Reklama

pondělí 1. února 2021

Svět ruskýma očima 596

Zajoch

1. 2. 2021 Outsidermedia

Nazpět do roku 1937 nebo vpřed do roku1984? * Otazníky kolem smrti Benjamina Rotshchilda dne 15. ledna * Putinův „palác“ * Nazpět do roku 1937 nebo vpřed do roku 1984?


V USA se stupňuje velká demokratická čistka


Dmitrij Minin
24. ledna 2021


V současné Americe se děje mnoho podivného. Je možné popsat to v termínech filozofické postmoderny, jestliže se v životě podivně proplétají pouhé kalkulace, úmysl prospět a naprostá iracionalita, poslední úspěchy sociálního inženýrství a archaické prvky. Zároveň s tím se ničí tradiční představy o morálce. Obecně jde o situaci, která byla v předvečer pádu Babylonské věže.

Nyní začali vítězové amerických voleb s čistkou svých oponentů ve všech společensky významných strukturách. Demokraté si zřejmě uvědomili, že to, co slíbili voličům, nemohou splnit. Je tedy možno čekat pokusy o společenský revanš. Aby se mu předešlo, je potřeba poraženého rivala „dorazit v jeho doupěti“. Je to cítit represemi z roku 1937 v Sovětském svazu či antiutopií z Orwellova románu 1984.

Demokraté zahájili v Kongresu USA jednání o „Zákonu o prevenci vnitřního terorismu“, který připomíná Patriot Act, který po 11. září 2001 v zemi silně omezil svobody.

Takové prevenci by měli být podrobeni všichni zjištění účastníci výstupu 6. ledna na vrch Kapitol, ač většina z nich byla jednoduše jen zvědavá. Nový zákon bude asi moci potrefit libovolného stoupence Trumpa. FBI a zákonodárci žádali Facebook, aby poskytoval údaje o uživatelích, kteří se zúčastnili vpádu do Kapitolu. Podle Forbesu byl například u obyvatele New Yorku Kellyho vydán příkaz k přístupu na jeho facebookový účet a byly nalezeny fotografie potvrzující jeho účast v útoku na Kongres. FBI si vyžádala jeho dopisy, IP, telefonní číslo a emailovou adresu. Podle analýzy programem Extremism (Univerzita George Washingtona) měly sociální sítě co do činění v 78 % případů trestných činů týkajících se vyšetřování akcí na Kapitolu.

Zvláštní pozornost je věnována informačním zdrojům, na kterých hospodaří demokraté. Ti se zaměřili na stoprocentní kontrolu mediální sféry, což jim umožnilo libovolně vykreslovat realitu. Ne náhodou bylo mezi prvními činy Bidena odvolání Michaela Packa, šéfa Agentury USA pro globální media. Jemu byly podřízeny všechny státní orgány vysílání, včetně tak všestranného gigantu, jakým je Hlas Ameriky. Byl odvolán i ředitel Robert Reilly a jeho zástupkyně Robbinsová. Tyto mnohojazyčné společnosti nebyly žádnými stoupenci Trumpa, jenom chtěly být neutrální ohledně domácího dění a nechtěly hlavu státu před jinými zeměmi představovat ve špatném světle. Jenže to je dnes málo. Musí se stoprocentně podřizovat jedné ze znesvářených stran.

Televizní kanál CNN navrhuje dívat se na Trumpovy stoupence jako na lidi s psychickou úchylkou, kteří se podřídili vůdci sekty. Uspořádali speciální vysílání – besedu s psychiatrem, odborníkem na sekty Stevenem Hassanem, který má osobní zkušenosti s pobytem v totalitní církvi reverenda Moona a je autorem práce „The Cult of Trump“. Šéf CNN chtěl v první řadě vědět „jak vyléčit lidi“ loajální bývalému prezidentovi. Podle názoru Hassana vtáhli tyto lidi „lstí do autoritativní politické sekty“. Oni „radikálně změnili osobnost, což je v psychiatrické literatuře nazýváno disociální porucha“ (čisté déjà vu). Hlavním úkolem celé Ameriky je nyní „odstranění programu autoritativního vůdce, to je deprogramování, protože jsme všichni na sobě zakusili negativní vliv Trumpa. Hassan promluvil o svém úmyslu vystoupit se svým doporučením v Kongresu. Řekl, že „opravdový potenciál k deradikalizaci budou mít ti, kteří milují současné členy Kongresu a váží si jich.

Dosud se situace v USA rozvíjí spíše podle scénáře z Orwellovy antiutopie 1984. V roce 1949, když byl román vydán, byl přiřazován k sovětské realitě, ale ukázalo se, že platí pro všechny časy a všechna společenství. Orwell byl občan Británie a musel vidět, kam spěje anglosaská civilizace.

Všechny atributy tohoto dystopického románu jsou v dnešní Americe vidět. Existuje Kongres, který vyžaduje lásku a poklony. Vševidoucím Velkým Bratrem jsou vládci sociálních sítí podporovaní mocí tajného státního programu PRISM. A odkrývání „myšlenkových deliktů“ s následným „léčením“ mozků a „pětiminutovky nenávisti“ k vnějším i vnitřním nepřátelům na hlavních televizních kanálech a „mládežnický protipohlavní svaz“ s oslavováním transgenderovosti a mnoho dalšího.

Samozřejmě, že Trump velké sympatie u Rusů nevyvolává, nemají důvod ho milovat, ale na Rusi je odedávna zvykem soucítit s člověkem, který je obviňován ze všech možných zločinů. Trumpa cílevědomě a energicky proměňují na „obětního beránka“ a nakládají na něj hříchy „lidu zvoleného bohem“ a vyhánějí jej do „floridské pouště“. Bez Trumpa jsme přece čistí a můžeme začít nový život. Předvěcí Židé tento postup nejednou v jejich poušti využívali, ale výsledek nebyl dosti přesvědčivý. Potom se musel hledat nový beránek a všechno opakovat od začátku. Není důvod předpokládat, že úspěchy Bidena a jeho přátel kopírováním starozákonní zkušenosti předčí pradávný vzor.

Převzato z Fondsk.ru


***

O smrti jednoho z Rothschildů a některých konspirologických verzích


Valentin Katasonov
29. ledna 2021


Bankéř baron Benjamin de Rotshchild, syn Edmonda de Rothschilda, zemřel 15. ledna 2021 v rodinném sídle ve Švýcarsku ve věku 57 let. Jeho otec byl významnou osobností klanu, vedoucí švýcarské větve, ve významu třetí po větvi anglické a francouzské. Benjamin jej nahradil po jeho smrti a začal spravovat aktiva v částce přes 175 miliard USD. V době smrti se odhadovalo jeho jmění na jeden a půl miliardy dolarů. Ve srovnání s nejbohatšími lidmi světa je ta částka skromná, v roce 2019 byl v seznamu Forbes na 1349. místě, ale často byl označován za nejvlivnějšího člověka světové finanční elity. Důvodem je, že Rothschildové nechtějí být na světle, významná část jejich majetku je skrytá.

V roce 2007 došlo ke sloučení aktiv francouzské a britské větve rodiny, prý zásluhou Benjamina. Ošklivá historie se pojí s bankrotem wallstreetské banky Lehman Brothers v roce 2008, kde také figuruje jméno Benjamin. Krach banky spustil světovou finanční krizi.

Benjamin zasahoval i do politiky. Francouzský prezident Macron je chráněncem Rotschildů. Existuje domněnka, že zvláštní zásluhu na jeho jmenování prezidentem má právě Benjamin.

Za pozornost stojí dvě „rodinné“ zvláštnosti členů klanu a mlha, která halí historii jejich smrtí. Příčiny jsou dvě. Za prvé jsou to úklady o život vedoucích figur klanu ze strany konkurentů a politických oponentů. Za druhé je to hrubé a opakované porušování „vnitřních ustanovení“ rodiny členy klanu. Vnitřní ustanovení bylo vypracované zakladatelem klanu Mayerem Amschelem Rotshchildem žijícím mezi lety 1744 až 1812. Výsledkem toho může být přijetí rozhodnutí o popravě na rodinné radě.

Jedna z nejvýznamnějších smrtí byla smrt Amschela Rotshchilda v roce 1996, žijícího mezi lety 1955 až 1996, syna známého barona Victora Rotshchilda (1910 až 1990). Amschel byl nalezen 8. července v koupelně svého pokoje v hotelu Bristol v Paříži. Podle oficiální verze šlo o sebevraždu. Oběsil se na svém opasku. Mediální magnát Rupert Murdoch nařídil redaktorům a vydavatelům ve světě, aby o věci pomlčeli. Média se omezila na krátké zprávy o sebevraždě. Výsledky policejního vyšetřování dosud zveřejněny nebyly.

Rovněž podezřele vypadá smrt Benjamina. Byl v nejlepších letech a na zdraví si nestěžoval. Jeho smrt má různé verze. Skoro všechny vycházejí z toho, že jde o vraždu a většinou se uvažuje o spojení s událostmi v USA. Podle jedněch byl Benjamin a všichni Rotshchildové stoupenci Trumpa. Baron měl být zabit příznivci Bidena a představiteli Deep State. Jiným se naopak jeví, že Rotshchildové podporovali Bidena a Benjamin byl jedním z hlavních utajovaných pomocníků demokratického kandidáta (pomoc byla finanční). Informací je příliš málo. Ohledně kandidátů na amerického prezidenta nebyla mezi Rotshchildy jednota. Je možno předpokládat, že jejich hlavním cílem bylo oslabení Ameriky. K tomu se hodí rozviklávání situace pomáháním jak demokratům, tak republikánům.

Skoro všichni Rotshchildové tají své vztahy k Trumpovi i k Bidenovi. Jedinou výjimkou byla Lynn de Rotshchildová, která v roce 2016 otevřeně podporovala Clintonovou.

K pochopení vztahu Rotshchildů k Americe může nejvíc přispět Jacques Attali. Je to jejich hlásná trouba. V knize Krátká historie budoucnosti rozdělil události blízkého půl století do pěti etap. První je oslabení Ameriky a ztráta jejího postavení supervelmoci. Poslední etapa je zřízení světové vlády (kde veškeré funkce přirozeně patří Rotshchildům).

Mladý Attali navrhl v roce 1979 použít pro přechod na nový světový řád „mediální argumenty“. V roce 2009 oslavoval na stránkách L’Expres nástup virové pandemie.

Je dost známek pro skutečnost, že se Rotshchildové nepřímo podíleli na přípravě globální provokace s virem COVID-19. Obálku novoročního čísla z roku 2019 časopisu The Economist, který je součástí impéria Rotshchildů, bylo možno rozšifrovat jako náznak přicházející virové pandemie. Na obálce byli čtyři jezdci Apokalypsy. Jezdec, který je považován za „mor“ byl zobrazen s korunou (koronavirus), jezdec „válka“ připomínal americkou Sochu svobody a jeho tvář kryla zdravotnická maska.

Je možno předpokládat, že zemřelý (zabitý?) se účastnil operace COVID-19. Píše o tom jeden ze zkušených konspirologů Benjamin Fulford, který 18. ledna ve své stati ------Časová osa budoucnosti světa bude zvolena tento týden------- představil sken patentu na PCR, registrovaný jedním z členů klanu, Richardem Rotshchildem. Patent byl zaregistrován tři a půl roku před začátkem hysterie kolem koronaviru. Fulford má po celém světě své informační agenty. Mezi informace patří i tajný dopis britské rozvědky MI6 rozeslaný tajným službám spojenců. V dopise se naznačuje, že se ve světě připravuje globální speciální operace v oblasti veřejného zdravotnictví s cílem, kterému nerozumějí ani Angličané. Poukazuje se na patent Richarda Rotshchilda jako na jeden ze znaků připravované provokace.

Podle Fulforda je možno rozšifrovat COVID-19 jako Cerificate of Vaccation Identification (Osvědčení o identifikaci vakcinace 2019). Operace COVID-19 měla startovat v roce 2019, ale byla opožděna. Z rozšifrovaného názvu podle Fulforda vyplývá, že akce měla skončit masovou vakcinací a všeobecnou digitální identifikací lidí. Na financování operace COVID-19 se podle Fulforda podílejí MMF, Světová banka a Banka pro mezinárodní platby.

Odborníci dali vědět, že mezi vedoucí MMF Georgievou a Benjaminem Rotshchildem bylo neviditelné spojení. Byla to neteř první manželky Benjaminova otce – Edmonda Rotshchilda.

Světová banka dávala své prostředky na realizaci programu Boj s pandemií COVID-19. První fáze programu má trvat 5 let, do roku 2025.

Shrnutím fakt dochází Fulford k následujícím závěrům. Za prvé se Benjamin účastnil přípravy současné speciální operace COVID-19. Za druhé jeho oponenti, konkurenti a partneři nashromáždili dostatek informací o jeho zapojení do této operace. Za třetí k žádnému zabití 15. ledna nedošlo: Byla podnícena smrt na infarkt. Stojí za povšimnutí, že zprávy o smrti barona jsou skoupé, přicházely od příbuzných a pohřeb byl jen ve velmi úzkém kruhu, cizí nebyli připuštěni.

Možná se baron bál, že se operace COVID-19 může zhroutit a on se může ocitnout na nějakém novém Norimberském tribunálu. Možná si spočítal, že jeho partneři nejsou důvěryhodní. Ve skutečnosti možná ani baron nezemřel, ani není zavražděný, ale uznal za lepší zmizet.

Historii Benjamina Rotshchilda ve verzi uvedené Fulfordem přijímám jako pracovní verzi, která mi připadá věrohodnější než jiné. V historii dynastie Rotshchildů se ukazují očividné tendence soustavně připravovat revoluce, spiknutí, války … COVID-19 a Velký reset patří do stejné řady. To všechno má za cíl stát se vládcem světa.

Převzato z Fondsk.ru

***


Je odhalen majitel paláce v Gelendžiku


Alexej Kornějev
30. ledna 2021


Palác v Gelendžiku, který se uváděl jako majetek Vladimira Putina, je ve skutečnosti majetkem Arkadije Rotenberga.

Podle slov Rotenberga se mu podařilo shromáždit množství věřitelů k vybudování hotelu s apartmány. Stavba objektu probíhá už několik let.

Byznysmen vysvětlil: -------„Dnes už to nebude tajemství, jsem beneficient. Objekt byl dost složitý, bylo potřeba dost věřitelů a mně se podařilo stát se beneficientem. Je to objev, kouzelné místo.“------

Před tím se na YouTube objevilo Navalného investigativní video, v němž tvrdil, že „palác“ v Gelendžiku patří ruskému prezidentu.

Převzato z Pravda.ru

30 komentářů :

 1. To je fakt strašné co se děje v usa ti šílený blbci jsou opět schopni otevřít koncentráky. Proto neberme pyjátskou vládu za srandu to jsou jejich poskoci. Západní lež opět vyvracena dal jsem tu dříve odkaz na článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na vašem forum jste se prozradili co dělat s nepohodlnými lidmi. Novodobý svazáci a že sem furt lezete to jen z nenávisti k nám. Co se děje v usa to se snaží pyjáti a demožumpa praktikovat u nás.


   „Nečekal jsem, že to nabere takové obrátky.“ Vávru vyděsila pomsta vůči Trumpovým stoupencům v USA

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021013113129785-necekal-jsem-ze-to-nabere-takove-obratky-vavru-vydesila-pomsta-vuci-trumpovym-stoupencum-v-usa/

   Smazat
  2. „Piráti jsou zatím jediným čistým představitelem anticivilizační levice v České republice. Představují pobočku radikálního křídla německé strany Zelených, nemají daleko ani k Antifě,“ (_*_)

   Smazat
  3. Re (09:52):
   Ano, ta jejich "demokracie" (ve skutečnosti oligo- a plutokracie) v USA přerůstá do další degenerační úrovně. Do "demokracie jako řemen".

   Smazat
  4. 14:17
   Opluštile a jaká byla ta demokracie když ty jsi před r.89 dělal toho politruka. To si ti chudáci vojáci užili DEMOKRACIE, že tě huba ty starej komouši nebolí.

   Smazat
  5. Re (14:22):
   ... nikdy jsem nebyl politrukem.
   I tento váš styl "diskuse" příznačně ukazuje na vaši intelektuální omezenost. Totiž na to, že když už vám schází argumenty k přispěvkům těch druhých, pravidelně se uchylujete k nálepkování či jiným sprostotám. Jste docela ubohý a podlý blbeček, unknowne.

   Smazat
  6. 21:O1: Pane Opluštile, myslím si, že v době nadmerné svobody - to je taková ta svoboda, která přesahuje rozumnou mez, na kterou naráží apoštol Pavel v prvním dopise Koryntským 10:23 - kdy máme pochody buzerantů Prahou s odhalenými pindíky za bílého dnes atd, zkrátka kdy se všechno řídí základním právem Helsinské deklarace - práva jednotlivce jsou nad právy společnosti, v této době konce civilizace/tohleto tu nikdy nebylo/, v době kdy jedině zázrak může spasit lidstvo stojící nad propastí /nebudu zde filosofovat nad tím, co tak asi to lidstvo může spasit/, v době kdy blbost kvete /četl jsem kdesi pojem Nová Magorská doba - ona není ale nová - ona je první, předtím magoři nikde neměli tolik prostoru jako dnes/, v této době se vyrojilo všelikých magorů velké množství a hlásají otevřeně své blbosti, kde mohou, obzvláště když se ke své blbosti nemusí přiznat a můžou působit z anonymity, jako zde. Prosím proto vemte to jako příznak doby /té Nové magorské/, též mezi diskutery zabloudil magor, dál si logo "unknown". Pocházím z kraje, kde se v tom případě říká - "širší lopatu" - je pro něj třeba. Tohle mu doporučuji.

   Smazat
  7. Re (14:34):
   Ano, mravnost, uměřenost a respektování druhých i zájmů společnosti bylo zaměněno za kult osobní "svobody".
   Ve skutečnosti však kult bezohlednosti bez závazků a odpovědnosti.
   ---
   Blbečka zn. unknown není nutno pitvat. Je to ztráta času ...

   Smazat
 2. Součástí každé strategie je i umění včas se stahnout ze scény, nechat idioty ať se perou, a potom být tím třetím který se směje ..
  Už před třiceti lety to udělali velice chytří pravověrní komunisté ..
  V současnosti to udělal Donald, i pravděpodobně Benjamin z článku ..

  Že by i u nás kokot a opičák Mirda K. něco tušil? Nebo ho už slepenec "demokratických stran", ods, kdu, top09, mezi sebou nechce, protože jsou domluveni na koalici po volbách ANO (Babiš)+ "demokratické strany" (samozřejmě bez Mirdy) ..

  OdpovědětSmazat
 3. Hele Ty tajemnej neznámej,zatím to vypadá tak,že koncentráky budou v té tvé Americe a skončítam cšichni příznivci Trampa a odpůrci Bidena.Amerika už dávno není tím,čím kdysi bývala.Dnes je na cestě k fašizaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no není od věci že po válce se všichni významní náckové krom těch kteří byli souzeni v Norimberku tajně bez velikého halasu upelešili v USA. chtělo by se říct svůj k svému. Přesídlila i rodina Shref alias Bush.

   Smazat
 4. Že je koronavirus pomocníkem,určité skupiny židů,ovládnout celý svět i pomoci dluhů,které raketově rostou u všech států,vypořádat se s koronavirem.Takto si prakticky,všechny státu berou dluh v dolarech a tím pomáhají udržet dolar jako světové platidlo.Také je nutno k tomu napsat,všechny státy přijímají opatření,řízené z jednoho centra a vůbec se neuvažuje o prevenci o vhodných podpůrných lécích.I ten nedostatek vakcín,jakoby byl úmysl,co nejvíce lidí nakazit.

  OdpovědětSmazat
 5. Sputnik V v ČR? To těžko. Vláda má hlavu až po krk v bruselské zadnici, zuří Ondráček kvůli novému výroku Petříčka

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021020113133943-sputnik-v-v-cr-to-tezko-vlada-ma-hlavu-az-po-krk-v-bruselske-zadnici-zuri-ondracek-kvuli-novemu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mlaticka pred sametem Ondracek uz svou vinu davno odcinil svymi postoji na verejnosti. Ma nekolik akad. titulu a dokazuje, ze je neziskal v Plzni. Takovych jako on, Volny, Foldyna, Okamura nam jeste spousta schazi!

   Smazat
  2. 11:40.
   Sice Ondráčka jakoby chválíte, ale nezapomenete ho před tím dehonestovat...
   Ondráček nemusí odčinovat žádnou svoji vinu, ani není žádná mlátička. Byl prostě příslušníkem pořádkových sil, jaké má každý stát. A za nasazení těchto sil neodpovídají jejich příslušníci, ale ti kdo jim veli.
   Ostatně pokud má ten listopadový puč 1989 přídomek "sametový", pak ten by se směl spíše týkat toho zásahu na Národní.
   Protože v porovnání s tím jak se zasahuje v západní Evropě plné řečí o lidských právech, byl tedy opravdu sametový...

   Smazat
 6. Jediná politika, která poctivě platí, je životní úroveň a ta má v předlužených USA veliké problémy!! Jenom poukáži na obrovskou míru bezdomovectví,kde může snadno dojít k sociálnímu výbuchu a potom bude jedno, kdo jakého prezidenta hájil!! Je zbytečné zakrývat realitu! Kdo by snad nevěřil , je možné vidět na youtube reportáže z Kalifornie Michala Sopora a ten nemá proč kecat, protože natáčí,co vidí a jak ho to baví!! Je úžasné vidět, jak se kdysi honosné bulváry v LA mění na stanová městečka bezdomomovců a drogově závislých!! USA jsou ve všem "první" , takže vzor máme a musíme také následovat, protože z USA na věčné časy a nikdy jinak!! Tohle ani Havel nemohl tušit, kam ta "demokracie" udělá zatáčku do řitě!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Retardi z kavarny a Havloidi stale netusi, k cemu se schyluje. Ze vsechno je vylhane a zmanipulovane. Zaseli to i tady mediemi i do politiky. Utratu zaplati zase jen ovcane. Vsak my si na ne posvitime, zname je vsechny!

   Smazat
 7. Proč sem lezeš, ty prolhaný hlupáku Unkowne, když ti Dvořák a Nová republika tak vadí?? Pokud se mně někde nelíbí, tak tam nelezu, jenomže ty si zaplacená štěnice, tak tady budeš otravovat a ničit diskuzi za každou cenu!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reagujete na provokujícího idiota, který je odsouzen ke smazání.

   Smazat
 8. Ještě bych možná dodal pro úplnou informovanost , že je Nová republika otevřený web a má sem přístup kdokoliv a Dvořák je zde editor, takže má právo smáznout, co chce a nemusí se nikomu odpovídat!! Pokud se ti to Unkown nelíbí, tak sem nemusíš lézt a stále zde "smrdět" a otravovat!! Tvoje příspěvky nejsou diskuzní, ale pouze "nasírací" a popichovací, takže se nedivím Dvořákovi, že tě maže!!Založ si svůj web a tam si můžeš cintat od rána do večera co chceš,ale to ti asi nikdo nezaplatí ,viď blbínku!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reagujete na provokujícího idiota, který je odsouzen ke smazání.

   Smazat
 9. Na doplneni dobra zprava. USA jsou v surovinovych klestich, ze kterych uz nemohou uniknout. Kdyz se stali sobestacni v tezbe ropy a plynu z bridlice (rekl Trump), postarali se Arabove a Rusove, aby cena spadla a doted se drzela pod urovni kdy je tezba z bridlice jeste ziskova. Tim likviduji zadluzene US tezare.
  Utok na ceny ropy je utokem na $. USA budou tak zavisle opet na dovozu, protoze Biden stopnul i vystavbu potrubi z Aljasky.
  Jak to do sebe krasne zapada!
  A proto ted Amici zoufale bojuji za zastaveni stavby NS-2 vsemi podlostmi, sankcemi i triky. Je to boj chazaru proti ruskym zidum, kteri stavi NS2, tedy zidu proti zidum, ktery chazari z Deep Statu prohraji. Rusove pak ovladnou energetiku Evropy, protoze bez plynu se s vrtulemi a fotovoltaikou neda stabilita el. site udrzet. Budou se muset stavet nove plynove a jaderne elektrarny. Ceske atomove elektrarny svym vykonem zachranily Evropu 6. ledna pred blackoutem, ktery zacinal v Rakousku.
  Rakusane doted broji proti dostavbe atomu v Cesku a stale nadavaji na nas. Ted jsme je zachranovali. Pred lety si sami neuvedli po referendu hotovou atom. elektrarnu v Zwenrendorfu do provozu a ukazuji ji jako muzeum. Jo nekomu to trva dlouho, nez mu to dojde...

  OdpovědětSmazat
 10. Ta elektrarna je ve Zwentendorfu.

  OdpovědětSmazat
 11. Pratele, nerozcilujte se tady. Aby ty jeho lzi ale tady nestaly bez odezvy, napiste jenom:
  'Nesouhlasim se lzemi, urazkami a fejky'.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reagujete na provokujícího idiota, který je odsouzen ke smazání.

   Smazat
 12. Unknowne jak se udržuješ v politické čistotě, když sem pořád lezeš a provokuješ za každou cenu!! Ty jsi společenský duševní nádor, taková rakovina, která má za účel zničit diskuzi na webu, kde je připuštěna, za každou cenu!!

  OdpovědětSmazat
 13. Ráj v USA !!
  Hollywood je oficiálně ghetto... NESKUTEČNÁ PROMĚNA MĚSTA

  https://www.youtube.com/watch?v=GHo_K3vYiP4&t=246s

  Tady je vidět, kam se propadly USA za poslední roky!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Proto je snaha co nejvíce zadlužit státy v dolarech. V případě změny která je projevem V.V.P. odstartována a vše připraveno, budou majitelé dluhů mít čas na nový restart.

  OdpovědětSmazat
 15. Někteří idioti, si myslí, že když předřadí před jméno Hitlera "soudruh", že tím hodí všechna zvěrstva Hitlera na triko levici. Inteligenti snad pochopili, co jsem chtěl říci, že Piráti nikdy žádná levice nebyla, jste snad magoři?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.