Reklama

čtvrtek 25. února 2021

Pokud se spoléháte na americká média, žijete v řízeném světě lží

Paul Craig Roberts

25. 2. 2021    prvnizpravy
The NY Times radí, abyste nemysleli. Myšlení vyžaduje použití vašeho nespolehlivého mozku a povede vás ke konspiračním teoriím. Věřte, co vám NY Times řeknou, a budete mít schválený zdroj informací. NY Times považuje svou vlastní propagandu za pravdu. Vzpomínáte si na „násilné vzkříšení na Kapitolu“, kdy byli Trumpovi příznivci zodpovědní za pět úmrtí?  
Jedním z údajných mrtvých byl policista Capitol Hill Brian Sicknick, který byl údajně ubit k smrti hasicím přístrojem. Zde jsou fakta podle Sicknickovy matky a bratra: „Matka policisty Capitol Brian Sicknick uvedla, že její syn nebyl 6. ledna ubit hasicím přístrojem a řekla, že místo toho pravděpodobně utrpěl mrtvici - vyvrací zprávy New York Times a dalších, kteří tvrdí opak. Nebyl zasažen do hlavy, ne. Myslíme si, že dostal mrtvici.“Ken Sicknick také opravil falešnou zprávu New York Times o smrti svého bratra a uvedl, že jeho bratr „mě poslal zprávu včera v noci a řekl:„ Dostal jsem dvakrát pepřový sprej “a byl v dobré kondici.“Falešné novinky NY Times, které přinesly zprávu, že Sicknick byl ubit k smrti demonstranty byl citován jako argument v obžalobě demokratů, že bývalý prezident Donald Trump byl za to zodpovědný a měl by být odsouzen v Senátu. Falešné zprávy využili také demokraté a presstituti k podpoře tvrzení, že jsou zapotřebí nové zákony o domácím terorismu, aby se zabránilo „Trump Deplorables“ vraždit lidi. To vše na základě lži ze stroje na lež New York Times.Tři z údajných úmrtí při „násilném povstání“ byla přirozená úmrtí lidí s předběžnými podmínkami. Zbývající mrtvá byla bílá veteránka, kterou zastřelil černý policista z Capitol Hill. Žena policistovi nevyhrožovala a nebylo vysvětleno, proč ji policista zavraždil. Mělo to poskytnout násilí pro řízenou „invazi na Kapitol“?

Nenapadá mě jen jeden incident v 21. století, o kterém americká média nepřesně informovala. Ne 11. září, ne zbraně hromadného ničení Saddáma Husajna, íránské jaderné zbraně, Asadovo použití chemických zbraní, Libye, ruské invaze, Venezuela, Ekvádor, Bolívie, Julian Assange, Ed Snowden, volby 2020, shromáždění Trumpa, smrt George Floyda , invaze, bombardování a zničení sedmi zemí na Středním východě a v severní Africe.

Americká média jsou strojem lži. Pokud se spoléháte na americká média, žijete v řízeném světě lží. To je místo, kde vás chtějí mít Establishment a jejich mediální děvky. Vymývaní mozků, indoktrinace a nepřekážet jejich agendě.

172 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. možná je úspěch Izraele podmíněn i tím, že nakupuje vakciny bez politické předpojatosti kdekoliv, i když se to jejicj mecenáši USA třeba nelíbí a taky mu je nezajišťuje paní Uršula z EU.

   jinak tahle poznámka z oředhozího příspěvku je zcela mimo souvislost s tématem článku a tímto tématem je AMERICKÁ MÉDIA LŽOU

   Smazat
  2. Unknowne ty HOVNIVÁLE a kdy dorazí k nám, máme jí už zaplacenou. Měl by jsi na ně zatlačit, ty mudrlante.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. no pokud Sputnik je smrtici vakcina tak by ji meli lifrovat do "lsaaclandu free"😂😀😜

   Smazat
  5. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Jak vidím, NR se opět zahlcuje pitomci, kteří každých 10 minut generují ptákoviny buď z jedné nebo druhé strany bez ohledu na téma článku. To je děs. Zvlášť tapetující agresivní individuum "HČ", který se ani neobtěžuje zjišťovat, s akým unknownem komunikuje, neotevírá linky, nečte texty, ale neustále zahnojuje prostor vulgárními tapetami.

   Smazat
  7. 9.12
   Co to má společného s tématem článku kašpare?

   Smazat
  8. No Ivane, ono se da vybrat, ale ne na O2 musi se jit na Internet a pak treba z TV stanic na FOX a dale NWOO z nej prejit na Ruskou versi a prelozit to Googlem

   Smazat
  9. Jak vyplyva z diskuse,verejnost chce vedet kdo je nakazil

   a vi uz,ze dokonce se nam tu obstarozni Pirati prevlekli se svymi dredy,aby vypadali jako Coronavirus 19,aby ho jejich unknowni propagovali a chteji nasemu skwelemu caru PUTINOVI pry podle nich puttlerovi zabranit,aby svym SPUTNIKEM V zachranil Eurosojuz pred totalnim ekonomickym kolapsem a morem,ktery ti dredi na nas vypustili a ted se divi,ze nasi valecnici alteernativy pali z pusek pravdy a kanonu stale jeste nad carou ponoru.


   No nabiram starosti!
   Co kdyz se nasi zdejsi "kanonyri pravdy" nauci lepe mirit a zacnou strilet pod caru ponoru tech zlotrilych piratskych napolo potopenych vraku,aby podporili odkaz "Pravda zvitezi" naseho skweleho byvaleho presdenta,sice chlivaka,ale vlajku nam tu nechal!.
   Tak co pridate se na nasi stranu stranu "POBEDY" nebo pujdete vy zmrdi i s celm vasim dalsim cirkusem stejnych zlocincu ke dnu a ma zvitezit NASE

   Svoboda a OBCANSKA PRIMA DEMOKRACIE IHNED

   a vy krivaci budete vypoustet andelicky a dusit se pod vasim morem C19 a vasimi vakcinami na howno,co?

   Pry chcete jen potrpit zdejsiho skveleho admina a ne toho GR TV ktery ridi nacisto zesmoleny parlament plechovych ksictu ,ktery si s tim Gr blitim nevi rady a hreji si ho na krku uz napolo uduseni v jeho srackach zla a ohlupovacek?

   Tak takove vraky mame volt?
   Babisi vrat se z hrobu ven a dej se inspirovat navrhem programu NPV brzy novou letadlovou lodi budouci skvele NOVE REPUBLIKY   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je důvod k popravě!? I ty Gumo Gumoviči!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Ano, vraždí staré lidi, které násilím naočkovali. A také způsobuje tu vlnu onemocnění o které vláda mlží. Je to jako s vakcínou na chřipku. Někdo ji ustojí bez potíží, někdo má silné příznaky a jsou i tací, co po ní zemřou, protože mají oslabenou imunitu a tělo se s ní nevyrovná. Takže zápaďácké vakcíny-nebrat a dement unkhown si může tlachat, co chce

   Smazat
  5. 9.15
   Která ochranka v civilu ji odstřelila...

   Smazat
 3. Tomu oficiálně diagnostikovanému, Dr. Davidem, DEBILOVI - Unknownovi, to už totálně v té jeho makovici hrabe. Ať je článek o čemkoliv, tak ten DEBIL vždycky mele o vakcínách. Na něj platí jedině Sputnik, to by to hovádko boží nepřežilo, protože neschopný Dvořák neumí toho DEBILA zablokovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Forkie.
   Nová republika si vydržuje Unknowna,aby udržoval vysoké číslo příspěvku,možná to má i předplacené.Jinak je Unknown horší,než ta USA média.Jak se lidově říká,kdo platí,tomu hrají a asi je to podobné jako u nás,čtenářů ubejvá a platy chtějí,tak si je platí politici pro svoji propagandu.

   Smazat
  3. 9:35 take bych to tak videl a k mediim bych pridal i CT24

   Smazat
  4. forkie 9:20 asi uplna blokada nejde musely by se prepracovat cele stranky! domnivam se!😎

   Smazat
  5. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Forkie, tu jsi další agresivní cvok. Kdybys měl možnosti, všechny tvoje neoblíbence bys postřílel. Ačkoliv nevím, protože jsi taky uplakánek a takoví ani v případě ohrožení nejsou schopni sebaobrany. A ještě k tomu jsi natolik drzý, že kritizuješ admina, který se trochu sklidnil s mazací politikou, aby to tady nebylo přeplněno konspiračními ptákovinami, čo tady opakovaně vypouštíš.
   Dalším takovým je agresivní plácal Milan.
   To jste určitě byli vy, kdo věčně nadával honolulovi, ať sem soukal kraviny nebo zajímavé postřehy. Když jeho laviny kravin přesáhly míru, admin to smazal. U unknowna udělá to samé, ale ne všechno. Kvůli takovým jako vy, sem nechodí nejen solidní oponenti, ale ani ti s víceméně stejné strany barikády. Jak diskutovat s tapetujícím agresorem, který nerozumí textu?
   A bývaly tu zajímavé diskuse.

   Smazat
  7. 13.26
   Já věděl že se odkopeš, pornoherče Jakube Jando.
   Mě byla ta změna z hovada na diplomata od počátku podezřelá a byl jsem zvědav, kam tím směřuješ. A už je čertovo kopyto venku.
   V době kdy jsi do diskuzí NR coby trojský kůň eurohodnot pronikl co Indický běžec, jsi své tažení zahájil agresívní ideologií se slovníkem pavlače a do diskutujících jiných názorů ses navážel sprostě a nevybíravě buď osobně, to jest osobně u laptopu, nebo s pomocí týpka ze svého týmu, se kterým ses střídal, abyste stíhali co nejvíce zasvinit prostor a reakcemi na vaše jeduflusání tříštili diskuze.
   No a když to nikam, kromě výmazů nevedlo, v prosinci minulého ruku, kdy už byl Blátošlap příliš profláklým zmetkem, jsi rozšířil své působení apoštola eurohodnot nickem J.J. Přičemž, jak jako Blátošlap, tak jako J.J., ještě odskakuješ do anonymity unk Hownů. Tehdy jsem tě začal nazývat mnohojediným a varoval před tebou spoludiskutéry, že se jedná o jednoho vůdčího šmejda s týmem spolupracujících šmejdů.
   No a najednou, zhruba počátkem února, z prostoru téměř mizí BlátošlapI. i Blátošlap II. a J.J. se mění z fanatického, sprostého jeduflusa v rozšafného diskutujícího. Tehdy jsem napsal, že mi je ta změna podezřelá a že si počkám co tím sleduješ. No, tak teď už to vím.(Analýzu jak jsem k tomu dospěl si odpustím, hodím sem jen výsledek této.)
   Prostě a jednoduše jsi změnil taktiku a nyní, jako správný trojský kůň, působíš zevnitř hradeb, ne vně, jak tomu bylo do přelomu ledna a února t.r.
   To jest zapojuješ se rozšafně do diskuzí, snažíš se nehrotit (aby ses neproflákl tak, jako před tím, když ses angažoval coby Blátošlap) a nenápadně poštíváš tu tady, tu tam, diskutující proti diskutujícím, při čemž útočíš na jejich slabiny.
   U HČ na jeho nerozumné tapety, kterými reaguje na, jak se domnívám, jednoho z členů tvého eurohujerského šmejdotýmu, bývalého Blátošlapa II.; u Forkieho že se placama naváží do admina, čehož okamžitě využiješ a naoko se stavíš na stranu admina bys proti Forkiemu popíchl jak diskutéry, tak admina; u mě že obracím kameny a hrubý pytel záplatuji ještě hrubší záplatou, čímž semo tamo někoho naseru. To jsou jen příklady, ale mohl bych pokračovat. Jako vzorek to však myslím stačí.
   Nesouhlasím však s plácalem.
   Pokud jsem, jak tvrdíš plácal, jinak řečeno žvanil, jak je potom možné že ty, euromoudrosti futrál, jsi doposud nebyl schopný utkat se se mnou čistě na základě faktické argumentace? Naposled to bylo 23.2. v 17.57, kdy jsi použil v reakci manipulační klasiku. Protože co jsem napsal v 17.41 se vyargumentovat nedalo, odskočil jsi mimo - zmíněná manipulační klasika. Což jsi udělal povícerokrát. A pokaždé jsi "odskočil mimo" a namísto faktických argumentů jsi tahal z klobouku jalové eurohujerské fráze politického ptydepe.
   Takže pokud jsem já plácal, čím to, že ty, apoštol eurohodnot a futrál všemoudrosti, jsi toho plácala doposud ani jednou nevyargumentoval? A to přesto, že tě ten plácal k tomu opakovaně vyzývá?
   A agresívní? No, jak na koho, pornoherče Jakube Jando. Patřím holt k tomu druhu, že když po mě jde někdo s bouchačkou, pořídím si ještě větší bouchačku.
   A jiný už nebudu.
   Takže tak, prodejný pornoherče Jakube Jando.

   Smazat
  8. Sakra!
   Pod článkem "Imunita se začne vytvářet za týden".
   Je ta tvá poslední klasika manipulace odskokem.

   Smazat
  9. 16:17
   Mám podobný dojem. Jakub Janda nebo nějaký šašek, co si na něj hraje, byl podezřelý už dříve. Poté, co je agresivní pro-nacistické Unkhowno mazáno, sem najednou přileze jako JJ a začne kritizovat ty, kteří tapetují reakce na něj? Dělá, jak je rádoby pohoršen tapetáři, jak to prý ničí diskuzi, ale předtím mu to podivně nevadilo? To je ale vůl ten politruk Janda. :-))

   Možná to odkoukal od papalášů z ODS, ti taky hrají směšně pohoršení na kamery. Třeba Fiala, to je přímo "intelektuál" z montovny. :-))

   Smazat
  10. 22.49
   Jako Jakuba Jandu ho ve své reakci na jeho, tehdy ještě sprosté výserky, oslovil admin když se duřil že mu něco vymázl. A protože to přímé oslovení J.J. nedementoval, a také proto, že jsem si ihned poté vyhledal literární výtvory porňáka jinde a dikce i zaměření se s J.J. shodují, mám za fakt, že se jedná právě o toto prodejné individium.

   Smazat
 4. To už vím dlouho že lžou jako když tiskne jim dochází zdroje a proto se dějí takové věci.

  OdpovědětSmazat
 5. 9:23
  Ale no tak Unknowne, tvoje alergie na Sputnik je tady obecně známá. Ještě taky DDT, to by zabralo.

  OdpovědětSmazat
 6. Prosím nevšimnete se Unknowna a nově příchozí, prosim berte nějaký nick a nezůstávejte bezejmenní, jinak riskujete, že vás nebude nikdo číst.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a co? Očkování jede podle hustoty zalidnění dostatečným tempem, očkovaní jsou skoro všichni v předních liniich, počet nově nakažených se výrazně snižuje i navzdory podstatně chladnějšímu počasí, počet aktivních případů rychle klesá, klesá počet úmrtí.

   Vezmeme Británii, evropského lídra. Nově nakažení skoro 9000, Rusko 11000, aktivní případy 1.3 milionu, Rusko 375 tisíc, nově zemřelých shodně 500 lidí.

   Musím pochválit Británii, hodně se zlepšili. Ale celkově nakažených mají jen o málo méně než Rusko a celkové bilance jsou spíš horší. Přitom Rusko má 147 milionů a Británie 67 milionů.

   Co se týká USA, tam je katastrofická a HODNĚ ostudná situace. Něco tam je špatně. Naštěstí začali s masivním očkováním, ale Rusko taky.

   Na světě jsou globálně funkční následující vakcíny. Pfizer/BioNTech, Moderna, Sputnik V, AstraZeneca/Oxford, Johnson&Johnsons, Novavax, Sinopharm.
   Pak jsou ještě další, z toho dvě ruské, ostatní Čína, USA, Indie, Brazílie ... Určitě i jiné staty, ale o stadiu tamního výzkumu nic nevím. Chtěl bych upozornit, že států máme 193.

   Takže jaký problém s Ruskem?

   Smazat
 8. Unknowne ty HOVNIVÁLE, to je tím, že těm ušákům radíš.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Co je to Novinky Unknown?Kopíruje nepodložené zprávy..Paul Craig Roberts má pravdu,je to pravý američan.Média v USA drží hlavně bohatí židé,kteří jsou globalisticky spojeni.Samotni američané médiím s židovskými vlastníky nevěří
   Mám pro tebe dobrou zprávu o vakcínách západního typu a projdi si archív... https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merritova-zasadni-problem-s-vakcinou-proti-covid-19-hrozba-neni-jen-v-okamzitych-negativnich-ucincich/

   Smazat
 10. „Cirkus a předehraný příběh." Ruské ministerstvo zahraničí okomentovalo rozhodnutí EU rozšířit sankce proti Rusku

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021022413237109-cirkus-a-predehrany-pribeh-ruske-ministerstvo-zahranici-okomentovalo-rozhodnuti-eu-rozsirit-sankce/

  Velitel norských ozbrojených sil promluvil o válce s Ruskem

  Nejnebezpečnější věcí, která se může Norsku, NATO a celému světu stát, je otevřený konflikt s Ruskem. Naštěstí je to nepravděpodobné,“ cituje jeho slova norská rozhlasová a televizní společnost NRK.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021022513238026-velitel-norskych-ozbrojenych-sil-promluvil-o-valce-s-ruskem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Čankajšek být nemůžu to byl kapitalistický poskok a fašisté si říkají v dnešní době demokraté(_?_)

   Smazat
  3. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 11. unknovne, ty trpaslíku, prej máš metršedesát a pérko tři cm. Tihle lidé mívají ego až do nebe. Všichni už tě znají, pořád mlátíš stejnou prázdnou slámu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. k hodine 11:45 mame 27 prispevku z toho ma Mr Unknown 14 a k nemu je 8
  prispevku ktere ho hodnoti! takze JEN 5 prispevku k tematu😎😀😂

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava k 10:48 ma to byt "k hodine 10:45"! sorry lide som volako zmeteny

   Smazat
  2. Jasně, a k tomu sprosté tapety blázna, co sám sebe nazval hodný člověk.

   Smazat
 14. Asi přestaneme na Novou Republiku chodit. Ten otrava, který je financován asi jako zájmová osoba z ciziny nebo od nás je nesnesitelný. Asi psychiatrický pacient.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:58 pepo presne jak rikas! a v prispevku v 10:48 udavam cisla

   Smazat
  2. Kdybyste na něj nereagovali, anebo reagovali věcně, bylo by to lepší. Jenže se na něj vrhne pako HČ svými tapetami, co ani nerozezná, jaký unknown to píše - a je po diskusi. Taky je výživný uplakaný Forkie. Ten by nejraději zablokoval úplně všechny.

   Smazat
 15. 10:39.
  Tak západ očkuje jako divý, taková VB se chvástá, ale přitom má na počet obyvatel průběžbě daleko vyšší počty nakažených než Rusko. Což platí o celém západě, nás pochopitelně nevyjímaje.
  Kde se stala chyba ?

  OdpovědětSmazat
 16. matej Bily radoby historik USTR placa o 30 vyroci zaniku Varsavske smlouvy
  zapomel vsak dodat ze zrusenim paktu se NATO zavazalo ze NEBUDE !!!!! expandovat!!!! opak jest pravdou!!! diky vam ZA TO mirove NATO 😎😂😎

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Nakonec se ten dokument nasel je ve Washingtonu, kde tyhle Narodni archivy skladujou.
   Podepsal to Reagan a Gorb.

   Smazat
 17. AMERICKÁ VAKCÍNA VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19
  A TEĎ SE MŮŽEŠ UNKNOWNE KOUSNOUT VZTEKY DO PRDELE ,
  DEBILE PROLHANÝ A USLINTANÝ !!!!! ABY SI VIDĚL TY PRAŠIVÝ A PROLHANÝ ŠMEJDE, JAK JE PŘÍJEMNÉ ČÍST DENNĚ TO TVOJE MOZKOVÉ BLITÍ!!! KDYBY SI CHTĚL Z TÉ TVÉ BLBOSTI CHCÍPNOUT, TO BYS MNĚ UDĚLAL NEBÝVALOU RADOST!!!

  OdpovědětSmazat
 18. 11:11 pomuze googlik a napovi tak hledej

  OdpovědětSmazat
 19. No vida, jak překvapivé. Článek o amerických médiích a bipolárně narušený Unhown tady jen mele svoji oblíbenou mantru o vakcínách.
  Ale na druhou stranu, diskutovat o lživosti amerických médií by bylo asi tak stejně monotónní, jako diskutovat o tom, že sluníčko svítí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19
   A TEĎ SE MŮŽEŠ UNKNOWNE KOUSNOUT VZTEKY DO PRDELE ,
   DEBILE PROLHANÝ A USLINTANÝ !!!!! ABY SI VIDĚL TY PRAŠIVÝ A PROLHANÝ ŠMEJDE, JAK JE PŘÍJEMNÉ ČÍST DENNĚ TO TVOJE MOZKOVÉ BLITÍ!!! KDYBY SI CHTĚL Z TÉ TVÉ BLBOSTI CHCÍPNOUT, TO BYS MNĚ UDĚLAL NEBÝVALOU RADOST!!!

   Smazat
  2. Jo, zda se bejt nejak nenormalni zavislak na NR a navic hodne masochistickych sklonu a taky zlazy ulitavaji ,nebo nejak jinak nepracujou..
   Jeden by si misto toho dal neco piva nebo marku./s hackem na r/.
   Kopne se do nej a jeste si pribehne pro pridavek..
   Kopne se vickrat a pribehne vickrat..Ma na to. Ale.
   Asi za to nemuze..

   Smazat
 20. Patrně proto je v MSM a přidružených "zdrojích" taková panika:

  https://www.youtube.com/watch?v=UMlxpgZ9KGs

  google přeloží

  OdpovědětSmazat
 21. Obstarozni unknowni si nakolbovali dredy,aby vypadali jako C19

  aby se tu stali podobne jako ten mor nanucovaky a nic nam tu pekneho nechteji navrhnout nebt nic neumi jen nudne nadavat a nevi,ani ze pr ty AMI vakciny uz povrazdily vice nez 5oo ooo nebot ten virus posiluji hlavne ti Pirati co se tady nanucuji chteji pobit svoje fotry a mamy z jejich "mama hotelu",aby mohli dedit a nakoupit si dostatek travy.
  Pojdte s nami my vam nazeneme do vaseho kvartyru tolik AFROARABU,kolik budete chtit tak posilime vasi mensinu,aby jste mohli z republik udelat bordel a ten rozval demokracie a nastoleni neomarxismu a nedostanete ani diru do palice cepinem,jak ji pan Stalin opatril tomu vasemu fujerovi TRockemu.
  Uz pis dnes unknote zavet,kde odkazete jako clenove Piratu hromadne vyse kedlubny k vyzkumu vakua!

  Masuz ten kabat pripraven k obraceni?
  jinak nebudou koryta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krtečku, máš ode mne pochvalu za velice inteligentní humorný komentář.., a važ si toho, tu tady ještě nikdo ode mne nedostal ..

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Dekuji maximovi za pochvalu,co je pry noveho u piratu

   unknownu je,ze ten jejich nazev Pirati jako neprakticky budou menit n Čankajskovci,kdy jejich znakem bude hned po zvoleni do zastupitelstev okamzite vyrabovani rozpoctu hromadnymi vylety na TAJWAN!
   To,ze mi nerozumis unknovne spociva v tom,ze jsi vysel ze ctvrte tridy a tam te neucili jak zni 6 priorit k rizeni sveta a prvni prioritu ZPACKAT VZDELANI UNKNOWNU jsi uz absolvoval,priznej se zmetku!

   Ja proti piratum nic nemam,ale vadi mi,ze nechteji ve volbach zvitezit,coz by mohli lehce dosahnout,kdyby si dali do Programu NPV tj NARODNI PROGRAM VOLICU,pokud to dokonce i naridil nas soudce "posledniho soudu" pan Rychetsky meli by jste ho poslechnout,nebo vas muze prejet vlak a to by bylo preci skoda

   NO NI?

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Kdyz to plati Gates v milionech a Melinda ,tak to nesmi, bejt zadnej "smejd".

   Smazat
  3. Unknown25. února 2021 12:19

   ...aha, ČT24, tak to jo, to jo...

   Smazat
 23. Covid sice není obsahem článku, ale když se o něm diskutuje, tak taky něco přidám ..

  Při "boji" proti covid epidemii se nesmí zapomínat na faktor počasí, hlavně na "přechodové stavy" mezi mrazivým obdobím a oblevou a opačně, chladným obdobím a zámrazem.
  Současné vzedmutí vlny covid onemocnění souvisí s popsaným přechodovým stavem počasí před 10 a více dny, s tím se už teď nedá nic dělat, dá se pouze léčit nemocné vyzkoušenými léky !!! a přestat blbnout lidi s bludem vakcinace .. Současná vlna covid onemocnění samozřejmě se stabilitou počasí bez popsaných přechodů zase opadne jako u všech respiračních onemocnění a vrátí se na stabilně udržující se úroveň ..

  Je potřeba si z uvedeného vzít ponaučení a místo současných opožděných vládních restrikcí věnovat vládou více osvětě a prevenci při nástupu popsaných přechodových stavů počasí..
  Kléma, který to u nás s komunisty vzal do pevných rukou v dnešní den před 73 lety zřídil jako nejdůležitější ministerstvo, ministerstvo osvěty, a se současným stavem zmatku a zmaru by se dokázal rázně a efektivně vypořádat i předcházet mu ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předchozí text ale také souvisí s obsahem článku v tom, že vir covidu hysterčí a blbne při přechodových stavech počasí, potom se zase uklidní ..
   Lidé v dnešním Světě hystečí a blbnou už delší dobu a ne a ne se uklidnit v přechodovém stavu (změně paradigmatu) dnešního upadajícího degenerovaného Světa ..

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 12:34 Jestli tobe neprdne cevka a nebudes za sebou tahat nohy, tak to bude zazrak:-)

   Smazat
  3. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 25. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/do-ceskych-skladu-miri-dalsich-sto-tisic-vakcin-darovala-je-francie-40352171

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 26. Agent STB Michael Kocáb alias MUK, prohlásil, že vakcína Sputnik je jedovatá. Škoda, že jeho prohlášení tak rychle zaniklo. Teď opravdu nevím zda podle něj obsahuje novičok nebo ricin, k tomu se už nedopracoval. No každopádně po požití takové vakcíny se neumírá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:41
   Kutno, jseš ubohý lhář,pan Kocáb NIKDY nebyl agent StB, to samé mohu říct o tobě.Ty zoufalče už nevíš kudy kam,tak blijes naprosté lži. Chudaku.
   Jeho prohlášení zajímalo jen proto, že nic takového neřekl.
   Ani ty DOBYTKU neumíš lhát.

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 27. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chodite s tim k lekari?-)

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 28. Vakcina Pfizer v případě jednorázového vyjmutí z mrazničky a při následujících teplotních výkyvech, je doložená stabilita přípravku:
  24 hodin při teplotě -3 °C až +2 °C
  a 4 hodiny při teplotě 8 °C až 30 °C.

  https://www.sukl.cz/comirnaty-informace-o-rozsireni-teplotniho-rozmezi-pri

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tu vakcinu dodali USA zdarma Ukrajine mrazak, musi byt skladovana v -7o stupnu

   Smazat
  2. 13:07 To uz davno neni pravda. Pro vakcinu Pfizer bylo schvaleno pre tydnem, ze muze byt skladovana v rozmezi -18 az -25 st.

   Smazat
  3. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Unknown, je to pravda. Mělo se to lyofilizovat, ale to jsou další peníze do výskumu.
   Astra, Sputnik, Novavax, J&J, Sinopharm může být skladován až pri +4°C, ale Pfizer -70°C a Moderna -20°C. Pfizer slíbil snížit na -15°C, ale i to je poměrně nákladné pro lekárny a nemocnice.
   Výhodou je vysoká účinnost: Moderna, Pfizer cca 95%. Jenže hodně lidí z odborné veřejnosti se obává pozdních nežádoucích účinků obou vakcín. Do kategorie vyšší účinnosti patří i Sputnik a Novavax 92%
   Ostatní vakcíny mají nižší účinky Astra, J&J, Sinopharm cca 70%.

   Všechny vakcíny jsou koncipovány pro věk 16-60 let. Sputnik už provozuje Sp. Light na očkování dětí v pubertě a nosní sprej.

   Z toho mi Sputnik vychází jako opravdu slušný výrobek, který využívá relativně novou technologii, odzkoušenou platformu, levnou výrobu, distribuci i skladování v kombinaci s vysokou účinností a akceptovatelnými vedlejšími účinky.

   Ale samozřejmě jsou slušné i ty ostatní bez ohledu na výkřiky individua 13:17.

   Smazat

 29. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!


  Celkový počet úmrtí, která byla nahlášena jako důsledek podezření na nežádoucí účinek vakcín proti COVID-19 8


  Kategorie reakcí, které byly v hlášení obsaženy k 23.2.2021…
  Kategorie Počty hlášení s reakcemi spadajícími do dané kategorie
  Celkové příznaky a reakce v místě aplikace
  Např. horečka, třesavka, zimnice, únava, slabost, malátnost, reakce v místě vpichu (bolest, zarudnutí, otok, teplo, svědění), flu-like příznaky, otok obličeje, pocit horka, nepříjemný pocit na hrudníku, bolest na hrudi, bolest v podpaží, snížená pohyblivost končetiny po injekci 507
  Neurologické příznaky
  Např. bolest hlavy, parestézie, mravenčení, závrať, třes, pocit na omdlení, mdloba, ospalost, snížená citlivost, obrna lícního nervu, migréna, narušení chuti 279
  Příznaky svědčící pro ovlivnění svalů, kloubů nebo kostí
  Např. bolest svalů, bolest kloubů, bolest v končetině, bolest zad, svalová slabost, ztuhlost, bolest krku, bolest páteře, otok kloubu, ztuhnutí šíje 252
  Příznaky svědčící pro ovlivnění trávicí soustavy
  Např. nevolnost, zvracení, průjem, parestézie v oblasti úst, obtížné polykání, bolest břicha, otok rtu, otok jazyka, obtížné polykání 150
  Příznaky svědčící pro ovlivnění kůže a podkoží
  Např. vyrážka, zarudnutí, svědivost, pocení, kopřivka, bolestivost kůže 105
  Příznaky svědčící pro ovlivnění krevního a lymfatického systému
  Např. – zvětšení a bolestivost lymfatických uzlin 82
  Příznaky svědčící pro ovlivnění dýchací soustavy
  Např. dušnost, kašel, hyperventilace, zrychlené dýchání, výtok z nosu, otok hrtanu, pocit sevření hrdla, krvácení z nosu 65
  Příznaky svědčící pro ovlivnění cévního systému
  Např. – chladné okrajové části končetin, zvýšení a snížení krevního tlaku, nával horka, kolaps, bledost, kolaps 43
  Příznaky svědčící pro ovlivnění ucha a labyrintu
  Např. závrať, pocit točení hlavy, pocit tlaku v uchu, tinnitus, bolest ucha 38
  Oční příznaky
  Např. bolest oka, rozmazané vidění, podráždění oka, světloplachost 33
  Příznaky svědčící pro ovlivnění kardiovaskulárního systému
  Např. – zrychlený tep, zpomalený tep, bušení srdce 33
  Infekce
  Např. infekce COVID-19, rýma, pneumonie způsobená virem SARS-CoV-2, Herpes zoster 29
  Příznaky svědčící pro ovlivnění imunitního systému
  Např. přecitlivělost, alergická reakce, anafylaktická reakce 28
  Psychiatrické příznaky
  Např. neklid, úzkost, nespavost, podrážděnost, apatie, zmatenost 23
  Příznaky svědčící pro ovlivnění metabolismu
  Např. zvýšená hladina cukru, snížení chuti k jídlu 18
  Vyšetření
  Např. pozitivní test na průkaz SARS-CoV-2, zvýšená tělesná teplota, zvýšený krevní tlak 11
  Příznaky svědčící pro ovlivnění reprodukčního systému nebo prsu
  Např. gynekologické krvácení mimo menstruaci, nepravidelná menstruace 6
  Příznaky svědčící pro ovlivnění ledvin a močových cest
  Např. bolest močového měchýře, zánět močových cest 4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je neuveritelne, cim vsim si Hodny clovek musel projit. Jeste ze mu to politicky mysli:-)

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 13:17
   Já to o tobě zkrátim, postižený starý muž, osamocen už několik let a chudákovi už sama onanie leze na mozek.
   Zkus sem méně čmarat ty své NESMYSLY a najdi si nějakou ženskou. Ne hodný človicku

   Smazat
  4. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Unknown .Meleš.Sputnik si na ambasádě v Rusku dali sami američané,věří mu víc..To ověřování Sputniku je zpolitizované a bržděno úmyslně a podané.Lež,že Sputnik V nedal přihlášení,když ho používá 30 zemí. od srpna 2020.Lékařská agentura si to ověřovala i bez přihlášky a dospěla k pozitivu zkoušek Sputnika.Politika do zdraví nepatří.UNIE je přívěskem geopolitizace USA a Británie.Nic v tom není,než strach z konkurence a ztráty zisku a vlezkoprdelství k dráhé a nespolehlivé vakciny typu Pfizer atd.Imunita není zrychlený program lidského genu.To je Pfizer od Mengele.Všechno rychlé na DNA vede ke kolapsu organismu a k rakovině pro pozdější následkyLidské buňka má časový harmonogram používání DNA ,jak počítač.Porušení času(tuning) je z následkem vymázání paměti DNA.Vítej v Mengelové laboratoři a distribuci mengelovych vakcín.Co je třeba?Cár papíru,které by narušilo zisky záp. vakcín od lepšího Sputniku bez zasáhu na vrozenou imunitu..Jestli víš jak se imunita v těle tvoři Pfizer imunitu paměťově netvoří, to programuje na Ukor paměti DNA.To je jak dva antiviry v počítači.Počítač,nebo imunita selže.

   Smazat
 30. Výrobce americká vakcíny Pfizer a A.Z, nedává na svůj výrobek žádnou záruku na vedlejší účinky a škody, protože jí sám nevěří!! Je to proti předpisu EU!!

  OdpovědětSmazat
 31. 8 mrtvých, kolapsy, obrny lícního nervu. Česko hlásí nežádoucí účinky vakcín proti Covid-19

  OdpovědětSmazat
 32. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 33. Výrobce americká vakcíny Pfizer a A.Z, nedává na svůj výrobek žádnou záruku na vedlejší účinky a škody, protože jí sám nevěří!!

  OdpovědětSmazat
 34. Hodný člověče, máš ode mne pochvalu za zvolenou strategii, převzal jsi ji od Unknownů a používáš ji proti nim samotným ..., a vítězíš !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 35. V Srbsku si vakcínu může každý vybrat - tu americkou, ti britskou, tu ruskou a nebo čínskou. Sputnik V v Srbsku nemá monopol.O vysoké kvalitě ruského Sputniku nikdo nepochybuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne. Pochybovat je zakazano zakonem.

   Smazat
  2. Včera začalo Maďarsko očkovat čínskou vakcínou Sinopharm, která má velmi dobré reference!! Jenom si tak zauvažuji, Čína musí ochránit 1,5 miliardy svých občanů a daří se jí!! Bohužel pravda je dost krutá, my tady sedíme "zabetonovaní" doma a v Moskvě a Pekingu už je běžný život , hospody, kavárny otevřeny , lidé sice chodí v rouškách, ale společenský cvrkot jede!!! Pokud by byl zájem, opravdu se s infekcí poprat, tak se vsadím, že za pomocí čínské vakcíny bychom měli do měsíce tak vysokou proočkovanost, že bychom se mohli začít chovat úplně běžně, jako před pandémií!! Jenomže , to by musel být opravdový zájem o zdraví lidí a nikoliv o kšefty s ochranným zdravotnickým materiálem!!Proto je potřeba nouzový stav, aby se nemuselo soutěžit!!
   V Srbsku to fakt udělali fikaně, tam si může člověk vakcínu zvolit podle chuti, ke kterému výrobci má důvěru a Srbsko má proočkováno již cca 15% obyvatel, nejvíc po Británii v Evropě a je to "chudé" Srbsko, ale nejsou chudí duchem!!!

   Smazat
  3. Hodny clovece, proc se neprestehujete do Moskvy? Tam je raj. Rudy raj. Tam je tvuj domov!

   Smazat
  4. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  5. 14:30 hodný blbe
   Řada unknownu sem píše rozumné příspěvky, které se tobě ruskému švábovi nemusí líbit, podívej se co čmáráš ty.

   Vždy a každá vakcina bude mít nějaký negativní dopad, na naprosté minimum lidí. Je proočkovano více jak 600 000 lidí a z toho 8 slovy osm lidí mají problém, co, ty totàlni IDIOTE. Jdi už odsud do PRDELE, hlavně si píchnout do vakcín ze Západu, ubohý vole.

   Smazat
  6. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 36. Chtěl jsem reagovat k článku. Bohužel, diskuse běží o jiném.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.52
   Tleskám! Dobrej pokus!
   Jen bych rád věděl
   a) Co ti v reakci k článku brání
   b) Jak to přijde, že tě ta touha k reakci posedla zrovna teď, ve 13.52, když jsi do této doby čile moudrousil k onomu jinému.
   Ale ono se trojskému šimlíkovi všechno šikne, viď.
   I to tlustopísmo, aby nikdo tu tvou pseudofrustraci náhodou nepřehlédl.

   Smazat
 37. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 38. Velmi diskutovanou je ruská vakcína Sputnik V. Účinnost podle kritiků není prokázána, Rusko nepožádalo o kontrolu příslušný orgán Evropské unie a podle některých odborníků a politiků by neměla být používána, dokud kontrolou Evropského lékové agentury neprojde. Maďarsko je názoru opačného, premiér Andrej Babiš byl kvůli tomu jednat s tamním premiérem Viktorem Orbánem. Jak k ruské vakcíně přistupujete vy a nakolik se do obchodování s ní motá politika?

  Politika je v tomto případě naprosto zásadní. Je to samozřejmě politika a zisky firem, které tuto vakcínu dodávají, to je zcela jednoznačné, protože kde se bude očkovat vakcínou Sputnik, tam se nebude očkovat vakcínou Pfizer nebo jen částečně, což znamená nižší zisky. Ti, kdo kladou podobné otázky, tak za prvé neberou do úvahy, že Rusko je v oblasti biotechnologií a chemie jedním z největších hráčů v rámci celého světa a jejich výzkum a vývoj patří zcela jednoznačně mezi absolutní světovou špičku. Stejně jako ve Spojených státech, je to odstartované na vojenských vývojích, ale tam, kam se dostali dnes, je ve světě málokdo. Čili tvrdit, že vakcína je podezřelá jen proto, že pochází z Ruska, a co přichází z Ruska, že je špatné, to je nesmysl a ti, kdo to tvrdí, jsou naprosto na rovinu hlupáci.

  Další problém prý je, že vakcína není schválená v Evropské unii. To je nesmysl, protože tuto vakcínu certifikovala Světová zdravotnická organizace jako jednu z několika certifikovaných vakcín v současné době. Doložení vakcíny muselo být velmi precizní, jinak by ji necertifikovali, protože Světová zdravotnická organizace je dnes – a vrátily se do ní Spojené státy – velmi dobře hlídána ze všech stran. Uváděná účinnost u vakcíny Sputnik, tedy 97,5 procent, je podle mého názoru velmi dobře podložená.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 39. Mezitím, co lídři EU uvažují o tom, kde udělali v byznysu s vakcínami chybu, Maďarsko jedná na vlastní pěst. Má Sputnik V, vakcíny od firem Pfizer, Moderna i AstraZeneca. Maďarské úřady schválily předběžně i čínskou očkovací látku Sinopharm. Jak hodnotit maďarskou cestu?
  Jako jednu z těch, která je logická, možná a správná. Přes veškeré proklamace a sliby se to Evropské komisi vůbec nepovedlo, protože vakcíny jsou v první řadě byznys a teprve potom zdraví. Kapitalista potřebuje vydělávat, ne být lidumil. Tak čemu se pořád divíme?

  No, Maďaři ukázali, že si Evropskou unii představují jinak, chtějí jít svou cestou a tou také jdou. Bez ohledu na to, co si o nich ideologové v EU nebo zdejší eurohujeři myslí.

  Mít na výběr je terno. Když se zeptáte imunologů, tak vám soukromě řeknou, že ne každá vakcína je optimální pro každého… a jsou dokonce lidé, u nichž kdyby se provedly podrobné testy, tak jim očkování lékař zakáže. Necháte-li se naočkovat, aniž konzultujete se svým odborným lékařem (ne, to většinou není obvoďák) a ten aniž vám odebere několik zkumavek krve a nechá udělat řadu laboratorních testů, nesmíte se pak divit. Ale tohle není recept pro celou populaci, že….

  Český premiér navštívil Maďarsko, kde se informoval o ruské vakcíně, pak odjel do Srbska, kde objednali čtyři miliony vakcíny Sinopharm a dva miliony ruské vakcíny. Premiér Andrej Babiš naznačil, že by zvážil maďarskou cestu, pak ujistil, že chce počkat na schválení vakcín Evropskou lékovou agenturou. Myslíte si, že v EU může dojít ke schválení ruské nebo čínské vakcíny?

  Nemám křišťálovou kouli, abych v tomto případě mohla věštit, co udělá Evropská léková agentura. Ale zaspekuluji si, že Angela Merkelová má silný hlas. Pokud ne, tak proces schválení bude v rámci protiruské a protičínské hysterie tak dlouho zdržován, až ty už objednané vakcíny někdy přijdou, je jedno, kdy přijdou a kolik lidí zemře, ale je správná pouze ideologicky správná vakcína a zisk. A tam, kde se bude očkovat Sputnikem, se nebude očkovat Pfizerem nebo Modernou. Jde přece o podíl na trhu a zisk, ne o zdraví. Sputnik je levnější… A to je asi hlavní důvod pomalého schvalování a různých výmluv typu podaly nepodaly, došlo nedošlo, předložily nepředložily. Jen tak mimochodem, jako hlavní argument proti Sputniku je používáno to, že nebyl dostatečně otestován a že je povolen jen dočasně, to samé ale platí i o dalších vakcínách, jen se o tom taktně mlčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pfizer vakcina pomaha 1% a 99% nepomaha.
   Spanele dostali 15 milionu pokutu, za poruseni nejakych /z milionu/,zakonu EU.
   Madari nechteji a odmitaji chcipnout a taky uz porusili zakony EU.
   Leynove zenou veci na ostri noze.
   Berou v Madarsku kazdou vakcinu aby byl vyber.
   Situace se vyhrocuji.
   Napriklad v Rumunsku je ted zakon /10roku vezeni/,proti urazeni cikanu. Vsechna moc presla tak do jejich rukou. Staci ukazat prstem ,na nekoho ,na celou rodinu,treba po dvaceti letech..
   Kdyz nekomu se zachce treba,sousedova domu.
   Velkej flastr,za jeden malej obycejnej vtip.

   Smazat

 40. Premiér hovořil o tom, že bychom mohli získat příslib dodání ruské vakcíny a pak jen čekat na schválení. Lze předpokládat, že jde ze strany předsedy vlády o to vytvořit tlak na EU, abychom dostali schválených vakcín více? Mimochodem, nesrovnalosti jsou už v tom, zda Rusko požádalo Evropskou lékovou agenturu o schválení vakcíny nebo nepožádalo.

  Ruský přímý investiční fond uvedl, že 29. ledna požádal o registraci vakcíny Sputnik V v Evropské unii. Poté Evropská agentura pro léčivé přípravky tyto informace popřela. Nicméně dle vlastního vyjádření pokračuje v dialogu s ruskými vývojáři vakcíny…

  Certifikace vakcín prostřednictvím Evropské agentury pro léčivé přípravky EMA je sice vhodnější, ale nelze vyloučit schválení léků na národní úrovni v Německu jako poslední možnost. Uvedl to šéf Německé svobodné demokratické strany FDP Christian Lindner v rozhovoru pro „Welt am Sontag.“

  Slyšíme, že ruská vakcína není řádně testovaná, což není pravda. Svědčí o tom peer rewiev článek v renomovaném odborném časopise Lancet o výsledcích třetí fáze klinických studií s přibližně 20 000 účastníky. Tři čtvrtiny dostaly vakcínu a čtvrtina placebo. Byl přijat a zveřejněn. Současně byla zveřejněna vědecká studie o průběžné analýze randomizovaných kontrolovaných studií fáze 3 v Rusku. Podle vědců byla účinnost vakcíny 91,6 procent, u dobrovolníků starších 65 let – 91,8 procenta. Vakcína také stoprocentně chrání před závažným průběhem koronaviru. Vědci pracující za západní, povětšinou vládní nebo politické granty, mají politické výhrady. Jenže ostatních vakcín není dostatek. Virolog Ian Jones z University of Reading a Polly Roy z London School of Hygiene and Tropical Medicine uvedli, že vývoj vakcíny byl kritizován kvůli „obludnému“ spěchu, ale zveřejnění výsledků třetí fáze klinických studií v časopise Lancet vykázalo jednoznačný výsledek. „Nyní se k boji proti covidu-19 může připojit další vakcína,“ uvedl. Rusko je možná víc než „Horní Volta s jadernými raketami“, což je přirovnání, které prý kdysi použil německý sociální demokrat, kancléř Helmut Schmidt.

  Nevím, jestli tedy premiér tímto postupem vytváří tlak na EU, ale trochu mi to rozhodování připomíná ono pověstné „daj-li medajli nebo nedaj-li medaili,“ v tomto případě „daj-li osvědčení nebo nedaj-li osvědčení“. Inu zisk je vždy až v první řadě.

  Pokud připustíme názory odpůrců, stojí za to risk s ruskou vakcínou nebo počkat na očkovací látky testované v EU? Možná bychom snížili počet lidí, kteří mezitím zemřou. Co si myslíte, že při takovém zvažování bude rozhodující a co by mělo být rozhodující podle vás?

  Je lepší umřít s USA než žít s Ruskem? Fakt? V první řadě by měl stát lidský život, někde daleko zisk a ideologie by měla být úplně až poslední, jestli tedy vůbec. Další otázka je, kteří vědci ruskou vakcínu zpochybňují. Rusko je nám stále představováno jako zaostalá, rozvojová země, kde všichni právě spadli z kokosáku, pijí vodku, vůbec nic neumí a ničemu nerozumí a my je musíme naučit chodit a jíst příborem… Ale ono to tak úplně není a právě výzkum v těchto oblastech je na vysoké úrovni. Mimochodem, toho alkoholu Češi vypijí na osobu víc.

  Už slyším ten řev o chudobě mužiků, Putinově totalitním systému, Navalném a bůh ví o čem všem. Za co Rusko kritizujeme? Za málo liberální systém? Za nedostatek slabosti, kterou bychom využili k rozkradení tak, jak se vždy při sametových revolucích děje? Ano, Rusko má své problémy. I my máme své bezdomovce a lidi žijící na hranici a pod hranicí chudoby. Ne že bychom jim nemohli pomoci, my chceme, aby byli chudí až hladoví. Co je divného na tom, že se velmoc chová znovu jako velmoc a neposlouchá přání evropských chamtivců, byrokratů EU nebo západnických novinářů?

  OdpovědětSmazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 42. Jak si vysvětlit, že je vůči ruské vakcíně ze strany části veřejnosti takový odpor? Chceme spoléhat na normy EU, máme strach z ruské výroby, obecně máme zažitý odpor k Rusku…

  Částečně rozumím výhradám k možné nestandardnosti výroby. Rusko je na jednu stranu známé neuvěřitelnou technologickou kázní – USA stále dovážejí z Ruska ty největší raketové motory RD-180, které vynesly i rakety Lockheed Martin Atlas III či Atlas V… Stejně tak supersložité automatické zbraňové systémy, zodpovídající za funkčnost jaderných zbraní, pracují bezporuchově desítky let… na druhé straně byla mnohdy spotřební výroba pro ruské domácnosti či výroba automobilů poruchová, nekvalitní. Zná-li někdo z Ruska pouze staré moskviče, může mít strach.

  Vadilo by vám nechat se očkovat ruskou vakcínou?

  Ne, nevadilo, proč by mělo? Nejsem ideologicky předpojatá a nepodléhám konspiračním teoriím, kterých jsou plné sociální sítě. Na Rusko se dívám reálným pohledem. Očkování nemá být ideologické, ale účinné a bezpečné. Jsme jiní než Maďaři nebo Srbové? Nebo těch 24 států, které Sputnik schválilo, nebo WHO, která jej také schválila? Má snad Evropská léková agentura lepší odborníky než prudce se rozvíjející Indie, kde se bude Sputnik licenčně vyrábět? Jsme nějak nadřazení nebo lepší?

  Myslím si, že každý lidský život má svoji hodnotu a měl by se chránit. No a ten odpor je logický, přestáváme přemýšlet, žijeme ve zkratce, nezasazujeme věci do souvislostí a věříme nikomu neodpovědným médiím, které nás směřují tam, kam jejich majitelé potřebují. Přestali jsme číst a přečtené dávat do souvislostí, přestali jsme přečtenému rozumět a kritické myšlení je na nule. Je to tak pohodlnější. Jen nebezpečnější pro svět. Nepřemýšlející, tupá masa se snadněji ovládá.Když si představíme, že by Evropská léková agentura skutečně schválila Sputnik V... Mohl by úspěch ruské vakcíny nějak rehabilitovat Rusko v očích veřejnosti?

  Rusko se nepotřebuje rehabilitovat. Před kým, před čím a za co? Ti rozumní vědí, že Rusko je velmoc, která hájí své zájmy tak, jako je hájí jiné velmoci a ti nerozumní si hrají s ohněm. No a my jdeme ode zdi ke zdi. No a ten Schmidtův pohrdlivý výrok z doby studené války rehabilitoval Putin, když zemi zachránil po ožralém prozápadním Jelcinovi.

  Může být katalyzátorem pro urovnání vztahů EU a Ruska vzestup Číny?

  Ne. Rusko a Čína uzavřely strategické partnerství. Ekonomické i vojenské. Plynovod Síla Sibiře I a Síla Sibiře II, Altaj, oprava asijské větve Transsibiřské magistrály, společné investice, licence na pokročilé technologie. To je silná vazba a jednoznačná asijská orientace Ruska.

  OdpovědětSmazat
 43. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 44. Bez ohledu na vakcíny, nový americký prezident Joe Biden se chce Rusku postavit. Amerika je prý zpět. Biden v telefonátu Vladimiru Putinovi měl hovořit o tom, že dny, kdy se USA Rusku podrobovaly, skončily, ať už jde o kyberšpionáž, ovlivňování voleb či používání jedů. „Nebudeme váhat nechat za to Rusko zaplatit a hájit své životně důležité zájmy i naše občany,“ řekl Biden. Co můžeme očekávat ve vztazích mezi Spojenými státy a Ruskem?

  Je zajímavé, že česká média podrobně informovala o tom, co řekl Biden, a tak nějak neinformovala o tom, co řekl Putin… Podle toho poznáte spolehlivě hloupou propagandu. Je jednozdrojová. Válečnické výkřiky pana Bidena jsou z mého pohledu docela nebezpečné. A když už jsme u těch voleb v USA, hodně se hovořilo o tom, že je tentokrát ovlivnila Čína ve prospěch Bidena. Ale to asi bude v pořádku, že?

  Prohlášení Kremlu se nezmínilo o žádných třecích plochách a tvrdilo, že telefonát byl „obchodní a upřímný“. Přiznala i BBC. Obě strany se údajně dohodly na prodloužení poslední zbývající jaderné dohody.

  Podle mých informací Putin poblahopřál idenovi k začátku jeho práce jako prezidenta Spojených států. Poznamenal, že normalizace vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy by splnila zájmy obou zemí a s přihlédnutím k jejich zvláštní odpovědnosti za udržení bezpečnosti a stability ve světě i celého mezinárodního společenství. Oba prezidenti vyjádřili uspokojení nad dosažením dohody o prodloužení platnosti Smlouvy o strategických útočných zbraních.

  Podle Kremlu „byly zváženy možnosti“ spolupráce v boji proti pandemii koronavirů i v dalších oblastech včetně obchodních a ekonomických souvislostí. Termín „byly zváženy možnosti“ sice neříká, která možnost byla zvážena jako lehčí, ale dohodou tato formulace neoplývá. Cena ropy ovšem Bidenovi stoupá, čímž stoupají i příjmy i možnosti výdajů Ruska. Nord Stream II se nepodaří Američanům zabrzdit a Německo a celá „německá Evropa“ včetně nás bude mít plyn ruský, plyn levnější, než může být ten americký. Role Ukrajiny zanikne a s ní zanikne i ochota tamní loutkový režim podporovat.

  Mezi mezinárodní témata patřilo jednostranné odstoupení Spojených států od Smlouvy o otevřeném nebi, což pravděpodobně neprospěje snižování rizik ozbrojeného konfliktu. Pak oba státníci řešili problém zachování společného komplexního akčního plánu pro íránský jaderný program, vnitřní ukrajinské urovnání, jakož i ruský zájem na pořádání summitu stálých členů Rady bezpečnosti OSN. To by mohla být příležitost k velké dohodě pro 21. století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merkel se snazi Bidena a spol,podplatit za NS2 ,navnadou jedne miliardy ,euro..Aby nezakazoval.
   Asi si mysli,veri,nebo vi, ze USA jsou na tom tak bidne, ze neodolaji..?

   Smazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 46. Prozatím je Rusko ve vývoji strategických zbraní dál než USA. Počínaje robotickými tanky a bitevníky s autonomní inteligencí hejna, jadernými autonomními torpédy s jaderným pohonem, nyní komplexně otestovaným modulárním radarovým systémem včasného varování před jaderným útokem, vícevrstevnou obranou S-300 až S-500, chránící zemi před útokem všech myslitelných letounů a raket, i z vesmíru. Rusko nemá důvod mít z USA strach. A protože výzkum a vývoj obrany je zde koordinovaný vládou a až desetkrát levnější než v USA, přezbrojení nestálo ani tak moc. Zaplatil ho většinou benzín do našich hladových aut a plyn vytápějící naše domy. Dnešní Putinovo Rusko mělo v roce 2019 dle Světové banky HDP v paritě kupní síly 4390 miliard USD, i když ještě v roce 1999 mělo HDP 196 miliard USD. Ruské zemědělství dnes tvoří jen 5 %, průmysl 32 % a služby 63 %. HDP na obyvatele je dle MMF z roku 2019 29 181 USD. Pro srovnání, Česko má HDP na obyvatele 42 670 USD.

  Tolik detailní informace k vyvážení těch, které jsme se z našich novin nedozvěděli.

  A jak se Biden Rusku postaví? Vyvolá jaderný konflikt nebo bude dál pokračovat nerozumná a nenávistná ideologická štvanice? Zbývá USA něco jiného než silná slova? V tuto chvíli má Biden ideologicky rozdělenou zemi tak, jak od války Severu proti Jihu nebyla.

  USA mají nemálo svých starostí, chudobou a strukturálními nedostatky ve zdravotním systému počínaje. Před covidem neutečou ani demokraté. Neměly by si USA v první řadě zamést před vlastním prahem? Holt si nejen republikáni, ale i demokraté musí zvyknout, že 21. století bude čínské a ne americké. Chce to více rozumu a méně řinčení zbraněmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 15,45
   Mgr. Anna Čurdová, poslankyně PSP z let 2002 - 2010
   je autor, to není můj rozhovor!!

   Smazat
 47. Když se vrátíme zpět do České republiky, nemocných přibývá, tři okresy jsou uzavřené… Jak bychom měli teď postupovat, co je potřeba změnit? Co byste chtěla zdůraznit?

  Dříve se říkalo, co Čech to muzikant, nyní platí, co Čech to epidemiolog a virolog. Prostě každý jsme odborník. Ti, kteří ještě neonemocněli, i ti, kteří přežili. Ti, kteří nepřežili, o tom nemohou podat svědectví. Nedivím se zájmu lidí a nedivím se ani rozčarování a skepsi, se kterou sledují smutná data o smrtnosti a nemocnosti, ale i o ekonomice. Chtěla bych zdůraznit odpovědnost jednotlivců, protože musí dodržovat nařízení, i když jsou nepříjemná a omezující. Jsme v situaci, kterou jsme znali jen ze sci-fi románů a armádních příruček pro vedení biologické války. Poprvé se bohužel skoro vždy jde cestou pokus–omyl. Někdy i podruhé a potřetí.

  Bezbřehá nenávist k premiérovi a jeho týmu, která často u některých politiků a s nimi spřátelených médií čouhá jak sláma z bot, bohužel nijak nepřispívá vzájemné důvěře. Každý kormidelník dělá v bouři, co může. Když se ptáte opozice, co by dělala, tak mele a mele a mele a nic z ní nevypadne. Nebo z ní vypadne jen, že Babiš je gauner. Sociální sítě řeší, kolik on a Prymula vydělali na rouškách, vakcínách a jiných komoditách. Že vlastně je dobře, že lidé umírají, protože smrt je přirozenou součástí života. Chybí nám pud sebezáchovy, který je důležitý pro přežití, vytratila se empatie a soucit s druhými. Kvůli odporu k Babišovi by někteří nechali umřít i vlastní matku.

  Řídit tuto partu blech, která si říká společnost či stát, není žádná legrace. Tím spíš, že řada rádoby odborníků své moudré rady poskytuje jen a jen na sociálních sítích, kde se to velmi dobře radí... Ale jak už to bývá, realita je a minimálně celý letošní rok bude někde jinde.

  Protože od biologické války se tato situace technologií ani svým dopadem nijak neliší, inklinuji k tomu věřit vojákovi před důvěrou v civilistu, i kdyby byl lékař. Lékaři mají tendenci myslet pouze na živé, voják musí chtě nechtě počítat mrtvé a dalšího boje neschopné. Ten, kdo se chce bránit, musí znát techniky útoku. Politik, ten musí jen sčítat náklady a přemýšlet, jestli obětovat jedny nebo druhé, aby země nezkolabovala jako celek. A musí vymýšlet, jak to vše odůvodní.

  Když se nepotkáme, nemůže jeden či druhý přinést virus. Sociální distance je tedy prioritou prevence i léčby. Stejně jako u moru. Když se potkáme, platí maximální vzájemná opatrnost a ohleduplnost. Nevíte, zda právě nejste vy bezpříznakově nemocný. I když si dáte udělat test, platí jen do chvíle, než vám odebrali vzorek. V další minutě jste se mohl nakazit. Nedotýkat se, nedýchat na druhého z blízkosti. Dodržovat hygienickou vzdálenost. Zvykněme si na roušky či respirátory, rukavice, dezinfekci. I když způsobují nepohodlí. Nešvejkujme. Šála nebo dámská punčocha není ochrana. Stejně jako při sexu. Nyní, v mrazu, vidíme naprosto zřetelně, jak daleko dodýchneme, dokašleme nebo dokýchneme. Zapamatujme si to. Uvědomme si, že náš dech může zabíjet druhé. Takže kdo ve společných prostorách či dopravním prostředku větrá průvanem, minimalizuje riziko. Kdo dezinfikuje pravidelně pracovní stůl, kliku od dveří či výtah, minimalizuje riziko. Kdo chrání sebe, chrání i druhé. Zkusme víc myslet na druhé. To je rada pro přežití.

  OdpovědětSmazat
 48. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
 49. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ty nečteš vědecké deníky??Vakcíny budou fungovat jen na závislosti dalších vpichů,ale utrpí zdraví.Nebude to jak,kdyby ti vpichovali tetanus s oslabenými viry měl si na 10 let vystaráno.Nebude přirozena už imunita.Za rok a více člověk onemocní i když byl očkován.Jaképak úspěchy.Programování na buňku jako nepřirozený antivir Je topokus,který dopadl špatně na zvířatech a přece to dali do oběhu..Byznys je byznys.Ten má přednost.Sami přiznali, že se testuje po vakcinaci nejsou si jisti.Po vakcinaci neuběhl rok a více.Přitom lidi umírají,kde se přirozena imunita brání proti programování S Proteinem.Řeknou, že měl slabou imunitu a zemře na srdce.Tak jak zvířata ze zdravým srdcem.Vždy podepíšeš papír,že si to néchaš píchnout na své riziko, aby nebyly hromadné odškodné při nějakému zhoršení zdraví.Jen pako si nechát píchnout jehlu s neověřenou technologií mRNA.Ověřená technologie je oslabené viry do vpichu.

   Smazat
 50. Proč tomu,tak je?Přesouvají se majetky,média k lidem s globalistickým kapitálem.
  https://www.euportal.cz/Articles/16353-to-jste-asi-nevedeli-sest-zidovskych-spolecnosti-ovlada-96-procent-svetovych-medii.aspx

  OdpovědětSmazat
 51. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 52. Pokud se vyjádřím k článku, tak si položím jednoduchý dotaz, kolik válečných konfliktů vyvolaly USA za posledních 30 let na podkladě lživých zpráv a obvinění a to číslo je hodně vysoké, cca jeden konflikt ročně , třeba ten v Iráku stál cca milion lidských obětí, často z řad civilistů, takže USA jsou prokazatelně zločinný a kriminální stát a NATO je to samé, protože to se prolíná!!Můj odsudek není zatížen nějakou ideologií, tato fakta o zločinech USA se nechají snadno doložit, jenom bych připomněl "povolené" mučení v USA , kdy si USA "vyjížděly" mučit své oběti do tajných mučíren v Polsku a Rumunsku!! Jenom nesmíme zapomenout, s kým jsme v jednom paktu NATO a zda je to morálně únosné!

  OdpovědětSmazat
 53. Nepomlouvám nikoho, pouze právo a mezinárodní právo především platí pro každého a toho si zločinné a kriminální USA vůbec nevšímají!! A "export" demokracie za každou cenu , i za cenu hromady mrtvol, to je také zločinná a kriminální politika USA a to je tak jednoduché doložit!!

  OdpovědětSmazat
 54. Hodný člověče, ctil jsem tě. Nyní o tobě začínám pochybovat.
  Rozesíráš diskuzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdy se rozlobím příliš, ale jak ty šmejdy chceš tady odsud dostat? Máš pravdu, jsou neprůstřelní!!

   Smazat
  2. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

   SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

   To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 16.59
   Odsud, stejně jako z reálného života, idioty nedostaneš. Imbecilové byli, jsou a budou.
   Vzpomínám jak jsem také startoval po každém výserku toho debila. Když jsem však zjistil jak je to placatomysné a bez fantazie, přejmenoval jsem si to pracovně na Imboše a začal na něj srát a přehlížet ho a jen občas, když si naběhne, do něj dloubnu.
   Jako například když si Imboš spočítal, že jeden bilion pokryje 700 státních rozpočtů. No a teď je to tak, že ho občas (za větší ztrátu času mi takový idiot nestojí) když si naběhne rozparádím, načež dement v oparu zuřivosti vystartuje a já se pak, při představě jak si při tom běsnění sliní na klávesy, upřímně chechtám. Nekecám, vážně se těm jeho ubohostem směju. Někdy upřímně, jako s tím bilionem, nebo teď naposled když hodil do placu kterak Putin tráví lidi, někdy útrpně, jakože jak se vůbec takový blb může narodit, někdy pohrdavě, protože je jasné, že když smrkáč řádí na laptopu od nevidim do nevidim, někdo ho musí živit. Možná rodiče, možná Sereš - nevím. V každém případě je to parazitická existence bez sebeúcty a bez sebevědomí. A něčemu tak ubohému bych měl prokazovat úctu tím, že to budu brát vážně?
   Babička, na kterou zde často vzpomínám, měla jedno takové moudré úsloví: Orel much nelapá.

   Smazat
 55. V USA jsem byl dlouho a na mnoha místech, takže mám o americké společnosti jistou ucelenou povědomost a ta není vůbec špatná !! Amerika je plná báječných lidí, kteří jsou ale po mnoho let v pařátech neskutečných sviní,které "vedou" USA, úskočných ,podlých a primitivních jedinců, kteří jsou pro dolar schopni vypíchnout oko vlastní mámě!!! A to bohužel dnes není obraz pouze USA, ale jde o všeobecný jev!!

  OdpovědětSmazat
 56. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 57. Skvělá diskuze, vynikající práce Administrátora!!! 144 příspěvků, nevím jestli je jeden jediný k tématu. Jako vždy, s úspěchem, nastoupil do diskuze jako první Dr. Davidem diagnostikovaný DEBIL Unknown se svými vakcínami, čímž se mu podařilo totálně rozbít diskuzi. Totálně Off Topic, článek je o propagandistických NY Times! Ještě jednou, gratulace neschopnému administrátorovi! Diagnostikovaný DEBIL mu ukázal zač je toho loket!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozor na ně, pane Forkáč, dnes jsou obzvláště vytočení a mohli by vám něco udělat!!!

   Smazat
 58. http://www.halonoviny.cz/articles/view/31005974
  Islám by se nerozšířil do Evropy nebyt američanů a vměšování do států.NATO nás neochrání,ale zničí.Rusko neni SSSR s idelogií, ale pořad se mu podsouvá.Jsi blb.UNIE má nacistické kořeny(prve EHS s fašisty,později z korporacemi vlastníci byli fašisti Dnes děti fašistů. a nevidíš,jak je nedemokraticky ovládana. Demokracie na oko a na špičku pyramidy nevidíš.Korporace ovládají UNII.Dnes má název lidmi korpofašismus.Co je v ČR, to je 4 říše podle korporací a USSA
  https://www.databazeknih.cz/knihy/nacisticke-koreny-bruselske-eu-347808

  OdpovědětSmazat
 59. Na základě lží byl přepaden Irák a milion mrtvol a těžce poškozený Irák na mnoho desetiletí, ti nic neříká , šmejde prolhaný!!! A co třeba rozmlácená Lýbie, ale s prolhaným šmejdem se bavit je zbytečné!! Svině hnusná prolhaná a co Jugoslávie a Srbsko, všechno v pohodě !! Jenom na tebe plivnu,nic jiného si nezasloužíš , hovádko prolhané, ještě jsem zapomněl na Afganistán, tam se "vyváží" demokracie už 20 let a my to podporujeme a platíme!! Všechny velké státy už z Afganistánu odešly, jenom my tam musíme dělat USA "fíkový" list, aby se neřeklo, že okupují Afganistán sami!!!!

  OdpovědětSmazat
 60. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 61. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 62. Největší světové výrobní kapacity na vakcíny jsou v Indii a tam je už podepsáno, budou se vyrábět ruské vakcíny, především ta druhá "vektorová", je slibná a proto Pfizer tak běsní , protože přijde o miliardy!!

  OdpovědětSmazat
 63. 17:08. Forkie.
  Administrátora bych toho nevinil. Takový nálet, kterému sekundují zdánliví oponenti, to se nedá uhlídat mazáním. Pokud technika webu neumožňuje blokování, nebo omezení počtu příspěvků, jako je tomu na Zvědavci, např., tak se s tím nedá moc dělat.
  Mám z více zdrojů potvrzeno, že Cemperovy hoši dostali za úkol na fórech co nejvíce dehonestovat jakýmkoliv způsobem Sputnik. A tak vytvářet i tlak na to, aby se náhodou skutečně nekoupil, než EU povolí a ta to prostě nepovolí a bude mlžit co to dá. Takže oni se snaží.
  Ve hře jsou obrovské prachy. Sputník je evidentně o dva řády lepší než Covirmaty a kdyby prorazil do Evropy, Pfizer to může zabalit.
  Za vším jsou peníze a ta bezchakterní banda Cemperovských trollů, unknownů, běžců a podobných, prostě půjde přes mrtvoly. A to doslova...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý názor Heriot a doložitelný!! Jde o prachy i v tom vyhlašování nouzových stavů, aby se mohlo "nakupovat" bez kontroly!! Zdraví lidí je až to poslední!!

   Smazat
 64. Hádka o vakcíne má zakryť ČO?
  Na Slovensku jako v Čechách - je to stejně nesmyslně hysterické.....
  https://www.youtube.com/watch?v=0Ijt_AUjJRQ&feature=emb_rel_end
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nastvany-slovensky-obcan-posila-video-matovicovi-jak-vypada-britsky-lockdown-a-mutace/

  OdpovědětSmazat
 65. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 66. Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 67. Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 68. Hodný člověče, co kdyby jsi byl alespoň jeden den opravdu hodný ? ��

  OdpovědětSmazat
 69. Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 70. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 71. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A doplatí v čase na Pfizer.Jenže ty nečteš, co to udělá s imunitou,až přijde nemoc podruhé třeba za 2 roky.Imunita Pfizeru je naprogramovaná na S protein.to je jen část na vir.Celý vir není v imunitě zapamatovaný a jak se prokazuje.Je to zrádné očkování.Imunita potom nepostřehne,že se vir problížil a nereaguje na podruhé.Příznak,rychlý infarkt na srdce,protože covid není jen na plíce.Musí se brát celý vir ne jen část.. Věří jen ovlinitelné ovce na Pfizer.Pfizer po 20 let měl nespolehlivé vakcíny a vražedné a najednou věřit mengel.vakcině?Media dělají propagandu byznysu.Počkej za rok za dva.Pokusy na zvířatech selhaly.Taky na nich byl úspěch,ale když,provedli nemoc zvířeti podruhé,imunita nereagovala správně.Začala fungovat až u konce se zvyšenou tendencí a to zabijí.

   Smazat
 72. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 73. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 74. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 75. Lidi, nasazený kokot nám rozvrátí diskusi! Nereagujte, chcípne! Americká rakovina pomocí neziskovek a zrádců typu navaleného ničí Evropu, jsou na dně a škodí 200 let!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 76. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 77. Vite, proc je Chile nejuspesnejsi zemi v jizni Americe behem ockovani? Protoze ockuje americkou vakcinou Pfizer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
   "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

   Smazat
 78. Pro tebe je proočkovanost kritériem, hlupče?

  Rusko ------- 1 nebožtík s covidem na 1731 božtíků
  USA ----------1 """""""""""""""""" na 646 """""""

  Indie --------1 """""""""""""""""" na 8670 """""""
  Brazílie -----1 """""""""""""""""" na 834 """""""
  Británie -----1 """""""""""""""""" na 546 """""""
  ČR -----------1 """""""""""""""""" na 539 """""""
  Stále tvrdím, že jsi jen hlásná trouba hlouposti!!

  OdpovědětSmazat
 79. Pane Miláne, chytré a vtipné.

  OdpovědětSmazat
 80. Plný souhlas s P.C.R. A platí to pro media nejen americká. V globálně orientovaném světě, kde jsou media součástí nadnárodních korporací již dávno neplatí, že by byla svobodná a nezávislá. Jen se tak někdy ptám, jak dlouho ještě bude trvat, že společnost dovolí, aby media byla za posvátnou krávu....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.