Reklama

pondělí 22. února 2021

Proč věřím doktorce Pekové

Martin Koller

22. 2. 2021
Stejně jako mnozí jiní občané naší kolonie sleduji vývoj COVIDového šílení a propagandu kolem vakcinace obyvatelstva. V posledním období mne zaujal zásadní rozpor mezi názory doktorky Pekové a doktora Prymuly. Nejsem virolog, ani imunolog, takže dávám k posouzení svůj názor vyplývající z dosažitelných informací, životních zkušeností a logické úvahy.
Pozn. red. I.D. Nevěřím ničemu kolem Covidu, nic si nemohu ověřit, a jde o příliš velké peníze...  
Doktorka Peková nedávno uvedla, že původní COVID 19 již neexistuje, přičemž se odvolala na zahraniční odborné zdroje. To, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je podle jí uváděných zdrojů již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Z názoru doktorky Pekové v podstatě vyplývá, že virus je vyroben uměle a je šířen záměrně. Je otázkou proč, na toto téma je řada teorií, údajně konspiračních, mluví se rovněž o takzvané důchodové reformě. Nicméně je jasné, že se jedná o mnohamiliardový bussines. Názor doktorky Pekové se šíří po internetu, protože naše terestrické televize podávají zásadně jednostranné informace. ČT tak činí odjakživa („pravda začíná tam, kde končí signál ČT“) a televize Babišova a Kellneova jsou rovněž centry propagandy Sorosovců a německé EU, stejně jako například Sorosova internetová trouba Seznam a do značné míry ČRo.

Prymula odpověděl na Seznamu, že Peková vykládá nesmysly, aniž by uvedl zásadní a přesvědčivá fakta. To má být odpověď erudovaného odborníka? Spíš to připomíná vyjádření omezeného aktivisty z nějaké politické neziskovky, placené Sorosem a z našich daní. Tento článek by se vlastně měl jmenovat: „Proč nevěřím Prymulovi?“ Odpovědět mohu v několika bodech.

1. Doktorka Peková je, na rozdíl od Prymuly, specialistka v oboru.

2. Prymula je evidentní poskok Babiše, kterému se nedá věřit ani pozdrav, což potvrzuje moje opakovaná osobní zkušenost. Kolem Babiše se soustřeďují vesměs všeho schopní sorosovští neodborníci, nebo něčím kompromitovaní odborníci, či skoroodborníci, přičemž důležitá je věrnost a ochota udělat, či spáchat, cokoli. Například ministři obrany herec Stropnický, ???? Šlechtová, mlátička z pohotovostního pluku VB Metnar. A co taková Jourová, nebo Charanzová? Kdákající Ken Vojtěch dostal za zásluhy, nebo mlčení, velvyslanecké koryto s šestimístným smluvním platem, přestože není diplomat. Podle personální politiky poznáš dobrého vůdce.

3. Prymula má blízko k pražské havlérce, což je protinárodní centrum Sorosovců a dostal od Havla řád. Už to ho činí nedůvěryhodným.

4. Třicet let posloucháme od politické reprezentace, která věrně posluhuje cizákům, přehlídku lží. Stačí si připomenout sliby z počátku devadesátých let, že se za deset let dosáhneme životní úrovně Německa. Uplynulo třicet let a nezměnilo se prakticky nic. Třicet let žvástů o svobodě, pravdě, lásce a prosperitě. Mělo by se začínat se svobodou slova. Kde ji vidíme v našich médiích? Cenzuru státní překonává autocenzura sorosovská, což jsme viděli rovněž v amerických prezidentských volbách a cenzura EU. Totéž můžeme uvést o pravdě, kterou všude nahrazuje arogantní lež. A láska v naší odborně rozeštvané společnosti? Za těch třicet let jsme se zhruba polovinu doby potáceli v hospodářských krizích. Prosperita v rozprodané a rozkradené žebrácké kolonii montoven? A najednou bychom měli naší politické reprezentaci věřit? Stačí se podívat na komedie kolem Pfizeru, Astry Zenecy a zuřivou snahu znemožnit vakcinaci osvědčeným a úspěšným Sputnikem V, který objednalo už více, než 70 států. Dokladem „kvality“ Pfizeru je fakt, že občané Izraele, kteří jím mají být očkováni (Sputnik V na některé asi nevyšel), raději létají do Moskvy pro Sputnik V, jedno letadlo za druhým.

5. Názory doktorky Pekové jsou označovány jako konspirační. Vypadají na první pohled divoce. Nicméně to, co jsme viděli v nedávných amerických prezidentských volbách, kdo a jakým způsobem prosazoval vítězství Bidena a Harrisové a sorosovských ideologických zvráceností, to vše je ještě divočejší. Lze se reálně obávat, že nadnárodní finanční korporace, viditelně reprezentované Sorosem, Allbrightovou, Clintonovou a jim podobnými, toužící po světovládě na věčné časy ve formě globálního gulagu jsou schopny všeho. Jejich domácími slouhové v naší kolonii, což je většina politiků, počínaje sorosovským místodržícím Babišem, přes šéfa Sorosovy strany Bartoše, až po Prymulu jsou pravděpodobně(?) schopni prakticky všeho. O slouhovských komediantech druhé a třetí kategorie typu Vystrčila, Hřiba, Hamáčka, Petříčka, Koláře, Novotného, Pavla, či Šlachty není třeba se šíře rozepisovat. Kdo z nich se kriticky vyjádřil k likvidaci americké demokracie, vítězství zla a lži? Takovým bychom měli věřit?

6. Prymula prosazuje byrokratický teror proti občanům, kteří se rozumně nehodlají nechat očkovat nedůvěryhodnou vakcínou Pfizer BioNTech (COMIRNATY 500), která nebyla řádně odzkoušena, přesto dostala výjimku a její dopady na zdraví v budoucnu jsou zcela nejisté. Prymula je proto především lobystou výrobce Pfizeru Gatese, předního Sorosovce, a na zdraví občanů mu evidentně nezáleží.

7. Z hlediska důvěryhodnosti občanů v současné české politiky ve vztahu k vakcinaci je ilustrativní, že prakticky nikdo z vlády ani takzvané opozice uboze nahrávající vládě, se nepostavil jednoznačně proti nedůvěryhodnému a drahému Pfizeru a za použití Sputniku V. Takovým máme věřit? Naopak, až na malé výjimky se předhánějí v kritice Babiše, že naočkoval ještě málo lidí, samozřejmě Pfizerem. Oni by posloužili Sorosovi, Gatesovi a Merkelové lépe. Mezi vládou a opozicí není v posluhování cizákům bez ohledu na občany, žádný rozdíl.

8. Základem demokracie je svobodná diskuze a kritika a právo na prezentaci názoru. To v našich hlavních médiích nevidíme. Na tomto stavu mají samozřejmě podíl naši politici, takže proč bychom jim měli věřit?

9. Jsme takovými otroky německé EU ovládané nadnárodními finančními korporacemi, že nám rozkazují jako bezprávnému stádu dobytka, čím se máme očkovat. Tam nás zavedli naši vládní i opoziční politici. Kdo z nich proti tomu protestuje? Jak bychom jim mohli věřit, že jim jde o zdraví občanů, nikoli posluhování cizákům?

Pilíře německé EU jsou lež, korupce a byrokratický teror. Kdo není slepý a hloupý, nemůže to přehlédnout. Kolik politiků vlády a opozice tuto situaci kritizuje? To, co vidíme kolem COVIDu a vakcinace Pfizerem jen potvrzuje prolhanost a zvrhlost EU.

Jako jednoznačné řešení bych viděl veřejné vstoupení Pekové a Prymuly ve veřejnoprávní televizi, kterou si platíme z našich daní (bůhví proč?), v hlavním vysílacím čase, a to bez časového omezení. Ať jasně prezentují argumenty o COVIDu 19, vakcínách a možnostech řešení problému. Samozřejmě bez jednostranných moderátorů, prosazující pouze jednu pravdu, tu kterou prosazuje německá EU a její páni zpoza oceánu. Pokud se něco takového nestane, věřím doktorce Pekové. Jsem zvědav, zda se naši vládní i opoziční politici a jejich poskok Prymula něčeho takového odváží a takovou mediální prezentaci prosadí? Nebo budou stále podporovat lež a cizácké zájmy? Volby se blíží, jsem zvědav, co předvedou.

Všem hezký a zdravý den bez EU, COVIDu a Pfizeru.

110 komentářů :

 1. k bodu 5. rozdil mezi konspiracni theorii a pravdou je jen otazka casu! roky mesicice dny hodiny? najdete si videa na googlousi od Jesse Ventury (Ufo JFK 9/11 covid ajine)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kollere ,jakmile tady uvidim vasi fotku,fotku

   SMEJICI SE BESTIE okamzite dostanu dobrou naladu!!
   Jeden muz z AWANTGARDY ČSV,ktery ma telefonni cislo pani doktorky Pekove tam zatelefonoval,ale mel smulu,jakysi kdosi telefon zvedl a na zadost,zda bychom mohli mluvit v ramci ĆSV s pani doktorkou nasrane odsekl
   "Nezdrzujte, doktorka je v laboratori a nema cas."

   I kdyz pak zkusil rici,ze se to tyka jeji prace a je to opavdu,ale opravdu dulezite a pokracoval dotazem zda osoba cte casopis NATURE a cetla clanek z 9.11.2015 hlas rekl

   "!TAK TO PANACKU NEFUNGUJE!"a bylo po vtakach!

   Pokusil se pry jeste jednou zachranit situaci a ptal se dale,zda osoba nema tuzku,aby si zaznacila signaturu toho clanku a dostal briskni odpoved.
   "Tuzku nemam a odkaz si nezapamatuji!"

   Byla to tak absolutni betonova stena,ze nas aktivista sokovany raznym odkopnutim se nervove zhroutil!

   Tak jsem tu na NR dal vynatky z toho odborneho clanku slozeneho z nakresu a vedeckych postupu jak si skvele pocinala " gruppa internacionalnich 9 vedcu" a 6 mezinarodnich instituci v nichz je jmenovan Wuchan na prvnim miste a dokonce jeden institut ve Svycarsku,ktere za to dostaly MOHUTNY GRANT a v clanku se ti "vedci" chlubili jak dosahli toho,ze vyrobili a jak virus,ktery v prirode neexistoval!
   No kdyby toho clanku nebylo,tak by se to nikdo nedozvedel.
   Proto jsem to jako spravny hornik a podzemni pracovnik vpalil na NR v pasazi,kde se podrobne vysvetlovalo jak to svinstvo vyrobili a pustili na lidstvo!

   Samozrejme,ze je to tak neuveritelne,ze se nikdo toho komentu nevsiml a nikdo ani nekniknul.
   Ach jo statni hrdinove jako ja budou mit sice na vsech namestich v republice pomniky mosaznych krtecku,ale ceka je psi zivot pronasledovane zvere!

   Takze tady mate nadpis v prekladu a uz v nem je videt co je to za śok nebot tady bledne zavisti i nejaka ta dalsi svetova valka!

   SARS SKUPINA NETOPYRICH KORONAVIRU DEMONSTRUJE POTENCIAL PRECHODU NA CLOVEKA!

   Ta slva SKUPINA naznacuje,ze jich bude vice a jen sovetsky SPUTNIK fau 1 bude devcata a chlapci vase zachrana!!

   Smazat
  2. Ze zahranicnich agentur jsem se dozvedel,ze pan president Biden

   rekl,ze vir C19 uz pry pobil 500 000 Americanu nasich spojencu ,tj vice nez v prvni,druhe a vietnamske valce bylo pobito vojaku!
   President dal na znameni smutku prapory na pul zerdi.
   Zda objednal SPUTNIK V a naridil Putinovi z pozice sily jeho dodavky vsak neni znamo.
   Rovnez neni znamo proc pani von LEYNO pry tu mimoraddne fungujici vakcinu nechce dat schvalit v EU,ackoli o to pozadal pan Putin 29.1.2021.
   Stale roste pdezreni,ze vedeni tzv EK Eveopske komise chce dat rozbit nestastnou EU,kterou vsichni mame nesmirne radi,na sracku.
   Jdou pomluvy,ze ma pani prdcedkyne velke zkusenosti z doby,kdy byla ministrne valky a jeji Budeswehr byl pod jejim velenim starosti bez sebe,co si oblecou v tancich a panceracich tehotne zeny.
   Tak doslo pry k rozvalu jeji army a nic nyni nebrani tomu,aby ti "vojaci" odesli v nejblizsim kvartalu do svych domovu!

   Smazat
  3. Zjištění je li to konspirace, nebo ne, jsou 70 let začerněné listiny a mrtví lidé, kteří už pravdu nepoví. Např. zastřelení JFK, kdyby bylo "čisté" a zastřelil by ho pošuk z knihovny, proč by bylo třeba něco začerňovat? Pán Martin Koller má obrovský dar uhodit hřebíček přímo na hlavičku a pochopitelně se s ním na 100% ztotožňuji. Jediné, co bych dodal je, že nevěřím, že to byl Činský netopýr ale čtverková laboratoř v Marylandu, která to nechtěně brzy pustila do odpadních vod, protože parní odlučovače byly zničeny tornádem. Podobné je to s Novičoky všeho druhu, včetně jejich použití. Na Novičoku je krásný ten název, který sám sobě usvědčuje Rusko i když patent vlastní USA. Pro zapomětlivé: Nevíte kde skončil ten Ruský blondýn s černou botou a kufříkem, kvůli kteému se Pražští komunální politici schovavali v zemljankách a měli ochranku za x milionú? Tak tak tady v te kolonii žijeme, ode zdi ke zdi se zloději ve vedení a anglosaskými lžemi od rána do večera.

   Smazat
  4. Jiri,25.2.1021

   Kdo virus vyrobil a dostal za to giga grant je popsano v clanku z 9.11.2015 casopisu NATURE.
   Bylo to 9 "vedcu" a 6 mezinarodnich instituci,jedna je dokonce ve Svycarsku!.
   Pozadal jsem Piraty,kteri se internetu vyznaji, pry vyborne,aby clanek nasli a sdelili nam prelozeny vysledek-je to v sngline..
   Jiste jste si vsimli,ze jsou to kreatury,kteri to zoufale taji,ale existuji dalsi osoby na vysokych pozicich koryt prohlasujici tam,ze dokud budu na .......nikdy nepovoli vakcinu,ktera nebyla schvalena v EU,coz znamena,ze rozbijecka EU z politbyra EK pani von LEJNO je ta brzda o kterou se opira "preceda"Babis.
   Co delaji ostatni na pr ORBAN,ktery na ty diversanty v EU kasle a ockuje jak zbesily bez nich, nesmi byt znamo,tady stoji zas v ceste GR TV,ktery toci celym sestrasenym parlamentem strejcu u koryt ,nebo co nebo jak to vlastne je?

   Smazat
 2. Věříte dr. Pekové, trestně stíhané za mnohamilionové podpovy v případu Chambon?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:40
   Stejný blàbol jako Kalousek s padáky co
   Máš nějaký důkaz??

   Smazat
  2. Ale tě musí bolet hlava koupená v ČT. Věřím více Pekové a Kollerovi. Navíc kruh nepřímých důkazů ukazuje na Ameriku. Gatese s vakcínami už vyhodili z vícero zemí ! Gates škodí a to silně !

   Smazat
  3. 17:40

   A víš že jo?
   Tos ještě neslyšel o politických objednávkách tr. stíhání? Opravdu ne? A na koho tu primitivní manipulaci trénuješ slouho?
   Hele, víš co? Napiš paní Vitáskové, vysvětlí ti to. Nebo si půjč v knihovně knihy které napsala. Jmenují se Solární baroni a Krvavé slunce pod gilotinou.
   A teď zalez zpátky do kanálu.

   Smazat
  4. b.a.r.22. února 2021 17:40, když tedy je dr. Peková trestně stíhána, nakonec ani odsouzena, má to znamenat, že nerozumí svému oboru? Podivnou máte logiku. JiH

   Smazat
  5. Pro Ivana Holkupa
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/roman-janousek-chambon-pojistovny_2008271319_pj

   Smazat
  6. Kalouskovy padáky a další sviňárny jsou fakt, ale u různých nacistických běžců a primitivů není překvapením, pokud žerou bláboly největšího tuneláře v ČR po roce 89.

   Smazat
  7. Čo má Peková s prešetrovaním nejakej firmy spoločné. Bola tam zamestnaná. Za firmu zodpovedajú majitelia a štatutári.

   Smazat
  8. b.a.r. : trestně stíhané nebo pravomocně odsouzené? Pokud platí první, zjistěte si, co znamená presumpce neviny.

   Smazat
  9. Končí vyšetřování kauzy Chambon s obviněným Janouškem. Uvězněný Janoušek, nemocný, na pokraji života, byl o víkendu vyfocen na horách, plný síly. Na otázku, jestli věřím dr. Pekové, odpovídám ano, protože je to odborníce na svém místě a ty b.a.r.e? Jsi normální hlupáček ze stáje stahovače Jirky míchačky a jemu podobných kolaborantů.

   Smazat
 3. No jo, situace se zcela vymkla z rukou.
  Vládne obskurní skupina diletantů, jakýchsi ajtáků a analytiků, znalostmi o nákazách nepolíbených a opilých mocí, kteří vymýšlejí stále větší šílenosti.
  Začaly se v tom točit ohromné peníze a spousta lidí, včetně lékařského stavu má zájem na prodlužování situace.
  Těžba renty se neustále rozšiřuje o stále nové portfolio výrobků, testy počínaje a respirátory konče. Vytvářejí se neustále nové registry, databáze a podobné nesmysly.
  Lidem se vnucuje za velké peníze vakcina od Pfizeru, u níž výrobce neví jestli vůbec bude účinná a pokud nějak, tak jak dlouho...Na jejích nákupech, logistice aplikaci atd. se rovněž přiživuje spousta podnikatelů.
  Jediná funkční vakcina Sputnik, která táhne vítězně světem je trvale médii a zkorumpovanými lékaři dehonestována a odmítána. Trollové mají zadání na všech fórech šílet a plivat při jakékolv zmínce o ní. To ostatně vidíme i na pokusech zde.
  Přičemž její distribuce a aplikace by byla zcela možná cestou ordinací praktických lékařů, jako tomu bylo vždy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. 18:32
   JDI DO PRDELE BLBE

   Smazat
  3. Unknowne, víš že Švýcarsko odstoupilo od Pficeru definitivně?

   Smazat
  4. ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

   youtube.com/watch?v=EPYbL3Equuk


   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Patrně je vše trochu složitější a hlavně JINAK:

   https://otevrisvoumysl.cz/nebezpeci-testu-na-covid-19-co-obsahuji-tycinky-ktere-nam-strkaji-do-nosu/

   Smazat
 4. Martine palec nahoru a doktorce Pekové věřím taky.Její trestní stíhání-řekl bych,že to zavání stejnou všivárnou,jako obvinění a pronásledování Aleny Vitáskové!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autorovi palec dolů, aneb proč JIŽ nevěřím dr. Pekové: ve vědě to funguje tak, že na základě poznatků vyslovíte teorii, ta vám dovolí vyslovit předpověď, naplnění předpovědi je potvrzením vaší teorie. A jistě chápete, čím je naplnění opaku vyslovené předpovědi.
   Dr. Peková vyslovila (odvážně !) předpověď, že virus do Vánoc zmizí.
   Místo toho, aby uznala chybu, vyslovuje bez důkazů další teorii o jiných virech.
   Tím však protiřečí dostupným zjištěním, že všechny mutace co zatím máme, pocházejí z jednoho kmene. Nechť své výsledky publikuje pro širokou odbornou komunitu. Pak uvidíme.

   Smazat
  2. Všechny chřipky vycházejí z jednoho kmene viru a pokud dostanou další jméno, jsou to mutace. Mutace ale přes to, jsou stále chřipka.
   A vést spory o něco, co je viditelné pouze pod elektronovým mikroskopem je skutečná pochoutka. Škoda, že se to nedá změřit nebo spočítat a závisí to na názoru.
   Jenomže lid ví své a vést spory tohoto typu pro něj znamená totéž jako spor o tom, z kolika částí se skutečně skládá proton.

   Smazat
  3. 18:01
   Sakra, já to projíždím odshora a teď koukám, že tu zmínka o Aleně už je. Tak sorry jako.

   Smazat
  4. Přesně tak, jen ten první blbec si myslí, že zpronevěřila nějaký miliony. Je to jasný důkaz toho, že BIS pokračuje nepřerušeně v práci StB!!!

   Smazat
 5. Začínám tušit proč musí být na horách všechno zavřené. Včera jsem sledoval zasedání vlády o prodloužení nouzového stavu. Byloto docela poučné. Mimo jiné jsem se dozvěděla, že prý už teď vlekaře objíždějí zahraniční kupci a tlačí na ně, aby jim prodali své horské areály, že jejich nabídka se už nebude opakovat, eventuálně že příště bude ještě nižší (obvyklá laciná obchodní taktika). Jeví se zřejmé, že dojde k další vlně laciných výprodejů českého majetku a podniků do zahraničních rukou. Zdá se, že divoká privatizace v devadesátých letech na rozkradení ČR nestačila a že teď jde i o ten zbytek.

  Domnívám se ale, že ty hory v tom hrají ještě jinou roli. Působí totiž
  naprosto nevěrohodně argument, že na horách se lidi mohou od sebe
  nakazit, zatímco ve frontě na testy, kde se hloučkují a debatují
  nakažení i nenakažení lidé z širokého okolí na jedné hromadě, tak tam
  se podle vlády asi nakazit nemohou. Podivná logika.

  Vypadá to spíš, že vleky stojí z důvodu účelové finanční likvidace
  majitelů horských areálů. A že tady nejde ani tak o vleky jako o část
  našeho území, které pak bude v mnoha případech říkat pane nikoliv
  Čechům, ale Němcům. Naše hory jsou totiž většinou v pohraničí a přesně
  tam ten kovid momentálně prosperuje ze všech oblastí nejvíce. Je to
  jen náhoda a nebo se nám míní zpátky nasáčkovat Němci, skupujíc
  hektary zkrachovalých horských areálů v blízkosti státních hranic?
  Bylo to jen nedopatření, že p. Havlíček, ministr průmyslu a obchodu
  sliboval vlekařům otevřené sjezdovky, načež všichni zasněžovali, což
  jim způsobilo dnešní obrovské dluhy za elektřinu? Je to jen shoda
  okolností že právě nyní Evropský parlament špekuluje nad zrušením
  Benešových dekretů a obdobných poválečných dekretů, které mají i
  Maďaři a Poláci ? Zdá se mi to nebo je to jen další ukázka salámové
  metody? Není to jako s těma jezyňkama? Jen dva prstíčky tam strčíme a
  hned zase půjdeme…..? No nevím. Zdá se mi ale, že se nám sem
  sudeťáci, které naši předkové z dobrého důvodu vyexpedovali dveřmi,
  začnou brzy vracet okny. QANON CZ/SK "Bohulibá" Schi[lll]erová a její podlé divadelní výstupy (globalistka!) s křížkem na krku! Navíc, stejně bezpáteřní bahenní trousil Babiš - moucha k mouše sedá, že? https://vk.com/public199284310?w=wall-199284310_29088

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou budeš plakat a žadonit, čurdo.

   Smazat
  2. 18:27
   Příteli, napište prosím čas na koho reagujete. Takhle unk Howna zamáznou a já se divím komu a proč spíláte. A asiže nejsem sám. Já vím, nežádaná rada atd...

   Smazat
 6. Unkdowne, tvé zcela pomatene teorie si běž kdakat na Seznam, tam se ti bude dařit, domnívá se, že urazis vše ruské, ovšem zatím ty blbino dokazujes své totalni prizdisracstvi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:08ale kdeze na seznam, altualne novinky, super, pro zeny se bez OVERENE registrace nedostanes! a az te prolustruji tak nesmis psat nic negativniho jinak te vyhodi na STALO! to nemluvim o strankach Ods Spd Piratu Kalouska Horacka Fridrichove Bartose a dalsich💩💩

   Smazat
 7. V Izraeli sputnik nedosel. Do Izraele nikdy nedosel:-) Cestou totiz posel:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tam meli poslat radeji jinou "meducinu"😂😍😎

   Smazat
  2. 18:15 Zjevně se smějete jen vy a to sám sobě. Jak tristní.

   Smazat
 8. Vite, proc ma v jizni Americe nejvetsi proockovanost vakcinou Chile? Protoze se vysrali na sputnicok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:16 Poslyšte a nemáte pocit trapnosti?

   Smazat
  2. 21:03
   Proč by se měl cítit trapně,pokud psal PRAVDU

   Smazat
  3. 18:16 + 21:21
   To už obhajuješ sám sebe, trapný smrkolo?

   Smazat
 9. Bez Rusů bys chcípnul v dědkových koulích zmrde!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:26
   Bez rusů bych nechcipal 34 let v rudým koncentráku. Blbe HOVADO.

   Smazat
  2. Bys tady vůbec nebyl špíno!

   Smazat
  3. Máte pravdu. Chcípáček neví , že i blbost a idiocie je boží dar.

   Smazat
  4. 19:31
   Tak už zase jako unk Hown, Blátošlape II.? To už tě porňák Jakub Janda, alias J.J. alias Blátošlap I. nepustí ke svému laptopu? Ani se mu nedivím. Také bych takového tupce vzal na sandál.
   P.S.
   Kolik rozpočtů se vejde do bilionu, Imbošku?

   Smazat
  5. Dědku unkhowne, mohl by jsi mít alespoň trochu rozumu. Zřejmě jsi byl za komára toluénová smažka a nefachčenko, na ty si uměli i komanči došlápnout, když jsi tomu říkal rudý koncentrák. Dneska jsi zamindrákovaný starý idiot, který žije zřejmě někde sám, nudíš se a chodíš sem prudit. Život jsi si ale posral sám tím, že jsi celoživotní idiot, tady to jen dokazuješ každodenním onanováním.

   Smazat
 10. Pane Dvořák, proč nemažete toho Unknowna - degradujete tím úroveň Nové republiky.
  Jinak si myslím, že pana Kollera se oplatí poslouchat a číst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:38
   Jdi do HAJZLU,ty StBácky praskači.

   Smazat
  2. bolseviki i stbaki nas mnoga v etoj zemlji😂😍😎

   Smazat
  3. Starý osamocený idiote unkhowne, jediným udavačem jsi byl za komančů byl 100% ty, dnes se jen trapně snažíš očistit. Nejvíce hovno smrdí od tebe, retarde.

   Smazat
  4. jan.galanonim@gmail.co, ne, diskusi NR degradují nekompetentní, vulgární a osočující příspěvky, případně i různí uplakánci a tapetáři. A to není jen jeden člověk.

   Smazat
 11. Vakcíny Pfizer a A.Z. nemají od výrobce záruku, takže samotný výrobce jí nevěří a to je hodně k zamyšlení!! Pokud by šlo o bezpečný výrobek tak se za ní výrobce postaví a bude ručit za případné vedlejší účinky a škody!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nektery staty maji vetsi prava jako Jizni Afrika vakcinu Astra Zeneca vykopnout.
   Kdyz po ni lide umiraji ..
   Jine staty v EU nemaji prava vubec zadna v dobe ,kdy lidska prava maji vladnout pro vsechny,
   ale to je jen pusta lez.
   Vladnou lzi a podvody.
   Mnohokrat odhalenymi..
   A prave ty podvody a lzi je drive ci pozdeji dostihnou.
   Najmute Poblitiky ,kteri musi slouzit, za ucelem neustale porusovat zakony a predevsim ty,jejich, ktere uvaluji na nas.
   Jako se to delo za komunismu a fasismu..
   A prave tim se stala uz davno vlada EU Ilegalni,
   kdyz se sama zbavila naroku a prava, lidem vladnout.
   Pro jistotu,aby je volici nemohli nezvolit,davno uz,nejen volby zdeformovali,ale rovnou zrusili..
   Uz ted maji paniku z nasledku jejich bidnych skutku.
   Jsou do funkci Diktatoru nasilne dosazovani.
   Neznamymi anonymnimi osobami skrytymi v zakulisi.
   To je dalsi dukaz.
   A zadny,kdo je schopen problem spravne a poctive identifikovat, odhalit,jako zaklad k reseni, nesmi byt povolan a dostat ani prilezitost..
   Tim zase sami sebe usvedcuji..A.
   Ilegalni vlady "Prymulismu",ihned silne krici nesmysly o nesmyslech..
   Kazdy ale ihned vidi,ze to jsou vzdy a pouze nesmysly jejich vlastni.

   Smazat
  2. Kecy, normálně se očkuje dál stále stejnymi vakcínami. Třetina mojí rodiny a hromada známých má za sebou první dávku AZ, jeden i druhou.

   Smazat
 12. Paráda. Nejsom v tom sám. A pán Koller je iná váhová kategória ako ja. Bodaj by takých Kollerov, Pekových, Musilov a im podobným len pribúdalo. Obidve slova sa začínajú na Z. Zdravie a zisk. V prípade zdravej spoločnosti je zdravie prvoradé. Ziskom je zdravá populácia. V prípade chorej spoločnosti je to len ten zisk. Za každú cenu a na úkor všetkych. Čím viac chorych, tým viac zisku. Od výrobcov testov až po krematória. Veď je nás aj tak predsa veľa ...

  OdpovědětSmazat
 13. To Rusko je se sputnicokem uplne v riti v ockovani:
  Rusko: 1.5 davky / 100 obyvatel
  Chile: 15 davek / 100 obyvatel
  CR: 5.1 davky / 100 obyvatel
  USA: 19 davek / 100 obyvatel
  Anglie: 27 davek / 100 obyvatel
  Izrael: 79 davek / 100 obyvatel

  Rusak zase utrel valenky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji ke shlédnutí 1. díl cyklu České zázraky 2, který vysílala ČT v sobotu ve 12.30 na dvojce. Tento díl popisuje koncepci vymýcení pravých neštovic v celém světě, kterou vypracoval český epidemiolog Karel Raška. Pracoval pod záštitou WHO a za americké peníze. Použili k očkování ruskou vakcínu, protože byla v těch 60. a 70. letech min. století nejlepší na světě.

   Smazat
  2. 19:34
   To máte marné, dámo. Ani škola nedokázala do Imboška nalít drobet rozumu. Ono to ale ani nejde, imbecila naučit myslet. Prostě Imboš.

   Smazat
 14. Je dobre, ze bolsevicky praskac Koller muze nekde v koutku postekavat a lidi se mu smeji. Takhle konci clovek, ktery udaval bolsevicke vojenske rozvedce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíce se smějí ale lidi tady tobě ty chudáku po lobotomii, ty nevzdělaný starý STB-troubo unkhowne, který nedokáže ovládat ani svůj vlastní mateřský jazyk (jestli nejsi kofola, to by odpovídalo), viz. tvoje absence háčků a čárek. O kom se snažíš zvracet je přesně bolševický generál Pavel, kriple.

   Smazat
 15. Porad jste tady kdakali, jak se v Izraeli ockuje sputnicokem a ted tady Koller potvrdil, ze se v Izraeli sputnicokem neockuje. Ze vam to ale trvalo:-)

  OdpovědětSmazat
 16. Děkuju za ČESKÉ chlapy jako je pan Koller. Jsem taky naštvanej co se s námi provádí.Je mi 55,mám 85kg,a nebojím se nikoho.
  Živím se vlastníma rukama a jsem na to hrdý. Znáte tu pohádku kde Bek říká:"jen mi na ní šáhni ty mezuláne". ČECHY JSOU NAŠE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:06
   Co se s tebou provádí ???
   Semnou nikdo nic neprovádí, to že je tady kovid musíme nějak přežít, omezení jsou nutností, ne ovšem všechny!!

   Smazat
 17. Je mi to líto, asi jsem naivní, ale byl jsem přesvědčen, že my Češi se nakonec domluvíme. Že i kdyby se okolní svět zbláznil, my si nakonec nějak poradíme. Opak je pravdou, námi zvolená cesta chaosu nikam nevede.

  OdpovědětSmazat
 18. No, můžeme spekulovat na podobné téma co hrdlo ráčí, ale zemřelým tím nepomůžeme. Spíše bychom měli pořádně zatřepat hlavou těm ústavním soudcům, kteří se drze míchají do politiky a našemu státu neúnavně škodí. Rychetský už je pravděpodobně už úplně dementní, pokud se za jeho předsednictví dějí takové psí kusy jako jsou ta dvě poslední rozhodnutí ústavního soudu. Kolik desítek tisíc životů ještě ústavní soudci potřebují, aby si uvědomili vážnost situace a přestali hazardovat s osudy země? Být Babišem, tak prohlásím, že za další vývoj je zodpovědný Rychetský, senátoři a celá opozice a hodím jim to na hlavu. To by se jim dredy zapařily...

  OdpovědětSmazat
 19. Velmi těžko někdo z laiků může posoudit tvrzení dr. Pekové, každopádně avizované vypuknutí epidemie od Billa Gatse, který varoval před pandemií již v roce 2015 kdy řekl „Pokud něco v příštích desetiletích zabije více než 10 milionů lidí, spíše než válka to bude s největší pravděpodobností vysoce nakažlivý virus“ ....Celý svět je ve varu, Česko díky tomu, že se lidé neléčí v časném stadiu onemocnění funkčním lékem Isoprinosinem za pár kaček jsou nuceni jít do přeplněných nemocnic, to vše potom nahrává možná spekulacím, ale možná také ne, vše se zdá až tak absurdní až nemožné, ale v minulosti mnohé zprávy médii označené za konspirační a hoaxy se postupně naplňují, kde je pravda se v současnosti těžko dozvíme

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechápu, zda máte na mysli, že Bill Gates je geniální Nostradamus, anebo že už měl tu pandémii připravenou v dusíku?

   Smazat
  2. gejc ví kdy skončí pandemie až si nahrabe další miliardy.

   Čím hůř je pro svět tím lépe je pro někoho:

   Kdy skončí pandemie? Bill Gates zná odpověď

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021022013220183-kdy-skonci-pandemie-bill-gates-zna-odpoved/

   Bill Gates veleben jako muž, který má „zachránit svět“

   http://svobodnenoviny.eu/bill-gates-veleben-jako-muz-ktery-ma-zachranit-svet/

   Smazat
  3. 19:23
   Nejen to. Existuje také lék na odčervění hospodářských zvířat - jak dá rozum, také levný - s názvem Ivermectin, a co se neukázalo - ničí i virus covidu!
   Za předpokladu, kdy je nakaženému včas podán - to je podstané. Pokud je podán včas, zbavuje pacoše viru do šesti dní. Ale co bych to dlouze vysvětloval. Zde je odkaz:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lek-proti-cervum-u-zvirat-ma-skvele-vysledky-i-proti-koronaviru-Na-Slovensku-uz-ho-nasadili-654661

   Naklikni si to i ty Imboši, ať se trochu vzděláš a netrčíš tu jako trapné memento.

   Smazat
  4. Gates se interesuje v Africe, o epidemiích je tedy obeznámen. Udělat takovou předpověď není až tak objevné.

   Smazat
 20. Sankce vedou pouze k posílení Ruské federace a "sankce" jsou docela dobrá politická onanie pro televize!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to vlastně celkem prdel - díky sankcím je nyní Rusko největším producentem obilí na světě. A to ho muselo před zavedením dovážet.
   Jen tak dál, strejdo Same!
   Jen tak dál, Protektorko!

   Smazat
 21. Pliveš tady jed unkhowne už 2 hodiny a nikdo si tě nevšímá, viď. To je prekérka, bacha aby ti neprdnul brzlík. :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:09
   Proč potom reaguješ, nijak, to si ty hlupák myslí, že sem chodí pouze pouze jeden unkrown?? Hlupče.

   Smazat
  2. Protože jsi unkhowne tak blbý, že si neumíš vymyslet ani blbý nick, jednoduše osamocený starý dement.

   Smazat
 22. A proč ve jménu nebes prosazují média, vláda a průmysl stejný příběh o děsivých mutantech, když existuje jen velmi málo důkazů na podporu zděšení? Například Financial Times nazval příběh z 5. února: „ Británie se při šíření mutací riskuje, že se stane virem . Přesto nám BMJ říká, že úmrtí, hospitalizace a případy ve Spojeném království za poslední měsíc dramaticky klesly, podobně jako v USA . https://www.globalresearch.ca/we-have-been-hoaxed/5737977

  OdpovědětSmazat
 23. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesky-vedec-vyvinul-rychle-pcr-testy-nabidl-je-zdarma-proc-vlada-ignoruje-jeho-nabidku/
  Vláda ani MZ však nemají zájem, nebyly by provize= HNUS!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč hnus? Jim to připadá úplně normální a správné a dělají to úplně všechny vlády má světě.

   Smazat
 24. Ještě bych, pane Kollere, k těm kterým se dá věřit, přidal MUDr. Jířího Berana. On se sice na rozdíl od doktorky Pekové nedomnívá (tedy možná ano, ale nemluví o tom, asiže nechce ztrácet čas hádáním s blbci) že je covid umělého původu, ale jinak by se v mnohém shodli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Beran do svých opravdu tvrdých odsouzení tak nějak ustoupil. Možná a to je můj názor, je to proto, že mu bylo naznačeno, že může příjít o svůj diplom a tím i o práci. Ano byl skvělý a skončí jako pucflek
   Václav

   Smazat
  2. Skutečně? Budu si muset na YT pustit jeho nejnovější vystoupení, abych byl v obraze. Pokud je to ale tak, není to proto aby zbytečně nehrotil? Nevím, počkám. On se každý časem odkope.

   Smazat
  3. 7:55.
   Souhlasím s Vámi. Připojil se odmítačům ruské vakciny a to je dost vypovídající.

   Smazat
  4. Od Berana mě překvapilo, že teď říká, že se ma očkovat jen tím, co schválí EMA. Mezitim eu tvrdí, že technologie výroby sputniku nejsou schválené v eu, takže nemůže dát povolení této vakcíne. Je to šikana nebo jo? Beran už nepropaguje isopronosin, ale vitamíny, zinek a aspirin, ale názory na kontroly a uvolňování jsou celkem ok.
   Ceske vlády je mi vyloženě líto. Ti už nevi, jak se jmenují. Asi tu ten chaos má být, zřejmě to někomu vyhovuje.

   Smazat
  5. Hele lidi, asiže máte pravdu. Já se totiž primárně zaměřil na způsob ŘEŠENÍ tzv. koronakrize a ten přechod na vitaminy a to o tom schvalování Emou jsem proto nezaznamenal. Prostě jsem tomu nevěnoval pozornost.
   Hm... Ale stejně si myslím že by si s covidoblbnutím poradil nejlépe Beran.
   A vládu nelituji. Může si za to sama. Beran Burešovi opakovaně posílal návrhy jak se s covidem vypořádat - a nic. A jo, vyhovuje. Burešovi. Má za to u brusele bobříky za korupci, jako že hraje ten farmaceutickej podfuk s nima. Ono se to šikne, až bude žádat o dotace pro Agrofert kterej nevlastní, žejo.

   Smazat
 25. Pane Kollere poslení dobou si vás oprvdu váží, to je od té doby, co jsem se naprosto neprofesionálně zabýval socialismem v Rusku. Pokud se věnujete tomu, co je vaše profese jste asi naprosto nejlepší dnešní komentátor. Faktem je, že tací jako je pan Kratochvíl jsou jen naprostí idioti, kteří by byli schopni nás vyhubit během cca dvou měsíců. Díky, že tací nebyli v r. 1938 v našem velení.

  OdpovědětSmazat
 26. Pan Koller takovým tím přímým pojmenováváním věci potěší. Přijde mi ale, že je čím dál víc až osobní. Například plk. prof. Prymula opakovaně a vstřícně zmiňoval Sputnik V. Z vládních a potom i vládě blízkých pozic. Že patříval a patří mezi ty s lepším postavením je vidět z jeho počínání. Buď tedy není dost prozíravý, nebo mu na oněch posledních pozicích až tak nezáleželo. Nebo z nich, dokonce, vědomě vycouval. Příklad, proč mi přijde zatěžko leckoho soudit. JiH

  OdpovědětSmazat
 27. Věřím Pekové, která autoritativně prohlásila, že do Vánoc je po covidu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po první vlně, Einsteine.

   Smazat
  2. Ad 10:33 : A odmítá se k těm svým perverzním předpovědím vyjadřovat, Anštajne! Vlny s tím nemají nic společného - snad jen inteligenční deficit pomatené pekové!

   Smazat
  3. Zato tvůj Dalibore deficit pomatence je opravdu viditelný v pár větách. Trouba si jedině ty, sledovači bruselské propagandistické ČT nebo miluješ trotla Pri-mulu. Přečti si její názory a nedělej ze sebe ještě většího hňupa. Má o tom určitě větší zkušenosti než ty, jandův troll.

   Smazat
  4. Sice si nejsem jistý původem viru SARS2, ale s tou předpovědí se lehce sekla. Ona ale tvrdí, že to jsou stále nové kmeny, ne mutace, proto to je stále v běhu a nejedná se už o SARS2. Jenže to bychom museli vypozorovat ohniska nových nákaz a to jaksi nepozorujeme. Nicméně, jako laik, či spíš neznalec v oblasti virologie, mikrobiologie, genetiky a infektologie, si nechávám mínění dr.Pekové jako další názor odborníka.

   Smazat
 28. Dostal jsem od přítele z USA fota tzv. promořovacích letadel. Uvnitř jsou velké nádrže pro cokoli a na křídlech roztřikovače. USA zřejmě počítá s tím, že kam v budoucnu zaútočí, nejdřív oběť nakazí, promoří např. rýmou!? Ti si budou muset utírat nos a nebudou mít čas střílet. Tato fota mi přišli od mých známých i z Čech. Snad to i někdo z místních diskutérů viděl. Doktorka Peková zřejmě nebude tak daleko od reality. Jak je možné, že anglický virus měsíc od jeho objevení v Anglii se objeví v zapadlé české vísce????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zas dostal fotky s mumiemi lidí vysokých skoro 4 metry. Fotek výzkumníků se zaručeně pravými mimozemšťany je od 40.let na tisíce. Fotky zaručeně pravých mořských panen... Ty fotky s letadly chemtrails jsem viděl taky, dokonce s Merkelovou a Hollandem na palubě, jak si to prohlíželi. Taky jsem viděl tankování chemtrails s petrolejem 1:1 do nádrží běžných letadel, stejně tak ohromné nádrže v zavazadlových prostorech těch samých letadlech všech světových společností. Teď tu máme virtrails... To myslíte vážně?

   Smazat
  2. J.J.-Na ty fotky mumií máte jaký názor? Vím, že se v Číně nacházejí velké zubní stoličky přisuzované vědci lidským.

   Že příští válka bude biologická je docela uvěřitelné, tak snad vojenští vědci dokáží i poručit větru. Že se tyto zbraně vyvíjí snad nepopíráte ani psychopaty je použít.

   Smazat
  3. J.J. myslím to naprosto vážně. M.j. viděl jsem na vlastní oči v Jižní Americe neuvěřitelně šišatou lebku protáhlou dozadu. Přesně takové jsem viděl v Egyptě. Přidám do vašeho panoptika příšer.

   Smazat
  4. Kutnohorský, Povolný, šišatá lebka je skutečnost, to jsem už viděl a podobných úprav hlav je hodně už od starověku. I v Evropě. Lidi (upřesním, že homo sapiens) 4 metry asi ne, protože další fotkou bylo dvoumetrové saranče. Ale to jste nemohl vědět, to jsem nenapsal.

   Ale ne to jsem chtěl, ale chemtrails. Chemtrails bude kravina. Nemůžete rvát do paliva nějaké chemikálie, stejně tak je do zavazadlového prostoru různých leteckých spoločností.

   Byl jsem jednou na pivu na terásce a kamarát mi ukazuje na široké kondenzační páry, že prej chemtrails. Tak jsem mrknul na FR24 a letadla byla Lufthansa, Wizzair, Air India, Emirates, Aeroflot a další, pamatuju jen tyhle. Že by všichni souhlasili? Zvlášť Lufthansa a Emirates, kteří jsou hodně akurátní? To je jako s těmi nanočipy ve vakcínách a 5G sítích. Taky jsem měl o tom polemiku s tím samým kamarádem.

   Smazat
  5. J.J. Tvar hlavy můžete upravit ale nikdy nezvětšíte mozkovnu. Do lebek, které jsem viděl by se vešli mozky tři. A a vo tom to je. Ostatnímu vašemu textu nerozumím tak mlčím...

   Smazat
  6. A nemohl to být hydrocefalus? Nebo nějaká jina anomálie

   Smazat
  7. kutnohorský 17:10- Ty nálezy v Egyptě mne zajímají. Můžete mi prosím upřesnit místo? Trochu se zajímám o prehistorii a občas nabývám dojmu, že jejich civilizaci mohli založit první lidé vysokého vzrůstu. Tedy i v tom, že je znázorňují v "nadživotní" velikosti a stavebně zůstali u nad dimenzovaných vchodů. Ne vše se musí vysvětlovat nadpozemskými a vyfabulovanými božstvy. Konec konců i Bible se o nich zmiňuje.

   Smazat
  8. Pane Povolný pomohu vám lépe. Vše se dá vyhledat na internetu. Např. i dobové vyobrazení a socha faraona Achnatona a jeho manželky, kteří svoji ,,šišatost" zakrývali vysokými korunami. Do Káhiry tak ani nemusíte. Všichni panovníci jsou většinou vyobrazováni lépe než vypadali ale Achnatonova socha to je zrůda. No jestli je ještě vylepšen tak pozdrav pánbů. Ale to už jsme jinde. Osobně upozorňuji, že jsem jen zvědavý amatér.

   Smazat
  9. Pánové kutnohorský a Povolný, jestli se můžu jako laik po totálním resetu paměti zamontovat, tak doba faraona Achnatona (Amenhotep IV) byla bezesporu mimořádně nestandardní, protože Egypťané božstva nikdy neměnili, on si troufnul. A jednou ze zvláštností mladého faraona je i fakt, že se nechal zobrazovat v reálné podobě.

   Co se týká samotného Achnatona, fyzicky, a nejen fyzicky, to byla kuriozní postava a je domněnka, že trpěl Marfanovým syndromem a ještě něčím dalším. Ví se, že měl i tzv "koňskou nohu". Co se týká lebek, především lebek jeho dětí, ty byly upravované. Ale zato manželku měl tak krásnou, že se dodnes řadí mezi nejkrásnější ženy světa. Krásné byly i jejich dcery.

   Výškou nijak nevybočoval, například Ramesse II měl něco přez 170 cm.

   Ani zakladatelé této civilizace, pokud vím, také nevybočovali co se týká výšky, ale na druhou stranu jsou Egypťané dodnes celkově urostlí lidé se slušnou fyzickou silou.

   Smazat
  10. Pánové, nemohu jít do detailů, nejsem encyklopedie, snažím se pochopit v širších souvislostech, proč život na Zemi měl etapy výškových a váhových extrémů. Vědci to vysvětlují stravou a podnebím. já k tomu přidávám vliv zemské přitažlivosti, která nemusela být všude stejná. Pokud náš Měsíc byl v minulosti podstatně blíže zemi a v určité výšce byl "stacionární", mohl vytvářet kontinenty, scelovat je a opětovně dělit. Pod Měsícem byla menší přitažlivost, na opačné straně dvojnásobná.

   Zkuste brát báje vážně, čínské jsou kouzelné.

   J.J.- víte, že vážky měli skutečně kdysi rozpětí křídel přes metr?

   Bude-li čas a nový formát NR to umožní, můžeme pokračovat a nezaplevelit diskuze.
   Ještě k době faraonů, není nejstarší civilizace ale nejvíce zdokumentována. Mne zajímá doba, co bylo před ní? Tuším, že právě Achnaton změnil kult Měsíce na sluneční.

   Smazat
 29. Pane Kolere, opravdu děkuji za Vaše příspěvky a to i na SR ja/1945ko analytik jste svělý. Jen jednu jsme se tak nějak rozešli v názorech. A to bylo u Stalina (já musím napsat to , že Stalin byl produktem své doby a svého státu)
  prostě jinak nemohl vládnout a dovést stát tam kde byl v r. 1945- to jest vítěztví nad GERMÁNY. A UKÁZAT KDO JE tady pánem. Vše posral CHrušov a dokončil Gorbačev.
  Dle mého názoru to byl naprosto nejlepší gorudár RF

  OdpovědětSmazat
 30. Vážení diskutéři!

  Tímto oslovením oslovuji všechny co mají schopnosti a odvahu na NR datlovat svoje rádoby názory (provokace základ zpozornění - osvědčeno pedagogickou praxí).
  Čím dál více se naše diskuse podobá hospodské hádce a není daleko doba, kdy se bude podobat hospodské rvačce (nadávky již létají, psí hlavy se nasazují) a v konečném stádiu očekávám udavačství na protentokrátních ouřadech.

  Navrhuji zklidnit hormon a zavést pár jednoduchých pravidel (anarchisti dostanou psotník):

  1) na úvod každého příspěvku zavést oslovení, pokud možno nekonfliktní a identifikační (hele franto ty tele)

  2) aby bylo identifikační a přitom neosobní doporučuji, aby bylo tvořeno těmito atributy:

  a) nick osoby, kterou oslovujeme polemikou
  b) hodina:minuta příspěvku, který reflektujeme (nick mohl mít x příspěvků a není vždy jasné, na který reagujeme)
  c) datum příspěvku na nějž reagujete (při dvou a vícedeních diskusích k danému tématu)
  d) totéž (a, b, c), když reagujeme ve svém příspěvku na dalšího diskutera, aby byla zachována adresnost a kauzalita (lidé, kterým je jedno koho kritizují a s kým jsou "ve"při, by měli být v diskusi ignorováni, dokud se nenaučí móresům).
  Pochopitelně nemusíte dodržovat nic, ale někteří si o vás něco pomyslí a ani se nebudou obtěžovat to sdělit ostatním (dobře vám tak sprostí a podlí anonymové).

  Jo, a moc prosím NEKURVĚTE NÁŠ KRÁSNÝ MATEŘSKÝ JAZYK a používejte nabodeníčka (diakritiku) a oddělovače textu (.,;:!?""()<>[]) ihned za posledním znakem slova a teprve pak znak mezera, aby textový editor (program pro psaní textu) s tím co napíšete zacházel korektně!!

  Proč to (po kolikáte) zdůrazňuji? Protože úroveň psaní diskutérů je zoufalá a náš mateřský jazyk je našim jediným nástrojem dorozumění (a podle toho to na NR vypadá). Většina jazyk kurví (asi neúmyslně, což je neomlouvá), ale čím dál více se mi jeví, že úmyslně (dehonestace jazyka je dehonestací Národa). Jak mluvíš, tak i myslíš, kdo mluví zkurveně je .....! Jak myslíš, tak funguješ (jako dement, hlupák, chytrák, rozumný, moudrý, geniální - každý máte jednoduchou možnost se zařadit). Pradědo, neber si to osobně, ale ty chybky zkus vychytat, máš na to a navíc to nebolí a úspěch zvedne sebevědomí. Unkhovnům radit nebudu, ti kurví jazyk programově a za šoroškovu úplatu.
  Než začnete pitvat mé příspěvky a hledat chybky, tak Vás musím upozornit, že naprostou většinu z nich dělám záměrně (oslovení hajzlů začínám malým, oslovení slušňáků velkým písmenem jako projev úcty či neúcty). Totéž užívám při citaci jmen, měst, míst, národů a států a občas v projevu neúcty zajdu tak daleko, že tyto slova i komolím (unkHovn, juesej, jevropeja), ale vždy se snažím, aby takto vzniklé novotvary byly pochopitelné a přínosné).
  Zbyteček mých chyb psaní padá na vrub nepodsvícené klávesnice, do které buším dvěma ukazováčky v rytmu techna. Moc Vás všechny prosím, zvedněme štábní kulturu a ne jako angláni (cecky, kecky, kesky, sesky???).

  Zatím kovidu vzdorující valašský staříček Ďuro Trulo řečený Somárik Sprostučký (berte každý večer hut valašského penicilínu proti restartu!!!

  OdpovědětSmazat
 31. Pan Martin Koller opět excelentně. Vše je o racionalitě myšlení vycházející ze skutečností a poznatků. Palec nahoru a díky.
  JFK.

  OdpovědětSmazat
 32. Ano, to je kardinální problém všech mocných fízlů: komu věřit a PROČ?? Kdo mluví pravdu je v očích zpravodajce hloupý a neodpovědný, zrovna jako ten kdo druhému věří. To se nemá dělat. Správné je nevěřit nikomu, ani svým placeným informátorům. A tak analytik musí "omluvit" jaksi svůj kompromitující stav (že někomu věří) dlouhým seznamem.
  ---
  Normální člověk ovšem pozná komu věřit daleko snáze, bezděčně. Z toho jak druhý mluví, jak se hýbe, jak vypadá.

  OdpovědětSmazat
 33. P. Koller je vojenský analytik s vysokým hodnocení (A, zprávy 1).
  Dosahuje je značnou odborností na straně jedné, a jednoznačným označením, co ví, co je pravděpodobné, co asi ne, co ne.
  K analýze:
  a) vše analyzovat, ověřovat -- pro nevyškoleného člověka... nemožné
  b) využívat analýzy dle zpravodajských zásad, tedy s využití cizí analýzy -- v prvním období složitější -- nutno vytvořit index/hodnocení zdroje. Následně věřit (viz zpravodajská analýza !! chybí hodnocení zprávy, to nelze obejít).
  c) viz b) s následnou osobní prací/analýzou: reálné (ale viz b) a nutnosti dohodnocovat ověřovací zdroje). Zde je nutné prověřovat i opačné/protichůdné informace...
  Provádím c). Nemám znalosti zpravodajského analytika -- jsem pomalý = provádím jen výjimečně (např. kovid).
  Vzhledem k dřívějším analýzám mohu čerpat ze zdrojů (vytěžovány před lety z jiných důvodů -- ale nezapomněl jsem) starších (Egypt, Řím, Evropa před 1.sv.v. ...).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.