Reklama

středa 17. února 2021

Petříček a metoda kukaččího vejce

Lubomír Man

17. 2. 2021
Představujete-li si, že americký miliardář Soros do svých v Česku působících organizací, jako jsou Open Society Institute a Sorosovy nadace (Soros Foundations), kam např. patří nadace Open Society Fund Praha, Nadace OSF Praha v Česku, Soros Fund Management, Council of Foreign Relations, česká odbočka Sorosovy mezinárodní organizace Transparency international a dále česká nevládní nezisková organizace Evropské hodnoty (ředitel pornoherec Jakub Janda), či neziskovka Člověk v tísni, lije miliony a miliardy jen tak z plezíru bohatce a nic velkého a převratného za své peníze od těchto organizací neočekává, jste samozřejmě na velkém omylu.
 
Úkolem všech z nich je totiž zajistit v naší zemi konečné a definitivní vítězství euroatlantického světového názoru současně s potlačením všech názorových vlivů ostatních, hlavně těch, které by k nám snad mohly přicházet z Ruska.

Jak se má tohle zajistit?

Všemi možnými způsoby a cestami, včetně těch nejsofistikovanějších a v zájmu oklamání protivníka též nejméně očekávatelných. Např. metodou kukaččího vejce.

Pokusím se ji popsat: Z řad politického dorostu se vybere skupina mladíků vlastnících co nejchudobnější osobní kouzlo, a všem těmto nešťastníkům se ze známého už fondu poskytne co nejvyšší možné vzdělání, včetně absolvování univerzity české (nejlépe Karlovy), po níž samozřejmě budou následovat studia univerzit západních. Např. University of Warwick, Centre Européen de Rechercheres Internationales et Strategies Brusel, Universite Libre de Bruxelles atd.

Už během těchto studií se všem těmto necharismatickým mladíkům, kteří se takto získaným pobytem v cizině naučí mluvit anglicky, francouzsky či španělsky, nakuká, že jsou sociálními demokraty, a že se tedy od nich očekává, že okamžitě po návratu do vlasti vstoupí do České strany sociálně demokratické, v níž – jak se očekává a jak k tomu též dojde – neudělají sice na lidi a veřejnost vůbec dobrý dojem, ale díky svým nabytým jazykovým znalostem v ní udělají kariéru. A díky všemu, co se na Západě naučili, nebudou v ČSSD prosazovat politiku sociálnědemokratickou, ale euroatlantickou.

Nu a pak se jeden z těchto mladých mužů, který prošel naznačeným vývojem, stane z vůle vedení ČSSD v České republice ministrem zahraničí. Ale jelikož půjde, jak též shora naznačeno, o muže bez kouzla a sociálního demokrata jen nakukaného a ne tedy skutečného a navíc vyhlížejícího jako přerostlý chlapec s nejistým pohledem, který jakoby stále hledal v davu ruku své maminky, přinese své straně mnohem víc škody než užitku. A protože se k mezinárodním problémům bude jako zahraniční ministr muset často vyjadřovat a bude tak činit ve stejném duchu, jak to ve Warwicku a Bruselu denodenně slýchal, stane se pro Čechy tak nepopulárním, že preference ČSSD stáhne až pod pětiprocentní hranici.

V tom okamžiku, kdy se tedy bude zdát, že stranu před totálním zánikem může spasit už jen jedině výměna stávajícího ministra za osobu jinou, a to skutečně sociálnědemokratickou, učiní tento ministr něco nepředstavitelného. Vyhlásí, že na podzimním Sjezdu ČSSD hodlá kandidovat na post předsedy strany. A TO ABY JÍ PRÝ DAL NOVÝ STYL.

Což bude rána, která v domácích poměrech způsobí cosi jako otřes podzemních ker Země, ale též rána, kterou stratégové Sorosových organizací u nás dopředu naprosto přesně vypočítali a naplánovali. A to jako tu, kterou Češi už nestráví a dají sbohem straně, kde se něco tak obludného a absurdního mohlo přihodit.

Z hradby české levice tak vypadne první kámen, zatímco na pádu kamenů všech dalších se v kancelářích Sorosových institucí bude pilně a dál pracovat.

A to bude též to jediné, s čím budeme moci v naší politice na sto procent počítat.

36 komentářů :

 1. No pane Davide, Petricek Socdemaky urcite nedostane nahoru, ac jsem presvedcen je to mohutne vychcanej hajzlik, ale neco mu chybi, sam bych rekl - charisma- je to takovej lokajsko-kejvalskej typ skoro takovej podrazacek kteremu ale chybi odvaha. osobne si myslim (rad Vas ctu) ze tohle je tak zvane Non isue, nechci to psat cesky snazim se bej slusnej,

  vetsi starosti mi dela zblbla Prazska humano-mladez ktera diky Vencovi Havlu a Vencovi Klausu (jeden pitome naivni a druhy vychcana nafoukana sebestredna opice (ackoliv i kockodan je chytrejsi) ale nic dostavam se stranou a zacinam se nasirat.... takze zpitomela prazska humanisticka lepsomladez, ktera voli Pirat a STanisty, vas, Cechy privede na buben...proc pisi VAS? ac jsem taky Cech? za prve, to mam "za par" fakt starej, a za druhe mam jeste zamorskej pas takze zatim pro mne dobry, coz se neda rici o Cesku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:31 Dobrý večer pane Basos. Prozradíte nám, v jaké že to zemi chcete spočinout? Snad ne v Americe? Když tak v jižní, že? Ale ani tam to asi nebude žádný med. Zkrátka, ani pro vás to dobrý zřejmě nebude. Netřeba, abychom se navzájem litovali.

   Vymazat
  2. No já teda panu Basosovi závidím, protože tady to teda bude móc fajn. Má totiž pravdu.

   Vymazat
  3. Basos
   Nechci být škarohlíd, ale pokud máte náhodou zámořský pas USA, tak bych to za tamní současné situace spíš vnímal jako jízdenku do pekla.;-)

   Vymazat
  4. Kastelan
   Já bych řekl, že teď to asi nebude nikde "móc fajn".
   Kam se člověk rozhlídne, ať už u nás, v Evropě a nebo za oceánem, tak je to spíš "móc v prheli". Protože chobotnice globalistů už má svá jedovatá chapadla všude.;-)

   Vymazat
  5. Jestli máte dost peněz, v USA je hodně míst, kde se dá nádherně žít. Já osobně jsem se zamiloval do Aspenu. Nebo Deer Valey v Utahu.

   Vymazat
  6. Tak přerostlého chlapce Petříčka napadlo šéfovat. No, to to chlapci dorajtovali. To tam už opravdu nemají nějakého normálního chlapa, kterej bouchne do stolu a řekne dost. Takovýhle nedomrlý vemeno může řídit tak akorát pionýrskej oddíl a né stranu s bez mála stočtyřiceti letou tradicí !
   Opakuji se, ale nedá mi to. To bude panečku podívaná, až zhulenej feťák bude řídit vládu přiblblejch dětí. Vládu České republiky ! Snad by se už měli vzchopit i voliči.

   Vymazat
  7. Basos má kus pravdy. Pro mne je neuvěřitelné, že si sociální demokrati zvolili tuhle podivnou hrobařskou personu za místopředsedu strany. Petříček je tvor, který nemá s ČSSD nic společného a je to pravičák, souznící s TOP09 a ODS. Je načase, aby se ho "přátelé" zbavili spolu s Pochem, Netolickým, Šmardou, Stěchem a podobnými. Jinak dopadne tato strana jako Zelení, ke kterým nyní míří...

   Vymazat
 2. Nechci být škodolibý, ale ten jelimánek je vlastní gól ČSSD. Soc.dem si to prohrála hned na začátku nesmyslným usnesením z Bohumína. Raději špinavce všech kategorií než spolupráci s KSČM. Vůbec už tehdy nepochopili novodobí "buditelé", že budou hrát brzy roli nejdřív druhých houslí a nakonec užitečných idiotů, protože neustálými sváry mezi sebou o korýtka se prostě historicky opět znemožnili. Bez politických předsudků lze říci, že KSČM se nezaprodala novodobým "budovatelům " v duchu hesla "co je tvoje, to je moje a co je moje, do toho ti nic není". Pokřivenou minulostí se žít nedá, kdo nepochopil význam takových "historiků" jako je ÚSTR, ten nepochopil co to je likvidace protivníka pod pláštíkem boje proti totalitě za současného budování TOTALITY nové, tentokrát té naší. V novodobé KSČM není ani jeden vychcánek z dob KSČ, proto o to víc se musí každý o KSČM otřít, aby ukázal,jaký je vlastenec a v důsledku tak šikovně maskoval svoje zlodějiny. Nejsem advokátem KSČM ani jiné strany, ale snažím se vidět věci bez falešných brýlí.A je zajímavé, že novodbým "demokratům" nevadí doposud užívané stavby přehrad a elektráren, metra a i havlovských "králíkáren". Nebýt toho všeho, tak tady svítíme loučemi a nebylo by nic k rozkrádání.A bezdomovců by bylo nepočítaně. Co se nového zbudovalo od r.89? Že cesta budování novodobého kapitalismu bude veselá,to se slibovalo, ale že to bude taková p.del,to nečekal nikdo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a dodávám , že Petříček,Hřib,Kolář jsou nuly ,ale hýbají celou republikou.

   Vymazat
 3. Bohužel bylo založeno mnoho takových škol včetně Plzeňské právní, kde byla vychovávána sebranka. Jakékoliv vzdělání však časem přinese i nečekané ovoce. I absolventi Serešovky se mohou dostat do situace kdy přecení své síly a začnou třeba jako Petříček mířit výš. Včerejší čardáš kolem ohlášek Petříčka ,že chce "vyzvednout ČSSD z výkalů" a stát se jejím vůdcem - je nakonec např. pro mne dobrá zpráva. Svět se stane lepším když mizerná ČSSD zmizí z politiky nadobro a vznikne třeba skutečná levicová strana. Zdalipak si Špidla,Sobotka,Chovanec ,Dolínek,Poche,Šmerda,Marxová
  nerozeberou co udělali špatně. Možná že nic, možná jen měli špatný charakter.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomasi, ještě jsem Vám nepoděkoval za Vaši orientaci v politice, tímto to činím.

   Vymazat
 4. ČSSD je zcela cíleně vytunelovaná strana pražskou havlerkou.
  Ostatní bafuňáři mlčí a útrpně plní pokyny z centra. Každý měsíc v placené funkci dobrý.
  Řízená tragédie nejen pro českou levici, ale i pro většinovou společnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z diskuze na internetu:
   Mě fascinuje, že ČSSD stále nechce pochopit příčinu svého úpadku popularity. Předestírám, že je to strana, kterou jsem nikdy nevolil a moc si nedovedu představit, proč bych to dělal. Ale myslím, že to bývala strana, kterou volili lidi, co chtějí nějaké jistoty a řekněme "obranu proti zlovůlí svých zaměstnavatelů". Nyní stojí bo boku všech "pirátů", lidovců, "topkařů" a STANu.. Nepřinášejí nic jiného. Více EU, více různých kvót a genderismů, více evropského socialismu. To už ovšem není ten tradiční "Zemanův" socialismus, který držel aspoň ty jejich vytoužené základní jistoty. Například, že pracující se má lépe, než ten, kdo má jediný příjem z dávek nebo ten, kdo je živen různými prapodivnými "ne"ziskovkami. Každý cítí, že dnešní ČSSD je ochotna přistoupit na jakýkoliv závan "pokroku", který zafouká ze západu. Že jí více zajímá co by měli lidé dělat, jak se musí přizpůsobit tomu, co je považováno za moderní, jak je "převychovat", než aby jí vůbec zajímalo, co v reálném životě trápí běžné zaměstnance. Neplacené přesčasy, nespravedlnost v míře blahobytu těch "nahoře" a těch "dole".. apod. Přiznám se, že můj šálek kávy není ani jedno ani druhé, ale naprosto chápu, proč Zemanova ČSSD mohla mít úspěch, kdežto ta dnešní pomalu mizí v historii. Už prostě není nikdo, komu by reálně cokoliv nabízela. Tam, kde je dnes ČSSD už je 5 jiných stran. Zvolí-li si ještě "modernějšího" Petříčka, tak už nemá šanci ani na těch 5 procent. (Za mě, hurá, zvolte ho 😁)

   Vymazat
 5. To lokajské jelito dostalo příkaz z příslušného centra stranu dorazit. I když je možné, že ten ťulpas možná vnitřně věří, že straně pomůže.
  No, "pomůže".
  PS. Jak se ti troubové brání návratu Paroubka.

  OdpovědětVymazat
 6. Předpokládám, že všichni víme, že toto kukačcí vejce je produktem usácké CIA, jejichž útroby prošli jak Hamáček, tak Petřík. Vždyť ani prezident Zeman nedokázal zabránit, aby se tento přerostlý chlapeček dostal na post ministra zahraničí, přes které USA strkají nos nejen do našich vnitřních záležitostí, ale i do Ruska, Běloruska, Ukrajiny .....v zájmu zardousení Slovanů, zejména Ruska.

  OdpovědětVymazat
 7. Socdem až na pár záchvatů nebyly nikdy sociální, ani demokratická a i ten Miloš to dělal na truc Kausovi, aby mu dokázal že je lepší. Taktéž KDU-ČSL byla vždy napůl včela, napůl pes. Trochu pomáhat, hodně škodit. Bůh je daleko, peníze blízko.

  OdpovědětVymazat
 8. Naštěstí stranu která zradila pracující nic nezachrání a tento lokaj aspoň vypadne z politiky.

  OdpovědětVymazat
 9. Voliči ČSSD ani nebudou muset, straně dávat sbohem, ona sama utíká od svých voličů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Akorát jsem zvědavej, jak zaplatí svoje astronomické dluhy???

   Vymazat
 10. Nemusíme moc hledat, takových Pseudočechů màme víc.

  OdpovědětVymazat
 11. Rád bych chtěl upozornit všechny ty, kteří se radují že "stranu která zradila pracující" nic nezachrání brzy tato radost přejde. Absenci levicové politiky(myslím klasické levicové politiky)začne velmi brzy pociťovat velká skupina našich občanů, včetně mladých a vysokoškolsky vzdělaných. V žádném případě nechci omlouvat fatální chyby kterých se tato strana jako celek dopustila, a jsem jich schopen vyjmenovat opravdu mnoho, a které nakonec vyřadí tuto stranu z parlamentního dění. Jen upozorňuji na to ,že není žádná jiná která by ji nahradila. Pan Man má bohužel naprostou pravdu. Boj proti levici se vede všemi myslitelnými prostředky a je bohužel úspěšný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Křehulka černohuňatá A co jako já jsem též volil komunisty kteří přestali být komunisty. A též asi půjdou do kytek. Zatím máme SPD která ví že tu nežijí jen úspěšný a uvidíme jak se vybarví Trikolora. A ANO dokonce též myslí na normální lidi. Levice bude muset opět vstát z popela jako nové strany.

   Vymazat
  2. Nevím pane 0.14, ale očekávat od extrémně pravicového subjektu jakým je Trikolóra V. Klause juniora levicovou politiku, no nezlobte se ale.....?. Rovněž tak ANO pana Babiše. I v případě jeho vítězství v podzimních volbách bude mít k dispozici pro případnou koalici jen více méně pravicové subjekty. Jeho obrat výrazně doprava je v této konstelaci naprostou jistotou.

   Vymazat
  3. Naprosto pragmatické vidění světa, křehulko, klobouk dolů. Pokud se po příštích volbách nespojí levicoví Piráti a Babišova sekta (v EP k sobě mají poměrně blízko), příští vláda bude spíše pravicová. Klausovic rodina a SPD nemají společného nic. Babišovi je fuk, jakou politiku dělá, hlavně, když drží moc.

   Vymazat
  4. 7:35... Andrej je pragmatik, prakticky bez programu, snaží se dělat politiku, která vyhovuje co největšímu množství lidí.
   Je to divné???
   Myslím si, že to dělení pravice/ levice dneska už vyčichlo, v podstatě mají plné korýtko všichni.
   I když, samozřejmě, někteří jen trochu.
   Mocní pochopili, že pokud mají mít klid na práci, tak musejí mít všichni občani plný hrnec.
   Spíš mne děsí, co nastane, až na plnění hrnců nemakačenků dojdou prachy.
   Pracující za malý peníz jsou na tom hůře, než nepracující vykukové, paraziti.
   Levice se bije jako lev za plnění korýtek “ sosyjálně slabým” , kterýžto výraz je ( často) eufemismus pro příživníka, lehkoživku.
   Tím neříkám, že jsem proti podpoře těm OPRAVDU sociálně slabým.
   Ale víme, jak to doopravdy je, být sociálně slabým= mít se lépe, než mnohý pracující.

   Vymazat
  5. Pro 9:40. Při vší úctě, Vaše představy o levicové politice jsou velmi zploštělé.

   Vymazat
  6. Levicoví Piráti je spojení slov, označované jako oxymorón - slova, která se vzájemně vylučují. Kde v Praze vidíte, že by se Piráti chovali levicově? A to tam dlouho vedou radnici a určitě by mohli ledacos udělat. Ani jejich vystupování v Europarlamentu nebo české poslanecké sněmovně nenaznačuje nic levicového. Mají sice v programu pár levicových myšlenek, ale je to jen barevné mávátko pro ty, kteří se nechají nachytat. Zase jen jedna z dobře maskovaných liberálních stran... Nezbývá, než si počkat, až ve vedení země ukáží, co jsou zač, ale bude nás to asi hodně bolet. A nejvíc ty mladé hlupáky, kteří dnes vidí smysl života v obláčku marihuanového kouře.

   Vymazat
 12. Pane Mane, upozornil jste na důležitou věc, že za prakticky za každou charitou se skrývá propaganda.
  Já když slyším filantrop, tak bych blila.
  Rojej se jako včelky a jsou stejně pilní, ách jo.
  Filantrop Jan Dobrovský, miliardář, synek chudého disidenta Lubomíra, pomohl panu knýšeti s restitucemi a filantropuje.
  Chystá se otevření gymnázia Paměti národa, hodné lidičky od POST BELLUM pan Dobrovský ml. moc podporuje.
  V gymnáziu budou studovat budoucí publicisté, jít na to přes dětičky mi přijde obzvlášť zvrhlé.
  Děkuji za článek.

  OdpovědětVymazat
 13. ČSSD se sama odpoutala od levice , protože viděla tu kanonádu od OF,ODS apod. Sama bojuje proti komunistům a to z ní dělá stranu nečitelnou až ultrapravicovou viz.Petříček.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. No, všichni se radujete, jak socani spláčou nad výdělkem a spadnou díky svým voličům-nevoličům pod 5%. Poněkud jste zapomněli na to, že volby jsou vždy cinknuté a jen pán bůh ví, jakým směrem se budou ubírat, takže počkejme do října a až potom jásejme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby bylo jasno z čeho se ta sebranka při volbách vybírala.... Počty členů z května 2020 jsou cca:
   KSČM – 31 564
   KDU-ČSL – 21 634
   ČSSD -13 051
   ODS – 13 000
   SPD – 6 459
   ANO – 3 091
   TOP 09 – 2 479
   Trikolóra – 1 774
   STAN – 1 613
   Piráti – 1 043
   A podotýkám ,že komunisté před Hadrákem StB vybírali pro volby kandidáty ze svých 2 000 000 členů!
   Dnes např. PIRÁTI mají kvalitní kadidáty tj. ty smažky a štětky ,kteří museli opustit žižkovskou Kliniku a přešli do politiky .Inu nová doba…..
   Nyni nastava faze kdy je nutno cistit i krajske a nestske instituce od krys..
   Verte mi ze satanisti jsou infiltrovani do kazde instituce …i tech nejmensich. Jsoz to jak ja jim rikam …..metastazy satanisticke moci. Hejtmanove, starostove, kazdy kdo nejak patril a patri k politicke a legislativni a institucni moci ktera pomaha ridit genocidu vlastnich obcanu a nepostavili se ji verejne…patri k nim!!! Od pocatku falesne pandemie , kazdy z nich mel a ma moznost postavit se proti vlade ktera pacha genocidu na lidech.Neudelali to. Všichni dosavadní poblitici co nás od Majdanu okrádali jsou NEVOLITELNÍ !!! Bohužel i v SPD jsou poskoci zednářů...! Snad vstanou noví BOJOVNÍCI a zavedou skutečnou svobodnou Očanskou společnostř.

   Vymazat
 16. Není nutno, aby vstávali nějací noví bojovníci. Stačí, když tento politicky zdegenerovaný národ přestane bučet ve svých chlívech a vytáhne líné zadky a půjde VOLIT. Dosavadní nízká účast právě dává sílu zahnívajícím politikům u současných koryt. Jejich voliči půjdou vždycky volit, aby jim chlebodárci nepadli a mohlo se vesele dále rozkrádat a vymývat mozky těm,kteří nepochopili k čemu jsou volby.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.