Reklama

neděle 28. února 2021

Senátor Kosačov vyhodnotil zprávu o leteckém úderu USA v Sýrii

28. 2. 2021   argumenti     ria
Předseda mezinárodního výboru Rady federace RF Konstantin Kosačov komentoval sdělení hlavy Pentagonu Lloyda Austina o odvetném leteckém úderu na objekty v Sýrii. "Velmi podivný případ, do něhož jsou zapojeny čtyři státy - USA, Irák, Írán a Sýrie, ale jen jeden z nich - USA - v něm otevřeně používá vojenskou sílu se schválením státu", konstatoval.

Kosačov poznamenal, že vojenská agrese USA v Sýrii vede k zesílení napětí v regionu a zmaření rýsující se normalizace spolupráce Washingtonu a Íránu v rámci jaderné smlouvy. Podle jeho slov působí američtí vojáci v podmínkách, kdy okolnosti raketového ostřelování "zelené zóny" v Bagdádu 22. února nejsou ještě zcela vyjasněny.

"USA si opět přisvojují právo vyšetřovat, vyřknout ortel a provádět jej nesoudním způsobem a bez dodržení norem a zásad mezinárodního práva. Takže tento případ přerůstá z podivného v opravdu nebezpečný, kdy je možná i eskalace vojenského konfliktu v regionu a zmaření rýsující se normalizace spolupráce USA a Íránu v rámci jaderné dohody s Íránem", vysvětlil senátor.

Dříve Pentagon oznámil, že v důsledku leteckého úderu na Sýrii byla zničena řada objektů infrastruktury šíitských seskupení, podporovaných Íránem. Tento krok, podotknuli v Pentagonu, se stal odpovědí na nedávné útoky na americká a koaliční vojska v Iráku. Ministr obrany USA Lloyd Austin oznámil, že američtí vojáci se opírali o výzvědné informace irácké strany a jsou si jisti přesností zasazeného úderu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Obyčejný terorismus páchaný státem všehoschopných zločinců.Ještě se zapomnělo dodat že Ruské síly byly varovány před útokem.

  OdpovědětSmazat
 2. Váš názor je názor člověka, který si přeje válku. Já válku nechci a doufám, že je nás většina. Všichni vidí jaké ty nekompromisní akce USA mají následky. Bombardovat, bombardovat, ...
  bv

  OdpovědětSmazat
 3. USA je naprostý odpad společnosti.Jejich učitel- nacionální socializmus je dále rozvíjen.

  OdpovědětSmazat
 4. Unknowne, nic už není a nebude jako dříve. Putin jasně řekl, že s USA komunikují na více úrovních. Mino jiné i s vojáky. A vojáci nejsou zpravidla šílenci. Ti znají důsledky činů. proto korigují šílené nápady šílených politiků. Ruské síly v Sýrii by mohly těch pár Američanů co tam je sfouknout jako svíčku během odpoledne. Ale to by znamenalo eskalaci konfliktu. A tak si počkají, až to vyřeší politici. Toto byl nálet hlášený dopředu. Upozornění, že jsou tady. A vyjednávání jede dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poučte se, přátelé, jak se svět, v dobách, kdy byl ještě relativně normální, popasoval se skutečnou pandemií, kdy na sedm božtíků připadal jeden nebožtík na nešťovice.
   To jest v dobách, kdy na 5 000 obyvatel připadalo (colosvětově) namísto jednoho nebožtíka, přes 700 - sedm set - mrtvých na nešťovice! Počátkem 60. let 20. století připravila WHO největší zdravotnickou akci všech dob – pokus o totální vymýcení pravých neštovic. Účinnou a originální koncepci této akce vypracoval český epidemiolog Karel Raška (v letech 1963 až 1970 ředitel oddělení přenosných nemocí WHO v Ženevě): místo nákladného plošného očkování navrhl soustředit se na jednotlivá ohniska nákazy a tam zasáhnout s maximální důsledností. Do akce se zapojilo dalších dvacet českých odborníků, riskujících přitom nejen zdraví, ale mnohdy i život v politicky nestabilních oblastech.
   Neštovice vymizely nejdříve v Latinské Americe (1971), po značných potížích pak v Indii (1975). Nakonec zůstala Afrika a v ní pak Etiopie a Somálsko, které ovšem spolu v letech 1977–1978 vedly válku, jíž padlo za oběť i několik dobrovolníků WHO.
   Dne 17. dubna 1978 obdržel ředitel celé vymýcovací akce telegram: „Pátrání skončeno. Žádné další případy nejsou zjištěny. Ali Maow Maalin, kuchař nemocnice v somálském městě Merca, je posledním známým případem neštovic na světě.“ Později téhož roku se však nakazila a nemoci podlehla ještě Janet Parkerová, vědecká fotografka na University of Birmingham Medical School.
   K tomu přidávám, abyste se v tom lépe orientovali, ještě dva odkazy. Pojednávají o léčení covidu, ne vakcinaci, o lécích, ne o vakcínách. O dostupném, levném a bez vedlejších účinků oproti předraženému, korupčně nakoupenému a přerozdělovanému promasírovanému obyvatelstvu, při čemž se výrobce zříká zodpovědnosti za případné vedlejší účinky.

   www.nwoo.org/2021/02/26/zaloba-na-lekarsky-system-v-cr-z-duvodu-odmitani-ucinne-lecby-onemocneni-covid-jez-se-bezne-pouziva-v-zahranici-a-kterou-muze-uzivat-kazdy/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   https://www.protiproud.cz/zdravi/5519-system-hraje-zlocinnou-hru-jak-nas-uchranit-pred-ucinnou-lecbou-stary-vyzkouseny-isoprinosin-vakcinace-nebo-ucinna-lecba-vyznamny-profesor-o-tom-udelal-studii-proc-to-nesmime-vedet-zdrcujici-video.htm

   Inu, vymázli jste mi původní upozornění na odkazy, tak mi holt nezbývá než se s vámi, tedy s cenzurou, popasovat jiným způsobem. Sice mi není jasný důvod vymáznutí, ale budiž. Hm... musím to zamaskovat v některém vlákně, bych pokud možno co nejdéle unikal vašemu ostřížímu zraku. Jinak nic ve zlém. Každý holt děláme co musíme.

   Smazat
 5. Jak víme o rozšíření války na BV usiluje Izrael,proto budou narůstat různé provokace,aby USA mohly různě bombardovat vybrané obrané cíle Syrské obrany.

  OdpovědětSmazat
 6. USA jsou již delší dobu politickou a ekonomickou rakovinou světa, pro které je sousloví mezinárodní právo , něco čím se nemusí vůbec zabývat!!

  OdpovědětSmazat
 7. Unknown
  Protože nechtějí prozradit předem složení vakcíny,jen v případě uznání,jako jejich vynález,podléhající uznání a pak k možnosti odkoupení od Ruska.To pak znamená,že kdo si odkoupí jejich vakcínu,musí dodržovat její složení,aby nemohlo dojít k manipulaci a poškození jejich dobrého jména.

  OdpovědětSmazat
 8. Nereagujte na toho nasírače Unknowna a jeho dvojníky.
  Oni na to čekají a potom je tady zaneřáděná diskuse jejich fekáliemi.

  OdpovědětSmazat
 9. Hodny clovek je hodny, dokud si neoblece hnedo-rudou uniformu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
   "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Máš vůbec ponětí, jaký je rozdíl mezi démonizováním a vychvalováním do nebes? :-))))

  OdpovědětSmazat
 12. Atlantická rada naléhá na Bidena, aby prosadil změnu režimu v Bělorusku a sesadil Lukašenka

  http://svobodnenoviny.eu/atlanticka-rada-naleha-na-bidena-aby-prosadil-zmenu-rezimu-v-belorusku-a-sesadil-lukasenka/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček čablik je totální MAGOR, odkazy na sputnik to jen dokazují.

   Smazat
 13. Souhlas chcípající kobyla z usa kolem sebe kope (_o_)

  OdpovědětSmazat
 14. Khazarian Mafia - Praví vládci světa (dokumentární video). Sobota 27. února 2021
  https://beforeitsnews.com/christian-news/2021/02/the-khazarian-mafia-the-true-rulers-of-the-world-documentary-video-the-historical-information-of-major-past-events-that-lead-us-up-to-today-must-see-2594342.html
  Skrytá historie neuvěřitelně zlé chazarské mafie (aktualizováno)
  http://themillenniumreport.com/2018/06/the-khazarian-mafia-you-dont-know-what-you-dont-know/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.