Reklama

sobota 13. února 2021

Soudruh Rychetský a Hlava XXII

Michal Brand

14. 2. 2021
Přepočet hlasů na mandáty je podle rozhodnutí Ústavního soudu protiústavní, protože dle tohoto rozhodnutí porušuje zásadu rovnosti hlasů.
To je dobrá zpráva.
To totiž znamená, že všechny zákony přijaté v ČR za posledních 20 let jsou neplatné, protože je přijal protiústavní parlament. Skupina lidí, kteří se protiústavně vydávají za zákonodárný sbor, nemůže přijmout nic, co by bylo zákonem.

Senát vůbec nemůže existovat, protože samotný princip jeho volby naprosto brutálně porušuje zásadu rovnosti hlasů, když se do Senátu volí principem přepočtu „100% vítězům“, což je ještě násobně horší než do nedávna platná, dnes již „protiústavní“ klauzule pro koalice dle Zákona o volbách do Parlamentu.

Všichni poslanci za posledních 20 let musí okamžitě vrátit všechny částky, které z titulu výkonu své funkce obdrželi. Skutečnost, že tyto osoby okupující Parlament protiústavně pobíraly dvacet let „plat“ bude nutno posuzovat jako podvod, protože tyto osoby nás všechny uvedly v omyl, když se protiústavně vydávali za poslance Parlamentu, a tím získali neoprávněný majetkový prospěch.

Veškeré vlády zvolené protiústavním Parlamentem plným protiústavních „poslanců“-podvodníků jsou nutně také protiústavní.

Protiústavní pseudo-poslanci nemohou přijmout žádný platný zákon, jedině pseudo-zákon ze samé podstaty věci neplatný. Daně jsou tedy protiústavní, protože daňové zákony nejsou platné zákony, neboť byly „přijaty“ osobami, které protiústavně a podvodně předstíraly, že jsou poslanci parlamentu. Stejně tak je to s odvody na sociální a zdravotní zabezpečení – tyto odvody nemají oporu v žádném platném zákoně, protože to, co doposud bylo chápáno jako příslušný zákon, je ve skutečnosti pouze podvodný pamflet přijatý mrzkými osobami podvodně a protiústavně se vydávajícími za poslance.

Státní rozpočty, které mají mít také formu zákona, jsou všechny neplatné za celých uplynulých 20 let. Všechny osoby, které podle těchto neplatných pseudo-zákonů vyplácely jakékoli částky, se tak dopustily zpronevěry veřejných prostředků. Všichni, kteří pobírali za uplynulých 20 let plat jako ministerští úředníci a úřednice a tedy obdrželi veškeré finanční a jiné úhrady a náhrady neoprávněně, protiústavně, a jsou proto povinny je v plné výši vrátit. Aby je mohli v plné výši vrátit, musí si najít práci v soukromém sektoru. Tím se zbavíme neúnosné byrokratické zátěže, která by jinak v nejbližší budoucnosti v průběhu několika málo let zcela zadusila a zlikvidovala ekonomiku země, jako se v historii stalo ve většině případů krachů civilizací, které se zhroutily mnohem častěji pod náporem vlastního úřednictva než pod náporem cizích armád.

Všichni členové vlád za posledních dvacet let musí okamžitě vrátit všechny částky, které z titulu výkonu své funkce obdrželi. Skutečnost, že tyto osoby pobíraly dvacet let „plat“ bude nutno posuzovat jako podvod, protože členové a předsedové a místopředsedové vlád nás všechny uvedli v omyl, když se naprosto protiústavně vydávali za zvolené a jmenované dle Ústavy, a tím získali neoprávněný majetkový prospěch.

Nouzový stav neplatil nikdy za celou dobu od jara minulého roku, protože nouzový stav rádoby „schválily“ osoby, které se protiústavně prohlásily za poslance.

Všichni živnostníci, podnikatelé, majitelé a provozovatelé restaurací, hotelů nebo malých prodejen či provozoven služeb mají proto nárok na odškodnění v plné výši ušlých tržeb (včetně zisku a včetně sankčního úroku). Toto odškodnění jsou povinni vyplatit ze svých osobních aktiv a úspor ty osoby, které všechny tyto živnostníky a podnikatele uvedly v omyl a způsobily jim škodu. Konkrétně tedy jsou Babiš, Hamáček, Prymula, Vojtěch, Blatný, Flégr, Hořejší, Kubek, Šerý, Ludwig, Maláčová, Schillerová, Havlíček, Petříček, Metnar, Plaga a další povinni vyplatit podnikatelům a živnostníkům odškodnění ve výši, kterou si troufám odhadnout na nějakých 200 až 300 miliard korun. Kromě prodeje osobního majetku a zabavení bankovních účtů těchto sob jistě něco také vynese rozprodej Agrofertu. Na kecy o svěřeneckém fondu nelze brát ohled, protože tento institut je protiústavní protože je podle pseudo-zákona přijatého protiústavním pseudo-parlamentem.

Pokud ale tato aktiva nebudou na tuto úhradu stačit, což nebudou, nastoupí samozřejmě exekuce, zabavení domu nebo bytu a vystěhování těchto individuí do bytů pro nepřizpůsobivé občany. Vzhledem k tomu, že těchto bytů bude potřeba velký počet pro všechny, kteří se podíleli na tomto celém podvodu s nouzovým stavem, mohlo by se jednat o drobnou úpravu známého projektu na výstavbu vládní čtvrti v Letňanech – prostě by tam byly byty pro nepřizpůsobivé, do nich by byli přestěhováni všichni členové této pseudo-vlády (která je ve skutečnosti rozhodnutím Ústavního soudu protiústavní) a na chodbách by si mohli i nadále hrát na to, že jsou legitimní vláda. Jen by už nemohli škodit jako doposud.

Ústavní soud tedy došel k názoru, že přepočty hlasů a pravidla pro koalice byly protiústavním porušením principu rovnosti hlasů. Aby byl zachován princip rovnosti hlasů, musí být zrušen JAKÝKOLI přepočet hlasů a každý volič musí mít svého poslance, svého senátora a svého €uro-poslance. Parlament České republiky tak musí mít cca 8 milionů poslanců, Senát cca 8 milionů senátorů. Bude nutno přijmout zákon, že každý zvolený poslanec může být zároveň senátor, pokud je sám sebou zvolen, protože jinak bychom na místa 8 milionů poslanců a dalších 8 milionů senátorů museli dovézt ukrajinské a rumunské gastarbeitery, jako již činíme s pracovními místy pokladních, uklízeček, stavebních dělníků a jiných profesí. Evropský parlament bude mít cca 8 milionů poslanců z České republiky, za celou EU tak cca 450 milionů poslanců €uro-parlamentu.

Na efektivitě „práce“ tedy přesněji na efektivitě fungování těchto institucí se to nijak neprojeví, protože horší než dnes už to stejně být nemůže. Vedlejším efektem bude, že průměrné IQ parlamentu, senátu i euro-parlamentu stoupne proti dnešnímu stavu na 4 až 5 násobek a dosáhne tak konečně evropského průměru (cca 100 bodů, z dnešních odhadovaných 20 až 25 bodů IQ v zákonodárných sborech ČR, všech zemí EU i EU jako takové; tedy ze dnešních v průměru 20 až 25 bodů, ne celkem za celý zákonodárný sbor; i když…)

Protiústavní volební zákon prosazoval svého času právě soudruh Rychetský, jako předseda legislativní rady vlády. Z toho vyplývá, že se dopouštěl zneužití pravomoci veřejného činitele a vlastizrady, protože aktivně pracoval na nedemokratické změně ústavních pořádků.

Je logické, že osoba, která prováděla činnost proti Ústavě České republiky a ve svém zločinném úsilí o zvrácení ústavního pořádku této země navíc uspěla, nemůže být soudcem Ústavního soudu. To je přeci jasné.

A z toho vyplývá, že rozhodnutí Ústavního soudu o neústavnosti současného volebního zákona je neplatné ze samé své podstaty, protože bylo přijato protiústavním soudem s protiústavním předsedou.

Jak říkám – Hlava XXII ;-)

PS: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hlava_XXII

Podle nařízení zvaného Hlava XXII může voják požádat o zbavení povinnosti, jen pokud je blázen. Stejná směrnice ale říká, že takový člověk nemůže být blázen, protože blázen si neuvědomuje, že je blázen. Hlava XXII - jako s Rychetským a protiústavností.

25 komentářů :

 1. Ono je to ještě mnohem horší. Tento stát ovládá soudní a politická mafie. Podle ústavy-
  Čl. 38
  (1) Nikdo nesmí být odňat svému zákonnému soudci. Příslušnost soudu i soudce stanoví zákon.

  (2) Každý má právo, aby jeho věc byla projednána veřejně, bez zbytečných průtahů a v jeho přítomnosti a aby se mohl vyjádřit ke všem prováděným důkazům. Veřejnost může být vyloučena jen v případech stanovených zákonem.
  Exekuce je soudní nařízení bez přítomnosti žalovaného. To znamená že exekuce jsou nařizovány protizákonně. Koho to zajímá, mafie tu vládnou.
  Další příklad.-

  Oddíl druhý Politická práva
  Čl. 17
  (1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

  (2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

  (3) Cenzura je nepřípustná.

  To znamená, že soudy by nesměly přijmout žalobu na člověka, který vyjádřil svůj názor. Pravda je ale jinde. Soudní mafie spolu s politiky lidi kteří vyjádří svůj názor odsuzují protizákonně. A těm by jsme měli věřit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naplanovany pochod neomarxistickych trockistu zacal
   US soudem.

   OS bezmocne a ohlupene stado ovecek je nyni brutalne zbaveno sve duverivosti.
   Bude OS volit SVOBODUa PRIMOU DEMKRACII nebo rozbiti statu parlamentem,ktery nema ani mandat volicu,ale zato tato OS nani zazije diversi o ktere ae ji pri cinkani klici nikdy ani nesnilo.

   Tady pomuze jen OK SPD,ktery si bude muset zesilit svuj program Navrhem programu volicu NPV,coz jedine v dane situaci bude to spravne a muze pomoci!

   Vymazat
  2. Zacina bt znamo,ze pani von Lejno,pry zapira snad v zajmu koncernu,

   ze dokonce pry nevi o to,ze Rusko chtelo pomoci vakcinou SPUTNIK V,ale ona pry tvrdila,ze o registraci Ruska vakciny SPUTNIK V nic nevi ackoli to udelalo 29.1.2021 pod c.j.1379253 v case 8,26.
   Neschopnost obstarat vakciny priznala pak sama pani Lejno(tak chce pry ji nastartovany rozpad EU brzdit) a trpelivost s ni ztraci i ministr vnitra Nemecka Seehofer!
   Je tu doporuceni,aby se vratila do Bundeswehru,kde pomahala panu Putinovi( po piratsku putlerovi) s tou Army rozvalem a nebylo treba pry ani skvelych AK!

   Vymazat
 2. Pan autor v článku rozebral s nadhledem a trochou ironie problém, ke kterému se až tak nechtějí ústavní právníci vyjádřit. Mne by taky zajímalo, jak je to s mandátem poslanců, kteří byli zvoleni do poslanecké sněmovny na základě zákona, který je Ústavním soudem označen za zákon, jež odporuje Ústavě ČR. Z mého pohledu logicky by mělo vyplynout, že veškeré další následné činy, provedené dle tohoto protiústavního zákona jsou též protiústavní. A jestli pak poslanci, kteří byli zvoleni dle zákona, jež je v rozporu s Ústavou, schvalovali řadu zákonů ČR, pak byly tyto zákony schvalovány lidmi, kteří k tomu neměli oprávnění. No, guláš nad guláš. Co na to ústavní právníci????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Laco, ústavní právníci na to asi nic. Když se tak na ČT dívám na pana Kyselu, který si tak také nechá říkat, mám obavu, že si tak může říkat každý bezdomovec na nádraží, dokonce i v podroušeném stavu. (nic proti bezdomovcům, ti aspoň neškodí) Možná by to chtělo, aby se nějaký odvážný a tvrdohlavý člověk pustil do boje s touto soudní mašinou. U mezinárodního soudu by možná měl šanci vyhrát. I když zase jak se říká, kapříci si rybník nevypustí a asi by to byl dost riskantní tah.

   Vymazat
 3. Čemu se divíte ?Tuto zem rozvrátila skupina osmašedesátníku ! Od roku 1968 se v politice pohybují individua Klaus,Zeman,Rychetský a spol. ničí vše v zájmu své demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rychetský je jejich eso v rukávu, havlérka jde na zteč...
   Volby na krku, národ už takhle dost vyhejkaný, nezaškodí přiložit pod kotel další polínko.
   Inu, rozděl a panuj, rozhádanému obyvatelstvu se nejlíp vládne.
   Ten soudruch nemá hlavu jen na čepici.

   Vymazat
  2. Načasování politické krize do doby pandemie, jak od pana Rychetského, tak od sněmovny (Demoblok+jeho satelité) nepomůže našim lidem.

   Vymazat
  3. 5:22. Tak nějak to bude.
   U havlerky došlo na triarie, stejně jako v r. 2009, když Rychetský a spol. zvrátil jistě vítězství Paroubka a ČSSD, která si tehdy ještě tak mohla říkat.
   Tehdy ti ovšem bylo jednoznačně protizákonné a protiústavní. Teď je to jen hodně diskutabilní a sprosté.
   Prostě Babiš přes všechny útoky, podpásovky, nalité prachy všude možně, cinknuté průzkumy, by mohl opravdu zase vyhrát a s podporou SPD a KSČM vládnout. Takže poslední trumf havlérky byl vynesen.
   Ale možná dojde k ukázkovému efektu opičí pracky, když bude Babiš odvážný.

   Vymazat
  4. Hahaha, odvážný babiš? Ten lhář, alibista, chaotik, posera a ve vládním zákulisí uřvané hovado? Ten se odváží jedině přijet s prosíkem za Andělou, aby mu neznárodnila Agrofert Deutschland...

   Vymazat
 4. Pokud trvalo více jak tři roky, než se ÚS rozhodl vydat verdikt, tak mohl ÚS počkat po volbách a to bych ocenil jako státnický krok!! Házet vidle do již odstartované volební kampaně je zcela proti duchu nestrannosti ÚS!!

  OdpovědětVymazat
 5. Jediný celostátní volební obvod je výsostně spravedlivý.
  Pojďme doň !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Sevecek,to co pisete by bylo OK,kdyby byla uskutecnena

   konecne transformace rozbijene a podvedene OS(obcanske spolecnosti) vedene neziskovkami,zrudnym programem neomarxistickych trockistickych stran vnucujicich svoje "DOBRO"vadnymi zakony z nichz exekucni je jen spicka ledovce a to stran,Piratu vykradajici dokonce i Prahu,kde clen ODS specializujici se na pomniky chce pry odstranit sochu pana Valava na Wencelplatzu a nahradit ho Konevem s venovanim od Vlasova,KDU CSL,CSSD,TOP 09,STAN a nyni uz i dokonce pry panem Babisem,ktery se neciti odpovedny za svoji E komisi,kde je jeho kun na cenzuru a kteri jednotne zacinaji byt obcanum volicum nepotrebne zvoleni a ucastni se nejem rozbijeni CR,ale ta hruza i nami veskrze dosti oblibene EU a nedej boze i NATO.
   Tyto polit subjekty nechteji vratit 3,6 bilionu reparaci,abychom mohli vytvorit silnou ARMY SWISS typu,po zuby se obrojit kvalitnimi us AK a branit rozpadavajici se spolek NATO.

   Hlavni odpor neomarxistickych trockistickych uderek,kdy mensiny chteji rozbit demokracii a poroucet vetsine-vsem obcanum je v odporu uskutecneni navrhu programu volicu NPV a drze odmitaji krome OK SPD zaradit body NPV do svych pry programu,ktere 31 let prinaseji salamovou metodou rozval postupne niceni republiky,kradou nam dve tretiny platu,a kdyz bude cela republika v zavode ke dnu vykradena a nemocna C19,tak jsou schopni ukrast i malym detem svaciny!

   Vymazat
 6. Všechny důležité funkce si havloidi pojistili mají tam svoje lidi a proto se děje co se děje.

  OdpovědětVymazat
 7. Soudci sice znají literu zákona, ale neumí soudit. Čest výjimkám, jsou li nějaké.

  OdpovědětVymazat
 8. je to ten "prezitek" starych casu s krycim jmenem "Rychtar"???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes má krycí jméno Heydrychetský.

   Nebo to je pravé jméno?

   Vymazat
 9. Tohoto Ústavního rozhodnutí by mělo využít SPD a trvat na ukončení činnosti senátu z důvodu že jeho složení neodpovídá podle Ústavního soudu zákonům. Nebo alespoň že každé rozhodnutí senátu, od data platnosti rozhodnutí Ústavního soudu o neplatnosti některých zákonů, jsou nezákonná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Tato náprava Ústavy stojí za masovou podporu.
   Jde o zcela rozumné a odůvodněné řešení zbytečné a
   jak se zdá i dnes z chování Vystrčila - toxické instituce,která má léta minimální podporu - ale "demokratům" to vůbec nevadí. (Vyhodnotit činnost Senátu a pak zrušit referendem.)

   Vymazat
 10. Joseph Heller, autor Hlavy XXII by o tomto mohl napsat další, jistě docela zajímavý absurdní román. :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Češi jsou rozumný, historií poučený a slušný národ.
  Většinou se nedají zblbnout, ale pochopitelně jsou závislí na svých politicích. Po roce 1989 byla velká naděje ,že věci veřejné budou řídit kompetentní - většinově zvolení politici a ne fanatici nebo zloději řízení ze zahraničí.
  ...A byla spuštěna překotná privatizace... Nemůžeme se obviňovat z toho,že jsme se nevypořádali se zlořády a důsledky působení velmocí. To nebylo a není reálné ani dnes. Byla ale velká chyba že dodnes nehodnotíme politiky a vlády podle výsledků a kvality státní správy,důvěryhodnosti
  justice a politických stran. Technicky nemůžeme řešit všechno a hned ve volbách - když dodnes ani nejsme schopni
  řádně vyhodnotit výsledky vlád, jejich klady a zápory.
  Už např. nejsme Československo, stát nevlastní již žádnou banku nebo důležitý podnik - jak je tomu běžně v zahraničí, máme třetinové platy, necháme obrovskou část zisků
  z republiky ročně odplynout - bez zdanění, justice nezvládá
  řešit velké kauzy a zasahuje do politiky... Atd.
  Musíme si sakra vybírat kvalitnější politiky - to by snad šlo hned. Řešení krize s virem se k tomu nabízí. Proč volit politiky kteří místo svornosti v boji s virem si dělají
  drze předvolební kampaň ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomasi 11:37
   Napsal jste to velice přesně, naprosto s vámi souzním. Jenže co se dá čekat za výsledek voleb, když polovina lidí (ta naštvaná - to je ta, která by mohla pomoct něco změnit - nevolí vůbec) a čtvrtina z té poloviny jsou buď mladí troubové, kteří z toho mají jundu (knýše s čírem, Piráti) nebo tetky co volí podle kravaty a hezkýho ksichtu nebo podle toho co zaslechli v ČT posledních pět minut před volbami?
   Hlava mi nebere to, že dva lumpové, rozbili fungující stát nejen že nešli do kriminálu, ale jeden byl ještě dvě volební období prezidentem, aby ještě stihl pustit z arestu i to málo lumpů (svých kamarádíčků) co bylo potrestáno. A tenhle narcis se ještě nestydí lázt na veřejnost a okatě se všem vysmívat jaký on je borec. Vážně se obávám, že pokud se rychle nenajde nějaká opravdu silná, výrazná a hlavně charakterní osobnost, skončíme jako kolonie Německa. Prodejných děvek, které by na to bez váhání kývly máme v naší politice nadbytek.

   Vymazat
  2. Soudím,že hlavní problém je v lidech. Většinu lidi budoucnost netrápí a evidentně o ni nepřemýšlí. Netrkne je ani mizerná úroveň státní správy a justice ani politici kteří ji trpí. Skutečně nám chybí slušní a důvěryhodní politici i odboráři.
   Například příběh "levicové" ČSSD po roce 1989 - to je ukázka zrady lidí v práci (zavinili třetinové platy), vzájemných podrazů a nakonec i volby Klause místo Zemana, čímž to podělali lidem na desítky let. Dnes dokonce zápolí loutkový Petříček-Pochvíček o koryto v chcíplé ČSSD s medvídkem Hamáčkem. Potřebujeme jiné slušnější politiky a vlastence - ne 9 dychtivých straniček a hejno pytlíků prahnoucích po korytu pro sebe - a to je vše.


   Vymazat
 12. Když jsem jako školák viděl Prodanou nevěstu v ND, tak mě nenapadlo, že jednou budu žít v prodaném státě. Když jsem chodil k volbám, tak jsem se snažil vybrat stranu, která to myslí s občany seriózně a nenapadlo mě, jak to dopadne. Dnes jsem znejistil, zda všechny minulé volby nebyly protiústavní. Právě teď každou hodinou se mění názor na platnost Nouzového stavu, je podaná stížnost k ÚS. Možná se vše změní, nejlépe se zpětnou platností a pak teprve bude tóčo.

  OdpovědětVymazat
 13. P.S. Anton Špelec ostrostřelec, taky řešil problém - Daj-li, či jedná-li mi tu medaili.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.