že SSSR už neexistuje, ale připíše se to současnému Rusku, třebaže to s oněmi gulagy nemá morálně nic společného, a odsuzuje je možná ještě víc, než je odsuzují oni naši páni redaktoři z ČT. Ti to samozřejmě dobře vědí, ale narodili se už jednou takoví, že jim takováto drobnost spánek neruší. Takže označovat vše minulé a odsouzeníhodné sovětské za ruské se už dnes v praxi vysílání ČT stalo jevem běžným a trvale zavedeným. Minimálně mládež na tenhle trik jistě zabere.

Zazněl z televizoru ostatně i toto pondělí odpoledne, kdy televizní hlasatel upozornil posluchače, že temnou RUSKOU minulost jim připomene budoucí pořád o Češích, kteří trpěli v SOVĚTSKÉM gulagu.

Takže ruské ti, milý posluchači, nepřipomene ruské, jak bys očekával, ale sovětské (zatím, protože už brzy budou v západním a tedy též v našem podání i ty gulagy jen a jen ruské).. Ber to tedy tak, že o logiku už dnes v euroatlantickém tažení proti Rusku nejde, že jde o nejpustší a nejzlotřilejší propagandu, či cosi jako boxerský mač, při kterém jeden z oněch dvou soupeřů už shodil rukavice z rukou a rozhodčí (snad OSN), při pohledu na takovouto definitivní sportovní zkázu z ringu raději utekl.26 komentářů :

 1. Vzpomínám, jak jsem se ještě před coviblbnutím serval s jedním idiotem právě pro to vydání ruského za sovětské. Perlil na zastávce autobusu bludy a když už jsem ty kreviny nemohl poslouchat, tak jsem se ho zeptal, kdo za existence SSSR trpěl nejvíce. Že prý my, odpověděl ten idiot a mě bouchly saze. "Ty cancoure," povídám mu, "nejvíc trpěli Rusové a další národy SSSR, tak, že si to ani nedokážaš představit." To mu pochroumalo ego, protože u toho byly dvě slečny, a začal mi tykat a nadávat mi do bolševickejch dědků. Tak jsem mu řek, že jestli s tím nepřestane, zažije jak je posranýmu. On na chvíli zarazil, pak si mě změřil, a že furt viděl dědka, řek mi: "To bych rád viděl." Tak jo, povidám a jednu mu střihnul dlaní na čelo a druhou rukou se mu zabořil do žrádla. Pak jsem zkontroval zda jsem ho nějak nepochroumal a radši odkráčel. Co kdyby mě šel napráskat, žejo.
  On si to málokdo totiž uvědomuje, že nejvíc SSSR odsrali právě občané SSSR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíce trpěly okupované národy. Estoncům, Litevcům, Lotyšům ti “Sověti” normálně ukradli zemi a ještě k tomu ji sovětizovali a proto se tam kromě domácího jazyka mluví i sovětsky.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. 8.19
   Ale však jo. Ale Rusové právě tak, ač je nyní šmahem označujeme za okupanty. Sovětsko nedělalo národnostní rozdíly. Rus nebo Litevec či Estonec či třena Kalmyk, všechno jedno. Zlobíš, tak tumáš.
   Hm... Takže Gruzínec Džugašvili, a Ukrajinci Chruščov a Brežněv byli okupanty i okupovanými zároveň?
   Fascinující, jak by řekla Terezka.

   Smazat
  4. Ani všichni hlupáci světa nedokáží sprovodit ze světa poselství humanizmu, které přinesl Socializmus, který povýšil společenský zájem pracujících tříd nad zlodějskou morálku buržoazie, korupci lokajů a lživou propagandu spojenou s válečnými zločiny posledních dvaceti let se opět navrátí na jeviště dějin !!

   Smazat
  5. Přiznejme si, je mezi námi sorta zvláštních občanů, kteří rádi vrchnostem podlézají a spoluobčany udávají. Tato vlastnost nás doprovází našimi dějinami bez ohledu na systémy. Pamatuji, když v Českých Budějovicích byla odstraňena pam.deska s poďěkováním americké armádě za osvobození. Na stejném principu byla nedávno odstraněna socha Koněva, byl znovu postaven Mariánský sloup, který generace předků zbourala. Tato hloupost (bourání soch) se ujala i v zahraničí. Omezenost některých občanů odstranit nelze, ale máme možnost je nevolit

   Smazat
  6. Martine, musím vás politovat. Máte nekvalitní vzdělání naší ulhané televize, kde pouštějí na obrazovku jen lháře. Jestliže dokážete zacházet s wikipedií, zjistěte si, jak se vyvíjel počet obyvatel pobaltských státu. Zjistíte, že klesá a lidé odtud utíkají za lepším. Také by vám neškodilo, jaké odvětví průmyslu po rozpadu velké země tam jednoduše zaniklo. Je asi nad vaše možnosti zjistit, jak je to se vztahem k Rusům. Najdou se takoví, kteří Rusko pokládají za konkurenci. Jsou i takoví, kteří po straně na Rusy nadávají, přičemž z očí do očí to neřeknou. Na univerzitách tam působilo mnoho ruských profesorů, kteří mého dočasného známého učili matematiku. Jeden mladý vysokoškolák byl naladěn válečně tak, že se ptal, zda se u nás po oddělení Slovenska na hranicích střílelo. Pánové David a Dvořák jsou k vašemu vzdělání smířliví. Abyste nedělal své rodině ostudu, dostudujte si o čem víte hovno.

   Smazat
  7. To co si vytrpěli národy staré Rusy a později ZSSR nemá období.
   Dokázali porazit i Hitlera.

   Smazat
  8. Tisíciletá historie Ruska a okolních států stojí za prostudování. V tomto prostoru byly časté války normou. Kdo četl klasickou Ruskou literaturu - udělá si obrázek o poměrech v Rusku v různých obdobích vlád. Nepředstavitelné podmínky poddaných se kterými
   se zacházelo jako s otroky,války a pogromy poznamenaly celý národ a učinily ho mimořádně skromným, odolným a statečným. Tento národ dokázal
   po WWII dohonit v technické špičce USA i Evropu v relativně krátkém čase a změnit šílené důsledky války
   ve prospěch lidí. Nelze vinit Rusy za činy jejich vedení. Protože ti se často jen bránili útokům ze všech stran. Rusko se stalo velmocí za vlády carů. Ti se chovali stejně jako jiná světová imperia. Proto silné Rusko "svět" vždy iritovalo.
   Všiml jsem tří závažných vlastností Rusů.
   1. Schopnost přežít jakoukoliv agresi v dějinách od
   doby nájezdů Mongolů po Hitlera. 2. Nesporné úspěchy
   Rusů v oblasti vědy, kultury a vojenství. 3. schopnost spojovat jiné národy v jednom státě bez
   ponižování a genocidy.
   Vztahy Čechů s Ruskem nebyly nikdy tak devastující
   a nebezpečné jako vztahy s Němci. Na to by měli myslet i Poláci,Slováci,Jihoslované a třeba i Rumuni. Nebýt Rusů (Sovětů) kteří porazili Němce v šílené totální válce a před tím vyhnali z Balkánu a Krymu Turky - nemusely by tyto národy již existovat. To je
   docela zásadní okolnost - nemyslíte ?

   Smazat
  9. Spousty tech co dnes jeci sve a rozkazane nenavisti, ktere plati a organizuji miliardari,jako Soros a spol,kdy po dobyti Londyna, tez rodina Rotschildu a mnoho dalsich,bankeru, jednotlivcu, rodin a celych narodu.
   Kteri a jejichz casto hlavni a jedina cinnost je prave ted, ta ventilace hystericke nenavisti, kdyz ale,
   /ani Izrael,Polsko,baltske republiky,Ukrajina je jich vice/, by bez Rude Armady a Stalina , opakuji, bez Rude Armady, Stalina a SSSR, by proste zmizely z povrchu zemskeho beze stopy.
   V tomhle svetle pak jejich "cinnosti" a chovani jsou jiste daleko vice absurdni ,neprijatelne a grotesknejsi a nemozne ani pochopit..
   Vyrazuji se tak sami z lidske spolecnosti.
   Ukazuji ty aktivity,spolehlive a presne,co vyse jmenovani obnasi a beze zbytku, obsahuji.
   S kym nemame ani nesmime mit,nikdy tu cest.

   Smazat
 2. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství

  OdpovědětSmazat
 3. Také je dobré, že nás od jisté doby v ČT neokupovali Němci, ale nacisté, takže v roce 1968 nám přišli internacionálně pomoci komunisté a nikoliv Ukrajinci,Poláci, Maďaři,Němci a Bulhaři!! Jak prosté?

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mizernou ČT odmítá nadále i hlava státu, prezident Zeman i premiér Babiš. Dnes byli oba hosty na Primě kde mimořádně dobře a rozumně působil zejména Zeman. Vítám jeho iniciativu k získání vakcín z Ruska i Číny, protože EU vakcíny nezajistila a jako pitomeček se nechala oblestít výrobci vakcín kteří je nestačí
   vyrábět a dodávat - a proto to nejdůležitější pro vítězství v boji s bacilem - v ČR chybí. Vakcíny
   jsou pochopitelně předmětem tučných kšeftů - ale i
   komoditou která chrání před smrtí. Je to mimořádně
   citlivé zboží. Jak dlouho bude trvat než vláda ČR
   lidem kteří dobrovolně očkování chtějí postoupit -
   ty vakcíny zajistí ?

   Smazat
  2. Díky prezidenta Zemana, premiéra Babiše a hlavně Vladimíra Putina se konečně rozjede hromadné očkovani. Spasibo.

   Smazat
  3. Marceli 16:09
   Ještě bych se neradoval. Musí to schválit SÚKL a obávám se, že to bude zdržovat jak se dá.

   Smazat
  4. Přátelé něco o lécích na covid. Ne o vakcinaci, ale o léčení.

   www.nwoo.org/2021/02/26/zaloba-na-lekarsky-system-v-cr-z-duvodu-odmitani-ucinne-lecby-onemocneni-covid-jez-se-bezne-pouziva-v-zahranici-a-kterou-muze-uzivat-kazdy/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   https://www.protiproud.cz/zdravi/5519-system-hraje-zlocinnou-hru-jak-nas-uchranit-pred-ucinnou-lecbou-stary-vyzkouseny-isoprinosin-vakcinace-nebo-ucinna-lecba-vyznamny-profesor-o-tom-udelal-studii-proc-to-nesmime-vedet-zdrcujici-video.htm

   Inu, vymázli jste mi původní upozornění na odkazy, tak mi holt nezbývá než se s vámi, tedy s cenzurou, popasovat jiným způsobem. Sice mi není jasný důvod vymáznutí, ale budiž. Hm... musím to zamaskovat v některém vlákně, bych pokud možno co nejdéle unikal vašemu ostřížímu zraku. Jinak nic ve zlém. Každý holt děláme co musíme.

   Smazat
  5. Snad nejdulezitejsi je videt ty skutky.
   Za slovnimi prujmy,lidskopravistu..
   Merkel verejne vyhlasila ,ze epidemie skonci,az vsichni ,uplne vsichni budou ockovani.
   /Kazdy kdo to cetl,si predstavoval,jak se ta Merkel bezi do prvni ockovaci stanice a ihned pozaduje pro sebe ,ockovani vakcinou..
   Nic nemuze byt dal od skutecnosti.
   Vyhlasila,dal ,ze se ockovat vakcinou Astra Zeneca
   /a zrejme zadnou/, NEDA !!!!

   Smazat
 9. Jo jasně vše zlé na Rusko a pak mu vyhlásit válku usa dochází zdroje a tam by se chtěli napakovat ale to se nikdy nestane.

  OdpovědětSmazat
 10. ČT nesleduji ale dnes jsem zavadil o pořad Hlodavce. Ten si pozval Balíka,Feriho a Benešovou, Čili klasický formát.
  Dva straníci kavárny + závislý moderátor proti paní Benešov. A opět šlo o svinstvo. Ke konci ale zcela neočekávaně Balík i Fery nepodpořili Hlodavce při útoku na Benešovou. - Má tohle hnusné chování Hlodavce pokračovat.
  Kdo ho zná ví co bude říkat,koho bude napadat a šikanovat
  dopředu. Hlodavec prostě do slušné veřejnoprávní televize
  nepaří- Ať si zařídí svou televizi a šíří jed za své peníze. Vyhoďte ho konečně, je to patologický televizní
  kavárenský mlýnek. Fuj ( O tom obvinění co zkoušel na paní Benešovou nemá smysl ani psát. Kupodivu ho nepodpořili ani Feri ani Balík.)

  řis straníci kavárny

  OdpovědětSmazat
 11. Ty tvoji miláčci kradou cizí ropu a kšeftujou s drogami tak to je.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.