Reklama

pondělí 22. února 2021

Rozhodující volby jsou za dveřmi?

Vladimír Zlínský

22. 2. 2021
Vážení občané České republiky, opět se ocitáme s velkou pravděpodobností na dějinné křižovatce. Současní zástupci globalistů a progresivistů nabývají v České republice na síle. Mají chytře pokryto zastoupení téměř ve všech hlavních sdělovacích prostředcích, na rozhodujících řídících společenských postech, na školách a téměř ve všech politických stranách. Tyto strany se tváří, že jsou rozdílné ,pravicové či levicové, ale v souhrnu vždy budou plnit základní úkoly- další začlenění naší společnosti do globálního sdílení kapitálu, informací, obyvatel i myšlení.

Dle nich toto je pokračování přirozeného vývoje k lepším zítřkům lidstva, které umožní přivést každého člověka na naší planetě ke štěstí, prosperitě a zachrání naši planetu před zničením prostřednictvím vnějších regulačních zásahů, o jejichž účinnosti jsou neomylně přesvědčeni. Nelze jednoznačně vyloučit, že mají pravdu, i když dění kolem nás tomu nenasvědčuje. Ale jejich informační a finanční moc nad občany České republiky i dalších západních zemí je téměř neomezená.

Nedá se pochybovat o tom, že pokud bude narůstat nespokojenost obyvatel s jejich kroky, jsou rozhodnuti přistoupit k okleštění nám zatím ještě garantovaných svobod. Budou se tvářit, že bojují za svobody a prosperitu občanů, a že proto je nutné rozvraceče umlčovat pomoci měkkých nebo i tvrdých metod.

Na rozdíl od perfektně organizovaných a finančně a informačně zajištěných zástupců tohoto směru, jsou jejich odpůrci, kteří poukazují na nebezpečí tohoto myšlenkového ideologického směru, spíše roztříštěni a zatím nemají tak propracovaný myšlenkový systém, jakou alternativu přesně nabídnout místo globalizace. Jistě jsou zdůrazňovány pojmy národní státy, tradiční rodina, poctivá a tvůrčí práce, což spíše evokuje minulost než budoucnost.

Globalisté slibují jednotnou civilizaci na naší planetě, což dle nich povede k nevídanému nárůstu prosperity skrze sdílení kapitálu, osob i myšlenek a spolupráci ve vědě a technice, při zachování životního prostředí. Mně připadá, že spíše k této progresi povede soutěžení jednotlivých národů ,oblastí a civilizací, samozřejmě s větším rizikem konfliktních situací.

Globalizace a vynucené sjednocování povede k masivní stagnaci skrze potlačování a regulaci vnitřních rozporů a konfliktů. Pokud zvítězí s konečnou platností globalizační myšlenka, celosvětová společnost se dostane s velkou pravděpodobnosti do spirály úpadku, jehož hloubku nelze předvídat, ale lze ji odhadnout z úrovně chování a rozhodování molochu Evropské unie.

Moc bych si přál hlavně volební sjednocení vlastenecké scény a věřím tomu, že v brzké době k tomu dojde pod tlakem okolností. Situace se pro vlasteneckou scénu s velkou pravděpodobností bude i nadále zhoršovat. Já jako člen a funkcionář hnutí SPD,nyní nejsilnějšího vlasteneckého uskupení, nemohu nevyzvat ke sjednocení pod křídly tohoto hnutí.

V současné době je hlavně třeba , aby byla vytvořena propracovaná myšlenková platforma, která nabídne alternativu k myšlenkám globalistů na budoucí směřování civilizace na naší planetě, která sjednotí vlasteneckou scénu natolik, aby byla schopna úspěšně čelit jejich tlaku .

Měli bychom si jasně určit, k jakému cíli má euroatlantická a tím i celosvětová civilizace směřovat z našeho pohledu. Jistě cíle jako prosperita a štěstí pro každého obyvatele planety Země při zachování funkčnosti její ekosféry zní velice přitažlivě, ale není současná zvolená cesta právě tím, co povede k pravému opaku slibovaného? Nemělo by si lidstvo jako soubor nezávislých a v jistém směru soutěžících států, národů a uskupení vytknout cíle, které umožní jeho expanzi do vesmíru a výrazné urychlení vývoje takových zdrojů energie, které zabezpečí další vědecko-technickou progresi i po vyčerpání současných zdrojů energie? Nelze samozřejmě zavírat oči ani před rychlým vývojem na poli molekulárního a genového inženýrství, nanotechnologií a kybernetiky, které otvírají nesmírné možnosti, ale i hrozby pro další vývoj lidstva. Nelze vyloučit, že nakonec expanze do vesmíru a další progrese lidstva nebude bez těchto technologií možná.

Je třeba hlavně mladou generaci připravovat na možné náročné výzvy budoucnosti a programově ji vystavovat takovým situacím a zátěžím v moderované formě, které jim umožní se s těmito situacemi snáze vypořádat spoluprací v kolektivu různorodých jedinců. Pouhý život v blahobytu a bez blízkého pocitu nebezpečí a ohrožení, vede ke ztrátě kognitivních a intelektuálních schopností populace, stejně jako dlouhodobé vystavení působení výdobytkům výpočetní techniky.

Směřujme vpřed, ale zůstaňme tím čím nás příroda a evoluce stvořila. Tvorem různorodým, kolektivním, zvídavým, odvážným, nápaditým a soutěživým. Naši odpůrci chtějí vytvořit a vykovat nového člověka budoucnosti s novými vlastnostmi- nejasného pohlaví ,původu a schopností, já nabízím opak: podpořme ty vlastnosti a schopnosti člověka, které se vyvinuly během jeho vývoje a umožnily mu dosáhnout současného stavu vývoje poznání a rozvoje civilizace. Pokud tyto schopnosti ztratíme, tak nastane dle mého názoru rychlá regrese a odchod člověka ze scény dějin planety Země.

Ve Zlíně 18.2.2021
 

41 komentářů :

 1. Ovčané této společnosti ještě stále trpí kocovinou z toho supermejdanu v r. 89. Koneckonců to bylo pod taktovkou jednoho z alkoholiků. Vystřízlivění je krutá věc, kdo nezažil, neuvěří. Bohužel se stalo, že i následující chlastání ve formě privatizačních rozkrádaček se podepsalo na játrech ekonomiky. A to je moc zlé, když je tělo závislé na kapačkách řízených zvenčí. Když se zdá, že by mohlo být lépe, tak obchodní řetězce přiškrtí hadičky a řízenou tranfuzí se pomalu odčerpává krev finančnímu kapitálu. Ale tak,aby organizmus nezkolaboval, co s mrtvolou,že. Další tragedie mejdanu z r. 89 je, že začíná tvrdnout i mozek, jak jinak si vysvětlit přiblblé chování ČT a ČRo včetně novinářů. Sumasumárum, nově narozené děti, vyrůstající v období kocoviny rodičů, jsou poznamenány deformací životních hodnot. To vede k rozmáhajícímu se přejímání negativních jevů z Golden West. Myslím tím drogy,opovrhování starší generací, bezohlednost, sobectví,násilnické chování. Čest výjimkám. Současná generace nechápe, za co vděčí seniorům/energetika,paneláky,metro atd./. Vůbec si neuvědomují, že pracovní posty jim bere právě ta popřevratová generace, tedy převážně jejich rodiče.
  Tak vzniká generační problém, ale v pokřiveném zrcadle skutečnosti. Falešná snaha o zlepšení vede k volbě populistických pirátů, ve víře, že se povolí hulení trávy. Po trávě se nechodí, tráva se hulí. No a bohužel ta zkušenější generace zase nejde volit, protože se prý nic nezmění. A to je pravda, při nízké volební účasti se skutečně nic nezmění, protože současná "smetánka" bude volit vždycky, aby nepřišla o nakradené posty. Pak si zase v tichosti korýtka přerozdělí a zase je na několik let vystaráno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Autor clanku pekne pise,jak kdyz maslo ukrajuje,ale jakoby nevedel

   ze zacina proces premeny uplne zdemolovane OS,zcela lhostejne,zabite neustalym bombardovanim zlem a nyni uz 31 lety celkam uplne ohlupene tzv "neomarxisty modrymi trockisty", NEODSTRANITELNYMI "ciniteli" typu GR TV,a dalsich nyni 6 priritami k rizeni sveta upraveneho davu,ktery se bude muset transformovat z OS na ČSV a bude se muset ve vlatnim zajmu zbavovat VSECH tzv zastupcu,kteri v patlamentu predstavuji 31 let ery netahel,sediich v kreslech a vyrabejicich dale a nepretrzite vadne zakony na zlost tem,kteri je pod informacnim polem tzv politicke korektnosti cili LZI zvolili a jsou nuceni volit dal,protoze neexistuje pry zadna rozumna alternativa.
   I kdyz autor mluvi ve prospech SPD neni zadna zaruka ze Program SPD bude zesilen tak,aby dal ne 6%,ale vetsinu v v parlamentu,ktery se vysmiva snaham naseho OK SPD,zustavajiciho pouze v urovni taboroveho recnika a i kdyz navrhuje rozumne zakony a potrebne veci,nedava SPD vedeni signaly,ze kazdy den zesiluje svuj program ve svuj a svych volicu vyrazzny prospech smerujici k vetsine ve Snemovne.
   Pokud se tento proces v SPD nebude razne podporovat i vznikem novych informacnich platforem, kdy je treba po cele republice zacit iniciovat virtualni kancelare ,ktere by vysvetlovaly zejmena vzikajici

   Navrh NARODNIHO PROGRAMU VOLICU

   nedojde k naprave,ale do tohoto prazdneho prostoru se budou nanucovat ty nejhorsi zivly touzici si nakrast pod vlajkami Piratu, lapku a zlodeju devastujicu dnes na pr komunalni rozpocty,tak bude nutne se zbavit

   -TOP o9 padajici

   -ODS na kterou vypina holy zadek Reporjec a clenove ODS ho za to zboznuji,coz nakonec skonci,ze proda Vaclava i s konem z Wencelplatzu do srotu,nebot to nebyl jeho neomarxisticky trockista

   -KDU CSL,ktere pry chce vydat SUDETENLAND zpet SUDETENLANDMANSAFTU a vymuze pry na republice tj na svych volicich zaplaceni za pry "VYHNANI"ktere nikdy neexistovalo!Dale

   -Starosty,kteri odmitaji prijmout NPV program volicu za svuj

   -CSSD rizene Aspen institutem pry zla virem C 19

   a dalsich nepotrebnych politickych prizivniku

   Vymazat
  2. V zapase o politicke mandaty se strany sdruzuji bez ohledu na zajmy a smysleni volicu , cimz odhaluji bezzasadovost sve politicke hry.....

   Vymazat
 2. Aby bylo jasno z čeho se ta sebranka při volbách vybírala.... Počty členů z května 2020 jsou cca:
  KSČM – 31 564
  KDU-ČSL – 21 634
  ČSSD -13 051
  ODS – 13 000
  SPD – 6 459
  ANO – 3 091
  TOP 09 – 2 479
  Trikolóra – 1 774
  STAN – 1 613
  Piráti – 1 043
  A podotýkám ,že komunisté před Hadrákem StB vybírali pro volby kandidáty ze svých 2 000 000 členů!
  Dnes např. PIRÁTI mají kvalitní kadidáty tj. ty smažky a štětky ,kteří museli opustit žižkovskou Kliniku a přešli do politiky .Inu nová doba…..
  Nyni nastava faze kdy je nutno cistit i krajske a městske instituce od krys..
  Verte mi ze satanisti jsou infiltrovani do kazde instituce …i tech nejmensich. Jsoz to jak ja jim rikam …..metastazy satanisticke moci. Hejtmanove, starostove, kazdy kdo nejak patril a patri k politicke a legislativni a institucni moci ktera pomaha ridit genocidu vlastnich obcanu a nepostavili se ji verejne…patri k nim!!! Od pocatku falesne pandemie , kazdy z nich mel a ma moznost postavit se proti vlade ktera pacha genocidu na lidech.Neudelali to. Všichni dosavadní poblitici co nás od Majdanu okrádali jsou NEVOLITELNÍ !!! Bohužel i v SPD jsou poskoci zednářů...! Snad vstanou noví BOJOVNÍCI a zavedou skutečnou svobodnou Občanskou společnost.

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud zase nevyhraje ANO cili Babisova parta, tak nikdo z jinych stran, stranicek a partaji s timhle absurdistanem nic neudela,. ale protoze jsem za prve hodne stary, vlastne prestarly, s naznaky nove rakoviny, a pri tomo majitelem zamorskeho pasu, tak bych vam vsem pral aby vyhrali Pirati spolu se Stanisty, uz jenom proto ze vy a vasi tatove a mozna i dedci cinkali klicema jak blbi a slintali blahem kdyz jim muj bejvaly znamy Venca Havlu, ze jim postavi krasne bydleni misto tech komunistickych kralikaren, a potom dalsi Venca tedy Klaus, vypravel jak cely narod pres noc zbohatne kdyz on spusti jeho privatizaci

  Uz jenom za tyhle dva si zaslouzite aby vyhrali Pirati, a STANisti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele a co já co jsem necinkal mě též takový hnus přejete? Sem chodí lidé co je štve co se děje ale bohužel musíme spoléhat na Babiše. Je též možné až bude Čechům zle že konečně začnou volit vlastenecké strany.

   Vymazat
  2. 22:13
   No, to ses teda vycajchoval Basoši. (Promiň že jsem ti přestal vykat, ale to mám vyhrazeno jednak jako akt zdvořilosti vůči těm, které neznám, druhak jako vyjádření respektu a úcty.)
   Tak tohle nám přeješ? Jak vidět, z mladého blbce vyroste jen starý blbec a z toho pak přestárlý, kyselý a nepřející blbec.
   Víš co, přestárlý blbe? Běž si vyhlédnout krematorium a přestaň užírat světu kyslík.

   Vymazat
  3. 22:13 souhlas s prvni a predposledni vetou koncici zminkou o Vaclavech😎jinak preji vyhru ANO!😎

   Vymazat
  4. Bazosi asi si nejste vědom, že jste svým útěkem, také pomáhal vytvářet dojem, že na západě lítají pečený holuby rovnou do huby a tak ne měnit a vytvářet lepší svět. Potom jste se zase vrátil aby jste využíval s tím spojených výhod a pomáhal budovat s kamarádem Vencou lahváčem, to v čem jsme dnes. T jak to tady vypadá máte také spolu zodpovědnost. ODPORNÉ.

   Vymazat
  5. zahradniku Milane, je velmi pravdepopodbne, ze zaklepu brzo backorama, ac se na to nehrnu, ale asi jsem te fakt nasral ze tak jecis, co? Ja Cechum ac jsem Prazak nic spatneho nepreju, ale to vy volove jste si tehnle pruser vycinkali..pradedek.. no mas pravdu, asi na 10% bylo to slapnuti do hovna, dobre se mnou za morem vyjebali, a patrilo mi to (vic az nekdy jindy),,,ale vylezl jsem z toho, a zacalo se mi fakt darit dobre, takze dobry..Vencu Havlu jsem skutecne znal osobne parchanta jednoho, ten hajzl mi vzdycky cumel po Marjance kdyz vesela plenky na balkone, a jednou jsem ho malem prastil po hube, ale to bylo pred 69, mimo toho blbe zadny vyhody nevyuzivam jsem dotovanej svym zamorskym uctem, takze mi pablbe podekuj kdyz tady platim dolarama

   jinak nic jsem tady nezkurvil, a jestli si myslis jako ostatni zde ze Babis je svine, tak doufam, ze az to povedou Stanisti s Piratama se ti povede lip, ja se odsud diky zamorskymu pasu muzu dycky zdejchnout

   Vymazat
  6. Jo, jeste neco, a nebudu do vas rejpat.... takze pevne verim tomu, ze Babis zase vyhraje, ovsem nevim o kolik, a taky nevim kdo s nim bude v holportu.. tak a du spat a vy se zatim muzete hadat kdo vyhraje

   Vymazat
  7. Bazosi , na těch dolarech je hodně krve a utrpení nevinných lidí a také parazitování na všech včetně nás. Takže nic morálního. To Vám je ale asi u zádele.

   Vymazat
 4. Ano SPD by mělo konat a sjednotit vlastenecké síly nebo vyhrají pyjáti a stranu nakonec zakážou. Snahy už byly pokud tu navozí migranty a dají jim volební právo tak s pyjáty navěky než bude vládnout islám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůže konat jen SPD. I my musíme konat. Trpělivě vysvětlovat všem lidem okolo sebe proč SPD. Když budeme stále jen volat že "někdo musí konat" a sami zůstaneme mimo, dopadne to blbě.

   Vymazat
  2. Milane samozřejmě to jen pochopitelné ale spíš by to chtělo povinné volby.

   Vymazat
 5. Pane Zlínský, máte pravdu, jsme na křižovatce. Život národů ve svých vybojovaných historických hranicích nebo se podvolit světové vládě ale koho? Pokud se nedokážeme sjednotit na konkrétním nepříteli, nenajdeme obranu, jen jako ovce budeme pobíhat prostorem v naší mysli a nenajdeme řešení.

  Dílčím řešením jsou volby na podzim ale s nejistotou, zda to pochopí většina a zda se to odrazí ve světě s kladnou ozvěnou.

  Myslím ale, že nebudeme sami, kdo si klade tyto otázky Proč znovu neudávat tón?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jen tu naši křižovatku řídí naráz mnoho policajtů. Právě slyším, že z rozhodnutí pražského soudu na podanou žalobu, od jednoho studenta, bude obnoveno řádné studium v jeho gymnáziu. Důvodem je, že zrušení výuky nebylo ústavní. Jak toto skotačení skončí neodhadnu, ale následky budou kruté.

   Vymazat
  2. Hele Adonisi, a co ten student vlastne studuje? nabozenstvi, nebo nejakou humanitni vedu? Tady vsichni remcate nad policajtama z EU ale ze vas ridi a smeruji domaci humanisti, to vam nedochazi, podivejte se jen na ty ksichty ze STANu, Piratu, a dalsich prizivnickych pseudostranicek

   Vymazat
  3. Pane Basosi, vy nejste zdejší ?

   Vymazat
 6. Pod vlajkou SPD, říkáte pane Zlínský? Té, která se opírá o přímou demokracii, ale je ostře "pravicovou", když tedy je veškerý pokrok vázán na neomezené soukromé vlastnictví a podnikání? Kdo to tak nebere, s tím nekamarádí? Takže jak jinak, rozhodují ty velké a největší majetky. Referendum tam, referendum sem. Odvolaný politik sem, odvolaný politik tam. Propagandou a reklamou a nakonec i výchovou vymyté mozky jsou sjednoceny samo sebou. Krom toho, proti větru močit bez úhony nelze. Nebo lze? Čím že, pod vlajkou SPD, obrátíte onen vítr? Odvoláním starosty, poslance, senátora, ministra? Referendem? Ále jděte. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:08
   JiHu, jste Jakub Janda alias J.J. osobně, nebo pouze jeden z jeho týmu? Nebo jeho sympatizant?
   Pak musíte být dvojčata, jeden nemůže tak kecat a nestydatě lhát.

   Zase manipulujete? SPD jako ostře pravicová, krajně pravicová, nacionální, radikální, populistická atd. (jak se píše na Wiki) strana?
   Která strana na sebe převzala část původně levicových programů, protože levice je zkorumpovaná a na své původní cíle sere? To jsou dle vaší manipulace atributy "ostře pravicové" strany?
   Ále jděte.

   Vymazat
 7. Dneska je Kazdy stat na KRIZOVATCE DEJIN!!!!!
  Vsechny staty jako by cekaly na PRIKAZ!! odstartovaly auta a jely na nejblizsi KRIZOVATKU DEJIN cekajice na CERVENE SVETLO!! aby mohly slapnout na PLYN a udelat nejakou srazku. A kdyz jim to nejde Co Pak!!??!!
  Chudak Amerika v Rozpadajicim se Bouraku?? Cechy to jsou je mala Cervena Aerovka 1935.

  OdpovědětVymazat
 8. Soudím,že by se SPD měla zaměřit na kritiku výsledků vlád ODS,Lidovců,STAN,ČSSD a jejich koalicí a návrhy jak důsledky jejich vlády napravit. (Privatizace,účet za rozdělení republiky,církevní restituce,zprasení státní zprávy a justice, lezení do zadku nadnárodním společnostem,třetinové platy a důchody, zneužívání ČT, vykadění Kalouska,Hermana,Fijaly,Pekarové na lidi - i když všichni víme,že tato sesedlina pracuje jen pro 5% oligarchie a cizí země,zrušení senátu - atd.) Kritika mizerných vlád,médií,justice a třetinových platů,které berou Češi už desítky let musí být
  základem pro výhru ve volbách. Doporučil bych politikům SPD aby si dali velký pozor na případnou spolupráci s ODS,TOP,Lidovci,STAN a Piráty. Tyto strany je třeba poslat
  do Pekla a ne jim pomáhat proti Babišovi. Babiš vyhrál v
  minulosti právě kritikou výsledků práce ODS,ČSSD a jejich koalicí. To lidé pochopili - protože ten hnus zažili na vlastní kůži. Dnes se např. Lidovecký zadlužitel,psychopat a hulvát Kalousek připravuje na volbu prezidenta a je to vidět na podpoře médií oligarchů a zkažené ČT. Proti tomu musí SPD bojovat. Kalousek - to je patologický a cinický nepřítel ČR a lidí v práci. Takový magor nesmí k moci ani čichnout. To bychom prohráli vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo hlasoval proti pandemickemu zakonu - spd, trikolora, ksčm. Ale chcou spolupracovat? V trikolore dělají, že s komarama nikdy. Ano, jestli vyhraje, tak nestihneme mrknout, jak rychle změní orientaci. Ministři ano jsou jeden horší než druhý.
   A kalousek? Za zástěrkou metanolove aféry procpal bez diskusí navrat majetku církvím, nejen českým. Do parlamentu podle mě prošel minule podvodem, pořád mela top pod 5% a po sečtení lístku z ciziny až úplně na konci najednou nad 5%. Ale fakt nevěřím, že by měl na prezidenta šanci. Znám 2 lidi, kteří ho uznávají, ze prý pravicový. Blbý asi není, mluvit asi umí, ale doufám, že je přesto ,no go".

   Vymazat
  2. Tomasi, vždyť to SPD dělá. Podívejte se na jejich dennodení videa a přenosy z parlamentu. Také říká co má vlastnit stát a nikdy ne soukromník. Pro mě je důležitá volební povinnost a zákon o referendu v takové podobě aby byl proveditelný. Je potřeba začínat se zákony, které pomůžou prosadit změny.

   Vymazat
  3. Pane Tomáši myslím si totéž.
   Jsme svědky smutného drama, Titanik se nám potápí, AB se snaží zbrzdit katastrofu nasazením čerpadel a opozice mu slibuje podporu, ale jen při splnění jejích nároků na obsazení záchranných člunů. Nechci velebit ANO, je tam přemíra kariéristů a brzy začnou opouštět potápějící se loď. Šéf ANO není dokonalý a řídit stát, jako firmu je hloupé, přesto si myslím, že nechce potopit firmu, ani stàt. Dnes se vše změnilo z boje proti pandemii na boj proti AB. Že se k Demobloku přidal i ÚS (pan Rychetský a spol), že se do popředí tlačí Senát, že v 1.linii je ČT není pro mne překvapení. Jsem překvapen, jak dokonale změnila dres levice (KSČM + ČSSD) a dnes začínám mít obavy i o vlastenecké orientaci SPD. Vždyť je jasné,že chaos a rozvolnění bude tragédií pro naši vlast. Nevidím budoucnost naší země, kterou potopí hloupé tanečky politických stran.

   Vymazat
  4. ANO je - ať chceme nebo ne - i s těmi karieristy a oligarchou Babišem o něco lepší strana než koalice ODS,ČSSD a Lidovců co makaly pro 5% oligarchie spolky sudeťáků a špičky Katolické církve. ANO vyhrává volby jen kvůli tomu,že Babiš to bandu začal kritizovat a ona mu jde po krku jak šílená včele s ČT. To je
   třeba brát v úvahu- a hlavně si dát pozor aby na
   veřejnosti SPD nevystupovala jako spojenec ODS,TOP,KDU,STAN a Pirátů. Je to o práci s realitou a
   nutností spojit co nejvíce slušných Českých občanů.

   Vymazat
  5. Soudím ,že nadcházející volby budou soubojem hrdých Českých kacířů proti panské jednotě Lidovce Kalouska.
   Hlavním argumentem nás kacířů jsou výsledky koaličních "panských" stran zobajících z dlaní velmoci, špiček EU ,zahraničních bank a nadnárodních
   společností. Když budeme stavět naˇsoudržnosti většiny Čechů,jejich pracovitosti,vztahu k vlasti a
   rodině - půjdeme správnou cestou. Boj proti kovidu
   je nyní otázkou zásadní. Musíme se spolehnout na
   odborníky a vládu - co za to nesou odpovědnost.
   Uděláme dobře když se budeme řídit jejich radami a
   pokyny a kriticky se podíváme na "šílenou palbu
   kohokoliv kde je pozván do ČT". Ta důvěru nemá
   protože pouští na obrazovky kde jakého magora a staví občany proti sobě. Je nevěřitelné kolik lidí stále nevěří tomu,že kovid je smrtelný.

   Vymazat
 9. Vytvoření nového humanoida povede k růstu prosperity - jejich. Ti, co chcou vystudovat, aby měli šanci na lepší práci, musí opakovat poučky globalistu, to je příkaz doby, jinak nevystuduji a budou zametat chodníky. Tak je to těžké. Když p. Zlínský říká ,pod křídly spd", tak by to některé strany, které se cítí být národní, mohlo urazit, bohužel. Třeba by se dalo říct, společně s spd.... vypadá to jako slovickareni, ale ty strany a stranicky se hasteri o mnohem vetsi blbosti. Třeba levicovost a pravicovost. Ale o to teď, taky bohužel, zrovna nejde.

  OdpovědětVymazat
 10. V zapase o politicke mandaty se strany sdruzuji bez ohledu na zajmy a smysleni volicu , cimz odhaluji bezzasadovost sve politicke hry.....

  OdpovědětVymazat
 11. Až SPD sama osloví neparlamentní vlastenecké strany, nabídne jim jednání o společném programu pro budoucnost ČR a místa na svých kandidátkách do voleb (nikoliv od 20. místa výš),tak uvěřím tomu, že to se sjednocením vlasteneckých sil myslí vážně. Ale po zkušenostech z r. 2017 tomu moc nevěřím... a

  OdpovědětVymazat
 12. Pijáti by si měli vyměnit znak. Momentálně tam mají černé trenýrky na nějakém klacku. Správně by měli mít ve znaku vola na řetězu, ten má také rád trávu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Makovice, s tim volem jsi ujel, tihle parchantici jsou vychani, jak zed za hospodou..podivej makovce Pirati jsou "dobri" jen k vuliva humansitickym studentum z Prahy, a snad Brna

   Vymazat
 13. Záložáku, na vlajce chybí lebka a zkřížené hnáty. Myslím, že to nejlépe vyjadřuje o co usilují.

  OdpovědětVymazat
 14. Pradědo,je to tak, že se nikdy neříká ani nenaznačuje dopředu, co bude následovat. To by mohli lidé prokouknout a nedat hlasy. To se všechno vybalí, až budou u koryt. V r. 89 se taky neříkalo, jaké tady bude svinstvo, no a je. Jen se dostat ke korytu za každou cenu.

  OdpovědětVymazat
 15. nevim nevim.Podle mě už je společnost tak zdegenorovana a zhloupla,že to pojede dal až k smutnemu konci.Tim minim EU a USA

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.