Reklama

pátek 26. února 2021

Orbán: Mám spoustu špatných zpráv

Jan Urbach

26. 2. 2021 VašeVěc

Předseda maďarské vlády Viktor Orbán uvedl, že země bude čelit nejtěžším dvěma týdnům pandemie koronaviru. Současně povzbudil veřejnost k registraci na vakcinaci.Ve čtvrtek se Orbán setkal se skupinou matematiků, aby diskutovali o epidemiologických trendech, které by země mohla očekávat v následujících dnech a týdnech. "Mám spoustu špatných zpráv," řekl Orbán ve videu zveřejněném na Facebooku. Upozorňuje na to agentura MTI. 

 "Zdá se, že jsme na pokraji dosud nejtěžších dvou týdnů pandemie," uvedl. Vznik nových mutací viru podle odborníků vedl a bude i nadále vést k prudkému nárůstu infekcí. Nemocnice budou muset vydržet dosud nepoznanou úroveň tlaku, uvedl a dodal, že systém zdravotní péče bude potřebovat všechny dostupné lékaře, zdravotní sestry a ventilátory. 

Orbán požádal veřejnost, aby i nadále dodržovala předpisy a pokyny vydané operační radou koordinující reakci na pandemii. "Jsme v závodě s časem," řekl. Současně Maďary vyzval k vakcinaci, protože to pomůže zkrátit toto obtížné období. Pokud se zaregistruje jen málo lidí, bude toto období obrovského tlaku delší, řekl.Foto: Maďarsko jako reakci na nechopnost unie dodávat domluvené vakcíny objednalo vakcíny z Číny a Ruska. Očkovat se již nechal i V. Orbán.

25 komentářů :

 1. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
  "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
  AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

  OdpovědětSmazat
 2. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
  "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
  AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

  OdpovědětSmazat
 3. 19: 45. :-) Vy by jste mohl přispívat do nějakých homorných rubrik. :-)
  JFK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne 20.15, obyčejně to nedělám, ale v jedné jediné větě jste 'zvládl vyrobit' trochu moc chyb.
   Doporučuju návrat do ZŠ, vzít do ruky učebnici jazyka českého, a nastudovat kapitolu podmiňovací způsob.

   Smazat
 4. V Británii se s přemlouváním k očkování nijak nepářou. Kdo nebude očkován, nedostane práci ani podporu. A je vymalováno. Mladí budou muset a staří se nechají, protože se bojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale podle nových info jsou vakcíny stejně k ničemu, nebudou fungovat. Jen se utratí peníze a bude stejně zle. Válci se minulá válka. Alespoň z infa co mám

   Smazat
  2. Však tady už má totalitní eu řešení vakcinační pas bez něho nikam člověk nebude smět.

   Smazat
 5. Po přenosu ze Sněmovny mám opravdu obavu o naše lidí. S těmito generály nevidím bitvu s covirem úspěšnou. Maďarsko má lepší vojevůdce.

  OdpovědětSmazat
 6. Teď jsem si přečetl nějaké jiné zdroje a tam se hovoří o dost silných mutacích viru a současné očkování nejspíše nebude chránit, takže je velkým problémem , kdy budou k dispozici nějaké "multivakcíny" a jestli vůbec, které budou chránit proti celému spektru nebezpečných , zmutovaných virů!! Současným očkováním útrapy neskončí a je otázkou, kam se celý svět bude ubírat, protože to není ekonomicky únosné!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli jsem pochopil vakcíny na tyto víry které mutuji neustále nejsou cesta, musí se hledat lék.

   Smazat
  2. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
   "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

   Smazat
  3. Je to ubožák. Toho Cempera jsem jednou viděl a to každému stačí. Zbytečné ztrácet čas s takovými. Znemožní se sami

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Normálně ho ignorujte, je to duševní ubožák, dostává peníze za toto. Jeho projev vypovídá o stupni inteligence. Jinak zajímavé čtení nebo poslech na YouTube z pořadu kupredu do minulosti. Byl tam profesor Beran a aktuálně Milan Calábek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslel jsem tojo unkhovna o němž psal hodný člověk

   Smazat
 8. Nevím co si nechají píchnout ale výsledek valný není. Nejvíce proočkovanych americkou srajdou která má asi účinek jako lentilky, tuším 3 lockdowny docela velké a kde jsou. Žádný velký výsledek nemají. Podle nových výzkumů pokud se zajímáte a nejen trolujete přitrouble očkování ale ani daleko lepší imunita získaná prodělanim covid nebude k ničemu. Vakcíny jsou hloupost, ztratili jsme rok a budeme za to platit. Možná i vy a já.

  OdpovědětSmazat
 9. Jsem Antiunknown
  Vždyť už koncem loňského roku se nechal sir Gates slyšet, že celý svět postihne v nejbližších časech daleko větší nákaza s daleko větší smrtností než ta z roku 2019 !
  Sakra jak to věděl? To je věštec? Nebo má vidiny? Nebo to plánuje on sám?!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy antiunknowne nevíte, že OS Windows může virus šířit dotykem klávesnice? Odkud jste napsal příspěvek? A přihlásil jste se přes Google? Tak ten v tom jede taky, čili i veškeré PC s Win vyššími než XP a telefony s Androidem od verze 5.0 vás můžou nakazit, jen se dotknete klávesy se samohláskou. Musíte psát v gumových rukavicích.

   Zďýlejte to, neš to smažou!

   Smazat
 10. Ten kdo hromadně očkuje je na tom líp.
  Co říkal V.I.Lenin ?
  Očkovat,očkovat,očkovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to fungovat, očkování je nebo bylo v nějáké formě účinné, ale s těch věcí co jsem četl to prý FÚ govat mýní nebude. Nebo výrazně méně, u získané imunity prodělanim prý také ne a snad to může být i na škodu. Nevím jen tady diskutují slušně.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Imbošku, všim jsem si,jak tu jsou na tebe ošklivý, furt tě mažou a mažou nikdo pro tebe kouska laskavýho slůvka nemá. A tak jsem ti napsal pár vřelých vět, co by tvý opuštěný srdíčko potěšilo, a najednou koukám - už tu zase nejsi. Tak jsem se rozhod, že ti za ty ústrky udělám radost. Napíšu o tobě pohádku jen si najdu trochu času. Píšu ti to už teď, protože dárek bez těšení se na něj je takovej jakoby ochuzenej. Těšíš se?

  OdpovědětSmazat
 13. .."ani pes policejni ,nad kteryho neni,stopu vraha nenasel"..zpivali trampove v hospode..
  Vrah Covid je neobycejne uskocnej, dela si co chce, vyzmizikuje se beze stopy a zase necekane vyskakuje, kde chce, neda se polapit ani zastavit, ani odhalit a navic se porad nepricetne a nevysvetlitelne rozmnozuje.
  Je proste nezastavitelnej.Nic na nej neplati.
  Kazdymu opatreni se vysmiva.
  Tim je podezrelej, porad vic. Taky.
  Ze ma ty nahradniky,bez konce.
  Jiny viry to nedelaji. Asi nechteji,nebo nemaji ten trenink a nejsou k tomu vycviceny.
  Ma taky spojence ,nikdo si nepamatuje,ze by EU udelalo neco dobreho pro sve spoluobcany a ted je EU plne na strane Covidu. Musi to byt? Kdyz hrozil nepritel Covidu Sputnik, tak prisel zakaz i kdyz nic jineho nemaji.
  Vakciny /asi mimo Sputniku/,nejsou k nicemu..
  Nebo napodobuji ten Covid. Pisou ze taky radi beze stopy.
  ..ani pes policejni...
  A to bylo kriku,vokolo toho Novicoku a patrani a odhalovani pachatelu, kterej ani nikoho jeste nevodkrouh..
  /Vyjma jedne zeny, ktera umrela na podvyzivu a zoufalstvim z bidy/.
  A ted se nesmi odhalit,vubec nic. Vsecko jen zatloukat a kdyz se to provali zatloukaji dal..
  ..ani pes policejni...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.