Reklama

sobota 27. února 2021

Paranoidní a politicky zprzněná Amerika: Ano, zfalšovali jsme volby, ale pro vaše dobro. Média v USA veřejně přiznávají pučistické nastolení Bidena. Účelem je zastrašit odpůrce režimu. Vzor demokracie? Kde je mu konec?

Viktorie Nikiforová

27. 2. 2021    RIANovosti

VIKTORIE NIKIFOROVÁ se vrací k podvodným prezidentským volbám v USA na základě amerického tisku, který bez skrupulí přiznává spiknutí mocenských elit proti americké demokraciiDo administrativy prezidenta Bidena v seřazeném průvodu napochodovali aktivisté za lidská práva a lidé z BigTech. Jejich příspěvek k vítězství kandidáta Demokratické strany byl opravdu obrovský. Dnes proto mají právo počítat s nějakými tím melouchem na ministerstvu zahraničí, v obchodní komoře či na ministerstvu obrany. Teprve nedávno však vyšlo najevo, co tito soudruzi ve skutečnosti sehráli v roce 2020 a jak probíhala prezidentská kampaň.

Například Vanita Gupta, prezidentka „Leadership Conference on Civil and Human Rights“ (Konference vedoucí lídrů pro občanská a lidská práva), byla nedávno Joe Bidenem nominována na pozici asistentky amerického generálního prokurátora. Před více než rokem, v listopadu 2019, se Vanita spolu s dalšími aktivisty za lidská práva setkala s Markem Zuckerbergem (Facebook) a Jackem Dorseyem (Twitter).

Aktivisté v oblasti lidských práv se podělili s hlavami IT korporací o své problémy: demokratické internetové trollování proti Trumpistům nefungovalo. A tak požádali o nestandardní krok – vyčistit sociálních sítě od Trumpistů. Zuckerberg a Dorsey souhlasili. V průběhu roku 2020 vyletěli z internetového prostoru nejvýznamnější konzervativní řečníci a účty řadových příznivců prezidenta Trumpa byly masivně blokovány. Skončilo to tím, že i sám Trump byl „vyčištěn“ ze všech svých postů.


Nejistý kandidát Demokratů


Nicméně před rokem byla hlavní šedá eminence Bidenovy kampaně krajně nespokojená. Podle předpokladů Michaela Podhorzera (pro přátele – Poda) měl Trump přes veškerou snahu Podova týmu v listopadu 2020 zvítězit. Bidena paradoxně potápěly modré límečky, které si Podhorzer často předcházel.

Problém byl v tom, že Podhorzer vůbec není veřejným politikem a jako politický stratég je široce známý pouze v úzkých kruzích. Po mnoho let pracoval jako poradce prezidenta Americké federace odborů – Kongresu amerických odborových svazů AFL-CIO. Polomafiánské struktury amerických odborových svazů byly téměř vždy spolehlivou oporou Demokratické strany.

V roce 2016 si však mnoho členů odborů najednou uvědomilo, že levicová rétorika jim nic nedává, a masově hlasovali pro republikánského miliardáře. V roce 2020 takových disidentů ještě přibylo – Trump sebevědomě horoval proti nezaměstnanosti a za snížení daní.

Mezi odborářskými hlavouny se však rozmohla alergie na Trumpa. Bránil jim totiž zbohatnout. Někteří předsedové odborových svazů občas uzavírají smlouvy se zaměstnavateli (včetně federálních agentur), v jejichž rámci jim pronajímají levné pracovníky za nadhodnocené sazby. Poté si sami na tuto práci najmou nelegální imigranty, kteří otročí doslova za babku. Mzdový rozdíl se rozdělí půl na půl mezi zaměstnavatele a šéfa odborového svazu.


Spiknutí elit


Dříve se na těchto provizích a podvodech přiživovaly mafiánské klany, nyní je však zvykem říkat, že „v Americe žádná mafie neexistuje“. Zločinnost ovšem nikam nezmizela. Vedení odborů se aktivně snaží zařídit, aby bylo do země přivedeno co nejvíce imigrantů – a to je v rozporu se zájmy domácích pracovníků.

Trump migranty do země nepouštěl, a tak se o jeho vyhnání z prezidentského úřadu přičinil Mike Podhorzer. V roce 2019 dal dohromady tisíce bývalých úředníků a spolupracovníků Obamovy administrativy, právníky, aktivisty za lidská práva a vedoucí pracovníky korporací, aby vytvořil to, čemu se dnes oficiálně říká „spiknutí za záchranu demokracie“. V překladu do normálního jazyka jde o technologii zfalšování voleb.

Podrobnosti o tomto podniku nedávno odhalil populární časopis Time. „Všechno to zní jako bluf konspiračního teoretika,“ píše novinářka Molly Ballová, „ale opravdu to bylo spiknutí bohatých a autoritativních lidí, kteří změnili zákony a pravidla hlasování, znásilnili tisk a převzali kontrolu nad celým tokem informací.“
Mafiánské praktiky

Spiklenci si nejdříve osedlali téma koronaviru. Pandemie jim umožnila uložit státním vládám korespondenční hlasování poštou. Ve výsledku namísto několika procent posílala v roce 2020 své hlasy poštou téměř polovina amerických voličů. Další čtvrtina hlasovala předčasně. To poskytlo neslýchaný prostor pro falšování hlasovacích lístků ve volebních místnostech.

Spiklenci se také zapojili do podplácení přímo na místě. Demokratičtí kongresmani vyčlenili ze státního rozpočtu 400 milionů dolarů na finanční pomoc volebním místnostem. Filantropická nadace Marka Zuckerberga a jeho manželky věnovala „na pomoc“ dalších 300 milionů.

Pouliční bitky na téma „Na životě černých záleží“ (BLM) se staly mocným nástrojem nátlaku na místní podnikatele. Bylo jim jasně naznačeno, že pokud podpoří Trumpa, pak davy pogromistů zničí všechny jejich obchody. Dokonce i americká obchodní komora se postupně vzdala, a vydala společné prohlášení s odbory – se svými zdánlivě třídními nepřáteli.

V den voleb aktivisté BLM vytvořili „bezpečný prostor“ pro volby tím, že obklíčili volební místnosti a zastrašovali občany. Policie se přitom jako náhodou vytratila.


Volební fraška


Vrchol falšování voleb se odehrál 4. listopadu v Detroitu, kde se pozorovatelé z Republikánské strany marně snažili dostat do volebních místností, aby zkontrolovali počítání hlasů. Místní aktivista za lidská práva, který si říká Art Reyes III., povolal své „vyškolené aktivisty“, aby vyhnali pozorovatele na mráz.

V jiných okrscích se zřízenci jednoduše zamkli zevnitř a zakryli okna plakáty, aby zabránili pozorovatelům špehovat je zvenku. Těm už zbývalo jen skandovat: „Zastavte počítání!“

Následně si pozorovatelé marně stěžovali tisku, že tytéž hlasovací lístky prošly mnohonásobně scanery počítačů, že neplatné hlasovací lístky byly sčítání společně s těmi platnými. Novináři se jim však otevřeně vysmáli.

Podplacení zřízenci volebních místností, vydírání a výhrůžky, široké administrační nástroje, masivní útoky na pozorovatele, pogromy – v prezidentských volbách v roce 2020 byly použity všechny špinavé metody a technologie, jaké Američané tak rádi připisují režimům, které jim v zahraničí nevyhovují. Otevřeně o tom psal největší americký časopis.

Potom ať titíž lidé poučují ostatní svět, jak správně organizovat volby. A k tomu ať žvaní o demokracii. O svobodě projevu. Vyhrožují sankcemi. Mentorují jak počítat hlasy a kolik pozvat pozorovatelů.

Zprzněná Amerika


Mezitím cynismus spiklenců vyděsil i mnoho Američanů zvyklých na ledacos. „Nikdy jsem neviděl takovou drzost. Bože, chraň Ameriku!“ píší na sociálních sítích. „Establishment: Zfalšovali jsme výsledky voleb, ale bylo to pro vaše dobro.“

Je jasné, proč bylo rozhodnuto zveřejnit podrobnosti této speciální operace v tisku. Pro americké obyvatele je to signál mít se na pozoru – a připravit se na volby v roce 2024, a to tím spíše, že impeachment na Trumpa neprošel.

Pro Trumpisty je to přímé zastrašování. Článek v Time vykresluje fakticky paranoidní svět, kde je každá struktura prošpikovaná „agenty“ Demokratů, kde si oligarchové kupují doslova všechna vládní odvětví, kde jsou příznivci staré dobré Ameriky zrazováni a všemi utlačováni. Potom se bude každý trumpista bát vlézt do politiky, když mu i tak hrozí represe z každé strany.

Pro celý svět je takový úlet symptomem zběsilé morální degradace americké politiky. Kdysi se prostodušní lidé na celém světě mohli upřímně a nezištně rozkrájet za zájmy USA – a to i na úkor své vlastní země. Prostě si stáli za svými ideály, i kdyby čert na koze jezdil, toť vše.

Obětovat se zájmům americké elity v její současné podobě lze pouze z vypočítavosti. A i potom je to riskantní – vláda, která neuznává žádná pravidla ani zákony ve své vlastní zemi, snadno zaprodá jakéhokoli zahraničního partnera.18 komentářů :

 1. Dnešní USA jsou jen oligarchická demofašistická žumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozpad USA byl zahájen 12.12.2021 rozsudkem Nejvyššího soudu tím, že vyhlásil, že zákony jednotlivých států jsou nad (federální) ústavou USA ! GP nespí a vytváří podmínky pro shození této vlády a jejich oligarchů - provinili se proti plánu NWO a jeho tvůrcům. Postupně je tvrdě potrestá i fyzicky. Teď to není vidět,ale během dekády to přijde. Spíše dříve. Biden and his company by totiž mohli zničit svět a to se nesmí dopustit !

   Smazat
  2. 15:24 unkhowne, můžete plivat jed jak chcete, Putin a s ním celé Rusko malými krůčky za velkých obětí nastoluje suverenitua globální politiku po svém a ani vy ani vám podobní duševní impotenti na tom nic nezmění

   Smazat
 2. Ono může být ještě hůř pár blbců u nich myslí že se dá proti Rusku použít omezená jaderná válka. Navíc jsou to všehoschopný šmejdi kteří nic neuznávají práva vlastní země a cizí už tuplem ne.

  OdpovědětSmazat
 3. "Rozdělení" v USA nezmizelo, je pouze otázka, zda se podaří nové "vládě" udržet životní úroveň a sociální statut obyvatel a nedojde k nějakému silnějšímu propadu, to by potom mohla být rozbuška ke "kraválům" většího rozsahu. K zakrývání vnitřních problémů, může posloužit vyvolání "válečných" akcí USA, které povedou k odvedení pozornosti od vnitřních neduhů politiky v USA!!

  OdpovědětSmazat
 4. Je mi úplně jedno jak až byly volby v USA zmanipulovány. Ale je jisté, že USA ztratilo další část ze svého již žalostného kreditu nejdemokratičtější země ze všech demokratických. Rozhodně ztratily morální ale jaké koliv jiné právo v tomto komukoli cokoli radit, nařizovat,kroutit rukama a likvidovat v rámci demokratických hodnot. Např. z jejich strany kritika výsledku voleb v Bělorusku bude vyznívat až úsměvně. USA u mě nikdy nemělo nějaký respekt, viděl jsem tam na vlastní oči bídu, negramotnost, zejména černých dětí mimo hl.města, viděl jsem morální úpadek, kdy se na předměstích v černošských ghetech běžně souloží před očima dětí na kapotách aut...že to jsou černoši? Jsou to rovnocení občané USA jako každý jiný a zkuste jim to převážně zdrogovaným lidem nějak vyvracet. No osobně bych před zfetovaným přišlápnutým recidivistou nepoklekl i kdyby byl třeba bílý jak mouka. Na Zoomu běží pořad o ,,přátelství" mezi sousedy v amerických čtvrtích! Pozorně se dívejte. Není tam nic přikrášleno...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Rozhodně ztratily morální ale jakékoliv jiné právo v tomto komukoli cokoli radit, nařizovat, kroutit rukama a likvidovat v rámci..."- dobré, až na to, že se nikdo a nikde po právu neptá, rozhoduje síla a moc a v kapitálizmu, větší darebáctví!

   Smazat
  2. Kutnohorský, je o výklad co jeto demokracie? Podle mě tam nikdy nebyla. To co tam je celý čas je banditizmus. Vyděláváte Vy na nich, nebo oni na Vás?

   Smazat
 5. „Musí to skončit válkou.“ Jefim Fištejn s hrůzou sleduje, co přichází s Bidenem a Harrisovou

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Musi-to-skoncit-valkou-Jefim-Fistejn-s-hruzou-sleduje-co-prichazi-s-Bidenem-a-Harrisovou-655375

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cáblíku, Jefim Fištejn je debil. Vždyť to svým způsobem pomáhal celý čas budovat. To, že to nerozpoznal, z něj právě dělá toho debila.

   Smazat
  2. pradědo 27. února 2021 15:54, je nemoudré být osobní ... JiH

   Smazat
 6. V neděli má proslov Trump k národu a od pondělí se budou dít věci a šmejdi se nebudou stačit divit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:27
   Trump může kvákat co chce, nic nezmění.
   Co budete čmárat po pondělí, když se nebude nic dít, že v pátek, další pondělí, jen vaše nesmyslné bláboly
   Tady si někteří zoufalci přeji změny v USA, nic takového.
   USA jsou dnes zase ve světě naprostá jednička. Víme koho si vybrat za přátelé, pane Petříček, ještě více spolupráce s USA

   Smazat
  2. 11:27 vždycky pobaví svými trapnými pokusy o provokaci. Nicméně i jemu je asi už jasné, že USA jsou v rozvalu, normálnímu světu na jedné straně jen pro smích, na straně druhé jde z jejich pádu strach, protože tento poblázněný stát disponuje ničivými zbraněmi, které se mohou dostat do rukou úplných šílenců...

   Smazat
  3. USA jsou dnes naprostá jednička, ale v astronomickém a nesplatitelném zadlužení!!!!

   Smazat
 7. no v 89(nekdy i dnes!) mi nadavali ze ja jsem si uzival na zapade a voni to tady za me museli vybojovat!
  kdyz me zastavovavali policajti a ja brblal ze me zastavuji bezduvodne tak rikali proc nam sem jezdite kdyz se vam nase system nelibi?
  kdyz jsem licil me tezke zacatky v lagru v nemecku a pak v usa tak mi rikali vsak si nemusel utikat...
  ted uz radeji zadne diskuze nevedu😀

  OdpovědětSmazat
 8. Současné dění v USA a následně v Evropě je pouze výsledkem přehlížení evidentně servírovaných lží a různých fantazmagorií. To, že se tak celé roky dělo v USA, kde vzdělanost ve svém celku těžce zaostává za Evropou až tak nepřekvapuje, "elity" Evropy však začaly nekalé praktiky kopírovat, aby se dosáhlo stejného cíle, systematicky ničí dříve kvalitní školství, dnes VŠ vzdělaných máme jak naseto, vesměs jsou nepoužitelní pro život avšak použitelní pro hlásání té jediné pravdy, která by chtěla zničit všechny ty, kteří si uchovali zdravý rozum postavený na tradičních a skutečných hodnotách,,,,,,,,kam tato devastace vzdělanosti povede se nechce ani domýšlet

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud mám nějaké informace z USA od kamarádů a tam se vyhazujou lidé, kteří podporovali Trumpa z práce , nebo ze školy, tak to se USA vrací do neblahé doby jako byla u nás! To je jak za senátora McCarthy, kdy se také pronásledovali lidé pro "neamerickou" činnost, jenomže to byla padesátá léta, ale dnes máme rok 2021!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.