Reklama

čtvrtek 25. února 2021

Odpovědi na komentáře č. 1 (odpovědi na komentáře k mým článkům nebo videím)

Ivan David
25. 2. 2021
Nedokážu odpovědět jedfnotlivě na všechny komentáře k mým článkům. Budu se snažit regovat na některé, které se opakují, nebo ukazují na nepřesnou představu čtenáře, nebo jde o zajímavé postřehy.

14 komentářů :

 1. „Avangarda se nepotřebuje radit s plebsem.“ Schneider poukázal na to, jak si piráti hrají na demokracii v kauze Koněv

  „Nebo, vtírá se neodbytně, mají snad pocit, že jsou avantgarda a všechno lépe vědí? Že se nepotřebují radit s plebsem, který je dobrý pouze k tomu, aby naházel pirátům při volbách hlasy a pak už nepřekážel? A co když bude překážet? Co když pak dojdou piráti k nápadu, nechat si svou avantgardní pozici uzákonit, aby jim do toho nějaký blbý lid nekafral? Vedoucí úlohu pirátské strany? “ ptá se řečnicky.
  „Při takových móresech už končí veškerá legrace,“ uzavřel celou věc novinář Jan Schneider.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021022513241591-avangarda-se-nepotrebuje-radit-s-plebsem-schneider-poukazal-na-to-jak-si-pirati-hraji-na-demokracii/

  OdpovědětSmazat
 2. hosi je treba slavit dnesni 73 vyroci nastupu socialismu v tejto zemi! copak jste nekteri sudruzi jiz zapomeli ty bourlive oslavy? nebo voni se uz z historie vymazaly jakoze vubec nebyly?whoa aj to je mozne😂😘😜😀😎

  OdpovědětSmazat
 3. Správně pane Davide zastupujete nás normální konzervativní České občany. Češi nikdy liberály nebudou a Pražský havloidi a eu ať nám dají s jejich šílenostma pokoj.

  OdpovědětSmazat
 4. USA kritizují Čínu za potlačování etnických Urgujců a za jejich převýchovu, mluví dokonce o potlačování lidských práv. Copak oni si nepamatují, že USA své domorodé předky neutlačovali, ale rovnou je postříleli. To je jeden z prvních zločinů USA v její více jak 2OO leté historii. V dokumentu o zločinech USA se dokonce píše, že bylo vyvražděno téměř 100 mil. Apačů. A nyní zběsile kritizují, že Rusko zavřelo bezvýznamného Nevalného. Tak se ve světě posuzují američtí "demokraté" a ruský demokratický režim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.08
   Sorry jako, ale skočil jste na manipulaci. A protože jsem na to narazil ne poprvé, rozhodl jsem se to upřesnit. (To není nic proti vám osobně.)
   Populace všech severoamerických Indiánů v době objevení Ameriky činila mezi třemi až pěti miliony a dokonce ani populace střední a jižní Ameriky nedosahovala takovýchto hodnot, neboť populace Středo a Jihoameričanů se pohybovala v době objevení Ameriky mezi šedesáti až osmdesáti miliony.
   Nic ve zlém.

   Smazat
  2. Že jsou amíci hovata, tak s tím souhlas. Jen pro pořádek.

   Smazat
  3. Státy se udržují ideami, na nichž vznikly... Pardon, to sem asi nepatří.

   Smazat
  4. 10.07
   To se mi nějak nezdá. Kdybyste napsal "...by se měly udržovat", tak bych to bral, ale udržují?

   Smazat
 5. Pane Davide, i když s Vámi občas nesouhlasím, vážím si Vaší snahy o obhajobu zájmů občanů České republiky. Pro mne není důležité, jakou stranu zastupujete, ale spíše si cením toho, že hledáte pravdu a spravedlnost. No a bohužel se ve své práci občas musíte setkat s blbem, což souvisí s tím, že na rozdíl od blba jdete se svými názory otevřeně a veřejně třeba do Nové republiky. Je vidět Váš obličej, Vaše jméno, známe Vaše názory a kdo chce, i Vaše bydliště. Držím Vám palce, aby Vám zanícení a pracovitost ještě dlouho vydržela. Přesto bych měl jednu připomínku. Možná byste mohl trochu ubrat z nasazení. Zdraví je přednější. PS: Nechcete kandidovat na prezidemta?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (00:05):
   Napsal jste to pěkně, a i za mnoho dalších! ..
   Na jedné straně však říkáte, že zdraví je přednější (s čímž lze jen souhlasit), na té druhé se však dr. Davida dotazujete, zda-li by nechtěl kandidovat na kriticky rizikovou ("nezdravou") funkci.
   Asi nemusím ani dlouho hádat, co by vám na takovou otázku odpověděl.
   Pokud se ovšem vlast ocitá v ohrožení (a ona se ocitá!), nejde se ptát, zda-li bych ji náhodou nechtěl bránit. Je povinností to bez otázek a řečí udělat.
   Pan David je vzdělanou, politicky zralou a morálně integrovanou osobností. Taková náleží na Hrad. V dobách dobrých, a o to víc i v těch zlých.

   Smazat
 6. Doktor David má můj velký obdiv. Vydržet věčné napadání a sprostoty bakalovych nebo sorosovych otroků je hodno poklonu. Pane doktore díky... !

  OdpovědětSmazat
 7. Taky si Dr. Davida vážím, ale mám problém s T.Okamurou a SPD. Nemohu souhlasit se spojením s Demoblokem v otázce zrušení pravomoci vlády v současné situaci.Je mi celkem lhostejné kdo se ke komu připojil později.

  OdpovědětSmazat
 8. Děláte to dobře pane doktore,kéž by se ostatní europoslanci za ČR probrali a vzali si z Vás příklad.Pokud by jste kandidoval na presidenta,myslím,že máte dobře nakročeno a máte předem můj hlas!

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.regionvalassko.cz/kam-jsme-nedosli-po-triceti-letech/ Valaši sú ještě zdraví. CO SLOVO, TO PERLA !!!
  https://megazpravy.cz/babis-podporuje-euro-a-zniceni-ceske-republiky-jako-samostatneho-statu/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.