Reklama

pátek 5. února 2021

Petice: Zahajujeme sběr případů cenzury - toto oznámení je asi nejdůležitější ze všech, které jsme vám dosud poslali

Daniel Vávra, Marian Kechlibar, Vlastimil Veselý
5. 2. 2021   Outsidermedia

ZALOŽILI JSME SPOLEČNOST PRO OBRANU SVOBODY PROJEVU

Nyní se můžeme svobodě slova na sociálních sítích věnovat systematicky. Máme kontaktní prostory v Praze i v Brně, navazujeme spolupráci s podobnými iniciativami v zahraničí. Více se dozvíte z našeho nového webu.
www.sosp.cz


SBĚR PŘÍPADŮ CENZURY ZAHÁJEN

56 komentářů :

 1. Záměr dobrej, efekt...? No nejsem si jistej, jestli succes dostaviti se ráčí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No skwele,tak vy borci chcete zalozit VRBU?

   No vy nevite,ze kdyz zalozite knihu stiznosti a vydate ji v nakladatelstvi Ferda Mravenec,ze z toho ti,kteri nam tu zpusobuji ten bordel cenzury nejen dostanou zachvat smichu,ale maji,ale oni z toho takovou srandu,ze budou radosti bez sebe!!
   No nenapadlo vas to,ze z toho a te bezmocnosti obcanu ziji?
   Mam tu jeden prima napad pane rediteli VAVRO a rediteli VESELY,ale to by jste se tady museli do diskuse nacpat a pak je tu hned dobra rada NAD ZLATO nebo mozna taky ne.
   Nechcete vy snad tu plnou vrbu vyhodit pote dynamitem do luftu a dovest ji roztrhanou na trakari do Parlamentu?
   Co?

   Vymazat
  2. Pánové, lepší je zapálit malou svíčku, než proklínat tmu.
   ( Konfucius)
   Já jsem to podepsala a pošlu i drobnou částku.

   Vymazat
  3. Helanow,tak jim tam tem borcum napiste,ze se tady maji objevit

   mame pro ne hafo bombovnich sdeleni a dobre napady jak maku,jsou tady jen sami extra valecnici a lidovi komentatori,ale kdyz oni asi tam chteji jen chambre separe a tu malou svicku,tak se asi neda nic delat jen jim poslat pacicku a kyticku,nebo co nebo jak,to jim tam dejte od mladych podzemnich pracovniku z AWANTGARDY ČSV!

   Vymazat
  4. Krtečku, to je váš názor.
   Pan Kechlibar píše dlouhodobě výborné články a umí se na každou věc podívat z rúzných úhlů.
   Je to opravdu inteligentní člověk s tahem má branku.
   A pan Vávra také není žádné ořezávátko, lehkoživka, stojí za ním nějaké dílo.

   Vymazat
  5. Helanow,pri vsi ucte,kelichbar je z Stravy co?

   a co ti dalsi pomohli by OK SPD v boji za svobodu a primou demokracii?
   Kdovi,zda vedi co to je kdyz jenom chteji tu vrbu a to je tak cele.
   Nemeli by do navrhu PROGRAMU volicu,aspn jeden navrh,kdyz nejsou ty orezavatka,ale poradni valecnici,za tu demokracii?

   Maji na to bunky?

   Vymazat
  6. Cenzura je protiústavní ! Proč Ústavní soud nekoná ? Nikdo si u něj nestěžuje ?

   Vymazat
  7. Standa8.39 nekonají poněvač jsou všichni zkorumpovaní a mají bobky o koryta,to je celé....tady pomůže jen velká vzpoura člověčenstva,jiná cesta v boji proti nim asi není,ale rád bych věřil,že je ,bylo by to přirozenější...

   Vymazat
  8. Krtku, buněk ( mozkových ) by měl pan Kechlibar dost, tady se nebojím.
   Nevím co je to Strava a tak jsem v klidu.
   Je to prostě slušný a vzdělaný člověk s přehledem, a díky za každého takového.
   Nejste kapku podezíravý ?
   ;-)

   Vymazat
  9. Nejen ja,ale vetsina obcanu nabude brzy podezreni,ze

   kdyz informacni KORPORACE reguluji komunikaci obcanu,pak brzy zacnou diktovat a zneuzivat sveho postaveni,ordinovat co je v poradku a co bude potrestano krutymi tresty

   NEZIJEME UZ V DEMOKRACII,ALE TYRANII:

   Vymazat
  10. On existuje zpusob jak tyranii korporaci zneuzivajici sveho monopolu regulovat zakony,nikoli bezmocnymi peticemi,ktere jsou majiteli moci ukradene obcanum k posmechu.
   To co dela FB a dalsi spinavci,je pronasledovani obcanu na zaklade jejich politickeho a jinych nazoru a vlada ma antimonopolni nastroje jak tomu zabranit.
   Jak to dopadlo u AMIKU,kde zavreli pusu i presidentovi,ktery udelal chybu a jejich giga podrazy ho nezajimaly a tyto zakony nerealizoval,tak to dopadne vsude,kde neomarxiste chteji znicit cele staty a narody,coz se jim dari,protoze OS8obcanska spolecnost) je vykopnuta ohlupovadly GR TV a podpindostniky z parlamenu,kteri zastupuji jen svoje koryta a slouzi mu slouzi monopolum zla ,ze hry.

   Vymazat
 2. Takže proto jsem doporučoval Indiány a Ukhowny nemazat. Ty jsou schopni 100 x denně podávat hlášení. To že jsou to idioti tu trojku nebude zajímat. No možná se NR zveřejňováním dostane více lidem do hledáčku. Záporná reklama je také účinná. Nepatří to sem, ale je to podstata problémů euroatlantické civilizace. Psal jsem už dávno o svých poznatcích z dvou pracovních cest v Číně. Jak mě majitel podniku co jsem tam zaškoloval zaměstnance vysvětlil: U vás stále mluvíte o lidských právech a ne o občanských. V tom je obrovský rozdíl. My jsme vychováni v tradici učení Konfuncia, ve víře v pravdu a u vás neplatí ani ty zákony o lidských právech. Jaký prospěch má každý občan na veškerém majetku a bohatství státu? Co z toho má u vás bezdomovec? Vyděl jste tady někoho žebrat nebo bydlet pod mostem? Jsme lidnatý stát, ale pro každého občana máme minimálně misku rýže denně a klidný spánek, třeba v té kleci, ale bezpečný. Měl jsem možnost na náklady majitele podniku, procestovat i místa, kam běžně turisté nejezdí. Určitě nejde každému se tam s prostředím lehce vyrovnat. Musí tam přijít v mládí, být pracovitý a učenlivý. Jinak se ten obrovský rozdíl nedá vydržet. To samé se ovšem vztahuje i na migranty do Evropy a nedopusť občané k nám.

  OdpovědětVymazat
 3. Je to výborný nápad, být mladší, jdu do toho.
  Ale já jsem ráda, že jsem ráda, s počítačem to neumím a tak tápu.
  Na Lidovky anebo na Iděs se vůbec nemohu přihlásit, čili ani chodit na Neviditelného psa, dejme tomu, že jsem tak tupá a něco dělám špatně.
  Na Parlistech od jisté doby požadují opakované přihlášení každých čtvrt roku, prý z důvodu GDPR.
  Píše mi to :” Vaši e-mailovou adresu jsme nenašli v systému. “
  Vzhledem k tomu, že mám adresu stejnou už čtvrt století, tak předpokládám, že vyřazují závadné čtenáře.
  A tenhle týden jsem zjistila, že se už nedostanu na Pravý prostor.
  Jinak se dostanu všude , jenom na PP mi to píše, že prohlížeč Safari nemá přístup na tento web.
  Což považuji za nesmysl, proč by se prohlížeč zbláznil, zrovinka v případě Pravého prostoru.
  Jsem naštvaná , chodila jsem tam dlouho, je tam i legrace a je to - aspoň podle mě- jediný plátek, kde se doopravdy nemaže.
  Ách jó
  :-(((((((

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helanow,jste pobozna? My tu mame pani ANNU husitu z KSH

   prvniho ideologa ANTINEOMARXISMU,co jste delala v civilu,smim se zeptat?

   Vymazat
  2. Pobožná nejsem, nesnáším pámbíčkáře.
   A dělala jsem hodně věcí, když mi ženské v ÚDZu počítaly penzi, tak si určitě rvaly kštici.

   Vymazat
  3. Musím se přiznat, že s tím dotazem, jestli jsem pobožná, jste mě dorazil.
   Zrovna včera jsem napsala drzý dopis biskupovi Malému, který zas dorazil mne.
   Na ČRo sdělil, že ho potěšil Biden, který je katolík a má blízko k Bohu.
   Věřící prý mají dobrá srdéčka, což je dobrý vtip.
   Křesťani stihli vyvraždit pomalu celou Severní Ameriku, Jižní jen částečně, pořádný kus Afriky a v Austrálii zdecimovat původní obyvatelstvo.
   Konec konců, ti co rozvrátili Irák, Lybii a vražděj v Afghánistánu už 17 let jsou také křesťané.
   Určitě mi zase odepíše, že se mnou diskutovat nebude, ale že mi přeje vše dobré.
   :-)))

   Vymazat
  4. Helanow pozvete toho biskupa tady ANNA je husita

   a rikala,ze to papezencum nanda,tak ten biskup by tady mozna nejakou tu dusicku dostal a mohl by s nami zalozit hned i novou stranu misto tech zradcu KDU CSL co vsechny dost smoli,taky rikala,ze si nasadi klidne i pasku pres oko,kdyz tu zadny porany vojevudce zn. Zizka prozatim neni tak by ho zaskocila a mohli by jste jit bit obe ty krizaky nebo co..a udelat tomu biskupovi pod okem moncla.

   Vymazat
  5. Helanov 1.23 to je ten biskup Malý co se za Havla tak angažoval? no to potěš,tomu bych raději ani nepsal a nic pravdivého neočekával natož komentář o Bidetovi :-) Bidet je satanista první třídy a navíc pedofil a žádné volby nevyhrál(ale to je na dlouhý popis)ale na každou "svini" se najde řezník,a už se jim to krátí vydržme ...

   Vymazat
  6. Podle mne je ten biskup fakt zbožný muž, možná vzácné promile mezi če*nop*delníky , které na toho pámbíčka doopravdy věří.
   Docela mě to fascinuje a oceňuji, že aspoň odepisuje, rozhodně ty bludy nekáže ze zištných důvodů.

   Vymazat
  7. Helenko, připomínáte mi mou babičku.
   Ta si zase dopisovala s Wojtylou (po polsky, jako volyňská Češka s tím neměla problém) a po té s Janem II. až do své smrti (1998). A on si (jako papež ale nejvýše tak jednou za čtvrt roku) na odpověď, věřte nevěřte, dokázal najít čas. A to ho, chuděru, vetšinou za něco sepsula. Poprvé mu napsala, co tak vzpomínám, když byla na couračce v Krakowě, nějak se přichomejtla na jeho kázání či co, a za něco ho zkritizovala. Jo, a podepsala se "...věřící nekatolička sestra Anna ...", jak mně hrdě sdělila. Ona byla s mojí bábrlí vůbec sranda. (Škoda že ty dopisy - tvrdila mi že omylem - spolu s velkou částí jejích pamětí moje maminka po její smrti spálila. Ony spolu měly... jak to říct... prostě tam bylo pnutí) Jsem se nějak zakecal.

   Vymazat
  8. Ale on měl biskup Václav pravdu, akorát to drobátko popletl. On už Pedosenilovi opravdu čouhá z nosu úmrtní list, akorát že mu nebleská sv. Péťa svatozář, ale čerti si na něj brousej vidle.
   Ale dá se to pochopit. Má toho moc, kluk jeden biskupská.

   Vymazat
  9. Helanov, z celé historie lidstva je patrné, že personifikací bohů a později jednoho, bylo využíváno k ovládání lidstva. Někde níže je článek o souzení x měsíců staré mrtvoly papeže a namnožení papeži na jeden stolec také vypovídá o víře těch nejvyšších. Jsem věřící, ale v všemohoucí sílu přírody.

   Vymazat
 4. Největší zkušenost s cenzurou mám u vás. Mám sceenshot: "..i když bude mluvit slušně a k věci, bude smazán..". Jinde jsem podobné problémy nikdy neměl, nikdy jsem nebyl stíhán za názory. Jednom tady. Přemýšlím, že to tam pošlu. Můžete mě smazat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:00 Cítím správně tu vaši bolest a neuznání?
   Zde kousek pana K.H.Máchy.
   Daleko zanesl věk onen časů vztek,
   dalekoť jeho sen, umrlý jeho stín,
   obraz co bílých měst u vody stopen klín,
   takť jako zemřelých myšlenka poslední,
   tak jako jméno jich, pradávných bojů hluk,
   dávná severní zář, vyhaslé světlo s ní,
   zbortěné harfy tón, ztrhané strůny zvuk,
   zašlého věku děj, umřelé hvězdy svit,
   zašlé bludice pouť, mrtvé milenky cit,
   zapomenutý hrob, věčnosti skleslý byt
   vyhasla ohně kouř, slitého zvonu hlas,
   to jestiť zemřelých krásný dětinský čas.

   Vymazat
  2. Ad 7:00 Citujete vytrženě z kontextu! Víte, co je to ban? Např. Ban na Facebooku?!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Chce to pochopit Pravidla moštárny.
   Já jsem kdysi byla na FB zabanovaná v jednom kuse.
   Dneska by mi to nevadilo, tenkrát jo, protože jsem nemohla chodit na Kávičky.
   Časem mě trklo, že toxický je pro mne Reflex.
   Tam kdybych napsala, že tráva je zelená , tak mě smáznou a zabanujou.
   Tak tam nechodím a mám klid.

   Vymazat
  5. VD zde ukazka jak vypada udavani cenzura mazani a BAN na FB:

   Facebook
   Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 30 dní
   Tohle je reakce na to, že tento komentář porušuje naše zásady týkající se násilí a podněcování k nenavisti:
   "jed na krysy? ten muzeme nyni nabidnout Navalenemu kdyz ten "smrtelny" novicok podobne jako u Skripalovic neucinkoval!😂"
   je to ma reakce na prispevek v diskuzi "ze na misto vakciny je treba dat Babisovi a vlade jed na krysy"!tento komentar zasady neporusuje?😁😎
   a zde dalsi udani:
   Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 7 dní
   Tento komentář porušuje naše zásady týkající se obtěžování a šikany
   "takova mala zeme a tolik posahanych Prechtlu a dalsich antiano verbezniku"
   takze kdyz me Prechtl napadl ze jsem hlupak toto jsem mu odpovedel a sami posudte cim porusuji zasady Fuckbuku

   Vymazat
  6. 7.00
   Já to tak pornáči J.J. shledávám naprosto v cajku. Proč bys nás, jako vyznavač eourohodnot a tvrdý propagátor cenzury (a nic na tom nemění, že ji nazýváš jinak) tady měl nasírat nad únosnou míru tolerance svými bezobsažnými propagandistickými příserky jejichž motivací je rozesrání diskuze?
   Co děláš ty sám, jaká je tvoje představa demokracie, jaká jsou tvoje doporučení, eurohujerská eurohodnoto?
   Neser!

   Vymazat
 5. Je otázka,co je kritika a co jsou úplně blbé nasírací a popichovací kecy, které mají za účel odradit čtenáře, aby na NR nechodili!!!! Jsi odporný, podlý a úskočný sráč, který si nevidí do držky, svině prolhaná!!! Dal bych ti hajzle za některé kecy do držky!! Také budu smazán za vulgaritu, ale tobě bych rozšlápl hubu s velikou chutí!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten příspěvek jde s nickem dobře dohromady. Pobavilo. :D

   Vymazat
  2. Indiáne, konečně ti rozumím, ty jsi z Liberce, to říká všechno.

   Vymazat
  3. 11.11
   Přesně tak. A jmenuje se to hovado Libor. To je ten, co se ještě jako unk Hown invére navážel do důchodců a o obzvláští oblibou si bral na paškál Helenu. Tedy myslím Blátošlap II., to sprosté hovado bez intelektu.
   (U Blátošlapa I. mám občas podezření že se jedná o pornáče J.J., ale jistý si nejsem. Že jsou nejméně dva Blátošlapové jste si doufám všiml.)

   10.12
   Ohromně k němu pasuje, že?

   Vymazat
 6. MOUDRÉ UCHO NEPOSLOUCHÁ, CO HLOUPÁ HUBA POVÍDÁ.
  Božena Němcová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.50
   Sorry jako, ale to nevypadá, že byste se tím řídil.
   Hm... kecám. To by naše Paní musela napsat něco v tom smyslu, že moudré oko nevidí, co blbec napíše. Takže vlastně v richtiku.

   Vymazat
  2. Sakra! Teď mi to šlo. Proto ty svoje komentáře musím občas občas poslepu! Moudré oko prostě nevidí...

   Vymazat
  3. došlo. Oko opět nevidělo.

   P.S.
   Chceš důkaz o své tuposti harvarde?
   Takovou krásnou přihrávku na smeč ti sem hodím, a nakonec to musím odpálit sám na sebe.
   Ty se zkrátka kromě nadávek na nic jiného nezmůžeš.

   Vymazat
  4. Milane!

   V životě by mne nenapadlo, že na NR hraji tenis či dokonce ping pong (a býval jsem v tom dobrý).

   Vymazat
  5. No a ne snad? unk Hown nahodí, vy, nebo já, nebo nasranej Hodnej člověk, nebo jiný dikutér smečujem, unk Hown to někdy vybere, jindy ne - nebo zase naopak, nahodí někdo z nás, mnohojediný Blátošlap unk howni se pokusí smečovat -a už to jede.
   Pinec jak vyšitej.

   Vymazat
 7. Rusko se nám směje!!! Svazáci na MZ v čele s Petříčkem si pozvou ruského velvyslance, jako jediní z Evropy, aby jej donutili k propuštění Navalného-naivní. Na straně druhé Babiš škemrá u Maďarů o ruskou vakcínu Sputnik.Pekarová by si od rusů nenechala postavit ani budku pro ptáky. Pan Cikrt nenechá nit suchou na Sputniku atd.To,co by se mělo cenzorovat je projev libské blbosti a jmenovaní by především měli mlčet!!
  Jak říká prezident Zeman.Petříčku, než něco blafneš, něco si nastuduj. Já dodávám, také je nutné mít objektivní info- třeba sledovat ruskou TV a pak tu naši a normálním selským rozumem porovnat !!!!! Nejen poslouchat šéfa za mořem a taky myslet na nás občany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:10.
   Od Lavrova to byl majstrštyk, když vyhostil ty 3 diplomaty přesně v dobu, kdy tam byl Borell a měl tiskovku. Pěkná facka, sedla.
   Ještě si měl v reakci na Petříčka pozvat našeho vevyslance a důrazně žádat, abychom propustili z vězení třeba Ratha...
   Ale ten už je tak směšný, že to jim to nestojí ani za pozornost.

   Vymazat
  2. 11:52 jj je treba ty buzny co se serou do zalezitosti jinych kopat do prdeli

   Vymazat
  3. 10.09
   Kdy petříček zvonil úměrně své blbosti, tak se se zřítí mrakodrapy a popraskaly by ledovce.
   Bóže, to je kašpar...
   Takhle jsem se naposledy styděl, když naše státohlava šlukla v Chile propisku.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. 9:54...A že vám ležej v hlavě právě melouny, panáček je od Zelených?
  Normální člověk sází zeleninu na jaře, v našich podmínkách spíš cukety.
  I když, jestli mají klimaalarmisti pravdu, tak na ty melouny brzy i dojde.

  OdpovědětVymazat
 10. Jestli máte problém rozlišit NORMÁLNÍHO čtenáře a trolla, který jen rozvrací diskusi, tak není chyba na straně NR.
  Během deseti minut zplodit dva stejné slinty, to o něčem vypovídá, že?

  OdpovědětVymazat
 11. jiste dobra vec ale mne by zajimalo jak chcete ovlivnit cenzuru mazani a banovani nepohodlnych lidi treba na FB ?

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. vulgarni vyhruzne a osobni utoky mazat! rovnez mazat prispevky off topic! opakovane ucastniky permanentne blokovat!

  OdpovědětVymazat
 14. A čo nieje!

  Odpověděl na mou poznámku o přílišné abstrakci z deskriptivy Doc. Husárik. A měl pravdu.
  Aby bylo o čem diskutovat je třeba nejdříve zdolat abstrakci a vytvořit USANCI (přijetí obsahu abstrakcí definovaných pojmů). Složité?? Zapomeňte a vraťte se do jeskyň (to bude tlačenice).
  Definujte exaktně cenzuru a pak teprve tzv. ""neoprávněnou cenzuru"" (snad tu, která není v souladu s otrokářským právem?).
  Cenzurovat fašisty je v pořádku a co satanisty? Cenzurovat jednotlivé ovčany je v pořádku a co politické partaje?
  FUJ!!!
  Jakákoliv cenzura je nepřípustné a násilné omezování svobodného vyjádření názoru, představy, abstrakce.

  Proč se to děje? Toť jednoduché, mocným tohoto světa a jejich slouhům vadí některé názory, představy a abstrakce, ba hůře se jich bojí. Protože v abstrakci (nové definici obsahu pojmu) je myšlenka, často zavádějící nebo dokonce pravdivá a proto nebezpečná mocným tohoto světa. A zejména slouhové (elfové) mají trauma neúspěšné existence (nezabránili změně abstrakce - průniku nových myšlenek do hlav otroků (slovo gojimů mám od Dvořáka zakázáno, nebo už ne?)).

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji panu Dvořákovi, že pozorně čte a reaguje na příspěvky (tedy i na moje). Důkazem je vypuštění slova ""neoprávněná"" z nadpisu o cenzuře. Díky, je to přínosné, vědět, že si autoři článku uvědomili, že jakákoliv cenzura je NEOPRÁVNNÁ!!

  OdpovědětVymazat
 16. Zdroje jsou zdroje.

  https://outsidermedia.cz/petice-zahajujeme-sber-pripadu-neopravnene-cenzury/

  OdpovědětVymazat
 17. To je správná iniciativa petici jsem podepsal je jim třeba zavčasu zatrhnout tipec prý demokracie.

  OdpovědětVymazat
 18. Investigativní novinář Corey Lynn a The Sharp Edge odhalují tajemství a skandály jednoho z nejvíce zkorumpovaných náboženství na světě, římského katolicismu. Přestože o sobě tvrdí, že jsou církví Pána Ježíše Krista, slovy, naukou a činy Ho popírají.
  tohle? https://thelightinthedarkplace.files.wordpress.com/2019/08/list-of-popes-memorial-plague-1.jpg
  Ale dole je jenom jedna ďáblova hlava… čekala jsem větší pekelný výjev, toto mě zklamalo 😀 Jenom jeden… pff.
  https://cirkevnihistorie.estranky.cz/clanky/strucny-seznam-papezu-od-roku-30-do-roku-1304.html
  Kam se hrabe na tohle: https://img.blesk.cz/img/1/full/1623341_.jpg satanisti hnusní…

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.