Reklama

úterý 2. února 2021

Pokrytectví Západu ohledně Navalného

Finian Cunnigham

(na snímku autor)

2. 1. 2021 Zvědavec

Den poté, co byl minulý týden v Moskvě zatčen opoziční představitel Alexej Navalnyj během svého návratu z provokativního a dlouhodobějšího ukrývání se v Německu, západní média se mohla přetrhnout v odsuzování jeho zadržení.

Zpravodajské médium Rádio Free Europe, které vlastní vláda USA, zveřejnilo na svém webu sedm článků (z celkového počtu 21) o Navalném. Jeden z hlavních článků RFE otevřeně vyzývá ruské občany, aby vyšli do ulic a požadovali jeho propuštění.

Minulý víkend americké velvyslanectví v Moskvě zveřejnilo detailní mapy ulic, kde se mají konat protestní akce, pod pláštíkem udělování rad americkým občanům, jakým oblastem by se měli vyhnout kvůli případným potížím s policisty.

Jak se ukázalo, několik protestních akcí, které proběhly ve více než 100 ruských městech, přerostlo v násilí, přičemž policie zatkla několik tisíc demonstrantů. Ruská vláda tvrdí, že tyto demonstrace byly nezákonné, nebyly povoleny, a tudíž úřady měly právo a povinnost účastníky zadržet kvůli veřejnému pořádku.

Jedna věc je však jasná. Západ pomáhá Navalnému a jeho příznivcům, čímž se bezostyšným způsobem vměšuje do vnitřních záležitostí Ruska.

Umíte si představit ten povyk, kdyby například ruské velvyslanectví ve Washingtonu zveřejnilo mapy budov Kapitolu před násilným útokem, jehož se 6. ledna dopustili příznivci Trumpa? Nebo kdyby ruské velvyslanectví v Nizozemsku zveřejnilo podrobnosti o víkendových demonstracích, pořádaných na protest proti opatřením, která nizozemská vláda zavedla kvůli covidu-19?

Nebo dokážete si představit, jaká by vznikla hysterie mezi západními vládami, kdyby ruská média zveřejnila články, v nichž by vyzývala lidi, aby vyšli do ulic?

To je propastné pokrytectví, jehož jsme svědky, pokud se jedná o Navalného.

Parlament Evropské unie požaduje sankce proti Rusku na podporu tohoto pochybného štváče a provokatéra. Některé evropské státy - Polsko a pobaltské země, Estonsko, Lotyšsko a Litva - požadují, aby byl zrušen projekt plynovodu Nord Stream 2 z Ruska.

Celý tento protiruský rozruch ignoruje ruskou svrchovanost a zákony. Když Navalnyj uprchl vloni v srpnu do Německa, což je před více než pěti měsíci, kdy tvrdil, že ho údajní vrahové z Kremlu otrávili nervovou látkou, strávil větší část svého pobytu tím, že připravoval mediální operaci pod falešnou vlajkou, kdy pronášel jedno senzační tvrzení za druhým proti ruské vládě, která páchá zlo.

Kromě toho mu v jeho provokaci pomáhaly západní vlády, zpravodajské služby a korporační média, šířící příběh o tom, že byl otráven chemickou zbraní. Dosud nebyly předloženy žádné důkazy, které by toto prohlášení potvrdily. A vskutku nedávná zpráva Johna Helmera ukazuje, jak evropské úřady ve skutečnosti blokovaly veškeré snahy získat vzorová data, týkající se místa původu údajné otravy Navalného.

Nicméně na základě pouhých tvrzení a náznaků to Západ vytrvale vnucoval ostatním, a to až do bodu, kdy byla ruská vláda obviněna a odsouzena.

Než se Navalnyj vrátil 18. ledna z Německa do Ruska, ruská federální vězeňská služba ho dopředu varovala, že v roce 2014 závažným způsobem porušil podmínky podmíněného trestu za spáchání těžkého podvodu. A to tím víc, že se Navalnyj během svého pobytu v Německu zapojil do mediálního spiknutí, sponzorovaného ze zahraničí, s cílem obvinit prezidenta Putina, ruskou hlavu státu, z pokusu o vraždu.

Takzvané protikorupční kampaně, které Navalnyj a jeho spolubratři řídí, jsou už dlouho podezřelé z toho, že je financuje americké ministerstvo zahraničí a západní špionážní agentury. On je hlavní muž, s jehož pomocí se Washington snaží rozvrátit ruský stát podněcováním sociálních nepokojů v klasickém, Američany inspirovaném režimu „barevné revoluce“. Evropské státy obvykle jednají v souladu s přáními strýčka Sama, stejně jako tomu bylo v roce 2014 na Ukrajině. Zejména pravicové země, jako je Polsko a pobaltské země, které trpí silnou historickou rusofobií.

Je však zřejmé, že urychlujícím faktorem pro nedávný tlak ohledně Navalného je projekt plynovodu Nord Stream 2.

Washington vyvíjel v uplynulém roce tlak na Evropskou unii, aby se plynovodu vzdala. Polsko a pobaltské státy, které jsou v kauze Navalnyj velmi hlasité, se silně domáhají požadavku zrušit Nord Stream 2. Existuje podezření, že si je Washington koupil svými ústupky v obchodu se zbraněmi nebo v dotovaných budoucích dodávkách zkapalněného zemního plynu z USA.

Navzdory sankcím, které zkomplikovaly výstavbu v uplynulém roce, projekt plynovodu Nord Stream 2 vstoupil v posledních týdnech do závěrečné fáze, zahrnující dokončení přibližně 50 kilometrů pokládky potrubí k německému pobřeží. Celková délka z Ruska činí 12 000 km. Projekt v hodnotě 10 miliard eur zdvojnásobí dodávky ruského plynu do EU.

Ze strategického, politického a obchodního hlediska jsou Američané ohledně tohoto partnerství mezi Evropou a Ruskem jak smyslů pominutí. Hlavním důvodem pro bizarní příběh o otrávení Navalného a následnou mediální agitaci je zastavení projektu Nord Stream 2.

Washington tak zoufale potřebuje sabotovat plynovod, že nyní vyvíjí veškeré možné úsilí na iniciování barevné revoluce v Rusku. Vzhledem k ostrým a neodůvodněným obviněním, která Američané vznášejí proti Rusku ohledně vměšování do záležitostí státu, je toto pokrytectví ohromující.

Také je šokující hloupá podlézavost evropských vlád a médií, které se zabývají americkou agendou. Zejména Německo. Německo chce a potřebuje ruský plyn, neboť postupně přestává užívat uhlí a jadernou energii. Přesto si však Berlín dopřál ohledně celého nesmyslu s Navalným dvojí standardy a faleš, čímž nehorázně urazil Moskvu.

Západním pokrytectvím je plyn.

http://www.informationclearinghouse.info/56261.htm52 komentářů :

 1. Západ nikdy jiný, než pokrytecký, nebyl, a mohu snést desítky důkazů o tom, očekávat od západních zemí čestné jednání, je jako bych chtěl od kohouta, aby snesl vejce. Bohužel nás Gorbačov předal do tohoto společenství nečestných, kde lež a pokrytectví je na denním pořádku, stali jsme se tedy členy klubu lhářů a "těch našich zkurvysinů". Posíláme naše vojáky okupovat cizí země a tvrdíme, že tyto země osvobozujeme. Za to můžeme poděkovat soudruhu Gorbačovovi, který nás předal do tohoto společenství nečestných. Já považuji Gorbačova za jednoho z největších zločinců minulého století a bude nespravedlivé, pokud tento člověk zemře přirozenou smrtí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:27 Nebyl bych tak tvrdý na Gorbačova jako Čech. S perestrojkou se mu impérium rozpadlo pod rukama. To je příčina, když si ordinoval západní medicínu v CCCP. Měl svých starostí v Rusku dost. Řešit NDR, PLR, ČSSR a další švejky? Nechal nás být. Děkuji mu.
   Ať si ho soudí jeho rodná zem. Tam způsobil škody násobnější. (Teď mne napadlo. Proč se někdo v KGB zabývá Navalným a Gorbačov je klidu?)

   Ohledně nás. Za svou cestu od počátku 1990 si můžeme sami. Jen a jen sami volbou těch, co to nasměrovali do současné situace. Bylo hlasování o vstupu do EU. Rus to hlasování neovlivnil, takže jsme tam, kam většina chtěla. Průser je, že ani po prokázaných podrazech EU není většinová vůle po opuštění eurosojuzu. Demontáž možností našeho státu (kotliny Vltavsko, Labsko, Moravské) pokračuje pro západ úspěšně. Takže čím později, tím bolestněji.

   Smazat
 2. Z ruských médií: "Ani Velká vlastenecká válka nepřinesla Ruské federaci tolik škod, jako perestrojka provedená Grbačovem."
  (Pro mladé, kterým to ve školách neřeknou - pod pojmem Velká vlastenecká válka označují v Rusku 2. světovou válku. Byla to opravdu válka, ne mírová mise, jak se vám ve školách snaží podsouvat.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, pro ně válka začala v roce 1941. To, že skutečná světová válka začala o půldruhého roku dříve, kdy si v poraženém Polsku podávali ruce němečtí nacisti s ruskýma komunistama, to taktně zamlčují. Informace pro mladé, pokud vám to soudružky učitelky v rudých krajích zapomněly říct.

   Smazat
  2. Válka začala paktem Poláků s Hitlerem. Podávali si ruce a dělily území včetně Československa. Martínku to ti zapomněli sudeťáci povědět. Jsi za hlupáčka.

   Smazat
  3. To Martin: Zdalipak víte, že v roce 1939 nevstoupila Rudá armáda na území Polska, ale pouze na území Běloruska a Ukrajiny, které Poláci okupovali od roku 1921?

   Smazat
  4. ta válka začala podpisem Mnichovské smlouvy, kdy Západ řekl Hitlerovi "tady je máš a můžeš si s nimi dělat, co chceš". Hitler se přece nikdy netajil tím, že chce vyčistit náš prostor pro Germány, tak mu dali jen prostor pro jeho plány. Přece tu šlo o to, otevřít Hitlerovi prostor pro vyvraždění nás Slovanů, že byli Poláci tak pitomí, a mysleli si, že se s Hitlerem poděli společně o Československo, to opravdu byla tupost nejvyššího řádu. Do podpisu smlouvy Molotov - Ribentrop zde byla vysoce pravděpodobná alternativa, že na Sovětský svaz zaútočí Němci společně s Francií a Velkou Británií. Podpisem této smlouvy byla tato možnost eliminována a tyto země jako Francie a Velká Bitánie se stali tímto spojenci SSSR pro nadcházející válku. Vtah Západu k fašismu se pak projevil po druhé světové válce tím, kdy USA a Kanada poskytli útočiště pro německé válečné zločince, aby nemohli být v zemích, kde se dopustili zločinů, souzeni.

   Smazat
  5. Musíme po letech uznat ,že systém vedoucí USA oblbnul
   Gorbačova tak umělecky, že nakonec on sám zničil SSSR
   který nebyl bez chyb. Vzpomeňme jak technicky bezchybně vozili Gorbačova po západě,uděloval mu ceny,zajistil davy nadšených občanů co mu tleskali a
   slíbeno mu bylo cokoliv. Nevím zda někdy v historii se někomu jen Hollywodskou inscenací podařilo zblbnout šéfa druhé světové velmoci tak, že sám zničil ve válce neporaženou, obrovskou a vojensky silnou říši. Gorbačov rozložil vlastní stát a aniž by byl vojensky poražen - byl totálně převálcován kapitalistickou velmocí.Dnes důsledky této neuvěřitelné porážky nese Rusko a Putin. Ale už nejde o slíbenou lásku USA a SSSR. Karty jsou veřejné, čestně je Rusko
   označeno za největšího nepřítele demokracie a potvrdil to i odborník na zahraniční politiku světa
   - soudruh Pochvíček. Ten uloží Putinovi sankce kvůli
   strejdovi Navalnému, což je Ruský nacionalista a
   příznivec anexe Krymu. Není něco špatně ?

   Smazat
  6. 11.41 Presné tak.Kecy o paktu -a co pakt Polska s Hitlerem.Navalnyj-vidite scenar stejny jako ten s Havlem?Chudinka zavirany disident.Doufam,ze to Rusove prokouknou.Taky zlodej,podvodnik a šašek placeny ze Zapadu.Bagoun

   Smazat
 3. opět včerejší masáž ve zprávách ČT. Všimli jste si věkového spektra demonstrantů?

  OdpovědětSmazat
 4. Co si myslet o našich médiích či ČT nelze slušnými výrazy popsat. Obhajovat kriminálníky, v dnešní době Navalného, je zoufalost a neuvěřitelné lezení do ..........těm, kteří mají na svědomí mnoho majdanů v mnoha zemích, jejichž výsledkem je vždy devastace daného státu. Opilec Jelcin, který Rusko téměř zlikvidoval, byl západem oslavován a tehdy ani slovo, jaký devastující dopad mělo "vodkové"vládnutí na jeho lid, o zdevastované Ukrajině, kde většina běžných občanů živoří ani slovo........Současné propagandě, kterou provozují naše média, může důvěřovat pouze duševně omezený člověk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalnyj je kriminálník-podvodník ve službách amerických oligarchů vládnoucích USA. Navalnyj sám pracoval pro ruské oligarchy. Teď ho drží pod krkem američtí oligarchové prostřednictvím CIA. Německá tajná služba si ani neprdne bez rozkazu CIA.

   Smazat
  2. Ani „česká“BIS.

   Smazat
  3. Takoví lidé patří na Sibiř. Ať tam pracují nebo zdechnou hlady. Nic jiného si nezaslouží

   Smazat
 5. Nechcete tady napsat i něco o firmě Pfizer? Možná i o složení, schvalování, nákupu jejich vakcín? Možná by stálo i za zmínku jejich odpovědnost za "léčení" touto vakcínou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Leda se zeptat Stelly Kyriakidisové. Ale dopadne to jako zde. https://smlouvy.gov.cz/smlouva/5795523

   Smlouva, seznam Výrobků a výše bonusů
   [OBCHODNÍ TAJEMSTVÍ]

   Pochybuji, že tam je zodpovědnost. Pozn. Zajímavé je, že se jako občan nemůžete vzdát toho, co běžně zákoník poskytuje.

   Smazat
 6. Dezinformační web Seznam.cz nemá žádná info o vedlejších účincích Západních vakcín - 55 mrtvých v USA, 23 mrtvých v Norsku, nejnověji 7mrtvých ve Španělsku. Pfizer řádí a roznáší Covid-smrt !

  OdpovědětSmazat
 7. Přesně tak a oni se vměšují do záležitostí po celém světě. No nic RF to zvládne a americký poskok nemá šanci a že Evropský slouhové štěkají to jim též nemusí vadit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slepota postihla amerického kolaboranta, když nevidí ty téměř každodenní útoky a obviňování, samozřejmě bez jakýchkoliv relevantních důkazů. Jeho slovní zásoba vypovídá o jeho IQ.

   Smazat
  2. 10:49 Pane Unknowne, důkazem jsou webové stránky US ambasády v Rusku. Stačí?
   Jinak děkuji že používáte expresivnější a správnější výraz -> "vyměšuje do" - tj. po česku, že se s•re do Ruska.

   Ze stránek ambasády.
   February 2, 2021

   Location: Moscow, Russia

   Event: Media sources indicate that demonstrators may gather at Bogorodsky val street, 8 in support of a Russian opposition activist. The location of the demonstration may move, and streets may be closed in the surrounding area. Recent, unauthorized demonstrations have seen a heavy police presence and a large number of arrests.

   Given the likely substantial police presence and arrests of demonstrators, U.S. citizens should avoid this gathering and any related activities.

   Smazat
  3. 10:49 Můžeš si tu nadávat jak chceš us slouho ale Ruské zdroje nikdy nedostanete plán modrý opět ztroskotá.(__)

   Ruské MZV obvinilo Washington ze zákulisní hry v souvislosti s nelegálními akcemi v Rusku

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021013113129395-ruske-mzv-obvinilo-washington-ze-zakulisni-hry-v-souvislosti-s-nelegalnimi-akcemi-v-rusku/

   V Kremlu uvedli, že Protikorupční fond Navalného prokázal své postavení zahraničního agenta

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021020113134835-v-kremlu-uvedli-ze-protikorupcni-fond-navalneho-prokazal-sve-postaveni-zahranicniho-agenta/

   Smazat
  4. Válka s využitím netu, staví zásadně na využití opravdových lidských šmejdů kteří si tak lehce vydělávají. Žijeme v době kdy není důvod chovat se jako použitý hajzlpapír. Přesto tací pytlíci jsou a zasmrazují diskuse na netu. Jistý
   filozof z Číny napsal,že zadavatelé k tomuto účelu
   používají nejhorší sebranku s mizernými charaktery a
   schopností podrazit kohokoli včetně vlastní matky.
   Soudím,že taková nenávist a sprostota co se občas
   objevuje i na těchto stránkách může být živá jen proto, že v politice a poblíž ní fungují lidé,kteří
   tvrdí že věří v boha. Protože ale kecají - tak dobře vědí,že za jejich svinstva je mocný bůh bleskem do kanálu mezi krysy - nesrazí. Proto soudím např. o
   Lidovcích, že jsou mizerové kteří mluví o morálce ale
   uvnitř to jsou sluhové Belzebuba.

   Smazat
 8. Publicista: Chtějí uchopit moc a pevně nás připoutat k EU. Kdo sleduje jen mainstreamové televize, nechápe, co se tu chystá!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Publicista-Chteji-uchopit-moc-a-pevne-nas-pripoutat-k-EU-Kdo-sleduje-jen-mainstreamove-televize-nechape-co-se-tu-chysta-652354

  OdpovědětSmazat
 9. Pokrytectvím Západu ve vztahu k Rusku není (jen) ten plyn.
  Vyvěrá spíš z nenaplněné touhy po mocenském ovládnutí Ruska a exploataci jeho potenciálu. Přírodního i lidského.
  To proto ty věčné války proti nepoddajnému režimu či pokusy o převrat (zvané jako barevná "revoluce").
  Což samosebou zdaleka neplatí jen na Rusko.
  Každá země, která se totiž západním mocipánům odmítá klanět, je považována za nepřátelskou, a fabrikována coby škůdce civilizace.
  Jistěže škodí! Škodí totiž tím, že nepřispívá dost vydatně k životu ve vatě horního jednoho promile těch skutečných darebáků, co se mají za vládce světa a Vesmíru.

  OdpovědětSmazat
 10. Neznámej,Ty máš hlavu vymyškovanou.Ty už jiný být nemůžeš.Nemáš zpátečku,tak z té US zadnice nemůžeš vycouvat.Většina Tě tady vnímá jako kašpara,jako bezmozka.Dej si jinou přezdívku ať víme s kým "máme tu čest" !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je Nacistický běžec. Používá víc přezdívek a často se schovává za Unknowna, pardon UnkHowna. :) Je jasné, proč je mu to blízké, když se podíváme na jeho projevy a úroveň inteligence. :-)

   Smazat
 11. Blbům západního směru ještě stále nedošlo, že už nejsme v 90 letech a Rusku nemohou diktovat, jak se má chovat a co má dělat.Zářným příkladem je přiblblík unknown 10:41, který na tomto webu neustále blije nenávistné komentáře v domnění, že nás ostatní přesvědčí i své velikosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:05 Nepotřebuji prozírat, stačí mi vaše rádoby vtipné a dehonestující komentáře svědčící o tom, kam vás západ dotlačil.

   Smazat
 12. On je ten Navalnyj vlastně chudák. Nic jiného než vrátit se do Ruska mu nezbývalo, a to v roli Západem placeného rozjebávače (Západu sice jaksi nevadí - jak už bývá zvykem, že Navalnyj souhlasí s "anexí" Krymu). Moc dobře si uvědomil, že na Západě by byl dobrý jedině tak k tomu, aby ho potkala "autonehoda" nebo opakovaná "otrava" Novičokem - samozřejmě s teď už jasnou stopou k Putinovi. V Rusku má aspoň šanci přežít pod ochranou KGB. No a ty jeho pokusy o Majdan vyšumí až bude v ťurmě, kam za ty jeho podvody patří.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. 10.58
  On ti to nikdo neřekl, chudinko sráči?
  No, tak například bohaté Německo od "chudého" Ruska plyn a bohatý svět od "chudého" Ruska pšenici, by nevychcípal hlady.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A odkud je ten plyn? Asi jsi spadl z Vídně, houpe.

   Smazat
 15. Příklad Ukrajiny, kde proběhl Majdan a "demokratizace" za přispění Západu je úděsný, kdy je Ukrajina ekonomicky na kolenou, kde být penzistou znamená boj o holé přežití a samotná Ukrajina stojí před rozpadem, kdy odchází více jak tisíc Ukrajinců ze země denně!! Proto také Bělorusko a Ruská federace tvrdě potlačuje jakékoliv náznaky Majdanu a jiné podobné revolty!! Navalný je nepodstatný člověk, který nemá prakticky žádný vliv, jenom "zasmrdí" a zmizí!! Bez podpory Západu není nic, jenom pšouk, který způsobí nějaké pouliční kravály, ale žádný faktický vliv nemá!! Ve volbách by dostal cca 3% a tím je na okraji politických proudů v Rusku!! Těžko se bude nastupovat někomu po Putinovi, který prakticky zachránil Rusko a má velikou podporu mezi obyvateli!!

  OdpovědětSmazat
 16. Vydržte, dočkáte se. Putin teď sleduje, jak se zachází v USA s příznivci Trumpa, dnes také opozičníka. Vyhazování z práce, zbavování titulů, terorizování policií a.t.d. Putin to pak provede také tak. Pěkně po americku. Pak ho Petříček jistě bude chválit.

  OdpovědětSmazat
 17. Tomáši!

  Vy něco víte, co my ne?? Nebo je to pouze pokus zařadit Putina mezi kurvy?

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Dvořáku, Unknown má z Vašeho "banu do května", tak jedině srandu. Opět řádí, jak smyslů zbavený.

  Ostatní prosím, vemte si jakoukoli přezdívku a nezůstávejte u Unknowna, nebo riskujete, že ne každý vás bude číst. My tu máme škodnou, osobu trpící bájnou lhavností, vyjadřující se vulgárně a urážející nechutným způsobem ostatní na potkání. Vystupuje pod jménem Unknown.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown je zaplacený troll a bude tady škodit ,jak mu jeho "velící" bude platit, protože NR jim vadí!! Toho se jen tak nezbavíme, není problém změnit , či zastřít IP!! Když bude chtít škodit a je to zaplacený šmejd, tak se ho hned tak nezbavíme!! Některé stejně nablbé "přezdívky" je také on!! Často si kecá sám se sebou a dodává si tak autentičnosti!!

   Smazat
 19. No, mám takové tušení, že protiruské útoky mohou záhy vyjít z módy. Četl jsem rozhovor, který před pár dny poskytnul "náš kníže pán" agentuře TASS a jen jsem zíral. Tolik vstřícnosti a pochopení ruských pocitů mně doslova vyrazilo dech. Pražská kavárna musela polykat andělíčky. Vážně, můžeme si myslet o Schwarzenbergovi cokoliv, ale informace má a umí s nimi pracovat. Nedá se tedy vyloučit, že se postoj zejména Německa k Rusku bude vyvíjet příznivěji. Takže by si ti naši Petříčci a spol. měli dávat více bacha, aby náhodou nebyli brzy out...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké pochopení Adame? On i Schwarcenberg - vrchnost "lehké váhové kategorie" se musí klanět vrchnosti "vyšší váhové kategorie", neboť jinak by se mohl lehce stát knížetem bez nemovitostí. To učí tatínek kníže synáčky, když mu sedí na kolenou a říká tomu "lekce politiky rodu".
   Jinak je super, že Kháárl doposud nemusí platit za údržbu rodinné hrobky, protože mu to platíme všichni skrze památkáře. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/schwarzenberg-a-petzoldova-se-dohodli-hrobku-vlozi-do-fondu/1989212

   Smazat
 20. Pokud to není zrada, tak co? Byl zveřejněn záznam rozhovoru mezi spolupracovníkem Navalného a údajným agentem MI6.

  https://www.pokec24.cz/politika/pokud-to-neni-zrada-tak-co-byl-zverejnen-zaznam-rozhovoru-mezi-spolupracovnikem-navalneho-a-udajnym-agentem-mi6/

  OdpovědětSmazat
 21. Podle zdrojů Pentagonu se nyní nacházíme v mezidobí bez vlády předtím, než bude ustavena Republika Spojených států amerických. Mohla by se rozprostírat od Aljašky po Argentinu. Bude založeno nové hlavní město a Washington DC se stane muzeem a turistickou atrakcí. Zdroje Pentagonu, britské MI6 a ruské FSB však tvrdí, že probíhá protiútok, který ukončí celou jejich falešnou pandemii a s ní související pokus o nastolení totalitní vlády. Ruské zdroje FSB tvrdí, že „globálním trendem je zastavit pandemickou hysterii do května.“ Jelikož už jsme očekávali tolik termínů a přesto nedošlo k viditelným změnám, tak tomuto uvěříme, až když to uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 22. Tak z tohoto musí toho diagnostikovaného (oficiálně dle psychiatra Dr. Davida) DEBILA Uknowna jebnout:

  "..„Vztahy mezi Českou republikou a Ruskou federací je třeba urovnat co nejdříve...."

  "„Český národ tradičně prožívá a cítí nejvřelejší přátelství k ruskému lidu..."

  Karl Šlafenberg v interview agentuře TASS dne 1.2.2021.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříček se dnes opět zaujal bojový postoj a vyzývá EU k protiruským sankcím kvůli Navalnému. Tak takového blba v čele ministerstva zahraničí jsme nikdy v dějinách neměli. Stal se pravděpodobně nepřekonatelným. Dokázal to!

   Smazat
  2. Bylo, nebylo, jednou se narodil v takové kotlině BLB. Jeho blbost byla taová, že se přes sedm kopců a sedm řek dostala až do hlavního města té kotliny. Tamní Kocourkovští potřebovali zalepit jednu funkci a bylo by jedno kým, ale nesměl myslet. A ejhle BLB byl na scéně a tak v tom Kocourkově dodnes radí, jak se mají chovat, aby v západní polokouli nedostali na kouli. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.Jak údajně pravil A. Eistein, že lidská inteligence má hranice na rozdíl od blbosti.

   Smazat
 23. 15:13 Takže prečo nie je plyn lacnejší keď je ho nadbytok To mi vysvetlí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduché Janko.
   • Pro nás kmány je určena teorie "přebytek snižuje cenu", proto se také podivujete.
   • Páni, ti si založí OPEC. (https://1url.cz/Ez6OT)
   • A všimněte si také, že pokud by prakticky mohla být slovenská elektřina levná (elektrárny postavili komunisti, pracovníci berou slovenský plat, voda teče dolů Váhem samospádem), tak v tom případě je pro Slováka určena koncová cena produktu z Evropské burzy energií (to samé platí i pro Čecha), nikoliv cena výrobní.
   • Co se týká zemědělské politiky, tam má západ své jinak nastavené procento dotací pro svoje.
   To by se to konkurovalo, kdybychom měli nižší vstupy. Fuj, to je ale nepřípustné a kacířské. Stále platí: "Co je určeno pro Pány není pro kmány". Můžete osobně s touto nespravedlností nesouhlasit, ale to je asi tak vše, pokud jste jako stát v EU.

   Smazat
  2. Tož Tak velmi dobře. Je to tak se vším a proto stále píši, že nejsem schopen pochopit, jak mohl někdo po 1.000 letech zkušeností se státy od nás na západ očekávat nějaké rovné a spravedlivé konání.

   Smazat
 24. Opoziční akitvista Alexej Navalnyj byl odsouzen ke 3,5 roku odnětí svobody

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021020213140939-opozicni-akitvista-alexej-navalnyj-byl-odsouzen-ke-35-roku-odneti-svobody/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalenej odsouzen k 350 letum zalare v kobce zv Putinova noha . Musi tam behat nahatej a rvat Heil Hitler Za kazde zvolani je do podlahy pusten el proud a Navalenej skoci a narazi si hlacu o strop A tak to jde den ze dne az se umlati.

   Smazat
 25. Navalnyj je Putinovi u zádele. Přečtěte si komentář Visingra na Parlamentních listech. Je to velmi střízlivé hodnocení a zároveň ukazuje jak jsou vyzivatelé sankcí na Rusko vlastně stupidně pokrytečtí. Zeman to vyjádřil jednoduše ale jasně: Je to nacionalista. Petříček je prostě WC štětka a za to dostal i v Spojených státech medajly.

  OdpovědětSmazat
 26. Zlé jazyky tvrdí, že Zeman bude požadovat, aby nákup Sputniku, který už chtějí i Němci (nevím jestli to má co do činění s tím, že "Další země EU nedoporučují vakcínu AstraZeneca pro seniory...") zařídil ten loutkový osel Petříček. To by bylo něco!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.