Reklama

sobota 20. února 2021

Stephen Lendman: Časopis Time potvrdil špinavé triky, které instalovaly Bidena do úřadu

Stephen Lendman 
20. 2. 2021  StephanLendmanOrgOutsidermedia

V amerických volbách nebylo otevřeného, svobodného a férového nic – a to ani vzdáleně.
Opačná tvrzení velkých médií byla a zůstanou velkými a nestoudnými klamy.
Historikové se ctí v těle nazvou jednou souboj Trumpa s Bidenem nejohavněji zmanipulovaným příběhem amerických prezidentských voleb.
To, k čemu došlo, bylo pravděpodobně nejšpinavější politickou kapitolou americké historie.

Pokud budou Biden s Harrisovou v úřadu, bude je na každém jejich kroku provázet nelegitimita jejich postavení.

Byly to mocenské zájmy hlubokého státu, které podle časopisu Time instalovaly Bidena jako loutkového prezidenta.

Vedoucí pavouk Trilaterální komise (USA, Evropa a Japonsko) David Rockefeller v roce 1991 poděkoval „Washington Post, New York Times a dalším velkým médiím, jejichž ředitelé se našich setkání zúčastnili a dnes už po dobu téměř 40 let dodržují své sliby diskrétnosti. Bylo by pro nás nemožné rozvíjet náš plán pro svět, kdybychom po celé ty roky byli v područí zájmů veřejnosti“. Avšak nyní je naše práce mnohem sofistikovanější a připravena pochodovat směrem ke světové vládě,“ uzavřel Rockefeller jednu část ďábelského plánu na vytvoření celosvětové nevolnické společnosti zvaného Great Reset.

Zdroj: StephenLendman
Překlad: Lubomír Man30 komentářů :

 1. Už je to pár let,co jsem viděl fotku z nějakých velkogaráží z Prahy, kde bylo na zdi nasprejováno: "Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je už dávno zakázali!" a jak je vidět , nápis nelhal!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Olomouci na stěně schodiště v podchodu tramvajové zastávky u Fakult. nemocnice zase byl nápis - „Lež je nastolována jako světový řád.“ Hlas lidu, hlas Boží.

   Vymazat
  2. Krátce po hadráku jsem byl na Matějské a valily davy. Tak jsem tak znuděně lelkoval ve frontě a říkal si kurva, to je zase lidí, a jak tak čumím okolo zachytím tam na jednom rohovém baráku nasprejovaný výkřik do tmy: "Lidí je moc!" To mě rozesmálo a rozesmutnilo zároveň a zatímco smráďata řádila, dumal jsem o tom. Když jsme pak šli zpátky tak jsem zašel do auta, z kufru vylovil sprej co s sebou vozím na látání odřenin a tak, a rychle, než mi to někdo zatrhne, pod to připsal: "Jak kde" a zahájil zrychlený přesun. To aby z toho prvního výkřiku na někoho nesedly chmury.
   Já vím, není se čím chlubit. Bylo to chování i hlas (ten můj) pitomce.
   Jen jsem si tak vzpoměl.

   Vymazat
  3. Je třeba číst Válku zednářů a další knihy od Van Helsinga - tam to máte jasně zaznamenáno a vyloženo. V roce 2010 byly knihy Van Helsinga soudně zakázány v Němesku a veškrré výtisk šly do stoupy ! Nu dnešek potvrzuje vše co Van Helsing zaznamenal !

   Vymazat
  4. milane, 20:13
   Náhodou dobrý. Asi bych se zasmál, kdybych kolem toho šel. :-)

   Vymazat
 2. Volby v USA byly tentokrát tak nechutné a destabilizující
  ,že diskuse o možnosti občanské války byly na místě. Může si ale vojensky nejsilnější země světa a "vzor demokracie" dovolit veřejně destabilizovat společnost, státní správu a vypouštět do světa tak hnusné vzájemné útoky jako týmy Bidena a Trumpa ?
  Nejhorší je celkový dojem z toho proudu hnusu který může spustit cokoliv ještě hnusnějšího a nebezpečnějšího.
  Volební technologové USA mají k dispozici nejmodernější prostředky a miliardy informací z celého světa. Jak známo dělají projekty i pro jiné státy včetně ČR. Co nás asi na podzim čeká ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tomas 17:45
   No, co tak asi? Přece pirátská vlajka na stožáru ve Strakovce. Strejda Soroš přece nedopustí, aby za jeho prachy Piráti pořád seděli jen v opozici.;-)

   Vymazat
  2. Jj, a jsou ro vzdělanci. Michálek v TV prohlási:"Už Masaryk prohlásil, že ne vše co je na internetu je pravda."

   Vymazat
  3. 10 : 58... Ano, ano. Jsou natolik blbí, že si ani neuvědomují, že za Masaryka žádný internet neexistoval.
   JFK.

   Vymazat
  4. Ke zniceni SSSR nedoslo i my jsme prezili, abychom se dozvedeli, ze nasi predkove, zabili hrstku Germanu ze Sudet,strasna vec, statisice zivotu nasich padlych, utrpeni z teroru nacistu, zotroceni a
   teror masakru nebraly konce ale ,nikdy dle nazoru germanu a zapadu rovnez ,neznamenaji nic ani nemohou, nebot jde o tradicne velmi podradnou rasu.
   Co si to cesi tenkrat dovolili je dodnes strasne.
   Propagandy o tom nesmi usnout ani na minutu.
   Filmy, programy, ministri vlady, organizace,svetova media,stedre placene se o to staraji a potvrzuji..
   Dokonce USA bombardovanim podporily tuto skutecnost.
   Proc bombardovat germanskou Risi, ve valce proti take USA? Kdyz je tu Praha a CSR.
   Reparace a velke by meli platit vlady ,vsech statu Mnichova. Mnichov jen potvrdil nazor zapadu spolecne s nacisty, ze jsme podrasa.
   Neni pak divu o skutecnostech dalsich. Statni Fasismus se prestehoval do USA ,kde byl privitan ,aby tam kvetl a vyvijel se a podporoval nejvice Germany a Japonce v miliardach Marshallovy pomoci a
   dalsich pomoci s vyzbrojovanim atd....
   Kdyz predpokladame ,ze vnitrni zalezitosti USA byly porizovany urady a cleny vlady, samozrejme pod vedenim bohacu a jejich systemu a media kricenim o komunistech a demokracii..
   Zbyva otazka na kterou se nikdy nikdo neptal.
   Na co pak sou "voleny" /za velkyho ramusu a za jeste snad vetsich vydaju v miliardach, svet by se mel moc dobre za tyto volebni fondy/,ty presidenti v USA.
   Jenom strucne..

   Roosewelt -vyvaznuti z krize, ktera nechtela odejit pomoci valky a s cilem ovladnuti vykradeni a zotroceni sveta,pro USA a hlavne pro ty korporace a banky, kdyz se Nemecko a SSSR vzajemne zrusi.

   Truman - president atomovych bomb a a bomb zapalnych , ktere spali cela mesta a lide nemaji kyslik a umiraji shazovanych nikoliv na vojenske cile,ale na civilni populaci Japonska.
   President velke vyhlazovaci valky v Koreji, svetova valka skoncila a vsude hrozil mir !!!

   Vymazat
  5. Eisenhower - president na obrovske vyzbrojeni a sireni vlady USA. Hlavne pomoci teoristickych organizaci,jako CIA a upevneni moci Pentagonu.
   Velke usili na rozpoutani svetove valky Studene!!
   Aspon. Priprava na Vietnam.

   Kennedy - president rozpoutani valky ve Vietnamu,uz zase hrozil ten strasnej mir,v Koreji valka skoncila.
   President rozpoutani lidskych prav. Nepokoje pristich 15 let v USA ,ktere se stale opakuji dodnes.
   President ,ktery zase privedl svet vterinu pred koncem. Aspon nechal zavrazdit presidenta a jeho bratra,Jizniho Vietnamu..

   Johnson - president ,podvodne zhorsene /Tonkin/, velke valky ve Vietnamu, na pristich 12 roku. 3.5 milionu vietnamcu, prevazne civilni ppulace, chemicke valky, oficialni masakry vesnicanu, Lidice, na bezicim pasu..
   Mir zase aspon nehrozil.

   Reagan - president take nekonecneho vyhrozovani, ale hlavne zakladu privatizace,az 30 tisic najednou vykopnutych z prace jednou feministkou a rozpoutani teroru na Str. Vychode, obrovska pomoc afg. fanatickym teroristum ,vseho druhu, aby konflikty rozkvetly vsude. Taky ze rozkvetly..
   Konec masakru a denniho bombardovani nehrozil.

   Clinton - president erotoman, neustalych utoku na zeny za ucelem se ukajet,a skrze to velmi dobre ovladatelny.
   Zahajili jini ,ale on vyhlasoval v mediich vse o ofenzive globalniho a predevsim svobodneho trhu,jinak take utok na hospodarstvi sveta ,zacatek konce normalniho klimatu nasi planety.
   Zrusenim vyroby a masove odsunuti do Asie, aby si dopravci,lodemi a letadly,nakl. auty,prisly take na sve triliony,zacatek konce zeme, vseobecny utok kapitalu na svet a jeho moznost zustat na zivu na vse zive. Zachranoval valky a masakry aspon tou mensi v Jugoslavii..Jeste mel manzelku s velkejma touhama,nicit a vyhlazovat. Beda.

   Bush - president,spise uboha trapna figurka blbost se siri a vladne stale vice/,vystupujici dost neobratne pouze pro neokon skupinu. Dobre vybranej a vlastne uredne dosazenej..
   Prijde nestesti ihned a obvinujte zbytecne blba za to ,ze je blb, kdyz na vas kouka a vy vidite ze nechape, nic netusi.
   Ty za nim byli sikovne schovani, nebylo mozne je vinit,pohnat k zodpovednosti,jako predtim, vse se svede na Hitlera, kdyz system prave stejne tak funguje, /fuhrer princip/,za vse muze president a ten si pak s milionama uziva pensi.
   Tak dodnes fanatici valci a masakruji na STr. Vychode a skoro vsude, zase pro zmenu, Jihadu Globalniho..
   New Orleans potopy uz znaci ty globalni klimaticke katastrofy v dusledku , nikdo ani urady stedre placene za tim ucelem nejsou schopne pomoci ani populaci tam,ani sobe,a navic dalsi svetova krize..
   Utok na ekonomiku USA a sveta se dari a pokracuje.
   Od 2000, pak velke masakry ekonomicke, oduvodnene i valkami,vlastne velmi predrazenymi policejnim akcim, kdyz zadnej nezbroji tak jako USA..
   Co vsechno se tady nepovedlo, mir zase znicen,ale hlavne valky byly zase zachraneny na delsi dobu,
   bez konce.. dodnes.

   Obama - ,loutka ,ktera slouzi na poveseni Nobelovy ceny miru nekam,islamista ,jinak odmeneny navic za funkci presidenta svetoveho globalniho Jihadu na svet.
   Obrovske sireni organizace a propaganda svetoveho teroru a placenych teroristu vsude. Okupace EU.
   Zniceni Lybie,v okupovanem Iraku nashromazdeni zbrani vseho druhu za 30 miliard, obrovske poklady zlata a dolaru v bankach Mosulu ,organizace neco skupin teroristu, kteri si pro to vsechno prisli pesky do Mosulu. Chalifat vyhlasen.
   Napadeni ,vyhlazovani maskry bez konce Syrie,okupace vetsiny uzemi teroristy z celeho sveta patricne zajistene vsim potrebnym, zadoni Putina o spolupraci aby tak zabranil pomoc rusu Assadovi.
   Nejen Krym ,ale hlavne porazka jihadistu v Syrii rozzurila zapad do nepricetnosti.
   Uz nevedi co mluvi a pisou. Napr. ze president Assad zeme vetsinou okupovane straslivymi hrdlorezy,mel jedinou starost, jak zautocit Sarinem na zeny a deti na predmesti Damasku, kde sam zije s rodinou.
   /Jako kdyby behem napadeni SSSR Stalin travil v Moskve ,zeny a deti, muzi byly na fronte/.
   Lide celeho sveta prestavaji chapat co se deje,co se jim vtlouka do hlav, proto zamery,ze tedy musime byt,vsichni Prevychovani..   Vymazat
  6. Obama sam neschopny multimluvka, porizuje vice dluhu ,ale ani prevychova pod vedenim inteligentu nepomuze.
   Vyhozenej profesor uvadi,ze se nemuze naucit oslovovat 190cm,chlapa s plnovousem ,slecno.
   President globalniho svobodneho jihadu, uplne volneho trhu,zacina laviny sankci prave na ten trh.
   Utok na hospodarstvi sveta pokracuje..

   Trump - president, ktery miluje nejvice svoji popularitu a tak se zacal potapet do baziny ,bojem prave proti Bazinistanu, vedeneho zakernymi medii, destrutivnimi aktivisty a organizacemi vseobecneho popularniho zaniku.
   Kdyz jeho popularitu urazeli a snazili se znicit hystericky fanatici, kazili jednoduse Trumpovi radost.
   Nedovedl ani nechtel /ma svoje omezenosti/, pochopit jejich moc.
   Putin se plete do vseho, ma chytry a tvrdohlavy reci, bohatne nepricetne na mrazu v USA ,v zatracenym Rusku mrazy nevadi ,vede reci a zapad utoci Navalnym zpet.
   To zase smrdi nasi prevychovou na hony.
   Pomsta nejen za Krym ale hlavne za osvobozeni Syrie. Ztratili uz v Iraku, Syri a Afg. kalhoty.
   Zbyde aspon na tu prevychovu ? prevychovou.
   Hrozi export velmi popularniho Novicoku /na misto lid hojne zachranujici Sputnik vakciny/.
   Jinak nikdy zadny lejstra jako dukaz na tvrzeni LidoPravcu zapadu na domnele zlociny rusu.
   Obvineni musi bejt ,aby se rusum a jinym podlidum nedostalo ani naroku na jedno ani to nejmensi lidske pravo.
   Ty skutecny prava a demokracie se uz davno utopily v bazinach medii, byrokracie ,korupce ,ktera jako vlady a uprchlici neznaji hranic,jako armady, ktere take neznaji hranic a zadne nebrani,naopak bouraji jako spravny fasisti, vselijakych organizaci a miliardaru. Ti vedou fyzicke zniceni a snahu o zanik nejdrive asi v USA.
   Misto N.Orleansu ,vymrsti se vse zamrzajici mraz, neni voda , elektrina ,zasobovani ani snaha pomoci.
   Zaver. Proletari nemuzou nikdy se zbavit svych okovu.
   ,skutecnost je ze nanejvys vymenit ,vetsinou za horsi, Opak nam tvrdili nas prevychovavajici inteligenti marxleninismu,/kteri ovsem sami potrebuji urgentne prevychovavat , jsou vzdy po ruce a kazdymu/, tak ani bohaci nemohou se zbavit /a maji vsechny podminky a moznosti na sve strane/,svych okovu ktere je nuti k sebevrazednemu vseobecnemu zniceni, vubec vseho.
   Uz je vsecko k dizpozici a po ruce co driv nebylo.
   Funkce ,povinnosti presidentu v USA ,jsou tak jedno velke chaoticke nedorozumneni,doposud.

   Vymazat
 3. Upřímně řečeno nechápu, co je komu na tomto nejasné. A nejen na tomto, takových otevřených přiznání k zamýšlené světovládě zaznělo mnohem víc. No, aspoň že se o tom už začalo mluvit.

  OdpovědětVymazat
 4. Jako zajímavost k volbám v USA: https://cs.gatestoneinstitute.org/17078/chaoticke-volby
  Tak si říkám, kam se hrabe anketa Zlatý slavík....

  OdpovědětVymazat
 5. Vzteklý v.l a hodně je ten, co je placen za provokace. Odpoví kolik mu to hází? Sotva, bude to jistě málo. Bude chtít víc. Principál nebude spokojen. Nedá.

  OdpovědětVymazat
 6. Role prezidenta USA se příliš přeceňuje, protože Spojené státy už dávno neřídí prezidenti, ale finanční oligarchové. Za desítky let se o to pokusili jen dva a oba nedopadli dobře. Kennedyho odstřelili jako zajíce na honu a Trumpa zlikvidovali podvodem, protože z něho nechtěli udělat stejného mučedníka, jakým se stal po své smrti Kennedy. A to i přesto, že Kennedy nebyl ani zdaleka svatý a pocházel z irského klanu Kennedyů, jejichž podnikání bylo od třicátých let často úzce spojeno se zločineckými aktivitami irské mafie a nezákonnými finančními machinacemi.

  OdpovědětVymazat
 7. Unhowne, dočkej času jako husa klasu. Všechno bude. USA se dříve nebo později zákonitě rozpadnou, stejně jako se v minulosti rozpadly všechny mnohonárodnostní uměle slepené říše. A nějaký vozítko na Marsu je nezachrání. Jen Rusko se nerozpadne, protože Rusko je národ a národ se nikdy nemůže rozpadnout.;-)

  OdpovědětVymazat
 8. USA na zločinu vzniklo, zločiny páchalo, páchá a páchati bude. Prezidenty, kteří jim nevoní, čas od času odprásknou, jen Trumpa zlikvidovali jinak. Holt, "kolébka demokracie" se s ničím moc nemaže. Kam šlápne, tam sto roků tráva neroste.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demagogicke protiamericke kecy.
   Kolebka demokracie? No ano. I kdyz se mel Masaryk spis ridit tou druhou kolebkou, Svycarskem.

   Spis by se dalo rict, ze kam zlovolne globalni panstvo slapne, tam tisic roku trava neroste.

   Vymazat
  2. Však ono taky ani není divu, že jsou USA zločinecká země. Protože z velké části byly založeny lidmi, kteří buď uprchli z Evropy před zákonem a nebo už jim byla Evropa příliš malá pro jejich zločinecké aktivity. A spolu si tam sebou přitáhli tzv. osadníky, aby na ně měl kdo dřít a koho by taky mohli okrádat.

   Vymazat
  3. vera 19:27
   Hahahahaha:-D Tak to mne fakt pobavilo. Prý "kolébka demokracie".:-D
   Pokud máte ovšem na mysli demokracii tvrdé pěsti, ostrých loktů, peněz a dělových člunů, tak to jistě máte pravdu.;-) Vždyť v té "kolébce demokracie" nemá vláda v rukou ani emisi státních peněz, protože ta je v soukromých rukou.;-)

   Vymazat
  4. Nase babicky mely na vse padnou odpoved. Na stehovani komunismu do USA by jen poznamenaly :
   Odrikanyho chleba , nejvetsi krajic.
   Svycarskem nikdy nebudeme ,ani nemuzeme se stat.
   Na to muzeme zapomenout.
   Z jednoduchyho duvodu.
   Jsme umisteni na ceste zapadu vedouci na Rusko.

   Vymazat
 9. Role amerických hlavních sdělovacích prostředků je předobrazem vývoje v této oblasti i u nás. Veřejnoprávní nebo soukromé, všechno jedno. Všechny pracují neúnavně na oslabení a pozdějším zhroucení českého státu. To není konspirační teorie, to je viditelná a slyšitelná každodenní praxe. Prznění historie národa, propagandistické a politické manipulace, oslabování fakticky všech pilířů české státnosti - to je jejich každodenní chleba. Ostatně stačí si třeba trochu více všímat jejich " kovidové informování". Maximální prostor dostávají všemožní i nemožní kritici vládních opatření, každá destruktivní akce je vítaná a mediálně podporovaná. Ta "novinářská" hovádka nezastaví ani téměř dvacet tisíc mrtvých. Příklad dnešní TV NOVA, která dala značný vysílací prostor demonstrantům před domem ministra vnitra Hamáčka, na obrazovku se dostal i nějaký otylý český lyžař na polských sjezdovkách jen proto, že vulgárně kritizoval předsedu vlády za jeho údajně chaotická opatření. Jsou vůbec normální? Státní moc je asi všem už jen pro smích. Jen do doby, než se zhroutí. Pak se budou všichni divit. To se mně snad jen zdá...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:40... Pravda, pravda. Souhlas.
   JFK.

   Vymazat
  2. Jen doplním: pozn.: Titulky možno nastavit...

   https://wp.me/pbYbqw-epR

   Vymazat
 10. V 12:01 st. 20. lednaDonald Trump složil přísahu jako prezident obnovené republiky. Vrátili jsme se k ústavě z roku 1776 s původními 13 státy kolonií. K připojení k Unii bylo zapotřebí 36 států. Veškerý majetek US Corp. byl zabaven kvůli jejich obchodování s lidmi. Armáda obklíčila Washington DC, protože to bylo zajaté cizí území. Washington DC byl naplněn satanskou symbolikou a musel být zničen. Americký kapitol pro Unii by byl založen někde jinde. NESARA by bažinu vyplavila, Kongres byl rozpuštěn a do 120 dnů od Trumpova Inauguračního dne 20. ledna 2021 by došlo k novým volbám . Gesara/Nesara bezi na plne pecky. Omezení C19 zmizí se změnou finančního
  systému.Převzetí médií přijde brzy.Umela zmena pocasi v Texasu byl pokus o zastaveni Gesara/Nesara

  OdpovědětVymazat
 11. Ono bylo šílené co se dělo v usa po celý volební rok a dopadlo to naneštěstí špatně. Aspoň si lidé nemusí dělat iluze o jejich demokracii.

  OdpovědětVymazat
 12. Pod jiným článkem tu někdo psal, že cizinci v krkonoších nabízí odkup podnikání, vleky, hotely. Jestli to je fakt, tak to je ten zločin skrytý za kovid. Cizaci dají prachy, kterých mají dost a dobře ví, že v blízké budoucnosti budou znehodnocene. Papírky hloupým čechům za majetek a zajistí se. Šikovně vymyšleno. A co dělá vláda, parlament, tohle se nesmí dit, jinak fakt už lidem zbyde jen ta holá zadek. Pripomina mi to metanolovou aféru. Byla, byli mrtví jako ted. Ale ve skrytu se udělaly církevní restituce. Takže konci střední podnikání, ekonomika česka nebude, tak to už pak nemusí být ani ta politika. Vždyť nebudou daně, z čeho by žili. Kovid ruinuje na vice frontach. Klaus st, ac ho fakt nemusim, to asi tušil.

  OdpovědětVymazat
 13. Mediokracie anebo také za diktátu korporátního fašismu a medií organizované spiknutí proti státu a demokratickým institucím. Jinak tento proces nazvat nelze. Jaká opatření může činit demokracie na svou obranu?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.