Reklama

pátek 19. února 2021

Ruské ministerstvo zahraničí oznámilo možnost přechodu na politiku zadržování USA

Janinna
18. 2. 2021 Pokec24

Ruský náměstek ministra zahraničí Sergej Rjabkov v rozhovoru pro РИА Новости uvedl, že Kreml by mohl přejít k politice aktivního zadržování Spojených států, pokud se Washington nevzdá svého tlaku na Moskvu.„Pokud politika USA zůstane stejná, pokud si tento tlak a nátlak udrží jako klíčový prvek, znamená to, že naše strana bude provádět politiku aktivního zadržování USA ve všech směrech,“ uvedl Rjabkov.

Poznamenal také, že tato politika může zahrnovat boj proti sankcím a americkým pokusům ovlivnit vnitřní procesy v Rusku.

Rusko navíc v tomto případě bude aktivněji předávat světovému společenství ideu, že „multipolární svět není abstrakce, že existuje alternativa k americké diktatuře, prosazování politiky konsolidace zdravých sil v mezinárodním společenství, aby se postavily proti americké zahraniční politice a informační agresi.“34 komentářů :

 1. Když se zamyslím, tak dva "útoky" Novičokem prekticky bez důkazů a byli vyhoštěni ruští diplomaté a u nás ještě jeden ricin na vrch!! Vůbec se nedivím Rusku, že se prostě bude proti těmto "útokům" bránit!!! Dobře, mám li nějaké výhrady , musím předložit důkazy a potom mohu někoho pomlouvat a obviňovat!! Nejsem proti tomu, pořádek musí být, ale Rusko žádalo o vzorky v případě Navalného a nedostali nic, pouze obviňování, kdy poslední výkřik byl ten hit, že měl Navalný Novičok v trenýrkách!!! To už je jenom sranda!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel toho bylo ještě víc. Západ proti Rusku bojuje už dlouhá léta velmi nevybíravě a (zatím) především ekonomicky (sankce, manipulace s cenami ropy a plynu) a ideologicky (pževážně pomluvami, které mají ukázat Rusko jako nepřátelskou zemi a Rusy jako neschopné a zákeřné). Trvá to už hodně dlouho a na každý ústupek Ruska odpověděl Západ nějakou menší nebo větší zradou. I u nás jsou lidé (Petříček, Kolář, Novotný...), kteří smysl svého života vidí v podvracení Ruska a snad i ve válce s ním, pokud ji bude vést osobně kdokoliv kromě nich. Na této vlně jen mírně zdrženlivěji jede i premiér Babiš. Pro Česko je to však zhoubné a doplatíme na to. Chtěl bych upozornit i na to, že odklonění Ruska na východ neznamená jen poškození EU, ale i nás. Nezbývá, než doufat, že naši spojenci z USA nepůjdou ve stopách Napoleona a Hitlera, protože pro Česko by to bylo zničující.

   Vymazat
  2. Jsem zvedav kdo prvni prijde na myslenku odstavit prolhanou

   TV GR bednu a zajisti VIRTUALNI KANCELARE po celem uzemi CR se stavbou nasi obcanske informacni site s weby podobnymi zdejsimu,aby jsme byli stejne seriozne jako tady informovani a vyzadovali ZAKONEM polovinu prispevku koncesionarskych poplatku vyhazovanych jinak oknem na stale a neptetrzite porusovani zakonu o verejnopravnosti TV podporovane kamarilou mensiny GR TV,ktery pry vykrada aktiva TV, aniz by ho parlament poslal pod kadiho a ten mu dal zabavit jmeni ziskavane produkci pry lzivych sracek!

   Nebojme se,stejne budeme brzy zcenzurovani a okradeni o vsechno a na nas ti majitele nam obcanum ukradene moci budou muset poslat sve dokonce nami zaplacene draby.

   Nemame co ztratit brzy nam bude stejne poroucet mensina,ktera demokracii HODLA ZDYNAMITOVAT!!

   Neni to ta puska pravdy,ktera se ozyva uz ze vsech stran zesilena C19,nebo co nebo jak??

   Vymazat
  3. pro Toto 0:15
   Souhlas. až na ty tři jmenované vejlupky. Oni nevidí smysl života v nějakém podvracení. Je to výplod doby. Petříček - nedomrdlý vemeno a klasický příklad onoho "když Bůh dopustí ...", Kolář vychcánek po tatínkovi. Oba dva slouhové. Více, či méně obratní, ale pořád jenom slouhové. No a Pavlík Novotný je z jiné kategorie. Ten je chudák nemocný. Nemůže za to. Jen kdyby, nedej Bože něco vypuklo a ti tři klucí by museli rukovat. To by panečku byla podívaná na "vojáky".

   Vymazat
 2. Když jste u toho Novičoku: Peter Dálik, absolvent Katedry organické chemie, Chemicko-technologické vysoké školy technické v Bratislavě, vědecké nadstavbové studium v oblasti organofosfátů a vojenských bojových otravných látek: "Při použití nervově-paralytických otravných látek, kam patří Sarin, Soman, Tabun, VX látky, Novičok a mnoho dalších, není problém někoho zabít. Problém je spíše opačný, a to jak někoho otrávit a přitom jej nezabít." Dále uvádí, že Novičok je 5 - 8 toxičtější než doposud nejjedovatější nervově-paralytická látka, vyvinutá v USA - VX látka. Velmi zajímavé až reálně nemožné - všude Novičok a ani jeden mrtvý. Inu, dějí se v Británii a v Německu zázraky.

  OdpovědětVymazat
 3. Politika SS je nebezpečná v tom, že je jako podhoubí rozlezlá po celém světě. SS těžily v podstatě ze všech světových válek a na jejich území nespadl ani brok, naopak vesele prodávaly zbraně za nemalý peníz. Na druhé straně si je potřeba uvědomit, že území RF bylo totálně zdevastováno, když fašouni plenili dobytá území a likvidovali vše, když dostávali nakládačku od RA a museli táhnout, odkud přišli. Ke cti občanů RF je, že dokázali znovu vybudovat novou ekonomiku a dnes si na ně beztrestně už nikdo nedovolí. Ještě je potřeba postupně zlikvidovat to podhoubí SS schované v různých /ne/zizkovkách.

  OdpovědětVymazat
 4. Konečně Rusko odpovídá na silu silou. Západ si to musí rozmyslet zda začít válku, ve které nevyhraje, Západ takto může zničit planetu a tak zničit i sám sebe. Lidstvo nemůže uletět do vesmíru na jinou planetu. Amerika by tak odsoudila lidstvo k zániku ! Biden je vůl !

  OdpovědětVymazat
 5. Je dobře, že i Putin svou politiku tolerance a snahy o dorozumění (appeasementu) opouští.
  Pochopil totiž, že si ji Západ vykládá jen jako slabost, a podle toho s Ruskem nakládá. Jako s onucí.
  Dnes již ví. že Západ dobře rozumí jen přesvědčivé síle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No konečně, že to ale trvalo. Teď je Rusko vojensky silnější, ekonomicky stabilizované, tak jim ukažte drápy! Vyházet jejich slouhy a zblblíky - pátou kolonu.
   Čína totéž. Poradit si tvrdě s Hong Kongem.

   Vymazat
 6. Už od projevu v Davosu jsem napjatě čekal jaký další tah bude následovat.
  BRAVO !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Myslím, že inteligentní člověk, jako je Putin, bude klidně za Západem ,,zaostávat", takříkajíc o schod, ale nikdy ne o dva schody.

  OdpovědětVymazat
 8. Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) „. Ruskí lekári porušili zákon Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý nedovoľuje odhaľovať pitvy na telesá ľudí, ktorí zomreli na Covid – 19 po období vedeckého objavovania nemožno predpokladať, že ide o vírus, ale baktériu, ktorá spôsobuje smrť, ktorá vedie k tvorbe krvných zrazenín v žilách a nervov, kvôli ktorým pacient zomiera baktérie.
  Rusko vírus porazilo, tvrdí, že ′′ neexistuje nič iné ako fellium-intravaskulárna zrážanlivosť (trombóza), a liečebná metóda je liečebná „.
  Antibiotické tablety

  Protizápalové a užívanie antikoagulancií (aspirín).
  To naznačuje, že ochorenie je možné vyliečiť, túto senzačnú správu pre svet pripravili ruskí lekári prostredníctvom postmortem pitvy (mŕtvoly) vírusu Covid-19. Podľa iných ruských vedcov nikdy neboli ventilátory a jednotka JIS (UCI) potrebná. Protokoly na toto už boli zverejnené v Rusku.
  ČÍNA to už dávno vedela, ale nikdy nezverejnila svoju správu.

  Zdieľajte túto informáciu s rodinou, susedmi, známymi, priateľmi, kolegami, aby sa dostali zo strachu z Covidu-19 a pochopili, že to nie je vírus, ale jednoducho baktéria vystavená žiareniu 5 G. príčinou je poškodenie ľudí s veľmi nízkou imunitou. Toto žiarenie spôsobuje aj zápaly a hypoxiu. Tí, ktorí sú obeťami, by mali užívať Aprin-100 mg a zásteru alebo Paracetamol 650 mg. Ier???… to Pretože covid-19 spôsobuje zrážanlivosť krvi, ktorá u človeka spôsobuje trombózu, a prečo krvné zrazeniny v žilách a teda mozgu, srdca a pľúc, nedokážu dostať kyslík, ktorý sťažuje dych človek a ľudia rýchlo zomierajú kvôli nedostatku respiračnej energie.

  Lekári v Rusku nepočúvali protokol WHO a vykonali pitvy na mŕtve mŕtvoly covidu-19. lekári otvorili ruky, nohy a iné časti tela a po správnom vyšetrení si všimli, že cievy sú rozširované a žily naplnené krvné zrazeniny, ktoré zvyčajne brzdia prietok krvi a tiež znižujú prietok kyslíka. v tele, ktoré spôsobuje smrť pacienta. Pri oboznámení sa s týmto výskumom ministerstvo zdravotníctva Ruska okamžite zmenilo liečebný protokol na Covid-19 a podalo aspirín svojim pozitívnym pacientom. 100 mg a začal podávať Empromak. Výsledkom bolo, že pacienti sa začali zotavovať a ich zdravotný stav sa začal zlepšovať. Ministerstvo zdravotníctva Ruska prepustilo za jeden deň viac ako 14.000 pacientov a poslalo ich domov.
  Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva Ruska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekecejte,pokud nedate odkaz nema cenu verit.

   Proc nenajdete clanek z 9.11.2015 casopisu NATURE kde jsou jmenovani lide,kteri virus na zakazku bohacu vyrobili,nikdy v prirode neexistoval a gigantickymi granty je zaplatili organizacim "vedcu" za C19 vyrobu!.

   A NAPISTE JAK PAN GATES PRY CHCE VYBIT LIDSTVO AZ NA ZLATOU PULMILIARDU!

   Beztoho,ze mu bude 99% zdanen jeho majetek umreme anebo nam zpusobi pry ten zlocinec neplodnost a hlavne

   bude permanentne krast SVOBODU a NASI OBCANSKOU PRIMOU DEMOKRACII,kdyz nam o tom neporeferujete,abychom mohli konecne vystraseni k smrti pokojne zemrit!

   No ni?

   Vymazat
  2. Anonyme,co tak napsat "prededovi",aby makal a nedristal

   Kdy najede na Kremelbudku,aby mu dala licenci na vyrobu SPUTNIKU fau 1,coz pry ochotne dela pro cely svet,krome trottlu z Ceska,kteri ho "nechteji"nebot jsou oblbovani GR TV,pod jehoz informacnim klackem trpi nas patlament plny vydesenych strejcu,ktere ma pod palcem a kfyz luskne, ukaze se,ze vetsina je tam jen kyvalu typu YES,YES,YES krome SPD spatne zvolenych a za nase penize si tam vyvaluji jen tluste prdele a vyrabi vadne zakony a SPUTNIK V nikde!

   Vymazat
  3. anonyme s malým a 22:39. Zase jedna nesmyslná zpráva, kterými NR zásobujete. Internet je plný protichůdných informací. Vy vždycky nějakou šílenost zkopírujte, abychom o tu magoriádu nepřišli. Co dodat...

   Vymazat
 9. 22:31- Rusko má přece Vás, kterého jejich problémy iritují!

  OdpovědětVymazat
 10. Užij si to šmudlíku, než tě vymáznou.

  OdpovědětVymazat
 11. Na tuto výzvu musí reagovat pozitivně každý stát, který má na prvním místě prosperitu své země, má už dost celá desetiletí na tvrdo prosazovaných nesmyslů od těch, kteří celé desítky let pro svůj prospěch drancovali a ničili mnoho států, od těch, kde evidentní lži a podvody jsou v současné době uzákoněny a evidentní pravda je trestaná, kde vládne prezident, který je prezidentem díky intrikám a podvodům.

  OdpovědětVymazat
 12. Naprostý souhlas a jen to naprostá pravda zadržování usa po celém světě.

  OdpovědětVymazat
 13. Ochraňuje Věra Jourová aktivity George Sorose v Evropě? Eurokomisařka cení zuby na Maďarsko

  https://cz.sputniknews.com/politika/2021021913216948-ochranuje-vera-jourova-aktivity-george-sorose-v-evrope-eurokomisarka-ceni-zuby-na-madarsko/

  V Evropském parlamentu prozradili, kdo těží z protiruské rétoriky

  Politička podotkla, že EU potřebuje „nepřátelský“ obraz, aby ospravedlnila vysokou úroveň výdajů na obranu.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021021913218276-v-evropskem-parlamentu-prozradili-kdo-tezi-z-protiruske-retoriky/

  OdpovědětVymazat
 14. Unknown zabedněný proamerický,fanatický obdivovatel aj.diktatury světa.takovou hloupost může napsat jen on a Indický běžec !odstěhuje se do USA,ráje světa ,je to tam fajn.staci vidět jejich Metro v Yorku je to takový etalon celých dnešních usa

  OdpovědětVymazat
 15. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!Ty debile Unkowne ten web není tvůj, šmejde prašivý a prolhaný a editor Dvořák tě tady nechce!! To ale ty svině nechceš pochopit, hajzle provokatérská!!! Založ si svůj web a tam si ty cinty můžeš psát od rána do večera, svině špinavá, provokatérská a prolhaná!!

  OdpovědětVymazat
 16. Unkonwne , to si choď kam chceš , svině prolhaná, ale chovej se tam slušně a soustavně nenapadej a neotravuj všechny diskutující, štěnice otravná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. sudruzi jak rika 10:23 "muzem chodit kam se nam zachce"!!! avsak jak zvykem jinde treba na strankach FB ods spd top kdu piratu cssd a pak privatnich treba fialy bartose wollnera fridrich/ove horacka aj.,
  date jen kritiku ci nesouhlas a hned jste blokovani PERMNENTNE!!!
  ale da se tomu rozumet tak ze pokud to jsou moje stranky tak muzu prijimat anebo vyhazovat koho chci kdy chci! takze nezbyva nez vytvorit nove stranky!!!

  OdpovědětVymazat
 18. 10:46 tady 90% prispevku o stavu 10:44 nepomuze! je treba jednat jak popisuji v 10:48! jinak NR ztraci uroven! tot muj nazor ("svetovy")😂😀😎

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale editor má právo kohokoliv vyhodit ze svých stránek. Proč by zde měl šmejda, který pouze rozbíjí diskuzi!! To není o jiném názoru, to je svévole!!
   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Vymazat
  2. 11:02 dyt to popisuji v 10:48 ale ty stranky musi byt vytvoreny tak aby si tam editor mohl pustit koho chce a ne stale jen mazat!!!!

   Vymazat
  3. zde priklad udavani mazani a blokovani nepohodlnych lidi na objednavku:

   Facebook
   Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 30 dní
   Tohle je reakce na to, že tento komentář porušuje naše zásady týkající se násilí a podněcování k nenavisti:
   "jed na krysy? ten muzeme nyni nabidnout Navalenemu kdyz ten "smrtelny" novicok podobne jako u Skripalovic neucinkoval!😂"
   je to ma reakce na prispevek v diskuzi "ze na misto vakciny je treba dat Babisovi a vlade jed na krysy"!tento komentar zasady neporusuje?😁😎
   a zde dalsi udani:
   Nemůžete přidávat příspěvky ani komentáře na 7 dní
   Tento komentář porušuje naše zásady týkající se obtěžování a šikany
   "takova mala zeme a tolik posahanych Prechtlu a dalsich antiano verbezniku"
   takze kdyz me Prechtl napadl ze jsem hlupak toto jsem mu odpovedel a sami posudte cim porusuji zasady Fuckbuku

   Vymazat
  4. Pane dobrák, jsem také proti mazání a cenzůře obecně, ale co můžete dělat s tak otravným kriplem jako je Unknown? Ten si vymyká i ze zdravé lidské společnosti , ale když je nemocný, ať se nechá léčit!!!

   Vymazat
  5. ale hodny cloveku ja souhlasim a rikam znovu ze
   "Muj dum Moje podminky"

   Vymazat
 19. Náhodou je roztomilé sledovat, jak se ti trpaslíci ("trollové") můžou zbláznit...

  OdpovědětVymazat
 20. Proč se zde, na této alternativě č. 1 v "naší" republice nevyjadřujete otevřeněji: Cožpak nevidíte a nezjišťujete jinde co se ve světě koná??? Zachovejte klid, mír v duši; tu vám neukradnou jako svobodu! Všeho dočasu! Časy se "opravdu" mění... Ne tak, jak Marta zpívala a že věděla: Jednou přijde skladatel a básník; kdo dal harmoniku do křoví; vláda lidu se do jeho rukou navrátí; nechte zvony znít,...

  OdpovědětVymazat
 21. Vládci, tam za velkou louží
  si úctu Ruska nezaslouží.
  Tak i jejich nohsledi
  co na svůj lid nehledí.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.