Reklama

středa 17. února 2021

Srbský generál: Zločinecký generál NATO nám nebude nic přikazovat!

-rp-
17. 2. 2021 InfromerSr a PrvníZprávy

Bývalý velitel NATO generál Wesley Clark, muž, který nařídil bombardování Srbska v roce 1999, uvedl, že „vzájemné uznávání Srbska a Kosova“ je oficiální politikou americké správy a že Bělehrad s tím bude dříve či později muset souhlasit.

(Na snímku srbské město Aleksinac po náletu náletu bombardérů NATO)

Clark vyzval Srbsko, aby zapomněla na Kosovo a obrátila se k budoucnosti, tedy k Západu.

„Myslím si, že budoucnost vztahů mezi Srbskem a Kosovem a také to, zda mezi oběma stranami dojde k mezinárodnímu uznání, závisí na politických vůdcích v Srbsku. Myslím a doufám, že v nich uvidí přitažlivost výraznějšího přístupu k Západu, což by znamenalo uznání Kosova jako nezávislého státu. Jde o odklon od minulosti a pohled do budoucnosti,“ řekl Wesley Clark albánské agentuře Hlasu Ameriky.

Extrémní cynismus

Tyto věty, které pocházejí od nechvalně známého velitele NATO, přizvedly generála Vladimíra Lazareviče, který byl velitelem Prištinského sboru během války v roce 1999, ten to považuje za urážku všech obětí toho, jak sám říká, válečného zločince!

„Clark je zločinec a to je strašná urážka všech obětí! Toto je výsměch mnoha generacím, kterým NATO „udělalo radost“ použitím střeliva s ochuzeným uranem! Cynismus válečného zločince Clarka je neuvěřitelný, jeho rozkaz všem silám NATO na samém počátku trestné činnosti proti Srbsku zněl: „Zničte, zničte, degradujte!“ Bylo by lepší, kdyby tento zločinec přemýšlel o žalobách podaných našimi občany za použití zakázané a smrtící radioaktivní munice. Moje zpráva pro něj a všechny zločince NATO je jasná: nechte naše lidi na pokoji, máte krásný dům daleko! Nikdy nezapomeneme na vaše zločiny a Kosovo a Metochija budou dlouho čekat na mírové a spravedlivé řešení. Toto řešení určitě nebude na žádost zločince Clarka,“ vzkazuje slavný generál Lazarevič.

Odborníci se shodují, že Wesley Clark svým poselstvím potvrdil, že se v politice USA nic nezměnilo a že navázal pouze na blahopřání prezidenta USA Josepha Bidena k příležitosti Dne státnosti, kde se pozornost zaměřila na „vzájemné uznání".

US novinář: Bezprecedentní zločin USA a NATO v Srbsku! Co bude dál?

Srbsko počítá s ruskou podporou

Lživý stav Kosova neuznává Rusko a Čína, ani pět členů Evropské unie. Začátkem tohoto měsíce měli prezident Vučič a ruský prezident Vladimir Putin telefonický rozhovor, po kterém Kreml uvedl, že Srbsko může počítat s maximální podporou Ruska při řešení Kosova i s dalšími klíčovými otázkami.

„Rusko se zavázalo k nalezení vyváženého řešení kosovské otázky, které by mělo být schváleno Radou bezpečnosti OSN,“ bylo oznámeno po jednáních mezi oběma vůdci.

Dokument s bodem o vzájemném uznávání prezidenta Srbska Aleksandara Vučiće byl představen loni v září na setkání s lidmi z kanceláře tehdejšího amerického prezidenta Donalda Trumpa v Bílém domě. Vučić poté řekl, že to nepřijal, a poté několikrát zopakoval, že to nikdy nepřijme!

„Chápeme, že se jedná o americkou politiku. Není příjemné, že americká zahraniční politika půjde směrem k uznání nezávislosti Kosova. Objevily se pokusy zavést tento termín jako něco, co bychom měli přijmout jako konečné řešení také ve Washingtonu. Tento termín však již není uveden v žádné dohodě ani usnesení. Už jsem jim osobně v Bílém domě řekl, co si myslím o vzájemném uznávání, a moje odpověď se dnes nebude lišit. Od roku 2012 říkají ať uznám Kosovo, a to se ještě nestalo a ani se to nestane,“ řekl Vučić.41 komentářů :

 1. To je právě ono že západ neumí uznat chybu a dokonce chtějí aby jim oběti byly vděčné. To by udělali bratři Srbové špatně aby jim to odpustili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, on se také hned tak nenajde takový národ, aby se včerejším teroristům omluvil a ještě je nazýval drahými krajany, zatímco k bombardování jediného středoevropského národa který vždy stál věrně při nás uvolnil humanitárním bombardérům 12 dní po vstupu do NATO vzdušný prostor.
   Máme se vskutku za co stydět. A sakra hluboce.

   Vymazat
  2. milan My co jsme proti tomu tak určitě ne ale příznivci venci flašky a spol se mají za co stydět.

   Vymazat
  3. cablik
   Ale on si Západ vůbec ani nemyslí, že by udělal nějakou chybu, tudíž nemá nijakou potřebu to uznávat. Západní bomby jsou přece humanitární. Stejně jako je humanitární veškeré to rabování přírodního bohatství jiných zemí.;-)

   Vymazat
  4. Kubrt Já vím bohužel to jsou tys jejich hodnoty terorizovat a okrádat jiné země.

   Vymazat
  5. Pánové, Slováci Kosovo neuznali, a my jo.
   Zachovali jsme se jako krysy, Jugoslávci nám vždycky pomáhali.
   Jediný z havlérky kdo se odvážil protestovat byl Jiří Dientsbier, ministr zahraničí,měl gule, škoda k že se ten jeho skřet nepotatil.

   Vymazat
 2. Doufám, že Srbsko jako hrdý národ NIKDY neuzná Kosovo a STYDÍM se za to, že náš stát Kosovké bandity uznal. To už mohli uznat i Islámský stát, je to stejné.
  Przident Zeman má u mě mimo jiné jedno velké plus, že prohlásil také, a to veřejně v televizi Barrandov, že jsme Kosovo neměli uznat a že se za to stydí.

  OdpovědětVymazat
 3. Kosovo nikdy nesmíme uznat, resp ČR musí zrušit to co napáchal kníše.. Jeden zločin za druhým od vlády USA. Dokument o tom jak USA více jak 2OO let masakrují a terorizují svět je mozaikou zločinů po celém světě. Je potřeba odpojit NATO od USA a rozehnat je. Vytvořit mírovou vojenskou organizaci pod velením OSN. Je potřeba přísně a soustavně požadovat po USA respektování Charty OSN a pokud se nebudou chtít podřídit, pak je sankcionovat až jim zmodrají uši.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo jo POŠAHANÍ zelení a jejich nesmysly jinak Švédsko bude opět spouštět jaderný reaktor.

  Štěpán Kotrba: Tak to bude s celou Amerikou. Energetický blackout v Texasu poukázal na nespolehlivost „zelené“ energie

  https://cz.sputniknews.com/byznys/2021021713205789-stepan-kotrba-tak-to-bude-s-celou-amerikou-energeticky-blackout-v-texasu-poukazal-na-nespolehlivost/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cablíku 22:51
   Žádné překvapení. A brzo budou nahazovat jádro i Němci. Nic jiného jim nezbyde, pokud chtějí dál provozovat svoji "elektrofikci". :-)

   Vymazat
  2. Už jsem to tu někde psal. Nebudou.
   Vyfásnou bicykly, řemenice a generátory a budou na střidačku šlapat a šlapat - nahoru se hrbit a dolů šlapat jim jde moc dobře.

   Vymazat
  3. Milane 23:00
   Kluci němečtí jsou jako vždy disciplinovaní, poslušní a pracovití, to chápu. Ale i kdyby zapojili všechny veverky, stačit jim to nebude. Ani kdyby jim máma Merkel slíbila sex. :-)

   Vymazat
  4. Kastelan Jo tak to také skopčáci budou muset udělat na tom západě jsou opravdu nesvéprávný. A sex s makrelou to radši s ančou dlaňovou.

   Vymazat
  5. milan
   Kdepák, Němci si na to šlapání "najmou" východní untermenche. To jim šlo vždycky dobře. Už od Francké říše, přes Svatou říši římskou národa německého, Třetí říši a téměř nic se na tom nezměnilo ani dnes za Čtvrté říše. Němec si vždycky najde otroky, kteří budou dělat za něho.

   Vymazat
  6. Taky pravda. Už se v opozici (mimo SPD!!!) houfujou.

   Vymazat
  7. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
  8. 9:52 a ty jsi co, chudinko?

   Vymazat
  9. 14.59
   Nech se vystřídat pornáčem, trubko.

   Vymazat
 5. Hele lidi, howno tu zase posmrádá - co takhle na něj srát a ignorovat ho? Já vím, smrdí to na kramfleku, ale co se dá dělat to už tak je od přírody, že howno smrdí.

  OdpovědětVymazat
 6. Pane Dvořáku, asi by to zase potřebovalo koště, smrdí tu zase unkhowno. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
 7. Hanba mě fackuje, že jsme “ uznali “ Kosovo a Slováci ne.
  Na Balkáně se to kydlalo vždycky, žijí tam temperamentní lidé a mají výjimečně složitou historii.
  Pod krvavým psem Titem se jim dařilo velice dobře, pro nás Čechy to byl málem západ.
  Mnoho Čechů profitovalo z přízně Jugoslávců, kteří pomáhali zdrhat zájemcům o úprk z našeho socialistického ráje.
  Po rozpadu státu došlo k tomu, k čemu dojít muselo.
  Jednotlivé národy se začaly vrtat v historii a hrrr na ty druhé.
  Kdyby se do toho nevložilo drzé a arogantní NATO, tak by si dali po čuni, ten silnější by vyhrál, a zase by byl na pár desetiletí klid.
  Odehrálo by se to DALEKO rychleji a s menšími ztrátami na životech, než za VMĚŠOVÁNÍ grázlů, kteří o poměrech a složitostech v regionu H@VNO vědí.
  Vměšování prohloubí a protáhne každý konflikt, který NEVYŘEŠÍ, jenom uspí, konflikt samozřejmě dále doutná a vybouchne v budoucnu ještě s větší razancí.
  Blééé
  🤮🤮🤮

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Vymazat
 8. Kosovo je stát jenom na papíře, produkt Krvavé Madly, naprosto neživotaschopný útvar.
  Svým kriminálnictvem pilně zásobuje celou Evropu, žádný zločin tamním mafiózům není cizí.
  Když si někdo přečte dějiny Albánie, tak zjistí, že jsou to dějiny zločinu, málokterý panovník sešel přirozenou smrtí v posteli.
  Vraždy, krevní msta, vydírání, pašování čehokoli, kradení a znásilňování, korupce, drogy, dějiny Albánie jsou dějiny zločinu.
  Ámen
  😬

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže mezinárodní právo hovoří jinak.

   ...K únoru 2021 Republiku Kosovo uznává 98 ze 193 (51 %) členských států Organizace spojených národů, 22 z 27 (81 %) členských států Evropské unie, 26 z 30 (86 %) členských států NATO a 31 ze 57 (54 %) členských států Organizace islámské spolupráce...

   Například Jižní Osetii uznali v r.2008 jen Rusko, a následně Nikaragua, 2009 Venezuela a později Nauru (Nauru asi dostalo zaplaceno, to je v OSN takový zvyk).

   Podobné to je s Krymem, i když byl uznán kromě asi dvou států ještě taky Indií.

   Vymazat
 9. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 10. Kosovo je Srbsko !
  Bračo zauvek.

  OdpovědětVymazat
 11. Už ti šlehli Pfizer indická pajdavko? Bohužel postiženým se nemá smát.

  OdpovědětVymazat
 12. 10 miliónů lidí a tady pořád smrdí indický idiot.

  OdpovědětVymazat
 13. Už ti šlehli Pfizer indická pajdavko? Bohužel postiženým se nemá smát.

  OdpovědětVymazat
 14. INDICKÝ BĚŽEC18. února 2021 10:48
  Tady to je uroveň, z 10 milionu lidí, neustále desítka stejných proruských idiotu, HODNÝ BLB, CABLÍK, FORKÁČ,KASTELÁN, MILÁNEK, KUBRT, TATRANKA, opravdu výkvět idiotu v přímém přenosu. Staří komouši na duchodu, soudruzi, už vám moc času nezbejvá!!
  ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´Podle sebe soudím tebe. Starý přemřela, který se ryl do řiti komunistům a práskal na sousedy, něco jako jeho povedený kámoš Plavec-Štětina, srab, který neměl odvahu vzít to za kopečky jako jiní, odvážní, obskurní, politováníhodná, nemocná figurka nešťastná z jejího posraného života, najatý troll-práskač, tady bude někomu něco povídat o starých komouších na důchodu. No to je fakt zábava.

  OdpovědětVymazat

 15. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 16. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 17. Unknowne alias Indický běžec jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  OdpovědětVymazat
 18. Útok na Srbsko byl mezinárodní zločin bez schválení RB OSN a tím je jakákoliv diskuze o této záležitosti ukončená a bude mít ještě v budoucnu svojí právní dohru!!

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 20. Řekove, Řim, Frankove, Habsburgove, Benatky, Otomanska imperie, rakousko-uhersko, Cccp, 3.Reich a Nato.

  Ti co dnes štěkaji a vyhrozujou, jsou oproti tem minulym "politicky, vojensky a moralni Pigmejci".

  Srbija a srbsky narod prozil v poslednich letech vnitrni obrozeni. Rodima, vira, jazyk, pismo, historie, atd.
  Srb vi čim je, okdud pochazi a jaka je jeho funkce v tomto svete.
  Srbija nikam nespecha. Čas je ted nejmocnejsi spojenec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je fajn, jen by to chtělo nějaké ty investice, aby se pohla ekonomika. A víte jak to je...

   Vymazat
 21. Nepoužívané bomby nalezené v moři u Benátek. https://www.irishtimes.com/news/unused-bombs-found-in-sea-off-venice-1.185097
  Informační válka 09.10.2014 KOSOVO https://www.youtube.com/watch?v=C22TS_68Icg
  KOSOVO Pravda, kterou vám slovenské média odmítají zprostředkovat A co nenaházeli na lidi, tak cestou vysypali do Jaderského moře. Je teď zamořeno na věky věků.
  Polétavý uranový prach. Zamořené podzemní vody. Americký zločinecký kreténi. Humanitární raddioaktivita. Ano přesně tak do Itálie to zpět nevozili. Nacházeli to do moře. Hezkou dovolenou.

  OdpovědětVymazat
 22. Zločinci, jako je Clark, vidí budoucnost ostatních národů, jedině v americké řiti. Měli by si ale uvědomit, že vlajky oněch národů nejsou duhové. I když to mnohdy, podle jednání tamních politiků, tak nevypadá. Bohužel, i u nás je hodně takových perverzáků.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.